>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.03.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, 1/8 finału
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool – Manchester United
Typ: over 3.5
Kurs: 4.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Już w 1/8 finału los sprawił że odpadnie jeden z faworytów do końcowego sukcesu, starcie Liverpoolu z Manchesterem United to pojedynek który nie pogardziłyby finałem Ligi Europejskiej. Obie ekipy na krajowym podwórku rozgrywają ciężki sezon, ciągle są w walce o miejsce w pierwszej czwórce ale jest to trudna droga szczególnie dla Liverpoolu. Tak się chyba wszyscy zastanawiają która droga łatwiejsza do zdobycia awansu do Ligi Mistrzów. W Premier League zostało 9 kolejek w których nie wszystko zależy od tych ekip, Liga Europejska to siedem starć i wszystko zależy od nich. Skupmy się jednak nad dzisiejszym typem.
Liverpool gra w tym sezonie falami, świetne mecze przeplata bezbarwnymi zawodami, odkąd jednak zniknął problem z kontuzjami w ataku to widać stabilizację formy. Klopp chce wysokie j i ofensywnej gry i właśnie tacy gracze jak Stturidge, Firmino oraz Coutinho gwarantują mu jakość przy takim stylu gry pod bramką rywala. Odkąd zespół objął Niemiec to tak naprawdę Liverpool nie miał problemów ze stwarzaniem sytuacji tylko skutecznością spowodowaną brakiem swoich armat. Defensywa cały czas się myli i tak już będzie do końca bo w tej formacji potrzeba personalnych wzmocnień, nie wolno też zapomnieć o Mingolet który miewa katastrofalne interwencje. W tegorocznej Lidze Europy Liverpool do tej pory nie miał wymagających rywali i mógł trochę rotować składem, dziś raczej ze względu na etap rozgrywek i rywala będzie ta najlepsza intensywność. Wracając do tych spotkań to potrafiły tutaj strzelać takie zespoły jak Sion, Rubin Kazan czy Bordeaux. Ogólnie gospodarze z zespołami z czołówki na Anfield mają ogromne problemy by zagrać w defensywie solidne zawody, to co jednak ważniejsze to cały czas wysoki poziom utrzymuje atak i nawet z solidnym meczem w tyłach były overy dzięki własnej ofensywnie jak niedawno z City.
Manchester United podobnie jak gospodarze grają strasznie falami, tutaj różnica jest natomiast w absencjach o ile w ekipie Kloppa wszystko wraca do normy to tutaj cały czas szpitali i co mecz inna jedenastka. Cztery dni temu przegrali z West Brom 1:0 – spotkanie którego nie dało się oglądać poziom i tempo katastrofalne, może Manu przygotowywało się na to starcie mam nadzieję bo jak zagrają tak samo to rywalizacja rozstrzygnie się już w pierwszym meczu. Gra na wyjazdach w Europejskich Pucharach tragiczna, udało się tylko wygrać w eliminacjach z Brugge 0:4, po za tym w fazie grupowej Ligi Mistrzów porażka z PSV 2:1, remis 1:1 z CSKA i porażka z Wolfsburgiem 3:2, poprzednia runda Ligi Europejskiej to kompromitacja z Duńskim FC Midtjylland 2:1. Dla mnie zagadką jest dyspozycja Manu w tym starciu, bo potrafią się kompromitować ze średniakami w Premier League a najlepsze mecz rozgrywają z ścisłą czołówką.
Gospodarze jak wspomniałem odzyskali ostatnio skuteczność zobaczymy jak to pójdzie w parze z defensywą która jest dziuraw, Liverpool jest w gazie, nie ma kontuzji w ofensywie to w tym aspekcie jak wspomniałem wyglądają świetnie – dziś wobec tego zobaczymy ofensywny zespół Kloppa zresztą jak w większości spotkaniach. Pokazali z Arsenalem czy City że w swoim najlepszym dniu są sami wstanie strzelić trzy bramki czołówce. Manchester zagra z kontry Depay, Marital to gracze stworzenie do takiej gry, czy to wystarczy tutaj na bramki, myślę że tak bo po prostu u jednych i drugich defensywa potrafi zagrać bardzo kiepskie zawody.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, El. ME (kobiety)
Godzina: 17:30
Spotkanie: Słowenia - Macedonia
Typ: HA -7.5 Słowenia
Kurs: 1.84
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Najpierw regulamin. Do turnieju głównego w Szwecji awansuje, oprócz drużyn z 1. i 2. miejsc w siedmiu grupach, lider klasyfikacji 3. zespołów. Tak się złożyło, że po dwóch kolejkach we wszystkich grupach dwa pierwsze zespoły mają komplet punktów, a dwa ostatnie - zero. Wiadomo , że o wygraniu klasyfikacji trzecich będzie decydować różnica bramek. Trwa więc korespondencyjny pojedynek - Wydaje się, że tylko trzy zespoły - Słowenia, Białoruś i Słowacja (ta ma największe szanse) - mogą jeszcze urwać punkty drużynom z górnych połówek tabel grupowych. Wszystkie te drużyny po zaciętych spotkaniach minimalnie przegrały, odpowiednio z Czarnogórą, Rumunią i Polską. Słowaczki grają dzień wcześniej z Finlandią, a Białorusinki z Litwinkami - i są zdecydowanymi faworytkami swoich meczów. Podobnie jak Słowenki w spotkaniu z Macedonią, która przegrała wszystkie oficjalne mecze od 28 czerwca 2013 roku (passa 16 porażek z rzędu), a na ostatnie 30 spotkań przegrały 29. Pytanie więc nie o to, kto wygra - tylko jak wysoko.
Przed rozpoczęciem 3 kolejki spotkań w tabeli 3 miejsc prowadzi Słowenia (punkty 0:4, bramki -10). Słowacja, Białoruś jest 2. (0:4, -13), a Słowacja 4. (0:4, -15). Kursy na handi są rozdzielone po równo, więc potrzebne jest coś, co pozwoli osiągnąć wynik powyżej średniej. Oprócz podanej wyżej motywacji dodam, że Słowenia gra w grupie &quot;jugosłowiańskiej&quot; (jest tam jeszcze Chorwacja), co nadaje rywalizacji dodatkowych smaczków, a rozgrywki tej grupy można potraktować jako jedne wielkie derby. Mobilizacja będzie, cel jasno określony - sądzę, że ta drużyna wygra różnicą co najmniej ośmiu bramek, co pokryje typ.
PS. Napisałem analizę przed rozpoczęciem 3. kolejki. Już wiadomo, że Słowacja zapisała na swoje konto w meczu z Finlandią +15, a Białoruś z Litwą +8. Czas na Słowenię, jej sztab już zna te wyniki.
PS 2. Kursy minimalnie obniżają się w stronę 1, pojawiły się wyższe handi, np. -9.5 po kursie 2.60. Ja zostaję przy minimum ośmiu bramkach różnicy.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - Wyścigi Psów
Godzina: 20:54 czas PL, 19:54 czas UK
Spotkanie: Henlow, 460m flat, A10
Typ: 3. Savana Jamie wygra
Kurs: 2.88
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Kurs może się wahać, gdyż biegi w Henlow są bardzo niszowe (za zwycięstwo 40Ł premii) i prawdopodobnie kilka, może kilkanaście minut przed biegiem będzie wystawiona starting price, więc wzoruję kurs z Racing Post.
Henlow, jak pisałem jest dla mnie bardzo niszowym torem, lecz mam kilka psów z tamtych okolic, które zdarza mi się obserwować. Jednym z nich jest właśnie w bardzo dobrej formie Savana Jamie, ale o nim później.
Na pierwszym torze pobiegnie Blackrose Violet, która po testach po raz kolejny stanie w dywizji A10. Stosunkowo bardzo krótka kariera, najlepszy czas na testach 28.91 nie gwarantuje jej w tym biegu nawet pierwszej trójki. Następnie z toru 2. Perdys Paddy, który jest długodystansowcem, więc raczej nijak ma się do tego biegu. Oryginalnie biega z pozycji 4-5 - middle-outside, dziś z pozycji inside, więc cóż... Starty nijakie, więc szybko zostanie wyautowany. Na torze 3. mój faworyt - Savana Jamie. Biega bardzo dobrze taktycznie, jednym z najszybszych, o ile nie najszybszy zawodnik na starcie ma szansę łatwo objąć prowadzenie i zakończyć bieg w granicach 28.65, przy gorszym dniu i tak jest w stanie pobiec z czasem 28.80. Wystarczy dobrze wyjść na pierwszej prostej i utrzymać pozycję lidera do mety. Zalicza bardzo czyste biegi, nie wdaje się w przepychanki, więc jak rakieta przed siebie dynamicznie w niemal każdym biegu walczy, tak i dziś na to liczę. Ma okazję do łatwego awansu w dniu dzisiejszym i by zagościć na jakimś Open Race w końcu i może zmienić tory w Henlow, dobrze by było... ;) 4. Archies Gem również wysoko stawiany przez bukmacherów, przy stabilnej formie jak na tą dywizję uzyskuje czasy w granicach 29.00, jak również potrafi zejść poniżej, choć nie zapowiada się na to by było to mniej niż 29.00 w tym biegu, coś w tej granicy właśnie. Trener Bloomfield oprócz Archies Gem, ma jeszcze jednego asa w rękawie, który może tutaj sprawić niespodziankę zdecydowanie. Na torze 5. Blue Queen, która faktycznie może być dnia dzisiejszego królową w tym biegu. Ostatnie dwa biegi napawają optymizmem i naprawdę byłbym zły na siebie gdyby wygrała. Ostatnie biegi z czasami 28.84 i 28.71 dobiegając do peletonu, więc ze słabszymi startami, lecz finiszując pokazuje klasę, bardzo silna kondycyjnie. Powiem szczerze, że Savana Jamie może się wypalić na ostatniej prostej i jeżeli Blue Queen nie zostanie przyblokowana, setne sekundy mogą dzielić jednego z drugą od zwycięstwa. Lecz Archies Gem z toru 4. ma znacznie lepsze starty i jest cięższym psem, a na torze 6. Bodell Lovemedo, który również jak Blue Queen jest w stanie pobiec w granicach 28.70, choć ostatnie nieco poniżej 29.00. Starty ma porównywalne do Savana Jamie, więc mam nadzieję, że zablokuje tutaj Blue Queen, a wiele na to wskazuje.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piter852 27

piter852

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RUMUNIA: Cupa Ligii
Godzina: 17:00
Spotkanie: Concordia - Din. Bucharest
Typ: Din. Bucharest
Kurs: 1,80
Bukmacher:
Analiza:
Mysle ze dla Concordia to sukces dojsc do polfinalow Cupa Ligii mysle ze Din. Bucharest zwyciezy to spotkanie bez wiekszych problemow jak na takiego faworyta kurs jest nawet zadawalajacy. Gospodarze u siebie jak i na wyjazdach nie powalaja na kolana statystyki rowniez sa po stronie Din. Bucharest jeszcze niedawno wygrany mecz przez Din. Bucharest z owymi gospodarzami 4:0 niecaly miesac temu. Statystycznie wygrana bez problemu w rekach gosci jednak statystycznie patrzac na wszystkie te analizy powinienem byc milionerem ????
Zły zapis (brak bukmachera)
⛔ 100
 
djozi 23

djozi

Użytkownik
Dyscyplina: PLH
Godzina: 18:00
Spotkanie: KH Sanok - Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Stan rywalizacji to 3:2 dla Cracovii, aby utrzymac się w grze , Sanok musi wygrac dzisiaj, Cracovia do finału potrzebuje dzisiejszego zwycięstwa. Przebieg rywalizacji wyglądał tak że żadna drużyna nie potrafiła wygrac dwóch meczów z rzędu. Dzisiaj wypada na Sanok, który gra przed własną publicznością, ma nóż na gardle i większe gwiazdy w zespole.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21
Spotkanie: Sparta Praga - Lazio
Typ: over 4,5 rożnego Sparty
Kurs: 1,7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na rozkład dzisiaj biorę spotkanie w Lidze Europy gdzie Sparta na swoim boisku podejmie ekipe Lazio. Zbytnio nie zastanawiam się nad tym kto ten mecz wygra, biorę natomiast pod uwagę rzuty rożne dla gospodarzy. Ekipa gospodarzy szczegolnie na swoim boisku nabija bardzo wiele rzutow rożnych, zarówno w meczach ligowych jak i w spotkaniach Ligi Europejskiej na własnym boisku praktycznie co mecz pokrywają granice 5 rożnych. Lazio to zespół w zasięgu Sparty więc powinni atakować i nabijać te rożne bez wiekszych problemów, naprawdę jak dla mnie jest to spore value na dzisiaj i polecam pograć. Powodzenia;)
⛔ 100
 
burza91 15

burza91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21.05
Spotkanie: Sparta Praga - Lazio Rzym
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: SportingBet
Analiza:
Witam wszystkich. Na dzisiejszy wieczór postanowiłem zagrać na remis w meczu w którym ciężko wskazać faworyta. Z jednej strony gwiazdy słabej ligi czeskiej czyli Sparta, która dosyć gładko pokonuje kolejne rundy LE (bez porażki do tej pory), a z drugiej bardzo nierówne w tym sezonie Lazio. O ile o gospodarzach można napisać, że są solidną drużyną bez większych gwiazd to analiza drużyny włoskiej jest dużo cięższa. Obstawianie wyników Lazio w tym sezonie to prawdziwa katorga. Wystarczy spojrzeć na ostatnią kapitalną wygraną z Galatą i fatalną porażkę w kolejnym meczu z Sassuollo. W lidze 10-8-10, zdecydowanie lepiej idzie im w europejskich pucharach. Należy jasno stwierdzić, że LE to jedyna szansa dla Włochów aby coś osiągnąć w tym sezonie.
Za lekkiego faworyta uznałbym tutaj Spartę, jednak patrząc na powyższy fakt, remis jest tutaj bardzo prawdopodobny.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbahce vs Braga
Typ: X2
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Moim zdaniem para z szansami 50/50.
Fenerbahce wiadomo potentat ligi tureckiej i przecietniak europejski. W poprzedniej rundzie rywal niezbyt wymagajacy- moskiewska lokomotywa (wyniki 2:0 i 1:1).
Braga czołówka w tej chwili ligi portugalskiej i podobny poziom europejski.
Sklaniam sie ku Bradze gdyż w tym roku przegrala tylko raz - na wyjeździe z liderem portugalskim Sportingiem 2:3, poza tym nie przegrala na zadnym z frontów od ponad 2 miesięcy, a ostatnio weekendowa wygrana nad Porto tez daje mi do myślenia, licze ze po tym zwycięstwie morale i pewność pilkarzy jeszcze bardziej się wzmocnily...
Warto tez przypomnieć ze zespoly z Plwp. Iberyjskiego lubią grac w LE i regularnie notuja świetne wyniki.
Biorąc powyższe &quot;do kupy&quot; licze na dobry mecz Bragi w Stambule
⛔ 100
 
A 57

albanczyk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, 1/8 finału
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dortmund-Tottenham
Typ: Handicap Dortmund -1 bramka
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
HIT NA MIARĘ CHAMPIONS LEAGUE. :grin: Borussia Dortmund kontra Tottenham – taki mecz byłby wydarzeniem na tym etapie rozgrywek także w Lidze Mistrzów, zresztą z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że oba kluby w przyszłym sezonie zagrają właśnie w tych najbardziej elitarnych rozgrywkach piłkarskich. Zarówno Tottenham jak i Borussia Dortmund są wiceliderami w ligach krajowych i powinny sobie zagwarantować udział w Champions League. Borussia Dortmund nie przegrała jeszcze żadnego meczu w roku 2016 wygrywając aż 9 z jedenastu meczów. Czy obronią miano niepokonanych goszcząc Tottenham na BVB Stadion w Dortmundzie? Myślę że tak ponieważ Borussia u siebie jest nie bezpieczna i pokazuje ładny futbol a remis po dobrym meczu z gigantem Bayernem Monachium uskrzydlił ich w jakimś stopniu a goście z Londynu no cóż przegrali z West Ham derby, drugie z Arsenalem zremisowali a więc tendencja spadkowa formy i morale lekko słabe. Handi jak dla mnie do wzięcia ! Gospodarze muszą tu dać z siebie max. możliwości ponieważ w Londynie nie będzie łatwo.
▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Plagiat analizy, ban na 7 dni! //K@mil
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Tour Indian Wells
Godzina: 21:30
Spotkanie:
Caroline Garcia - Christina McHale
Kurs: 1,48
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Caroline jest niewątpliwie faworytką tego meczu. Jest bardziej precyzyjna i kreatywna od Christiny. Tegoroczne wyniki również świadczą na korzyść Francuzki. Amerykanka z przyzwoitymi tenisistkami wygrała tylko dwa razy - z Watson i Lucic-Baroni. Żadna z tych tenisistek nie dorównuje klasą Carolinie. Garcia w tym roku ma już na rozkładzie: Watson, Lisicką, Gavrilovą, Suarez-Navarro, Petkovic. Jedynym argumentem przemawiającym za Amerykanką, jest korzystny dla niej H2H(2:0, oba mecze wygrane w trzech setach). Ten argument jednak kompletnie mnie nie przekonuje ze względu na czas, który upłynął od tych spotkań(2lata oraz 2,5 roku), Caroline od tego czasu poczyniła olbrzymie postępy, jest inną zawodniczka niż w tamtym okresie.
Reasumując Caroline powinna to wygrać bez większych problemów, z racji dysproporcji w umiejętnościach.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fred-the-red 17

fred-the-red

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, 1/8 finału
Godzina: 19:00
Spotkanie: Basel - Sevilla
Typ: Sevilla over 4.5 RR
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wybieram spotkanie 1/8 finału Ligi Europejskiej pomiędzy FC Basel a obrońcami tytułu hiszpańska Sevillą. W tym meczy idę w stronę rożnych gości - wystawiona linia to 4.5. Sevilla w wyjazdowych spotkaniach nie zachwyca. W lidze oraz europejskich pucharach bez wygranej. Na 3 spotkania wyjazdowe w LM i 1 w LE linie pokrywali 2 raz – u siebie tylko raz nie pokryli tej linii. W lidze hiszpańskiej zdobywają średnio ok 7 rożnych. Gospodarze dzisiejszego spotkania z pewnością będą mocno zmotywowani na to spotkanie - w tym roku finał LE odbędzie się na ich stadionie St. Jakob-Park. Sevilla mając świadomość rewanżowego spotkania na własnym terenie będzie przede wszystkim starać się dziś nie stracić gola licząc na szybkie kontry z których parę rożnych może wpaść. Dodam na koniec że Sevilla potrafiła na Etihad Stadium nabić 12 rożnych chociaż w spotkaniu z Juventusem nie zdobyli nawet jednego. Liczę że dziś chociaż te 5 rożnych wpadnie. Po takim kursie warto zagrać. Powodzenia.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Indian Wells 2016
Godzina: 21:30
Spotkanie:
Edmund K. - Pella G.
Typ: Pella G.
Kurs: 2.25
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Wydaje mi się, że Pella jest w swojej życiowej formie. Niby ten zawodnik gra prawie całe życie na mączce to jednak w tym roku na Australian Open pokonał po 5 setach Darcisa, a później zagrał z groźnym zawsze Lopezem kolejne 5 setów. Finał w Rio i przegrany mecz na styku to podsumowanie jego dobrej formy. 25 lat na karku, za to jego przeciwnik ma 21 lat.
Brytyjczyk który lubi grac na szybkich nawierzchniach, jednak prezentuje raczej poziom Challenger. Wyszedł mu jedynie turniej w Doha na początku sezonu, poza tym to słabo wypadł przynajmniej w mojej opinii. Wyniki z Challengerów mnie nie bardzo interesują i niekiedy wypaczają rzeczywisty obraz formy danego zawodnika. Po takim kursie to aż grzech nie spróbować na kogoś kto cały rok 2016 prezentuje się nieźle. Pella grał w Polsce podczas rozgrywek Pucharu Davisa, nie miał większych problemów z wygraniem swoich meczów.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbahce - Braga
Typ: H -1.5 Fenerbahce
Kurs: 3.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Fenerbahce jest bardzo mocne na własnym stadionie. Jeśli chodzi o Europejskie puchary, zaczynając od IV rundy kwalifikacji Fenerbahce pokonało greckie Atromitos 3-0. W fazie grupowej może bez szału bo porażka z molde i była to ostatnia porażka na własnym stadionie, miało to miejsce 19 września, od tego czasu odnieśli 14 zwycięstw i 3 remisy, zwycięstwo z mocnym ajaksem, remis z celtikiem, który dawał awans. W lidze u siebie imponujący bilans 10 zwycięstw, 2 remisy. W Turcji atmosfera na stadionie jest gorąca, fanatyczni tureccy fani robią kocioł. Natomiast portugalskie drużyny raczej słabo grają na wyjazdach. W grupie Braga wygrała z przeciętnym Liberec 1-0, przegrali z Marsylią 1-0, oraz remis z Groningen 0-0. W 1/16 udało im się po męczarniach przejść szwajcarski Sion, jednak uważam, że Fenerbahce to rywal z pewnością trudniejszy niż Szwajcarzy i to oni są faworytem do awansu. Uważam, że wygrają przewagą co najmniej dwóch goli, aby mieć komfortową sytuację w rewanżu, gdzie w Portugalii Braga może być groźna.
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Copa Aguila
Spotkanie: U. Magdalena - Popayan
Typ: powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Godzina: 21.00
Analiza:

Witam wszystkich graczy . Na dziś wybrałem typ z piłki nożnej kolumbijskiej ligi Copa Aguila . O godzinie 21.00 zobaczymy mecz pomiędzy ekipą U . Magdalena ,a Popayan . Obie drużny występują w Grupie D . Gospodarze po dwóch kolejkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli zaś goście są na drugim miejscu . Faworytem wg. mnie jest oczywiście ekipa Popayan lecz jak wiadomo jak to bywa w takich ligach to może paść dosłownie każdy wynik w tym meczu. Ja na te starcie proponuję grać zakład na bramki, a dokładnie na to , że zobaczymy powyżej 2.5 gola. Myślę, że jest to bardzo pewny typ. Patrząc na statystyki widać, że zarówno jedni jak i drudzy nie oszczędzają się i grają na maxa . Ponad to każda z tych drużyn bardzo chce dzisiaj wygrać . Gospodarze nie zdobyli nawet punktu więc dla nich najbardziej na tym zależy . Myślę, że w tym meczu emocji jak i bramek nie zabraknie. Życzę powodzenia.
✅ 115
 
sofciarz 24

sofciarz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells debel
Godzina: 20:00
Spotkanie: Errani S. / Kalashnikova O. vs Hsieh S-W. / Peng S.
Typ: Hsieh S-W. / Peng S. 2:0
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mój pierwszy typ w tym miesiącu to mecz deblowy pomiędzy Errani S. / Kalashnikova a dobrze znaną chińską parą deblową. Przyznam się ze nie rozumiem trochę wystawionych kursów na to spotkanie. Errani S. z Kalashnikova nie grali ze sobą ani razu w parze natomiast chińskie zawodniczki to czołowa para deblowa mająca na swoim koncie kilka dobrych wyników. Może nazwisko Errani w świecie tenisa dużo nam mówi ale chodzi tu jedynie o grze singlowej to natomiast Kalashnikova to praktycznie nie znana zawodniczka. Jak wiadomo umiejętności z gry pojedynczej nie przekładają się na grę deblową i mam nadzieję ze tak samo będzie w tym przypadku. Chińska para zgrana ze sobą powinna sobie poradzić bez straty seta w pierwszej rundzie Indian Wells.
Polecam!
⛔ 100
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: PLH
Godzina: 18:00
Spotkanie: KH Sanok - Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 1.63 (OT I RK)
Bukmacher: BaH
Analiza:
Kolega wyżej już podał typ, więc zagram bardziej asekuracyjnie mecz włącznie z dogrywką i karnymi, chociaż uważam że Sanok poradzi sobie w 60min. Zacznę od tego że mimo ostatniej porażki, oglądaliśmy kawał dobrego hokeja(oczywiście jak na polskie realia) i każda z drużyn mogła zwyciężyć, uczynił to Kraków i doprowadził do stanu 3:2 w meczach, więc Sanoczanie chcąc myśląc o złocie dzisiejszy mecz po prostu muszą wygrać. Wdrużynie gospodarzy obecnie występuje kilku kanadyjczyków i na pewno nie odpuszczą dzisiejszego meczu, bo wiedzą o co chodzi w tym sporcie, bedą bandy trzeszczały w Sanoku. Indywidualnie KH Sanok jest drużyną lepszą i widać to na lodzie, brakuje czasem troszkę szczęścia. Na pewno dużym atutem dla Sanoka jest własna hala, będzie w 100% wypełniona po brzegi i da się odczuć obecność fanów (zarówno gospodarze jak i goscie to odczują) ???? . Jeżeli Nie zawiedzie skuteczność i sędziowie nie dadzą ciała (poziom sędziowania hokeja w naszym kraju jest poniżej krytyki) to myśle że Sanok spokojnie sobie poradzi i obejrzymy siódmy mecz w sobote w Krakowie
Powtórzony typ (wcześniej podano ryzykowniejszy typ, odsyłam do Regulaminu)
⛔100
 
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21.05
Spotkanie: Villareal vs Leverkusen
Typ: Villareal i under 2.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Wiele wyrównanych pojedynków w dzisiejszych meczach Ligi Europy. W przeciwieństwie do wczorajszych spotkań w LM, tutaj rozgrywane są dopiero 1 mecze. Myślę że w wybranym przeze mnie spotkaniu nie padnie wiele bramek.
Villareal gospodarz dzisiejszego meczu w lidze poniósł tylko 2 porażki i 2 spotkania zremisował. Z drużynami z czołówki tabeli wygrywał następująco:
1;0 z Atletico Madryt, 1:0 z Realem, 2:1 z Sevilla i 3:1 z Bilbao. 8 razy na swoim stadionie zachowywali czyste konto. W obecnych rozgrywkach lidze Europy na 4 mecze nie stracili jeszcze bramki. 3 krotnie wygrywając 1:0.
Bayern Leverkusen przyjadą dzisiaj do Hiszpani bezpośrednio po zremisowanym 5 dni temu meczu z Augsburgiem. W lidze niemieckiej czują sie bardzo dobrze w roli gościa, lecz gdy przychodzi grać z drużyną Bayernu czy Dortmundu to przegrywają do 0.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna / LE /
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Basel : Sevilla
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:
No to ja znowu swoje czyli czerwień . Wczoraj miałem obawy i co najgorsze okazały się słuszne co do sędziego Wiktora Kasai który czerwieni nie pokazał , nie wiem czy była jakaś okazja ku temu bo meczu nie oglądałem , dziś natomiast też trochę obaw ale też i trochę nadziei na czerwoną , w meczu pomiędzy Basel a Sevillą również liczę na ostre starcia a statystyki pod względem czerwieni w obu ekipach na duży + , i tak FC Basel w tym sezonie złapało 4 czerwienie a Sevilla aż 7 czyli daję + , teraz sędzia a jest nim Anglik Anthony Taylor i tu podobna statystyka do wczorajszej pan Anthony bez czerwieni ale ? no właśnie sędziował kwalifikacje do LM pomiędzy Lechem a właśnie FC Basel i pokazał 3 żółtka i 2 bezpośrednie czerwone po jednej dla obu drużyn ( i tu moja nadzieja na dzisiejszy mecz ) i jeszcze trochę faktów - ostatni mecz u siebie FC Basel w LE u siebie z Saint-Etienne to 8 żółtek z czego 2 czerwone po 1 dla dla obu drużyn tak więc sporo tych czerwieni wokół FC Basel i dziś liczę na taki kartonik !
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lazar 109

lazar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villarreal - Leverkusen
Typ: 1
Kurs: 2,04
Bukmacher: BAH
Analiza:
Jak dla mnie sprawa jest tu prosta, wygra lepszy czyli Villarreal. Druzyna ta jest bardzo dobrze prowadzona juz od kilku lat. W tym roku u siebie nie wygrali tylko 5 spotkań, a dokładnie przegrali 3 (w tym ostatni mecz z Las Palmas, które wcale nie jest jakimś &quot;ogórkiem&quot;) i 2 zremisowali, reszta to same zwyciestwa. Nie od dzis zreszta wiadomo że to głównie druzyna wlasnego boiska. Nie ma tam moze jakis wielkich gwiazd, ale wszystko elegancko trybi w ich grze, co widac na boisku.
W lidze Villarreal ma spokojną 4 pozycje, chyba nawet niezagrozona, a pierwsza 3 im juz raczej nie grozi, wiec moga spokojnie sie skoncentrowac na LE.
Co do Bayeru to bardzo podobała mi sie ich gra na samym poczatku sezonu, gdzie ładnie operowali pilka, ale teraz to jest meka jakich malo. Jak Bellarabi nie gra dobrych zawodów to jest lipa (bardzo duzo w ofensywie zalezy od jego dyspozycji), a w tym sezonie nie gra juz tak rowno jak w poprzednim. Nie bede wszystkich opisywal, ale np. glowny napastnik Kiessling to juz w ogole powinien sobie darowac ten sport.
Bayer potrafi sie sprezyc w pucharach, to bylo widac ze Sportingiem (wygrali 0:1), Barceloną (przegrali 2:1), czy Romą (przegrali 3:2), ale wg mnie Villarreal pieknie wyeliminowal Napoli, które dla mnie bylo glownym faworytem tych rozgrywek.
Stawiam na gospodarzy, zabiegają ich w tym meczu.
✅ 104
 
chomix 11

chomix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Shakhtar - Anderlecht
Typ: Shakhtar
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet.365
Analiza:
W pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Europy Shakhtar podejmie na własnym terenie Anderlecht. Drużyna z Doniecka w poprzedniej rundzie wyelminowała niemieckie Shalke, natomiast goście z Brukseli odprawili Olympiakos. Shakhtar to lider ligi ukraińskiej ( 15-1-1), Anderlecht zajmuje miejsce 3 (14-10-5). W Fazie grupowej Anderlecht zajął 2 miejsce, grając na wyjazdach ograł Monaco, natomiast przegrał z Tottenhamem oraz Quarabagiem. Awans z Olympiakosem wywalczył w dogrywce drugiego, wyjazdowego spotkania, wygrywają ją 2:0. Shakhtar zremisował pierwszy mecz, natomiast w reważnu pokonał Shalke na wyjeździe 3:0. Shakhtar awnsował z 3 miejsca w LM, w roli gospodarza ograł Malmo, przegrał z Realem oraz PSG. W lidze ukraińskiej bilnas drużyny z Doniecka w roli gospodarza wygląda następująco : 8-0-1, bramki : 20-3, Anderlecht w lidze belgijskiej w roli gościa : 5-5-5, bramki : 22-16. Shakhtar powinien u siebie ograć Belgów, mają w swoim zespole lepszych zawodników, na pewno chcą osiągnąć coś więcej w LE aniżeli 1/8. Stawiam na gospodarzy.
✅ 65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom