>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A konta Moneybookers nie można już w żaden sposób odblokować? Przy robieniu przelewu bankowego nie mają minimalnej kwoty to znaczy że możesz wpłacić nawet 1 PLN i dowiedz się w supporcie czy jak wpłacisz tą symboliczna złotówkę przez przelew to czy będziesz mógł wypłacić całą kwotę też na konto.

Swoją drogą ja wpłacałem przez Przelewy24 i jak zleciłem ok 9 rano wypłatę na konto to już ok 16 pieniądze były na koncie tego samego dnia.
Odblokować Moneybookers? To niewykonalne, przecież oni traktują mnie jak złodzieja a nie klienta.

Twój pomysł ze złotówką jest dobry ale teraz czekam na meila od nich bo podobno coś robią w mojej sprawie. Zobaczymy co im się uda wykombinować. Jeżeli nic, a tego się spodziewam to wtedy spróbuję z tym 1 PLN.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Assitalia prosta sprawa. Taki manewr robisz z każdym bukiem. Wpłacam minimalną kwotę przez przelew bankowy. Gram całą tą kwotą jakiś zakład po to żeby obrócić. I już spokojnie możesz wypłacić na konto bankowe. Ten manewr możesz zrobić z każdym bukiem.
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Nie sądzę że tak można! Kiedyś chciałem tak zrobić właśnie w tobecie tyle tylko że wpłaciłem przez mb, a chciałem wypłacić przez przelew aby obejść prowizję. Zapytałem na liveczacie i powiedziano mi że nie można zrobić tak jak Vader mówisz. Powiedziano mi że nie mogę dokonać wpłaty przez przelew jeżeli na moim koncie są środki wpłacone przez mb. Bardzo mnie to zdziwiło i tak naprawdę nie wiem jak to jest respektowane przez tobet. pozdrawiam
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Mam dziwne pytanie ale nie widze tam niczego, jeżeli dostałem bonus, to będę musiał coś wpłacić przed wypłatą czy nie? Chodzi o Przelewem bankowy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Assitalia prosta sprawa. Taki manewr robisz z każdym bukiem. Wpłacam minimalną kwotę przez przelew bankowy. Gram całą tą kwotą jakiś zakład po to żeby obrócić. I już spokojnie możesz wypłacić na konto bankowe. Ten manewr możesz zrobić z każdym bukiem.
Za proste by to było. Nie sądzę, aby tak się dało.

Nie sądzę że tak można! Kiedyś chciałem tak zrobić właśnie w tobecie tyle tylko że wpłaciłem przez mb, a chciałem wypłacić przez przelew aby obejść prowizję. Zapytałem na liveczacie i powiedziano mi że nie można zrobić tak jak Vader mówisz. Powiedziano mi że nie mogę dokonać wpłaty przez przelew jeżeli na moim koncie są środki wpłacone przez mb. Bardzo mnie to zdziwiło i tak naprawdę nie wiem jak to jest respektowane przez tobet. pozdrawiam
Dokładnie tak samo to widzę. Pamiętam, że podobną sytuacje miałem z Bet365.
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Odblokować Moneybookers? To niewykonalne, przecież oni traktują mnie jak złodzieja a nie klienta.
A Czemu Ci zablokowali MB?
Niestety w regulaminie gdzies tam napewno jest odpowiednia klauzula ze jak wplacasz tak wyplacasz, ale mysle ze Tobet jest na tyle otwarty dla klientow ze cos wykombinuja i Ci wyplaca te pieniadze.
Wplata przez P24 jest natychmiastowa a na tą wypłate lepiej poczekac od rana do poludnia niz zadawać sie z MB
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Wielki ✅ dla Tobet we wtorek o 22 zleciłem 100 zł wypłaty , które ugrałem z darmowych 5 złociszy. W srode o 9.22 ZATWIERDZONO WYPŁATE a dzis o 8.30 miałem ją na koncie bankowym. Poza bet-at-homem jeszcze nikt chyba tak szybko nie wypłacił mi wygranej. Pozatym naprawde szybko rozliczaja kupony no czasem sie zdarzy troche dłużej czekac ale to tylko przy mniej ciekawych ligach czy chalengerach w tenisie , ale ogólnie POLECAM:spokodfhgfh:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A Czemu Ci zablokowali MB?
Niestety w regulaminie gdzies tam napewno jest odpowiednia klauzula ze jak wplacasz tak wyplacasz, ale mysle ze Tobet jest na tyle otwarty dla klientow ze cos wykombinuja i Ci wyplaca te pieniadze.
Wplata przez P24 jest natychmiastowa a na tą wypłate lepiej poczekac od rana do poludnia niz zadawać sie z MB
Przyznaje, są otwarci i pozwolili mi w takiej sytuacji wypłacić na konto. Za to wielki ✅ dla Tobet.com i Pani Marty, która w tej sprawie zadziałała.. ;)

Co do zablokowania MB to napisałem dlaczego w dziale MB. Streszczając, to dlatego, że za dużo pieniędzy przez mb przelewałem, wypłacałem itd i sa podejrzenia, że mogę &quot;prać brudne pieniądze&quot; co jest dla mnie dowcipem roku ????
Z tego co wiem to nie ja jeden jestem &quot;podejrzany&quot; o takie debilizmy.. ????
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
postanowilem załozyc konto na tobet.com i grać namiętnie 4 ligę ale nie tylko. Mam pytanie do wszystkich ogarnietych w tej kwesti: CZY JEST JAKIS BONUS OD PIERWSZEJ WPŁATY??? Nie znalazlem takiego info u nich na stronie wiec pewnie nie ma ale moze ktos wie lepiej....... thx za odp ????
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
na chwile aktualna nie ma bonusu od 1szej wplaty , chociaz nadal jest darmowe 5zl przy wpisaniu kodu : stawiajnaswoich przy logowaniu
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
jestem w lekkim szoku, bo skorzystałem z bonusu &quot;stawiajnaswoich&quot;, ugrałem z niego troszke kasy, dizsiaj zleciłem wypłate na konto. bez depozytu, bez skanu dokumentów, bez zadnej dodatkowej weryfikacji - pieniądze doszły na konto po....4 godzinach. naprawde porządny bukmacher.
jedyny minusik to słaba oferta na tenis, jeśli ja polepsza to z pewnością sie tam zadomowie na dłużej.
jednak polecam w 100% bo warto z nimi grać ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
no i właśnie zainspirowany tyloma pozytywami, postanowiłem się zarejestrować u tego buka. Od razu skorzystałem z 5 zł na start i jedziemy &quot;all in&quot; ????
pozdro.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
polecam polecam polecam ;]]] wczoraj wieczorem zlecona wyplata, dzis pieniazki na koncie ????
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Dzisiaj postanowilem sobie przelac tam 20 zł i pograc znowu ... puscilem kuponow za 10 zł , 5 przegrałem na LIVE , a za ostatnie 5 postanowilem isc do kasyna , kupilem 1,12 euro ... wchodze na BJ 0,10-5 $ a tam nagle lezy 25 $ ... odrazu przelałem spowrotem i mam free ponad 100 zł hehe mam nadzieje , że nie pokapują , a moze ja niewiem o jakims bonusie ? promocji ? :spokodfhgfh:
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Troche to dziwne,żeby dai Ci za free ponad 100 zł...ale z kolei zapytaszna livechat,że nie wiesz skąd to Ci je odejmą....spróbuj wypłacić ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
jak rozliczja krecz w tenisie prosze o odpowiedz jak ktos wie :spokodfhgfh:
zwrot ;)
4.10 Tenis i tenis stołowy
Jeżeli zawodnik wycofa się z meczu przed jego zakończeniem, stawki zostaną zwrócone niezależnie od fazy meczu, w jakiej to nastąpiło.
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Tobet potwierdza skandynawską rzetelność. Najszybsza wypłata na konto bankowe ze wszystkich innych. Wczoraj rano zleciłem wypłatę, dzisiaj już na koncie:spokodfhgfh:.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom