>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

panti1801 29

panti1801

Użytkownik
§ 15.

1. Spółka na żądanie uczestnika zakładów, złożone w chwili wypłaty wygranej, jest zobowiązana do wydania mu imiennego zaświadczenia o uzyskaniu tej wygranej.
2. Zaświadczenie wydaje się w siedzibie Spółki, najpóźniej następnego dnia po dniu, w którym dokonano wypłaty wygranej.
3. Zaświadczenie jest drukiem ścisłego zarachowania, które musi spełniać wymogi określone w obowiązujących przepisach.
4. Zaświadczenie podlega przepisom o ochronie danych osobowych.
5. Spółka prowadzi ewidencję imiennych zaświadczeń o uzyskanych wygranych, o których mowa w ust. 1 powyżej.

6. Uczestnik może żądać od Spółki wydania potwierdzenia - wydruku z systemu komputerowego, na którym wskazana jest wysokość wypłaconej wygranej oraz data wypłaty. Wydruk ten nie zawiera danych osobowych uczestnika i nie stanowi zaświadczenia, o którym mowa w ust. 1.
 
P 0

pansilver

Użytkownik
chłopaki,
dzięki za odpowiedzi
a jeśli chodzi o fortunę, to skąd wiadomo że wprowadzą oni możliwość obstawiania przez internet ?? Na stronie nic o tym nie znalazłem.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
panti1801 &gt;&gt;&gt; zamieszczony przez Ciebie fragment z regulaminu Totolotka w postaci § 15, nijak się ma do zadanego pytania - gdyż nie daje na nie odpowiedzi...
Pytanie odnosiło się bowiem do konkretnej sytuacji:
&quot;A jak z pobieraniem zaświadczeń o wygranej z internetowych kuponów. Obstawiłem w necie kupon za 500, wygrywam drugie tyle i idę z hasłem do totomixa i decyduję się wpłacić wygraną z powrotem na konto otwarte. Mogę wtedy wziąć zaświadczenie o wygranej ??&quot;
Dlatego podałem adres mailowy do Totolotka aby udzielona odpowiedź odnosiła się precyzyjnie do tej konkretnej sytuacji z pytania.
Pzdr.
edi8
.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale tak się akurat dziwnie składa, że ten jedyny obowiązujący regulamin ani jednym słowem nie wspomina o kilku co najmniej sprawach, które z łatwością mogę wymienić a które dotyczą różnych zagadnień odnośnie procedury wydawania zaświadczeń od wygranych.
Zatem sama lektura § 15. regulaminu nic w odniesieniu do wielu aspektów związanych z tym zagadnieniem nie daje.
P.s: odejdę nieco od tego w/w § 15. regulaminu - i podam mnie osobiście dotyczącą sytuację PRAKTYK stosowanych w Totolotku przez personel kilku kolektur ( pomimo braku do tego podstaw w Regulaminie ) a polegających na wyznaczaniu klientom maksymalnej ilości kuponów jakie mogą jednorazowo nadać i zaznaczam, że wcale nie chodzi tu o przekroczenie kwoty 1000zł na jeden zakład....
W jednej z kolektur poinformowano mnie o górnym limicie 10 a w innej o 20 kuponów jakie może nadać 1 klient.
Pracownicy kolektur Totolotka powoływali się na przekazane im droga telefoniczną wytyczne od kierownictwa firmy odnośnie tych w/w limitów....
Tak więc pomiędzy &quot;jednym regulaminem&quot; który w żadnym z paragrafów nie odnosi się do istnienia jakichkolwiek limitów w zakresie dozwolonej ilości nadawanych kuponów - a praktyką stojącą w rażącej z nim niezgodności , jest cholernie duża różnica!
.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
§ 5.

1. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zakładu od dowolnego uczestnika zakładu i w dowolnym czasie.


napisałeś: &quot; a polegających na wyznaczaniu klientom maksymalnej ilości kuponów jakie mogą jednorazowo nadać i zaznaczam, że wcale nie chodzi tu o przekroczenie kwoty 1000zł na jeden zakład....&quot; - nie na jeden zakład tylko na taką samą kombinację.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kombinacja to minimum 2 typy na jednym kuponie - a zakład to także singiel , więc powtórzę to co poprzednio w pełni poprawnie napisałem: nie chodziło o przekroczenie kwoty 1000zł na jeden zakład, który wcale nie musiał być kombinacją!!!!
A tak generalnie to Totolotek idzie ostro na dno i dobitnie zaświadczają o tym likwidowane kolektury.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
§ 5.

1. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zakładu od dowolnego uczestnika zakładu i w dowolnym czasie.
Przecież nikt mi nie odmówił przyjęcia zakładu - a jedynie poinformowano mnie o istniejących limitach w ilości kuponów na jednego klienta więc nie bardzo widzę związek tej opisanej sytuacji z treścią tu przywołanego § 5. bo to nijak się ma do tej sytuacji...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ten punkt daje bardzo szerokie pole manewru. Mogą odmówić przyjęcia zarówno pierwszego, jak i dwudziestego zakładu... Zamiast modyfikować regulamin robią tak jak napisałeś - opierają się na wytycznych przez telefon. Z ich punktu widzenia to bardzo praktyczne. Mogą swobodnie utrudniać życie klientom, którzy są dla nich niewygodni.

Nie ma sensu o tym dyskutować, bo nie damy rady nic zmienić w tej kwestii. Jedyne co można zrobić to olać bukmachera, który rzuca kłody pod nogi.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
które z łatwością mogę wymienić a które dotyczą różnych zagadnień odnośnie procedury wydawania zaświadczeń od wygranych.
(...)
W jednej z kolektur poinformowano mnie o górnym limicie 10 a w innej o 20 kuponów jakie może nadać 1 klient.
Pracownicy kolektur Totolotka powoływali się na przekazane im droga telefoniczną wytyczne od kierownictwa firmy odnośnie tych w/w limitów....
Tak więc pomiędzy &quot;jednym regulaminem&quot; który w żadnym z paragrafów nie odnosi się do istnienia jakichkolwiek limitów w zakresie dozwolonej ilości nadawanych kuponów - a praktyką stojącą w rażącej z nim niezgodności , jest cholernie duża różnica!
Mógłbyś poszerzyć wypowiedź? Bo chętnie poczytam co może mnie czekać jako ich (jeszcze) klienta?
 
M 10

meec

Użytkownik
Panowie mam problem... mianowicie zapomniałem loginu jaki miałem w lidze mixu a korzystałem z niej miesiąc wstecz gdzieś ostatnio. Jak mogę odzyskać login ??? Pomóżcie ;)
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Kombinacja to minimum 2 typy na jednym kuponie - a zakład to także singiel , więc powtórzę to co poprzednio w pełni poprawnie napisałem: nie chodziło o przekroczenie kwoty 1000zł na jeden zakład, który wcale nie musiał być kombinacją!!!!

A tak generalnie to Totolotek idzie ostro na dno i dobitnie zaświadczają o tym likwidowane kolektury.


Firma ma prawo do tego wiec nie wiem o co sie tak burzysz, skoro mimo takich przygod nadal u Nich grasz znaczy ze sa najlepsi mimo to ???? To raz

A dwa czy nie pomyslales przypadkiem ze moze te likwidowane kolektury byly nierentowne i firma (wlasciciel prywatny) nie chce ich utrzymywac z powodu ujemnego ekonomicznego bilansu?????
 
F 0

fiorentino

Użytkownik
Znowu dawno nie grałem i wczoraj z ciekawości przeglądałem ofertę toto-mixu. Znalazłem mecz Skoda Xanthi - Larisa. Miałem jakieś przeczucie, że mecz zakończy się remisem i postanowiłem taki wynik obstawić za dużą sumkę. Niestety, nie zdążyłem. Zamykają niby o 18:30, ale jak byłem tam 18:18, to system już był wyłączony i po sprawie. Także bierzcie pod uwagę, że system zamykają wcześniej...
PS. Mecz zakończył się remisem, pieniądze przeszły koło nosa.
PS2:Nie tworzę nowego tematu, bo tytuł tego to gra przez Internet i inne problemy.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To pracownik tego konkretnego punktu Totolotka jest tu winien, gdyż wylogował się przed czasem nie spodziewając się już klientów - a nie samo funkcjonowanie systemu.
Mam kupony zawarte wczoraj ( w stacjonarnym punkcie a nie w necie! ) o 18.23 i 18.24, tak więc system był czynny o tej porze.
Weź na to poprawkę...
P.s: a będąc przy Grecji , to wczoraj obojętnie który mecz byś jako remis obstawił to byś wygrał, gdyż we wszystkich 4 spotkaniach były remisy.
Pzdr.
edi8
.
 
R 0

robcio-77

Użytkownik
A ja mam pytanie czy jest jakiś dzienny limit obstawiania meczy, czy jak np w jednym dniu obstawie z 20 kuponów w którym będą tylko jedne zdarzenia ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Robcio-77 &gt;&gt;&gt; opisywałem tu co mnie w Totolotku 2 razy spotkało w postaci informacji od obsługi 2 punktów: że obecnie obowiązują limity w ilości kuponów na jednego klienta, ale w 1. punkcie gość podał że może przyjąć 10 kuponów a w 2. punkcie że 20 kuponów...
Wobec tego wystąpiłem do firmy o zajęcie stanowiska w tej sprawie i otrzymałem jednobrzmiącą informację, że nie ma żadnych limitów ilościowych w zakresie przyjmowania kuponów od jednego klienta - z oczywistym zastrzeżeniem łącznej kwoty stawki na nadawanych kuponach do 1000zł za ten sam singiel lub tę samą kombinację, czyli ako.
.
P.s: mam do Ciebie pytanie: a czy nie możesz zagrać do 12 zdarzeń na 1 kuponie poprzez zawarcie zakładu systemowego 1z12? Bo jeśli ma być taka sama stawka - to nie ma sensu grać kilkunastu oddzielnych kuponów, skoro do 12 można zagrać na 1 kuponie.
Ograniczeniem jest tu stawka do 10zł na zakładzie systemowym, ale gdyby stawką miało być np. 20zł to można ten sam kupon powtórzyć.
Pzdr.
edi8
 
R 0

robcio-77

Użytkownik
Hm dzięki za odpowiedz, bo wiesz chce zacząć grac przez neta ale naziemnego i pytam z ciekawości nie jestem jakimś zapalenieńcem chce grac dla rozrywki, na początku za małe stawki i tak się pytam
 
Do góry Bottom