>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
dyskograf nie mam zamiaru dyskutować z takimi jak Ty,zresztą Twój post nic tu nie wnosi
Jak dla mnie przypadek z tym remisem. Ale próbuj dalej.

I tu nie chodzi o to, czy masz coś komuś udowadniać. Po prostu podajesz typy, na które ludzie mogą stawiać grube pieniądze i co IM masz do powiedzenia? Nie pisz &quot;ustawka&quot;, jeżeli nie jesteś 100% pewny, bo ludzie na ustawki po kilka tysięcy PLN mogą stawiać.

Zastanów się trochę.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Ważne informacje dotyczące spotkań
Czytać nie umiecie ??? Ujemni jesteście ?? Prosze pisać ważne info , a nie ustawki
 
M 0

mexicooo

Użytkownik
BK Fremad Amager - Stenlose BK x 4.35 leciutko
z tym typem jest różnie,moje źródła nie informowały o tym zdarzeniu że ma niby być ustawione,natomiast wszedzie bębnia tym że idzie fix na gospodarzy,wszedzie kursy lecą i będą lecieć,dużo ludzi stawia na 1 ale to public bet ,poszedł po całej sieci więc na pewno nie warto tego grac ,lepiej puścić X za małą stawke bo oba zespoły grają pewnie na zysk
 
ciech 0

ciech

Użytkownik
a jakieś Info ???? ??
Wydaje mi sie ze koles poszedl w strone 3za3 bo jest to typowy mecz 3za3 wystarczy spojrzec jak graja miedzy soba, napewno nie jest to zadna ustawka bo nie ma takich mozliwosci zeby wiedzial o ustawce w tym meczu a zwlaszcza w Danii. Moze jakies kontuzje nie wiem po za tym nawet jezeli kontuzje to nie podaje sie typu o stawce 10/10 , smiesza mnie ludzie na tym forum.

Pozdrawiam.
 
M 0

mexicooo

Użytkownik
Wydaje mi sie ze koles poszedl w strone 3za3 bo jest to typowy mecz 3za3 wystarczy spojrzec jak graja miedzy soba, napewno nie jest to zadna ustawka bo nie ma takich mozliwosci zeby wiedzial o ustawce w tym meczu a zwlaszcza w Danii. Moze jakies kontuzje nie wiem po za tym nawet jezeli kontuzje to nie podaje sie typu o stawce 10/10 , smiesza mnie ludzie na tym forum.

Pozdrawiam.

Skovlunde wygra na 99% potwierdzone w kilku źródłach. 3 Liga duńska jest ligą amatorską i jest dostepna u bukmacherów wiec pilkarze,sedzioweie i dzialacze sa dogadani co ma sie dziac na boisku,handluje prawie kazdy z kazdym ,a dolna czesc tabeli bardzo często,dostałem te typy od człowieka który ma silne koneksje w danii ,szwecji i na wegrzech ,czasami sie myli ale ogolnie jest ok
 
ciech 0

ciech

Użytkownik
BK Fremad Amager - Stenlose BK x 4.35 leciutko

z tym typem jest różnie,moje źródła nie informowały o tym zdarzeniu że ma niby być ustawione,natomiast wszedzie bębnia tym że idzie fix na gospodarzy,wszedzie kursy lecą i będą lecieć,dużo ludzi stawia na 1 ale to public bet ,poszedł po całej sieci więc na pewno nie warto tego grac ,lepiej puścić X za małą stawke bo oba zespoły grają pewnie na zysk
Jakie ustawione ? Nie masz zadnych informacji i piszesz ze Twoje zrodla informowaly, nie sadze ze jakis dunczyk Ci tak napisal bo kazdy dunczyk Ci powie ze w Danii nie ma ustawek ( wiadomo nie dokonca jak w kazdej lidze ) moze sa jakies wyjatki ale to podaja typu ze ma wieksze szanse w procentach ale nie tak jak u nas gdzie na kazdym kroku ludzie sie doszukuja ustawek tam jest tak zacieta gra do ostatniej minuty mimo te nizsze ligi sa strasznie amatorskie. Ja mysle ze spojrzales ze Frem od 12 meczy bez remisu stad ta Twoja cala FILOZOFIA
 
M 0

mexicooo

Użytkownik
Jakie ustawione ? Nie masz zadnych informacji i piszesz ze Twoje zrodla informowaly, nie sadze ze jakis dunczyk Ci tak napisal bo kazdy dunczyk Ci powie ze w Danii nie ma ustawek ( wiadomo nie dokonca jak w kazdej lidze ) moze sa jakies wyjatki ale to podaja typu ze ma wieksze szanse w procentach ale nie tak jak u nas gdzie na kazdym kroku ludzie sie doszukuja ustawek tam jest tak zacieta gra do ostatniej minuty mimo te nizsze ligi sa strasznie amatorskie. Ja mysle ze spojrzales ze Frem od 12 meczy bez remisu stad ta Twoja cala FILOZOFIA
zadna filozofia ,to public bet ze niby jedynka ma wejsc ale tak nie bedzie bo pewnei zespoly pojdą po remis
 
one-tree-hill 0

one-tree-hill

Użytkownik
witam!

wtrące swoje dwa grosze na temat tych całych &quot;ustawek&quot; jednego z forumowiczów... po pierwsze nie wiem dlaczego domagacie się żeby kolesia zbanować i dręczycie moderatorów, adminów... w świetle regulaminu forum nie mają oni podstaw do zbanowania tego usera... jednak na pewno można zrobić jedno - kasować posty tego pseudo typera bowiem nie wnoszą one nic do dyskusji... nie argumentuje on swoich typów tylko pisze o jakiś niestworzonych źródłach... jakieś małe ostrzeżenie owszem by się przydało i tutaj popieram! ;) chciałbym tylko dodać, że nie bronie tutaj owego typera i macie rację wiele osób mogło się nabrać na jego typy... tyle tylko, że te osoby powinny mieć pretensje same do siebie... kto w dzisiejszych czasach podawałby info o ustawkach na otwartym forum ;) :p pozatym jeśli Mexicooo naprawdę ma jakieś źródła w co bardzo wątpię to go ładnie wyrolowali i jeśli gra w rzeczywistości takimi typami to jest już grubo w plecy... :jezora:

z poważaniem
one tree hill ;)
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Widze ,że dyskusja jest spora na temat ustawek ,ale bezskutecznie dzieciaki próbują coś trafiać.Osobiście w sieci jest duzo pseudo ustawkowiczów więc potraktujcie mnie z dystansem ale dzisiaj dostałem na maila coś takiego

Miałem od tego człowieka jeden mecz jakiś czas temu mecz z Seguna Malaga-Hercules 2 gdzie kursy wtedy leciały na jedynke wiec bałem sie grac ale potem zdziwiłem sie bardzo bo weszło z wynikiem 4-6 gdzie mecz toczył sie bardzo dziwnie .Sam zagrałem ten meczyk za nie małą stawke ,ale wam radze leciutko za symboliczną stawke .

EDIT: Dosłownie 5 min temu dostałem potwierdzenie ,że ten mecz wejdzie na 100 % .Poszło na niego ponad 50 % mojego budżetu
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Grindavik Umf - IBV Keflavik 2.00

W jednym z islandzkich buków kurs na druzyne gosci wynosi 1,4 http://www.textavarp.is/395/ W druzynie gospodarzy ktora i tak sie plasuje bardzo nisko w ligowej tabeli http://sportingbet.enetpulse.com/?g=s&amp;amp;stats=true&amp;amp;lid=152&amp;amp;sid=43&amp;amp;h_id=1489&amp;amp;a_id=2796 zabraknie 3 podtawowych zawodnikow: Skaricic, Stamenic and Ramsay, ktory w tym sezonie zdobyl juz 2 gole ;) Każdy z nas chyba dobrze wie co trzeba zrobić z tym faktem ;)
Pozdrawiam.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Brawo Damian i Vabank bardzo dobre info a co najwazniejsze obydwa mecze weszlo.Wielkie dzieki troszke $$$$$4 wpadlo:-D
Zrobiłem z tych dwóch meczów AKO i ponad 200zł do przodu ;)

Dobra robota chłopaki.

Natomiast ten mecz po kursie wysokim.. remis, więc próbuj dalej, bo może koleś ma dobre info i jeżeli 8 na 10 będzie trafiał to i tak będzie dobrze ;)
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Woodlands Wellington - Balestier Khalsa typ 1 @ 1.85 Bet365
Trener gospodarzy ma do dyspozycji lepszy skład ,twierdzi że są dobrze przygotowani do drugiej czesci sezonu
Trener gosci twierdzi że piłkarze są bardzo zmecznie meczem pucharowym z wtorku i nie ukrywa że dzisiaj bedzie bardzo cieżko o punkty z takim zespołem jak gospodarz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom