>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.03.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 10. Marca


:idea: Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami (obowiązuje od: kwiecień 2016).

:idea: Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:
Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu
:idea: Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:
- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet
:idea: W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
:idea: Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
Typ: X2
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obie drużyny rozegrały w weekend spotkania na szyczycie, Borussia zremisowała 0:0 z Bayernem Monachium, także Tottenham zremisował 2:2 na własnym stadionie z Arsenalem Londyn. Goście tego spotkania, podopieczni Mauricio Pochettino spisują się rewelacyjnie w tym sezonie Premier League, gdzie zajmują aktualnie 2. pozycję w tabeli. Jeżeli chodzi o wyjazdy, Tottenham również radzi sobie bardzo dobrze, w Premiership mają stosunek 7-5-2. W fazie grupowej LE, Tottenham wygrał swoją grupę, a na wyjazdach ma bilans 1-1-1 (porażka 2:1 z Anderlechtem Bruksela - 22.10.2015), także można powiedzieć, że na wyjazdach nie przegrywają zbyt wielu spotkań. Dodatkowo, następny mecz w lidze Tottenham gra z czerwoną latarnią BPL, Aston Villą, także nie mają powodów ku temu, by jakkolwiek oszczędzać siły w czwartkowym spotkaniu. Podsumowując, uważam, że grający efektownie, a także efektywnie Tottenham pokaże Borussi prawdziwą męską, angielską piłkę i nie przegra tego spotkania.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
radop106 1

radop106

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 19.00
Spotkanie: Basel-Sevilla
Typ: Basel
Kurs: 2,37( remis nie ma zakładu)
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz w lidze europejskiej pomiędzy 1 drużyną ligi szwajcarskiej ,a 5 ekipą ligi hiszpańskiej.
Gospodarze przystępują do tego spotkania bardziej wypoczęci ,gdyż ich niedzielny mecz w lidze został przełożony . Trzeba dodać ze Basel da z siebie wszystko,wiedząc ze finał Ligi Europy będzie rozgrywany na ich stadionie,by móc marzyć o grze w finale musza wyeliminować ubiegłego zwycięzcę tych rozgrywek .Zadanie wydaje sie trudne,ale moim zdaniem realne. Patrząc na ostatnie 5meczy Basel 3 wygrała ,w tym z St.Etienne w 1/16 ,raz remisując i ponosząc porażkę w pierwszym meczu z St.Etienne. Żeby realnie myslec o awansie Basel musi wygrać i patrząc na to jak ostatnio Sevilla w pierwszym meczu 1/16 z Molde poniosła porażkę,wydaje mi sie ze drużyna szwajcarska będzie od samego początku dążyć do strzelenia bramki ,by moc kontrolować spotkanie.Patrzac na ostatnie sezony Basel w europejskich pucharach jest to bardziej drużyna własnego podwórka .
Sevilla w ostatnich 5 spotkaniach raczej nie imponowało forma,ich bilans to 2porazki ,w tym jedna z Molde ,2 remisy ,jak i jedną wygrana w lidze hiszpańskiej z Eibar u siebie . Wydaje mi sie ze drużyna z Hiszpanii bardziej będzie starać sie nie stracić bramki ,niż atakowac bramkę Szwajcarów ,mając na uwadze to ze rewanż bedą grać u siebie. Patrząc na ostatnie 5 meczów wyjazdowych obrońców trofeum, ich forma tez nie powala na kolana raptem 3 remisy i 2 porażki.
Zwrot
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sparta Praga - Lazio Rzym
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na czwartek wybrałem to spotkanie fazy pucharowej LE. Ogólnie może Sparta nie miała dotychczas zbyt groźnych przeciwników w LE [ewentualnie Schalke wg uznania], ale wg mnie bardzo dobrze grają. W poprzednim etapie rozgrywek wygrali z Krasnodarem bez straty bramki [1:0,0:3] i pewnie dużo osób powie : &quot;Z Krasnodarem? To co najmniej średnia drużyna w dość słabej lidze i będą mieli rację, jednak liczy się styl gry. Bezczelni w ofensywie, dobry pressing, dużo składnych akcji, celne podania i brak strachu przed próbą uderzenia + dobra defensywa i mocne zagęszczanie pola to bez wątpienia atuty tej ekipy. Lazio, natomiast ostatnimi czasy nie ujmuje mnie swoją postawą, w mojej opinii grają po prostu słabo. Liczę na zwycięstwo naszych sąsiadów bez straty bramki ???? Powodzenia
⛔ 100
 
michas16 156

michas16

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Korea Południowa, KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Mobis Phoebus - Goyang
Typ: Mobis
Kurs: 1.74
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na czwartek przygotowałem mecz z Koreańskiej Basket Ligi. Obecnie trwają tam już półfinały play-off. W jednym z nich znalazły się drużyny Mobis i Goyang, które w zasadniczej fazie uplasowały się odpowiednio na 2 i 3 miejscu. Jednak w fazie zasadniczej znacznie lepszy stosunek wygranych do porażek miała drużyna Mobis. Drużyna gospodarzy w rundzie zasadniczej wygrała 4 na 6 meczy z Goyang. Jednak ostatni mecz tych drużyn w półfinale wygrała drużyna Goyang, która przed wrogą publicznością w końcówce spotkania wydarła wygraną trafiając rzut wolny po niezwykle wyrównanym meczu. Gospodarze będą chcieli się zrewanżować za tą porażkę. Muszą wygrać to spotkanie by w sobotę nie jechać na mecze do Goyang z dwoma porażkami i znacznie dalszą drogą do finału. Moim zdaniem z tego meczu zwycięsko wyjdzie drużyna Mobis Phoebus.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Basel-Sevilla
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs: 3.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na jutro najpewniejszym spotkanie bedzie rywalizacja zespołu Basel z zespołem Sevilli, ekipa gospodarzy na pewno w tym spotkaniu nie jest faworytem goście bowiem sa obrońcą tytułu i tej parze oni przez bukmacherów są uznawani za faworytów do wyjścia do dalszych gier, gospodarze na swoim stadionie praktycznie w kazdym spotkaniu strzelają bramki, goscie również lubią sobie postrzelać na wyjazdach , dlatego moim zdaniem bedzie to spotkanie w którym najbardziej możliwym typem bedzie BTS , goście jednak powinni w tym spotkaniu już spróbować zbliżyć się do awansu do następnej rundy, nie mówię iż będa w stanie wysoko wygrać na stadionie FC Basel,ale myśle że o tą jedną bramkę powinni okazać się zespołem lepszym mój typ po 90 minutach spotkania to wygrana gości z Hiszpanii oraz wynik 1:2, uważam że sevilla , której nie idą spotkania wyjazdowe w lidze europy w końcu osiągnie zwycięstwo na tym ciezkim do gry terenie.
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 19.00
Spotkanie: Basel-Sevilla
Typ: 1X
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Europejskiej, pomiędzy Szwajcarami i Hiszpanami. Dziwią mnie kursy na Basel, szczególnie w pierwszym meczu u siebie domowym. Grają wydawać by się mogło z mocną Sevillą, lecz ta Sevilla nie wygrała, żadneggo (!!) meczu w tym sezonie na wyjeździe w lidze oraz lidze Europy!! Na 18 meczów w tych obu rozgrywkach żadnego zwycięstwa! Natomiast Basel na 15 meczów u siebie licząc ligę europy i ligę poniósł tylko 2 porażki, wiadomo, że liga szwajcarska to nie ten poziom co hiszpania, lecz wyznaczkiem powinna tu być choć sama liga europy. Będzie na pewno fajne starcie, pewnie awansują Hiszpanie bo są piłkarsko lepsi, lecz nie wierze w ich nagłe przełamanie i przemiane w jutrzejszym meczu, po takim kursie to prawdziwa perełka!
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Calgary-Nashville
Typ: 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zajmujące 12 pozycję Calgary podejmuje siódme Nashville. Goście są w ostatnim czasie w świetnej formie. W pięciu ostatnich spotkaniach, triumfowali 4krotnie, w przeciwieństwie do Flames, którzy wygrali tylko raz. Przyjezdnych powinien ponieść również wynik z ostatniej nocy, gdzie na wyjeździe uporali się z Winnipeg 4:2. Nashville w ataku prezentuje się bardzo przyzwoicie. W 34 wyjazdowych potyczkach strzelili 86 bramek, co daje średnią ponad 2,5 gola na mecz. Analizując jednak ostatnie spotkania, nie da sie nie zauważyć, że Predators są w wybornej formie strzeleckiej. W 3 z 5 ostatnich meczów strzelali 5 goli, a dwukrotnie zanotowali 4 trafienia. Calgary nie może wygrać już 3 meczu z rzędu przed własną publiką. Ostatni raz udało im się to prawie 3 tygodnie temu z przeciętnym Vancouver. Biorąc pod uwagę mecze domowe, są czwartą najgorszą defensywą z dorobkiem 98 puszczonych goli i średnią w granicach 3 goli na mecz. Porównując to ze świetnie dysponowaną w ostatnim czasie ofensywą gości, nie wierzę aby nie wywieźli oni kompletu punktów po 3 tercjach. Nashville nie jest jeszcze specjalnie pewne awansu do Play-off, stąd takie mecze musi bezwzględnie wygrywać, bo również awans z takiego miejsca sprawia, że trafią na jeden z najsilniejszych zespołów już w pierwszej rundzie. Typuję w miarę spokojne zwycięstwo gości. Pozdrawiam i powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 3:30
Spotkanie: Thunder- Clippers
Typ: Thunder
Kurs: 1.50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Oklahoma musi wygrać to spotkanie bo zaraz Clippers ich dogonia w tabeli.Ostatnio kompromitujaca ostatnia kwarta dala przegraną Okc w co nie mogłem uwierzyć.Dziś Durant i spółka na 90 procent mecz wygrają więc warto grać kasę na ten mecz.Ja gram za niewielką stawkę bo akurat brakuje kapitału i wielka szkoda bo to pewniak oczywiście wg mnie.Już naprawdę czas na lepszą passę tej drużyny z najwiekszym potencjałem w całej lidze. Z ostatnich meczy OKC wygra z 80% z nich więc warto o tym wspomnieć tak myślę...
✅50
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA - NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State - Utah Jazz
Typ: Kwarta z najwyższym wynikiem - 4. kwarta
Kurs: 3,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybrałem taki typ, gdyż wydaje mi się, że Utah Jazz w pierwszych dwóch, no może trzech kwartach jest w stanie powalczyć z najlepszą obecnie drużyną sezonu 2015/16 (mimo, że nie grają rewelacyjnie, spójrzmy co w niedzielę zrobili Lakers) i obrona jeszcze będzie funkcjonować. Czwarta kwarta będzie już &quot;otwartą grą&quot;, a więc wydaje się, że właśnie wtedy padnie najwyższy wynik.
✅205
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: Liverpool
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wybrałem na jutro bardzo ciekawe spotkanie w Lidze Europejskiej pomiędzy drużyną Liverpoolu a drużyną Manchesteru United. Jest to jedno z tych spotkań na miarę Ligi Mistrzów oraz klasyk dla fanów PremierLeague. Liverpool nie ma już raczej żadnych szans aby znaleźć się w TOP4 tak więc wygranie LE będzie jedyną drogą dla Kloppa aby w przyszłym sezonie znaleźć się w fazie grupowej Champion League. Podopieczni Louisa Van Gala mają nieco większe szanse od Liverpoolu by być w 4 w lidze i do końca nie wiadomo czy bardziej skupią się na lidze czy na europejskich pucharach. Liverpool gra u siebie, ostatnio pokonał bardzo pewnie Man. City 3:0 więc sądzę, że będą bardziej zdeterminowani aby wygrać to spotkanie i uzyskać dobrą zaliczkę przed rewanżem na Old Traford. Diabły mają bardzo słabą obronę po przez liczne kontuzje, do tego grają kiepsko na wyjazdach (ostatnio porażka z WBA 1:0) i nie sądzę, że będą w stanie wygrać to spotkanie z mocno nabuzowaną drużyną Kloppa.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mssh1515 4

mssh1515

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jestem jak na razie początkującym na tym forum ale.. Więc jutro o godzinie 21:05 zmierzą się najwięksi rywale na Wyspach. Jest to Liverpool i Manchester United. Nie ma co tu patrzeć na ostatnią formę tych drużyn, ponieważ nie będzie to raczej odzwierciedlało jutrzejszego spotkania. Manchester potrafi grać z drużynami tzw &quot;top 4&quot; gdzie pokazał Arsenalowi gdzie ich miejsce, a tym bardziej z Liverpoolem 4 spotkania pod wodzą LVG- 4 zwycięstwa. Więc to wszystko mówi za siebie. LVG może pozostać pierwszym trenerem w historii, który wygrał 5 meczy z kolei z Liverpoolem i na pewno chłopcy będą się starać, bo ja widać po ich sytuacji w tabeli ciężko będzie o top 4 jak i LM, gdzie zwycięstwo w LE daje odrazu awans do fazy grupowej. Więc, nie sądzę, żeby United zlekceważyło jutrzejszy mecz ????
⛔ 100
 
dudekogr 12

dudekogr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villarreal - Leverkusen
Typ: X
Kurs: 3,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich.
Jestem już po pierwszej analizie na plus, jedziemy dalej.
Na czwartek typuje remis powyżej wymienionych drużyn.
Sugeruje się tu głównie formą jednej i drugiej drużyny.
Z jednej strony gospodarze którzy tracą mało bramek, wygrywając głównie spotkania po 1:0. Co prawda wyeliminowali świetne i bramkostrzelne w tym sezonie Napoli po dwumeczu 1:1/1:0 ale ulegli w ostatnim spotkaniu las Palmas 1:0. W ostatnich 5 meczach ich bilans to 3 remisy. Goście są bardziej drużyna otwarta, grają świetnie z kontry jednak tracą przy tym sporo bramek. W obronie Leverkusen widać braki sił i pomysłu na grę co skutkuje porazkami jak z Werderem 1:4. W UEFA pokazują natomiast świetna grę eliminując vce lidera ligi portugalskiej Sporting Lizbona.
Myślę że będzie to mecz głównie w środka pola, nudny do oglądania i obie drużyny będą grały dosyć ostrożnie z naciskiem na ataki Villarreal. Wynik 0:0/1:1 czuć mocno w powietrzu.
Pozdrawiam i życzę wygranych.
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:05
Spotkanie: Athletic Bilbao - Valencia
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Trzeba przyznać, że Valencia zagrała z Atletico w miarę niezły mecz. Ale jednak to było spotkanie na Mestalla gdzie przecież cały sezon grali na w miarę dobrym poziomie (patrząc na całokształt osiągnięć w tym sezonie).
Pokonali wcześniej Malagę 1-2. Jednego z goli nie wypracowali. Po prostu mega kiks bramkarza Malagi. Z Athletikiem 28 lutego przegrali na Mestalla 0-3. Wtedy też grali nieźle, a pierwszego gola stracili dopiero w 73 minucie. Do tego czasu się trzymali. Ale to też był mecz na Mestalla. Spotkania z Rapidem nie będę rozwijał, bo coraz bardziej mi się wydaje, że Austriacy po prostu odpuścili to psychicznie.
Chciałem postawić na awans Basków, ale...skoro mają awansować to sądzę, że u siebie wygrają. Na Mestalla może być problem dopiero.
Athletic od 3 spotkań wygrywa. 0-3 z Valencią, 4-1 z Depor, 0-2 ze Sportingiem (w tym nawet w ostatnim kwadransie gdy biegali w 10 byli cały czas lepszym zespołem).
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
meaxa 0

meaxa

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 01:05
Spotkanie: Toronto Mample Leafs - New York Islanders
Typ: 2
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam Wszystkich,jest to mój pierwszy typ tutaj więc proszę o wyrozumiałośc.
Zdecydowałem się wytypować mecz NHL ,osobiście nie znam się zbytnio na tej dyscyplinie ale patrząc
w statystyki tych drużyn zwycięsca może być tylko jeden,są to goście z New York Islanders którzy zajmnuja 10 miejsce w tabeli i wygrali 4 spotkania pod rząd w tym 3 na wyjeżdzie .Patrząc na statystyki gospodarzy są na 30 miejscu i nasówa się jedne słowo tragedia..no ale nie jest to taka tragedia ponieważ przegrywali tylko jedna bramka.Jeszcze jeden argument przemawia za tym typem że goście ost spotkanie które rozgrywało na tej hali wygrali 3:6
Licze na mój udany debiut i typuje zwycięstwo Gości dzisiaj .Powodzenia
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: National Hockey League
Godzina: 4:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - Anaheim Ducks
Typ: Ducks OT
Kurs: 1,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dawno nic nie pisałem z mojego NHL, więc czas się poprawić i jeszcze lepiej gdyby typ jaki tu opiszę okaże się po meczu trafny. Do Colorado, przylecieli Kaczki, z nadzieją że ostatni mecz był tylko wypadkiem przy pracy. Gdyż przeciwnika wcale lekkiego nie mieli bo Caps, to jednak w tym roku ogromna siła w zdobywaniu seriami zwycięstw. Lawiny, lekko spadli w tabeli ale dalej mimo wszystko będą się liczyć o walce do playoff. Wyprzedzili ich bramkami Dzikusy, którzy też zaliczyli spadek formy. Natomiast Lawiny, to zwykle potrafią zaskakiwać ale właśnie w delegacjach. Nie kto inny jak Duchene, większość bramek jakie ma na swoim koncie, to bramki na wyjazdach. Co się chwali, bo widać nie ma zamiaru przestawać. Dzisiaj tez idzie mu się zmierzyć, z ciężkim rywalem i na pewno będą mieli w tym meczu pod górkę. Jeszcze jakiś czas temu Kaczki notowali niziutką pozycję w tabeli, a teraz co jest? teraz nawet mogą wygrać swoją konferencję. Co mnie wcale nie zdziwi, bo się rozkręcili na dobre. Perry trochę odpuścił ze strzelaniem bramek, ale za to cały zespół wykonuje kawał dobrej roboty. Rakell, Kesler, a nawet ostatnio Getzlaf który też sezon nie miał od początku udany. 42 asysty póki co - wynik także może się podobać. To się w NHL, podoba kiedy widać jak zespół notuje słabe wyniki, żeby potem odrobić wszystko z nawiązką. Bo o awans Kaczek do finałów jestem spokojny. Kwestia tylko jak jeszcze wysoko będą w tabeli przed tymi finałami. Dzisiaj rywal im dobrze znany, bo i w Colorado wygrywali wiele razy. Nie miej jednak idę w stronę tutaj ekipie która ma w swoim rosterze znacznie większy potencjał i jeszcze więcej amunicji w strzelcach... Gram Ducks OT!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sarna1 13

sarna1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Eliminacje Mistrzostw Europy - kobiety
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Chorwacja - Czarnogóra
Typ:
1
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie w ramach grupy 4 eliminacji mistrzostw europy kobiet. Obie drużyny
z kompletem punktów po zwycięstwach nad pozostałymi zespołami w grupie, czyli nad Słowenią i Macedonią. Wyniki poszczególnych meczy:
Macedonia - Chorwacja 22:36 (wygrana 14 bramkami)
Chorwacja - Słowenia 27:19 (wygrana 8 bramkami)
Słowenia - Czarnogóra 20:22 (wygrana 2 bramkami)
Czarnogóra - Macedonia 21:14 (wygrana 7 bramkami)
Już na pierwszy rzut oka tyko na podstawie statystyk wygrane Chorwacji wyglądają bardziej efektownie. Poza tym w bezpośrednich pojedynkach tych drużyn (jak do tej pory 7 spotkań) zawsze wygrywała Chorwacja. Jedyną niewiadomą może być aktualna forma zawodniczek, ponieważ ostatnie mecze reprezentacje te rozgrywały
w listopadzie i w grudniu 2015 roku.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: Liverpool -1,5
Kurs: 4,3
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jak dla mnie faworytem jutrzejszego spotkania w lidze europy w którym zmierzy się Liverpool i Man Utd jest ekipa Kloopa, którzy powoli zaczynają dostosowywać się do taktyki Niemca. W ostatnich meczach Kloop wyciąga ze swoich graczy maksimum, czy to Lovren, który kupiony z Southampton za grube miliony był pośmiewiskiem kibiców a w ostatnich meczach grał rewelacyjnie czy to inny piłkarz kupiony z Southampton Lallana, który miał udział przy wszystkich strzelonych golach z City, Emre Can stał się generałem środka pola, nawet Kolo Toure gra ostatnio dobrze.
Liverpool u siebie ostatnio nie przegrywa, ostatni mecz na Anfield przegrał 17.012016 z ........ Man Utd , jednak to wg mnie będzie tylko bodziec do tego żeby nie tylko wygrać ale też wsypać parę bramek.
Z drugiej strony mamy MU, które raczej za Van Gaala są bezbarwni ostatnio przegrali z WBA, wygrali z Arsenalem co raczej było wynikiem dobrego dnia poszczególnych zawodników (Rashford) do tego bardzo słabo sobie radzą na wyjazdach jak na klub z taką historią.
Do tego wszystkiego dochodzą kłopoty zdrowotne zawodników Czerwonych diabłów natomiast u Kloopa powoli wszyscy się leczą i mamy raczej ból głowy jak zestawić poszczególne formacje.
Wg mnie kurs warty ryzyka patrząc na obecną formę obu zespołów.
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mzuza 93

mzuza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbahce - Braga
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam wszystkich. Skuszę się na obstawienie meczu rozgrywanego na niezwykle trudnym terenie. Na wstępnie chciałbym powiedzieć, że Fenerbahce ostatnio straciło punty i siebie w październiku w meczu z Galatasaray (1:1), oczywiście pomijam remis z Cetlic (1:1), ponieważ dopóki był komplet zawodników, to drużyna z Glasgow nie stworzyła większego zagrożenia, a remis i tak dawał awans Turkom. W tym czasie Fenerbahce odprawiło w meczach u siebie takie drużyny z kwitkiem jak: Trabzon, Lokomotiv, Besiktas (tydzień temu 2:0). Fenerbahce zajmuje obecnie pierwsze miejsce w lidze tureckiej, a w meczach u siebie odnotowuje obecnie bilans 10/2/0!!
Sporting Braga do obecnej rundy awansował pokonując w ogromnych męczarniach Sion. lidze portugalskiej zajmuje obecnie 5 miejsce, w meczach wyjazdowych jednak często remisuje. Bilans meczy wyjazdowych przedstawia się następująco 5/5/3. W fazie grupowej LE na wyjazdach remis z Groningen, porażka w Marsylii i wygrana w Libercu 0:1 nie powala na kolana. Braga wygrała ostatni mecz u siebie z Porto 3:1, więc należy również wziąć pod uwagę zmęczenie oraz długi przelot samolotem.
Uważam, że Fenerbahce kwestie awansu będzie już się starało rozstrzygnąć w pierwszym meczu, żeby na większym luzie i bez stresów lecieć do Portugalii. Kibice zgotują niesamowite piekło i nie ma innej możliwości jak zwycięstwo.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
cogito 83

cogito

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie:
Milwaukee Bucks - Miami Heat
Typ: Handicap - łącznie z dogrywką - Bucks (-5,5)
Kurs: 3,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Faworytem według buków zespół z Florydy, a wszystko z racji 5 kolejnych wygranych. Kiedy jednak spojrzymy na przeciwników (w szczególności dwa ostatnie spotkania z Sixers) nie powinno to robić szczególnego wrażenia. Kozły z kolei gorszy okres, ale wciąż z szansami na Play-Off. By nie wypaść z gry, czas zacząc wygrywać bo potencjał w drużynie jest. Middleton, Antetokounmpo czy też Parker są w stanie pokonać będących na fali Heat.
Co ważne oprócz pauzującego już Bosha nie zagra prawdopodobnie Whiteside (chociaż udał się na spotkanie z drużyną problemy żołądkowe nie pozwolą mu dziś zagrać - Coach Decision), który robił ostatnimi czasy świetne statystyki, zarówno punktowe jak i zbiórkowe. Uważam, iż będzie to klucz to dzisiejszego zwycięstwa. Deski zdecydowanie na korzyść gospodarzy.
Poza tym rewanż za niedawną porażkę na własnym parkiecie 103:107 ze stycznia.
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom