>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Jedynym minusem jak dla mnie jest to że tylko jedna wypłata na 4 tygodnie nie jest obciążona 2% prowizją. Może to niewiele ale uważam że każdy porządny buk powinien mieć wypłaty darmowe tym bardziej na moneybookers. pozdrawiam
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
No tak może i jest prowizja 2%, ale ta następna wypłata jest praktycznie natychmiastowa, parę minut i na koncie.
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
jak widzę, opinie raczej przychylne jeżeli chodzi o tą firmę, utwierdzają mnie w przekonaniu żeby założyc tam konto. od pewnego czasu sie na tym zastanawiam to co za tym przemawia to bogata oferta...
 
S 37

sowa24

Użytkownik
Wypłaty tez szybko realizowane, w niedziele w nocy zleciłem wypłatę i we wtorek rano już pieniążki były na koncie, trzeba jeszcze dodać ze nie chcieli skanu dowodu itp.

Polecam
 
M 0

mariush19

Użytkownik
to ja powiem lepiej dzis rano kilka minut po 6stej zlecilem wyplate i dzis o 15:24 mialem juz pieniadze na mBanku. a o co chodzi z ta prowizja? wyplacalem juz 4 razy w ciagu miesiaca i zadnej prowizji nie mialem..
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Gdy wypłacasz na MoneyBookers to masz od każdej drugiej i kolejnej wypłaty przez ostatnie 4 tygodnie 2% prowizji, czyli: jak chcesz wypłacić 100PLN to musisz mieć na koncie 102PLN
To dotyczy tylko MoneyBookers (ewentualnie Nettelera), a na BANK masz za free
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Bardzo solidny bukmacher ;) Wczoraj napisałem do supportu ,że wystawili zły mecz w lidze włoskiej w siatę . (Macerata v RPA Perugia - powinna być COpra zamiast RPA).
Dzisiaj wchodze na konto i patrze a tu jakas dodatkowe pieniądze od Tobet . Na skrzynke pocztową dostałem informacje ,że to nagroda za czujność ;)
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Mi dziś za szwankowały przelewy24(kasa nie dotarła na konto buka, ale została pobrana z konta)w ciągu 15 minut wymieniłem z działem obsługi 3 emaile i załatwiłem sprawę. Także wielki plus. Do tego mają konto w tym samym banku co ja to wypłaty powinny przychodzić w mgnieniu oka
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mi dziś za szwankowały przelewy24(kasa nie dotarła na konto buka, ale została pobrana z konta)w ciągu 15 minut wymieniłem z działem obsługi 3 emaile i załatwiłem sprawę. Także wielki plus. Do tego mają konto w tym samym banku co ja to wypłaty powinny przychodzić w mgnieniu oka
Jeszcze szybciej byś załatwił rozmawiając na czacie.
Wchodzisz-&gt; pomoc i niżej klikasz na czat.

Live Chat jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 08-24 oraz soboty i niedziele od 10.00-18.00.

Porozmawiać można z sympatycznymi Paniami ;)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
powiem wam szczerze ze Tobet to bardzo dobry bukmacher niech jeszcze troszke poprawia oferte a przedewszystkim z tenisa i kosza oraz zaklady live(szersza oferta) i bedzie miodzio.Jeszcze od czasu do czasu daja rozne prezenty jak np 1 kwietnia 5 zl z ktorego ugralem 200 zl ???? teraz ogolnie niegram w tym buku bo gram na bet365 ale niedlugo zadomowie tam na stale i bede gral sobie w dwoch bukach ..Naprawde Polecam.. podpisuje sie pod kilkoma wypowiedziami powyzej ze wyplaty sa szybkie.Bukmacher traktuje kazdego powaznie i na Live chacie zawsze pomoga widac ze zalezy im na dobrej opini i na nowych klientach
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
bardzo podoba mi sie ten bukmacher. Zagrałem powyżej 3,5 żółtych kartek w meczu MU i gdy w 60 minucie były już 4 żółte kartki odrazu rozliczyli kupon ✅✅
 
davvid89 0

davvid89

Użytkownik
świetny buk ???? ???? wpłaciłem do nich 10zł a wyciągnąłem 340 i to szybko i bez problemów strasznie zaj... bukmacher ???? ????
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
jak Panowie z limitami? da sie grac w dluzszej perspektywie stawkami 500zl, 1000zl..?? czy przy wypalcie żądają skanu dowodu, czy cos takiego, co opoznialoby wyplate?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
jak Panowie z limitami? da sie grac w dluzszej perspektywie stawkami 500zl, 1000zl..?? czy przy wypalcie żądają skanu dowodu, czy cos takiego, co opoznialoby wyplate?
IV liga zlimitowana na początku mogłem za 500 potem 400 potem już nie grałem ;).
Inne ligi i sporty nie wiem, chyba jeszcze nikt na forum nie miał takiego przypadku przynajmniej ja nie słyszałem.
Ja im sam wysłałem skan, no ale jeśli chcesz grać u buka to nie powinieneś mieć problemów z dowodem.
 
P 1

premi

Użytkownik
Co do stawek to nie wiem bo gram ta rzadko i stawki ok 100-150. Co do wypłaty wpłaciłem przez mb i tak samo wypłacałem o skan lub podobne nigdy nie wołali...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dzisiaj oszalałem.

Chciałem wypłacić z Tobetu pieniądze na konto. Nawet ucieszyłem się, że mają opcje wypłaty bezpośrednio na konto bankowe więc zleciłem wypłatę wczoraj.

Dzisiaj wchodze na konto i widze, że wyplata jest odrzucona. Pytam na livechacie dlaczego, a tam miła Pani mowi mi, że jeżeli wpłaciłem przez moneybookers to musze tez wyplacic na moneybookers :|

Dziwne, ale nie byłoby to jeszcze tragiczne gdyby nie to, że konto mb mam cały czas zablokowane i żadnych transakcji nie moge robić.

Sytuacja patowa. Jak z niej wyjść?
Jeżeli nie pójda na ugodę to strace pieniądze..
 
pavelw 10

pavelw

Użytkownik
A konta Moneybookers nie można już w żaden sposób odblokować? Przy robieniu przelewu bankowego nie mają minimalnej kwoty to znaczy że możesz wpłacić nawet 1 PLN i dowiedz się w supporcie czy jak wpłacisz tą symboliczna złotówkę przez przelew to czy będziesz mógł wypłacić całą kwotę też na konto.

Swoją drogą ja wpłacałem przez Przelewy24 i jak zleciłem ok 9 rano wypłatę na konto to już ok 16 pieniądze były na koncie tego samego dnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom