>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
To mnie podkusiło grać grubo over żółtych kartek w derbach Turynu....To już nie te derby co kiedyś. Tutaj nie będzie pewnie żadnej kartki do końca. Na dodatek sędzia Orsato....Szkoda, że wcześniej tego nie widziałem. On rzadko cokolwiek wyciąga...
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Juve i kontra jak tu ktoś pisał??
Teraz wychodzili 3 na 3 i gość na skrzydle stanął w pół drogi, nie wiem czy to Sturaro czy Pjanić wyprowadzali akcje, ale szansa żeby dobić rywala, 3 na 3, a oni odpuszczają... a żeby Torino im wcisło na remis
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus @1.8 LVBet
Trzeba wyjść i wygrać, nieważne w jakim stylu. Napoli gra ze Spal, więc pewnie zgarną 3 punkty. Jedynie, co mi się nie podoba, to że w pomocy Juve zagrają Sturaro i Khedira - wygląda to bardzo słabo.
✅✅ zgodnie z planem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 243

bede1991

Użytkownik
Halys rozstawiony w kwalifikacjach do Marsylii z nr 1 przegrywa w pierwszym 0:5, to fiksiarz więc pograłbym na niego po tym secie, ale może wskakuje za kogoś do drabinki.
Ma ktoś jakieś info?
 
julek 421

julek

Użytkownik
Kojarzy ktoś stronę do statystyk piłkarskich overy/rożne/bts wybierało się lige i poniżej pokazywało wybraną statystyke drużyn danej ligi w słupkach alfabetycznie wg ostatnich spotkań. Czerowny under zielony over i procentowa statystyka do tego. Fajna przejrzysta strona, a gdzieś mi to uciekło.
ktoś coś ?
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Halys rozstawiony w kwalifikacjach do Marsylii z nr 1 przegrywa w pierwszym 0:5, to fiksiarz więc pograłbym na niego po tym secie, ale może wskakuje za kogoś do drabinki.
Ma ktoś jakieś info?
może tak być bo ewidentnie odpuszcza
Twente win do HT @4,2
⛔ kilka dobrych okazji i 0 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom