>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 59

blox

Użytkownik
... wczoraj odbyłem przesłuchanie przez panią z UC, zagrałem z nimi w otwarte karty, i przyznałem się do udziału gry na bet-at-home, bowiem czułem, że na to mają haki, i de facto potwierdziło się gdyż mieli mój numer gracza ... ponadto mieli numer konta PKO, pytając się czy to moje konto, ale to nie moje tylko konto przesyłowe bet-at-home ... pytań było sporo, wszystkie związane z hazardem w necie, były też o portfele płatnicze, znajomość ustawy, czas brania udziału w grach, wpłaty i wypłaty i takie tam słodkie pierdolenie ;) ... ogólnie panie ( były 2, z czego jedna tylko mną się zajmowała) były mile usposobione wobec mnie, bo ja dodałem swoje 3 grosze i powiedziałem co myślę o mafi rządowej, że wiem co się dzieje z tą akcją, generalnie nabrałem odwagi i wylałem trochę goryczy (szkoda, że nie nagrałem tego na dyktafon,to bym opublikował na dowód, bo byłem wylewny w swojej frustracji wobec nie-rządu mafijnego ) ... ponadto pokazałem im pisma komornicze i windykacyjne ( długi za hazard nomen omen), że jestem w plecy jakieś 5 klocków, no i to zapisały w zeznaniu ... moja dedukcja jest taka, że ktoś z banków NAS wysypuje, bo jakiś cwaniaczek musiał być dociśnięty i beknął o przelewach i tak doszli do graczy ... na koniec poprosiłem o zwrot kosztów przejazdu, i wygłosiłem mowę końcową o tym jak te qrvy z knesejmu pchają nas na wojnę z Rosją, za banderowską ukrainę, dodałem jeszcze o tym, że to jest wojna o ziemię, gdzie Usrael ma swoje koncerny typu Monsanto z GMO, które podpisał u nas Komorus i dodałem, że bezkarni degeneraci komornicy kradną ludziom mienie i to jest legalne, a ludzie którzy swoimi pieniędzmi przegrywali są przestępcami ... ogólnie ciąg dalszy nastąpi ... nie przyznałem się do niczego ponadto, to co wiedziałem, że mają haki ... jeśli mają dostęp do kont bankowych i wyciągów, to mogą dojebać wszystkich ostro, ale trzeba mieć wyjebane na tych syjonistycznych bandytów ???? ...
Taki jesteś wyszczekany, a dałeś się podejść babie z UC jak dzieciak. Góvno mieli, nie dowody, każdy tu Ci to powie. Żaden sąd by Cię nie skazał.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
No ale przynajmniej z paniami sobie pogadał i się wyżalił ????
Na innej stronie koles napisal ze pokazali mu wyciag zakładów jak grał........Pozostawie to bez komentarza parodia...Jedynie co mnie ciekawi ktory bank tak sypie ludzi...Ja na szczescie mam zamkniete konto co wyplacalem z bah wiec watpie ze komus bedzie chcialo sie w archiwum grzebach i szukac ze ten i ten w 2012 roku gral na bah!!!
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
To wszystko to przecież dalej to samo, te rzekome 17 tys. danych. Wysyłają po prostu partiami, a nie razem. Dostali się do danych konta Bah PEKAO SA (Nie PKO BP, jak wielu tu myli) i stąd mają dane.
Niezrozumiałe są zatem dalsze pytania, który bank sypie... Żaden prawdopodobnie teraz nie sypie, tylko raz tamto wyciekło i z tego korzystają. Nie siejmy spamu kolejnego.
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Taki jesteś wyszczekany, a dałeś się podejść babie z UC jak dzieciak. Góvno mieli, nie dowody, każdy tu Ci to powie. Żaden sąd by Cię nie skazał.
... ja prowadzę pewną grę z systemem, i moje działanie było wyrachowane, wręcz prowokacyjne, także niech mają poczucie dominującej władzy i wyższości, wyjebane mam, bo moja wiedza pozwala mi grać w pewne gry strategiczne z matrixem ;) ... wygrałem już z armią, komornikami, wygram i teraz z sądem, do którego chcę celowo iść, żeby ich nasycić ego-władzy, bowiem paradoksalnie, to działam na rzecz dobra tych, którym się &quot;upiekło&quot;, gdyż jak wilk będzie syty, to owiec już nie ruszy kolego ... poza tym, czasami trzeba przegrać, aby wygrać ... kiedyś może osiągniesz pewien stan wyższej świadomości niż osobiste mniemanie, o własnej małostkowej błyskotliwości ;) ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... ja prowadzę pewną grę z systemem, i moje działanie było wyrachowane, wręcz prowokacyjne, [...]
Nie obraź się ale dla mnie, osoby, która w aparat represji nap ... lała butelkami z benzyną, powyższa postawa jest w tym momencie dorabianiem ideologii a kto inny powie, że &quot;dupie uszów&quot; aczkolwiek czytałem tekst z sympatycznym uśmiechem.
Kolokwialnie mówiąc, wypucowałeś się ze wszystkiego. I mylisz się. Nikomu innemu to nie pomoże tylko właśnie &quot;systemowi&quot;, który będzie święcił tryumf i pożerał następne ofiary.
Natomiast Twoje &quot;mowy końcowe&quot; dotyczące percepcji przez Ciebie rzeczywistości politycznej, prawdopodobnie wyszły tym paniom z UC drugimi uszami, skoro już o nich była wcześniej mowa.
Pytanie konkretne jest takie, skąd mieli Twój numer gracza?
 
M 0

maniek1902

Użytkownik
Przeczytałem temat, brakuje mi konkretnych informacji.
Jeśli ktoś byłby łaskaw odpisać na pare poniższych pytań,
w szczególności chodzi mi o osoby który już miały wizytę w UC:
Z tego co wyczytałem do tej pory to są zasadniczo dwie opcje:
OPCJA A. odmowa zeznań/odpowiedzi albo przedstawienie innych tłumaczeń oddalających winę i wtedy nie wiadomo do końca co będzie, może sprawa pójdzie do sądu, może skończy się umorzeniem.
OPCJA B. przyznanie się i wtedy jest mandat?
Jak wygląda sytuacja gdy wybiera się plan B i chce poddać się karze?
1. Czego żądają gdy ktoś się przyznaje?
Wystarczy samo przyznanie się, podpis na jakimś oświadczeniu o winie i to załatwia sprawę?
Czy chcą jakiś wydruków przelewów, potwierdzeń salda z banku itp itd?
2. Z tego co wyczytałem to kluczowa jest data 14/7/2011, bo wtedy weszła ta nowelizacja ustawy i od tej daty czepiają się o przelewy?
3. Sprawa wysokości mandatu. Wiem ile jest zapisane w ustawie, jakie są maksymalne kary, ale jakie kwoty mandatu pojawiają tak realnie najczęściej?
Znalazłem w tym temacie wypowiedź jednej z osób, że miał przelewy na niskie sumy dwucyfrowe i zapłacił 600 zł mandatu.
Czy ktoś zapłacił może mniej, coś udało się wynegocjować?
Do jakiej kwoty przelewu lub przelewów można liczyć w ogóle na mandat? Do każdej i w zależności od tego jest odpowiednio wysoki mandat?
4. Zakładając, że ktoś sie przyznaje, składa zeznania i obciąża nimi siebie i dopiero wtedy dowiaduje się o wysokości mandatu? Wtedy to już mają dowody i są w dobrej pozycji, mogą przywalić dowolną karę bo wiedzą że i tak mają przyznanie do winy. Chodzi mi o to czy można mieć jakiś wpływ na wysokość tego mandatu, niczgo nie podpisywać do czasu aż nie będzie kwoty mandatu czy taka opcja nie jest możliwa? Ktoś kto płacił mógłby napisać dokładnie jak to wygląda.

5. Czy celnik wystawia mandat od razu podczas tego przesłuchania i jest standardowo 7 dni na zapłacenie, wpłaca się to i kończy to całe zamieszanie?
Nie ma żadnych wpisów do KRK i sprawa jest zakończona?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
5. Czy celnik wystawia mandat od razu podczas tego przesłuchania i jest standardowo 7 dni na zapłacenie, wpłaca się to i kończy to całe zamieszanie?
Nie ma żadnych wpisów do KRK i sprawa jest zakończona?
tak, czy 7 czy 14 to nie wiem, wpisu nie ma jak kwota nie przekracza ustawowej granicy wykroczenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
devin69 43

devin69

Użytkownik
Nie obraź się ale dla mnie, osoby, która w aparat represji nap ... lała butelkami z benzyną, powyższa postawa jest w tym momencie dorabianiem ideologii a kto inny powie, że &quot;dupie uszów&quot; aczkolwiek czytałem tekst z sympatycznym uśmiechem.
Kolokwialnie mówiąc, wypucowałeś się ze wszystkiego. I mylisz się. Nikomu innemu to nie pomoże tylko właśnie &quot;systemowi&quot;, który będzie święcił tryumf i pożerał następne ofiary.
Natomiast Twoje &quot;mowy końcowe&quot; dotyczące percepcji przez Ciebie rzeczywistości politycznej, prawdopodobnie wyszły tym paniom z UC drugimi uszami, skoro już o nich była wcześniej mowa.
Pytanie konkretne jest takie, skąd mieli Twój numer gracza?
... z całym szacunkiem Panie kolego, ale nie znasz mnie, nie wiesz czego w życiu doświadczyłem, a jeśli byś wiedział, to byś i tak nie uwierzył, zatem polemika z twoją awersją i drwiącą ironią wobec mojej postawy jest mi zbyteczna, gdyż obrazuje Twój stan świadomości, a że masz znikomą wiedzę na temat kontroli umysłów, socjotechnik wykorzystywanych podczas przesłuchań, to możesz tam sobie podśmiechy czynić, tylko szkoda, że nie widziałeś oczu tych kobiet, w konfrontacji z tym co do nich mówiłem ;) ... poza tym, moja &quot;walka z systemem&quot; opiera się na biernym działaniu, bo te wszystkie uliczne protesty, to jest młyn na wodę ich dążeń totalitarnych ... ja byłem już w objęciach śmierci na OIOMIE, także strach przed agentami matrixa jest mi obcy ???? ... memento mori - życie to gra, pozronie wygrywać może ten, kto przegrał w oczach twórców gry ... a jak już mnie tam skażą, czy co tam sobie poczynią, to z satysfakcją tutaj nie pomnę tego zamanifestować ... ten system upadnie, miej oczy i uszy otwarte, bowiem na tym świecie zaczną się dziać rzeczy, których nie pojmiesz z braku poznania, które stało się moim udziałem, czasami wbrew woli ... pozdrawiam
 
4 0

4move

Użytkownik
Sam nawet zapomniałem że miałem konto na bah... Ale jednak musieli mi przypomnieć...
URL: przeklej.org/file/VzaH7o/UC.-.Kopia.1..pdf
Z tego co sprawdzałem to faktycznie nigdy nie robiłem przelewu na ich konto ale wygrane były zlecane bezpośrednio na konto... Stąd mają moje dane...
Głupi wtedy był człowiek...
Rozumiem że sprawy dotyczą nie wygranych a tylko samego faktu grania?
Czy do jakiegoś podatku od wygranych też mogą się doczepić? Albo coś takiego?
Dziwi mnie, że dostales wezwanie, jak w przelewie wyplaty, nie podawalo sie danych poza iban nr rachunku, imie i nazwisko tylko.
jesli sie myle to mnie poprawcie.
Co w takiej sytuacji najlepiej zrobic?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Wlasnie tj najlepsze kto sypnął w takim razie??Bank skoro zeby dojsc kto jest włascicielem konta musza wystapic do policji prokuratury itd...Zeby bank im udostepnil....
Tj mega ciekawe!!!
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
... z całym szacunkiem Panie kolego, ale nie znasz mnie, nie wiesz czego w życiu doświadczyłem, a jeśli byś wiedział, to byś i tak nie uwierzył, zatem polemika z twoją awersją i drwiącą ironią wobec mojej postawy jest mi zbyteczna, gdyż obrazuje Twój stan świadomości, a że masz znikomą wiedzę na temat kontroli umysłów, socjotechnik wykorzystywanych podczas przesłuchań, to możesz tam sobie podśmiechy czynić, tylko szkoda, że nie widziałeś oczu tych kobiet, w konfrontacji z tym co do nich mówiłem ;) ... poza tym, moja &quot;walka z systemem&quot; opiera się na biernym działaniu, bo te wszystkie uliczne protesty, to jest młyn na wodę ich dążeń totalitarnych ... ja byłem już w objęciach śmierci na OIOMIE, także strach przed agentami matrixa jest mi obcy ???? ... memento mori - życie to gra, pozronie wygrywać może ten, kto przegrał w oczach twórców gry ... a jak już mnie tam skażą, czy co tam sobie poczynią, to z satysfakcją tutaj nie pomnę tego zamanifestować ... ten system upadnie, miej oczy i uszy otwarte, bowiem na tym świecie zaczną się dziać rzeczy, których nie pojmiesz z braku poznania, które stało się moim udziałem, czasami wbrew woli ... pozdrawiam
Uważam, że każdy ma prawo do indywidualnego i abstrakcyjnego postrzegania rzeczywistości i nie chcę Cię urazić, ale z doświadczenia zawodowego wiem, że jeżeli powtórzysz przedstawione tutaj twierdzenia przed sądem to zostaniesz skierowany na badania dotyczące Twojej poczytalności. Twoje teorie znacząca wykraczają poza uznawane w społeczeństwie normy.
Nikogo nie można zmuszać do obrony swoich praw wbrew woli, jednak Twoja postawa działa na korzyść państwa. Przyznajesz się, zapadnie wyrok, zostanie wykonany, pieniądze trafią do budżetu... Twoje wypowiedzi, która mogą powodować konsternację u pracowników organów popadną w zapomnienie, a Kapica ogłosi kolejny sukces ponieważ wykaże skazania, res iudicata pro veritate accipitur... Następnie przysłowiowy Kowalski dostanie wezwanie, poczyta pobieżnie w internecie, że są w takich sprawach skazania i pójdzie się przyznać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
devin69 43

devin69

Użytkownik
Uważam, że każdy ma prawo do indywidualnego i abstrakcyjnego postrzegania rzeczywistości i nie chcę Cię urazić, ale z doświadczenia zawodowego wiem, że jeżeli powtórzysz przedstawione tutaj twierdzenia przed sądem to zostaniesz skierowany na badania dotyczące Twojej poczytalności. Twoje teorie znacząca wykraczają poza uznawane w społeczeństwie normy.
Nikogo nie można zmuszać do obrony swoich praw wbrew woli, jednak Twoja postawa działa na korzyść państwa. Przyznajesz się, zapadnie wyrok, zostanie wykonany, pieniądze trafią do budżetu... Twoje wypowiedzi, która mogą powodować konsternację u pracowników organów popadną w zapomnienie, a Kapica ogłosi kolejny sukces ponieważ wykaże skazania, res iudicata pro veritate accipitur... Następnie przysłowiowy Kowalski dostanie wezwanie, poczyta pobieżnie w internecie, że są w takich sprawach skazania i pójdzie się przyznać...
... ja już mam skazanie sądowe wielokrotne, komornicze, więc mi to lotto, jestem niewypłacalny ;) ... moje teorie, które skonfrontowałem wielokrotnie z rzeczywistości, okazywały sie nie raz prawdą, z której system czyni kłamstwo jako spreparowaną manipulację psychomedialną ... poza tym ja się już niczego nie boję, gdyż los mi przygotował juz wyrok śmierci, w postaci choroby śmiertelnej, do której się od kilku miesięcy mentalnie przygotowuję, więc z lekkodusznym wyjebaniem jeszcze trochę sobie z systemem cynicznie pożartuję ... a społeczeństwo żyjąc w amoku totalnej nieświadomości czeka bardzo przykry los, jaki temu światu przygotowuje elita psychopatycznych samców alfa u władz światowych imperiów ... ja swoje poznanie prawdy osiągnąłem i dało mi to wolność duchową, i poczucie, że nie ma większej chwały niż odchodzić z tego świata wolnym człowiekiem, wolnym dla samego siebie od tej iluzji, którą ludzie biorą za prawdę swojego życia, w którym czują się naiwnymi panami losu, dzierżąc w dłoniach smartfona jako nową relikwię egzystencjalnego spełnienia ;) ... także &quot;prawo&quot; niech tam sobie triumfuje, ale prawda ma wyższą wartość od tych faszystowskich paragrafów, które preparują z chciwości wobec swojego boskiego pieniądza ... niebawem i tak ich wszystkich czeka marny koniec, gdy ktoś w końcu zdejmie kurtynę pozorów za tymi zbrodniami jakich się dopuszczają w imię prawa ???? ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 445

cristovao

Użytkownik
Pańka dziś 3 miejsce, zgarnia €347.300 ponad 1,4 mln zł. Urząd Skarbowy zaciera rączki, chłopak przez rok z hakiem wygrał ok. 8 mln zł. Doczekamy czasów, że wystąpi na jakimś evencie w USA w koszulce z napisem &quot;Pozdrawiam polski Urząd Skarbowy&quot; albo Służbę Celną?Pochodzi z małej miejscowości, mieszka w Warszawie więc nie wierzę, że nikt go nie ma na oku bo chyba jego nick ze starsów każdy zainteresowany zna i wie jak gra i ile wygrywa więc łapią te 17 tys. płotek aby się pokazać, że tropią hazardzistów a tutaj chłopaka nie mogą zgarnąć który jawnie zgarnia duże sumy, patologia w Polsce trwa.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Swoją drogą gratuluję chłopakowi! Ledwie ponad 20 lat, gra w pokera i wygrywa po 300 tysięcy €. Wygrane życie? Zdecydowanie!
Czytałem dużo na necie o Nim, mówią, że farci .. też (każdy) chciałby tak farcić aby przez rok wygrać ok. 8 mln zł!
Oglądałem wczoraj finałową 6-stkę, Pańka miał parę TT a rywal miał mocniejszą bo parę QQ a Pańka przed flopem wyrzucił i komentatorzy się łapali za głowy, że ma jakiś szósty zmysł.
Jak dla mnie chłopak po prostu umie grać ale to poker i tutaj nie wygrywa się codziennie albo co turniej, wychodzą mu te duże imprezy. Każdy chciałby raz na pół roku wygrać z 300k euro.
Prawo po jego sukcesach się nie zmieni ale skarbówka chętnie hajs weźmie od rodaka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom