>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.03.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Basel - Sevilla
Typ: Basel
Kurs: 3.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sevilla nie zachwyca na wyjazdach w lidze nie wygrali jeszcze w tym sezonie żadnego wyjazdowego meczu jako jedyna drużyna 0/9/5 bramki 10:17. Jak popatrzymy na wyjazdy Hiszpanów w rozgrywkach europejskich w tym sezonie to zobaczymy, że przegrali każdy wyjazd jaki się trafil.
Basel u siebie w lidze wygląda bardzo dobrze 10/0/1 bramki 30:8 w europejskich rozgrywkach poza Fiorą nie mieli w tym sezonie żadnego wymagającego rywala więc ciężko ocenić ich formę w starciach z tymi lepszymi rywalami ale po takim kursie będę próbował. Wiadomo, że to nie rozgrywki ligowe ale jednak widać, że mecze wyjazdowe nie leżą zawodniką Emery.
Dalej nie zagra Krychowiak z powodu kontuzji więc formacja defensywna gości będzie osłabiona.
⛔ 100
 
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Anaheim Ducks u Colorado Avalanche
Typ: Ile goli strzeli zespół 1? (reg. czas gry), więcej niż 2,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Kaczki w ostatnim czasie grają bardzo dobre mecze, nawet ostatni przegrany, ale nie z byle kim (Wash). Dzisiejszej nocy zawitają na tafle w Colorado przeciwnika, który &quot;lubi&quot; tracić bramki, ale ma realne szanse na zakwalifikowanie się do PlayOffs. Mecz będzie zacięty bo każdy ma coś do &quot;zrobienia&quot; w tym spotkaniu. Oczekuje gradu goli dlatego dzisiejszy celownik ustawiam na OVER kaczek. Na ostatnie 12 meczy na wyjeździe Ducks pokryły OVER w 10 spotkaniach. Oczywiście sam położyłem na ten typ myślę, że warto ????
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 4:05
Spotkanie:
Colorado Avalanche - Anaheim Ducks
Typ: over 7,5
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ciekawe jakie będzie nastawienie Anaheim Ducks po tym jak Washington Capitals przerwali ich długą serię zwycięstw. Możliwe, że trochę zwolnią tempo, bo wiecznie na maxa grać nie można. Trudno powiedzieć kto wygra ten mecz, ale mam przeczucie, że będziemy świadkami bardzo ciekawego meczu z wieloma strzelonymi golami. Anaheim Ducks na wyjazdach strzela od dłuższego czasu więcej bramek niż na swoim lodzie. Nie mają oni problemu ze strzelaniem bramek drużynom, które niezbyt dobrze bronią. Z Arizona Coyotes strzelili pięć bramek. Przeciwko Edmonton Oilers też pięć, podobnie zresztą jak z Vancouver Canucks. Z Calgary Flames zdołali strzelić nawet sześć goli. Z drugiej strony przeciwko tego typu drużynom czesto tracą też parę bramek, dlatego z Edmonton Oilers i Calgary Flames był over 7,5. Colorado Avalanche to jest jak dla mnie podobny typ drużyny co wyżej wymienione, dlatego może być osiem lub nawet więcej goli w tym meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - New York Islanders
Typ: Leafs OT
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po małej przerwie powracam do NHL. Dzisiaj zmierzam do Toronto, gdzie Liście zmierzą się z Wyspiarzami z Nowego Jorku. Goście są b2b, po ciężkim spotkaniu u siebie z Pingwinami, wygranym 2:1. Dodatkowo podstawowy goalie Isles, Jaroslav Halak, dzisiaj pauzuje z powodu kontuzji pachwiny. Zastępować go będzie Niemiec, Thomas Greiss, który nie grzeszy taką pewnością, jak nieobecny Czech. Leafs nie spisują się dobrze w ostatnim czasie (i nie tylko ostatnim), nie wygrali od sześciu spotkań. Dzisiaj czas na przełamanie, tym bardziej, że istnieje szansa, że Nowojorczycy zlekceważą drużyną gospodarzy, tym bardziej, że nie przepadają za grą w delegacji. W końcu awans do PO mają praktycznie zapewniony, więc walczą jedynie o jak najwyższą pozycję w tabeli Konferencji Wschodniej. Oczywiście goście nie walczą już o nic, jedynie o prestiż. Jednakże tak wysoki kurs zachęca mnie do grania na Liście i warto spróbować. Go Leafs!
✅155
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: St. Louis - Chicago
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie na szczycie Konferencji Zachodniej, które wśród wielu ekspertów może dać lekką przewagę w wyścigu o pozycję nr 1. Obserwując kursy łatwo zauważyć, że kibice grają w kierunku przyjezdnych. Teoretycznie więcej argumentów po ich stronie, mam tutaj na myśli przede wszystkim ofensywę i obsadę bramki w postaci Crowforda. Ja jednak pójdę w kierunku Blues. Wydaje mi się, że ten zespół potrzebuje bardziej 2 oczek, żeby umocnić się mentalnie przed rundą play-off. Pokonanie rozpędzonych Jastrzębi, z którymi w ostatnich latach bardzo często odpadali w walce o PS, dałoby spory pakiet wiary we własne umiejętności. Wielokrotnie wspominano, że St. Louis ma skład i potencjał, żeby w końcu osiągnąć sukces. Niestety nie udawało się, za co najbardziej krytykowany był trener Hitchcock. Moim zdaniem nie dostanie on już szansy w kolejnym sezonie jeśli zawiedzie. Ten mecz może być kluczowy w etapie przygotowania mentalnego zespołu do play-off. Każdy kibic wie, że ostateczna pozycja po sezonie zasadniczym nie jest az tak istotna, bo przypadków kiedy 1 ekipa odpadała z 8 mozna wymieniać sporo. Liczy się przede wszystkim mentalność zwycięzców. Jastrzębie bez wątpienia ją posiadają. Dzisiaj nie do końca rozumiem takie kursy, tym bardziej, że Chicago nie jest w optymalnej dyspozycji i tak jak już wspominałem, ewentualna porażka nie zrobi na nich najmniejszego wrażenia. St. Louis musi sobie coś udowodnić i moim zdaniem dadzą radę.
⛔100
 
jakmamtogram 0

jakmamtogram

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool-M.United
Typ: Zawodnik zdobędzie bramke: Rashford(MU)
Kurs: 5.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym meczu wydaje mi sie, że padną gole z obu stron . Zdecydowanie faworytem jest dla mnie swieży nabytek, którego mam nadzieje zobaczymy od 1 minuty meczu. Umie znaleźć sie w sytuacji w polu karnym gdzie jest piłka , a Czerwone Diabły napewno bedą napierać jak najwięcej na gospodarzy , ostatni mecz ligowy może nie jest dobrym przykładem ale nie było wielu kluczowych postaci , gdzie Mata w 24 minucie musiał opuścić boisko. Ja gram za setke na owego gracza gdyż napewno będzie kilka dogodnych sytuacji , w których sie znajdzie i wykorzysta. Powo .
⛔ 100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors-Utah Jazz
Typ: 1,Golden State Warriors - Utah Jazz (-12.5/+12.5) handi
Kurs: 1.79
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś zaryzykuje kolejny raz handi,chociaż po niewielkim kursie.Zacznę od Utah,to dobra drużyna ale coś tam się zacięło ostatnio,na 12 meczów przegrali 9 no i mimo że walczą o PO to oddaliły się one trochę.Do tego trudny mecz poprzedniej nocy(przegrany z Hawks) może też dać się we znaki.Trudno wyczuć w jakiej formie jest Jazz bo przegrywali jednak w tourze wyjazdowym z dobrymi drużynami ale to tylko taka luźna myśl.
Faworyt meczu musi tu być tylko jeden-Warriors-pytanie,iloma punktami? Ja stawiam że 13 oczkami wygrają ten mecz,ponieważ trochę odetchnęli po b2b z Lakers i Magic i myślę,że u siebie po prostu popłyną na zmęczonych Jazz tak jak to potrafią robić jak nikt inny.Z Lakers po prostu nic im nie siedziało,ale tu u siebie na swoich obręczach powinno być dużo lepiej.Liczę że nie zagrają podobnie jak z LAL bo tam wydawało mi się że grają na alibi, jakby cały czas liczyli że odrobią i spokojnie wygrają i się przejechali.W Oakland nie będą kalkulować,oby i zamkną ten mecz +13pkt.O składach nie ma co się rozpisywać,wszyscy zagrają, poza albo i z Iguodalą w GSW i Hoodem z Jazz,którzy są narazie questionable.No i można dorzucić jeszcze state Warriors u siebie 27-0(rzucają średnio 115 tracą przy tym 100..).Jest szansa ;) .Powodzenia!
✅79
 
12wear 20

12wear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:05
Spotkanie: Athletic Bilbao - Valencia
Typ: 2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Analiza w sumie nie istnieje. Uważam jedynie że Valencia jest w tej chwili na fali wznoszącej a że w lidze już raczej nic nie zrobi to może powalczyć w europie. Kurs jest taki że zagram bo czuje niespodziankę.
⛔ 100 Brak analizy! //K@mil
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Toronto - Islanders
Typ: Islanders ml + Tavares scores
Kurs: 4.85
Bukmacher: unibet
Analiza:

Spotkanie Toronto Maple Leafs z New York Islanders. Kontynuuje granie przeciw Toronto Maple Leafs, ktorzy juz raczej czekają na koniec sezonu, by przygotowac druzyne na nowy. Zero szans na play-offy w tym roku, fatalna postawa z małymi przebłyskami. Do tego czystki kadrowe, transfery, masa kontuzji kluczowych zawodników, granie młodym bramkarzem z AHL (dzis kolejny występ). Toronto gra na luzie i choc stara sie dotrzymac kroku wiekszosci druzyn (w ostatnich 10 przegrali tylko 2 razy wiecej niz golem) to jednak te mecze przegrywaja. Na 20 ostatnich spotkan wygrali tylko 4 razy i zajmuja ostatnie miejsce w konferencji wschodniej z 53 punktami. Az 10 mniej niz kolejne Buffalo Sabres. Islanders z kolei walczą o play-offy, choc 3 gra w przeciagu 4 dni. Moga byc zmęczeni, ale Toronto jest na tyle slabe na &quot;blue line&quot;, ze wpakowac powinni im co najmniej 3 gole - choc licze na wiecej. Niestety z rezerwowym Greissem bo Halak doznal kontuzji, ale moze to pomoc chociazby w osiagnieciu overa. Islanders wygrali 6 z ostatnich 7 meczow rozgrywanych w Toronto, 13 z 16 to były overy. Strzelec? Tavares. 24 gole w tym sezonie, do tego dobre statystyki przeciw Toronto. Punktowal w 22 z 24 spotkan przeciwko tej druzynie. Lezy mu. a czy strzeli, zobaczymy.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Division 1
Godzina: 18:00
Spotkanie: Silkeborg - Fredericia
Typ: Silkeborg(-1)
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Zapraszam dzisiaj na zaplecze duńskiej ekstraklasy gdzie o godzinie 18:00 Silkeborg podejmie Fredericię. Stawiam w tym meczu na na zwycięstwo gospodarzy minimum dwoma bramkami. Dlaczego?
Po pierwsze sytuacja w tabeli:
Silkeborg na czwartym miejscu, tylko jedno oczko straty do miejsca premiowanego awansem do duńskiej elity;
Po drugie forma gospodarzy na własnym terenie:
Sil - Ves 3:0;
Sil - Hor 1:1;
Sil - Ski 2:1;
Sil - Odd 8:1;
Sil - Hor 1:1;
Trzeba oczywiście wziąć pod uwagę, że trzy z tych meczów to konfrontacje towarzyskie a z nimi różnie bywa.
Po trzecie bezpośrednie pojedynki na terenie dzisiejszego gospodarza:
Sil - Fre 4:0;
Sil - Fre 2:0;
Sil - Fre 1:2;
Sil - Fre 1:0;
Sil - Fre 3:0;
Jak widać 4 zwycięstwa w tym 3 razy pokryty handi. Martwi oczywiście to, że Fredericia dość regularnie strzela na wyjeździe przynajmniej jedną bramkę, jednak
uważam, że gospodarze wiedzą jaka jest stawka spotkania i postarają się spokojnie ograć przeciwnika bez niepotrzebnych nerwów. Widzi mi się 2:0 lub 3:eek:ne ???? . Oczywiście to nie koncert życzeń dlatego trzeba poczekać do 20:00.
Pozdrawiam Marcin
⛔100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plusliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bielsko Biała-Olsztyn
Typ: 1 Handicap 0-1,5
Kurs: 4.35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Siemka dziś pod lupe biore mecz drużyny z Bielsko Białej która zagra dziś przeciwko drużynie z Olsztynu która jak dla mnie gra słabo.Według buka dużym faworytem jest drużyna z Olsztyna.Ale czy na pewno ?Ostatni mecz między nimi wygrali Olsztynianie.Przed ostatnią rozgrywke między nimi kiedy gospodarzami byli dzisiejsi gospodarze to mecz zakończył się łatwym zwycięstwem 3:0.Druga sprawa że drużyna z Bielsko Białej gra niezła siatkówke na własnej hali.3 kolejki temu drużyna gospodarzy pokonała znakomity Cuprum Lubin który pokonuje teraz każdego przeciwnika jaki stanie im na drodze.Myśle że dziś się odblokują i wygrają ten mecz.Ja stawiałbym bym wynik 3:1.Powodzenia!!!
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool-MU
Typ: Firmino strzeli gola
Kurs: 3,25
Bukmacher: Expect
Analiza:
Niewątpliwy szlagier 1/8 finału LE. The Reds podejmują Red Devils. Napastnicy z Liverpool w jakże odmiennych formach. Sturidge tylko jedna bramka w tym roku (6:0 z AV), Couthinho dwie, Benteke jedna(w ostatnim meczu z CP wszedł z ławki i wykorzystał rzut karny), Lallana trzy bramki (ten się &quot;rozstrzelał&quot;, pierwsze trafienia w tym sezonie;)). Najbardziej stabilny wydaje się być Firmino, ze swoimi siedmioma bramkami (wszystkie w PL). Czas najwyższy na trafienie w pucharach, tymbardziej że, United zdziesiątkowany kontuzjami. Nie taki &quot;Diabeł&quot; straszny, jak go malują. Rozpędzony brazylijczyk powinien wystarczyć na ekipę LvG. Trzeba spróbować.
✅ 225
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur
Godzina: 12:30
Spotkanie: Young Lyons - Hougang
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Sytuacja w ekipa lyons była już tutaj opisywana na rozpoczęciu sezonu ligi Singapurskiej. Nie było żadnej pozytywnej wzmianki.
Całkowite przemeblowanie składu i to raczej na piłkarzy o niższym poziomie. Wskazują na to wyniki tej drużyny. Bo wygrała tylko 1/4 meczy i to z jeszcze słabszą ekipą Baliester (która jest aktualnie ostatnia). Nie patrzyłbym jeszcze na tabele bo drużyny mają po 3-4 rozegrane spotkania, więc jedna wygrana może kogoś wsadzić nawet na lidera. Typ opieram na takich danych, że: Young Lions na 4 mecze w lidze, strzelili tylko jedną bramkę, właśnie z tą ostatnią drużyną. A tak to przegrywają do zera: 0;2 , 0;2 i 0;5.
Drużyna geylang fakt, że strzeliła też tylko 2 bramki, ale w 3 spotkaniach , z których raz wygrała, raz zremisowała bezmrakowo i raż odniosła porażkę z Tampines 4;1.
Najważniejsza informacja to wynik z przed miesiąca pomiędzy tymi ekipami. Grali ze sobą sparing i Hougang wygrało 4;2. Niewiele czasu mineło od tamtego spotkania, a ten okres i tak pokazuje (jak opisałem powyżej) , że w lepszej formie jest Hougang. ✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
grecu88 30

grecu88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Rosja KHL
Godzina: 14:00
Spotkanie: HK Avangard Omsk - Saławat Jułajew Ufa
Typ: Avangard Omsk
Kurs: 2.00
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Nie jestem znawcą ani fanem hokeja, ale play offy są często dobrą okazją do zarobienia, ponieważ nie ma ryzyka odpuszczenia meczu bo będzie kolejny ważniejszy o czym często nie wiemy, nie mając dokładnych danych.
Na dzisiaj wybrałem mecz drużyny OMSK, która wygrała konferencję Wschodnią.
Ich rywale - hokeiści Ufy prezentują bardzo zbliżony poziom.
Liczę na ich zmęczenie z wcześniejszej pary gdzie wygrali 4-3 z Kazaniem oraz podpieram analizę statystykami z pierwszego meczu, gdzie mieli przewagę w liczbie oddanych strzałów a zawiodła tylko skuteczność.
Przy drugiej porażce u siebie szanse na awans będą już znikome, więc liczę się się tym razem zepną podobnie jak wczoraj CSKA.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1\8 Ligi Europy
Godzina: 19.00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
Typ: Obie strzelą bramkę
Kurs: 1,72
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy Borusią Dortmund i Totenhamu w ramach 1\8 finału Ligi Europy. Faworytem według bukmacherów i analityków są gospodarze ja jednak nie jestem przekonany i proponuje zagrać że obie strzelą bramkę. Gospodarze w Bundeslidze zajmują 2 miejsce z dorobkiem 18 zwycięstw, 4 remisów i 3 porażek a ich bilans bramkowy to 59-25.
Podopieczni trenera Thomasa Tuchela mają serię 15 kolejnych meczy bez porażki z czego tylko 2 razy zremisowali. Dziś w drużynie gospodarzy nie pewny jest występ takiego zawodnika jak Papastathopoulos a reszta kadry jest do dyspozycji trenera. Goście drużyna Totenhamu w lidze angielskiej zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 15 zwycięstw, 10 remisów i 4 porażek a ich bilans bramkowy to 51-24. Goście w meczach na wyjazdach spisują bardzo dobrze ponieważ na 15 ostatnich meczy przegrali tylko 2 razy. Dziś w drużynie trenera Pochettino zabraknie takich zawodników jak Jan Vertonghen, i Clinton N&#39;Jie którzy są kontuzjowani a za kartki musi pauzować Bamidele Alli. Patrząc na zdobycze bramkowe ,bo to jest ważne w moim typie to można zauważyć że gospodarze na swoim boisku na 10 ostatnich meczy tylko 2 razy nie strzeliła bramki ,natomiast Totenham w meczach wyjazdowych w 15 ostatnich tylko raz nie strzelili bramki. Dlatego uważam że mój typ jest jak najbardziej prawdopodobny. Należy też dodać że jest to pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami w historii.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dembele 8

dembele

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: over 4.5 kartki
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po pierwsze będzie to bitwa o Anglię, walka o być lub nie być w rozgrywkach co podnosi atmosferę, a co najważniejsze walka o honor. Po drugie sędzią spotkania będzie Velasco Carballo, który w ostatnich 10 meczach wręczył 36 żółtych kartek i 6 czerwonych.
✅80
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzow
Godzina: 19:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Tottenham
Typ: 1 i poniżej 2.5 gola
Kurs: 3.9
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Druga druzyna ligi niemieckiej podejmuje drugą druzyne ligi angielskiej.
Dortmund wygrywa jak popadnie w lidze, zahamowali się dopiero na Monachium, bezbramkowy remis. W pucharach z Porto obydwa mecze wygrane.
Teraz dostają kolejnego rywala z wyższej półki.
W tym meczu również nie powinno być festiwalu strzeleckiego.
Raczej bym upatrywał zachowawczej gry w pierwszej połowie. W drugiej już Dortmund musi mocno zaatakowac, jezeli chce myslec o awansie, a umowmy się, zalezy im na tytule, bo w mistrzostwach niemiec nie mają szans, Bayern jest nie do pobicia.
Tottenham miał swietna serie wyjazdowych wygranych, ale jakoś ostatnio podupadł ????
Zremisował z Fiorentina 1-1 i przegral ligowe spotkanie z West Ham.
W europejskich pucharach przegrali z Anderlechtem 1-2, zremisowali z Monaco 1-1, wygrali z Qarabagiem tylko 1-0.
Pucharowe wyjazdy im nie wychodzą, a rywala maja dzisaj mocnego i tutaj bym upatrywał szanse na moj typ.
Poza tym lepiej przegrac 0-1 niz sie odslonic i dostac wiecej, co zaprzepasci szanse na awans.
Na stadionie Borusii czeka ponad 70 tysięcy gardeł, które będą wspierać swoich pupili.
Konfrontacja na pewno ciekawa i warta uwagi. Ja jestem za ekipą Łukasza Piszczka. A brak bramek dla Londynczyków wpisuję w ryzyko po takim kursie.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Jonkoping challenger 2016 (Szwecja)
Godzina: 14:30
Spotkanie:
Rosenholm Patrik - Zemlja Grega
Typ: 1:2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Panowie nigdy ze sobą nie grali. Faworytem w tym meczu będzie Słoweniec, Grega Zemlja, który kiedyś grał bardzo fajny tenis i był na 43 miejscu a od kilku sezonów to wszystko się zapadło i obecnie koczuje na 192 miejscu. Sezon 2016 jak na razie dla niego jest totalnie nie udany, ponieważ jego bilans meczów to 3/5.
W tym turnieju pokonał mało znanego Hiszpana z 333 miejsca, który o graniu pod dachem nie ma zielonego pojęcia. Zemlja ma zaledwie 183 cm wzrostu, lecz jest bardzo masywny i ma sporo mocy więc z serwisu potrafi dobrze punktować. Grega to tenisista bardzo uniwersalny, który potrafi grać na każdej nawierzchni, wyszkolenie techniczne jest na dobrym poziomie, bo bez jakiś wielkich braków no ale niestety od kilku lat to wszystko się zacięło.
Jego rywalem będzie reprezentant gospodarzy Patrik Rosenholm z 1026 miejsca gdzie kiedyś był na 350 miejscu. Ogólnie tego tenisisty w ogóle nie znam więc piszę na nosa. Szwed również potrafi grać na każdej nawierzchni, lecz w tym roku skupił się tylko na halach gdzie wygrał 6 meczów a 3 przegrał.
W tym turnieju musiał naturalnie przedzierać się przez kwalifikacje gdzie praktycznie od pierwszej rundy tych kwalifikacji stawiany był pod ścianą. Pierwszą rundę kwalifikacji wygrał 2:0, drugą i trzecią po 2:1 i już w turnieju głównym również 2:1 pokonał tenisistę znacznie lepszego od siebie i w tym przypadku był to Mirza Basic ze 132 miejsca.
Stawiam tutaj na taki wynik, ponieważ reprezentant gospodarzy ewidentnie tutaj dobrze gra, będzie wspierany przez publikę, lecz to mniejszy argument no i rywal nie jest tak groźny, jak kiedyś. Mimo wszystko uważam, że umiejętności Grega pozwolą na to, aby to on przeszedł do drugiej rundy w stosunku 2:1.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
matisokol1 40

matisokol1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: BBTS Bielsko-Biała-AZS Olsztyn
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na starcie 22 kolejki Plus Ligi zmierzą się BBTS Bielsko-Biała z AZS Olsztyn. Faworytem tego meczu wydaję się że są Olsztynianie ale nie oznacza to że dzisiaj wygrają. Spoglądając na ich ostatnie wyniki w meczach wyjazdowych (przegrana z Bydgoszczą 3:1 , przegrana z Warszawą 3:2 i w ostatniej kolejce porażka z ostatnim w tabeli Będzinem 3:0) wydaję mi się że dzisiaj też będą mieli problem z odniesieniem zwycięstwa. We własnej hali Akademicy spisują się natomiast rewelacyjnie i wygrywają mecz za meczem. BBTS w tym sezonie znowu gra przeciętnie. Wydawało się że bracia Stelmachowie poprawią pozycję Bielska z poprzedniego sezonu ale na to się nie zanosi. W ostatniej kolejce BBTS prowadził w Radomiu z Cerradem już 2:0 by przegrać całe spotkanie 2:3. Myślę że ekipa BBTS-u we własnej hali spisuje się na tyle dobrze żeby powalczyć dzisiaj o zwycięstwo. AZS na wyjazdach spisuje się słabo co nie oznacza jednak że dzisiaj nie powalczy o zwycięstwo. Ja jednak stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
Powtórzony typ (wcześniej podano ryzykowniejszy typ, odsyłam do Regulaminu)
⛔100
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Basel - Sevilla
Typ: Sevilla
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja jako nieliczny pojde dzis w strone porazki Szwajcarów.. Wiadomo grają u siebie na stadionie na którym 18 maja zabrzmi &quot;finałowy&quot; gwizdek.
w drużynie gospodarzy dużoosłabien Zawieszony jest Breel Embolo (dwie bramki w LE), a kontuzjowani są Andraz Sporar, Manuel Akanji i Jean-Paul Boëtius.
Mam nadzieje ze do składu Hiszpanów wróci Krychowiak z tego co wiem jest w kadrze meczowej sądze ze całego meczu nie rozegra ale 45-30 jest bardzo mozliwe Polak strasznie sie rozwinał i jest waznym elementem w układance Unai Emery. Ostatnie 5 spotkan tych druzyn to :
Basel 5 meczy 3 wygrane 1 remis i 1porazka
Warto dodac ze pkt zbierali w Szwajcarii w lidze jedyna porazka z Saint Ettienne która dawała awans.
Sevilla 5 meczy 1 wygrana 2 remisy i 2 porażki
Remis z Getafe w sumie mała niespodzianka bramka stracona w ostatnich minutach, wygrana z Eibarem 1-0 porazka z Barcą 2-1 chyba nikogo nie dziwi i dorobek 0 pkt z Molde porazka 0-1 dajaca tak samo awans dalej jak mecz Basel z Francuzami
Powiem tak najwzniejszym czynnikiem sadze jest Powrót Krycha i ze Sevilla z meczu na mecz prezentuje coraz lepsza forme
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom