>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Panie dały już trochę zarobić w tym turnieju więc myślę, że warto podzielić się typami na forum ???? Śmieszą typy z kursami na &#39;faworytki&#39; &lt; 1,5 u kobietek, które są tu podawane - tym bardziej te, które nie wchodzą ???? Ale do rzeczy:
Radwańska - McHale
Typ: Radwańska -5,5 ⛔
Kurs: 2,22
Nie jestem przekonany co do Agi, ale po meczu z Jankovic wiem, że w końcu może coś tu ugrać. W 2 secie zagrała solidny tenis, w końcu godny TOP10. Co prawda szybkie nawierzchnie jej nie służą, ale myślę, że skroi Amerykankę, która męczyła się niesamowicie z Boulter (swoją drogą dobrze rokującą Brytyjką).

Pliskova - Rybarikova
Typ: over 21,5 ✅
Kurs: 1,96
edit: Brawo RYBA! W końcu ktoś pokazał temu drągalowi jak się gra w tenisa! Kolejnego drewniaka mniej ????
Obie solidnie trzymające serwis. Rybarikova powoli wraca do TOPU, tie-break niewykluczony.
Warto mieć na uwadzę WIN Hercog @ 2,32 ✅ oraz Rodionova +1,5 seta @ 2,14⛔ (H2H trochę odrzuca). Powodzonka ????
edit: Rodionova konkret udar mózgu.. z 5-1 w drugim secie na 6-7(3 PS, w tym dwie przy 5-2) - MASAKRA
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Ostapenko - Giorgi 2 @2,35 Uni ⛔

Oceniam mecz 50/50 więc Giorgi dla mnie value. Obie podobnie grają, styl &#39;agressive baseliner&#39;. Ostapenko bardzo chimeryczna, potrafi wygrywać 6-0, 6-1 by w kolejnym secie zupełnie się posypać ładując piły w siatkę lub daleko poza kort. Włoszka dobrze returnuje, drugie podanie Jeleny będzie mocno atakowane. W meczu z Keys Camille miała nieznacznie niekorzystny stosunek winnerów do UE - 24/26, zaś Ostapenko 31/39. Pamiętam mecz pań z turnieju w Polsce, w hali. Wtedy Ostapenko była rewelacją turnieju, wydawało się, że ogra Włoszkę, a tu Giorgi pyknęła ją 2-0. Nie da się tutaj zdominować, będzie uderzać równie mocno i agresywnie.
Konta - Sakkari 2-0 @1,46 Uni ✅

Mecz Konty z Vekic to dla mnie jak na razie mecz turnieju. Obie grały rewelacyjnie, końcówka na najwyższym poziomie. Jo wydaje się być w formie porównywalnej do tej z turniejów w Miami, gdzie dominowała kolejne rywalki. Gra agresywnie, pod końcową linię, znakomicie serwuje. Sakkari talencik, ale jednak to inny poziom obecnie. Kristyna powinna wygrać mecz drugiej rundy, jednak w tylko sobie wiadomy sposób nie zdołała awansować dalej (bp 2/14). Konta to bierze w dwóch setach.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Garcia - Brengle
Typ: over 21,5 ⛔
Kurs: 1,96
Brengle oprócz kilkuminutowych przestojów z Kvitową grała świetny tenis. Co prawda czeszka pogoniła ją nieraz po korcie, ale Brengle pokazała, że ma dużo siły i chęci żeby to wygrać. Naprzeciw solidna francuzka - myślę, że mimo wszystko Madison tu powalczy. Czysto Brengle @3,4 ⛔ również warto próbować.
edit: jednak Garcia za mocna.. Brengle swoją drogą tyle BP niewykorzystanych..
Azarenka - Watson
Typ: Watson
Kurs: 2,92
Nie mam przekonania co do Azarenki. Watson kapitalnie ostatnio na trawie. Niska stawka.
Ostapenko - Giorgi
Typ: over 22,5
Kurs: 2,02
Ostapenko strasznie chimeryczna. W meczu z Abandą tragiczne UE (co prawda Abanda tenis życia). Giorgi oprócz meczu z Cornet, gdzie łamały się co gem wygląda nieźle na grassie i jest tu w stanie powalczyć. Dokładam WIN Giorgi @ 2,22.
LIVE na pewno warto zwrócić uwagę na Peng i Witthoeft.
Co do kobiecego tenisa to ciężko jest złapać fajny kurs pre-live. Najlepszy przykład z końcówki wczorajszego dnia:
http://imgur.com/a/NNh17
Powodzenia! ????
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
@David Beilan oglądałeś jakiś mecz Watson w ostatnim czasie? Ona gra dobrze jeśli przeciwniczka, nie gra mocno i może sobie ja porozrzucać po korcie, ale jak już Wozniacki przyspieszała gre to była bezradna, do tego dość słaby serwis. Zwycięstwa doga w tym meczu bym nie szukał.
Rybarikova - Tsurenko 1 1.44 fortuna
Mecz jutro, ale kurs wg mnie może spadać. Rybarikova pokonała wczoraj faworyzowaną Karoline Pliskovą, media piszą o niespodziance, sensacji, ale czy ja wiem czy to takie zaskoczenie. Pliskova ma wielkie atuty do gry na trawie, a ten mecz przegrała w głowie, bo nigdy jeszcze w karierze nie awansowała do 3 rundy Wimbledonu. Nie umniejsza to wczorajszej dobrej grze Rybarikovej, która w tym roku na 21 meczy na trawie wygrała 20. Niektórzy powiedzą, że zmęczona, a ja powiem że głdna powrotu do światowego topu ze świadomością, że najbardziej swoją rankingową pozycję może poprawić na nawierzchni trawiastej. Tsurenko nigdy nie zaszla dalej niż 2 rd Wimbledonu. W 1 rundzie wygrała tiebreak 2 seta z Georges, bo ta w samym tiebreaku popełniła 10 niewymuszoonych błędów! Po tym meczu schodziła ze łzami w oczach, bo prawy bark ją bolał, ale ja Tsurenko już ze 3 razy w jej karierze widziałem jak wygrywa mecz z &quot;kontuzją&quot; schodząc ledwo co z kortu, a w następnym meczu, 1-2 dni później nie ma po niej śladu. Wczoraj był taping na tym barku. Golubic nie wytrzymala presji w najważniejszych momentach, a Tsurenko jak się rozprężyła po 1 secie to wywalała wszystko na aut. Dla Ukrainki to już jest wielki sukces. Czy Tsurenko ma jakies tam bóle barku czy nie, to i tak uważam Rybarikovą za zdecydowaną faworytke tego meczu.
 
adik1992 420,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Watson +1,5 seta @1,65 ✅
Ja też idę w kierunku ale popieram się setem. Wczoraj Pironkova nie ogarnęła ale dziś widzę większą szansę. Azarenka po kontuzji nie równa. Tu wydaje się że forma rośnie ale dopiero dziś będzie poważny test bo Vesnina jest pod forma a Bellis nie wytrzymała ciśnienia a i tak seta urwała. Watson dobrze pogrywa ostatnio na trawie. Gra ofensywny tenis wiec dziś z obu stron będą lecieć bomby. Dodatkowo publika będzie ja mocno wspierać i na pewno nie odpuści. Liczę na zacięty mecz i pokrycie handi przez brytyjke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 42

cravchenko

Użytkownik
Tak się kończy granie na ślizgiej trawie... Nawet jak ją poskładają po pewnie długim czasie, to i tak już nie wróci jako no. 1 rankingu deblistek.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
a co Panowie myślicie zeby zagrac na Osake z Venus ? Mloda zawodniczka juz tam potrafi wygrac z kims ma dobry serwis wzrost tez forehand i nogi sprawne w przeciwienstwie do Wenuski jesli bedzie trafiac Naomi i przeganiac ja to moze byc tutaj lekka niespodzianka bo smierc czlowieka moze teraz dac o sobie albo jakies nowe fakty ???? A kurs 3,45 i spadł juz z 4,40 ????
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
@bodizo - Osaka gra falami, ja zwyciężczyni nie odważe się typować. W 3,45 może value jest, ale jak Osaka przegra to nic nam to nie da ;)
Osaka- Williams 1 set under 8.5 gems 2.92 efortuna
Jeśli chcesz cos zagrać po wysokim kursie to mam pomysł na under 8,5 gemów w 1 secie. Osaka na 7 meczy na trawie w tym roku, w 6 rozegrala mniej niż 9 gemow w 1 secie, w 2016 w 2 meczach na trawie 2 razy under 8,5. Albo jej zacznie wchodzić od początku piłka w kort albo nie i myślami jest w 2 secie. Ponadto jak przegra pierwszego seta znacznie to w drugim secie na live można na nią sprobować pograć delikatnie.
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Radwańska - Bacsinszky 0-2 @2,33 1xbet ⛔
Gra Radwańskiej mnie nie przekonuje. Nie ma w ogóle mocy w tych uderzeniach, ja wiem, że to jest jej styl, że ona opiera swoją grę na błędach przeciwnika, że technicznie to bajka, że pewnie znowu wyjdzie jej jakieś bajeczne zagranie, ale ten tenis jest tak jednostajny i bez wyrazu, że jak trafi się rywalka, która gra nieźle kątowo, zmiecie Polkę w mig. Bacsinszky jak wiadomo uwielbia grę bekhendem, to jej największa broń. Forhend raczej grany z rotacją, rzadko płasko. Ale potrafi też fajnie zakręcić ala Niculescu, na trawie to fajna opcja. Potrafi świetnie ukryć drop shota, lob także nie jest jej obcy. Pierwsze dwa mecze to świetne statsy Szwajcarki: 26/9 z Puig i 19/6 z Kucovą, a więc jedynie 15 niewymuszonych w obu pojedynkach. H2H 2-0 Timea. Forma zdecydowanie przemawia za Bacsinszky.
Martic - Diyas 1 @1,79 1xbet ✅

Martic wraca do touru w bardzo dobrym stylu. Niegdyś okrzyknięta wielki talentem, od tamtego czasu minęło sporo, pojawiły się kontuzje, jednak Chorwatka wróciła do świetnej formy. Przeszła kwalifikacje, gdzie w 3r. powróciła w meczu z Krunic. Później kolejny zacięty pojedynek z Gavrilovą, wygrany 10-8 w trzecim secie. Z Allertovą było już dużo łatwiej. Z pewnością takie wygrane w końcówkach dodadzą pewności siebie. Co budzi respekt - każdy mecz Martic kończyła z pozytywnym stosunkiem winnerów do UE. To wielki wyczyn, widać, że forma jest wysoka. Petra gra agresywnie, mocno podaje, korzysta ze swoich warunków fizycznych. Tylko 8 razy straciła swoje podanie, biorąc pod uwagę ilość rozegranych gemów - szacunek. Diyas także talent, świetny bilans na trawie, jednak głównie wyrobiony w ITFach. Z Rodionovą przegrywała już bodajże 1-5 w drugim secie, owszem, brawa że powróciła, jednak to głównie zasługa Kazaszki. Obie grają podobnie, ale w tej grze precyzyjniejsza jest Martic. Diyas w dwóch meczach 48 niewymuszonych, przy 47 winnerach. Chyba warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Radwańska - Bacsinszky 2 1.60

Agnieszka bez formy. Bilans dla Szwajcarki 3-0 i świetny sezon w ostatnim czasie.
Riske- Vandenweghe 2 1.45
Bardzo dobry sezon Coco. Co prawda Riske ma bilans 4/3 z rodaczką, ale sezon CoCo niesamowity. Sprała Kontę w Birmingham 6/1 6/3. Potem krecz z Muguruzą przy po 1 w setach - i tu widzę największe zagrożenie. Mama nadzieję, że wyleczyła kostkę na Wimbledon. Riske gra agresywnie, ale dla mnie mentalnie przegra ten mecz.
AKO 2.32 Totolotek
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Radwańska - Bacsinszky
Typ: 1
Kurs: 2.5
Unibet
Szwajcarka póki co dwa mecze bez historii,Kucova i Puig to mogą teraz sobie challengery grac a nie Wimbledon,Puig dalej żyje igrzyskami. Radwańska z Jankovic w miarę dobrze,Jankovic sporo napsula ale z pomocą Agnieszki też wiele piłek zepsuła. Jednak z McHale to już nie wierzyłem w nią w ogóle. Przez pierwsze dwa sety nie dało się jej przełamać,nawet breaki broniła kapitalnym serwisem. Radwańska zachowała się jak profesorkaw końcówce tie breaka i nie psuła,tylko czekała. Psychologicznie po takim meczu Aga powinna być mocniejsza,Timea póki co gładko więc dzisiaj dopiero czeka ją poważny sprawdzian. Ja wiem ze kobiecy tenis to dno i dwa metry mułu bo jak to inaczej wytłumaczyć ze Pliskova i Kvitova są już poza turniejem? Typuje Agnieszkę bo mi zaimponowała meczem z McHale,to jest jej ulubiona nawierzchnia i jak już ma odpadac to w kolejnej rundzie z Kuzniecowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
adik1992 420,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Popieram typ na Martic i tez to gram @1,75✅
Od siebie dodaje
Kontaveit - Woźniaka typ 1@1,98 STS
Dziś turniej dla Karo się skończy. Dojdzie do spotkania z przeszkodą której nie pokona. Młoda estonke typowalem do wygrania turnieju wiec nie wypada zagrać inaczej niż jej wygrana. W pierwszych dwóch rundach spacerkiem ograła arruabarene i kasatkine. Nawet przez moment jej wygrane nie były zagrożone. Dysponuje bardzo dobrym serwisem i mocnym uderzeniem z głębi kortu. Gra ofensywny tenis ale bardzo wyważony. Nie podpala się by kończyć akcje w jednym czy dwóch zagraniach. Wygrała juz turniej na trawie w tym roku w Holandii. Ostrożna gra dunki i przebijanie nie przeciwstawia się tak rozpędzonej Anette
Rogers +1,5 seta @2,15✅
a do dubla można +6,5 @1,4✅
Rogers zaskoczyła wielu wyeliminowaniem safarovej. Zagrała bardzo dobrze na serwisie bo na 16 gemow dala się tylko raz przełamać. Amerykanka bije mocno, dobrze serwuje i to na mizernie wyglądająca kerber powinno wystarczyć choćby na seta. Jeżeli miałbym gdzieś szukać dziś sensacji to właśnie w tym meczu bo Niemka może dziś polecieć
Dodatkowo
Rybarikova @1,40✅
Coco @1,45✅
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Rogers-Kerber 1 4,60 Efortuna
Wozniacka-Kontaveit 2 2.02
Bacsinszky-Radwańska 1 1.63
Witam
Dzisiaj wzialem pod uwage 3 mecze
Pierwszy mecz stawiam osobno wygrana Rogers.Juz kiedys pisalem ze nie lubie Kerber i jej stylu gry mierny serwis glownie takie przebijanie i czychanie na blad bez jakiejs fantazji w tenisie a do Shelby mam troche slabosc bo juz kiedys wygrala z Wozniacka ale skreczowala ale juz bylo widac fajny tenis. A teraz pokazuje ze jest mocna.Moze wygrala co prawda po 2:1 ale nie bylo to dlugie mecze.Drugi mecz z rzedu gra z leworeczna wiec mysle ze nie bedzie to problem.Mysle ze jak Kerber bedzie slabo serwowac to wtedy Shelby pokaze swoje umiejetnosci bo serwisem przewaza i backhand i forehand nie są u niej złe.Drugi mecz to tak samo uwazam ze Wozniacka swoim przebijaniem nie ugra za duzo.Widzialem Kontaveit w Hertogenbosch i naprawde pokazala ze ma fajny serwis niezla nawet techniki i to co nie ma wiele tenisistek pare w lapie wiec jesli Wozniacka zagra nienajlepiej to moze poleciec choc szkoda mi jej ale no coz nie sentymenty graja w sporcie ???? a ostatni mecz to ja juz tu wiekszosc Aga z jej obecna gra nie ma za duzych szans chyba ze naprawde zagra zajebiscie dobrze na serwisie bo jak nie to moze byc zle.Oby dzisiaj cos weszlo.
Pozdrawiam i zycze wysokich lotow nie no wygranych ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Heh przez 3/4 meczu wygladąło to jakby Rogers byla nr1 a Kerber 70, rozstrzeliwanie, gra kątowa itd. Jakim cudem ta pani jest nr1 to ja nie wiem. Sama Rogers przegrała mecz, bo Kerber nic od siebie nie dodała. Dopiero zaczeła grac skróty na koniec zamiast robic to wczesniej- kazdy skrót konczyl sie punktem dla niej. Szkoda, bo milej sie ogląda taka agresywna gre a nie to cos co z trawą nie ma nic wspólnego.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
A ja tam uważam, że Kerber jest wielka. Wie, że jej warunki fizyczne przy dzisiejszym kierunku, jaki obrał kobiecy tenis są mizerne i nie ma tyle siły, by ostrzeliwać rywalki, to postawiła na doskonałe przygotowanie fizyczne i inteligentną grę siłą rywalki. Na ziemi to się nie sprawdza (na RG z reguły jest szybki wyjazd), ale na hardzie i grassie już tak. Dodać do tego never-give-up-attitude i nerwy ze stali i jest, gdzie jest. Moim zdaniem totalnie zasłużenie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja tam nie twierdze, ze niezasłużenie.Wgrana w tenisie zawsze jest zasłużona i tyle. Chodzi tylko o ciezki do strawienia styl ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom