>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.03.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: Liverpool handi -1
Kurs: 4.25
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dzisiaj na Anfield Road rozegra się prawdziwy hicior 1/8 finału LE , Liverpool kontra Manchester United.Pojedynki pomiędzy obu ekipami zawsze są bardzo ważne ,są swego rodzaju derbami , rywalizacja w LE jest bardzo ważna dla zespołu z Liverpoolu i Manchesteru zwycięzca całych rozgrywek weźmie udział w kolejnej edycji LM.Patrząc na rywalizacje w lidze o udział w rozgrywkach LM może być bardzo trudno_Obie ekipy przystępują do dzisiejszego spotkania w odmiennych nastrojach , gospodarze ostatnie spotkanie rozegrali na Selhurst Park podejmując w lidze ekipę Crystal Palace , spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 na korzyść gości , lecz dopiero w 96 minucie z rzutu karnego ustalił wynik C.Benteke.Ekipa gości ostatnie spotkanie przegrali ,1:0 z West Bromem , ale już od 26 min grali w osłabieniu po czerwonej kartce Juana Maty.Oba zespołu zagrały już z sobą 2-krotnie i oba mecze wygrali goście z Manchesteru , lecz po zmianie trenera widać różnice w grze i nastawieniu gospodarze graja ofensywny futbol oraz skuteczny.Co prawda ostatnie spotkanie 17 stycznia Liverpool przystępował do potyczki z Manchesterem już z nowym trener , ale wynik nie odzwierciedla gry The Reds , w spotkaniu przeważał Liverpool ale to Manchester wygrał.Zespól gospodarzy uczy się gry pod woja J.Kloppa i z meczu na mecz widać efekty dodatkowo LE to ostatnie trofeum jakie może zgarnąć The Reds , gdyż strata w lidze jest bardzo duża.Liverpool przegrał finał Capital One Cup z Manchesterem City , lecz z tego meczu potrafił wyciągnąć wnioski i już 3 dni później wygrał z obywatelami na własnym obiekcie dość okazale bo 3:0.Dzisiaj stawiam na Liverpool gdyż ekipa gości nadal boryka się z kontuzjami w swoim zespole.
✅ 325
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Saipa-Hifk
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza:
W ostatnich kolejkach cyrki się działy w tej lidze, bo jak bramki sypały się to sypały się w całej lidze, a jak nie to w każdym meczu była lipa. Ostatnia kolejka była mocno overowa i tak myślę że dzisiaj będzie podobnie. Dzisiaj gra 5 z 1 ekipą i trudno wskazać faworyta. Obie drużyny mocno overowe jak na tą ligę. Hifk szczególnie na wyjeździe notuje wysokie wyniki. W tym meczu liczę na wymianę ciosów i wyrównany dobry mecz.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
⛔100
 
cinuaile 135

cinuaile

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Tottenham
Typ:under 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Oj ciężki mecz nam się szykuje w Dortmundzie. Borussia od dłuższego czasu niepokonana na Signal Iduna Park. W ostatnim meczu z Bayernem po kilku dogodnych sytuacjach z jednej i drugiej strony padł bezbramkowy remis, myślę że dziś będzie podobnie. Goście dalej w świetnej formie choć po kilku wpadkach, ostatnio z West Ham na wyjeździe przegrali 1:0. Na wyjazdach w LE Spurs strzelają mało bramek, ale też nie tracą dużo. We Włoszech na ciężkim terenie zremisowali z Fiorentiną 1:1, żeby później przejąć inicjatywę u siebie i wygrać pewnie 3:0. Zapowiada nam się siłowy mecz moim zdaniem, Anglicy nogi nie odstawią, Niemcy będą walczyć do upadłego bo rozgrywają świetny sezon. Ten mecz idzie w remis, pokusiłbym się na skromne 1:1. Jednak typuję bramkowy under.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga europejska
Godzina:
21:05
Spotkanie:
Villarreal - Bayer Leverkusen
Typ:
ilość goli strzelonych przez Villarreal - powyżej 1,5
Kurs:
2.28
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Jeżeli chodzi o formę obu zespołów w swoich ligach to nie jest dobrze. Bayer przeżywa dość poważny kryzys, od czterech kolejek nie może wygrać, a w ostatnim meczu cudem udało im się zremisować z Augsburgiem. Villarreal chyba przestraszył się tego, że powoli doganiał Real i w dwóch ostatnich meczach nie strzelili nawet gola. Natomiast w Lidze Europejskiej obie ekipy grają dość poważnie. Niemiecka drużyna dwa razy pokonała Sporting, który w tym sezonie dobrze rokował. W Portugalii w pierwszym meczu tak się wzięli do roboty, że dali dojść przeciwnikom tylko dwa razy do strzału na swoją bramkę. Villarreal natomiast pokonał według wielu ekspertów faworytów do końcowego zwycięstwa w tych europejskich pucharach, czyli Napoli. Pierwszy mecz nie stał na najwyższym poziomie bo obie ekipy nie miały większej ochoty grać i hiszpańska drużyna wygrała po stałym fragmencie gry (gol z wolnego Suareza). W rewanżu natomiast obie drużyny zagrały w podstawowym składzie i stworzyli świetne widowisko. Teraz wydaje mi się, że Villarreal już od samego początku tego dwumeczu podejdzie do gry zmobilizowane, bo jest to już taki etap turnieju w którym można na poważnie myśleć o zwycięstwie. Patrząc ostatnio na obronę Leverkusen liczę, że Suarez i spółka wpakują piłkę dwa razy do siatki.
✅ 128
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villarreal - Leverkusen
Typ: x/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zarówno Villarreal, jak i Leverkusen bez zwycięstw w ostatnich 2-3 spotkaniach. Bayer zremisował 3-3 z Augsburgiem, dostał z Brema 1-4 i Mainz 1-3. Villarreal z Celta bez bramek, a z Las Palmas 0-1. Patrząc na ich wyniki w europie, biorąc pod uwagę, gdzie rozgrywany jest mecz, nie są overowe. Leverkusen pokonał Sporting 1-0, Villarreal z Napoli 1-0. Prawdopodobnie dzisiaj również nie zobaczymy wielu bramek. Dzisiaj mój typ to bezbramkowa pierwsza połowa, w drugiej Villarreal przyciśnie.
⛔100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SHL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Djurgardens - Brynas
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś w Sztokholmie spotkają się dwie najbardziej utytułowane drużyny ligi szwedzkiej. Choć jest to 1/8 play off myślę że mecz może być interesujący , gdyż jest to faza do 2 zwycięstw i ta drużyna która dziś wygra ma spory handicap. Ale przejdźmy do statystyk. Djurgarden w ostatnich 10 meczach na własnym lodowisku odnieśli 8 zwycięstw , zaś przyjezdni w ostatnich 10 meczach wyjazdowych wygrali tylko raz. W sezonie w ogóle spisywali się średnio bo z 26 meczy wyjazdowych z lodu schodzili pokonani po 60&#39; 16 razy. Po czterech meczach tego sezonu między tymi zespołami jest 3-1 na korzyść Djurgarden. Ja stawiam na &quot;Żelazne Piece&quot;- Dumę Sztokholmu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villarreal - Leverkusen
Typ: Villareal strzeli gola w 1 połowie
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, wczoraj nastąpiło przełamanie i to na strzelcu, oby teraz było tylko na plus. Dzisiaj co prawda nie gram strzelca, ale wydaje mi się że typ dobry do grania. Villareal w LE jest mocną drużyną co udowodnili eliminując Napoli. Teraz mają Leverkusen który wyeliminował Sporting Lizbonę, ale jednak teraz jakoś tracą formę ( przynajmniej mi się tak wydaje)
W składzie Bayeru zabraknie w tym dwumeczu Roberto Hilberta. Możliwe natomiast, że Kyriakos Papadopoulos będzie do dyspozycji trenera. Villarreal musi sobie poradzić bez Samuela i Jonathana dos Santosa.
STawiam ogólnie że ten mecz wygra Villareal, dla bardziej odważnie grających polecam zagranie 1/1 po kursie 4 ,powodzenia
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna EUROPA: EUROPA: Liga Europejska - Play Offy - 1/8-finału
Godzina: 21,05
Spotkanie: Liverpool - Manchester Utd
Typ: Liverpool wygra i w meczu padnie under 3,5 gola
Kurs: 2,55
Bukmacher: bwin
Analiza:
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21,00 odbędzie sie spotkanie w Lidze Europy pomiędzy
drużynami Liverpoolu i Manchesteru United. Dla obu drużyn jest to bardzo prestiżowe
spotkanie, choć okoliczności są nieco zaskakujące (niegdyś taki szlagier to tylko
w lidze mistrzów). Jednak, mimo to obu zespołom będzie bardzo zależeć na awansie do
kolejnej rundy, gdyż zwycięstwo w Lidze Europy daje miejsce w przyszłym sezonie
w Lidze Mistrzów, a zarówno Liverpool jak i Manchester United mogą mieć problem
z wywalczeniem sobie miejsca premiowanego poprzez rozgrywki ligowe.
Mecz ten będzie trudny dla obu ekip, mam jednak nadzieję, że bedzie to ciekawe spotkanie z wieloma sytuacjami
oraz licznymi strzłami ktore będą piłkarze zamieniać na bramki. Ostatnie 4 spotkanie pomiędzy tymi
zespołami padły łupem graczy Van Gaala. Moim zdaniem dzisiaj Liverpool postara się
zrobić wszystko, aby wygrać dzisiejsze spotkanie. Właściwie dla jednych jak i drugich
żeby uratować ten sezon potrzebny jest sukces w Lidze Europejskiej.
Liverpool w europejskich pucharach spisuje się dobrze i uważam, że dzisiaj też zacisną
zęby i będą walczyć do samego końca. Moim zdaniem dzisiejszy mecz wygra Liverpool
po perfekcyjnym meczu. Mój typ na ten mecz to 2:1
✅ 155
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1\8 Ligi Europy
Godzina: 19.00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
Typ: Over 4.5
Kurs: 4.41
Bukmacher: Bah
Analiza:
Dziś szybciutko, bo zbliża się pierwszy gwizdek i jakoś tak postanowiłem przejrzeć typki na dzisiejszy dzień i dziwię się, że nikt podobnego typu jeszcze nie dał. Były zaś undery. Ja typuję over i to w sumie całkiem okazały bo na minimum 5 goli. Dlaczego tak? Borussia od kilku spotkań nie zachwyca liczbą strzelanych bramek, jednak na początku sezonu przyzwyczaili nas do masakrowania rywali pod względem bramek. Tottenham w miarę regularnie zdobywa co najmniej 2 gole w meczach wyjazdowych. Biorąc pod uwagę wagę tego spotkania to zarówno jedna, jak i druga drużyna będą chciały się pokazać z jak najlepszej strony. Co więcej, obie drużyny jeszcze nigdy się ze sobą nie mierzyły, więc co mogą powiedzieć o sobie nawzajem? Tyle, co zdążyli przeanalizować z nagrań wideo.
Jedna sprawa mnie tylko martwi. Wyjściowy skład gości, bez najlepszych strzelców? Mimo wszystko uważam, że w meczu zobaczymy festiwal strzelecki z obu stron. Mam nadzieję, że Pochettino ma jakiś plan w zanadrzu...
⛔100
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Shakhtar - Anderlecht
Typ: Shakhtar (-1) (zwrot jeśli Shakhtar wygra 1 golem)
Kurs: 2,270
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
W kolejnej rundzie ligi europejskiej zmierzą się ze sobą Shakhtar z Anderlechtem. Zdecydowanie lepiej w ostatnim czasie spisuje się ekipa z Ukrainy która znakomicie radzi sobie na własnym podwórku i raz za razem sypie gradem goli, a w poprzedniej rundzie wygrała 3:0 na wyjeździe z Schalke. Z drugiej strony mamy drużynę która poprzednie mecze rozgrywała w średnim stylu - przegrana 2:1 z Mouscron, ramis z St. Liege i jedynym pozytywnym akcentem jest wygrana w dwumeczu z Olympiakosem dzięki któremu awansowała.
✅ 127
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21
Spotkanie: Sparta Praga - Lazio
Typ: x/1
Kurs: 6
Bukmacher: bet365
Analiza:
1/16Ligi Europejskiej, przedstawiciele ligi czeskiej i włoskiej, wydaje sie, ze zespoly dzieli wielka roznica, ale lazio nie prezentuje nic ciekawego ostatnimi czasy, po wyeliminowaniu Galaty (dziadkow kopiacych pilke za hajs kebabow), nawet Klose strzelil im bramke po nie wiem jakim juz czasie bez bramek, trafia na czeska druzyne, ktora potrafi grac w pilke, Sparta glodna sukcesow i awansu, ma na to okazje, po wyeliminowaniu Krasnodaru wykonaja dzisiaj pierwszy krok do wyeliminowania Lazio na wlasnym boisku
⛔100
Proszę o zachowanie zasad poprawnej pisowni!//psotnick
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Europa – Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Athletic Bilbao – Valencia
Typ: 1 i over 2,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Na dziś wybrałem typ z Ligi Europejskiej. Athletic łapie formę, dużo strzela, wygrywa mecze. Valencia gra w kratkę, lecz w meczach z ich udziałem pada dużo bramek. Bilbao dosyć dobrze radzi sobie w meczach na swoim stadionie (liga 7-3-3). Wiekowy napastnik Bilbao, pod nieobecność Inaki Williamsa, Aduriz ostatnio sporo strzela (3 mecze – 4 bramki). Ostatni pojedynek między tymi drużynami zakończył się wynikiem 3:0 dla Athletic, które grało na wyjeździe, dlatego liczę, że tym razem też wygrają, choć stawiam na wynik 2:1.
⛔100
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Verona-Perugia
Typ: 1 Handicap 0-2,5
Kurs: 4.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
analiza:Witam dziś pod lupe biore mecz włoskiej siatkówki.Mecze między nimi głownie na korzyść Perugi.Mecze między nimi w 90% kończa sie w ponad 3 setach.Dlaczego ide w strone gospodarzy ? Dlatego że mają serie 6 meczy zwyciestw z rzedu.Uważam ze gospodarze pokąża to ze sa w formie i nie oddadzą nawetseta.Według bukmachera minimalnym faworytem jest drużyna gospodarzy też tak uważam.Stawiałbym na wynik 3:0 typ godny zagrania powodzenia!
⛔100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz//psotnick
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Grand Prix 2016
Godzina: 21:00 CET
Spotkanie: Martin Gould v Shaun Murphy
Typ: Over 6.5 Frames
Kurs: 3,00
Bukmacher: william hill
Analiza:
Chyba jedyny mecz w którym wygrana doga nie byłaby żadną niespodzianką. Gould już wspiął się na najwyższym poziom, top16 to już jego miejsce, wprawdzie po wygraniu German Masters trochę spuścił z tonu, ale już w tym tygodniu wrócił na odpowiednie tory. Pierwsza runda to spacerek z Pengfeiem (4-0) w dobrym stylu (57, 56, 73, 97), Murphy też szybko odprawił White’a (4-0) i trochę powbijał (75, 79, 89). To może być bardzo dobry mecz i dobrze że będzie na stole TV. Trudno wskazać faworyta, za to można w ciemno założyć operowy scenariusz włącznie z decydującym frejmem, o co nie tak trudno na tak krótkim dystansie meczowym. Kurs warto ryzyka.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Dyscyplina: Dart, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: R. van Barneveld (Ned) - J. Wade (Eng)
Typ: 1 (Remis - nie ma zakładu)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Od dawna korzystam z typów zamieszczanych na tym forum. Postanowiłem, że sam spróbuje swoich sił i zacznę wrzucać dla Was swoje propozycje. Dzisiejsze spotkanej dartowej Premier League idzie na pierwszy ogień.
Może krótko o samych rozgrywkach, bo podejrzewam że nie każdy się orientuje w tejże dyscyplinie. Premier League jest to liga rozgrywana w formie cotygodniowych spotkań pomiędzy najlepszą 10tką darterów na świecie. Dziś panowie rywalizują w Nottingham.
Sytuacja w tabeli ligowej przedstawia się następująco: James Wade po 6ciu spotkaniach plasuje się na 5tej pozycji z bilansem 3 zwycięstw oraz 3 porażek. Natomiast popularny &quot;Barney&quot; znajduje się na 7 lokacie jednak ma rozegrane jedno spotkanie mniej od swojego dzisiejszego rywala (bilans 2-0-3).
Uważam Holendra za lepszego dartera od swojego dzisiejszego rywala, który sprawił już największą niespodziankę w bieżącym sezonie PL pokonując najlepszego obecnie dartera na świecie (M. van Gerwena) i nie sądzę aby dał radę wskoczyć dziś na podobny poziom, który prezentował w tamten wieczór. Panowie grają 12 gemów, stąd mój typ DNB ponieważ jest możliwy remis. Holender na pewno będzie miał za sobą wsparcie fanów, ponieważ jest jednym z bardziej lubianych zawodników. Powinno mu to pomóc w tym ważnym spotkaniu, ponieważ obaj panowie muszą gonić czołówkę (tylko top4 wskakuje do play-offów).
Bardziej odważni mogą pograć czystą 1, jednak tak jak pisałem. Mecz jest rozgrywany w systemie, w którym jest dość spore ryzyko remisu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 21,05
Spotkanie: Villareal - Leverkusen
Typ: BTS - NIE
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Villareal znakomicie radzi sobie w spotkaniach na własnym stadionie, nie gdzie bts to naprawdę rzadkość, ostatnie takie spotkanie miało miejsce w grudniu, a po drodze przyjeżdżały tu takie ekipy jak Real, Napoli czy Valencia, żadnej z tych ekip nie udało zdobyć się bramki. Dlaczego miałaby to zrobić ekipa która po prostu zgasła w tym sezonie? Wszystko zależy od chimerycznego Bellarabiego, KiBbling zapomniał jak się gra w piłe... Leverkusen to cień zespołu z początku sezonu, Villareal wyeliminowało jak dla mnie głownego faworyta, Napoli - któremu bramki u siebie strzelić nie pozwoliło. W Weekend porażka z Las Palmas, 0-1 również nie padł, BTS, nawet jeśli cudem dziś Leverkusen strzeli bramke, to doprowadzi wynik do końca, w tym spotkaniu, strzeli tylko jedna drużyna! Powodzenia!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villarreal - Leverkusen
Typ: powyżej 1,5 w meczu
Kurs: 1.44
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś zagram bardzo ostrożnie. Villarreal sprawiło małą niespodziankę i wyrzucili z LE Napoli, natomiast Leverkusen rozprawili się dość łatwo ze Sportingiem Lizbona. Myślałem zagrać over 2,5 lecz Żółta Łódź ostatnio bardzo mało strzela, ale za to Aptekarze dają kibicom popis efektownej gry w postaci dużej ilości bramek. Mimo, że faworyzowani są piłkarze Villarreal to stawiam tutaj na 1-1. W ostatnich 3 meczach Leverkusen padło aż 15 goli, lecz zdobyli tylko 5, a 10 stracili i ugrali jeden punkt.
Dla odważniejszych polecam grać powyżej 2,5, bo wydaje się że Bayer gra w tym sezonie typowo na LE. Mimo wszystko zapowiada się ciekawe spotkanie i nawet typ dość pewny over 1,5 gola może okazać się małą wtopą. Pozdrawiam
✅44
 
ready2win 2

ready2win

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sparta Praga - Lazio Rzym
Typ: powyżej 3,5 gola w meczu
Kurs: 4.3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym meczu 1/16 Ligi Europejskiej spotkają się dwie bramkostrzelne drużyny. W poprzedniej rundzie w obu meczach Sparta strzeliła 4 gole i tak samo Lazio - też 4 bramki. Gracze Sparty Pragi wiedzą jak groźne jest Lazio grając u siebie dlatego będzie próbowało zdobyć zapas bramkowy już w pierwszym meczu. Żeby to zrobić, będą musieli grać otwartą piłkę, co sprawia że zespół z Rzymu może mieć wiele okazji do zdobycia gol.
⛔100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
 
m.piekara 3

m.piekara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Athletic Bilbao - Valencia
Typ: Handicap Athletic Bilbao -1
Kurs: 2.81
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj obstawię hiszpański mecz w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej pomiędzy Athletic Bilbao a Valencią. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna z Kraju Basków. Dlaczego ? Athletic ostatnimi czasy znakomicie sobie radzi ostatnie trzy mecze wygrywał 2:0, 4:1, 3:0 (wyjazdowy mecz z Valencią !) Takie wyniki idealnie wpasowują sie z moim dzisiejszym typem. Warto dodać też, że w poprzedniej rundzie gracze z bilbao wyeliminowali solidną ekipę którą jest Marsylia. Dodatkowo wielkim atutem gospodarzy będzie ich stadion. Tamtejsi kibice potrafią zgotowac przyjezdnym prawdziwe piekło. Niewątpliwie tak będzie i tym razem. A jak sie ma sytuacja w obozie przeciwników ? W poprzedniej rundzie &quot;Nietoperze&quot; zdemolowali Rapid Wiedeń, jednak to nie jest ta sama klasa co Athletic. W lidze ostatnio zanotowali porażkę 1:3 z Atletico Madrid, a dwie kolejki wcześniej, jak juz wspomniałem wyżej, przegrali u siebie z Bilbao 0:3. Myślę, że Baskowie potwierdza dzisiaj swoją dobra dyspozycję i pewnie pokonają w tym meczu gości z Walencji.
⛔100
 
black-star 51,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Godzina: 21:05
Typ: Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 3,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Stawka tego spotkania jest bardzo wysoka. gospodarze są w gazie po ostatnim wysokim zwycięstwie na własnym stadionie z Manchesterem City (3:0), które było ich rewanżem za wcześniejszą porażkę w pucharze. Manchester United w kilku ostatnich spotkaniach wyjazdowych miał spore problemy, jednak to jego piłkarze historycznie w ostatnich wyjazdowych spotkaniach okazywali się lepsi od Liverpoolu, co może im zapewnić dodatkową motywację. Ostateczny zwycięzca tego meczu jest bardzo trudny do wytypowania, jednak myślę, że obydwa te zespoły nie zamierzają zamknąć się dzisiaj w obronie, ponieważ obydwa mają tutaj sporo do udowodnienia. Przeciwnicy Ci znają się bardzo dobrze z ligowych boisk, więc ich piłkarze powinni odważnie atakować słabe punkty przeciwnika. Widzę więc prawdopodobieństwo na to, że w pierwszej połowie padną minimum dwie bramki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom