>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TOP BETS

topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Ostatnio wyborna forma, to zarzucę coś na forum ;)
Gram ostatnio różne zdarzenia, zacząłem grać systemami i wychodzi to całkiem spoko.
Mam dzisiaj różne, inne kombinacje, ale zapodam Wam to co dałem dzisiaj w systemie.

System 5/8
A.
SK Gaming -
VP
Atlanta Hawks - Bucks
Indiana - Spurs

B.
Crotone - Fiorentina
Benevento - Lazio wygra do 0 ⛔ przy 3-0 rozluźnienie i bramka z takimi ogórkami ..., na AKO mam ich win, więc luz

C.
Napoli - Sassuolo - NO BTS ⛔
Torino over 1.5 -
Cagliari
D.
Girona - Real wygra do 0
Lille - Marsylia lub X
E.

Malaga - Celta lub X
Getafe - Sociedad - BTS ✅ 78&#39; 1-1
F.
Tuluza - St. Etienne - 1-15&#39; - brak goli
Brighton - Southampton - under 2.5 ✅ 1-1
Tsonga - Pouille - over 9.5 w 1 secie ⛔
G.
Werder - Augsburg - over 1.5 ✅
Stuttgart - Freiburg - over 1.5
Trzyniec - HK - HK lub remis w 1t ✅ 0-0
NO Saints -
Chicago Bears
H.
Latina +15.5 -
Lube
Perugia - Milano +16.5
Cleveland - Minnesota Vikings
Stawka: 100 zł - rozłożone po 10 zł ⛔

A.
VP w końcu fajny wynik, doszli do finału i mimo tego, że sercem za Polakami, to z SK raczej podjazdu nie mają. Owszem wczoraj dobre spotkanie i naprawdę bardzo dobra gra Jarka Pashy, ale na SK to za mało.
Bucks tutaj nie wiem czy to był dobry pomysł, bo jest magiczna linia 5.5 i do tego PB na 75%, h2h idealne pokrycie przez Atlantę linii, ale mimo wszystko na Giannisa jest taki hype, że po ostatniej porażce zaryzykowałem. Ten typ jest w sumie średni, tak teraz myślę, ale zagrane to podaję.
Spurs, ostatnio grałem na Magic handi bo była właśnie magiczna linia 5.5 i na luzie wygrali, dzisiaj jest weekend więc idą duże pieniądze, linia 6.5, ale myślę, że zwycięstwo pokryją.
B.
Fiorentina się rozkręciła, a grają z jedną z najsłabszych drużyn.
Lazio gra rewelacyjnie, grają z Kopciuszkiem i liczę, że nie stracą bramki, value jest.
C.
Napoli ma taki potencjał, że wygrają na luzie, a liczę, że nie stracą z bardzo słabymi gośćmi.
Torino - wraca Belotti, zdarzały im się mecze na 2-2, więc gram over 1.5.
D.
Real mnie zawiódł wiele razy, ale zaufam im z czysty kontem.
Marsylia gra rewelacyjnie, Lille w końcu musi zaskoczyć, więc może remis wyciągną.
E.
Celta gra bardzo dobrze w tym roku. Grają z bardzo słabą Malagą i moim zdaniem tego meczu po prostu nie przegrają.
Sociedad osłabione dzisiaj, ale i tak potencjał z przodu jest - mnóstwo goli z ich strony.
Getafe tylko w 2 pierwszych meczach nie strzeliło bramki, dzisiaj dla nich ważny mecz, żeby oddalić się od strefy spadkowej, a Sociedad mimo osłabień ma potencjał z przodu, h2h też na BTS.
F.
Tuluza - ST. Etienne - często gram ostatnie takie bety - wczoraj 5/5, tu mi się widzi wolny start meczu.
Brighton - Southampon - po prostu czuję under.
Tsonga - Pouille - jedne z moich ulubionych betów. Grali 2x - 2x wyniki po 6-4 dla Tsongi, mamy półfinał, Tsonga walczy o Mastera, Pouille dobrze wygląda na serwie, overek powinien być.
G.
Bundesliga to moja ulubiona liga, zarabiam kupę kasy na BTSach i overach w tej lidze. Na razie mamy full over 1.5 w tej kolejce i liczę, że dzisiaj tendencja zostanie zachowana.
Trzyniec pojutrze gra w LM na wyjeździe, a HK ostatnio gra bardzo dobrze. Do tego mają z Trzyńcem bardzo dobry bilans, moim zdaniem nie przegrają 1 tercji.
Saints powinni na spokojnie wygrać z jedną ze słabszych drużyn NFL.
H.
Latina bardzo fajny skład na ten sezon, owszem grają z Lube, ale mają skład bardzo mocny i takie handi powinni pokryć.

Milano na wyjeździe z bardzo mocną Perugią, ale jw. skład bardzo mocny i nie sądzę, że przegrają różnicą aż 17 punktów.
Minnesota na luzie powinna wygrać, mecz w Londynie o 13 i jeśli to nie wpłynie jakoś na ich postawę, to powinno być łatwo.
1 błąd - 5850 - 8060 zł
2 błędy - 1580 zł - 2520 zł
3 błędy - 250 zł - 470 zł
Mam inne składaki z ww. typów, ale podaję system.

Przekombinowałem z tym graniem na zwycięstwa do 0. Trzeba było standardowo grać -1.5, no ale trudno.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Wrzesień 2018
# 1
Nowosybirsk - Jekaterynburg - Sibir under 2.5 ✅ 1-4
Traktor - Magnitka - under 4.5 ✅ 1-1
Stawka: 200 zł
EWK: 461 zł ✅
Fortuna

Sibir strasznie słabo zaczął sezon - 4L 0W, w tym 2x dostali do 0 (Ryga i Jarosław), a tylko raz pokryli ww. linię, gdzie strzelili 3 bramki. Owszem, grali na wyjeździe, ale będą mieć bardzo trudne zadanie, bowiem po drugie stronie mamy drużynę, która zaczęła odwrotnie - seria 4W 0L - w tym w żadnym spotkaniu nie stracili więcej niż 2 bramki - kurs 1.46 fajny do kombinacji.
Drugie spotkanie to drużyny, które w bezpośrednich ostatnich starciach nastawione były na ostrą walkę - 4 spotkania under 3.5, a dodam, że w tym roku Traktor 3-0 i 0-3, a Magnitka tylko w spotkaniu ze Slovanem przekroczyła ww. linię.

# 2 Siatkówka + Piłka nożna + Hokej
Holandia +2.5 -
Kanada
Węgry - Grecja - under 2.5
CSKA - Jarosław - under 1.5 1t ✅ Jaro 1-0
Stawka: 100 zł
EWK: 270 zł
Fortuna

Widzę, że większość idzie w stronę Kanady, ale moim zdaniem może być tutaj niespodzianka. Pewnie idę w kierunku seta dla Holendrów.
Węgry - Grecja - od razu jak spojrzałem na to spotkanie, to widział mi się under. Liga Narodów, to powiedzmy szczerze będzie gra na pół gwizdka.
CSKA - Jarosław - liczę, że na początku będzie to mecz walki, wiadomo Jarosław to słabsza drużyna, ale też mocna i mają ekipę, która może się dzisiaj postawić.
W hokeju najważniejsze jest wyczucie, może i tym razem się uda. Sezon rozpoczęty elegancko, wczoraj ugrane około 2k, więc próbujemy dalej.

# 3 KHL
Slovan - Czerepowiec lub X
Ryga - Moskwa lub X
Stawka: 200 zł
EWK: 377 zł
Fortuna

Tutaj gra nie tyle za drużynami, co przeciwko Slovanowi i Rydze.

# 4 Siatkówka + KHL
Belgia - Argentyna - over 179,5
Astana lub X -
Nizniekamsk
Mińsk - Spartak lub X
Stawka: 100 zł
EWK: 288 zł
Fortuna

Spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, jak dla mnie minimum 4 zacięte sety, a wtedy linia na luzie do pokrycia.
Astana zaczęła nieźle sezon jeśli chodzi o swoją grę, 2 porażki ale bardzo ostro walczyli o zwycięstwo i wygrana właśnie z drużyną gości w stosunku aż 6-1. Rywale 1 zwycięstwo z Mińskiem i 3 porażki. Moim zdaniem pewne zwycięstwo Astany, ale zagram bezpiecznie.
Spartak zaczął nieźle sezon, w przeciwieństwie do gospodarzy który zanotowali 4 porażki.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Grywam czasem systemami i wychodzi to naprawdę fajnie, wczoraj 5/6, a tak często właśnie układam kupony i dzisiaj też zarzucę + porobię dubla i tripla
Ajax - Aek - Aek nie strzeli 1.90
Benfica - Bayern - Benfica nie strzeli 2.45
City - Lyon - Lyon nie strzeli - 1.92
YB - United - YB nie strzeli 2.52

Soczi - Yekaterynburg OT 1.64
Spartak - Traktor lub X - 1.64

Ajax w bardzo dobrej formie, ich rywale to zdecydowanie słabszy przeciwnik i jeśli Ajax myśli o awansie z grupy, to takie spotkanie po prostu muszą wygrać, ja tu widzę pewne 1-2 do 0.
Benfica - mecz, który najbardziej mi nie leży jeśli chodzi o brak bramki, ale tak jak ktoś już zauważył, Benfica strasznie słabo zagrała w poprzedniej edycji jeśli chodzi o zdobycze bramkowe i punktowe. Prowadzenie Bayernu i kontrola meczu bez fajerwerków.
City to wiadomo, że jest nastawione na granie z przodu, ale myślę, że za wiele okazji rywalom na bramkę nie dadzą.
YB mecz na sztucznej trawie, wiadomo nie będzie łatwo, ale United powinno kontrolować ten mecz, obrona United delikatnie mówiąc szału nie robi, ale myślę, że warto postawić.
Yeka niepokonany w tym roku, myślę, że passa zostanie podtrzymana, bo rywal przeciętny.
Traktor powinien ugrać co najmniej remis, Spartak słabo na razie.


Multi: 5/6 - 2x 50 zł
dubel KHL
150 -&gt; 355 zł
Aek + Lyon + YB
100 -&gt; 808 zł
Fortuna
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
a wrzucę tutaj moje typy na weekend:
SKA - Czerepowiec
SKA 10/15 spotkań skończyło z max 1 bramką w plecy, u siebie 4/7.
więcej strzelali tylko Torpedo i Ufa (na początku sezonu gdy jeszcze tryby nie funkcjonowały, 2x silny Jokerit i raz Omsk.
Czerepowiec under 1.5 2-0
1.64 ✅
CSKA - Władywostok

CSKA zdecydowanie jest underową drużyną, strzelają i kontrolują spotkanie, Władywostok strzela, ale głównie na swojej tafli, na wyjeździe w 5 na 9 spotkań nie strzelili więcej niż 1.
Przy takiej defensywie i wyrachowanym hokeju.
Władywostok under 1.5 1-1
1.53 ✅

Niżniekamsk - Jokerit

Jokery grają świetnie w tym sezonie, są w znakomitej formie i myślę, że i w tym spotkaniu postawią się gospodarzom.
Jokerit na 5 spotkań na wyjeździe 3 zwycięstwa 60&#39; i 2x porażka po dogrywce.
Jokerit lub X
1.47
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs

Toronto 4/5 overów, Caps 4/4 overy, wpadka ostatniej nocy Caps i porażka 0-6, teraz to się nie powtórzy, poza tym obie ekipy wykręcają kosmiczne overy, wiec taki na luzie.
over 5.5
1.67
Chicago Blackhawks - St. Louis Blues

Hawks 4 spotkania, 4 dogrywki, 4 overy, Blues 3/3 na overach -&gt; będzie strzelanina.
over 5.5
1.85
Onico Warszawa - Cuprum Lubin

Warszawa mocna, fajny zbilansowany skład, Lubin bardzo osłabiony w tym sezonie.
Onico -1.5 seta ✅ 3-0
1.51
Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów

Ok, skład mają niezły na ten sezon, ale Reska prezentuje się personalnie bardzo dobrze, nawet jak nie zagrają w najmocniejszym składzie to myślę, że max w 4 zamkną mecz.
Resovia -1.5 seta
1.43
Będzin - Kędzierzyn Koźle

Będzin personalnie słabiutko, nawet jak Zaksa nie zagra w pełnym to powinni zamknąć to w 3 setach.
ZAKSA 3-0
1.75
Szczecin - Gdańsk

Szczecin personalnie kosmos w tym roku, ciekawe jak zagrają w tym sezonie Ci doświadczeni gracze, Gdańsk z problemami, liczę na mocne otwarcie sezonu.
Szczecin 3-0
1.75
Katowice - Olsztyn

Typ od zibiego16, ja bez przekonania, ale ufam
Katowice 1.70 (poczytałem na różnych forach i odradzam ten typ ...), oby ten typ nie zawalił. Zagrałem już w AKO, więc zostawiam
Kupony po 3j:
1)
Czerepowiec under 1.5
Władek under 1.5
Warszawa - 1.5
2) NHL overy
3)
Jokerit lub X
ZAKSA 3-0

4)
Szczecin 3-0
Resovia - 1.5 seta
Maxikombi
9/10 za 100
7/8 - bez NHL
za 100 zł
Onico -1.5
ZAKSA 3-0
over 5.5 Caps - Leafs
Resovia -1.5
100 zł -&gt; 550 zł

BANG !!!
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Potem uzupełnię kursy
Zimowki
Nilsson wygra
Pelegrino top 3
Kraft top 6
J. Boe top 3
2.5j
Vhl
SKA 60
Dinamo 60
Vitkovice under 2.5 w 60
Onico wygra
2 j
Na jutro hokej
Magnitka
CSKA
SKA
Jeka
2j
NHL
Oilers OT
Over 5.5 w NY
Over 5.5 Hawks vs GK
2 j
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
STYCZEŃ 2019
Nie mam cierpliwości jakoś do prowadzenia tego, ale spróbujemy kolejny raz.
Ostatnio dobrze idzie, więc będę grał na kilka swoich sposobów, w zależności jak mi się to ułoży ;)
#1 (częściowy zwrot)
Toronto Maple Leafs 60&#39; - Arizona Coyotes
Murray/Soares - Krawietz/Mektic
Coric - Pouille
Herbert/Mahut - Ram/Salisbury
Toronto ostatnio w kratkę, generalnie unikam takich kursów, wczoraj ładnie ustrzelony bet na Rangersów 60&#39; i dzisiaj na Blackhawks 60&#39;, właśnie grając przeciwko trendom, ale teraz myślę - mimo że j/w PB jest na poziomie 79% to tutaj niespodzianki już nie zobaczymy.
Wraca do bramki Andersen, a to bardzo dobra wiadomość, ostatnie wyniki słabe, będą chcieli dzisiaj trzymać miejsce w tabeli. 5/6 spotkań u siebie, no to z kim dzisiaj nie poszaleć jak z Kojotami.
Murray/Soares i Herbert/Mahut - tutaj mimo tego, że kursy rosną na rywali (szczególnie u Herbertów) to idę w kierunku faworytów, głównie przeciwko noworocznym sklejkom, które mają małe doświadczenie.
Coric prezentuje się bardzo dobrze, no może poza 1 setem w ostatnim meczu. Nie będzie to dla niego łatwe spotkanie, ale myślę, że w 4 setach powinien zamknąć mecz.
Zakład 3/4 - 400 zł
Zakład 4/4 - 100 zł
EWK: 240-290 zł/1430 zł
#2
Jokerit 60&#39;
- Niznekamsk
Genoa - Milan lub X
Będzin - Olsztyn

Jokerit walczy o 3 miejsce w lidze, ostatnio trochę się nie popisali (skopali mi kupon na 2k) i zagrali zwiariowany mecz, ale u siebie powinni zamknąć mecz w 60&#39; ze słabymi Wilkami.
Genoa bez Piątka, który jest zawieszony, za kartki, Milan też z problemami, ale biorąc pod uwagę ostatnie słabe wyniki Genoi + brak lidera strzelców, remis powinni ugrać.
Będzie zdecydowanie najsłabsza ekipa ligi, Olsztyn po odpadnięciu z pucharów teraz się skupi w pełni na lidze. Myślę, że zamkną w 4 setach (1.91) ale wstępnie zagram tak.
AKO:
Stawka: 300 zł
EWK: 718 zł
Fortuna
 
Do góry Bottom