>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.11.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 144

menocompadre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Chelsea - Manchester Utd
Typ: 1. połowa/koniec (0/2)
Kurs: 6,5
Bukmacher:Fortuna
W niedzielę o godzinie 17:30 w Londynie spotkają się dwie wielkie firmy czyli Chelsea i Manchester United. Mecz zapowiada się wspaniale, lecz moim zdaniem taki nie będzie. Chelsea jest aktualnie w lekkim kryzysie, ostatnie mecze nie napawają optymizmem. Porażka 3:0 z Romą, wymęczone zwycięstwo z Bournemouth i wyszarpane 3 punkty z Watford. Nie ma śladu po walcu który w tamtym sezonie miażdzył przeciwników w lidze, gdy w terminarzu pojawiły się także rozgrywki Ligi Mistrzów The Blues zaczęli się męczyć, brakuje jakościowych zmienników przez co Conte jest zmuszony grać praktycznie cały czas taką samą jedenastką. Z drugiej strony mamy United, które po latach niepowodzeń zdaję się w końcu wracać na właściwe tory. W ostatnich meczach dopadła ich lekka zadyszka, porażka z Huddersfield, remis z Liverpoolem, lecz udało im się pokonać bardzo mocne Totki. Obie drużyny dalej zmagają się z urazami, po stronie Chelsea nie zagra Victor Moses i dalej nie wiadomo czy N&#39;Golo Kante jutro wyjdzie na boisko, w United lista jest odrobine dłuższa i są to urazy wszystkim znane, w dalszym ciągu kontuzjowani są m.in. Ibra, Pogba, Carrick. prawdopodobnie do składu wracają Rojo i Fellaini. W jutrzejszym spotkaniu liczę na geniusz Martiala i Lukaku, Mourinho jak to ma w zwyczaju ustawi swoją drużyne defensywnie i będzie liczył na kontry, a w nich główną rolę będą grali właśnie Belg i Francuz. Mój typ na ten mecz to łamak, remis do przerwy/wygrana United w całym meczu.
⛔ 100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holstein Kiel - Dynamo Dresen

Typ: Holstein Kiel i over 2.5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dzisiaj proponuje drużynę która jeszcze mnie w tym sezonie nie zawiodła. Bardzo podoba mi się ta drużyna. Na 6 spotkań rozgrywanych u siebie 5 wygranych, do tego 3 wygrane na wyjeździe daje im w miejsce na zapleczu Bundesligi. Drezno póki co w lidze tylko trzy zwycięstwa i miejsce nad strefą spadkową. Dla mnie pewne zwycięstwo gospodarzy.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jakwuj 41

jakwuj

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna-serie a
Godzina: 20.45
Spotkanie: Sassuolo-AC Milan
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym spotkaniu zagra drużyna broniąca się przed spadkiem (Sassuolo) i AC Milan który próbuje wrócić na dawne tory. Goście mając praktycznie zapewniony awans do fazy pucharowej Ligi Europy mogą skupić się na lidze w której czołówka zaczyna po woli im uciekać. Dla zespołu z Mediolanu będzie to prawdziwa okazja do odrabiania strat ponieważ jego przeciwnik znajduje się w fatalnej dyspozycji, tylko 8 pkt. zdobytych (w tym 6 ze słabymi Spal i Cagliari) i najsłabsza siła rażenia (nie licząc Benevento), natomiast goście po meczach z czołówką ligi muszą zdobyć 3 pkt. gdyż następny mecz rozgrywają w Neapolu i tam będzie trudno o punkty. To wszystko sprawia że faworyt tego meczu jest tylko jeden. Moim zdaniem typ pewny a dla bardziej ekstremalnych graczy proponuję handicup po kursie 3.85
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 13:00
Spotkanie:
Tottenham - Crystal
Typ: handicap 0-1 i wygrana Tottenhamu
Kurs:
1.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Tottenham mocno podbudowany efektowną wygraną z Realem Madryt (3-1) - podejmie u siebie zespół Crystal Palace. Zespół gości ma za sobą fatalny początek sezonu - bardzo dużo goli tracą, a ostatnie &quot;niezłe&quot; wyniki notują dopiero w ostatnich tygodniach (m. in wygrana z Chelsea (2-1) czy remis z West Hamem (2-2) - jednak wszystko na swoim boisku.), natomiast mecze wyjazdowe w ich wykonaniu są b. słabe - same porażki i 0 goli.
W przypadku Tottenhamu wygląda to naprawdę nieźle - niesamowita skuteczność Kane&#39;a oraz życiowa forma Alli&#39;ego i Eriksena - stawiają gospodarzy w roli zdecydowanego faworyta w tym spotkaniu.
Ostatnie pojedynki pokazują, że Crystal jest niewygodnym rywalem dla &quot;Kogutów&quot;, jednak w tym sezonie potencjał obu zespołów jest zdecydowanie na innym poziomie - Tottenham jest jeszcze lepszy, natomiast Crystal zdecydowanie słabsze - dodatkowo wciąż kontuzjowani są Benteke oraz Wickham, czyli fundamentalni piłkarze formacji ofensywnej.
Przewiduje w tym meczu wygraną Spurs przewagą minimum 2 bramek.
Przewidywany wynik 2:0, 3:1 dla Tottenhamu
Pomogłem? Zapropsuj
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłk????a Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Spartak Moskwa - Ufa
Typ: 0
Kurs: 4,25
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Witam , dzisiaj do Moskwy przyjeżdża ekipa z Ufy. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli. Spartak z 22 punktami i bilansem bramkowym 22-20 zajmuje 6 miejsce. Natomiast Ufa z jednym oczkiem mniej i bilansem 13-16 7. pozycje.
Od razu rzuca się w oczy mała ilośc bramek zdobytych i straconych przez gości. W zeszłym zesonie było podobnie. Na 30 spotkań bilans 22-25. Jest to więc idealna drużyna do remisów

Spartak od 13.10 rozegrał aż 6 spotkań, natomiast Ufa tylko 3. Gospodarze są wiec mocno zmęczeni i na pewno nie zaprezentują się na 100 %.. Dodatkowo ostatni mecz zagrali w dalekiej Sevilli są więc mocno zmęczeni podróżą. W Spartaku z powodu kontuzji nie wystąpi aż 4 zawodników, zaś trener Ufy może skorzystać z wszystkich graczy. W aktualnym sezonie w Rosji padło 31 % remisów. Spartak na 15 spotkań remisował aż 7 razy , Ufa 6.
Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie zaniżyli kurs na Spartak który wynosi tylko 1,4, a w kursie 4,25 widzę zdecydowane value, zresztą buki chyba się już zorientowali bo ostatni kursy na ten typy lecą w doł
Powodzenia????
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga, gr. II
Godzina: 11:00
Spotkanie: Pogoń II Szczecin - Górnik Konin
Typ: 1 (wygra Pogoń)
Kurs: 1.46
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Przed nami ostatni mecz czternastej kolejki w grupie drugiej III ligi. Gospodarze to aktualnie dziesiąty zespół w tabeli, który ma w swoim dorobku 20 punktów. Na tą zdobycz składa się 6 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek (bramki: 18-18). Goście natomiast mają w dorobku zaledwie 4 punkty i okupują ostatnie miejsce w tabeli.
Faworytem w niedzielnym meczu są gospodarze. I to mimo tego, że jutro swój mecz rozgrywa także ekstraklasowy zespół Pogoni.
Ekipa rezerw ze Szczecina dobrze spisuje się w obecnej kampanii na własnym boisku. Bilans 4-0-2 nie jest zły, a dwie porażki u siebie miały miejsce z zespołami Elany Toruń (obecnie 3 miejsce) oraz rezerwami Lecha Poznań (7). Pogoń II potrafiła za to u siebie pokonać obecnego wicelidera z Kalisza, a także kilka zespołów z dołu tabeli, które ze Szczecina wywoziły bagaż od 2 do 4 bramek, nie zdobywając żadnej.
Podobnym zespołem jak te pokonane (a może i słabszym) jest Górnik Konin, który jest czerwoną latarnią tej ligi. Zaledwie cztery zdobyte punkty (po czterech remisach) sprawiają, że zamykający tabelę &quot;biało-niebiescy&quot; są głównymi kandydatami do spadku. Gra tego zespołu wygląda bardzo mizernie, głównie młodym piłkarzom-wychowankom brakuje umiejętności i ogrania na tym poziomie co skutkuje często brakiem sił i w konsekwencji porażkami. Na nic zdała się też zmiana trenera na Sławomira Suchomskiego, który już kilka klubów w III lidze uratował przed spadkiem. Nie zadziałał efekt tzw. nowej miotły i zespół jak grał słabo tak gra dalej. Sam trener przyznaje, że bez 3-4 doświadczonych wzmocnień zimą, będzie bardzo ciężko się utrzymać. Do tego dochodzą sprawy poza boiskowe. Zarząd klubu za słabe wyniki obciął piłkarzom 50% kasy co podejrzewam też ma wpływ na podejście mentalne do meczów. Myślę też, że finanse klubu nie wyglądają zbyt dobrze, a to może sprawić że koninianie na mecz wyjadą w nocy. Po ponad 360 km podróży forma fizyczna piłkarzy Górnika może nie być optymalna.
Poprzedni sezon obie drużyny zakończyły obok siebie w tabeli, ale w bezpośrednim meczu w Szczecinie wygrali gospodarze 3-0. Tak więc zgodnie z tym co uważają bukmacherzy stawiam na wygraną Pogoni II. Meczyk dobry do jakiegoś dubla.
Ponieważ z zespołami z dołu tabeli szczecinianie wygrywają w tym sezonie do zera, to dla bardziej odważnych polecam też opcję, że obie drużyny nie strzelą gola (kurs 2.06).
✅ 46
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia, I liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Radnicki Nisz - Crvena Zvezda
Typ: ilość goli 2,5 - poniżej
Kurs: 2.09
Bukmacher:
LVBET
Analiza:
Liga serbska opiera się na dwóch belgradzkich zespołach walczących o mistrzostwo oraz na Vojvodinie zazwyczaj zajmującej 3 miejsce. Pomimo stosunkowo łatwej ligi nie zawsze faworyci zdecydowanie pokonują słabsze zespoły. Crvena Zvezda w tym sezonie po każdym meczu w pucharach począwszy od spotkań z Krasnodarem nie miała w spotkaniu więcej niż 2 bramek, poza spotkaniem z Mladost 2:1. Ma to związek prawdopodobnie z oszczędzaniem sił po ważnych spotkaniach. Wygrywają w lidzie niewielkim zaangażowaniem oszczędzając siły na batalie w Europie, gdzie prezentują się całkiem poprawnie. Scenariusz na ten mecz przewiduję dobrą obronę Crveny. W bramce stoi były Koroniarz Milan Borjan. Bramkarz dobry. W dwumeczu z Arsenalem puszczona 1 bramka a w lidzie tylko 3 w 15 spotkaniach. Jeśli Crvena nie wpuści bramki, typ ma bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia, gdyż nie sądzę aby Crvena cisnęła na 3:0 jak to było latem w I kolejce. Raczej zadowolą się 1:0 lub pewniejsze 2:0. Ciężko odnieś się do gry Niszu, gdyż większość spotkań rozgrywa z drużynami dużo słabszymi od Crveny z Partizanem przegrali 3:1 na wyjeździe, z Vojvodiną zremisowali 1:1 też na wyjeździe. Jest to zespół dużo słabszy. W lidze z zespołami spoza wymienionej przeze mnie trójki pada więcej bramek, co jest efektem niższego poziomu spotkań i ofensywnej gry serbskich drużyn, dobrym wyszkoleniu technicznym piłkarzy pochodzących z terenu byłej Jugosławii (w Koronie gra Ivan Jukić z Chorwacji mający bajeczną technikę jak na polską ligę, potrafi minąć 2-3 piłkarzy dryblingiem). Liczę na 1:0 może 2:0 dla Crveny na to, że Milan Borjan nie przepuści bramki a Crvena zadowoli się 1 może 2 bramkami.
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 Polska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chrobry G-Bytovia
Typ: X
Kurs:
3,15
Bukmacher: fortuna
Analiza:Witam na dzisiejszy typ dnia wybrałem spotkanie 1 ligi pomiędzy Chrobrym a Bytovią mecz drużyn które spuściły nie co z tonu po udanym początku sezonu teraz grają w kratkę remisy przeplatają porażkami i tym razem spotkanie zakończy się podziałem punktów, gospodarze dwa ostatnie mecze na własnym stadionie zakończyli właśnie remisami z Chojniczanka 0-0 i Wigrami 3-3 zaś drużyna gości na wyjezdzie zanotowała trzy remisy pod rzad Stal 0-0,Wigry 2-2,oraz Zagłębie 2-2 .Mój przewidywany wynik to 1-1, w ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach bilans wynosi 1-2-2 także i tutaj wszystko wskazuje na podział punktów przy obecnej formie tych drużyn.
✅ 215
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 15:15
Spotkanie City-Arsenal
Typ: over 3.5
Kurs 1.95
Buk Fortuna
Analiza: Manchester CIty w tej kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej na własnym stadionie podejmował będzie Londyński Arsenal. Gospodarze będący w tym momencie liderem Premier League są zdecydowanym faworytem żeby w tym spotkaniu również dopisać do swojego dorobku komplet punktów. City w tym sezonie idzie jak burza, wygrywa praktycznie wszystko w lidze ma na swoim koncie 9 zwycięstw i zaledwie 1 podział punktów co daje im 28 punktów po 10 rozegranych kolejkach ich bilans bramkowy to 35 strzelonych oraz tylko 6 straconych. Gospodarze w ostatnich 15 swoich spotkaniach zanotowali 13 zwycięstw oraz zaledwie 2 remisy, jak pisałem wyżej są w takim gazie, że w tym meczu gdzie rywalem będzie Arsenal nie widzę innej możliwości niż wygrana zespołu &quot;Obywateli&quot;. Może teraz trochę o zespole przyjezdnych, Arsenal zajmuje 5 pozycję w lidze, w tym sezonie jak na chwile obecną ma na swoim koncie 6 zwycięstw 1 remis oraz 3 podziały punktów, na wyjazdach nie jest jednak tym samym zespołem co na swoim stadionie i tam rzadko punktuję u siebie zdobył zdecydowaną większość ligowych punktów , dlatego też w tym meczu nie wróżyłbym mu rewelacji i sądzę że to ekipa gospodarzy od początku do końca kontrolowała będzie przebieg spotkania , stawiam na prowadzenie City do przerwy oraz na koniec mój typ to wynik 1:0 oraz 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 3
Godzina: 14.00
Spotkanie: Erfurt- Lotte
Typ: -1.5 Lotte
Kurs: 5.50
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Erfurt ostatnie (20) miejsce w tabeli 3 ligi niemieckiej. Stosunek bramek: 7:19, aktualna forma fatalna.
Lotte: 15 miejsce. Stosunek bramek: 15:19.
Obie drużyny są dziurawe w defensywie, natomiast strzelecko zdecydowanie lepiej prezentują się goście, którzy udowodnili to m.in. w spotkaniu z 2-gą aktualnie w tabeli, mocną, Fortuną Koln.
Wówczas Lotte wygrało w Kolonii aż 0:3 i nie było to tak dawno, bowiem we wrześniu ;)
Erfurt w miarę wyrównane spotkania toczył jedynie z zespołami z dolnej części tabeli i tak przegrywając większość z nich.
18.02.2017- mecz Erfurt- Lotte skończył się wynikiem 0:3.
Sądzę, że i dziś goście będą chcieli udowodnić w Erfurcie, że zasługują na wyższe miejsce w tabeli, niż 15 i że wygrana z Fortuną nie była dziełem przypadku.

Czyste 2 w Unibecie po 2.50 dla mniej odważnych graczy.
Udanej niedzieli ????
⛔ 100
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa (Polska)
Godzina:
15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin vs Cracovia Kraków
Typ:
K.Świerczok strzeli gola
Kurs: 2.5
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam, niestety Maccabi nie strzeliło gola w ostatniej analizie mimo 20 coś strzałów i BTTS nie wszedł, dzisiaj natomiast przenosimy się do mojego Lubina i tutaj od razu mi się rzuca ten typ w oczy, ponieważ bramki padną, ale albo w tym meczu, albo na Bruk-Becie padnie remis więc wolę pójść w bezpieczniejszy typ, a na strzelca gola. Świerczok do tej pory strzelił 9 goli i zaliczył 1 asystę, w końcu po wielu sezonach posuchy w Zagłębiu z napastnikami zjawił się on, ostatnim który przekroczył granice 10 goli w sezonie dla Zagłębia był I. Micanski, ale do rzeczy. Typ wydaję mi się z 2 powodów warty zagrania go.
Po 1 chłopak jest w mega gazie i robi, mega robotę z przodu oraz to, że drużyna gra pod niego
Po 2 dostał powołanie do kadry na mecze z Urugwajem i Meksykiem co na pewno jeszcze bardziej go nakręci żeby dzisiaj strzelić i udowodnić, Nawałce, że nie pojedzie na zgrupowanie tylko odcinać kuponów
⛔ 100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 Liga Hiszpańska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Villarreal - Malaga
Typ: Villarreal i Bakambu strzeli
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie! 11 kolejka La Liga. Spotkanie szóstego zespołu i czerwonej latarnii z drugiej strony ???? . O sytuacji w obu klubach obszernie napisał Duckland( pierwszy post dzisiejszych typów dnia). W pełni się z nim zgadzam(znowu). Dodam tylko tyle, że do tej pory Villarreal strzelił 16 bramek, z czego połowa była udziałem Cedrica Bakambu. Ten 26 letni reprezentant DR Konga dosyć regularnie strzela bramki. Spotkanie z Malagą, która ma jedną z najgorszych defensyw w La Liga, jest doskonałą okazją na podreperowanie dorobku bramkowego Bakambu i zrównanie się z drugim obecnie strzelcem ligi Zazą. Osobiście pogrywam w dublu z Alli i Tottenham.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2,69
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ciekawe spotkanie w Ekstraklasie kursy podobnie jak wczoraj na Bayern zawyżone według mnie tylko brać i grać. Pogoń na dnie tabeli jest w kryzysie a pod wodzą trenera tymczasowego zobaczymy trochę zmian i wstrząsów, w ekipie panuje nietypowa atmosfera 9 spotkań bez zwycięstwa. Co innego Legia Romeo Jozak wraz z ekipą wracają na szczyty 3 ostatnie ligowe mecze wygrane wrócili na dobre tory i grają naprawdę dobrze, dzisiaj idą po kolejne zwycięstwo i mają ku temu znakomitą okazję nie widzę tutaj innego zakończenia spotkania jak wygrana Legii i nie zakończy się to na 1 bramce. Powodzenia.
✅ 169
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Linkopings - Karlskrona
Typ: 1
Kurs: 1.64
Bukmacher: LVbet

Analiza:
Dziś zagram ligę szwedzką. Linkoping 8 drużyna ligi, która na własnym lodzie spisuje się całkiem dobrze w 5 ostatnich meczach 4 zwycięstwa i jedna porażka z Frolundą 2-3. Bilans bramek też niezły 16-9, patrząc na formę 5 ostatnich meczy plasują się w czołówce ligi. Karlskrona gra natomiast na wyjazdach bardzo kiepsko.W 6 meczach zdobyła tylko punkt strzelając zaledwie 7 bramek , a tracąc 22. Nie myślę że pojedynek będzie jednostronny , ale LHC powinno zejść z lodu zwycięsko.
✅ 64
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Doubles Paris
Godzina: 12:15
Spotkanie: Kubot/Melo - Dodig/Granollers

Typ: Kubot/Melo
Kurs:
1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kompletnie nie spodziewałem się rozstrzygnięć obu półfinałów singla w Paryżu. Zarówno Isnera który swoją grę opiera na serwisie, ani gospodarza Benneteau, który po tylu świetnych meczach poległ w 2 setach. Dzisiaj finał singla i debla ale wybieram finał gry podwójnej. Kubot i Melo zagrali wczoraj świetny mecz i pewnie w dwóch setach pokonali parę Murray/Soares, wcześniej również w dwóch setach pokonali Lopez/Lopez. Dobrze się czują na turnieju w Paryżu i wygrywając ten turniej prawdopodobnie wskoczą na pierwsze miejsce w rankingu ATP Doubles. Dodig i Granollers również nieźle sobie radzą. Wygrali ostatni turniej w Bazylei a w Paryżu pokonali takie pary jak Kontinen/Peers i Rojer/Tecau co na pewno robi wrażenie. H2h 1-1 oba mecze z tego roku. Ostatnia bezpośrednia potyczka z maja w Madrycie gdzie zwycięsko wyszedł nasz rodak z partnerem. Dzisiaj będzie podobnie. Liczę na wygraną Łukasza i Marcelo. Do dubelka można jeszcze dorzucić zwycięstwo Socka w finale singla.
✅ 67
 
M 98

maczi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin-Cracovia Kraków
Typ: X2
Kurs: 2
.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Chciałem zaproponować na dzisiaj typ na remis lub zwycięstwo Cracovii. Typ może wydawać się skazany na porażkę. Nie bez przyczyny - przedostatnia w tabeli Cracovia nie wygrała z Zagłębiem od 5 meczy, W swoich 5 ostatnich wygrała z szorującą dno tabeli Pognią, reszta to remisy (3 - po 1:1) i porażka z Wisłą Płock. Na dodatek ostatni mecz z Zagłębiem to trójka w plecy. Co zatem popchnęło mnie do tego typu? Dwa czynniki: przełamanie i szpital u gospodarzy. Gdy bierzemy pod uwagę 4 ostatnie mecze to Cracovia nie przegrała. Ponadto wszystkie zremisowane mecze to głupio stracone gole. Co jeszcze je łączy - wszystkie 3 były strzelone po 70 minucie, a 2 z nich to: 87 i 90 minuta meczu. Czyli gdyby nie to, mielibyśmy 4 zwycięstwa Cracovii i zupełnie inną sytuację w tabeli - założenie czysto hipotetyczne. Co do kolejnego czynnika - szpital to może zbyt dużo powiedziane, ale trener Stokowiec nie ma do dyspozycji (już od pewnego czasu, nie od dziś: Boneckiego, Starzyńskiego, Dziwniela i Madery.
Ciekaw jestem jaką taktykę wybierze na to spotkanie Pan Probierz, trener osiągający bardzo dobre wyniki z zespołami z polskiej ekstraklasy o ile jest to Jagiellonia. Dzisiaj będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy.
Typ gram taki jak piszę - z podpórką w razie W, a kurs niezły. Namawiać nie zamierzam, ale może warto spróbować.
✅ 108
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Chelsea - Manchester Utd
Typ: BTS i remis
Kurs: 4.35
Bukmacher: unibet
Analiza:

Mecz na szczycie Premier League więc i scenariusz może potoczyć się w każdym kierunku. Obie ekipy dysponują mocnymi argumentami w każdym sektorze boiska a decydujący wpływ na końcowy rezultat może mieć osławiona dyspozycja dnia. Pierwsza moja myśl na to spotkanie to był czysty remis. Najprawdopodobniej w składzie Chealsea zobaczymy dziś niezawodnego Kante, który po krótkiej przerwie powinien być gotowy na to spotkanie. The Blues w nim składzie zyskują bardzo wiele i spodziewam się, że z nim w składzie gospodarze powinni zaprezentować o wiele lepsza dyspozycje w defensywie niż miało to miejsce w ostatnich meczach. O tym jak grają ekipy Mourinho w wielkich meczach nie trzeba nikogo przekonywać. Przede wszystkim kontrola nad spotkaniem, bez błędów w obronie i wyczekiwanie na tą jedną lub dwie okazje pod bramką rywala. Oba zespoły mimo swoich atutów w defensywie mają niesamowitą siłę rażenia w ataku, więc ciężko mi sobie wyobrazić bezbramkowy remis w tym hicie.
⛔ 100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bruk Bet - Piast Gliwice
Typ: Bruk Bet i over 2,5 gola
Kurs: 3,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj typuje wygraną gospodarzy w pierwszym niedzielnym meczu ekstraklasy. Drużyna trenera Bartoszka z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Ich ofensywny futbol zaczyna przynosić efekty, zwłaszcza na swoim stadionie. Świadczy o tym wygrana z Lechią i Wisłą u siebie. Piast co prawda przerwał ostatnio serię bez wygranej ale na wyjazdach spisuje się słabo. Gliwiczanie tracą tez dużo bramek - 23 - jedynie Lechia (!) straciła ich więcej, co w połączeniu z ofensywny stylem gry Niecieczan może skutkować sporym overem bramkowym. Także historia ostatnich spotkań tych drużyn sugeruje granie overu ponieważ na osiem spotkań pięć zakończyło się overem. U gospodarzy oprócz Szarka nie zanosi się na poważne absencje. U gości nie zagra Badia i Vassiljev. Przepraszam za błędy ale typ na szybko i przez telefon.
✅ 245
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Hiszpania
Godzina: 12:30
Spotkanie: Saragossa - Gipuzkoa
Typ: Gipuzkoa win
Kurs:
2,50
Bukmacher: fortuna

Witam,
Tym który nie wymaga wielkiego komentarza. Gospodarze ostatnio zaskakujące dwie wygrane, z będąca w kryzysie Baskonia i u siebie z Andorra. Dobre wyniki które przetrwały fatalną serie 8 porażek z rzedu. Jeśli spojrzymy na ostatnie 20 potyczek Saragossy, to tylko 4 razy wychodzili zwycięsko w tych meczach.
Na przeciw ekipa z 3 porazkami z rzedu, beniaminek jednak w każdym z tych meczy ( Baskonia, Murcia, Bilbao) przegrywał minimalnie i dość pechowo. W pierwszej kolejce ulegli na Gran Canaria również po dobrym spotkaniu, a wysoko ograli mocne Estudiantes na wyjeździe.
Goscie po pierwsze na papierze, w moim mniemaniu są mocniejszą drużyna, po drugie ich forma jest stabilniejsza, mecze na stałym, dobrym poziomie rozgrywane.
Myślę że dziś wygrają to spotkanie będąc ekipą bardziej konsekwetna i efektywną na parkiecie.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, 1 liga Czechy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Pardubice - Pilzno
Typ: Pilzno i powyżej 6,5 gola
Kurs: 4,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj w Czechach kolejna runda spotkań w hokejowej Extralidze. W jednym z meczów lider z Pilzna jedzie na mecz do Pardubic. Pardubice po bardzo słabym początku sezonu trochę poprawili swój dorobek punktowy ale i tak są jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Mają najsłabszą defensywę, stracili 61 bramek w 19 meczach, strzelili 45 więc tragedii nie ma. Pilzno z kolei najlepsza ofensywa w lidze, 65 bramek w 18 meczach. Moim zdaniem zapowiada się overowe spotkanie. W Pilznie Kubalik 15 bramek i 7 asyst, Mertl 12 bramek i 9 asyst, Gulas 8 bramek i 11 asyst to czołówka klasyfikacji kanadyjskiej. Dwa ostatnie mecze to skromne wygrane z Mountfield 1:0 i Spartą 2:0 więc teraz myślę że mogą strzelić z pięć, sześć bramek. Rywal odpowiedni, najsłabsza obrona w lidze. We wrześniu już grali z Pardubicami na swoim lodzie i wygrali aż 10:2. Siedem bramek myślę że dzisiaj padnie i Pilzno wyjedzie z Pardubic z trzema punktami.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom