>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Też tak myślę, do tego jest coraz więcej hot spotów i pewnie masa innych sposobów, o których niedługo będą powstawały książki.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
A ja się tak zastanawiam co będzie po wejściu w życie tej ustawy. Bo zgodnie z jej założeniami nie tylko nie będzie można grać w zagranicznych serwisach bukmacherskich nie zarejstrowanych w Polsce to jeszcze nie będzie można reklamowac takich serwisów w mediach, prasie i internecie (oczywiście w Polsce). Ciekawe jak w następnym sezonie będzie pokazywane mecze z zagranicznych lig oraz europejskich pucharów, gdzie na koszulkach oraz bannerach wielu drużyn będą widoczne reklamy bukmacherów. To w takim razie media w miejscach gdzie pojawiać się będą takie zakazane reklamy będziemy widzieć czarny pasek?Bo w innym przypadku będzie to oznaczać łamanie zapisów ustawy i wiązac się z pewnymi sankcjami.
Krótko mówiąc wolna Polska w szybkim tempie kończy (a może już się skończyła?) Ja jestem tylko ciekaw jak to jest możliwe że jeszcze dozwolona jest prostytucja w agencjach towarzyskich ;) bo do tego rządzący (jeszcze) się nie dobrali.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Ciekawe co z dzieciakami, którzy będą paradować w koszulkach swoich idoli po mieście... Już widzę, jak smutni panowie czatują na nich pod szkołą ???? Doprawdy, to co się dzieje, zaczyna przekraczać granice absurdu.
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
panowie to co z tym graniem po tej nowej ustawie jak wejdzie? ja planuje zakupic internet bezprzewodowy w angli i korzystac z niego w polsce po to zeby polski operator nie wydal ze gram !! co o tym myslicie moze macie lepsze pomysly pozdrawiam ????
 
S 0

sparrco

Użytkownik
panowie to co z tym graniem po tej nowej ustawie jak wejdzie? ja planuje zakupic internet bezprzewodowy w angli i korzystac z niego w polsce po to zeby polski operator nie wydal ze gram !! co o tym myslicie moze macie lepsze pomysly pozdrawiam ????
Już Ci pisali wyżej, że wystarczy jak kupisz polski pre-paid, z Orange Play Plus, cokolwiek. Modem na USB i karta SIM i jazda. Nikt tego nie sprawdzi, bo to nierejestrowane jest. Musieliby jakoś kartę namierzyć z nadajnika, a w takie hece nikt nie będzie się bawił.
Ja już kupiłem modem Huawei i karte z Orange, bo chyba najlepszą mają ofertę, 7 GB za 100 zł na 5 m-cy i testuje czy połączeń nie zrywa, bo ja w kasynach gram, więc potrzebuje neta bez przerw ;)

Poza tym nie wiem czy zagraniczna karta będzie Ci tutaj działać. Nawet jeśli, to i tak przecież musi się łączyć przez polskie nadajniki :razz:
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
a po tej ustawie to sluzby celne beda zbieraly informacje od polskich dostawcow neta czy ktos nie gra przypadkeim na stronach i beda wylapywac graczy czy o co chodzi z ta ustawa pozdrowki
 
W 0

wastag

Użytkownik
a ja tu widzę ogromną dziurę w ustawie ????
wystarczy przepisać umowę na internet na starą babcię i niech oni już konto mojej babci przetrzepują ???? tylko rencina.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
No własnie to jest ta luka, z którą nie wiadomo jak będzie... bo jeśli będą sprawdzali tylko konto tego, na kogo jest net, to ja jestem free (u siebie BC na siostrę, u rodziców NEO na ojca, w robocie Hot Spot). A jeśli wszystkich domowników to już nie tak wesoło :razz:
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
A kto wam powiedzial ze nie bedzie mozna grac jak dotychczas? Postraszyli ustawa ktorej i tak pewnie nikt nie bedzie egzekwowal... Nie panikujcie ???? Osobnik ktory zakupil juz neta w Anglii - gratuluje pomyslowosci ????
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
a panowie po tej ustawie jak to wejdzie bedzie mozna wejsc wogule na strone expekt bwin z koncowka com czy to bedzie poblokowanie
 
S 0

sparrco

Użytkownik
A kto wam powiedzial ze nie bedzie mozna grac jak dotychczas? Postraszyli ustawa ktorej i tak pewnie nikt nie bedzie egzekwowal...
ale tego nie wiemy, nie wiemy co będzie...
czas pokaże, czy należało być przezornym, czy nie,
tyle, że wtedy będzie już za późno na profilaktykę :]

a panowie po tej ustawie jak to wejdzie bedzie mozna wejsc wogule na strone expekt bwin z koncowka com czy to bedzie poblokowanie
nie wiadomo.
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
no wlasnie tu jest problem!! jak poblokuja strony to tylko angielski pre-paid ratuje na angielskim wejdziesz bez problemu
 
I 2

indiana

Użytkownik
Moim zdaniem zaden pre-paid nic tu nie da.Jak wiadomo grac nie mozna było i taka jest prawda.Wczesniej nie mogli egzekwowac ,bo nie mieli prawa.Teraz maja prawo.Co z tego jak teraz nawet wchodzisz z pre-paida jak cie wezmą na tapete i zobacza ile zarobiłes-wypłaciłes w 2010 roku.teraz maja prawo zablokowac konto bankowe i sprawdzic.a bukmacherzy beda mieli obowiązek udostepnic twoje dane na temat logowania, kiedy i jak itp.i nic tu nie da powiedzenie, że prawo nie działa wstecz.nie tym razem.pozdrawiam
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Moim zdaniem zaden pre-paid nic tu nie da.Jak wiadomo grac nie mozna było i taka jest prawda.Wczesniej nie mogli egzekwowac ,bo nie mieli prawa.Teraz maja prawo.Co z tego jak teraz nawet wchodzisz z pre-paida jak cie wezmą na tapete i zobacza ile zarobiłes-wypłaciłes w 2010 roku.teraz maja prawo zablokowac konto bankowe i sprawdzic.a bukmacherzy beda mieli obowiązek udostepnic twoje dane na temat logowania, kiedy i jak itp.i nic tu nie da powiedzenie, że prawo nie działa wstecz.nie tym razem.pozdrawiam
Bzdury.... Polska może tyle kazać Bukmacherowi zarejestrowanemu na Malcie, co ja Putinowi ????
 
I 2

indiana

Użytkownik
Służba Celna sprawdzi podatników korzystających z hazardu internetowego. Skontrolowane będą konta bankowe, co pozwoli na sprawdzenie nie tylko przelewów z gier. Fiskus otrzyma więc informacje np. o darowiznach, które powinny być opodatkowane.
osoba, która będzie korzystać z hazardu internetowego, zostanie sprawdzona przez kontrolę celną i skarbową. Głównymi informacjami dla fiskusa o transakcjach podatnika będą jego przelewy bankowe. Takie przepisy zawiera projekt nowej ustawy hazardowej i projekt jej nowelizacji.
– Zamierzamy monitorować przelewy bankowe na konta organizatorów gier w internecie i z tych kont na konta uczestników gier – podkreśla Jacek Kapica, wiceminister finansów odpowiedzialny za nową ustawę hazardową.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom