>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.10.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
Z 52

zelaznytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: Tokyo (Japonia) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 7:00
Spotkanie: Pospisil V - Takahashi Y
Typ: Win Takahashi
Kurs: 4.05
Bukmacher: Unibet
Nie będziemy się oszukiwać ekspertem od Tenisa nie jestem, staram się oglądać i śledzić wszystko co najważniejsze gdyż uważam że Tenis/Koszykówka/Bilard to najlepsze dyscypliny na których można coś ugrać, typ który podałem jest typem bardzo gorącym, Takahashi dobrze się czuje na swoim terenie ograł poprzednio zdecydowanego faworyta poprzedniego spotkania Menendeza, zaś Pospisil pokonał zupełnego no name Watanukiego z którym poradził sobie z problemami dla porówanania mecz takahashiego trwał godzinę, zaś Kanadyjczyka dwie, kursy lecą łeb na szyję na Japończyka, myślę że warto zaryzykować.
✅305
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria 1 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Young Boys - St. Gallen
Typ: St. Gallen wygra i powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs: 8,0
Bukmacher: forbet
Young Boys ostatnio mieli ciężki wyjazd do Albanii gdzie podejmowali Skanderbeu w LE- mecz zakończył się niespodzianką bo drużyna z Albanii go zremisowała... Od tamtego spotkania dużo czasu nie minęło, na pewno morale w drużynie z Berno są niższe i dlatego tutaj myślę, że może dojść do niespodzianki.. St. Gallen to drużyna , która nieźle weszła w sezon w lidze szwajcarskiej co dowodzi ich ostatnie zwycięstwo nad Basel i pozycja w tabeli... - wygrali z nimi 2-1 chociaż było to na ich terenie to i tak czapki z głów dla Gallen.. Myślę , że zespół z Sankt Gallen jest na tyle w dobrej formie , że będzie potrafił zrobić podobną niespodziankę co Thun w tym sezonie, który również grał na wyjeździe z Young Boys z Berno i wygrał wtedy 0-4.... pamiętam ten mecz bo wtedy stawiałem na Young Boys i srogo się przeliczyłem... . St. Gallen ma fajny zgrany zespół, widać tutaj dobrą pracę trenera Continiego. Wejdzie? Daj reputkę !!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hertha Berlin - Bayern Monachium
Typ: obydwie drużyny zdobędą bramki w pierwszej połowie meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz PSG z Bayernem monachium pokazał jak słaba obecnie jest defensywa Bayernu Monachium. Ta defensywa jest niewątpliwie dużo gorsza niż sezon temu czy dwa sezony temu. Kontuzjowany jest najlepszy bramkarz Bayernu Monachium, czyli Neuer, a bez niego w bramce Bayern jest słabszy niż normalnie. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze fakt zwolnienia trenera. Atmosfera w klubie jest niezbyt dobra, a to nie sprzyja dobrej grze. Hertha Berlin u siebie jest groźna dla każdego. Na takie mecze oni potrafią się zmobilizować. W Berlinie na trzy rozegrane mecze mają zdobytych siedem punktów. Z Bayerem Leverkusen do przerwy strzelili dwa gole. Widzę tu spore szanse na to, żeby Hertha strzeliła coś do przerwy. Bayern pewnie będzie atakować, więc sami coś powinni wbić do przerwy, a jako że łatwo ich ostatnio skontrować, to możliwy jest BTS już w pierwszej połowie meczu.
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: Gornik over 1.5 bramki
Kurs: 1,73
Bukmacher: Fortuna
Witam was po dosc dlugiej przerwie i od razu zabieram was na rodzime boiska gdzie niespodziewanie beniaminek, lider ekstraklasy podejmowal bedzie druzyne ktora w tym sezonie jeszcze nie odpalila i przez najblizsze kilka kolejek nie odpali... wiec tak mysle ze Gornik spokojnie w tej formie strzeli 2 bramki a jakim wynikiem zakonczy sie mecz ? Hmm.. tego tak naprawde nie wiadomo bo duzo zalezy od tego jak bardzo do serca wzieli sobie pilkarzyki z Gliwic grozby kibicow po ostatmim meczu.... roznie to dziala na roznych zawodnikow w gistori zdazaly sie przypadki ze sama rozmowa wystarczyla pilkarza do motywacji czasami dopier bliskie spotkanie na treningu z kibicami i lekko obita buzia dzialala. Gprnik w wysmienitej formie strzela wszedzie nie baczac na renome rywala a dzis rywal z dolnej polki. Jak bedzzie dzsiaj sie okzaze ale wieze ze Angulo i Kedzior powolany do kadry zrobia co trzeba i dadza Gornikom 2 bramki ;)) powodzenia pamietajmy ze to derby i wszystko zdarzyc sie moze
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 12:40
Spotkanie: MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń
Typ: Polski Cukier Toruń -2.5
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Pierwsza kolejka pierwsze spotkania a co za tym idzie forma zespołów pod znakiem zapytania. Sparingi sparingami i nie ma co się nimi zbytnio sugerować. W obu zespołach doszło do kosmetycznych zmian. Po udanym sezonie Winnicki odszedł z Torunia i podjął się kolejnemu wyzwaniu tym razem wprowadzenia MKS Dąbrowy do fazy play-off a kto wie może pokusi się o coś więcej. Zamiana klub z Torunia na klub z Dąbrowy Górniczej dość dziwna i raczej nie była związana z aspektami sportowymi. W szeregach gości poza zmianą trenera zmieniło się niewiele. Trzon zespołu został a działaczom udało się pozyskać Gruszeckiego Cela i Coseya. Zmiany jak najbardziej na plus a skład przynajmniej na papierze prezentuje się lepiej niż ubiegłoroczny. Cel z Gruszeckim to poziom reprezentacyjny a Cosey to gracz który spokojnie jest w stanie wejść w buty po Weaver. Didi Mbodj Wiśnia Sulima Perka Śnieg to gracze którzy grali ze sobą w ubiegłym sezonie więc nie ma mowy o jakimś braku zgrania czy coś w tym stylu. Grucha z Celem byli razem na Eurobaskecie znają się więc złapanie wspólnego języka na parkiecie to kwestia paru treningów. Trochę inna sytuacja u gospodarzy gdzie przed sezonem dołączyło 5 nowych graczy którzy mają świadczyć o sile zespołu i trener. Prawdopodobnie to na zagranicznych graczach będzie ciążył ciężar zdobywania punktów. Czy od razu będą nadawać na tych samych falach? Wątpię z graczami z &quot;reszty świata&quot; na początku w większości przypadków bywa tak że każdy chce robić za lidera. Zgranie przychodzi po paru spotkaniach i imprezach ;) Po paru meczach wyjdzie kto będzie prawdziwym liderem zespołu. Skład polski utrzymał się w znacznej części przy czym deal Piechowicz Szymański out i ściągniecie Gabińskiego raczej na minus. Zeszły sezon już pokazał że Pamuła Wołoszyn Kowalenko pewnego poziomu nie przeskoczą a ich forma jest bardzo niestabilna. Tak jak już wspomniałem pierwsze spotkanie to trochę jak kupować kota w worku. Przy takim kursie szkoda nie spróbować bo bukmacherzy nie doceniają zespołu z Torunia. Tym bardziej że goście wyglądają na zespołu który jest obecnie drugą siłą w lidze a MKS to typowy średniak. Element większego zgrania z ubiegłego sezonu też może mieć istotne znaczenie dla losów spotkania na korzyść Twardych Pierników.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MLS
Godzina: 01:00
Spotkanie: Toronto FC-NY Red Bulls
Typ: Powyzej 4.5 Bramek
Kurs:
5.05
Bukmacher: Unibet
Szybciutko bo za dwie minuty start.
Nie rozumiem takich kursow na ten over. Liga MLS to liga,ktora wciaz sie rozwija i aby przyciagnac widzow potrzebne sa widowiska,spektakle bramkowe.
I do takich spotkan na pewno zaliczymy spotkanie pomiedzy Toronto a Red Bulls. Czyli jednej z najlepszych ekip pilkarsko ( Toronto ) z ekipa najbardziej medialna ( Red Bulls ).
Kursy takie prawdopodobnie z powodu braku Giovinco,jednak ja sadze,ze na terenie Toronto zobaczymy i tak mnostwo bramek. 4-5 jest mozliwe ;)
Obie ekipy nastawione mocno ofensywnie-duzo strzelaja i duzo traca-dzis licze na festiwal/
Pomoglem? Zostaw prosze reputke.
Typujacym i grajacym zycze Powodzenia !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Godzina: 20.45
Spotkanie: Atalanta - Juventus
Typ: Juventus (Handicap 1:0)
Kurs: 2.85
Bukmacher : forbet
Analiza:
Stara Dama w środę podejmowała w ramach LM Olympiakos z którym uporała się bez straty bramki, gracze z Bergamo wylecieli z Lyonu z jednym punkcikiem w pojedynku ramach LE. Juventus z kompletem zwycięstw znajduję się na drugiej pozycji. W ostatniej kolejce w derbach Turynu, obronie Juve udało się powstrzymać Bellotiego, a swoją wystrzałową dyspozycje potwierdził najlepszy napastnik Serie A - Dybala, co w rezultacie skutkowało wynikiem 4:0. Atlanta w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań zarządu i kibiców. Jakiekolwiek punkty zdobywają z outsaiderami, a od czołówki ( Roma, Napoli) dostają oklep. W ostatnim meczu punkt z Fiorentiną wymęczyli w 94 minucie. Podróż do Francji dla graczy z Bergamo może nie trwała zbyt długo, ale może mieć wpływ na rezultat dzisiejszego spotkania, zważywszy na fakt, iż znów wystąpią w delegacji. Juve nie dość, że miało jeden dzień odpoczynku więcej od Atalanty, przystępuje do tego pojedynku na fali ligowych zwycięstw. Proszę nie sugerować się wynikami z poprzedniej kolejki pucharów europejskich, angielskie drużyny pokroju Evertonu odpuszczają rywalizacje w LE, a z kolei Stara Dama nie gra dziś z drużyną z Katalonii.
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: obie połowy powyżej 1,5 bramki
Kurs: 4.45
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Nowy miesiąc zaczynam od derbów Górnego Śląska, o tym meczu zostało napisane już chyba wszystko, tak jak większość również liczę na dobre widowisko obfitujące w gole. Po przeanalizowaniu oferty na ten mecz postanowiłem zagrać typ jakim zakończyłem poprzedni miesiąc, a mianowicie obie połowy powyżej 1,5 bramki, wczoraj ładnie siadło w meczu Manchesteru United, dzisiaj podobna sytuacja oczywiście zachowując odpowiednie proporcje, najbardziej ofensywna drużyna i przy okazji lider naszej ligi gra z będącym w kryzysie Piastem, w którym doszło ostatnio do zmiany trenera, ale myślę, że efekty będą dopiero widoczne po przerwie na mecze reprezentacji. Liczę na mocne otwarcie Górnika i prowadzenie do przerwy 2:0,a po przerwie myślę, że Piast też coś strzeli, ogólnie skończy się 3:1 dla Zabrza. Górnik w tym sezonie w lidze tylko raz zagrał na 0 z tyłu. Mam nadzieję na fajny mecz i dużo goli, bo jak narazie ta kolejka zawodzi. Powodzenia.
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: Piast
Kurs: 5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam w nowym miesiącu październiku wszystkich graczy. Ten miesiąc spróbuję rozpocząć dość nietypowo, zagram na typowego underdoga w Ekstraklasie.
Moim zdaniem gra Piasta nie jest aż tak tragiczna jak wskazują na to wyniki. Przyszedł Waldek Fornalik, co jest na duży plus - on według mnie spokojnie zażegna ten kryzys. Pierwszy jego mecz to porażka z Arką w lidze, potem przyszła następna porażka, tym razem w Pucharze Polski. Na podstawie tych dwóch meczów na pewno zdążył zrobić przegląd kadr, szczególnie że w meczu pucharowym sprawdzał kilku zawodników, którzy wcześniej nie dostawali dużo szans. Także jestem pewny, że w Zabrzu wyjdzie optymalna jedenastka na ten moment.
Dziś przyjdzie im się zmierzyć z liderem, bardzo ciężki teren w Zabrzu. Górnik gra świetnie, ale cały czas jest to bardzo młody skład i ciekaw jestem na ile im starzy tego polotu i finezji.
Piasta wyjazdowy bilans kreuje się na poziomie 1-1-3, czyli bardzo mizernie. Warto jednak zauważyć, że mieli wyjazd do Poznania, Warszawy, czy Krakowa i na to składają się 3 porażki. Jeśli chodzi o mecz z Legią to mecz mógł się zupełnie inaczej potoczyć gdyby nie Pazdan, a w Krakowie w końcówce załatwił ich Carlitos. Na to jedno zwycięstwo przypada wygrana w Białymstoku, gdzie sprawili niespodziankę, a kurs na nich oscylował wtedy w granicach 5.9. I takiej niespodzianki szukam w jutrzejszym meczu.
⛔100
 
C 876

czubus2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice
Typ: Chojniczanka wygra spotkanie oraz liczba bramek +1,5
Kurs: 3.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W 11 kolejce pierwszej ligi piłkarskiej do Suwałk przyjeżdża jeden z faworytów do awansu czyli Chojniczanka.Przed tą kolejką Chojniczanka zajmowała drugie miejsce w tabeli jednak wygrana Chrobrego nad Odrą sprawia, że zwycięstwo w Suwałkach może spowodować awans na pozycje lidera Nice 1 ligi. Przed sezonem Chojniczanka była uważana za jednego z faworytów rozgrywek . Pierwszym trenerem został Krzysztof Brede,który do tej pory był asystentem Michała Probierza w Jagielloni, w kadrze doszło do sporych zmian jednak trzon drużyny został zachowany.W Suwałkach zgoła odmienna sytuacja, wszyscy czołowi zawodnicy odeszli ( jeden z nich-Kądzior powołany jest do reprezentacji). Zmienił się także trener Dominika Nowaka zastąpił Artur Skowronek. Do tej pory zespół z Chojnic przegrał tylko 2 razy na trudnych terenach w Opolu oraz Katowicach. Wigry natomiast wygrały do tej pory jedynie 3 razy przy czym wygrana z Odrą w bardzo szczęśliwych okolicznościach i mimo wszystko niezasłużona. Co do samego spotkania faworytem jest oczywiście Chojnicznka, jedyne czego osobiście się obawiam to ich środowy mecz w pucharze polski więc mogą być w gorszej kondycji fizycznej. Mimo wszystko zespół z Chojnic dysponuje na tyle szeroką kadrą, że powinni wygrać to spotkanie. Osobiście przewiduje wynik 1:2 lub 0:2. Jeśli pomogłem kliknij proszę przycisk reputacji.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis Beijing, Chiny
Godz: 10:30
Spotkanie: Andrea Petkovic - Kiki Bertens
Typ: Kiki Bertens wygra 2-0
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czekałem z niecierpliwością na występ Andrei Petkovic na tym turnieju. Niemka zrobiła to samo, a raczej znalazła się w podobnej sytuacji jak w turnieju Wuhan. W tedy jak i teraz przebrnela kwalifikacje na pierwszy rzut oka w dobrym stylu. Warto jednak zwrócić uwagę na rywali. Wygrane z Haddad Maia i Sorribes-Tormo, a raczej styl w jakim to zrobiła świadczą jedynie o wielkiej nieporadności owych rywalek. Młoda Brazylijka (Haddad Maia) nie wykorzystała wielu brejkpointow, a Hiszpanka Sorribes-Tormo jak ma w zwyczaju zrobić w każdym spotkaniu to uczyniła, czyli minimum 10 podwójnych błędów serwisowych, 0 asów, skuteczność na poziomie 30% i większość piłek w siatkę, bądź aut (ta Pani na hardzie grac nie potrafi). W poprzednim turnieju Petkovic pokonała podobne rywalki, jednak w tedy popełniłem błąd i uwierzyłem w jej dobrą grę w starciu I rundy z Laura Davis. Na tym turnieju Petkovic ma jeszcze trudniej, ze względu na rodzaj podłoża, które sprzyja zawodniczkom zmieniającym tempo gry, ale o tym za chwilę. Andrea jest bardzo przewidywalną tenisistką na korcie bez jakiegokolwiek planu awaryjnego. Jej styl jest jednostronny, a wręcz banalny. Niemka stawia jedynie na prostą grę przed siebie, a jeżeli przeciwnik dopisze pod względem braku umiejętności, to Petkovic ma dużą szansę na łatwe zwycięstwo. Ona potrafi grać w jedno tempo cały czas, a z krótszych, łatwych piłek zagrywac jakby się wydawało na pierwszy rzut oka efektowne winnery. Jednak jeżeli przeciwnik ma głowę na karku i dobrą rękę, to Niemka ma problem ze wszystkim, a przede wszystkim z regularnością w większości wymian. Ona jest bardzo surowa pod względem technicznym. Jej volley to poprostu styl gry przysłowiową patelnią. Andrea nie potrafi podejść do wysokiej piłki przy siatce, podobnie jest ze skrótami. Ta kobieta nawet nie wie jak przystawić rakietę to niższej piłki. Podobnie jest z grą slicem, czy drop shotem, ona w ogóle nie prezentuje tych zagrań, a jedynie zwykłą tenisową łupanke. Petkovic nie radzi sobie całkowicie w plikach sytuacyjnych, gdzie jest nie wiele czasu na reakcję. Ona ma poprostu drewnianą rękę. Źle ocenilem nawierzchnie kortu na tym turnieju przy spotkaniu Sharapova - Sevastova. Piłki mimo tego że są ciężkie i nisko się odbijają, to podłoże bardzo faworyzuje grę skrótem, jak i slicem. Każda niższa piłka jest trudna do odbicia i to duży handicap dla takich zawodniczek jak Radwańska, czy Kiki Bertens, a mega utrudnienie dla Petkovic w rywalizacji z zawodniczkami z tkzw dobrą ręką. Ponadto jest dość wolno i ciężko o efektywnego winnera i aby wygrać punkt, to trzeba toczyć długie wymiany. Bertens nie dość że jest silną zawodniczką, to pod tym względem przewyższa nawet dzisiejszą rywalkę. Jednak najważniejszym argumentem jest kontrola piłki. Zaczynając od serwisu, a kończąc na prostym skrócie, to w tych elementach Kiki ma dużo więcej jakości od swojej dzisiejszej rywalki. Bertens nie boi się mocno grać i bez problemu łapie trudne kąty wykorzystując geometrię kortu, a jej umiejętność zmiany tempa gry, operowanie slicem z końcowej linii i wszechstronność będą destrukcyjne dla Andrei Petkovic. Niemka zostanie skompromitowana, a raczej sama się ośmieszy, jak w ostatnim starciu z Laura Davis (157 CM), gdzie Petkovic wygrała tylko dwa gemy przy własnym podaniu. Kiki Bertens jest trochę wyższa od Niemki, a ten matchup jest idealnie skrojony pod nią i bez problemu powinna kontrolować przebieg tego spotkania. Kursy na 2-0 dla Bertens podniosły się z 2.80 na 3.20, co oznacza że &quot;inwestorzy&quot; ponownie dają się zwieść co do dobrej gry w wykonaniu Andrei Petkovic (jej statystyki z kwalifikacji są całkowicie bezwartościowe). Niemka nie ma żadnych atutów, aby prowadzić równorzędne spotkanie, a zdobycie dziś 6-7 gemow będzie dla niej mega wyczynem.
⛔100
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Piłka nożna, radomska A klasa
SKS Potworów - KS Potworów
typ: SKS Potworów
kurs: 2.69
bukmacher: forBet
Witam serdecznie w nowym... mam nadzieję dużo lepszym miesiącu! Dziś przed nami Wielkie derby Potworowa ;-) Lider kontra wicelider... czyli szlagier radomskiej A klasy! Mocno przebudowany w letniej przerwie SKS Potworów kontra spadkowicz z okręgówki KS Potworów. Gospodarze, to zupełnie nowy zespół w porównaniu z ubiegłym sezonem. Drużynę prowadzoną przez Rafała Zdziecha wzmocniło latem kilku naprawdę wartościowych zawodników. Występuje tam spore grono &quot;grajków&quot; z ciekawą przeszłością jak na tak niską klasę rozgrywkową, m.in Mariusz Soliński (Sokół Przytyk), Daniel Grzybowski z łódzkiego GLKS Andrespolia, Łukasz Matyśkiewicz (KS Warka), Michał Pyrka (UKS Łady) czy były piłkarz dzisiejszego rywala Filip Macierzyński. Jak widać ma to odbicie w tabeli. Zespół zajmuje w tym momencie 1. miejsce i został stworzony z jedną myślą - awans do okręgówki. W zespole rywali trochę się posypało po spadku do A klasy, ale ku mojemu zdziwieniu póki co jakoś sobie radzą. Miałem okazję oglądać ich ostatni domowy pojedynek z MKS Wyśmierzyce. Niby wygrali 4-1, ale przebieg meczu w dużym stopniu ułożyła czerwona kartka dla rywala w 1 połowie meczu. Wiadomo derby rządzą się swoimi prawami, ale w mojej ocenie to gospodarze są faworytem tego spotkania.
✅169
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 15:15
Spotkanie: Everton - Burnley
Typ: spotkanie/ilosc bramek 1/+2.5
Kurs: 2
.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na Goodison Park piłkarze Evertonu podejmą Burnley w ramach kontynuacji
7. kolejki. The Toffees nie do końca dobrze zaczęli sezon dlatego te 3. punkty
są dla nich niezwykle potrzebne. W ostatnim meczu wygrali
na swoim terenie z Bournemouth 2:1, wymęczone ale jakże cenne zwycięstwo.
Doznali w tym sezonie dwóch bardzo przykrych porażek z MU i Totkami, dlatego
ich stosunek bramek 4:11, wbija w fotel. Myślę że dzisiaj wyjdą na mecz ostro zmobilizowani
i pokażą że są bardzo porządną drużyna, a nie zwykłym przeciętniakiem jak Burni.
Piłkarze Burnley ostatnio zremisowali u siebie z Huddersfield 0:0, mają 2 remisy
z czołowymi klubami, czyli Live i Totki.
Obecnie gracze tego klubu plasują się na dziewiątym miejscu w tabeli.
Przewidywane składy:
Everton: Pickford - Martina, Holgate, Williams, Baines - Gueye, Schneiderlin, Davies - Sigurdsson, Niasse, Rooney
Burnley: Pope - Lowton, Tarkowski, Mee, Ward - Gudmundsson, Hendrick, Cork, Defour, Brady - Wood
Everon zapewne staci bramkę stąd mój typ 1/+2.5 :p
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Koln - RB Lipsk
Typ: 2/-3,5
Kurs: 2,72
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Lecimy do Niemiec, w bardzo słabej dyspozycji drużyna Koln podejmuję Lipsk. Gospodarze tragicznie zaczęli sezon 0-1-5, 1:13 statystki mówią same za siebie dochodzi do tego przegrana z Serbską drużyną Crveną w LE ta drużyna nie ma nic do pokazania na domiar złego w podstawowym składzie Koln nie zobaczymy Hectora i Narteya, pod znakiem zapytania również stoją występy Risse, Rudneva i Zollera czuję, że atmosfera w drużynie nie jest zbyt dobra i ciężko o motywację piłkarzy. Z drugiej strony Lipsk na 7 pozycji 3-1-2 nie zachwycają na wyjazdach ale na takich przeciwników jakich mają dzisiaj to nie jest jakoś szczególnie ważne gdy potrzebują punktów i dzisiaj je zdobędą na wyjeździe trzeba podkreślić, że prawdopodobnie wyjdą w podstawowym składzie. Dodaję -3,5 gdyż gospodarze jak i goście nie są ostatnio jakoś bramkostrzelni, Koln będzie się bronił a goście będą długo wypracowywać akcję.Stawiam na 0:2.Powodzenia
✅172
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Holandia 1 liga
Godzina: 12:30
Spotkanie: Alkmaar - Feyenoord
Typ: X2
Kurs: 1.5
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Nowy miesiąc nowa taktyka, we wrześniu trochę poszalałem z wysokimi kursami i parę razy było blisko, ale taka taktyka nie wiele dała zarobić więc zmieniam tory. Dzisiaj wypatrzyłem ciekawe spotkanie w lidze holenderskiej. Goście w lidze przegrali dwa ostatnie mecze i dzisiaj wydaję się że zrobią wszystko żeby poszukać punktów bo lider już odjechał na 6 pkt. H2h mocno w ich stronę, dwa ostatnie spotkania między sobą wygrali 5:2 i 4:0 więc rywal im siedzi, poza tym taki klub na pewno ma apetyty dużo większe niż 6 miejsce w lidze. Alkmaar grają narazie w kratke, u siebie 2-0-1 to samo dokładnie na wyjazdach, bramki 4:3 w domu szału nie ma, widać że wychodzą ofensywnie po komplet oczek, jak się nie udaję to po prostu przegrywają nie ma grania na remis. Rywale dość podobnie żadna ekipa nie odnotowała jeszcze remisu w tym sezonie więc można pokusić się nawet o zwycięstwo gości po @2.55 ale ja idę bezpieczniej bo może dzisiaj będzie pierwszy podział punktów. Uważam że taki klub jak Feyenoord nie przegra trzeciego meczu z rzędu w swojej lidze zwłaszcza że lider gromi rywali i ucieka coraz dalej. Powodzenia!
✅50
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Wisła Płock – Bruk Bet T.
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: forbet
Analiza:

Zdecydowanie starcie Wisły Płock z Bruk-Bet jest w cieniu tego co dziś zobaczymy na boiskach Ekstraklasy i przyznam że wcale mnie nie zdziwi to że to będzie najciekawsze starcie dzisiejszego dnia już nie raz tak było.
Ekipa z Płocka bardzo nierówna w tym sezonie po dobrym meczu, katastrofalne spotkania ale jakby ta forma ostatnio się ustabilizowała, szczególnie w ataku są bardzo skuteczni w trzech ostatnich meczach zdobyli 8 bramek i to najskuteczniejsza ekipa w tych trzech kolejkach. Te mecze pokazały też że w grze ofensywnej oni najlepiej się czują bo zarówno z ówczesnym liderem Zagłębiem Lubin oraz Pogonią Szczecin odrabiali straty, szczególnie w Lubinie zaimponowali bo przegrywali tam już 2:0 a wiemy że ekipa Stokowca to solidność w defensywie a udało się zremisować. Bardzo dobrze funkcjonują w kontrze i też nie ma bronienia korzystnego rezultatu całą ekipą w końcówce bo już kilka bramek w ostatnich fragmentach gry zdobytych. Myślę że Wisła utrzyma swój poziom gry i będzie aktywna w ataku, będzie szukała bramek i ofensywnej gry.
Termalica już przed tygodniem pisałem że zrobiła świetny ruch zatrudniając Bartoszka jako trener ekipy, bo wreszcie ten zespół zacznie coś grać w ataku a nie szukać przypadkowej bramki jak to miało miejsca za Rumaka. Wszyscy tego trener oczywiście znają ze świetnej pracy w Koronie gdzie zrobił świetną robotą, jego Korona grała imponująca u siebie – odważnie, ofensywnie i skutecznie. Będzie próba zrobienia tego samego tutaj w Niecieczy, ale oczywiście nie od razu Rzym zbudowano. Tak naprawdę w ogóle nie miał czasu na treningi z tym zespołem ale już w debiucie zwycięstwo z Lechią 2:1 i gra do końca o komplet punktów takie zwycięstwo mocno podbudowało tutaj wszystkich i zrobiło dobry grunt pod pracę z nowym trenerem. Raczej dziś pójdą tą samo drogą czyli zagranie znowu wysoko, agresywnie i zdecydowanie bardziej aktywnie w ataku bo tych punktów które już stracili trzeba szukać z takimi rywalami.
⛔100
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ: Under 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nikt nie rusza to ja się porwe. Opisywać tym razem nie ma za dużo co... Lech ostatnio w jakimś dołku Bjelica się denerwuje i wypada na trybuny. Podejrzewam brak kontroli jak na razie w szatni bo taki misz masz co się tam zjechał przed sezonem to z jakieś pół roku potrzebuje żeby się dogadać najpierw. W Legii mizernie z czym się chyba każdy zgodzi. Zmiana trenera miala wyjść na plus. Wyjdzie na taki, że sobie Nenad z Romeo będą mogli w ojczystym języku wymienić uprzejmości. Sadiku, Pasquato, Kucharczyk, Hamalainen... No to gradu bramek nie gwarantuje... A po ostatniej lidze+extra i dwoch piłkarzach chcących pruc żyły za Legie jak stwierdził Zewlak Legie skazuje nawet na brak miejsca premiowanego europejskimi pucharami. Ja tu stawiam na remisik jakiś albo wygrana 1:0 w którąś stronę w każdym razie na pewno więcej niż 2 goli nie doświadczymy
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Angers-Lyon
Typ: 2
Kurs: 2.31
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, dzisiaj trzy mecze w lidze francuskiej. Najciekawiej zapowiada się mecz Nicei z Marsylią, ale dzisiaj biorę na tapetę mecz Lyonu. Wg. bukmacherów przyjezdni są minimalnym faworytem spotkania. Obecnie Lyon na miejscu 8 (3/3/1), zaś gospodarze okupują 12 lokatę z bilansem 1/5/1. Obydwie drużyny ostatnimi czasy bardzo często dzielą się punktami, dlatego nie spodziewałbym się dzisiaj kolejnego remisu. W historii pojedynków tych drużyn Lyon dwukrotnie podejmował na wyjeździe Angers i obydwa te mecze wygrał. Moim zdaniem przyjezdni mają większą siłę rażenia niż gospodarze i powinni przywieźć trzy punkty z trudnego terenu po ciężkim meczu. Minusem na pewno jest to, że Lyon w czwartek podejmował Atalantę w ramach Ligi Europy i to go troszeczkę osłabia, ale szczęście w nieszczęściu, że grali u siebie. Spodziewam się jednobramkowego zwycięstwa gości i przełamanie remisowej passy.
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁOCHY: Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: AC Milan - AS Roma
Typ: Over 2.5 bramki

Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. W dniu dzisiejszym przyjrzałem się spotkaniu 7 kolejki Seria A, a mianowicie konfrontacji 6 drużyny najwyższej ligi rozgrywkowej we Włoszech - AC Milan z 5 drużyną tej ligi - AS Romą. Obie drużyny uzbierały tyle samo oczek, a miejsca w tabeli różnią się jedynie ilością bramek. Obie drużyny w tym sezonie nastawione mocno ofensywnie. Bilans bramkowy Romy to: 12:4, natomiast Milanu: 10:8. Należy również dodać, iż drużyna Milanu wygrała na własnym terenie wszystkie 3 spotkania tego sezonu strzelając 6 bramek i tracąc 2. Były to jednak mecze z dużo słabszymi rywalami, odpowiednio: Cagliari, Udinese oraz Spal. Pomimo gorszego &quot;portfolio&quot; tych drużyn w porównaniu z dzisiejszym przeciwnikiem tylko mocno przeciętnemu Spal nie udało się nic ustrzelić na San Siro. Widać więc, że defensywa drużyny Rossoneri miewa problemy. Co do zespołu Romy - dużo strzela, również traci. Z 13 ostatnich spotkań na wszystkich arenach gry tylko 4 razy udało im się zachować czyste konto bramkowe. Dla mnie lekkim faworytem tego meczu mimo wszystko jest drużyna Romy dodatkowo napędzona dosyć dobrymi wynikami w Lidze Mistrzów (remis u siebie z silnym Atletico 0:0 oraz wygrana z Qarabag 1:2 na wyjeździe). Na ostatnie 5 meczy obu tych drużyn w 3 z nich padał wynik over 2,5. Liczę w tym meczu na otwarcie wyniku choćby jednej z tych drużyn w 1 połowie i solidną walkę w drugiej odsłonie meczu.
Życzę powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Baraż o pozostanie w I lidze, Polska
Godzina: 15:00

Spotkanie: Stal Rzeszów - Motor Lublin
Typ: Nick Morris (Stal Rzeszów), ilość punktów +11.5

Kurs: 1.75
Bukmacher: sts.pl

Analiza:
Kapitalny kurs, a według mnie dość łatwy do przewidzenia typ. Nick Morris, który, w trakcie sezonu dołączył do borykającej się z problemami kadrowymi Stali Rzeszów świetnie spisuje się na torze przy ul.Hetmańskiej 69. Jego średnia biegowa na dzisiejszym torze wynosi 2.400 ! Jego ostatnie spotkanie przeciwko Lokomotiv Daugavpils zakończyło się zdobyciem 13 punktów (2,3,3,2,3) i to w parze, z solidnym Porsingiem. Jeszcze wcześniej w jakże zaciętym i wyrównanym meczu z Gdańskiem (47:42) Anglik zdobył 11 punktów (1,3,1,3,3), jadąc jako druga linia, a jego zdobycz punktowa była druga w swoim zespole, za wychowankiem Stali Lampartem. Dodając do tego, że dzisiaj jedzie w parze jako lider, z bardzo słabym Marcelem Szymko i mając na początku meczu pola wewnętrzne, gdzie w Rzeszowie liczy się przeważnie tylko start i dojazd do pierwszego łuku jego zdobycz punktowa spokojnie powinna przekroczyć 11.5 punktu. Polecam ten typ, bo naprawdę kurs ciekawy, a łatwy do trafienia. Jeszcze dodam, że Rzeszów jest mocnym faworytem tego spotkania - oczywiście jako handicap ma własny tor, ale i motywację, gdyż zwycięstwo może skłonić tajemniczego inwestora do zainwestowania i odratowania Rzeszowskiego żużla, o którym obecnie dużo się mówi. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Nieregulaminowy bukmacher (odsyłam do listy bukmacherów w Regulaminie)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom