>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Grand Prix 2017

Status
Zamknięty.
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
odnośnie sugestii,
gra toczy się o final 6 a nie 4 to po pierwsze
po drugie Chinki jako gospodynie mają awans zapewniony, dlatego też mocno rotują składem
co nie zmienia faktu że Japonię powinny spokojnie pokonać
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Hej panowie ;)
Co powiecie o takiem doublu;
Serbia - Rosja 1 a takze Chiny - Japonia 1
Serbki mocny sklad lider tabeli i jeden z faworytow calej imprezy . Martwi mnie troche ta przewaga bo moga sobie pozwolic na mala wpadke ale czy z odmlodzona druzyna Rosji? Kolejnym przeciwnikiem bedzie Japonia i Chiny wiec trudniejszy przeciwnik na obecna chwile a przy dobrym ukladzie wynikow jesli Serbki wygraja za 3pkt z Rosja zapewnia sobie prawie ze awans do final 4 !

Drugi mecz to wielka wojna azjatycka Chiny - Japonia ! Tutaj powiem szczerze sklad silniejszy chinek no i wlasna publicznosc powinna pomoc bardzo Chinka w odniesieniu zwyciestwa ktore jest im bardzo potrzebne jesli mysla o final 4 .

Serbia + Chiny = Ako 1,49

Jakies sugestie? Bede dzieczny ;)
Chcąc wypowiadać się w jakimkolwiek temacie minimum przyzwoitości nakazuje zapoznać się z podstawowymi informacjami. Wypisujesz bzdury o final 4, wypisujesz bzdury o walce Chinek o udział w final 4! To forum schodzi na psy w zastraszającym tempie.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Dlatego tez prosilem o sugestie i dzieki za poprawki ;) szczerze przez brak czasu nawet nie wiedzialem gdzie odbywa sie turniej finalowy ... w blad wprowadzila mnie tabela na flashscore mobile jesli chodzi o final 4 co napisalem bo pierwsze 4 miejsca sa podświetlone , sory ;)
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Co sądzicie o pograniu na Chorwatki w meczu z Argentynkami.Kurs na Chorwację 2,10,,ponad tydzień temu Chorwatki wygrały 3:2,dzisiaj grają u siebie,skąd zatem taki wysoki kurs? Według mnie warty gry.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mnie zastanawia tak wysoki kurs na brazylijki. Grają u siebie walczą o awans a kurs rośnie. Ma ktoś jakieś info?
 
M 220

mm25

Użytkownik
Witam, mozna na jutro jakąs rozpiske na mecze z siatki..?? Może ty zibi bys dal jakies typy, moga być i niskie kursy, albo na sety.. Dzieki.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Nikt nie pisał bo i nie było o czym 0:3 w plecy po raz kolejny z Koreą. Drużyna bez wyrazu, jakaś taka blada i przede wszystkim nie ma pewnych strzelb. Wszystko to takie memłane dziewoje i taki sam trener.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
wychodzi na to ze kanada powinna wygrac z czeszkami, ogladajac mecz z peru bardzo dobrze sie prezentowaly. Wy jakies typy macie na ten mecz?
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Na pewno będzie to wyrównane spotkanie. Czeski grają u siebie, będą się chciały pokazać z jak najlepszej strony, zaś Polki mają chyba coś do udowodnienia ( przegrywając 2 - 3 z czeszkami zamknęły sobie drogę do mistrzostw świata. Ja stawiam w tym spotkaniu over 180.5 po kursie 1.83 ( betsson)
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Panowie i panie. Sprawę wagi ciężkiej do rozwiązania mam. Czy w jutrzejszym meczu siatkówki Chinki - Holenderki rozgrywanym po 13:30 czasu polskiego dokładny wynik 2:3 nie wyrzuci Brazylijek z turnieju zaś Chninkom pozwoli zachować pozycje lidera zaś Holenderki awansują?
 
K 25

kmarzejon

Użytkownik
Nie będzie żadnej kalkulacji. Chinki grają u siebie i wygrają to myślę maksymalnie w 4 setach. Holenderki zmęczone po dzisiejszych 5 setach. Trener Holenderek swoją najlepszą zawodniczkę, Plak, zmieniał zawsze przed końcem seta, a w 5 wpuścił od połowy. To ona trudne piłki brała na siebie i wychodziła z nich zwycięsko, a widać było że fizycznie nie daje rady cały mecz pograć. Tym bardziej jutro nie będzie w 100% gotowa do gry, więc myślę za dużo nie zaszkodzi Chinkom, tak jak dzisiaj Brazylijkom.
 
D 0

delapena84

Użytkownik
Chinki największe frajerki tego turnieju zamiast wczoraj puścić Holenderką TB i wyeliminować Brazylijki to te ż 14-10 wygraly 18-16 i dały Brazylii drugie życie, a te wykorzystały szanse pokonały dziś Serbki i są w finale i nie zdziwie sie jak w jutrzejszym finale wezmą rewanż za mecz grupowy z Chinkami bo myślę że Chinki grają Włoszki 3-0 3-1
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No i proszę państwa czyżby Włoszki wygrały?
Szczerze powiedziawszy kurs kusi, by zagrać na nie. Myślałem, że Chinki ograją Włoszki, a tu proszę, niespodzianka.
Z tym, że H2H tragiczne dla Włoch. Ostatnie 10 spotkań to zwycięstwa zawodniczek z Brazylii.
Ma ktoś pomysł jakiś na ten mecz :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom