>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.02.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 2. Lutego


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: West Ham - Aston Villa
Godz; 20:45
Typ: West Ham nie wygra (x2)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ten mecz śmierdzi mi niespodzianką. Oto i walczący o europejskie puchary West Ham podejmować będzie czerwoną latarnię ligi, która na 15. kolejek przed końcem ma 10 punktów straty do miejsca gwarantującego utrzymanie.
Wydawać by się mogło, że wynik może być tylko jeden - zdecydowane zwycięstwo West Ham. Tak jednak być nie musi ???? West Ham gra naprawdę nieźle, zdarzają im się jednak potknięcia i słabsze mecze. Aston Villa z kolei gra słabo, ale ich siłą jest to, że często zostają przez rywali zlekceważeni co pozwala im czasem zabłysnąć. Tylko w styczniu wywalczyli remis 1:1 z liderem czyli Leicester i patrząc na statystyki wcale nie byli drużyną gorszą. Udało im się też zdobyć punkty na ekipach ze środka tabeli m.in. 0:0 z West Bromich, 1:0 z Crystal Palace. Co więcej, nawet gdy przegrywają sromotnie to statystyki wskazują, że z ich strony cały czas jest chęć walki i gryzienie trawy. W ostatniej kolejce dostali baty 0:4 od The Citizens, ale i tak mieli 57% posiadania piłki, 3 strzały na bramkę czy 5. rzutów rożnych.
Do tego dodajmy, że wyniki H2H wskazują na to, że mecze ponmiędzy tymi ekipami zazwyczaj nie obfitują w bramki i w zdecydowane rozstrzygnięcia. W 2015 roku grali dwa razy - 1:1 oraz 1:0 dla Aston Villi. W 2014 roku też grali dwa razy - 0:0 i 2:0 dla Młotów.
Podsumowując, zawsze mecze gdzie faworyt podejmuje na swoim boisku skazanego na klęskę outsidera są ciekawe, bo bardzo często padają różnego rodzaju niespodzianki. Ja stawiam że tak będzie i tym razem ????
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Quito 2016
Godzina: 16:00- Godzina może ulec zmianie
Spotkanie:
Estrella V. - Pella G.
Typ: Estrella V.
Kurs: 2.37
Bukmacher:
PinnacleSports (czyt. Wzgórze Sportów)
Analiza:

H2H 3:2 z lat 2009-2015. Ostatnie dwa mecze wygrał Dominikańczyk 6:4 6:4 w 2013 i 6:4 6:2 w 2014 na Challengerach. Jak dla mnie ten kurs to petarda bo warto wspomnieć o tym, że dokładnie rok temu na tym turnieju Victor &quot;Burger&quot; Estrella wygrał swój pierwszy tytuł w karierze w wieku bodajże 34 lat. Na pewno będzie zmobilizowany tutaj podwójnie by znowu osiągnąć jakiś dobry wynik. Ten zawodnik pomimo, że mierzy tylko 173 cm wzrostu to jest raczej stworzony do gry na mączce i długich wymian, chociaż miał swego czasu okres gry przede wszystkim na hardzie.
Guido Pella 25 lat na karku i nadal kręci się w okolicy setki rankingowej. Zapamiętałem go z turnieju ATP w Niemczech swego czasu gdzie doszedł bodajże do półfinału. Od tego czasu słuch o nim zaginął i kręcił się cały czas na pograniczu Challenger. W tym roku na Australian Open zagrał dwie 5 setówki w tym jedną z Lopezem, jednak AO zostawmy już na bok. Mecz powinien być zacięty, ale jak już wyżej wspomniałem liczę na o wiele większe zaangażowanie ze strony Estrelli niż zazwyczaj. Dość sporo osób typuje jego zwycięstwo, a to jak wiemy nie kończy się czasami zbyt dobrze dla typujących.
✅ 137
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace- Bournemouth
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Crystal Palace jest po czteromeczowej serii porażek, co jest głównym powodem podwyższonego kursu na ich zwycięstwo. Przyglądając się jednak bliżej nietrudno ich jeśli nie w pełni, to przynajmniej po części z tej serii meczów rozgrzeszyć. Zmierzyć się bowiem musieli kolejno z Chelsea, Manchesterem City oraz Tottenhamem i jedynie wyjazdowa porażka z Aston Villą odniesiona dwunastego stycznia może być rozpatrywana w kategorii prawdziwej wpadki. Do gry w pełni już wrócił Johan Cabaye, do dyspozycji menadzera będzie również Milos Jedinak, co z pewnościa pozostanie nie bez znaczenia w kontekście najbliższego meczu.
Goście z Bournemouth grają mniej więcej tak, jak każdy się spodziewał po beniaminku. Walczą, gryzą trawę, ale brakuje czysto piłkarskiej jakości. Wszystko wskazuje na to, ze będą do ostatniej kolejki bić się o pozostanie w lidze i na pewno nie są bez szans. W tej chwili ich przewaga, to 4 punkty nas strefą spadkową.

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Arsenal-Southampton
Typ: Arsenal wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.63
Buk UNIBET
Godz: 20:45
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Londyńskiego Arsenalu podejmowała będzie drużynę Southampton, ekipa gospodarzy jest dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie, gospodarze co prawda wygrali swoje poprzednie spotkanie w pucharze ze znacznie słabszym zespołem,ale wcześniej niespodziewanie przed swoją publicznoscią przegrali mecz z zespołem Londyńskiej Chgelsey , która nie była w najwyższej formie, teraz gospodarze muszą coś udowodnić swoim kibicom i tutaj pewnie wygrać, goscie natomiast według mnie są mocnym zespołem, ale limit szcześcia wykorzystali już w poprzednim spotkaniu ligowym z zespołem Manchesteru united w którym to wygrali 0:1,ale nie byli tam zespołem lepszym, na to spotkanie moim zdaniem gospodarze mocno się skupią i będa chcieli tutaj wygrać i nie stracić punktów żeby zachować szanse na tytuł mistrza kraju, stawiam na wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy , którzy zazwyczaj ogrywali ekipę świętych w poprzednich latach w spotkaniach przed swoją publicznością.

⛔ 100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Metz - Laval
Typ: Metz
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:

We wtorek odbędzie się dwudziesta czwarta kolejka Ligue 2, ciekawym spotkaniem moim zdaniem będzie mecz Metz - Laval. Gospodarze aktualnie zajmują trzecie miejsce premiowane awansem na najwyższy szczebel rozgrywek francuskich jednak za nimi są drużyny La Havre, Clermontm czy Red Star, które tracą do tej drużyny kolejno jeden, dwa i trzy punkty więc gospodarze nie mogą sobie pozwolić na żadną stratę punktów. U siebie grają dobry futbol, na dwanaście meczy sześć wygrali i zaliczyli po trzy remisy i porażki. Ostatnie mecze u siebie to bilans trzech zwycięstw i dwóch porażek, jednak mecz z wiceliderem Dijon powinni rozegrać na swoją korzyść ponieważ zdominowali mecz. Ich rywal Laval zajmują aktualnie dwunaste miejsce i praktycznie jest daleko do miejsc premiowanych awansem i daleko to miejsc &quot;premiowanych&quot; spadkiem. Na wyjazdach grają słabo - dwa zwycięstwa, sześć remisów i cztery porażki. Grają niezbyt przekonywującą piłkę ponieważ patrząc na statystyki to rzadko dochodzą do sytuacji bramkowych. Pierwszy mecz wygrali dzisiejsi gospodarze czyli drużyna Metz 0:1 i myślę, że podobnym wynikiem zakończy się mecz jutrzejszy.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Orlando Magic
Typ: San Antonio Spurs Handicap -19.5 pkt
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie można mieć żadnych zastrzeżeń do gry Spursów, ostatnio dwie porażki, ale nie z byle kim, dodatkowo na wyjeździe i bez Duncana, bez którego trudno zauważyć zmianę w grze drużyny ze słabszymi zawodnikami, ale już z lepszymi jego brak jest odczuwalny, w dzisiejszym meczu również nie wystąpi. Ich przeciwnikiem Orlando, które tej nocy przerwało serię 8 porażek z rzędu, ale trochę ich to sił kosztowało. Mecz jak na tą drużynę był bardzo szybki, aż 119 zdobytych punktów, co również ma odzwierciedlenie w minutach zagranych przez starterów Harris 39 min, Gordon 39 min, czy też 35 min Vucevicia. Widać, że trener nie oszczędzał swoich zawodników, nie licząc się nawet z tym, że na drugi dzień będą rozgrywać spotkanie b2b właśnie ze Spursami, czyli można powiedzieć, że z przegraną pogodzili się już wczoraj, bo Orlando zbyt szerokiej ławki nie posiada. Spursi na pewno będą chcieli się odegrać za ostatnią porażkę z Cleveland wygrywając jak najwyżej, podobne sytuacje w tym sezonie zdarzały się już kilka razy, przegrana z Bykami następne spotkanie wygrane +25 z Milwaukee, przegrana z Toronto następne spotkanie wygrane +22 z Lakersami, czy nawet ostatnio przegrana z Wojownikami, a następnie wygrana +31 z Houston. Dzisiaj również widzę szanse na wysoki wynik ze strony Spursów, dlatego próbuję jednego z wyższego handi w Unibecie.

⛔ 100
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1.54
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś Pacersi podejmują u siebie Cavaliers. Gospodarze ostatnio spadli z formy a sam Paul George nie wystarczy na gości , jak dla mnie Pacersi nie mają dość potencjału w ataku by ugrać coś w tym meczu. Cavs zaczynają grać swoją koszykówkę co było widać w ostatnim meczu przeciwko Spurs . Irving wrócił , LBJ i Love wyglądają solidnie . Liczę , że rozpoczną dość mocno spotkanie i będą kontrolować wynik spotkania . Goście są bardziej poukładani i to oni dołożą kolejnę zwycięstwo .
✅ 54
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: AZ - HHC
Typ: Over 1.5 do połowy
Kurs: 1.64
Bukmacher: Bah
Patrząc na ekipę gospodarzy w ostatnich kilku kolejkach widzę, że wreszcie wracają na dobre tory po kiepskim początku sezonu. Strzelają ostatnio sporo bramek, przy czym niekiedy również często tracą, co czyni ich mecze zdecydowanie overowe. Ze statystyk z ostatnich 5-ciu meczów widać że zdobyli łącznie 13 goli, z czego aż 10 już w pierwszej połowie spotkania. Co prawda nie mam jak oglądać ich gry, więc typ daję w oparciu o statystyki, które w tym wypadku mówią same za siebie. Alkmaar już od pierwszego gwizdka rzuca się do ataku, dzięki czemu udaje im się szybko zdobywać bramki, w czasie gdy rywale dopiero &quot;oswajają&quot; się z piłką.
Ponadto to już ćwierćfinał tegorocznych rozgrywek i mało tego, drabinka ustawiona jest tak, że zwycięzca tego spotkania z najmocniejszym rywalem spotka się dopiero w finale, więc półfinałowy mecz nie będzie o wiele trudniejszy.
Gospodarze w gazie i wątpię, by stojąc przed realną szansą na zdobycie pucharu po prostu sobie odpuścili.
Co do gości to cóż ja mogę powiedzieć... No w tej edycji pucharu nie stracili jeszcze ani jednej bramki, zwyciężając pewnie w 3 kolejnych spotkaniach i odprawiając z kwitkiem NEC w ostatniej rundzie. Ale co z tego? W moim mniemaniu ekipa HHC jest niczym polscy Błękitni, którzy zostawiając serce na boisku zaszli wysoko w pucharach, by ostatecznie dostać srogie lanie od rywali. Czuję, że w tym meczu będzie podobnie.
Zastanawiałem się również nad typem over 2.5 do połowy, ale jednak wolę pograć trochę bezpieczniej. Mimo wszystko dla osób lubiących ryzyko polecam i ten typ. Kurs w okolicach 3.
Pozdro
⛔ 100
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Angielska Premiership
Godzina: 20.45
Spotkanie: West Ham - Aston Villa
Typ: Aston Villa
Ako: 4.75
Buk: Bet365
Analiza:
We wtorkowy wieczór spotkają się ze sobą dwie ekipy, które ostatnio radzą sobie dość dobrze. O ile West Ham jest w dobrej sytuacji ponieważ zajmuje 6 miejsce i wciąż walczy o puchary (nie wierzę aby mogli to uzyskać) to Aston Villa ma nóż na gardle i muszą szukać punktów w każdym meczu tak więc mobilizacji nie powinno zabraknąć. H2H na nic nie wskazuje ale ja wierzę iż Aston Villa zdoła wygrać mecz z powodu potrzeby punktów.
⛔ 100
 
armadax23 22

armadax23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwich City - Tottenham
Typ: Tottenham
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betclic
Na jutro proponuje spotkanie broniącego się przed spadkiem Norwich z ekipą Tottenhamu, która nieoczekiwanie włączyła się do walki o mistrzostwo. Gospodarzy od strefy spadkowej dzielą zaledwie 2 punkty natomiast goście do lidera tabeli tracą 5 punktów. Norwich seria 4 meczy bez zwycięstwa gdzie stracili aż 14 bramek, generalnie obok Sunderlandu najgorsza defensywa w lidze, odmienne nastroje w ekipie Pochettino 4 zwycięstwa 13 strzelonych bramek, więc potencjał ofensywny naprawdę spory. Tottenham na wyjezdzie przegrał tylko raz, w poprzednim spotkaniu tych drużyn pewnie 3-0 dla Hotspur. Biorąc pod uwagę aktualną formę obu drużyn oraz to że goście mają w swoich szeregach kapitalnego Kane (13 bramek w PL) zapowiada się powtórka z Grudnia i kolejne zwycięstwo Tottenhamu! ????
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 20.45
Spotkanie: Norwich - Tottenham
Typ: X
Kurs: 3.52
Buk: bah
Analiza:
Będące tuż nad strefą spadkową Norwich podejmuje u siebie zespół Tottenhamu, który zajmuje wysokie 4 miejsce i wciąż liczy się w walce o mistrzostwo, jednak drużynę gospodarzy stać na zdobycie choćby jednego punktu na własnym terenie. W każdym razie uważam, że Tottenham tego spotkania nie wygra. Być może nie zdobędzie nawet punktu, ja stawiam jednak na remis. Dla bojaźliwych 1x ze stawką 1.83, w razie większej niespodzianki ????


⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga angielsaa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester-Liverpool
Typ: Remis lub Liverpool
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na King Power Stadium przyjeżdżają piłkarze z czerwonej części Liverpoolu, których gra z tygodnia na tydzień jest coraz bardziej stabilna pod wodzą Kloopa. Coraz lepiej radzi sobie defensywa do składu wrócił kapitan Henderson, który zapewnia spokój w środku pola, w świetnej formie jest Firmino, który dopiero teraz pokazuje się z tego co grał w bundeslidze,do tego być może wróci najlepszy zawodnik początku sezonu w Liverpoolu Coutinho. Na przeciw podopiecznym Kloopa staje czarny koń rozgrywek w tym sezonie Leicester, który powoli gaśnie anakza moim wciąż utrzymuje drugie miejsce w tabeli.
Troszkę statystyk
Leicester w ostatnich 10 meczach u siebie wygrał 4 razy
Liverpool w ostatnich 10 meczach na wyjeździe przegrał tylko 2 razy, także statystyki także przemawiają za moim typem.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Indiana - Cleveland
Typ: -5.5pkt, Cleveland
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje się ,że nareszcie trio z Cleveland zaczyna grać, jak od nich oczekiwano.
W miejsce zwolnionego 22 stycznia D.Blatta stery przejął Tyronn Lue.
Pod jego wodzą pierwszy mecz przegrali, ale od tamtej pory 4 wygrane z rzędu, w tym aż 14 punktami San Antonio. LeBron James zdobył 29pkt,7 asyst, 5 zbiórek,K.Love 21pkt 11zb, a K.Irving 21pkt, 6 asyst.
Ich wsparcie przyzwoicie: Dellavedova 15pkt (3 z 5 trafionych 3-ek),Thompson 10pkt i 7 zbiórek,J.R Smith dorzucił swoje 10pkt.
Co ważne, przeciwko tak silnej ekipie jak SAS wszyscy wyżej wymienieni zagrali na dobry procencie.Indiana mocno męczyła się w ostatnim meczu z Denver, wygrywając dopiero po dogrywce, dodatkowe minuty zapewne dały się we znaki. Podstawowa 5-ka grała ok.40minut.
Kawalerzyści wygrali 9 z 10 ostatnich meczów wyjazdowych,przegrali tylko 4 pkt z San Antonio. Z tych 9 wygranych spotkań 7 razy pokrywali mój over.
3 ostatnie wyjazdy: z Detroit wygrana przewagą 8pkt, z Brooklyn 13pkt, z Houston 14pkt, myślę, że
te 6 punktów więcej od dzisiejszych rywali to nie ponad ich możliwość przy obecnej formie.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace- Bournemouth
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Po trudnych dwóch ostatnich meczach u siebie (rozpędzony Tottenham i Chelsea) Orły zmierzą się z mniej wymagającym rywalem. Gospodarze potrafią zagrać dobre spotkania z kreowaniem dużej ilości akcji ofensywnych. Są Cabaye, Zaha Bolasie czy wg mnie niedoceniany Pancheon, teraz podejrzewam że w roli jokera Adebayor. Oglądałem mecze CP i z takimi rywalami ja Bournemouth i takie mecze wygrywali. Liczę na przełamanie Orłów, ponieważ ich potencjał jest większy.
⛔ 100
 
O 0

orsonosobiscie

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, SHL
Spotkanie: Karlskrona- Djurgardens
Godz; 19:00
Typ: Bramki gospodarzy powyżej 2,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Dobry wieczór to mój pierwszy typ na forum które śledzę od dłuższego czasu, liczę na dobrą zabawę ????
A teraz najważniejsze czyli mecz Karlskrona i co tam się dzieje ostatnio to jest jakaś magia. Cały sezon dostają notorycznie od każdego by ostatnio wygrać cztery mecz z rzędu zaczynając od pokonania jakby nie patrzeć jednej z najlepszych jak najlepszą ekipę ligi czyli Skelleftea. Ostatnia wygrana z Orebro 8:2 też jest imponująca. Z Djurgardens na ostatnich 5 meczy wygrali 3, tylko raz nie pokrywając 2,5 bramki. Djurgardens zaś tracił w ostatnich 5 spotkaniach 4 razy liczbę bramek powyżej 2,5. Co by nie mówić liczę na otwarty mecz bez tego ani rusz, Karlskrona załapała wiatr w żagle, rywal solidny ale siedzi im w tym całym żargonie trudnej bardzo dla nich ligi.
✅ 135
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04.00
Spotkanie: Sacramento Kings - Milwaukee Bucks
Typ: Kings - 4,5pkt
Kurs: 2.03
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Taki kurs na gospodarzy za pewne podyktowany jest tym, że trzech ważnych zawodników : Cousins, McLemore i Belinelli są game-time decision. Myślę jednak, że wszyscy ostatecznie zagrają dziś w nocy ponieważ spotkanie to jest bardzo ważne dla gospodarzy. Królowie po bardzo dobrej serii pięciu wygranych z rzędu, która zaowocowała wskoczeniem na ósmą pozycje w konferencji zachodniej złapali dołek formy i ostatnie cztery spotkania przegrali. Warto jednak zauważyć, że tylko jedno z nich odbyło się przed własną publicznością, pozostałe trzy były wyjazdowe. Jak już wspominałem wcześniej drużyna Sacramento jest w okolicy ósmego miejsca na zachodzie i każde zwycięstwo jest na wagę złota, takie spotkania jak te dzisiejsze w roli gospodarze muszą wygrywać. Ich rywalem - drużyna Bucks, która była pozytywnym zaskoczeniem zeszłego sezonu w tym radzi sobie o wiele gorzej. Nie bronią już tak jak w zeszłym sezonie, poszli raczej w stronę ataku i często w ich spotkaniach mamy overy. Gra szybkościowa, dużo szybkich rzutów to woda na młyn gospodarzy. Kings specjalizują się w nakręcaniu tempa świetnie odnajdują się w rywalizacji z zespołami, które również stawiają na atak. Dzisiejsze spotkanie zapowiada nam się jako run and gun. W takim typie spotkanie i to grając w hali Kings bardzo ciężko nadążyć za podopiecznymi G.Karla. Rondo, Cousins, Belinneli, Gay to maszynki do zdobywania punktów. DMC ostatnio przekroczył nawet 50pkt w spotkaniu. Różnica pięciu punktów przy takim spotkaniu to bardzo małe handi a kurs bardzo fajny.
✅ 103
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United – Stoke
Typ: over 2.5
Kurs: 2.30
Buk: Pinnacle
Godz. 21:00
Analiza:
W jednym z najciekawszych par dzisiejszego wieczoru Manchester United na Old Trafford będzie podejmować Stoke City. Spotykają się dwie ekipy które potrafią bardzo solidnie bronić, długo utrzymywać się przy piłce i może nie należ do ofensywnych ale tutaj z kilku powodów czuje bramki.
Sytuacja w Manu jest napięta po ostatnie porażce z „Świętymi” , kibice dali upust złości po tym starciu. Posada Van Gaala wydaje się wisieć na włosku ale w biurach zachowują spokój którego kibicom już brakuje. Holender sam przyznał że nie wie czego się spodziewać dziś po trybunach. Najlepszą odpowiedzią będzie po prostu wreszcie ofensywniejsza gra albo po prostu szybsza bo wydaje mi się że tego Manu brakuje czyli szybkości w tych atakach. Jestem w 100% przekonany że kibice każdy rozgrywanie wolne piłki lub cofanie do bramkarza nie potraktują zbyt dobrze. Patrząc na personalia stać ten zespół na piękną szybką grę, takie Manu już w tym sezonie momentami widzieliśmy. Do tego wszystkiego zespół musi gonić Ligę Mistrzów. Defensywa będzie dziś problemem bo wydają chyba wszyscy podstawowi boczni defensorzy a wiadomo że siła Stoke w ofensywie bierze się ze skrzydeł o czym gospodarze przekonali się grając ze Stoke na ich terenie.
Stoke ma patent na czołówkę, ale na wyjazdach się zespołem zdecydowanie mniej pewnym w defensywie Leicester oraz Everton z łatwości wbili po trzy bramki. Ostatni maraton też na zespole mógł się odbić po prostu negatywnie bo to były mega ciężkie spotkania, trener jednak poratował bardzo solidnie z Crystal Palace cały zespołem bo priorytetem jest to spotkanie, dlatego ofensywa będzie dziś „świeża” a patrząc na nazwiska to wygląd to świetnie, szczególnie na skrzydłach gdzie jak wspomniałem będą mieli spore pole do popisu. Do typu przekonały mnie też bezpośrednie starcia które na Old Trafford bardzo overowe mimo że wówczas też zespoły grały zachowawczą piłkę. Od 2008 roku mieliśmy same overy, w tym ostatnie trzy mecze kończyły się tak: 2:1, 3:2, 4:2.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie: Amur K. - Medvescak Zagrzeb
Godz: 10:30
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: unibet
Analiza: Goście 4 wyjazdowe spotkanie i na bardzo trudnym terenie. 3 spotkania wszystkie przegrane, w tym ostatnie dwa wyraźnie bo 6-0 z Novosibirskiem i 5-1 z Novokzneckiem , a wcześniej 3-2 ze Slovanem. Jutro kolejne spotkanie na najdalszym z możliwych wyjazdów w lidze, co może wpłynąć na grę gości na ich nie korzyść.
Gospodarze potrafią napsuć krwi u siebie, zaryzykowałbym na nich handi , ale w obecnej formie nie jest to aż tak oczywisty typ. Bo forma również zbliżona do gości i o ile porażka z Dynamem Moskwa u siebie 2-5 była do przełknięcia , to kolejna przegrana z Podolskiem 1-4 na własnym lodowisku bardzo rozczarowała. Tym bardziej że ten zespół jest w ich zasięgu a jak przegrać spotkanie przy oddanych 52 strzałach na bramkę gdy przeciwnik trafia prawie połowę bo 27 ?? To tylko hokeiści Amura potrafią ......
Liczę że kolejnej wpadki nie będzie, jeśli nadal taki ostrzał nastąpi bramki Zagrzebia, oraz poprawi się skuteczność, gospodarze powinni to wygrać. Jest jedno ale motywacja i większa koncentracja której czasami wygląda jakby brakowało gospodarzom, 3 mecz u siebie trzeba coś pokazać swoim kibicom...A rywal również w zasięgu i w podobnej formie.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - ANGLIA: Premier League

Sunderland A.F.C. - Manchester City
Stadium of Light, godz. 20:45
City handicap -1 @1,78

Na tym etapie rozgrywek City nie może pozwolić sobie na straty punktów, tym bardziej, że do lidera Leicester tracą w tym momencie 4 punkty, a za nimi nadal czai się Arsenal, który w tym sezonie jest naprawdę równy i poukładany, a do składu wrócił Sanchez po kontuzji. Dzisiejsi gospodarze zajmują spadkowe miejsce w tabeli Premier League i myślę, że po tym meczu nic nie zmienią na lepsze, goście są rozpędzeni - ostatnie dwa spotkania, które rozegrali w ramach pucharów wygrali rozbijając Everton u siebie 3:1 oraz AV na wyjeździe 4:0. W tej kolejce dostają słabego przeciwnika, z którym może być podobnie jak z dwoma poprzednikami, a przynajmniej tak powinno być. Myślę, że Aguero, Silva i Sterling zrobią bardzo dobrą robotę z przodu, a z tyłu obrona także da z siebie to co najlepsze, tym bardziej, że Czarne Koty nie mają raczej kim straszyć Harta. Szkoda kontuzji de Bruyne, ale w zasadzie nie jest on niezastąpiony, a ławka City długa. Liczę tutaj na łatwe zwycięstwo gości, ale jakby czasem, i dlatego, że to mecz wyjazdowy zabezpieczam się zwrotem przy wygranej jednym golem, a kurs mi jak najbardziej odpowiada.

Zły zapis (brak podanego bukmachera)
⛔100​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom