>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Hmm... Dwaj Francuzi, wiadomo nie od dzis, ze takie mecze sie oglada, a nie typuje, bo to nie bedzie morderczy pojedynek, tylko bratobojczy pojedynek, a w takich bedzie 1000 zwrotow akcji, o ile z Nadalem gra wygladala jak wygladala, o tyle z Gaelem nie bedzie tak latwo, bo ma on piorunujace konczace uderzenie i to z niczego, do tego gra swietnie w defensywie, mysle, ze te 5 setowki nie maja wiekszego zaczenia, bo nie gra sie tu dzien po dniu, a mlody organizm (22l) regeneruje sie bardzo szybko, wiec powinno byc ok, z drugiej strony czesto zdarza sie tak, ze chlopak po ograniu kogos takiego jak Rafa kolejny mecz gra dno... tego sie obawiam najbardziej, do tego serwis Gaela &gt; serwis Lucasa, moim zdaniem seta moze urwie, ale przegra ten mecz, dawno nie widzialem tak skupionego i grajacego &#39;normalniee&#39; starszego z Panow, choc kto wie, czy stare demony nie wroca? dla mnie typowy nobet, tylko do ogladania, bo spektakl zapowiada sie swietny!!! ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Pouille L. - Monfils G.
???? Nishikori K. - Murray A.
Pouille L. +2,5 seta, Murray A. ::: 1,99::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 0:1 z 2016 roku, podczas turnieju Australian Open, padło 5 setów. Lucas tam nawet już prowadził 2:0 w setach, ale ostatecznie przegrał. Co tu dużo pisać o tym typie, dwóch Francuzów, 22 latek vs. 30 latek, obaj są w świetnej formie. Pouille pokonał po 5 setach solidnego Bautiste-Aguta i sensacyjnie Rafaela Nadala. Gość gra turniej życia, a w pseudo mediach można usłyszeć, że &quot;Anonim pokonał Rafę&quot;, tylko ten anonim jest teraz na 25 miejscu w rankingu ATP.
Gael od powrotu na korty US Open Series, wygrał 500 turniej w Waszyngtonie, zaliczył półfinał Mastersa w Kanadzie i otarł się również o półfinał (miał meczowe w ćwierćfinale z Nishikorim kolejny raz) w Rio na Igrzyskach Olimpijskich. Jest w formie, a tutaj w Nowym Jorku nie stracił jeszcze seta.
Murraya dokładam z prostego powodu, #2 rankingu, H2H 7:1, grali ostatnio w Rio, Kei ugrał całe 5 gemów. Zresztą on już raz wygrał US Open w 2012 roku więc kto wie i czy tym razem tak będzie, zobaczymy.
Wynik I: 4:6 3:6 3:6
Wynik II: 1:6 6:4 4:6 6:1 7:5
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Pouille L. - Monfils G.
Pouille L +2,5 seta
Kurs 1.73 Unibet
Pojedynek dwóch francuzów którzy wydają się być bardzo dobrej formie. Po Pouille widać że jest jeszcze młody, traci czasami głupie punkty, robi w meczu koło 10 df ale potrafi zagrać takie piłki że ręce same składają się do oklasków. Oglądałem tylko skrót jego meczu z Rafą więc nie będę się zbytnio wzorował na tym meczu. Z Bautista dziwnie wyglądał jego mecz ponieważ Hiszpan pewnie wygrywał swoje podania, a Lucas się męczył i bronił bp aż do końcówki seta gdzie pięknie wymanewrował Aguta.
Geal widać że jest w formie nie miał takich rywali jak jego młodszy rodak ale składał ich po 3-0. Monfils dobrze serwuje, bardzo dobrze reurnuje i jest wyżej w rankingu co stawia go w roli dużego faworyta tego spotkania. Chłopaki grali już ze sobą na AO gdzie Monfils wygrał 3-2. Myślę że Monfils wygra te spotkanie ale nie do 0. Jak Pouille będzie prowdził w setach to pewnie zagram na win Monfilsa jak będzie dobry kurs.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Poullie - Monfils

under 3.5 setów 2.08@ Unibet ✅✅

Ćwierćfinał turnieju. H2H z roku 2015 to 1:0 dla Monfilsa wygrany mecz 3:2. Lecz wtedy to była 1 runda turnieju i w tamtym turnieju francuz nie był w optymalnej formie, nast. mecz przegrał z Jurkiem. Oczywiście nie jest to wyznacznikiem, ale co mnie kieruje mocno za tym typem to fakt, że Poullie rozegrał trzy ostatnie mecze to pięciosetówki(!), a i w pierwszej rundzie czterosetówke(!). Łącznie 19 setów na 20 możliwych. Był łącznie na korcie 13 godzin i 6 minut, przy 12 setach Monfilsa, i jego 8 godzinach, który jest tutaj w rewelacyjnej dyspozycji! Jego gra to poezja i nie będzie zdaniem na wyrost jeżeli nawet napiszę, że pewnie już czeka na półfinał! Poullie zwyczajnie nie wytrzyma tego fizycznie z tak grającym Monfilsem, nie ma opcji(!), a przecież myślę że młodszy z francuzów taki wynik brałby w ciemno od samego początku pewnie, gdzie rok temu przegrał tu w 1 rundzie z Donskoyem. Monfils dziś wygrywa bardzo pewnie 5 mecz w tym turnieju do zera i czeka na rywala w półfinale! (Djoko lub Tsnonga). Nie ma innej opcji, nie z taką grą + tak zmęczonym Luką Pouille! Dodam tylko, że w tym miesiącu mam bilans 2/2 w typach dnia i zamierzam go podtrzymać! Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Kolejnym spotkaniem, którym się zainteresowałem jest starcie Del Potro - Wawrinka. Nie da się ukryć faktu, że obaj grają bardzo mocno. Główną bronią Argentyńczyka jest jednoręczny forehand, który na mnie robi ogromne wrażenie. Natomiast Stan ma piekielny silny backhand, forehand oczywiście też na wysokim poziomie. Aktualnie jednak wydaje się, że lepiej ze swoich atutów korzysta Juan Martin, który po powrocie do stawki gra wyśmienicie. Finał Olimpijski i wcześniejsza wygrana z Jokerem nie były dziełem przypadku.
Na tą chwilę Del Potro wygląda lepiej, jak do tej pory na US Open 3 zwycięstwa po 3:0, odpoczynek w meczu z Thiemem, gdzie Dominic kreczował w 2 secie. Stan natomiast 2 pierwsze spotkania 3:0, a dwa kolejne to już ciężkie 4 i 5-setowe batalie z których wyszedł zwycięsko. Prawdopodobne jest to, że zobaczymy więcej niż 3 sety co w moim odczuciu przechyla szale w stronę Argentyńczyka, który spędził mniej czasu na korcie i powinien mieć więcej paliwa w ostatecznej rozgrywce.

Del Potro rozegrał 10,5 seta =&gt; 8 godz 34 min spędzonych na korcie
Wawrinka rozegrał 15 setów =&gt; 11 godz 46 min spędzonych na korcie

Del Potro =&gt; 1,61
Del Potro -2,5 gema =&gt; 1,90
⛔⛔⛔ 3:1 Wawrinka

Zawsze przy kursie podajemy bukmachera, od którego ten kurs pochodzi./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Djokovic 3:0 1.75 bwin
Nie jest to już kurs tak duży, jak kolega wyżej złapał, ale całkowicie podzielam zdanie i huraoptymizm w kierunku Serba. Od 12 pojedynków nie dzielili się setami, gdzie tylko 2 razy zwycięsko z pojedynku wyszedł Tsonga, z czego jeden to krecz po 1. secie Djokovica. Serb wypoczęty, Tsonga niby tylko 2 stracone sety, ale nie ma się co rozpisywać z kim wygrał - każdy z jego przeciwników był albo pod formą, albo już brak paliwa. Djokovic zły po Olimpiadzie i głodny zwycięstw, a jeśli chce dojść do finału to musi rozegrać to bardzo szybko, by mieć siły na bądź co bądź w lepszej aktualnie formie dzisiaj Francuza - Monfilsa. Jeśli podejdzie do meczu skoncentrowany od pierwszych piłek to jestem spokojny o ten wynik. Nie umniejszam tutaj umiejętnościom Franca i nie traktuję tej analizy skoierowanej pod typ, lecz po prostu brakuje mi argumentów po stronie przeciwnika. W mojej opinii warto!
 
L 40

liderforum

Użytkownik
No wiadomo na Djoka zawsze warto trudno znaleźć bardziej Januszowy typ.
Moim zdaniem Tsonga powalczy Djokovic nie stanął jeszcze na nogi.
A po kursie 1.75 to juz w ogóle gdyby to było coś koło 2 to tak ale ten marny kurs?
To jest mina Tsonga ugra seta.
A tak ogólnie to na Pinnacle masz 2.010 wyrzuć tego śmiesznego bwina do kosza i graj tam.

Co nie zmienia faktu że Tsonga potrafił trzymać podanie gdy Serb był mocny.
Dzisiaj Serb jest średniawy a Tsonga już się rozegrał.

Spokojny bet który wchodzi.

Tsonga+2.5 seta
1.917
Pinnacle
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Ja tak samo idę w strobnę &quot;grubego&quot; jest w dobrej formię z lepszych rywali poskładał Andersona i Socka. Oglądałem jego tylko jeden mecz z Andersonem to JO dobrze spisywał się w zagrywce i ataku. Co do Djoko to nie trzeba o nim nic pisać bo każdy go zna, ma jakieś problemy zdrowotne i zagrał na tym turnieju tylko 2 pełne mecze, to wcale nie jest dla niego plus ponieważ nie jest w pełni w rytmie meczowym. Jak na tym turnieju z Jurek ugra seta z Novakiem to Tsonga też powinien ????
Tsonga+2.5 seta
1.86 unibet
jak kolega wyżej pisal w Pinnacle jest 1.91 ????
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Ludzie prosze was, Tsonga sie rozegral? Co to za farmazony, ogladaliscie jego mecz jakis?
Wygrana z Andersonem? Przeciez on ma gorszy sezon od Janowicza, nie da sie tego czytac, naprawde
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 40

liderforum

Użytkownik
Ludzie prosze was, Tsonga sie rozegral? Co to za farmazony, ogladaliscie jego mecz jakis?

Wygrana z Andersonem? Przeciez on ma gorszy sezon od Janowicza, nie da sie tego czytac, naprawde
Ktokolwiek może miec slabszy sezon od Janowicza?
A Djok z Jurkiem stracił seta XD
Zreszta Siekiera radzi dobrze będzie ;)
Nie mowimy tu o wygraniu przez Tsonge on musi seta ugrać kto wie może się uda ????
Jak tak to Evansa graliście seta tam Djok zabrał kasę teraz zabierze bo za szybko w niego wierzycie.
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Murray A - Nishikori K
Murray -2.5 seta
odd, 2,32 1xbet
Nie będę sie zbytnio rozpisywał, typ popieram głównie statystykami. Andy wygał 7 z 8 ich pojedynków, wszystkie prócz jednego były do 0. W tegorocznym Davis Cup&#39;ie padł wynik 3-2 gdzie Andy prowadził 2-0. Nie będę pisał tutaj o grze Murray&#39;a ponieważ każdy kto sie interesuję tenisem zna tego pana bardzo dobrze. Chłopak idzie jak burza przez tegoroczny USO i wyląduje w finale gdzie jego przeciwnikiem zapewne będzie Djoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP US Open
Godz: 19:35
Spotkanie: Nishikori - Murray WYNIK 3:2
Typ: 1
Kurs: 6:00
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 3j
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ Wygrana: 18j ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Wiem, wiem, wiem po spojrzeniu w ostatnie pojedynki widać że Kei nie potrafi grac z Anglikiem. Ale Kitajec od jakiegoś czasu robi wszystko fenomenalnie a zwłaszcza uwidocznil to na Olimpiadzie, iz jest azjatyckim tygrysem. Gra cudownie ! Biega jak po wodę ???? . On się nakręca i chce więcej. To nie będzie mecz do jednej bramki i warto takie kursy grać w tak ważnym meczu. Skosny chce tego Szlema. Pamiętam porażkę Murraya z Cilicem bodajże w Cincinnati. Wybrani w tym ja grali na Cilica i liczyli zysk. Reszta płakała po Murrayu ! Dziś będzie podobnie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
czarny_murzyn 0

czarny_murzyn

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US Open
Godzina: 02.15
Spotkanie: Del Potro - Wawrinka
Typ: Wawrinka +2,5 seta
Kurs: 1,26
Bukmacher: Pinnacle
Wawrinka moze nie gra swojego najlepszego tenisa na tym turnieju,ale to jest jednak Wawrinka i nie wiadomo kiedy odpali, a juz jednego seta moim zdaniem niemal na pewno ugra.Del Potro wiadomo po kontuzji nia ma śladu , forma wróciła ,ale jednak Argentyńczyk ma cały czas duże braki w trzymaniu koncentracji przez całe spotkanie.Myślę że i tym razem się od tego nie uchroni.Ogólnie liczę w tym spotkaniu na 5 setów.Życzę każdemu powiedzenia w grze podczas tego spotkania ;)
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US Open
Godzina: 02.15
Spotkanie: Del Potro - Wawrinka
Typ: Wawrinka
Kurs: 2.37
Bukmacher: Efortuna (chwilowo ;D )
Analiza:
Nie no panowie trzeba to brać i próbować, bo co Del pokazał ostatnio? Tylko piękny występ na RIO i takie kursy się porobiły? Jak wiadomo Del nabrał formy, ale Wawrinka też swoje potrafi i dawno nigdzie dalej nie zaszedł, na pewno nie chce pójść w ślady Thiema i zaczyna robić swoje. Co Del pokazał w tym US Open? Z ogórami na wejściu po 3:2, żeby nie było bardzo go szanuje, ale ja osobiście trzymam kciuki za Wawrinke, aby zdołał podbić do finału i te kursy, powinny być co najmniej odwrotne. Jak dla mnie trzeba próbować i oby nie było kreczu, jak każdy wie Del ma mnóstwo kontuzji na pewno zobaczymy fantastyczne widowisko i warto to obejrzeć. Powodzenia!
@dół
Lipa analiza, ale padałem na morde, ważne, że siedzi ;p ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dawno nie czytałem wiekszych głupot niz kolega wyzej napisał.
Wawrinka też swoje potrafi i dawno nigdzie dalej nie zaszedł, na pewno nie chce pójść w ślady Thiema i zaczyna robić swoje
Tego zdania w ogóle nie rozumiem
Z ogórami na wejściu po 3:2, żeby nie było bardzo go szanuje, ale ja osobiście trzymam kciuki za Wawrinke
Ogórów to pokonał Wawrinka i to z wiekszym trudem niz lepszych tenisistow ograł DelPo.
Stan zdecydowanie spuścił z tonu. Od zeszłorocznego RG stopniowo równia pochyła, oczywiscie stac go nawet na wygranie wielkiego szlema ale musi wystrzelic jak podczas AO oraz Rg. Wtedy jednak pokazywał w calym turnieju bombową forme a tutaj do tej pory wygląda mizernie. Jezeli tylko JMDP przycisnie Wawrinke na poczatku a powinien to zrobic przy swoim stylu to Stan nie ma szans bo defensorem to on dobrym nie jest i chyba nawet DelPo lepiej broni.
Chyba zaden tenisista nie ma takiej mobilizacji jak Argentynczyk i Ja oraz pewnie rzesza fanów tenisa zyczy mu jak najlepiej bo gdyby nie kontuzje to spokojnie trzymał by sie w top 4 od kilku lat a ze swoją moca to w wielu przypadkach mogł detronizować Djoka.
 
L 40

liderforum

Użytkownik
Tylko czy on jest kondycyjnie gotowy na ten mecz?
Jeżeli mecz się będzie przeciągał DelPo może zgasnąć...
Swoją drogą Murray to chyba za szybko takie niskie kursy dostał zobaczymy w deciderze czy da radę udzwignąć rolę faworyta turnieju.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - US Open - Mężczyzn
Godzinna: 02:30
Spotkanie: Del Potro - Wawrinka
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami ostatni mecz ćwierćfinałowy, który wyłoni przeciwnika w półfinale Murray&#39;a bądź Nishikoriego (gdy piszę analizę jest 2:2 w setach). Faworytem bukmacherów jest Argentyńczyk J. M. Del Potro lecz ja się z tym nie zgodzę dla mnie faworytem w tym meczu jest Szwajcar S. Wawrinka.
Del Potro wraca na korty po długiej kontuzji miał prawie 2 lata przerwy i chyba powraca na dobre finał igrzysk olimpijskich i teraz ćwierćfinał US Open ale moim zdaniem na tym ćwierćfinale zakończy swój udział. Del Potro w tym turnieju pokonał Schwartzmana 3:0, Johnsona 3:0, Ferrera 3:0 (Hiszpan jest bez formy) i Thiema 1:0 krecz.
Wawrinka, który jest 3 rakieta na świecie pokonał w I rundzie 3:0 Verdasco następnie pokonał Włocha Giannessi 3:0, w III rundzie pokonał Evansa 3:2 i Marchenko 3:1. Wawrinka z meczu na mecz się rozpędza więc nie bardzo biorę pod uwagę jak On grał w I czy w II rundzie. On zaczyna turniej od ćwierćfinału i tak było też gdy wygrywał Wielkiego Szlema.
Myślę, że Wawrinka ma bardzo duże szanse na wygranie w tym roku US Open, Djoković ma jakiś uraz i nie jest w formie, a Murray może odpaść już w ćwierćfinale, bo gra coraz gorzej z Japońcem.
Kurs fajny więc pobieram czysty win Szwajcara.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open - Mężczyzn
Godzinna: 02:30
Spotkanie: Del Potro - Wawrinka
Typ: wygra pierwszego seta i przegra mecz Wawrinka
Kurs: 6.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnio spotkali się na Wimbledonie wtedy udało mi się poprawnie wytypować i dzisiaj zacznę od przytoczenia tamtej analizy z 1/07/2016

Tenis ATP Wimbledon
godzina 14.05 ale pada!!!!!!!
Del Potro - Wawrinka
Typ Przegra pierwszy set wygra mecz Del Potro
kurs 6.5
buk WilliamHill
Analiza : Wciąż mam w pamięci ten półfinał 2013 Del Potro - Djokovic pięciosetowy
przegrany przez Juana .Po meczu pierwsze słowa Djoko Hm very high level .
Na pewno wtedy 4 lata temu Del Sporto) był w lepszej dyspozycji fizycznej niż dzisiaj
ale mentalnie dzisiaj może być jeszcze silniejszy
Wawrinka w 2013 odpadł w pierwszej rundzie z Hewittem co ujmy nie przynosi i od tego czasu duży progres zarówno fizyczny jak i mentalny.
Del Potro często przegrywa pierwsze sety
Obaj mają doświadczenia połfinałowe i finałowe w wielkich szlemach
Ostatni i jedyny raz grali na trawie w 2008 tutaj w Lądynie wtedy 3:0 wygrał Stachu
7:6 6:3 7:5
A jak będzie dzisiaj???h...z.....
Kurs jak na podwójny wynik nie zachwyca(
Szczerze powiem że myślałem dzisiaj by typować na Stacha głownie z tego powodu że trawa daje Del Po pewnien handicap , ale widzę że idzie duża masówka na Szwajcara więc postanowiłem się wyłamać.
Dzisaj może być podobnie mówi jedna zasada.Lepsza Konia druga raza mówi inna zasada akurat ta sprawdziła się w przypadku meczu Nishikori - Murray.
Come Back udał się w tym roku JMDP myślę że te wyniki przed sezonem brał by w ciemno idzie mu tak dobrze że aż za dobrze i tylko patrzeć jak się spier.......
ale może jeszcze nie dzisiaj.
On już kiedyś wygrał US open w 2009 roku po fantastycznym meczu pokonał w finale Rogera.Mnie się marzy w tym roku finał Del Po - Djoko i za takie wyniki trzymam kciuki.Ale dzieje się)))Murray out Radwańska out a tu jeszcze Monflis nam może wyskoczyć.Powodzenia wszystkim typerom)))na pohybel bukom))
louisARMSTRONG jest offline
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom