>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
djoko i federera po kursach bliskich 1,00 nie ma sensu grać, wawrin mnie nie przekonał w swoim ostatnim wystepie, wygladal naprawde marnie
Warto jesli grasz za dobra kase kilka typow czy nawet tasiemke u buka b365- daja bonus tenisowy i za kazdy dodatkowy typ procent od wygranej do 50%
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
STS juz wystawił kursy na over 3,5 seta. Zatem moja propozycja:
Sousa - Berankis =&gt; Over 3,5 seta =&gt; 1,40 - nie wydaje sie zeby którykolwiek z nich wygrał gładko. Obaj powinni miec lekkie przestoje przez co jeden czy też drugi gracz będzie wstanie skrzętnie wykorzystać lekka zawieszkę rywala. 3:1 nie wiem dla kogo...
Bolleli - Goffin =&gt; Over 3,5 seta =&gt; 1,70 - zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest Belg, ja natomiast nie skreślałbym Włocha, gdyż ten niejednokrotnie pokazywał charakter i wydaje się, że i tym razem powalczy o końcowe zwycięstwo. Myśląc o Włochu mam w głowie jego zacięte 5-setowe boje z Nishikorim na Wimbledonie. W tym spotkaniu może być podobnie. Należy przypomnieć, że grali ze sobą 2 krotnie i jak narazie mamy bilans 1:1, 3-setowe 2:1 wygrał Goffin, natomiast 2:0 łatwo w Sydney wygrał Simone. ⛔⛔⛔ Bolleli to c**a...
Basilashvili - Lopez =&gt; Over 3,5 seta =&gt; 1,55 - Hiszpan będzie chciał zrewanżować się Gruzinowi za porażke na tegorocznym Wimbledonie, gdzie po morderczej 5-setówce Basila zgarnął zwycięstwo. Nie spodziewałbym się jednak spacerku dla Lopeza patrząc na ich poprzednia rywalizację. Przeglądając spotkania Gruzina łatwo zauważyć, że jego spotkania często kończą się wynikami 2:1. Na ostatnie 10 spotkań zobaczylismy 29 setów czyli na 10 meczy 9 skończyło się wynikiem 2:1. Przeważnie wygrywał Gruzin.
AKO =&gt; 3,69
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Cecchinato M. - Fish M.
Cecchinato M. ::: 4,93 ::: Pinnacle ::: 0.5/3 ⛔
Cecchinato M. +2,5 seta ::: 1,80 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

Obok takiego kursu po prostu nie można przejść obojętnie. 1,20 na &quot;Rybkę&quot;, czyli na 33 letniego (wiek Chrystusowy) faceta który przechodził swego czasu operację na serce, boi się latać samolotami, w 2012 roku grał ostatni &quot;normalny&quot; sezon, gdzie w 2013 jego bilans to 4-5, a rok później nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu. W tym roku wrócił na korty, bilans 1-3 i tylko pokonał Troickiego który od czasu Wimbledonu przegrywa mecz za meczem (niewykluczone, że sprzedaje). Słabo to wszystko wygląda i ja w życiu bym tutaj nie dał marne 1,20 - to jest chyba tylko dla Amerykanów, żeby nabrali się na ten kurs. Podobno na US Open ma oficjalnie zakończyć karierę (oby nie jak bokserzy którzy przed zakończeniem kariery, toczą po 5 &quot;ostatnich&quot; walk). Mniejsza oto, Mardy Fish to tenisowy rencista, trup.
Marco Cecchinato z Włoch to 22 latek który przede wszystkim gra na mączce, człowiek z pograniczna challengerów, kręci się w okolicy 100 rankingowej. W Winston-Salem miał fajne przetarcie i bez problemu przeszedł kwalifikacje. Na pewno wie przed jaką szansą tutaj stoi i przed jakim zawodnikiem stanie mu się zmierzyć. Mobilizacja na pewno będzie najwyższych lotów. Moim zdaniem im dłużej ten mecz potrwa tym gorzej będzie dla Fisha. Typ bardziej przeciwko &quot;Rybce&quot; niż na Marco.
Wynik: 7:6(5) 3:6 1:6 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Cecchinato M. - Fish M. Cecchinato M. ::: 4,93 ::: Pinnacle ::: 1/3 Cecchinato M. +2,5 seta ::: 1,80 ::: Pinnacle ::: 1/3
Tyle że Fish &quot;Rybka&quot; kończy karierę i jego ostatnim turniejem będzie właśnie tegoroczny USO. Nie wyobrażam sobie aby w ostatnim turnieju odpadł już w pierwszym meczu, przykład Roddica, który dotarł do 4r w USO, kończącym jego karierę.
Poza tym Mardy ładnie zaprezentował się w Cinci, pokonując Troickiego czy doprowadzając do tie breaka z Murrayem także Włoch w pierwszej rundzie nie powinien sprawić mu kłopotów.
 
midq 677

midq

Użytkownik
nie mozna sie sugerowac meczem z troickim, naprawde
a z murrayem to byl dziwny mecz, chłopy sie lamaly raz po razie, jedynym faktem dzialajacym na korzysc fisha jest to ze jest to jego ostatni turniej i kto wie moze organizatorzy chca go jakos przepchac, kurs powinien być max 1,5 na fisha a nie 1,15, szanujmy sie, value jest ogromne na włocha
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie, znalazłem dwa, moim zdaniem, dość ciekawe typy związane z Dr Ivo. Liczę na Wasze opinie.
Ivo Karlović najwięcej asów w turnieju @5 STS
Ivo Karlović średnio powyżej 28.5 asa w meczu @1,83 Betano
Sprawdzałem statystyki z poprzednich meczów na hardzie, wychodzi ok. 9-10 asów na set. Wiadomo, trzeba będzie liczyć, że rywale w pierwszych rundach będą w stanie łamać/doprowadzać do tb, żeby Ivo miał czas namachać asy. Mimo wszystko w 3R prawdopodobnie wpadnie na Isnera i tam myślę nastuka tych asów, że nawet mecz z Murray&#39;em nie przeszkodzi w pokryciu overa. Jeśli chodzi o ilość asów w turnieju to myślę, że jako jedyny może zagrozić właśnie Isner i dużo będzie zależało właśnie od bezpośredniego meczu. Co myślicie o tych typach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61
MEGA DZIWNY MECZ!!!! :-| LECZ NA PLUS :grin:

7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅✅✅

VS.

Pierwszy dzień US OPEN ???? ???? ???? !!! To jest jak dla narkomana kolejna dawka w żyłę ???? Jak zwykle pełno meczów do wyboru lecz je będę wybierał moim zdaniem te najlepsze i najbezpieczniejsze.

Na dzień dobry wybrałem &quot;okazję&quot; wystawioną przez bukmacherów ponieważ te kursy na moje oko to jakiś żart. Outsiderem będzie tutaj Hiszpan, Pablo Andujar-Alba który obecnie jest na 48 miejscu ATP. Jak to większość Hiszpanów, Pablo czuje się najlepiej na nawierzchni ziemnej a w jego przypadku im szybciej tym gorzej. Więc na twardej nawierzchni w swojej karierze ma bilans 33/68 przy czym w tym roku wygrał tylko dwa mecze i przegrał aż 10. Ostatnie jego wyczyny na twardych kortach to oczywiście porażki ponieważ w Cincinnati przegrał z Robredo a w Winston Salem ze Schwartzmanem 6:7, 7:5, 7:5. Także te wyniki a tym bardziej przegrana z niskim Argentyńczykiem nie napawa optymizmem przed US Open. Andujar ma 180 cm wzrostu jest to bardzo regularny tenisista który czuje się najlepiej w długich wymianach. Lecz na jego nieszczęście na taj nawierzchni taka taktyka nie zawsze się sprawdza w męskim tenisie ponieważ trzeba mieć lepsze uderzenie kończące jak i serwis a mu znacznie tego brakuje.

Jego przeciwnikiem będzie Teimuraz Gabashvili który w wieku 30 lat gra swój najlepszy tenis? Obecnie jest na 53 miejscu ATP a jego życiówka to 50. Popularny Gaba w porównaniu do przeciwnika czuje się bardzo dobrze na twardych kortach lecz na mączce również radzi sobie zacnie. Rosjanin w porównaniu do Hiszpana jest o wiele bardziej wszechstronnym tenisistą z większym wachlarzem zagrań. No i taktyka Teimuraza to atak, a nie obrona. Jak na swoje możliwości to Gabashvili w ostatnich tygodniach jak i miesiącach prezentuje bardzo dobrą formę. Przed French Open wygrał dwa challengery, w Paryżu III runda, później jeszcze jedna wygrana w challengerze i dobry występ w Waszyngtonie gdzie pokonał Murraya 6:4, 4:6, 7:6. W Winston Salem pokonał 7:6, 6:7, 7:6 Kokkinakisa i później przegrał niespodziewanie z Jazirim 7:6, 6:4 lecz Tunezyjczyk miał tam turniej życia gdzie doszedł do półfinału. Dodatkowo w bezpośrednich pojedynkach prowadzi Rosjanin 3:0 gdzie ostatni raz spotkali się w tym roku w Miami. Gaba wygrał tam 0:6, 7:6, 6:3 gdzie pamiętam ten mecz doskonale ponieważ wtedy również stawiałem na niego. Tutaj stawiam kolejny raz na Gabashviliego ponieważ w chwili obecnej ma dobrą formę a rywal jej w ogóle nie ma, Gaba tak jak wspomniałem wcześniej jest tenisistą od twardych kortów a Hiszpan to niewypał (który raz na ruski rok wybucha) na tej nawierzchni. Jeśli Rosjanin będzie zdrowy to powinien wygrać ten mecz bez większych problemów i tak też stawiam.

Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61 Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 228,5K

dx2

Użytkownik
V.Pospisil-Haider M. 1 @1.18

Po pierwsze, Kanadyjczyk jest w bardzo przyzwoitej formie, co pokazal w Cincinnati i Montrealu. Po drugie rywal, caly czas bawil na europejskich kortach ceglanych w challengerach i Haider Mauer efekt raczej mial sredni. Sadze, ze ogranie i forma zdecydowanie po stronie Pospisila obecnie i mozliwosc skonfrontowania sil z Djokovicem w nastepnej rundzie. Pospisil odpadal w pierwszych rundach w dwoch ostatnich edycjach US Open po bardzo zacietych meczach, tym rem efekt bedzie lepszy.
Berrer-Robredo 2 @1.2
Ostatni szlem Berrera w karierze, podobnie zreszta jak kilku innych graczy na Flushing Meadows. Bardzo dobrze sie Niemiec zaprezentowal w kwalifikacjach, nie widze jednak tutaj jego wygranej nad Hiszpanem. Robredo ma za duzo do stracenia po ubieglorocznym wystepie, a ze Hiszpan odpadal na Wimbledonie w 1 rundzie to nie liczylbym na powtrorke z rozrywki. Poza tym forma best-of-five to zdecydowanie promuje tu duzo lepiej wygladajacego kondycyjnie Robredo.
Kyrgios-A.Murray 2 @1.1
Juz mowilem, ze lokata krotkoterminowa, wiec nie chce sie rozpisywac.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Typ: Isner 1,10 + Robredo 1,18 + Lopez 1,34 AKO= 1,74 BAH
Na pierwszą rundę myślę, że dobrą propozycją jest właśnie taki kupon. Może i kurs nie powala, ale dobre i to ponad 1,7. Szczerze mówiąc nie upatruję w tych meczach żadnej niespodzianki. Isner w Nowym Jorku jak gra co roku, każdy widzi - fakt, kończy regularnie ok.3R (najlepszy wynik w 2011 QF), a aspiracje z pewnością ma znacznie poważniejsze. Co tylko utwierdza w przekonaniu, że nie widzę opcji by odpadł w 1 rundzie w NY.
Co się tyczy Robredo, Hiszpan na hardzie radzi sobie zupełnie przyzwoicie. W Nowym Jorku zawsze potrafi powalczyć (ograł nawet Federera bodajże dwa lata temu), w 2013 właśnie QF, rok temu 4R. Podobne wnioski - no way żeby Tommy odpadł w pierwszej rundzie.
No i finalnie Feliciano Lopez, szczerze mówiąc przekonał mnie do siebie grą w Cinny. Jasne, wygrana z Nadalem bez formy nie robi aż takiego wrażenia jak mogłaby, jednakże to wciąż Rafa, więc nie można deprecjonować tego wyniku, a docenić trzeba jak najbardziej. Wstydu nie było również z Federerem, który był (i domniemam, że nadal jest) w znakomitej formie w niedawnym Masters. Generalnie, Lopez wygląda solidnie na hardzie w tym roku. Ponadto, jako czynnik dodatkowo motywujący Go, może podziałać chęć rewanżu na swoim przeciwniku za porażkę 2:3 na tegorocznym Wimbledonie. Spacerku się nie spodziewam, ale sądzę, że 3-1 może swobodnie wygrać.

Jak wspomniałem, kurs nie powala, niemniej wygląda, że powinien taki kupon spokojnie wejść. Tzn. spokojnie to może umowne, niemniej powinno się udać ????
Pozdro i miłego śledzenia US Open ????
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Goffin + Verdasco @ 1,6 Pinnacle ✅
Goffin zmierzy się z Bolellim. Belg w drugiej połowie 2014 grał rewelacyjnie wygrywając seryjnie challengery i odnosząc świetne wyniki na większych turniejach i ma do obrony sporo punktów, więc musi się starać o wysoką formę późnym latem i jesienią tego roku. W 2014 doszedł do 3 rundy US Open. Jego rywal to Włoch Simone Bolelli, czyli wszechstronny włoski tenisista, który w Winston Salem grał nawet nieźle aż nie przegrał z Carreno-Bustą. Bolelli to jednak jest półka niżej niż Goffin, a dobry występ na małym turnieju w Winston Salem nie świadczy jeszcze o nadzwyczajnej formie Włocha i Goffin powinien sobie tu poradzić.
Verdasco zagra z Haasem. Nie przepadam ostatnio za Verdasco, ale w tym meczu wszystko wskazuje na Hiszpana. Tommy Haas ma już 37 lat, a taki wiek to dużo nawet jak na deblistę. Ostatnio Niemiec notuje słabe wyniki, nawet w challengerze w Aptos nic nie zdziałał, a później porażka w 1 rundzie Winston Salem. Gdybyśmy grali do 2 wygranych setów to szanse Niemca byłyby większe, ale tutaj musi wygrać 3 sety. Kondycja takiego tenisowego dziadka już nie jest zbyt dobra i im dłużej mecz będzie trwał, tym większe szanse ma Verdasco, który aż tak stary nie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
US Open czas zacząć i na pierwszy dzień jedna mała tasiemka i jeden trebel, do tego zapewne kilka singli, ale to dla siebie. ;)

Groth (+2,5 seta) (zwrot?) + Gabashvili ✅ + Cecchinato (+2,5 seta) ✅ @ ako 4,41 PinnacleSports

mega dziwny dzień i nerwówki - brawa dla Fisha, nie miałem pojęcia, że przy kreczu na ugranie seta jest zwrot :razz:


O starciu Cecchinato z Fishem pisano już wiele. Podzielam opinie o tym, że Fish jest już tenisistą emerytem, nie ma co patrzeć na jego wynik z Troickim (widziałem fragment tego meczu i Victor zdawał się trafiać w kort, gdy chciał a gdy nie to walił najprostsze piłki po autach). Nie zwracam także uwagi na starcie Fisha z Murrayem, który zdawał się cały czas kontrolować mecz i odłamywać po przegranym serwisie. Cecchinato może i wygrać ten mecz, ale jak dla mnie Fish da tu z siebie wszystko i przechyli na przekór nam wszystkim ten mecz na swoją korzyść. Idę dlatego w stronę seta dla Włocha clayowca, myślę, że ugra go spokojnie. Swoją drogą dość dobre losowanie dla Fisha, trafiając na chociażby takiego Mathieu pewnie już by się żegnał z US Open a Cecchinato to jeszcze grajek, z którym może powalczyć. Amerykanin ma zapewne nadzieję na drugą rundę i starcie jak na moje z Lopezem, które zakończy jego karierę na szlemach ???? . Kurs na seta dla Włocha kuszący i dodaję go do swojego trebelka, którego puszczam oprócz tasiemki na faworytów za grubsze pieniądze.

Gabashvili-Andujar. Czy trzeba tu dodawać cokolwiek? Hiszpan skompromitował się ostatnio ze Schwartzmannem, do tego na hardzie potrafi go pokonać prawie każdy. Owszem, mecz z Gabą był wyrównany, bo mieliśmy 0-6 6-6, ale suma sumaru Andujar nie ogarnął sytuacji i pogrążył się po raz kolejny a w h2h przegrywa z rywalem 3-0. Jego przeciwnik jest dosyć solidnym tenisistą na hardzie, zapewne wielkiej przygody tu nie zrobi, ale myślę, że łyknięcie Andujara, który trzy sety na hardzie jest w stanie wygrać od święta nie będzie dla niego problemem. Ciekawostką jest fakt, że w trzech ostatnich latach Hiszpan dochodził do drugiej rundy US Open (wygrywał z kreczującym Sockiem, Belluccim i De Bakkerem). Patrząc na te nazwiska nie zwracam jednak na ten ,,wyczyn&#39;&#39; uwagi. Tutaj liczę na faworyta.

Do trebla dorzucam Grotha w starciu z Dolgopolovem. H2H między tymi dwoma grajkami to 2:0 na korzyść Ukraińca, jednak na hardzie wynik 2:1 a na Wimbledonie 3:0 po dwóch wygranych tie-breakach. Tutaj liczę na Grotha i seta dla tego zawodnika. Nie przepadam za jego umiejętnościami, ale Dolgopolov jest dla mnie tykającą bombą i jeżeli ktoś stawia po dobrym turnieju na niego po kursie 1,25 to tego po prostu nie zrozumiem. Gość potrafił przegrać z byle kim albo zagrać świetnie. Tutaj przy Samie, grającym podobnie do Janowicza (może trochę bardziej stabilny) spodziewam się co najmniej czterosetowego spotkania.

Bez szczegółowej analizy.

Robredo ✅ + Ferrer ✅ + Pospisil ⛔ + Bautista Agut ✅ + Raonic ✅ + Cilic ✅ @ ako 2,12


faworyci poza jednym wyjątkiem nie do ruszenia, przewidziałem problemy Nishikoriego, problemy Verdasco (5 setów), Janowicza, Dolgopolova czy Monfilsa...ale Pospisila przegrywającego 0:6 1:6 w 2 ostatnich setach nie przewidziałem ;) lepsze są jednak dubelki i trebelki, na US Open z taśmami koniec


Robredo gra ze starym grajkiem, który zapewne w 3 secie będzie oddychał rękawkami. Ferrer z ziemniakiem Albotem, który z hardem na poziomie ATP ma niewiele wspólnego. Pospisil spotyka się z Maurerem, gdzie ten wolał grać po europejskich challengerach przed US Open i wchodzi do gry na hardzie ,,z biegu&#39;&#39; . Bautista, nad którym przez chwilę się zastanawiałem gra z Herbertem. Świetny występ tego grajka w Winston Salem, gdzie jednak większośc miała zwyczajowo ,,wylane&#39;&#39; na ten turniej. Bautista nie jest jakimś demonem zagrań na hardzie, ale na pewno jest regularny i dość solidny a do tego - poczynając od Australian Open 2013 nie przegrał w 1 rundzie Wielkiego Szlema. Myślę, że jego solidność powinna na Herberta wystarczyć, ten zapewne powalczy w pierwszych dwóch setach, ale z upływem czasu Bautista będzie zdobywał coraz większą przewagę a rywal tracił nadzieję. Na koniec dwójka Chorwatów, Raonic gra ze Smyczkiem, który prezentuje się beznadziejnie a Cilic z Pellą. Co prawda formy jak rok temu nie spodziewam się, ale zwycięzca US Open, który odpada w 1 rundzie nie pasuję mi do Cilica. Nie wróżę mu przyszłości w tym turnieju i ćwierćfinałów/półfinałów, ale myślę, że kilka rund przejdzie a odpadnie z kimś z topu (może nie ścisłego, ale topu).

Omijam szerokim łukiem Seppiego, omijam także Dolgopolova oraz Lopeza, który potrafi odwalić. Nie jestem przekonany do Nishikoriego i jego wiecznych kontuzji a także trzymam się z dala od Jerzego, który zagra z dość zdradliwym zawodnikiem (Carreno Busta niby ziemniak, ale co ma Jurek w głowie tego nie wie nikt a Carreno był rok temu w 3 rundzie US Open ???? ). Na typy bardziej wyrównane kursowo poczekam do drugiej rundy, trzeba zobaczyć jak sobie radzą poszczególni grajkowie.

Wszystkim stawiającym, powodzenia!
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Tasiemka na 1 rundę US Open:

Stan Wawrinka @1,05 Bet365
John Isner @1,10 Bet365
Ivo Karlovic @1,14 Bet365
Kei Nishikori @1,08 Bet365
Marin Cilic @1,08 Bet365

AKO: 1,54
Stawka: 30j

Myślę, że na takie kursy nie potrzeba wielu wyjaśnień. IMO ten kupon ma bardzo duże szanse na wejście, dlatego gram go większą stawką. Kilka słów wyjaśnień do każdego typu:
Ivo Karlovic to 21 rakieta świata, ma potężny serwis, w swoich spotkaniach dobija do 50 asów w ciągu 3 setów. Na przeciw jego stanie 24 letni Delbonis z Argentyny. Preferuje on grę na mączce, myślę, że nawierzchnia, która wymaga mocnego serwisu odegra dzisiaj sporą rolę i Ivo Karlovic przejdzie do 2 rundy.
Stan Wawrinka to stary wyga i nie pozwoli sobie na odpadnięcie w pierwszej rundzie wielkiego szlema z takim przeciwnikiem. H2H z Ramosem mówi samo za siebie, 4:0 na korzyść Szwajcara. Myślę, że ten mecz będzie bez historii.
Kei Nishikori zagra dzisiaj z popularnym &quot;czajnikiem&quot;. Japończyk podczas turnieju w Waszyngtonie zmagał się z jakąś kontuzją, ale myślę, że na WS jest gotowy. Ma tutaj mnóstwo punktów do obrony i powinien uporać się z Francuzem.
Marin Cilic czyli obrońca tytułu. Nic nie wskazuje na to, by powtórzył wyczyn z ubiegłego roku, ale Pelę przejdzie, bo jego tenis jest na wyższym poziomie.
John Isner główna siła gospodarzy. Dysponuje silnym serwisem, potrafi przełamać jeśli ma swój dzień. Zazwyczaj kończy swoje spotkania w Tie-breakach utrzymując swój świetny serwis. Spotka się dzisiaj z Malkiem Jaziri, Tunezyjczyk jest po dobrym występie w Winston-Salem, no ale gdzie wielki szlem, a 250&#39;ka... Tu nie ma szans na niespodziankę. Isner łatwo go pokona.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Cecchinato Marco - Fish Mardy
Powoli robi się masówka pod ten typ.
Ja w tym meczu nie gram nic, gdybym grał to nos typerski również podpowiedział mi +2.5 seta na Włocha lecz z drugiej strony jakby popatrzeć na wyniki Marco z kim wygrywał na hardzie a co gorsza z kim przegrywał to ręce opadają. Sam fakt, że gościu totalnie się na twarde korty nie nadaje to raz bo ma bilans 17/30. po drugie...jak wyglądały mecze z tymi lepszymi tenisistami w tym roku? Bedene 6:2, 6:2; Paire 6:1, 6:1; Darcis 7:5, 7:6; Chardy 6:3, 6:2; Kavcic 6:3, 6:2 wszystkie mecze oczywiście w plecy. A co najgorsze Cecchinato w tym roku przegrał z Petzschnerem 6:4, 7:5 który chyba ma tyle śrub w kolanach i większości ciała gdzie się da i jest tenisowym złomem. Owszem jego kontuzje a przypadłość Fisha to zupełnie inna bajka tak samo jak tenisiści którzy pokonali Włocha byli w rytmie meczowym. Mimo wszystko Amerykanin wygląda o niebo lepiej niż na początku roku gdzie męczył się z Harrisonem a on sam pomagał Mardemu bo nie mógł trafić w kort ani nad siatką. Czyli od tamtego momentu minęło aż 5 miesięcy a to jest bardzo dużo czasu i Fish podniósł się na duchu jak i na formie znacznie. Różni tenisiści wracali po kontuzjach min. Serena Williams która również miała ogromne problemy zdrowotne (niby Fish ma kończyć karierę ale jak mu pójdzie dobrze to kto wie....). Ja wiem, że choroba chorobie nie równa i organizm organizmowi nie równy. Lecz jeśli Fish zagra tak jak z Murrayem albo chociaż trochę gorzej to i ten mecz może wygrać w trzech setach. Dziwny mecz do typowania lecz powodzenia tym którzy stawiają +2.5 na Włocha ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Pablo Carreno win @2,90 Pinnacle Sports✅ ( This is the end US OPEN Jerzy )
Jerzykowi ledwo udaje się utrzymać pozytywne wyniki w tym sezonie, z zaledwie 9/8 na kortach twardych i 24/22 . Ostatnio wydaje się, że nieco jego gra się poprawiła, ale moim zdaniem po takim kursie nie można go grac ( moje zdanie.... )
Ostatnio zauważyłem że, robi dużo niewymuszonych błędów, podwójnych błędów na serwisie itp.
A jak początek mu nie wyjdzie i dojdą jego &quot;problemy psychiczne&quot;.
To nie widzę go w roli zwycięzcy.
Carreno-Busta gra lepiej na glinie, robi to częściej, ale ostatnio udowodnił, że nie zapomniał jak grać na twardych kortach idąc do ćwierćfinału w Winston-Salem. To nie był przypadek, ponieważ grał bardzo dobrze na twardych kortach na początkach kariery, ale po tym koncentrował się bardziej na glinie.
Jeśli Janowicz nie będzie wstanie zdobywać powoli przewagi na rywalem wykorzystując potencjał który drzemie w jego prawej łapie , może pożegnać się na pierwszej przeszkodzie.
Tak jak to zrobił na Wimbledonie, gdzie przegrał z Ilhanem.

Tiafoe win @3,50 bet365
Amerykański gracz zadebiutuje na US Open.
Powinien być w pełni skoncentrowany, aby pokazać się swoim fanom z dobrej strony. Ostatnio grał dobrze w Winston Salem tam prawie pokonał Bullchiego niestety przegrał po tie breaku w 3 secie.
Jego rywal Troicki w ranking 22, ale w bardzo złej formie, gra straszną kupę.
Od czasu Davis Cup gdzie przegrał po 5 setach z Delbonisem, jakby stracił chęć wygrywania.
A nie wydaję mi się żeby nagle zrobił by się przebłysk i zaczął wygrywać mecz za meczem.
Widzę value.

Marsel Ilhan win @2,20 bet365 ( wczoraj można było pograć po przyjemnym kursie) ZWROT
Stepanek jest teraz na &quot;emeryturze&quot; i jest poza top 200.
W tym roku Radek zagrał zaledwie 6 razy na kortach twardych.
Kondycja jest w opłakanym stanie, nic ciekawego nie może zaoferować ze swojej gry.
W deblu coś tam czasem zagra.
Ale tutaj nie widzę szans. Prawdopodobnie szybko pożegna się z turniejem.
Możliwe że, będzie przeciągać ten pojedynek bo nie sadze aby chciał łatwo przegrać.
Zapału mu nie brakuję, ale im dłużej pojedynek będzie trwać tym gorzej będzie się prezentować.
Ilhan, który znajduje się w pierwszej 100 rankingu ATP.
Jest dla mnie faworytem. Młody zawodnik stoczył w tym roku 23 pojedynki na twardych kortach i wygrał z nich 13 pojedynków.
To co go różni od Radka to na pewno to że, Marsel gra z najlepszymi tenisistami.
Djoko, Stan czy Kokkinakis gdy się gra z takimi zawodnikami to na pewno ma się większe predyspozycje na zwycięstwo.
Większe zaufanie do swojej gry itp.
Potężny serwis na pewno zrobi dziś różnicę.

Herbert P.H. win @4,33 bet365⛔
Francuski tenisista gra swój najlepszy tenis w ostatnim czasie.
Herbert to kawał chłopa a jego potężny serwis dał mu ostatnio wygrane z takimi tenisistami jak Stakhovski, Baghdadis, Bedene oraz Carreno- Bustę ( myślę że, taki dorobek robi wrażenie)
Gra agresywny tenis co w połączeniu z wyżej wymienionym serwisem daję mu klucz do zdobywania pkt. przy swoim podaniu.
Akcja techniczne nie są mu obce, często gra przy siatce i tam prezentuję swoje umiejętności.
Grac Bautiste po takim kursie to dla mnie cyrk!!
Rok 2015 jest dla niego po prostu niewypałem, gra w kratkę, nie może odnaleźć formy.
Wygrał 10 z 20 pojedynków na twardych kortach.
Nie ma nic do zaoferowania, co by mogło wzbudzać niepokój w głowie jego rywala.
Serwis pozostawia wiele do życzenia, często daję się łamać.
Szczególnie z graczami pokroju jego dzisiejszego rywala który jak wspomniałem gra agresywnie.
Co zauważyłem to na pewno to że, lubi grac długie wymiany i czeka na błędy rywali ( to na + ) bo często młodzi tenisiści popełniają błędy chcąc szybko skończyć wymianę.
Dla mnie ogromne value.

Bez analizy:
Lu Y-H. win @2,40 Pinnacle Sports (krecz)✅

Evgeny Donskoy win @1,61 Pinnacle Sports✅
Pouillé świetnie zaprezentował się w Hamburgu ( ziemia ).
Jednak na twardych kortach nic ciekawego nie pokazuję.
Jak dla mnie słabo porusza się po na hardzie.
To jest jego główny kłopot.
A jego przeciwnik to jego przeciwieństwo!
Donskoy świetnie czuję się na wcześniej wspomnianej nawierzchni,
grał dużo w 2015r. a jego bilans na tych kortach to 26 win i zaledwie 10 porażek.
Naprawdę świetnie się prezentuję.
Evgeny posiada bardzo dobry serwis, zdobywa nim ogromną ilość pkt.
Agresywna postawa pozwoliła mu dotrzeć do 3 finałów Challenger w tym jeden wygrał oczywiście na hardzie.
Obecna forma Rosjanina oraz niekoniecznie dobra postawa na dzisiejszej nawierzchni jak i mała ilość rozegranych spotkań nie pozostawia mi wątpliwości kto jest faworytem...

Dudi Sela win @1,73 William Hill⛔
Szczerze mówiąc, nie spodziewam się wiele od Cuevasa.
On jest wielkim graczem na glinianej nawierzchni a sezon zdecydowanie umiarkowany, na twardych kortach gra po prostu przeciętne.
Gra na twardych kortach bardzo mało a w dotychczasowych 9 pojedynkach wygrał 2 razy.
To pokazuję że, nie będzie dzisiaj faworytem.
Z drugiej strony Sela zagra dziś na najlepszej dla siebie nawierzchni.
Wygrał challenger W Vancouver z imponującą grą.
Przychodzi w bardzo dobrej formie do Wielkiego Szlema, i z tą formą powinna dla niego być to łatwa przeprawa.

Milos Raonic vs Tim Smyczek under 32,5g @1,87 Unibet✅
Musimy powiedzieć, że 2015 nie jest rokiem Raonica.
Z powodu urazów nie jest w najwyższej formie.
Dla mnie nie grał tak źle w ostatnich pojedynkach pomimo porażek.
Z meczu na mecz jest coraz lepiej.
Teraz ma doskonałego przeciwnika. Smyzcek jest zupełnie bez formy i przegrywa spotkanie za spotkaniem. Widziałem jego ostatnie starcie i muszę powiedzieć że, grał STRASZNIE .
RAO powinien zamknąć te spotkanie w 3 setach a linia nie powinna zostać przekroczona.

Jo-Wilfried Tsonga vs Jarkko Nieminen under 32,5g @1,82 Pinnacle Sports✅
Tsonga jest bardzo daleko od jego ostatniej formy z ubiegłego roku, ale pokazał się z dobrej strony w Montrealu, a nawet w Winston Salem.
To jest poważny turniej i Jo nawet w swojej średniej formie nie powinien mięć problemów.
Jego przeciwnik przechodzi na emeryturę, a po raz ostatni grał w (Challenger Tampere) ziemia.
To jego pierwszy mecz na twardych kortach w ostatnim czasie, nie sadze aby nieograny na hardzie zawodnik mógł konkurować z Jo.

Jeremy Chardy win 3:0 @1,40 William Hill⛔
Muszę powiedzieć że, Shane jest całkowicie obcą dla mnie postacią bez rzeczywistego doświadczenia na ATP.
Dostał dziką kartę,ale nie powinien spowodować większych problemów Chardemu.
Francuz, grał świetnie w dwóch ostatnich turniejach.
Wątpię że, tutaj będzie mieć problem.
Młody przeciwnik powinien mieć duże kłopoty z odbieraniem trudnych piłek zagrywanych przez znacznie lepszego gracza.
Ryan Shane jest obecnie na 1410 miejscu w rnk. ATP.

David Goffin win @1,29 Pinnacle Sports✅
Bolleli wracał z przerwy po kontuzji i zagrał swoje pierwsze mecze na twardych kortach w Winston Salem.
Nie było tak źle, ale mam poważne wątpliwości czy jest na takim poziomie żeby tutaj powalczyć. Goffin gra przez cały rok w bardzo solidnej i stabilnej formie. Był bardzo blisko pokonania Djokovica w Cincinnati. Zaczyna Grand Slam w doskonałej formie i nie sądzę że, walczący Bolleli może zrobić wiele przeciw niemu. Spodziewam się pewnego zwycięstwa Goffin .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Busta - Janowicz 2.90 2/10 pinn✅
Wszedzie spadki na Jerzyka ale to troche przesadzony kurs bo niestety Polak gra bardzo slabo i dzis z kimkolwiek kumatym wystawiac go po 1,45 to az sie prosi przeciw. Kazdy doskonale wie, ze Busta nie jest specem od hardu ale musze przyznac, ze Hiszpan zaimponowal mi w Winston Salem. Bardzo przyzwoita gra, niezly serwis, pokonal Souse, Haasa i Bolelliego. Byl bardzo blisko wygranej z Herbertem brakowal jeden mecz na jego podaniu ale ostatecznie przegral. To jest dla niego nauka hardu na tym poziomie ale grajac tak jak w WS juz teraz moze zaskoczyc. Jerzyk jak to Jerzyk, zdecyduje serwis oraz podejscie mentalne. Stac Polaka na dobry turniej ale rownie dobrze moze juz odleciec w pierwszej rundzie. Akurat Carreno to zle losowanie, solidny z glebi kortu moze narobic Janowiczowi mase klopotow. Dobry z tylu, niezle biegajacy takze opcji dropow moze tez byc cienka, no i duzo lepszy w wymianach.
Basilashvili - Lopez 3.44 2/10 maraton ⛔
Ciezko tu nie zaryzykowac Nikoloza a powodow jest kilka. Gruzin wygral z Feliciano podczas Wimbledonu, kurs byl ponad 6 i buki wyciagnely wnioski bo teraz mozna wziac Basilashviliego za 3,44 najwyzej. Wiadomo jak Lopez prezentuje sie na trawie, teraz wieksze szanse na wlasnie Nikoloz. Ponadto 23-latek z Tbilisi przeszedl kwale, zapoznal sie dobrze z nawierzchnia a to nie to samo co treningi. Zazwyczaj w pierwszych rundach jest mnostwo niespodzianek w Szlemach i tu widze duza szanse na trafienie doga. Basil pokonal w kwalach Fabbiano, Batalle i Kruegera. Lopez non stop gra do dupy, mini przelamanie nastapilo w Kanadzie bo pokonal Raonica, Nadala i Seppiego. Wiadomo jednak w jakies formie jest Rafa i Milos. Nie sadze aby w tym sezonie Feli cos jeszcze ugral. Generalnie stawka tutaj nie duza bo jakos Gruzinowi nie ufam zbytnio, troche sie meczyl w kwalach, poza Hiszpanem to byly 3 setowki ale uwazam, ze ma na tyle duzo szans na wygrana, ze zdecydowanie warto zaryzykowac. Dzieki meczowi na Wimbledonie doskonale wie jak Lopez gra i czego sie moze spodziewac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Uważajcie z tym Robredo z kilku powodów:
- Niski kurs
- Tommy cały czas grał w ostatnich tygodniach z bandażem na bodajże łydce
- H2H 1:1 i oba mecze były dość dawno, ale były zacięte
- Berrer mobilizacja zapewne na 100%, ostatni turniej w karierze
- Bez najmniejszych problemów przeszedł kwalifikacje
- Dwie rundy później czeka teoretycznie Nishikori
- Hiszpan na Wimbledonie 0:3 w plecy z takim ogórkiem jak Millman
Myślę, że lepszym rozwiązaniem w tym meczu jest granie na seta dla Berrera po 1,68 niż Robredo po 1,18.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Oczywiście dziś na Jurka - kurs może nie jest za wysoki ale do jakiegoś dubelka należy dorzucić. Wyniki Polaka w tym roku nie są zbyt dobre, ale przed US Open miał całkiem niezłe występy 3 W i 3 L, z czego pokonał Monfilsa, Donaldson, Rosola natomiast musiał uznać wyższosć Dolgopolova, Andersona i Karlovica czyli specjalistów od gry na hardzie. Dzisiejszym jego rywalem będzie typowy ziemniak mianowicie Hiszpan Carreno Busta, który w tym sezonie gra moim zdaniem bardzo słabo jak na jego możliwości. Na clayu w ATP tourze bilans 8 W - 11 L, zatem jak od gracza specjalizujacego sie od grania na piachu jest to słabe osiągnięcie. Na hardzie w tym roku ma bilans ujemny 5 W- 6 L. Startował jedynie w ostatnim turnieju w Winston Salem gdzie pokonał podstarzałego ale zawsze groźnego Haasa, Souse typowego clayowca i Włocha Bolleliego, który równi dobrze mógł odpuścić sobie 3 seta gdzie przegrał 6:1. Dobrze wiemy, że w przeszłości Simone sprzedawał mecze, zatem w podrzędnym turnieju w Winston Salem mógł mieć miejsce ten proceder...
Jurek tylko raz spotkał się z Busta przed dwoma laty w Valencii gdzie wygrał 2:0. Dziś nie widze innego rozwiązania jak zwycięstwo naszego rodaka, który ma zdecydowanie większe ogranie na kortach twardych aniżeli Hiszpan, motywacji na pewno nie zabraknie w końcu mamy US OPEN...
Janowicz - Carreno =&gt; Janowicz =&gt; 1,50 ⛔⛔⛔ Jurek tragi-komedia...Prosze mi wybaczyć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Tradycyjnie już sklejam tasiemki na pierwszą rundę Wielkiego Szlema. Na AO, RG oraz Wimbledonie udawało się zrobić plusa i na to samo liczę tutaj. Osobiście połapałem wyższe kursy, co można sprawdzić w moim temacie z kuponami, jednak dalej oferta jakaś tragiczna nie jest, więc można coś jeszcze wybrać.
Duran/Estrella-Herbert/Mahut 0-2
Herbert/Mahut 1.19 1xbet
✅✅✅
Solidny debel kontra sklejka deblowo-singlowa. Mahuty to debel grający na wysokim poziomie, mają za sobą m.in. finał tegorocznego AO. Za to Duran to deblista na poziom challków, zaś Victorek to niezły singlista, który rzadko próbuje swoich sił w deblu. Widzę tutaj tylko jedną możliwość.
Begemann/Marach-Rojer/Tecau 2-0
Rojer/Tecau 1.34 1xbet
✅✅✅
Rojery, czyli triumfatorzy Wimbledonu. Ostatnio pograli średnio w Mastersach, ale widać, że dopiero wchodzili na hard. Mieli czas na ogranie się, więc teraz powinno być tylko lepiej. Za rywali dostają grających po raz pierwszy ze sobą Maracha i Begemanna, czyli deblistów na poziomie 250-tek i do tego bardziej pod cegłę, niż hard. Zgranie, umiejętności i nawierzchnia pod Horię z Jean-Julienem.
Matkowski/Zimonjic-Carreno-Busta/GGL 2-0
Matkowski/Zimonjic 1.23 1xbet
✅✅✅
Kurs solidnie spadł, jest na granicy opłacalności, jeśli nie poniżej, jednak podałem go wcześniej przy znacznie przyjemniejszym kursie, to coś napiszę. Matki ostatnio bardzo dobra forma. To, co cechuje ich grę to na pewno stabilność. Nie łapią wielu przestojów, dzięki czemu są w stanie grac praktycznie cały mecz na swoim, równym poziomie. Grają razem już od Mastersów w Ameryce jeszcze przed RG, więc można już mówić o sporym zrozumieniu. GGL z Carreno ostatnio też pogrywali razem, ale nie oszukujmy się, to są singliści próbujący swoich sił w deblu. O ile GGl jeszcze jakoś wygląda, o tyle Carreno może coś zrobić jedynie na mączce, a i tam ostatnio wypadał w grze podwójnej blado.
Fratangelo/Novikov-Murray/Peers 0-2
Murray/Peers 1.14 1xbet
✅✅✅
Mega spadek kursu, gdyż na start było 1.31 ???? Tamta propozycja to był kosmos, tutaj mamy do czynienia z różnicą kilku klas. Nic więcej pisać imo nie trzeba.
Peya/Soares-Oswald/Shamasdin 0-2
Peya/Soares 1.19 1xbet
⛔⛔⛔
Bardzo podobna sytuacja jak u Rojerów.
Smyczek/Kudla-Cabal/Farah 0-2
Cabal/Farah 1.27 1xbet
✅✅✅
Może i hard pod Jankesów, jednak umiejętności deblowe i zgranie nieporównywalnie większe u Kolumbijczyków. Ostatnio solidna forma, więc powinni sobie tutaj poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom