>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 07-18.03.2012

Status
Zamknięty.
M 0

miqq

Użytkownik
Andre@ - dlaczego nazywasz Marię &#39;pryszczatą&#39; gębą ? Wycie wyciem, również mnie denerwuje, ale obrażanie kogoś w taki sposób jak na &#39;znawcę&#39; to tak troszkę nie wypada panie top model ;]

a.. żeby nie było o/f ja tam dziś jednak widzę pewne zwycięstwo Karoliny w postaci 2-0. Niby nagle wszyscy piszą, że przecież... Dunka nic poza defensywą nie posiada w swojej grze i tak naprawdę każdy może z nią wygrać - takie są wasze najmocniejsze argumenty ... Oczywiście każdy ma swoje zdanie, jednak ja mam takie, że dziś Karolina może nie zrobi tego co w I rundzie z Makarovą (oddała 2 gemy rywalce) , ale na spokoju ogarnie sobie 2-0 w setach i przejdzie do kolejnej rundy... gdzie zaczną się schody, ale Szwedka nie ma czym zagrozić nr #4 rankingu ....
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pytanie do znawców damskiego tenisa....

Tak sobie poszperałem trochę w ofercie i rzucił mi się jeden typ w oczy, mianowicie: +6,5 HC dla Goerges..

Moim zdaniem tak patrząc wstecz, troszkę chyba zawyżony. Azarenka
miała z tego co widziałem jakieś podknięcie w I rundzie? Poza tym jeśli brać pod uwagę ostatnie mecze Goerges z Azarenką, ten Handicap na korzyść Julii był pokrywany.

Nie wiem jak gra w tym turnieju Julia, nie oglądałem jej meczów , ale czy kurs ponad 2,00 jaki wystawili na to zdarzenie nie jest wart gry ?
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Podbijam pytanie kolegi wyżej, gdyż też mnie interesuje zagranie dokladnie takiego samego typu.
I drugie pytanie jeszcze mam do znawów tematu. Jak rozpatrujecie mecz: Bartoli - Safarova?
Czy Czeszka nie ma żadnych szans na zwyciestwo czy chociazby na ugranie jednego seta za co bukmacherzy oferują kursy w okolicach: 1.6 / 1.7 ? W ich ostatnich dwóch spotkaniach Lucy udało się urwać po jednym secie więc może uda jej się to po raz trzeci?
Niestety wczoraj zdecydowałem się na obejrzenie &quot;niewątpliwego tenisowego widowiska&quot; w wykonaniu Stosur które kolidowało z spotkaniem Czeszki i nie wiem jak wygladał tamten mecz. Jednak szybkie 6:2 z Schiavone robi wrażenie... Wie ktoś dlaczego Włoszka kreczowała?
Dziękuje z góry za wyjaśnienie moich wątpliwości ;]
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Goerges nieźle gra w tym turnieju, dobrze serwuje, hc +6,5 wygląda w porządku. Azarenka z pierwszej rundy to nie ta sama co z Kuznetsovą. Widać, że już jest z nią ok, ale nie sądzę by wygrała z aż taką przewagą, bo miewa przestoje w znakomitej grze, robi więcej błędów (UE, DF) niż w poprzednich paru turniejach. Osobiście i tak unikam tego spotkania, jak i wszystkich dzisiaj (polski czas). Poza Kerber to wszystkie faworytki powinny ogarnąć. A nocny pojedynek Bartoli z Safarovą zapowiada się niezwykle ciekawie - dla mnie Lucie (kurs 2,90).
Niestety wczoraj zdecydowałem się na obejrzenie &quot;niewątpliwego tenisowego widowiska&quot; w wykonaniu Stosur które kolidowało z spotkaniem Czeszki i nie wiem jak wygladał tamten mecz. Jednak szybkie 6:2 z Schiavone robi wrażenie... Wie ktoś dlaczego Włoszka kreczowała?
Tego spotkania i tak nie transmitowali. Wygrana z Schiavone była do przewidzenia. Bartoli to już wyższy level na tej nawierzchni, ale ja kibicuję Czeszce.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Na dziś rozważam zagranie, że Radwańska wygra do zera. Wydaje się, że zwyciestwo Isi dzisiaj to tylko formalność. Polka zmierzy się z Amerykanką, która jest wg mnie rewelacją tego turnieju. Nadzieja Amerykanów na dobry wynik w jej ojczystym kraju, gdyż moim zdaniem McHale nie sprosta Kerber. Zobaczymy już dziś, czy na nieziemsko cierpliwą Isię Hampton znajdzie jakąś receptę. Agnieszka, regularna do czego zdążyła już przyzwyczaić. Po raz kolejny może dojść do sytuacji, że po przejściu Amerykanki, spotka się z Azarenką. Hampton rozprawiła się dość łatwo z Jeleną Jankovic, jednak nie ma się czym podniecać, Serbka masakrycznie nieregularna. Przepustką do meczu z Isią jest pokonanie Gajdosovej, jednakże w tym meczu Amerykanka straciła seta. Zebrała się w 3 secie i gładko wygrała z Australijką. Mówiąc krótko. Po stronie Isi wszystkie atuty czysto sportowe, statystyki, a także forma, za Hampton jedynie atut własnej publiczności.
Radwańska - Hampton @ typ: -1,5 seta (1.339)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Indian Wells, WTA
A. Woźniak - H. Watson - 1 (1,44) ✅ A. Woźniak - A Rodionowa - 1 (1,50) ✅ M. Erakovic - G. Voskoboeva - 1 (2,00) ⛔
T. Pironkova - C.S Navarro - 1 (1,50) ⛔
S. Stephens - A. Wozniak - 2 (1,33) ⛔
U. Radwańska - M. Krajicek - 1 (1,83) ⛔
G. Voskoboeva - Na Li - 2 (1,33) ✅
V. King - A. Pavlyuchenkova - 1 (1,57) ✅
F. Pennetta - C.S Navarro - 2:0 (1,83) ✅
V. Zvonareva - K Date-Krumm - 1 (1,20) ✅ M. Bartoli - V. Lepchenko - 1 (1,28) ✅ A. M Garrigues - J. Goerges - 2 (1,28) ✅ V. Azarenka - S. Kuznetsova + 5 gemów S. Kuznetsova (2,37) ⛔ F. Pennetta - A. Radwańska - 2 (1,22) ✅ J. Zheng - Na Li - 2 (1,40) ✅ M. Bartoli - C. Sheepers - 1 (1,30) ✅ D. Cibulkova - R. Vinci - 2 (2,00) ✅ S. Arvidsson - C. Wozniacka - +6,5 gemów S. Arvidsson (1,80) ✅ S. Halep - M. Sharapova -5 gemów M. Sharapova (2.00) ⛔ S. Halep - M. Sharapova
- 0:2 (1,50) ✅
----------------------------------------------------------------
Trochę mi się nazbierało tych typów więc wracam do starego sposobu i zbieram je w listę żeby ułatwiło mi potem liczenie wszystkiego. Mam nadzieje że nikogo w oczy szczypać to nie będzie ; )
V. Azarenka - J. Goerges - +6,5 gemów J. Goerges (1,90) ⛔
bet365
Kurs jak najbardziej do ugryzienia. Tak jak pisałem niedawno powoli nadchodzi moment że należy próbować grać przeciwko Białorusince. Moim błędem było i chcę się tu przyznać bez bicia granie gemów na S. Kuznetsovą. Dla tych którzy nie widzieli meczu, to spotkanie ciężko było nie wygrać przy tak słabo grającej Rosjance. Gdyby więcej więcej spotkań było na wizji zapewne łatwiej byłoby coś skutecznie zaproponować. Julia to już prawdziwa armata jeżeli chodzi o dyspozycje. Może nie taka jak M. Barthel ale nigdy nie wiadomo jak się bardzo zmobilizuje Niemka na to spotkanie. Forma na pewno jest i to wysoka. Victoria na pewno to spotkanie wygra i tutaj o to jest raczej pewien, ale liczę że Niemka wymęczy totalnie Białorusinkę która co raz więcej popełnia błędów co zauważył kolega troszkę wyżej. Viki to nie maszyna w końcu przegra. I bardzo prawdopodobne że w tym turnieju. Granie na win Azarenki nie ma sensu, natomiast linia gemów +7 właściwie, pokryłaby nawet ostatnie dwa spotkania tych dwóch zawodniczek w których forma Niemki było nieco niższa. Kurs jak najbardziej do spróbowania.
Ch. McHale - A. Kerber - 2 (1,72) ✅
bet365
No fajnie fajnie. Amerykanka sobie nieźle pograła pokonała nawet niedyspozycyjną P. Kviotva, ego podskoczyła ale tyle wystarczy. Amerykanka nie powinna wybiegać zbyt daleko marzeniami. A. Kerber chwyciła bardzo wysoką formę w Paryżu wygrywając w bardzo ładnym stylu cały turniej. Do Doha pojechała po wpisowe odwalić mecz w którym jeszcze udało jej się pokonać słabą psychicznie S. Lisiecką no a potem poległa z beznadziejną T. Pironkovą, a właściwie wyłożyła się, ponieważ przegrać z Bułgarką przy takiej dyspozycji to raczej trzeba się postarać. Wiadomo było że udział A. Kerber w Doha będzie bardzo mały ze względu na trudy z Paryża. Indian Wells jest to jej nowy turniej po odpoczynku, w pierwszej rundzie miała problemy z wejściem w mecz tworząc sobie przez długi czas dramat, jednak kto widział ten zauważył że im dłużej mecz trwał tym A. Kerber grała lepiej. Troszkę dobrze że Venia odpuściła mecz ponieważ A. Kerber po 3setowcu miała odpoczynek. Ch. McHale tego za bardzo nie miała, chociaż wątpie aby pierwszy 3setowiec nagle Amerykankę wymęczył. To raczej znaczenia mieć nie będzie. Amerykanka gra u siebie i ma formę jednak umiejętności A. Kerber i jej dyspozycję cenię wyżej, a nie sądzę aby po wygranej w Paryżu nagle Niemka opadła.
by scotratez
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ivanovic Ana vs. Wozniacki Caroline 1,50
Jak dla mnie kurs to niezła promocja, Dunka jak dla mnie jest zdecydowaną faworytką. Obie panią są po ciężkich meczach minionej nocy, obie grały trzy setowe zacięte spotkania. Każdy z tych meczy widziałem we fragmentach. Wozniacki grała swój tenis czyli, pzebijała co sie dało i wkońcu zamęczyła swoją rywalkę, która przez półtora seta grała świetnie, mało błedów, no ale Karo regularniejsza i to musiało się tak skończyć. Ana mecz na wyniszczenie, w połowie trzeciej partii wyglądała naprawdę słabo, jakieś problemy z udem, ale wymęczyła zwycięstwo, młodej Pervak zabrakło zimnej krwi, strasznie emocjonalnie przeżywała ten mecz. Dunka w niezłej formie, jestem pewien, jak zawsze jest wzorowo przygotowana fizycznie, Serbka będzie miała dużo większe problemy aby odpowiednio się zregenerować. Panie spotkały się niedawno w Dubaju i wygrała Dunka w dwóch setach, dzisiaj w nocy moim zdaniem wynik będzie podobno.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Zgadzam się w 100% w typem użytkownika Widzu.
Można spróbować nawet 2-0 dla Dunki, Ivanovic nie ma takiej regularności, brak jej cierpliwości, myślę że Wozniacki bedzie odpowiednio rozrzucała Ane po korcie, i o wynik będę spokojny, poruszanie się Serbki po korcie nie jest najlepsze.
Ostatnie 2 mecze wygrane przez Dunke dość pewnie.
Kerber vs McHale
Kerber lubi grać z zawodniczkami tak grającymi jak Amerykanka, zdecydowanie jest też lepszą zawodniczką, powinna sobie poradzić spokojnie a kurs bardzo dobry
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells 13.03.2012, 22-30
Kerber - McHale
typ; 0-2
3.50
Williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu czwartej rundy turnieju wta w indian wells, reprezentantka gospodarzy, Cristina McHale spotka sie z Niemka Andzelika Kerber. W tym turnieju Niemka rozegrala jak do tej pory zaledwie jedno spotkanie. W pierwszej rundzie miala wolny los, w trzeciej z kolei jej rywalka przed meczem poddala spotkanie. W drugiej rundzie Kerber pokonala Sloane Stephens, Niemka byla juz bliska odpadniecia z turnieju po przegraniu pierwszego seta, ale ostatecznie sie podniosla. Po turnieju w Paryzu, bardzo udanego dla Niemki, Kerber gra nieco slabiej. Widac bylo jej zmeczenie w Doha, przez co przegrala juz w II rundzie. W Indian Wells w tym spotkaniu ze Stephens zagrala jednak bardzo przecietnie. Kerber preferuje raczej korty szybsze, takie jak w Paryzu, tu mamy kort bardziej przypominajacy w szybkosci maczke. Takie korty lubi wlasnie Amerykanka, ktora preferuje tenis defensywny, choc rowniez potrafi atakowac. McHale niezle rowniez serwuje, w tym turnieju ograla, w dwoch setach Vesnine i w trzech partiach Kvitova, ktora oczywiscie nie jest w najwyzszej formie, ale jednak to trzecia rakieta swiata. Amerykanka w tym meczu zaprezentowala sie bardzo korzystnie i jesli dzis zagra podobnie daje jej wiecej szans na zwyciestwo w tym pojedynku.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Myślicie, że Radwańska nie wymięknie? Zastanawiam się właśnie, czy grać na Polkę 2:0. Ale sam nie wiem. Ile to razy już bywało, że typ niemożliwy do przegrania jednak przegrywał :?
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Co sądzicie o meczu Zakopalova K. vs Li N. ? Ostatni mecz tych pań odbył się w Doha rok temu gdzie Zakopalova gładko wygrała oddając tylko 3 gemy. Li wraca po kontuzji, w IW w 1r z problemami ale później spokojna wygrana ze swoja rodaczką Zheng. Zakopalova sprawiła już niespodziankę z Hantuchovą myśle że może powtórzyć ten wyczyn z Na LI.
kurs na Zakopalovą powyżej 3,0...⛔
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki JrQ- zobaczymy. Tak naprawdę to zagrałem czyste win Radwańskiej po kursie 1,10 w połączeniu z innym zakładem. Interesował mnie &quot;w miarę pewny&quot; kurs tylko do obrotu bonusa. Zobaczymy co to za pewniak :)
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dzięki JrQ- zobaczymy. Tak naprawdę to zagrałem czyste win Radwańskiej po kursie 1,10 w połączeniu z innym zakładem. Interesował mnie &quot;w miarę pewny&quot; kurs tylko do obrotu bonusa. Zobaczymy co to za pewniak :)
ostatnio granie na Radwańską to jak lokata. Niemiłosiernie regularna do czasu gdy nie natrafi na Azarenkę. Z jednej strony, może czas najwyższy ograć Białorusinkę.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Nie bardzo wiem czy jest sens granie na A. Radwańską po takim kursie.. jak jeszcze przez chwile był 1,10 to można ewentualnie pograć z kuponem. Jeżeli miałbym szukać już przysłowiowej lokaty to wolałbym zagrać na sunshine dzisiaj w nocy która już nie ma zmiłuj się musi zagrać dobry turniej jeżeli myśli o czymkolwiek, A. Ivanovic jest w jej zasięgu.

C. Wozniacka - A. Ivanovic - 1
(1,44) ⛔
bet365

by scotratez
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells 13.03.2012, 22-30
Kerber - McHale
typ; 0-2
3.50
Williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu czwartej rundy turnieju wta w indian wells, reprezentantka gospodarzy, Cristina McHale spotka sie z Niemka Andzelika Kerber. W tym turnieju Niemka rozegrala jak do tej pory zaledwie jedno spotkanie. W pierwszej rundzie miala wolny los, w trzeciej z kolei jej rywalka przed meczem poddala spotkanie. W drugiej rundzie Kerber pokonala Sloane Stephens, Niemka byla juz bliska odpadniecia z turnieju po przegraniu pierwszego seta, ale ostatecznie sie podniosla. Po turnieju w Paryzu, bardzo udanego dla Niemki, Kerber gra nieco slabiej. Widac bylo jej zmeczenie w Doha, przez co przegrala juz w II rundzie. W Indian Wells w tym spotkaniu ze Stephens zagrala jednak bardzo przecietnie. Kerber preferuje raczej korty szybsze, takie jak w Paryzu, tu mamy kort bardziej przypominajacy w szybkosci maczke. Takie korty lubi wlasnie Amerykanka, ktora preferuje tenis defensywny, choc rowniez potrafi atakowac. McHale niezle rowniez serwuje, w tym turnieju ograla, w dwoch setach Vesnine i w trzech partiach Kvitova, ktora oczywiscie nie jest w najwyzszej formie, ale jednak to trzecia rakieta swiata. Amerykanka w tym meczu zaprezentowala sie bardzo korzystnie i jesli dzis zagra podobnie daje jej wiecej szans na zwyciestwo w tym pojedynku.

Osobiscie ogladalem mecz z Kvitowa i byl to czysty walek ze strony Czeszki, a gra Hale przypominala bardziej podrygi gimnazjalistki niz pewny kobiecy tenis, jak dla mnie czyste zwyciestwo niemki i smialo bym zaryzykowal nawet 2:0 na Kebrer.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Widze że wszyscy grają na Woźniacki. Nie mówie że nie wygra bo nie widziałem jak gra Ivanovic ale za to widziałem Dunke dzisiaj w nocy jak grała z Arvidsson i nie ma się nad czym zachwycać przy odrobinie szczęcia szwedki mogłaby się pożegnać z turniejem. Czy Woźniacki wnosi coś do gry? Zdecydowanie nie . Jedyne co można o niej powiedzieć to umie się bronić i liczy na rywalki błędy. Jeżeli trafi na kogoś kto jest konsekwentny w swoim graniu i nie popełnia głupich błędów na jak szwedka po 2 metry auty to będzie problem u Dunki
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Roberta Vinci - Maria Sharapova
U 18,5 games @ 1.8 5/10 Bwin ✅
Roberta Vinci jest inteligentną zawodniczką i często potrafi znaleźć sposób na swoje rywalki. Włoszka nie ma jednak odpowiedzi, kiedy przychodzi jej grać z ball basherkami takimi jak Sharapova. Rosjanka do tej pory szybko pozbawiała swoje rywalki jakichkolwiek złudzeń. Wczoraj roztrwoniła dużą przewagę, ale w jakiś sposób zmusiła ją do tego Halep, która wyciągała w obronie takie piłki, na które dziś Roberta będzie tylko spoglądać. Myślę, że więcej niż 6 gemów Maria Robercie nie podaruje.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Marion Bartoli - Lucie Safarova
Typ: 2
Kurs: 3,10
Już wczoraj pisałem o Safarovej (KLIK!), więc nie ma co się za dużo powtarzać, zwłaszcza, że wiele się nie zmieniło. Wręcz przeciwnie - Schiavone nie miała nic do powiedzenia i oddała spotkanie po pierwszym przegranym secie, ja się tylko umocniłem w przekonaniu co do tego typu. Niestety grałem to u takiego, buka że mam zwrot. Tym razem nie zrobię tego błędu (przypominam, że Marion też nierzadko lubi kreczować) - w Sportingbeg albo BetFair (u tych bukmacherów mamy najwyższy kurs na ten mecz) jeden set wystarczy do rozliczenia zakładu. Co tu dużo mówić, Safa umie porządnie przywalić, efektownie skończyć akcję, mocno zaserwować. Robi dużo błędów, bo przy takiej grze to norma, ale liczę, że to będzie dobry turniej w jej wykonaniu, a więc nie zrobi ich na tyle dużo, by dzisiaj odpaść. Oczywiście Bartoli to już inna bajka, bo w przeciwieństwie do Francuzki potrafi grać na twardych nawierzchniach. Dziewczyny spotkały się ostatnio w Doha i Czeszka przegrała w trzech setach. Czas na rewanż. W tych dwóch spotkaniach, które tu zagrały, bardziej przekonała mnie Lucie, gdyż Bartoli bardzo się męczyła w pierwszej rundzie z Lepchenko wygrywając 2-6 6-2 7-5 po ponad 2,5h gry. Zaznaczam, że Czeszka jest bardzo nieobliczalna, mniej równa i nie zdziwi mnie w tym spotkaniu żaden wynik, ale po kursie 3,10 jestem gotów jej zaufać.
P.S. dla przypomnienia:
http://www.youtube.com/watch?v=Kut3WS8-dRI
możliwe, że nas czeka powtórka w ćwierćfinale.
P.S. 2 polecam też zagrać na to, że Safarova wygra turniej, bo kurs w granicach 100-120 to gruba przesada. Bartoli, Wozniacki, Stosur/Sharapova i w finale Azarenka/Radwańska/Li są do przejścia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom