>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Valuebet

adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Zwracajcie większą uwagę na to po ile gracie, od tego co gracie...
Chciałem też zauważyć jedną rzecz (chyba pominiętą tu). Różnica np. 0,10 w kursie ma różną wartość dla wygranej w zależności od poziomu kursu.
np. dla kursu 1.90 wzrost do poziomu 2.00 daje o 10% większą wygraną, tak? No tak..
A teraz zobaczmy np. dla kursu 1.40. I tutaj widać, że wzrost do 1.50 (też o 0.10) daje większą wygraną o ile? Już o 20%.
&quot;Ameryki nie odkryłem&quot;, chociaż pewnie i tak niektórzy nie zwracają na takie rzeczy uwagę. A szkoda bo na dłuższą metę gra po wartościowych kursach to klucz do wygranej.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Baaardzo ciekawe te dwa ostatnie linki edi8. Programik juz zainstalowałem i co chwila reportuje spadki kursów.Bardzo to ciekawe.Trzeba by sprawdzic przez jakis czas skutecznośc tych typów.Sprawdzałes to może?
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Edi8 przyglądasz się może tej metodzie?Zainstalowałeś ten program?Tak pytam, może wyciągnąłeś już jakieś ciekawe wnioski. Pozdro.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@A.W.84 &gt;&gt;&gt; autorzy tamtych wpisów, do których podałem linki ( jeden z nich jest najprawdopodobniej Polakiem o czym mówi biało-czerwona flaga przy nicku ) są tu najlepszym źródłem wniosków i raczej do nich się zwróć - jako posiadających kilkumiesięczne doświadczenia.
Pozdrawiam
 
A 226

adiqq

Użytkownik
program fajny, ale żadna rewelacja...pomysł z łapaniem kursów ciekawy, ale w ten sposób bardzo szybko się można dorobić limitów ????
poza tym jak dla mnie program ma sporo wad....no ale to już temat na inną dyskusję i raczej do jego autora...
no i tak jak ktos w jednym z tych wątków pisze - 3-5% jest dużo bardziej prawdopodobne... ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
http://en.surebet.com/valuebets

Jest ktoś w stanie mi powiedzieć na jakiej zasadzie działa rubryka &#39;minimum number of odds to calculation&#39;?
@Misiaczek , napisałem do nich w tej sprawie i oto odpowiedź która nadeszła po 15 minutach:

In &quot;Minimum number of odds for calculation&quot; you should choose as greater number as you can.

Greater number causes better estimated valuebets but decreases number of found valuebets.

By default it is set to 20.

Regards,
surebet.com
 
E 0

eaymoney

Użytkownik
testowałem przez jakis czas i chyba trochę przereklamowane narzędzie...
Akurat ja używam tego od około 2 lat i jest to dla mnie jedyny sposób na dobry i stały zarobek.
Trzeba tylko sporo czasu i cierpliwości aby nauczyc się dobrej obsługi, dobrej selekcji meczy, konfiguracji, stawkowania itp. Póżniej już z górki.
Niestety każdy sam musi do tego dojśc, ale cierpliwośc przy tym programie naprawdę popłaca.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Akurat ja używam tego od około 2 lat i jest to dla mnie jedyny sposób na dobry i stały zarobek.
Trzeba tylko sporo czasu i cierpliwości aby nauczyc się dobrej obsługi, dobrej selekcji meczy, konfiguracji, stawkowania itp. Póżniej już z górki.
Niestety każdy sam musi do tego dojśc, ale cierpliwośc przy tym programie naprawdę popłaca.
skoro u ciebie się sprawdza - to ok
ja go używam jedynie pomocniczo - mam wiele innych narzędzi, cały czas dłubię przy jakimś nowym pomyśle...
jak pisałem - mnie możliwości programu nie powalają - pisałem do jego autorów, kilka błędów które wychwyciłem poprawili, ale dla mnie to za mało.
Napiszę kiedyś podobny program, ale ustawiony pod moje indywidualne potrzeby.
a możliwości jest mnóstwo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Jakie są wasze najdłuższe serie, podczas których nie notowaliście zysku? Ostatnio zdałem sobie sprawę, że i tysiąc betów, mimo posiadanej średniej przewagi rzędu 3-4% może nie przynieść zysku. Do niedawna przy grze value rozważałem tylko value &gt;3%, ale zmieniłem podejście właśnie ze względu na niekorzystne serie, które mogą zostać wyrównane dopiero po bardzo dużej ilości betów. Tym samym jeśli miałbym wybierać pomiędzy 4% przy obrocie wynoszącym 500 betów miesięcznie, a 2% przy obrocie wynoszącym 1000 betów miesięcznie, bez wahania biorę 2%, mimo że zysk jest identyczny.
 
Do góry Bottom