>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
M 41

mrzoob

Użytkownik
Witam wszystkich. Co sądzicie o graniu na Jużnego oraz przeciwko Troickiemu w meczu z Tiafoe. Myślicie że Serb sprzeda, odpuści ? Wszyscy wiemy co w ostatnim czasie wyczyniał Trocki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
friendly 421

friendly

Użytkownik
Witam wszystkich. Co sądzicie o graniu na Jużnego oraz przeciwko Troickiemu w meczu z Tiafoe. Myślicie że Serb sprzeda, odpuści ? Wszyscy wiemy co w ostatnim czasie wyczyniał Trocki.
Moim zdaniem spotkań takiego typu się po prostu nie gra. Nie warto ryzykować grosza na zawodników tego typu. Meczów w pierwszej rundzie jest masa, a dwa o których mowa są najtrudniejsze do przewidzenia. Youzuhny ma pół mózgu odklejone, on na każde spotkanie wychodzi z innym nastawieniem. Troicki to dla mnie nigdy nie błyszczał, zrobił w jednym turnieju show w 2015 i to by było na tyle. Sprzedaje, nie sprzedaje, cholera go wie, wiem jednak że nie zagralbym na niego ani przeciwko niemu ani złotówki. Polecam poszukać dzisiaj zysku w innych meczach, na forum napisane zostało sporo fajnych typów. Dzisiaj zarówno youzuhny jak i troicki mogą wygrac po 3:0, jak i przegrać po 6:1 w gemach. Z całego serca nie polecam tego ruszać dziś, a najlepiej do zakończenia ich kariery ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Denis Kudla vs Juergen Melzer
Jurgen win @3,05 Pinnacle Sports
✅

Warto pograć za drobne na 8 rakietę z przed paru lat.
Jest obecnie w bardzo dobrej formie wygrał 4 mecze z 5 ostatnich pojedynków przed tym turniejem.
Warto dodać że obaj panowie zmierzyli się 2 krotnie i oba pojedynki wygrał Jurgen.
23 letni Kudla jest specjalistą na kortach twardych.
Niedawno był na małym &quot;tourne&quot; w ameryce pn. zaprezentował się z dobrej str.
Niewątpliwie na korzyść Denisa bd. działać publiczność.
Jednak to młody zawodnik i jestem pewien że, bd. mieć duże problemy ze znacznie bd. utytułowanym Melzerem.
Mimo 34 lat Jurgen porusza się genialnie po korcie, a ostatnio doszedł do finału w grze podwójnej.
Do tego dochodzi ogromna presja, na rzecz Denisa..
Ja po takim kursie muszę zagrać.....
Napisałem na szybko bo zara zaczynają..

Zverev win @2,73 Pinnacle Sports⛔

Moim zdaniem w chwili obecnej, różnica między oboma graczami jest mała.
Kohlschreiber jest bardziej doświadczony, ale Zverev jest lepiej przygotowany.
Ale w ostatnim czasie dużo więcej grał na twardych kortach.
Kolba na hardzie nie koniecznie się dobrze prezentuję.
Myślę, że przy odrobinie szczęścia młody Niemiec może wygrać to starcie.
A kurs moim zdaniem też przesadzony.

Mayer L. - Federer R. under 29,5g @1,93 Pinnacle Sports✅

Widzieliśmy, jak dobry jest Federer w obecnym okresie.
Gra bardzo agresywną grę a serwis jest po prostu bez skazy, w jego pojedynkach nie ma anemicznych piłek ( z jego strony ).
W takiej formie powinien nie jednego w tym turnieju po prostu zjeść!
Zauważyłem też że, zmienił sposób odbierania piłek.
Albo mi się tylko wydaję.
Nie mniej jednak jego gra jest perfect.
Mayer jest lepszym zawodnikiem na glinie i co nie zmienia faktu że, obecny sezon jest przeciętny w jego wykonaniu.
Nie widzę argumentów aby mógł namieszać w grze, Rogera.
Szybka 3 setówka.

Stan Wawrinka vs Albert Ramos under 30,5g @2,02 Pinnacle Sports⛔

Wawrinka bierze zwykle większe turnieje bd. poważnie, a teraz może mieć łatwy start i dobre wejście w turniej jego przeciwnik Ramos preferuje grę na glinie.
Trudno ocenić, jak poważnym zagrożeniem bd. Ramos- Vinolas w US Open, bo przyjechał do Nowego Jorku bardzo późno i nie grał na twardych kortach od wiosny.
Szanse na zdobywanie pkt. widzę w serwisie o ile bd. db. działać no i ciekawe czy Wawrinka nie bd. robić głupich błędów. Dużo bd. zależało od początku pojedynku....
Sądzę że, jeśli Wawrinka wygra pierwszego seta to spokojnie zmieścimy się w 30,5 g, bo to właśnie o 1 set się najbardziej boję ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 1

wiolka97

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis US Open
Spotkanie:Nedovyesov-Hewwit
Godzina:20:00
Typ:2
Kurs:1,50
Bukmacher:pinnacle
Analiza: Juz za kilkadziesiąt minut rozpocznie sie mecz 1 rundy US Open pomiedzy Kazachem Nedovyesowem oraz Australijczykiem Hewwitem. Stawiam w tym spotkaniu zdecydowanie na żywą legendę tenisa ziemnego czyli Hewwita. Zajmuje on dopiero 355 pozycje w rankingu , jednak spowodowane jest to mala liczba gier . Byl mistrz w wieku 34 lat jest dosc grozny dla najmocniejszym a 100 w rankingu Kazachem ktory jest kompletnie niedoswiadczony z taka wielka impreza powinnien pewnie awansowac do kolejnej rundy . Obaj zawodnicy grali ze soba 19 lipca tego roku w pucharze Davisa gdzie Hewitt pewnie pokonal Nedovyesova 3-0 . Dzisiaj liczę na rownie pewne zwyciestwo
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Ogladalem mecz Gasqueta i gdyby nie kontuzja Kokkinakisa, to by przegral zasluzenie. Malo tego, przegrywal nawet wymiany z gosciem, ktory chodzil na jednej nodze. Takze wezcie to pod uwage w nastepnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
ja rowniez to ogladalem, niestety Gasquet slabiutko w tym meczu... podpisuje sie pod kolega powyzej. nie postawie juz zlotowki w tym turnieju na francuza
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Ogladalem mecz Gasqueta i gdyby nie kontuzja Kokkinakisa, to by przegral zasluzenie. Malo tego, przegrywal nawet wymiany z gosciem, ktory chodzil na jednej nodze. Takze wezcie to pod uwage w nastepnej rundzie.
Cenna informacja ale Francuz w 2 rundzie trafia na rozstrojonego szukającego formy Hasse, który mało brakowało a dziś by się pożegnał z turniejem w pojedynku z Jamajką. Także wychodzi na pojedynek 2 graczy będących w kiepskiej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Kyrgios Nick - Murray Andy, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 2.25

5:7, 3:6, 6:4, 1:6 ✅✅✅
Kyrgios pajacował w tym meczu więcej niż Monfils a jednocześnie momentami grał kapitalnie. Typ wszedł lecz świrowanie na korcie i straty seryjne punktów to była masakra.

VS.


Na dzisiejszą nockę wynalazłem taki typ, najpierw kilka słów o faworycie. Będzie nim światowa dwójka czyli Szkot, Andy Murray. &quot;Panicz&quot; sezon ba bardzo dobry wygrał 61 meczów a przegrał tylko 9 a na hardzie ma bilans 27/6. Przegrywał na twardej nawierzchni 3 razy z Djokovicem później z Coricem, Gabashvilim oraz Federerem. Ale potrafił w tym roku stracić sety z Dimitrovem, Kohlschreiberem, Andersonem, Thiemem, czy Gasquetem...na samym hardzie oczywiście bo na innych nawierzchniach było tego o wiele więcej z o wiele słabszymi tenisistami w porównaniu o jakich wspomniałem. Ale mimo wszystko Andy ostatnio jest w dobrej formie ponieważ wygrał turniej w Montrealu w przepięknym stylu i stracił tam tylko seta w finale z Djokovicem. Później udał się do Cincinnati i tam nie było tak kolorowo z jego postawą. Na dzień dobry męczył się z Fishem który wrócił ponownie do tenisa i był bliski straty seta, z Dimitrovem również stracił seta gdzie (UWAGA!!!) Bułgar miał przewagę dwóch przełamań a w trzecim secie Dimitrov miał 5:2 i przegrał mecz 5:7. Także z jednej strony panicz jest w dobrej formie bo wgrywa a z drugiej strony miał sporo zastojów jakich nie powinno być. Oczywiście, że to jest nowy turniej, nowe nadzieje i inne priorytety ale fakty mówią same za siebie bo trzeba być obiektywnym.

Jego przeciwnikiem będzie Australijczyk Nick Kyrgios z 37 miejsca a był już 25 na świecie. On w ostatnich tygodniach nie wypadł zbyt dobrze i dodatkowo przysporzył sobie problemów z tą gadką do Wawrinki, że Kokkinakis pukał jego dziewczynę. To ze sportem nie ma wiele wspólnego lecz na psychice mogło się odegrać. Kyrgios w Montrealu doszedł do 3 rundy przegrywając z Isnerem 7:5, 6:3 gdzie pokonał po drodze Verdasco w 3 setach oraz właśnie Wawrinkę 6:7, 6:3, 4:0 gdzie Stan skreczował przez ból lecz wszyscy wiemy, że prawda jest inna. W Cincinnati natomiast Nick odpadł w pierwszej rundzie z Gasquetem 6:2, 6:1 lecz zmagał się tam z kontuzją jeśli dobrze pamiętam grzbietu. Lecz minęło 2 tygodnie od tamtego meczu i Kyrgios mówi, że nic go nie boli także miejmy nadzieję iż nie zobaczymy kolejnego kreczu w tym turnieju. Kyrgios ma 193 cm wzrostu i jego największą bronią jest właśnie serwis gdzie dodatkowo dochodzi do tego forhend.

Jeśli &quot;kangurowi&quot; będzie siedziało podanie to może jak najbardziej urwać minimum jednego seta paniczowi. Serwis musi mu siedzieć aby zagrozić paniczowi bo jeśli nie będzie to funkcjonowało to na pewno szybko pożegna się z US Open. Ważne też aby z forhendu grał bardzo agresywnie jak to on potrafi ponieważ bekhend będzie ostrzeliwany przez Andego. Szkot nie trafił na łatwego przeciwnika w pierwszej rundzie mimo, że wygrywał z nim 3 razy, przy czym 2 razy w tym roku. Moim zdaniem jeśli Kyrgios zagra swój najlepszy tenis to ma szanse na tego seta na pewno i tak też stawiam.

Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61. Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
2 .Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74. Wynik? 1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅
3. Kyrgios Nick - Murray Andy, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 2.25. Wynik? 5:7, 3:6, 6:4, 1:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
K 67

kama_reda

Użytkownik
Milos Raonić - Fernando Verdasco 3.25
Ze starego, dobrego Raonicia pozostało aktualnie niewiele i trzeba to wykorzystać. Po przebytej operacji stopy wciąż szuka formy, a jego ostatnie tygodnie to sportowy dramat. Kiepski Wimbledon, który tłumaczył grą z bolącym bodaj biodrem, następnie szybkie porażki z Karloviciem i Lopezem. Teraz w pierwszej rundzie teoretycznie gładko wygrał ze Smyczkiem, ale po pierwsze dostał jednego z najsłabszych tenisistów z głównej drabinki, a po drugie jego gra wołała o pomstę do nieba. Masa tragicznych, juniorskich wręcz błędów, trafianie pierwszym serwisem na poziomie 50%, bronił aż 6 break pointów, dodatkowo tie-break o mało co nie przegrany na własne życzenie (pomógł Smyczek). Teraz dostaje przeciwnika znacznie lepszego i warto zagrać przeciwko Kanadyjczykowi. Oczywiście Verdasco też ma swoje przestoje, czasami coś nie zagra pod kopułą, ale ma niewątpliwie potencjał, by ograć Raonicia. Szczególnie Raonicia znajdującego się w tak słabej formie. Dodatkowo należy wspomnieć o kortach, które - jak na hard - są wyjątkowo wolne, co z pewnością będzie małym handicapem dla Hiszpana. Na piasku dwukrotnie już ograł Raonicia.
Najważniejsze natomiast zostawiam na koniec: https://twitter.com/markhmasters/status/638800085283905537 Raonić nie ukończył dzisiejszego treningu, znów przegrał z bólem. Kursy lecą, można rozważyć też grę u buka, który ewentualnego krecza nie rozlicza po kursie 1.0 (np. w unibecie 2.80 na Verdasco).
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś widzę jeszcze Fogniniego (3:0 ✅) i Lopeza (3:2 ✅) ???? .
Raonic M. - Verdasco F.
Verdasco F. ::: 2,94 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 3:3 z lat 2011-2013, ale Verdasco wygrał wszystkie mecze na mączce. Ich pozostałe mecze na hardzie były dość zacięte, Fernando w większości urwał set, lub były w meczach tie-breaki. Raonic w tym sezonie słabo z wynikami, mnóstwo problemów zdrowotnych. Verdasco gra tak jak zawsze czyli forma chwiejna, traci set, ale zawsze jest to niezwykle groźny zawodnik. Leworęczny, a w pierwszej rundzie pokonał po 5 setach 37 letniego Tommiego Haasa. Seta może spokojnie wygrać jak i nie cały mecz.
Najważniejszą informacją jest fakt, że Raonic nie ukończył treningu ponieważ znowu nabawił się kontuzji. W pierwszym meczu niby wygrał 3:0, ale Tim Smyczek z polskimi korzeniami w tym sezonie gra niezwykle słabo oprócz tej pamiętnej 5 setówki z Nadalem podczas Australian Open. Grajcie tam gdzie krecz = wygrana.
Wynik: 6:2 6:4 (5)6:7 7:6(1) @Edit: Trochę szkoda, bo miałem tego nie grać, ale zagrałem po powyższej informacji ???? . W ostatnim secie Verdasco mial 4 szanse na przełamanie.
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Wie ktoś może, czemu Muller zagrał taką padakę z Bemelmansem ? Nie bylo kamer, wiec nie wiem czy kontuzja, ale zaciekawil mnie wzrost kursów w meczu deblowym Muller/Qureshi kontra Troicki/Lajovic. Chcialem atakowac poczatkowo po 1.40 Mullera z kolega, bo jako para widziałem ich pare meczy i grali bardzo przyzwoicie, ale ruchy kursów po meczu singlowym Mullera wzrosły. Po drugiej stronie siatki typowa zlepka singlistów na jeden turniej.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Bautista- Agut vs Carreno-Busta 2 (+2.5 seta) @1.75 Pinnacle ✅

Nie neguję faktu, że to starszy z Hiszpanów jest tutaj faworytem ale tak niskie kursy na niego? Carreno w dobrym stylu ograł Janowicza i absolutnie stać go tutaj na seta. Agut broni punktów za 4 rundę, Carreno za 3. To nie jest ich ulubiona nawierzchnia i nie sądzę by któryś tu wygrał przekonująco.

Fognini - Cuevas 1 @1.66 Pinnacle ✅

Gra w kierunku Włocha to zawsze spore ryzyko ale dziś powinien sobie poradzić.
Urugwajczyk ma marne pojęcie o grze na hardzie, a wygrana Fabia z Johnsonem w niezłym stylu to powód do optymizmu.

Bez żadnych problemów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 115

werg

Użytkownik
Berankis R. - Goffin D. (14)
Typ: powyżej 3,5 seta ✅
Kurs: 1,72
Buk: Bet365

Litwin Ricardas Berankis 78 rakieta rankignu ATP zmierzy się z 15 tenisistą Belgiem Davidem Goffin. W bezpośrednich starciach toczonych na nawirzchni twardej górą jest Litwin, który wygrał w 2011 W Genevie 6-3 6-4 i w 2012 w Paryżu 6-4 6-3, natomiast w obecnym roku w indyjskim Chennai górą był Belg a wynik meczu to 6-0 4-6 7-6. Zdecydowanym faworytem pojedynku jest Goffin, który w pierwszej rundzie uporał się bez straty seta z Simone Bolellim, Litwin natomiast stoczył pięciosetowy pojedynek z Portuglaczykiem Sousą wygrywając decydującego seta w tie-breaku do czterech. Według mnie wartym zdarzeniem do gry jest to, że meczu będzią rozgrane przynajmniej 4 sety. Litwin to waleczny zawodnik co udowodnił na tegorocznym Wimbledonie tocząc pięciosetowy przegrany co prawda pojedynek z Cilcem, myślę, że do kolekcji pięciu wygranych setów z Belgim dorzuci przynajmniej jeszcze jeden.

Raonic M. (10) - Verdasco F.
Typ: powyżej 3,5 seta ✅
Kurs: 1,57
Buk: Bet365

Milos Raonic zamyka pierwszą 10 rankignu ATP, Kanadyjczyk czarnogórskiego pochodzenia w tym sezonie nie prezentuje tak dobrej formy jak w latach ubiegłych. Jego dzisiejszy przeciwnik Fernando Verdasco 42 rakieta także w obecnym roku nie gra tak dobrze jak w poprzednim. Jeśli chodzi o H2H to jest remis 3-3 na mącze górą był Hiszpan natomiast na hardzie wygrywał Raonic. W pierszej rundzie Hiszpan stoczył pięciosetówkę z weteranem Haasem, Raonic bez straty seta ograł gospodarza Tima Smyczka. Jeśli chodzi o Hiszpana to dla jego gra równa się przeważnie temu, że będziemy świadkami bardzo długiego wręcz morderczego pojedynku. Raonic jest tu oczywiście faworytem lecz zwycięstwo może nie przyjść tak łatwo jak poprzednio i możemy być świadkami przynjamniej czterosetowego starcia.

Fognini F. (32) - Cuevas P.
Typ: powyżej 3,5 seta ⛔
Kurs: 1,50
Buk: Bet365

Dwaj dobrze grający na nawierzchni ziemnej zawodnicy spotkają się w drugiej rundzie, chodzi o 32 rakietę bezkompromisowego Fabio Fogniniego i 40stkę Urugwajczyka Pablo Cuevasa. H2H dwa do jednego na korzyć Włocha wszystkie mecze rozegrane zostały na clayu. W pierwszej rundzie obaj uporali się w indentycznym stosunku z typowymi zawodnikami lubiącymi nawierzchnie twarde tracąc po jednym secie, Włoch z Johnsonem, Urugwajczyk z Selą. W tym pojedynku dopatruję się tak ja w wyżej opisanych przynajmniej czterosetowego meczu, myślę, że zwycięstwo któregoś z nich bez straty seta będzie nieoczkiwane i zobaczymy tutaj przynajmniej 4 sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Cuevas (+2,5 seta) + Marchenko (+2,5s) @ 1,78 Pinnacle ⛔
Przeciwnikiem Cuevasa będzie znany z pajacowania - Fabio Fognini, który w 1 rundzie wygrał niespodziewanie z Johnsonem w 4 setach. Włoch wygrał z Amerykaninem pierwszy swój mecz na hardzie w tym roku. Meczu nie oglądałem, ale ze statystyk wynika, że nie stał na wysokim poziomie. Obaj mieli ponad 10 DF i dużo UE. Cuevas pokonał lubiącego hard Selę w 1 rundzie. Urugwajczyk to typowy ziemniak, ale to samo można powiedzieć o Włochu. Cuevas to solidny gracz, potrafi przebijać, a jak trzeba to i przyłożyć forehandem i serwisem. Pewnie faworytem jest tu Fognini bo to niezwykle utalentowany tenisista, ale bardzo możliwe, ze mu coś odwali w trakcie meczu i straci seta.
Pojedynek ukraiński - Marchenko vs Stakhovsky. Stakhovsky nie imponował wysoką formą ostatnio. Porażka 3:0 z Przysiężnym w Pucharze Davisa lub duże problemy z pokonaniem Peliwo w Montrealu pokazują, że kryzys formy jest poważny. Teraz jednak wygrał z Millmanem w 1 rundzie co można uznać za mały sukces, bo Millman ostatnio nieźle grywał. Marchenko też nie grał dobrze przed kwalifikacjami do US Open. W Nowym Jorku jednak się odbudował, przeszedł pewnie kwalifikacje, a w 1 rundzie wygrał po kreczu Monfilsa. W meczu ze Stachem może sporo namieszać. H2H 4-1 dla Stakhovsky&#39;ego, ale Marchenko potrafił dwukrotnie ugrywać minimum seta w tych meczach które przegrał, a podczas AO 2012 grali aż 5 setów. Mecz teoretycznie powinień być wyrównany.
Gra w kierunku Verdasco to też nienajgorszy pomysł. Widziałem Raonica w meczu z Lopezem chyba w Cincinnati i jego gra wyglądała słabiutko. Z takim poruszaniem się jakie wtedy zaprezentował śmiało można go nazywać największym drewnem ATP Tour.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Ferrer + Cilic + Goffin = 1,55 betsson ✅ ✅ ✅ Identyczna sytuacja jak wczoraj. Dwa pierwsze mecze z palcem dupie weszły, tak jak wczoraj Gasqet wywołał u mnie objawy zdenerwowania grzecznie mówiąc, tak dzisiaj Goffe. Ostatecznie jednak nie inaczej jak na plus! Pozdro
Siemano. Wczorajsza taśma pozytywnie. Do końca 2 rundy program tym samym sposobem, później czas na pojedyncze mecze. Na dzisiaj ciekawie wyglądają 3 bety. Cilic nie zachwyca forma, jednak US open zobowiazuje, ponad to trafia dzisiaj na przeciętnego ruska, który jeżeli urwie seta to będzie zaskoczeniem. O Ferrera balem się przed turniejem, zagrał 2 sety na dzień dobry, wyszły przeciętnie, następne 2 już w swoim stylu. Wydaje sie, że nie zamierza odopuszczać, drabinki tragicznej nie ma, uważam że dzisiaj na luzie pyknie rywala, trochę pobiega, pomeczy i wygra. Co do Goffina, no chlopina ostatnimi czasy prezentuje bardzo solidną formę. Ma wachlarz pięknych zagrań, generalnie widać że chce i potrafi. Litwin to poleczka niżej. Trzymam kciuki za chłopaków!
Pisane z telefonu więc możliwe durne literowki.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Na dzisiaj tylko dwa single, trzeba powoli szukać sensacji i odbudowywać budżet (Verdasco też pójdzie w ruch). ;)

Nadal (under 30 gemów) @ 1,72 PinnacleSports

Dzisiaj postanowiłem zaatakować w stronę undera gemowego w starciu Nadala. Nie dlatego, że uważam, iż jest on w świetnej formie, ale ze względu na jego dzisiejszego przeciwnika. Schwartzmann, bo o nim mowa zapewne nie grałby tutaj, gdyby nie dostał w pierwszej rundzie za przeciwnika niedoświadczonego Ymera. Na hardzie gra mało, do tego słabo, bo i warunki fizyczne nie pozwalają mu na wykorzystanie szybkości kortów twardych. Jest to idealny typ przeciwnika dla Rafy, który będzie mógł prowadzić swobodne wymiany przy serwisie rywala. Panowie spotkali się do tej pory na clayu jeden jedyny raz i triumfował Nadal 6:2 6:2 . Myślę, że nie grałbym takiego zakładu, gdyby po drugiej stronie siatki stał mocno serwujący gracz, jednak w przypadku Schwartzmanna fajerwerków na serwisie nie uświadczymy. Łamanie rywala powinno być dosyć łatwe a w wymianach mimo wszystko królować powinien Hiszpan. Liczę na szybkie trzy sety w tym meczu.

Klizan @ 3,56 PinnacleSports

Drugie ze spotkań, które postanowiłem wziąć na tapetę. Klizan to dość specyficzny grajek. Miewał ostatnio słaby okres i zapewne na US Open chciały wykręcić w miarę przyzwoity wynik. Naprzeciw niego stanie Chardy, którego formie nie do końca ufam. Ten zawodnik zazwyczaj wystrzela w jednym, dwóch turniejach w sezonie a potem słuch o nim zanika (w jednym w tym roku już wystrzelił). Na US Open obaj stracili sety w pierwszej rundzie, Klizan z Mayerem zaś Chardy z Shanem (nie kojarzę kompletnie zawodnika). W h2h prowadzi 2:1 Słowak, jedyny mecz o jakąś stawkę z tych starć (nie challenger) to 3 runda US Open, gdzie wygrał pewnie w 3 setach (2012 rok). Rok temu Klizan odpadł tu po morderczej pięciosetówce z Berdychem już w 2 rundzie, teraz ma okazję, aby zajść dalej. Myślę, że spotkanie będzie bardziej wyrównane, aniżeli wskazują na to kursy i może nawet zakończy się sensacyjnie. Warto w ramach formalności dodać, że Chardy zaliczył świetny turniej rangi ATP 1000 przed US Open, gdzie zatrzymał go Djokovic. Klizan ogrywał się w Winston Salem, gdzie przegrał/postanowił się ulotnić z Veselym. Oczywiście typ za mniejsze pieniądze, ale myślę, że możemy zobaczyć tu niespodziewany wynik.


PS. Oczywiscie turniej w Acapulco dopiero od 2014 to hard, Tie-Break ma tu racje. Koryguje z telefonu, czasami livesports i ich kolorki jest zwodnicze. ;-)
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Paire - Ilhan
powyżej 3,5 s - 1,72
powyżej 35,5 g - 1,83

Zaczne od Ilhana. Mecz z emerytowanym Stepankiem pokazał, ze serw mu siedzi i bardzo dobrze czuje sie na kortach USO. gdyby nie krecz Czech najprawdopodobniej mecz by sie skonczył 3-1. Pokazał równiez, ze nawet najmocniejsze zagrywki rywala sa do odebrania i pokazania dosyc dobrego returnu.
Paire. Wiadomo, ze Nishikori nie jest w najlepszej formie, kontuzja albo po prostu brak formy nie pozwalaja mu grac na jego najwyzszym poziomie. Francuz w 1 secie pokazal ze nie jest chlopcem do bicia i potrafi sie postawic. Nastepne dwa sety, wg mnie dobra postawa, bronil sie (tylko po jednym przelamaniu w kazdym secie).

Skłania mnie wlasnie to do tego zeby zagrac na over setowy i gemowy. Głównie chodzi mi tu o Ilhana, jezeli zagra napogobny poziomie jak ze Stepankiem seta urwie, a to łaczy sie rowniez z overem geowym (przewaznie ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
U 7

ushat

Użytkownik
Kukushkin - Dimitrov over 3.5 seta @2.07 ComeOn 5/10 ✅
Kukushkin - Dimitrov DW 1:3 @3.60 ComeOn 2/10 ⛔

Z mojej strony polecam dziś typ na over setowy w starciu Kazacha z Bułgarem. Dimitrov nie jest w swojej najwyższej formie, nie zmieni tego faktu nawet dość gładkie 3:0 z Ebdenem. Ciężko sobie wyobrazić, aby powtórzył ten wynik w spotkaniu z Kukushkinem, który jest bardzo solidnym zawodnikiem, dysponującym niezłym serwisem. Mam w pamięci ostatni pojedynek wielkoszlemowy Kazacha, na Wimbledonie, gdzie po bardzo wyrównanym meczu uległ Murrayowi. Dla odważniejszych dorzucam typ na dokładny wynik, przewiduję że mimo wszystko Dimitrov to spotkanie wygra, jednak ze stratą jednego seta.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Panowie spotkali się do tej pory na hardzie jeden jedyny raz i triumfował Nadal 6:2 6:2
Srutu tutu, majtki z drutu :mad:

Panowie nigdy ze sobą nie grali na hardzie. Turniej w Acapulco w roku 2013 rozgrywany był na mączce,a nie na hardzie. Zmienili tam nawierzchnię dopiero w 2014 roku. Do usunięcia dopiero później aby ludzie nie zostali wprowadzeni w błąd :]
 
jozzy22 571,5K

jozzy22

Użytkownik
Srutu tutu, majtki z drutu :mad:
Panowie nigdy ze sobą nie grali na hardzie. Turniej w Acapulco w roku 2013 rozgrywany był na mączce,a nie na hardzie. Zmienili tam nawierzchnię dopiero w 2014 roku. Do usunięcia dopiero później aby ludzie nie zostali wprowadzeni w błąd :]
Tak podaje livesports stąd pewnie taki wpis Kolegi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom