>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

włamanie na konto skrill, wyczyszczone konto

mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
Mam problem z logowaniem, wyskakuje komunikat o resecie hasła i wedle tego co chcieli wysłałem skany dokumentów ponad tydzień temu. 2/3 dni temu napisałem maila zapytać jak wygląda moja sytuacja bo zero odezwu, niestety do tej pory nic. Teraz próbowałem dzwonić na infolinię (Polska +48 221 288 257) i niestety mam komunikat, że nie ma takiego numeru. Wie ktoś co zrobić z tym fantem? ;/
numer jest sproboj bez +48 wtedy zadziała ale nie ma dostepnej osoby z polski u nich dlatego nikt nie odpisuje - odbiera gosc po angielsku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Też miałem taką sytuację. Po wysłaniu skanów odczekałem kilka godzin i zadzwoniłem do supportu. Po kilkunastu minutach zgłosiła się miła Pani, z którą tylko po angielsku. Zdenerwowany starałem się wytłumaczyć, że od 5 godzin nie mam dostępu do konta i podejrzewam, że Pani chyba zrozumiała bo powiedziała że prześle mi maila z instrukcją co robić. Zgadnij co było w mailu - mam przesłać im skany dowodu.
Ponownie wysłałem i dostałem hasło resetujące.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

misieq88

Użytkownik
Witam Panowie, pisałem już w innym wątku o włamaniu na konto Skrill (jestem zwykłym użytkownikiem, nie miewam &quot;dużo&quot; - dla mnie 300zl to dużo - na koncie). I akurat tak się stało, że 4tego lutego chcąc zrobić przelew (wiedząc iż mam około 460zł na koncie) okazało się, że mam tylko 0.75zł. Wszedłem na Skrilla, okazało się że miałem 3 nieautoryzowane transakcje, więc od razu wziąłem za telefon i zgłosiłem sprawę w support&#39;cie (około 40 minut po zrobieniu tych dziwnych transakcji). Po dwóch dniach dostałem odpowiedź, że moje konto zostało shakowane i zostało &quot;wyczyszczone&quot; przez osoby trzecie.
Wiadomo wkurzyłem się na maxa, bo potrzebowałem tych pieniędzy.
W odpowiedzi dostałem również że mam wysłać skany dowodu, potwierdzenie miejsca zamieszkania, zmienić e-mail do konta skrill, zrobić tą dwuczynnikową autoryzację. Wszystko ok zrobione. Po kilku dniach dostałem mejla, że konto jest odblokowane i mogę korzystać z konta. Dostałem zwrot najmniejszej kwoty czyli około 16 zł.
W mejlu pyło 10 pytań w tym również pytanie o zgłoszenie na policję.
Na ten moment sprawy nie zgłosiłem na policji ponieważ poprosiłem skrill o przesłanie wyciągu tylko z tych nieautoryzowanych transakcji.

Czy ktoś z Was był zgłaszać sprawę na policji?? Jak to wygląda - nigdy niczego na policji nie zgłaszałem, co trzeba powiedzieć, żeby dostać świstek zgłoszenia.
Kolejna rzecz mieszkam na wsi gdzie nie mam dostępu do drukarki/skanera. Jak zatem wydrukować wyciągi, które przyślą, o ile przyślą... I jak potem zeskanować zgłoszenie na policji?? Posiadam jedynie smartfona którym mogę zrobić zdjęcia, ale to nie będzie skan zgłoszenia, czy mi tego nie odrzucą w Skrillu??

Wiem dużo pytań o pewnie dla większości tutaj małą kwotę, ale jednak dla mnie to bardzo duże pieniądze. I nie przestanę dopóki nie odzyskam pieniędzy.
Dziś mija 15sty dzień odkąd miałem włamanie na konto i do tej pory nie odzyskałem pieniędzy.

Proszę pomóżcie
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Witam Panowie, pisałem już w innym wątku o włamaniu na konto Skrill (jestem zwykłym użytkownikiem, nie miewam &quot;dużo&quot; - dla mnie 300zl to dużo - na koncie). I akurat tak się stało, że 4tego lutego chcąc zrobić przelew (wiedząc iż mam około 460zł na koncie) okazało się, że mam tylko 0.75zł. Wszedłem na Skrilla, okazało się że miałem 3 nieautoryzowane transakcje, więc od razu wziąłem za telefon i zgłosiłem sprawę w support&#39;cie (około 40 minut po zrobieniu tych dziwnych transakcji). Po dwóch dniach dostałem odpowiedź, że moje konto zostało shakowane i zostało &quot;wyczyszczone&quot; przez osoby trzecie.
Wiadomo wkurzyłem się na maxa, bo potrzebowałem tych pieniędzy.
W odpowiedzi dostałem również że mam wysłać skany dowodu, potwierdzenie miejsca zamieszkania, zmienić e-mail do konta skrill, zrobić tą dwuczynnikową autoryzację. Wszystko ok zrobione. Po kilku dniach dostałem mejla, że konto jest odblokowane i mogę korzystać z konta. Dostałem zwrot najmniejszej kwoty czyli około 16 zł.
W mejlu pyło 10 pytań w tym również pytanie o zgłoszenie na policję.
Na ten moment sprawy nie zgłosiłem na policji ponieważ poprosiłem skrill o przesłanie wyciągu tylko z tych nieautoryzowanych transakcji.

Czy ktoś z Was był zgłaszać sprawę na policji?? Jak to wygląda - nigdy niczego na policji nie zgłaszałem, co trzeba powiedzieć, żeby dostać świstek zgłoszenia.
Kolejna rzecz mieszkam na wsi gdzie nie mam dostępu do drukarki/skanera. Jak zatem wydrukować wyciągi, które przyślą, o ile przyślą... I jak potem zeskanować zgłoszenie na policji?? Posiadam jedynie smartfona którym mogę zrobić zdjęcia, ale to nie będzie skan zgłoszenia, czy mi tego nie odrzucą w Skrillu??

Wiem dużo pytań o pewnie dla większości tutaj małą kwotę, ale jednak dla mnie to bardzo duże pieniądze. I nie przestanę dopóki nie odzyskam pieniędzy.
Dziś mija 15sty dzień odkąd miałem włamanie na konto i do tej pory nie odzyskałem pieniędzy.

Proszę pomóżcie
jezeli chodzi o drukarke to na pewno jakis znajomyrodzina Ci pomoże, natomiast skaner znajdziesz w Urzędzie Gminy bądź najbliższym banku i za kilka groszy Ci spokojnie zeskanuja
 
M 0

misieq88

Użytkownik
Dzięki, niestety tu gdzie mieszkam nie mam znajomych (dziura zabita dechami), jak chodzi o rodzine najbliższa około 200km ode mnie tak więc też odpada. Co urzędu gminy dobra opcja. Może tam też by mi wydrukowali, o ile Skrill prześle te wyciągi.
No ok to teraz dalsza część do tych którzy byli na policji i zgłosili sprawę, żeby otrzymać świstek. Co mówić, żeby się nie przyczepili? W jaki sposób złożyć takie zgłoszenie??
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy ktoś z Was był zgłaszać sprawę na policji?? Jak to wygląda - nigdy niczego na policji nie zgłaszałem, co trzeba powiedzieć, żeby dostać świstek zgłoszenia.
Proszę pomóżcie
Ty mówisz o skrillu. Skrill nie ma nic wspólnego z Polskim prawem, możesz oczywiście zgłosić sprawę na Policję ale kompletnie nic Ci to nie da oni nie mają kompletnie żadnych możliwości a pozatym przede wszystkim musiałbyś najpierw im wytłumaczyć co to jest skrill. Niebezpieczeństwo związane z posiadaniem dużych środków a już tym bardziej jakichkolwiek oszczędności w takich portfelach jest takie ze jak pieniądze zginą to nie wiadomo gdzie ich szukać.
Jak byś sobie założył konto w zagranicznym banku i zgineły by Ci pieniądze, (analogiczna sytuacja) to poszedł byś szukać pomocy w Polskiej policji ? Przecież to oczywiste że by Cię wyśmiali i palcem nawet by nie ruszyli, co kogo obchodzi że było włamanie do np niemieckiego banku i akurat zgineły Ci pieniądze. Możesz zgłosić sprawę na Policję ale Policję w kraju którym posiadasz konto i oni się tym zajmą więc jak już chcesz zgłaszać komukolwiek sprawę to skontaktuj się z brytyjską Policją być może oni by Ci pomogli ale ty mówisz o jakiejś śmiesznej kwocie kilkudziesięciu funtów wiec wątpie żebyś uzyskał jakąkolwiek pomoc.
Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo skrilla to jest ono praktycznie na 0 poziomie. Wystarczy trochę pomyśleć. Nie rozumiem wogóle ich polityki jak można ustanowić limity dla nie zweryfikowanych użytkowników na poziomie 2,5K euro po zweryfikowaniu adresu a 1K bez kompletnej weryfikacji ? Przecież to aż się prosi o robienie wałków 2,5K euro to dużo czy mało ? To jest bardzo dużo,zwłaszcza dla złodzieja, weź powiedz złodziejowi że może zapierd... max 2,5K euro(jednorazowo) i nie czekają go żadne konsekwencje prawne to przecież każdy by się na to pisał.

Nie rozumiem wypowiedzi nie których użytkowników którzy uważają że skrill to jakaś Polska instytucja, zadają jakieś dziwne pytania dotyczące regulaminu itd. To ze skrill przetłumaczył stronę na język Polski nie oznacza że cokolwiek na niej zawarte odnosi się do Polskich przepisów i ma coś wspólnego z działalnośćią na terytorium Polski. Jak ktoś rozmawia po Polsku wcale nie oznacza że jest Polakiem. Tak samo jest ze skrillem. Jest regulamin ktory mówi wyraźnie że skrill to instytucja której główna siedziba mieści się w wielkiej brytani więc jak ktoś ma jakieś pretensje to powinnien załatwiać wszystkie sprawy z nim związane tam. Co to kogo w Polsce obchodzi że komuś zginął hajs w zagranicznyej instytucji. Myślicie że Polska Policja nie ma co robić tylko ścigać zagranicznych przestępców którzy w Polsce nie popełnili żadnego przestępstwa ?
Niestety tak to działa, jak ktoś planuje załozyć konto skrill czy jakiekolwiek konto w jakimkolwiek portfelu elektrocznym gdzie zamierza trzymać jakieś pieniądze niech się 10 razy zastanowi czy to napewno bezpieczne.
Skrill jest bardzo tani ale bardzo nie bezpieczny chodzi głównie o te limity które są pokusą dla złodzieji. Dlaczego neteller nie ma takich problemów ?
Jest dużo droższy niż skrill ale bezpieczeństwo ma na naprawdę dużym poziomie.
No ok to teraz dalsza część do tych którzy byli na policji i zgłosili sprawę, żeby otrzymać świstek. Co mówić, żeby się nie przyczepili? W jaki sposób złożyć takie zgłoszenie??
Do czego się mają przyczepić?. Idziesz mówisz że miałeś konto w elektronicznym portfelu trzymałeś tam kasę i ktoś Ci się włamał na konto i przelał z niego środki i tyle.
Chciałbym widzieć minę przyjmującego zgłoszenie ???? Przygotuj się odpowiednio bo jak przyjdziesz zgłosisz kradzież a ktoś Cię zapyta co to jest skrill jak działa, jakim przepisom podlega itd bo napewno będą o to pytać, a jak ty odpowiesz eeee... eee no nie wiem kase tam trzymałem i tyle ???? to będzie śmiechu co nie miara i raczej Cię powaznie nie potraktują.
 
M 0

misieq88

Użytkownik
Sylwek w jednym z e-mail&#39;i w których napisałem do Skrilla, że Polska policja nic nie zrobi w tym temacie dostałem odpowiedź, że im nie chodzi o to żeby coś zrobili, tylko że potrzebują &quot;świstka&quot; - papierka zgłoszenia, żeby sprawa ruszyła dalej.
Ja o tym wiem, że PL policja jeśli przyjmie zgłoszenie to i tak rzuci tym gdzieś w kąt bo są inne &quot;ważniejsze&quot; sprawy, zdaje sobie z tego sprawę.
Nie zrezygnuje z tego mimo, że dla wielu kwota która została mi skradziona to śmieszne pieniądze. Dla mnie nie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Sylwek w jednym z e-mail&#39;i w których napisałem do Skrilla, że Polska policja nic nie zrobi w tym temacie dostałem odpowiedź, że im nie chodzi o to żeby coś zrobili, tylko że potrzebują &quot;świstka&quot; - papierka zgłoszenia, żeby sprawa ruszyła dalej.
Ja o tym wiem, że PL policja jeśli przyjmie zgłoszenie to i tak rzuci tym gdzieś w kąt bo są inne &quot;ważniejsze&quot; sprawy, zdaje sobie z tego sprawę.
Nie zrezygnuje z tego mimo, że dla wielu kwota która została mi skradziona to śmieszne pieniądze. Dla mnie nie.
Ja rozumiem jasne że warto wszystko zrobić żeby upierd.. złodzieja ale naprawdę nie masz żadnych możliwości. Zgłoszenie może i przyjmą w co bardzo wątpie bo nawet gdy by chcieli to muszą Ci uwierzyć na słowo... A pozatym jak przyjmą zgłoszenie to muszą je zweryfikować, nie wyobrażam sobie na jakiej zasadzie miało by to się odbyć. Zgłaszasz że ktoś włamał Ci sie na skrilla to co oni musieli by się z nim skontaktować i potwierdzić czy mówisz prawdę? Nie jestem wstanie sobie tego nawet wyobrazić jak to może wyglądać, pozatym skrilla też obowiązuje ochrona danych osobowych więc musieli by to jakoś oficjalnie zrobić a to jest jakaś masakrycznie duża operacja logistyczna której koszty zapewne były by bez porównania większe niz twoje skradzione pieniądze i trzeba było by zaangażować mnóstwo służb łącznie z Interpolem. ???? Mission impossible, mam prośbę jak będziesz działał dalej napisz tutaj albo na PW jak to się potoczyło wszystko i jak to wyglądało bo aż sam jestem ciekaw.
Pozatym, w regulaminie skrilla masz napisane że nie odpowiadają za nie odpowiednie korzystanie z konta skrill i wrazie utraty środków wynikających z nieprawidłowego użytkownia konta nie zwrócą pieniedzy więc wszystko mogą pod to podpiąć.
 
M 0

misieq88

Użytkownik
Ok, już mam ponad 10 postów więc ewentualnie mógłbym pisać na PW, ale jak się dowiem więcej to napiszę na ogólnym, dla tych którzy mogą być w podobnej sytuacji.
Co do tego jak to zrobić napisałem do Skrilla o wyciąg tylko z tych trzech nieautoryzowanych tansakcji (mimo, że jedna została zwrócona - najmniejsza). Jako podstawkę dla policji.
Zobaczymy co z tego wyniknie. Narazie czekam na odpowiedź Skrilla i wyciąg z tych transakcji.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ok, już mam ponad 10 postów więc ewentualnie mógłbym pisać na PW, ale jak się dowiem więcej to napiszę na ogólnym, dla tych którzy mogą być w podobnej sytuacji.
Co do tego jak to zrobić napisałem do Skrilla o wyciąg tylko z tych trzech nieautoryzowanych tansakcji (mimo, że jedna została zwrócona - najmniejsza). Jako podstawkę dla policji.
Zobaczymy co z tego wyniknie. Narazie czekam na odpowiedź Skrilla i wyciąg z tych transakcji.
jeszcze jedno dlaczego nie masz szans na odzyskanie kasy, zasady działania oszustów są bardzo proste przelewają kasę na nie zweryfikowanego skrilla i wyplacają kasę z karty do bankomatu albo przesyłają ją dalej zmieniając jej pochodzenie np poprzez kasyna tzw pranie pieniędzy. Jeżeli zorientujesz się w odpowiednim momencie masz szanse na odzyskanie kasy pod warunkiem że ta kasa fizycznie jest na koncie i oszust nie zdążył nic z nią zrobić ale podejrzewam że ktoś kto przeprowadza taką akcje wszystko ma dokładnie ułożone tzn przelew/pranko albo przelew/wypłata. Dlatego warto się logować na skrilla choćby pare razy dziennie i reagować natychmiast na tego typu zdarzenia im później zareagujesz tym twoje szanse się zmniejszają a wiadomo że skrill nie będzie wykładał ze swojej kieszeni bo to by było bez sensu i znów dało by kolejnym osobą do myślenia jak łatwo wykręcić wałek ???? ...
Moim zdaniem dla poprawy bezpieczeństwa wystarczyło by zlikwidować kompletnie limity dla nie zweryfikowanych użytkowników i odrazu po otwarciu konta przeprowadzać weryfikację adresu i tożsamości. Wtedy taki problem by zniknął. Kto chciałby korzystać ze skrilla to by korzystał, wszystkie hieny liczące na to żeby się dorobić czyims kosztem poszły by sobie wpizdu szukać innych metod.
Teraz skrill jest poprostu rajem dla wałkarzy, możesz kraść miliony bez żadnych konsekwencji ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Chciałbym widzieć minę przyjmującego zgłoszenie Przygotuj się odpowiednio bo jak przyjdziesz zgłosisz kradzież a ktoś Cię zapyta co to jest Skrill jak działa, jakim przepisom podlega itd bo napewno będą o to pytać, a jak ty odpowiesz eeee... eee no nie wiem kase tam trzymałem i tyle to będzie śmiechu co nie miara i raczej Cię powaznie nie potraktują.
Przecież nie idziesz na policję zgłaszać sprawy z myślą że oni ci pomogą. Pisali tu goście, że po prostu skrill wymaga zgłoszenia na policję i jednego świstka, żeby móc ruszyć z procedurą zwrotu.
Pozatym, w regulaminie Skrilla masz napisane że nie odpowiadają za nie odpowiednie korzystanie z konta Skrill i wrazie utraty środków wynikających z nieprawidłowego użytkownia konta nie zwrócą pieniedzy więc wszystko mogą pod to podpiąć.
Mogą, ale jak widać po wcześniejszych postach raczej się starają pomóc i gdy użytkownik zrobi wszystko o co proszą, to zwracają skradzioną kasę.
 
M 0

maciek777

Użytkownik
Witam
Potrzebuje pomocy, porady, bo dzisiaj zauważyłem ze na moim koncie skrill w piątek ktoś ukradł mi wszystkie pieniądze około 3000 tysięcy . Napisałem do skrill i przysłali mi 10 pytań na które odpisalem im i cisza. Czy Ci co już mieli taką sytuację mogą mi poradzić co jeszcze mogę zrobić i czy wogole jest jakaś szansa abym te pieniądze odzyskał ?

Proszę o porady osób które miały ten sam problem
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Pamiętam,że po wypełnieniu ankiety z ich pytaniami i tak kazali się udać na policję i pokazać nr zgłoszonej sprawy... Ja po jakimś czasie odpuściłem bo nie będę sam pod sobą dołki kopał.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
sprawdzą wszystko i najpewniej oddadzą. ew.będziesz musiał jeszcze skany poprzesyłać, telefonicznie pogadać, potem zmiany maila itd...
 
M 0

maciek777

Użytkownik
Skany już przeslalem bo od razu chcieli, hasła, miele to samo pozmienialem bo wymagali, dzwoniłem na infolinię do Polski i Wielkiej Brytanii i kazali czekać... o zgłoszeniu na policję nic nie wspominali abym musiał im to okazać..
 
E 0

ekoszulki

Użytkownik
Witam, pierwszy raz zostałem okradziony... Ze Skrilla korzystam od niedawna. Teraz zupełnie boje się z tego korzystać. Faktem jest, że wczoraj odebrałem &quot;maila&quot; ze SKrilla i nie wiem czy to właśnie nie przez to... Cóż, głupota kosztuje Pieniądz ukradł niejaki Łukasz Posmyk - email: epidemia01 @wp.pl. Mam rozumieć, że z pieniędzmy raczej się już na zawsze pożegnałem?
 
Do góry Bottom