>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Panie Xsebax ja już co miałem to tu przekazałem i nie będę tego powtarzał 10x. Może napisałem trochę agresywnie ale nie miałem zamiaru nikogo urazić i mam nadzieję że tego nie zrobiłem. Musiałem trochę mocniej przycisnąć aby ktoś uruchomił myślenie. Wiem że ludzie urodzeni po 90, a nawet po 86 roku to typowe Seby i nic nie kumaja. Mimo tego uważam że napisałem wszystko zgodnie z realiami jakie sa w tym kraju i warto aby typowe Seby to przeczytały
Usuń proszę ten post jak go przeczytasz i ten swój powyżej dla przejrzystości tego tematu
Pozdrawiam

Albo zostaw te posty (ten i swój) bo to też jest wartościowy przekaz
 
P 16

przytomny

Użytkownik
KakaoweOko, chętnie bym się ustosunkował do Twoich wpisów, nawet pomimo ich znikomego poziomu merytorycznego jak i Twojej kultury osobistej. Nie mam nawet pojęcia, czy zrozumiałeś, że zdanie co do obecnej ustawy chyba mamy takie same. Nieistotne.

Zauważyłem, że grywasz w &quot;Polskich zakładach sportowych&quot;, stawki na poziomie oszałamiających dwustu-trzystu złotych, taśmy. Dodatkowo
potrzebujesz tematu w dziale ogólnobukmacherskim, by podkreślić się jak &quot;niewiele&quot; brakowało, abyś wygrał jedną z nich - tak jakby pierwszy raz w historii tenisa przegrał gema ktoś, kto prowadzi 40-15. Towarzyszy Ci przekonanie, jakoby granie akumulowanych z podatkiem 12% było bardziej sensowne, skoro singli z podatkiem 12% się nie opłaca. Dochodzę do wniosku, że minie wiele czasu, zanim Twój poziom świadomości na temat branży bukmacherskiej będzie co najmniej na tym samym poziomie, co większości użytkowników nazwanych przez Ciebie &quot;typowymi Sebami&quot;. Z tego względu nie będę reagował na dalsze Twoje prowokacje. Sugeruję trochę więcej pokory, bo wbrew pozorom od zgromadzonych tutaj użytkowników mógłbyś się wiele nauczyć i przestać dokładać do bukmacherki. Pozdrawiam i pomimo wszystko życzę spokojnego dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
KakaoweOko, chętnie bym się ustosunkował do Twoich wpisów, nawet pomimo ich znikomego poziomu merytorycznego jak i Twojej kultury osobistej. Nie mam nawet pojęcia, czy zrozumiałeś, że zdanie co do obecnej ustawy chyba mamy takie same. Nieistotne.
Zauważyłem, że grywasz w &quot;Polskich zakładach sportowych&quot;, stawki na poziomie oszałamiających dwustu-trzystu złotych, taśmy. Dodatkowo
potrzebujesz tematu w dziale ogólnobukmacherskim, by podkreślić się jak &quot;niewiele&quot; brakowało, abyś wygrał jedną z nich - tak jakby pierwszy raz w historii tenisa przegrał gema ktoś, kto prowadzi 40-15. Towarzyszy Ci przekonanie, jakoby granie akumulowanych z podatkiem 12% było bardziej sensowne, skoro singli z podatkiem 12% się nie opłaca. Dochodzę do wniosku, że minie wiele czasu, zanim Twój poziom świadomości na temat branży bukmacherskiej będzie co najmniej na tym samym poziomie, co większości użytkowników nazwanych przez Ciebie &quot;typowymi Sebami&quot;. Z tego względu nie będę reagował na dalsze Twoje prowokacje. Sugeruję trochę więcej pokory, bo wbrew pozorom od zgromadzonych tutaj użytkowników mógłbyś się wiele nauczyć i przestać dokładać do bukmacherki. Pozdrawiam i pomimo wszystko życzę spokojnego dnia.
Co to jest za śmietnik, koleś chciał błysnąć czy się odegrać? Ty nawet nie wiesz co to jest merytoryka. Trochę Ci nie wyszło bo tylko za spamowales ten temat. Ty byś tylko pisał że istnieje grr, jak to oni przyznają licencje i ze sa brokerzy i tak w kółko, a nawet nie wiesz co należy próbować zmieniać, aby dało efekt. Zaznaczam zmieniać, a nie pisać 2 rok z rzędu to samo
Szkoda że się odniosłes jedynie do rzeczy które nie są postami w tym temacie, a nawet jakbyś miał się odnieśc do moich postów z innych miejsc to też nie dałeś rady, bo to co opisałes to jest jedynie wstęp, przykład a nie istota mojego postu. Wyrwales zdanie z kontekstu z wstępu posta. Trudno nie Twoja wina że tylko tyle potrafisz, za dużo masz jadu w sobie, a to nie zasłoni skromnej inteligencji
Zresztą tak wygląda rozmowa z typowym Seba. Rozumiem to i nie mam urazu do Ciebie
Miłego dnia
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Żartujesz sobie? Najlepszy polski bukmacher, który nie potrafi rozróżnić gry singlowej od deblowej w tenisie ziemnym? Przykład z dziś:
https://prnt.sc/gbklz7
Dodatkowo jako uzasadnienie braku zwrotu w tym przypadku podają coś takiego:
LV BET Zakłady Bukmacherskie Spółka z o.o. nie ma obowiązku udzielać klientowi dodatkowych informacji o zdarzeniach, na które oferuje zawarcie zakładów (np. informacji o typie nawierzchni, kontuzjach gracza, wynikach rozegranych spotkań, ewentualnych wynikach w zakładach typu „Na Żywo” itp.). „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. podając tego typu informacje dokłada staranności aby były one prawdziwe. Z uwagi jednak na ilość informacji, ich źródła pochodzenia i ich poglądowy charakter „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość podanych dodatkowych informacji, które klient obowiązany jest zweryfikować we własnym zakresie.
Dodam, że w podobnych sytuacjach o których pisano już tutaj np. 3 liga czy CLJ gdzie były przekręcone nazwy klubów gracze otrzymywali zwroty, więc 10/10 za szacunek do klienta i bezpieczeństwo to jakieś nieporozumienie.
No właśnie czas i pora zacząć kampanie przeciwko oszukanczym postulatom i hasłom jakimi czaruje &quot;polską ciemną masę&quot; Nasze Ministerstwo Finansów publicznych, po przez usta Pana Janczyka:
Owy Pan w ostatnich dniach umieszcza, udziela wywiadów jak to teraz Polski gracz jest bezpieczny i jest tylko super i lepiej być się nie da już...
Oczywiście nie prowadzi on dialogu tylko komunikuje Narodowi że białe to czarne, a czarne to białe. On chyba myśli że Polacy mają upośledzenie umysłowe... Identyczne zachowania sa tylko w Korei u Kun Dzon Kila. Polska to reżim i gorzej już być nie może... a nie lepiej, co wygadują &quot;złodzieje z MF&quot;
Czas i pora uświadomić opinie publiczną jak jest naprawdę, czyli Publiczną Manifestacją przed MF w Warszawie, bądź siedzibą przed jednym z Polskich buków. A najważniejsze komentować i pisać prawdę na tych portalach gdzie perfidnie kłamie Janczyk, czyli na Facebookach, Tweetach i wszelkiej maści portalach tematycznych, bądź nie.
Trzeba walczyć o Wolną Polskę, bo komuchy nigdy się nie miały tak dobrze jak dziś!
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
No właśnie czas i pora zacząć kampanie przeciwko oszukanczym postulatom i hasłom jakimi czaruje...
Zaczynaj zatem, na co czekasz? Walcz o &quot;Wolną Polskę&quot;, krzyczysz najgłośniej w tym temacie więc na przywódcę idealnie się nadajesz! Skoro wiesz co należy zmieniać nie widzę powodu byś nie zaczął tego robić. Samo pisanie tutaj to chyba troszkę za mało, nie uważasz? Rozumiem, że za manifestację czy co tam sobie innego wymyślasz już sam się wziąłeś a nie czekasz na innych? Do roboty mości Panie!
A poważniej - opinia publiczna ma gdzieś bukmacherkę, taka jest brutalna prawda i wszyscy dobrze o tym wiemy. Ktoś za tę ustawę zapłacił, komuś ona się przysłużyła, wielu innym życie utrudniła i tyle. Jest dużo innych, bardziej medialnych tematów do dyskusji.
Jedyne co możemy to rozmawiać co z tym fantem zrobić. Całe szczęście że ta ustawa to kolejny bubel który ma wiele niedoskonałości i za którą jak widać nikt się do końca na poważnie nie wziął. Cel spełniony, większość buków się zwinęła, większość klientów przeniosła się do stacjonarnych, szara strefa nie została całkowicie zlikwidowana ale zmniejszyła się na tyle że nie jest ona warta specjalnej uwagi. Poza tym moim zdaniem ten kto pozostał u nielegalnych zna się trochę na tym biznesie, duże grono właśnie takich klientów jest niepożądane dla polskich firm, na co im tacy którzy nie przynoszą zysku?
Osobiście mam nadzieję że początkowy szum już minął i nikt nie będzie już tej ustawy zmieniał. Lepiej być nie będzie - może być tylko gorzej, lepiej więc żeby o tej ustawie tak jak o poprzedniej po prostu zapomniano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dergon 88

dergon

Użytkownik
Po części związane z ustawą hazardową. Spółka FEG (Fortuna) opublikowała dziś wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2017 i ich sprzedaż w Polsce wzrosła aż o 55%, a zarobki na polskich graczach wzrosły z 18.6mln euro do 24.7mln euro.
&quot;Polscy gracze zawarli w pierwszym półroczu w Fortunie zakłady na kwotę 93 mln euro. To o 55 proc. więcej niż rok wcześniej. Trudno nie dopatrywać się w tym efektu działania ustawy hazardowej, która pozwala funkcjonować na polskim rynku tylko operatorom z licencją.
Fortuna dzięki temu więcej też na Polakach zarobiła. Jej zyski w postaci różnicy pomiędzy sprzedanymi zakładami, a wypłaconymi wygranymi wzrosły z 18,6 mln euro do 24,7 mln euro. Na polskich graczach firma zarabia zresztą proporcjonalnie więcej niż na Czechach, czy Słowakach.&quot;
Komunikat prasowy FEG: http://www.fortunagroup.eu/pl/serwis_prasowy/komunikaty_prasowe/pl-serwis_prasowy-komunikaty_prasowe-fortuna_oglasza_zaklady_w_wysokosci_720.html
Artykuł na Money.pl: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/fortuna-bukmacher-ustawa-hazardowa,203,0,2360267.html
 
S 0

sbl

Użytkownik
Czy obecnie samo założenie konta i depozyt u bukmachera nie posiadającego licencji na prowadzenie zakładów w Polsce jest legalne ? Interesują mnie wyłącznie transmisje wydarzeń sportowych, nie zaś sama gra u buka, nigdy nie zamierzam obracać wpłaconym depozytem.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Granie jest nielegalne, ale w razie kłopotów będziesz musiał udowodnić, że nie jesteś wielbłądem. Kup sobie Eleven za parę groszy, masz tam prawie wszystko z piłki, super jakoś, a oglądania tyle, że nie ogarniesz wszystkiego nawet jakbyś chciał.
 
S 0

sbl

Użytkownik
Dziękuję Ci za odpowiedź, choć nie do końca precyzyjną. A Eleven mam, nawet C+, co z tego jednak, jeśli mnie interesują mecze hiszpańskiej Segundy Division ? Na Eleven wyłącznie 5-cio minutowe skróty, co mnie nie satysfakcjonuje...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
mnie interesują mecze hiszpańskiej Segundy Division
Poszukaj dobrze w sieci, bo Hiszpanie kiedyś uruchomili taką stronę, na której każdy LEGALNIE i ZA DARMO mógł oglądać w sieci meczu Segundy. W ten sposób promowali te rozgrywki. Myślę, że ta strona jeszcze może być. Kiedyś oglądalem 2 czy 3 mecze i jakość była b. dobra i nie cięło. Niestyty linka nie ma, przy zmianie kompa gdzieś mi się zapodział.
 
S 0

sbl

Użytkownik
Strona o której piszesz to oficjalna strona LFP, znam tą opcję i swego czasu korzystałem wielokrotnie. Problem jednak w tym, że od 2 (może 3) sezonów nie ma już tych transmisji.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nie wiem, jakiego bukmachera masz na myśli, ale generalnie transmisje tam są albo w małym okienku abo nienajlepszej jakości. Poza tym są ograniczenia geograficzne.
Możesz moim zdaniem zarejestrować się i wpłacić minimalny depozyt, choć ja bym na Twoim miejscu nie wpłacał przelewem ani kartą, tylko przez jakiś wallet. Zawsze to bezpieczniej. Skrill raczej nie wchodzi w grę, ale Ecopay może. Prawdopodobnie nie trzeba u nich weryfikować konta, by przelać kasę do buka. A jak nie to pozostają bitcoiny, ale nie kazy buk je akceptuje. Więcej nie umiem pomóc.
 
baba 134

baba

Użytkownik
kyja 178

kyja

Użytkownik
Ma pytanie do zorientowanych. Czy probowal ktos wyplacic z nielegalnego niska kwote tak do 500zl bez konswekwencji? Nie wiem co zobic czy warto ryzykowac wyplate? Prosze o pomoc.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
To mój pierwszy post,więc witam wszystkich serdecznie.
Odpowiedź dla kyji:
Konsekwencje mogą być raczej tylko w przypadku,gdy w związku z jakąś sprawą,w której wystąpisz jako świadek albo podmiot postępowania wyjaśniającego(także w związku z całkiem inną sprawą), US sprawdzi Twoje konta bankowe (sprawdzają wtedy dokładnie każdy przelew na Twoje konto - wiem coś o tym) i zobaczą te dziwne przelewy zagraniczne i wtedy każą Ci się z nich wytłumaczyć.Inaczej nie ma się co bać o takie drobne sumy.Bank ma obowiazek powiadomić US o jednorazowym wpływie określonej kwoty (nie pamiętam dokładnie jakiej,pow. 10 tys. chyba teraz),poza tym nie monitorują ani nie weryfikują Twoich wpływów,ani też żaden urzędas nie siedzi na Twoim koncie,śledząc na nim każdy ruch.Jeśli więc upierasz się przy przelewach bezpośrednio do banku,unikaj wizyt w US (wypełniaj sumiennie;) pity i nie daj się nikomu,także rodzinie,wrobić w świadka czyjejś sprawy,bo wtedy sprawdzą Ci konto przy okazji).Tak jak mi...
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Ma pytanie do zorientowanych. Czy probowal ktos wyplacic z nielegalnego niska kwote tak do 500zl bez konswekwencji? Nie wiem co zobic czy warto ryzykowac wyplate? Prosze o pomoc.
kto i po co miałby zawracać sobie głowę takimi małymi kwotami rządowi chodzi o grube kwoty aby więcej ugryść.
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
To mój pierwszy post,więc witam wszystkich serdecznie.
Odpowiedź dla kyji:
Konsekwencje mogą być raczej tylko w przypadku,gdy w związku z jakąś sprawą,w której wystąpisz jako świadek albo podmiot postępowania wyjaśniającego(także w związku z całkiem inną sprawą), US sprawdzi Twoje konta bankowe (sprawdzają wtedy dokładnie każdy przelew na Twoje konto - wiem coś o tym) i zobaczą te dziwne przelewy zagraniczne i wtedy każą Ci się z nich wytłumaczyć.Inaczej nie ma się co bać o takie drobne sumy.Bank ma obowiazek powiadomić US o jednorazowym wpływie określonej kwoty (nie pamiętam dokładnie jakiej,pow. 10 tys. chyba teraz),poza tym nie monitorują ani nie weryfikują Twoich wpływów,ani też żaden urzędas nie siedzi na Twoim koncie,śledząc na nim każdy ruch.Jeśli więc upierasz się przy przelewach bezpośrednio do banku,unikaj wizyt w US (wypełniaj sumiennie;) pity i nie daj się nikomu,także rodzinie,wrobić w świadka czyjejś sprawy,bo wtedy sprawdzą Ci konto przy okazji).Tak jak mi...
Aktualnie z tego co wiem jest to 10tyś. EURO czyli jakieś 42 tyś. złotych
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Panowie jakiś update? Licencję - kto bliżej kto dalej czy cisza w eterze? Jak Skrill i inne płatności robią pod górkę?
U mnie 6 dzień września, domeny buków działają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom