>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Moskwa, Luksemburg

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? C.Wozniacki - M.Minella --&gt; 2 - 6,46 ⛔ 2-0 (6-3 7-6) Fortuna 1/10
???? C.Wozniacki - M.Minella (HC 0/+6,5) --&gt; 2 - 1,85 ✅ 6-3 7-6 (13-9) Fortuna 3/10
Typ oczywiście z lekkim przymrużeniem oka ;) ale po takim kursie za drobne myślę, że tez można spróbować. W netowych stoi jeszcze wyżej ok. 7-8, choć i tak pospadało z 10-9. Minella ostatnie spotkania generalnie przegrywa, ale tu gra u siebie w Luksemburgu, sezon zbliża się ku końcowi - powinna powalczyć, więc ta linia +6,5 wydaje się dość realna jak dla mnie.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Do Michał94sport
Hsieh - Kucova
Nie zgadzam. Nie kierując się rankingiem, a ostatnimi wynikami to Tajwanka przegrywa niemalże wszędzie i z kim się da. Kompletnie bez formy. Na ostatnie 15 meczy 3 wygrane. Oprócz Zakopalovej to słabsze od siebie. Rywalka 15 meczy 11 wygranych to wygląda zdecydowanie lepiej. Widze spore value na ten mecz także stawiam na Kucovą
 
C 147

cococabana

Użytkownik
WTA Luxembourg » Piter K. - Flipkens K.

Ostrzegałbym mimo wszystko przed stawianiem większych pieniędzy na Flipkens.
Oczywiście różnica jest minimum dwóch klas między tymi zawodniczkami jednak po sukcesie w Wimbledonie gdzie doszła do półfinału jest całkowity zjazd w dół w zasadzie jedno zwycięstwo nad Venus. Oglądałem ją ostatnio w Linz w pierwszej rundzie kłopoty z Vekic w drugiej zwycięstwo nad Giorgi chociaż wszyscy wiemy jak jak Włoszka gra atakuje wszystkie piłki i właściwie sama przegrała ten mecz niż Kirsten wygrała. W trzeciej rundzie z Carla Suarez Navarro to już w ogóle pokaz braku zaangażowania zmęczenia sezonem albo odzywa się kontuzja kolana ale przeszła obok meczu. Piter oczywiście powinna przegrać jak z Cibulkova jednak po takim kursie patrząc na to co ostatnio prezentuje Belgijka grubo bym tego nie gral. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Sofia Arvidsson - Galina Voskoboeva ✅✅
Typ 1
Kurs 2.35
Marathon

Galina na hali gra rzadko i prawie w ogole:) Dodatkowo jak gra w tym konkretnym turnieju to nigdy nie przechodzi pierwszej rundy. Szwedzka tymczasem ma tu trochr punktów do obrony, bo rok temu dotarła tutaj do półfinału i na pewno marzy jej sie co najmniej powtorka. Arvidsson jest specyficzna zawodniczka, raz na rok moze dwa trzy razy potrafi sie zmobilizowac, sięgnac po ukryte umiejętności i wygrac jakis średni turniej. Sadze, ze Galina nie podejdzie tutaj maksymalnie zmobilizowana, a Sofia wręcz przeciwnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Meusburger Y. v Begu I. ⛔
@ 3,95 Betfair
I runda turnieju w Luksemburgu i wybieram na dzisiaj właśnie ten mecz. Typuję tutaj zwycięstwo Rumunki, która zagra z o kilka lat starszą rywalką z Austrii, Yvonne Meusburger. Kurs na Irinę jest bardzo wysoki co dla mnie jest nie zrozumiałe, chociażby z tego powodu, że Rumunka potrafi grać na hali i udowodniała to w tamtym roku dochodząc do półfinału turnieju w Linz. W tym sezonie rozegrała jedno spotkanie, z reprezentantką Polski, Kasią Piter, które w trzech setach przegrała. Yvone w tym sezonie na hali grywała więcej, co nie znaczy, że z dobrym skutkiem. Pięć spotkań - dwa zwycięstwa i trzy porażki. Przegrywała z Bychkovą, Kerkhove czy Petković. Poza tą ostatnią nazwiska nie robią wrażenia. Obie Panie spotkały się w tym roku, jednak na mączce gdzie wygrała w dwóch setach Austriaczka. Hala bardziej przypada Rumunce niż Austriaczce więc gram na jej zwycięstwo, po bardzo pokaźnym kursie.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Lucie Safarova ( 1.44 ) ✅
2. Tsvetana Pironkova ( 2.45 ) ⛔
3. Kirsten Flipkens ( 1.43 ) ⛔
4. Magdalena Rybarikova ( 1.39 ) ✅
5. Sofia Arvidsson ( 2.35 ) ✅


Elena Vesnina - Jaroslava Shvedova✅✅
Typ 1
Kurs 1.53
Stan James.


Vesnina 2:0 na hardzie w tym roku ze Shvedova. Ponadto gra u siebie, gdzie czasem lubi powalczyc - dwa lata temu osiągnęła tu półfinał. Ogólnie Rosjanka w hali radzi sobie całkiem fajnie w przeciwieństwie do jej przeciwniczki dla której hala zdecydowwnie nie jest ulubiona nawierzchnia. Dodatkowo duzo wyzej oceniam ogólnie umiejętności Rosjanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Lucie Safarova ( 1.44 ) ✅
2. Tsvetana Pironkova ( 2.45 ) ⛔
3. Kirsten Flipkens ( 1.43 ) ⛔
4. Magdalena Rybarikova ( 1.39 ) ✅
5. Sofia Arvidsson ( 2.35 ) ✅
6. Elena Vesnina ( 1.53 ) ✅
7. Sesil Karatancheva (2.40 ) ⛔


Karin Knapp - Sesil Karatancheva⛔
Typ 2
Kurs 2.40
Tonybet

Knapp na hali w tym roku to nie był częsty widok. Włoszka nigdy chyba za bardzo nie przepadała za graniem w hali i to widać po rezultatach, w tym roku mało co, pokonała niby Hantuchovą w Linzu, ale haha to raczej Słowaczce samej za bardzo się nie chciało, zresztą Hantuchova w tym sezonie potrafi przegrać z dosłownie każdym...Knapp zresztą na hali też. Rok temu przegrywała z zawodniczkami nawet poza czwartą setką. Nie do końca wiem czy w ogóle będzie chciało jej się tu grać. Sesil tymczasem przeszła jak burza przez kwalifikacje, widać, że jest głodna gry. Niespełniona nadzieja, ot co. Kiedyś były głosy, że będzie nawet w pierwszej dwudziestce, teraz pozostały jej słabiej obsadzone turnieje, no ale jakoś sobie na nich radzi.
Ja to widzę tak; przeszła kwalifikacje, zaznajomiła się z nawierzchnią, chce jej się grać. Knapp nie rozegrała tu jeszcze ani jednego meczu , nie wiem jak z tą motywacją, hala nigdy nie była jej ulubionym miejscem gier...stawiam na Sesil
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Na jutro oferta dla mnie bardzo średnia, mało ciekawych spotkań, jednak zauważyłem dwa ciekawe typy, które zagram w rzeczywistości, jednak kursy są bardzo wysokie i każdy powinien ocenić czy warto.
???? Kuznetsova S. v Arvidsson S. ⛔
@ 4,333 Marathonbet
Typuję tutaj na Arvidsson, która jest coraz bliżej swojego celu, czyli obronienie punktów, albo chociaż jak najmniejsza strata, która pozwoli nie spaść jeszcze niżej w rankingu. Przeszła tutaj już przez trzy rundy kwalifikacji, dzisiaj pokonała Galinę Voskoboevą. Jeśli nie patrzeć na statystyki z pierwszego seta, zagrała fantastyczny mecz Szwedka. Nie wiem czy spała jeszcze podczas pierwszego seta czy co to się działo. Statystyk pierwszego seta nie ma co przytaczać bo są bardzo słabe i nie wiele pomogą bo wiemy, że nie był to jej normalny poziom gry. W drugim secie serwis działał na 80%, z tego 60% piłek wygranych. Tak jak mówiłem za Sofią przemawiają dla mnie takie fakty jak fantastyczna gra na hali, obrona punktów z zeszłorocznego turnieju. Dodatkowo trzeba powiedzieć, że Kuznetsova musi bardzo nie lubić grać na hali jeśli od 2009 roku rozegrała w niej tylko cztery spotkania. Arvidsson ma w swojej grze dużo do poprawy, jednak kurs przedstawiony nie przybliża rzeczywistości. Arvidsson sama mówi, że hala to jej miejsce, więc tutaj musi osiągać najlepsze wyniki. Bilans pojedynków bezpośrednich tutaj nic nam nie pomoże, gdyż ostatnie spotkanie w 2006 roku i żadne z nich nie odbyło się na hali. Bilans 3-0 Kuznetsova.
???? Hsieh S.W. v Jovanovski B. ⛔
@ 4,10 Marathonbet
O Hsieh już wczoraj wszystko pisałem w ramach analizy meczu z Kucovą. Wygrała, kurs był dobry. W pierwszym secie wynik ustawił sędzia błędną decyzją jednak potem już wszystko wskoczyło na właściwe tryby. Co do Jovanovski to wczoraj pokonała Schiavone, która bardzo średnio gra na hali. Różnica klas pomiędzy Hsieh i Jovanovski jest praktycznie żadna, jednak forma jest różna, jednak ja wierzę, że Su-Wei powoli będzie wracać do dobrej dyspozycji i jutro trochę pomiesza. Jovanovski na hali ma bilans 21/14 jednak wiele meczy z początków jej kariery to turnieje rangi ITF, więc nie ma sensu brać miarodajnie tych liczb. Jutro to będzie pierwsze spotkanie tych zawodniczek, nie rozumiem dlaczego aż tak wielkim faworytem jest Serbka. Oczywiście, jest w lepszej formie, jednak w takiej dyscyplinie jaką jest tenis kobiecy, dyspozycja dnia jest najważniejsza. Hsieh dzisiaj się przełamała, na pewno ją to podbudowało i jutro może wyjść na spotkanie z Bojaną bardzo podbudowana.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Hsieh S.W. v Jovanovski B. @ 4,10 Marathonbet O Hsieh już wczoraj wszystko pisałem w ramach analizy meczu z Kucovą. Wygrała, kurs był dobry. W pierwszym secie wynik ustawił sędzia błędną decyzją jednak potem już wszystko wskoczyło na właściwe tryby. Co do Jovanovski to wczoraj pokonała Schiavone, która bardzo średnio gra na hali. Różnica klas pomiędzy Hsieh i Jovanovski jest praktycznie żadna, jednak forma jest różna, jednak ja wierzę, że Su-Wei powoli będzie wracać do dobrej dyspozycji i jutro trochę pomiesza. Jovanovski na hali ma bilans 21/14 jednak wiele meczy z początków jej kariery to turnieje rangi ITF, więc nie ma sensu brać miarodajnie tych liczb. Jutro to będzie pierwsze spotkanie tych zawodniczek, nie rozumiem dlaczego aż tak wielkim faworytem jest Serbka. Oczywiście, jest w lepszej formie, jednak w takiej dyscyplinie jaką jest tenis kobiecy, dyspozycja dnia jest najważniejsza. Hsieh dzisiaj się przełamała, na pewno ją to podbudowało i jutro może wyjść na spotkanie z Bojaną bardzo podbudowana.
O boże no chyba sobie teraz z nas kpisz. Jak możesz takie rzeczy pisać? Sorry. Zagrałeś w poprzedniej rundzie zły typ na Hsieh wygrała na mega farcie(przegrywała 4:6 5:6*) i powinieneś z tego wyciągnąć wnioski i nie brnąć dalej w swój błąd, a tu próbujesz ustrzelić jakiś wysoki kurs, mimo, że nie ma na to żadnych szans. Hsieh jest w patologicznej formie. Patologicznej przez duże P. Po najlepszym w karierze ubiegłorocznym sezonie teraz przeżywa najgorszy sezon w karierze. Zapomniała jak się gra w tenisa, Dostaje łomot od każdej i wszędzie. Bilans w tym sezonie 13/25. W poprzedniej rundzie wygrała, bo Kucovej brakło doświadczenia i sił w kluczowych momentach. Różnica klas pomiędzy Hsieh a Jovanovski żadna? Chyba żart sezonu. Obecnie to jest różnica jakiś 5 klas. Hsieh to są same błędy, 0 pomysłu na grę. Po prostu chodząca kompromitacja na najwyższym poziomie. Jovanovki całkiem udany sezon, kilka na prawdę bardzo fajnych meczów. A końcówka sezonu to już bardzo udana. Ostatnio 2 wygrane turnieje. Tutaj w 1 rundzie pewna wygrana ze Schiavone. Włoszka zagrała słaby mecz, ale Hsieh zagra jeszcze słabiej. W wymianach Hsieh tutaj nie będzie miała żadnej szansy. Jovanovski totalnie zdominuje ten mecz. Sama bardzo skutecznie atakuje, Hsieh więcej niż 2 razy przez siatkę nie potrafi piłki przebić, błąd za błędem. W ogóle nie wiem po co tu cokolwiek o tym meczu pisać, ja tu nie ma innej opcji niż pogrom. Nie lubię grać ujemnych hindi w meczach kobiet z dolnej i średniej półki, ale tutaj warto postawić.
Jovanovski -4,5 gema @ 1.64 ✅ 6:1 6:4 Wynik chyba wyraźnie oddaje różnicę klas, a mogło być jeszcze wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
zdecydowanie odradzam granie na Hsieh, jest w beznadziejnej formie, grałem w poprzedniej rundzie przeciwko niej po kursie 3.00 i naprawdę niewiele brakowało.
Jovanovski powinna spokojnie w dwóch setach wygrać, jest w dobrej dyspozycji od dłuższego czasu.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik


???? Hsieh S.W. v Jovanovski B.
@ 4,10 Marathonbet

O Hsieh już wczoraj wszystko pisałem w ramach analizy meczu z Kucovą. Wygrała, kurs był dobry. W pierwszym secie wynik ustawił sędzia błędną decyzją jednak potem już wszystko wskoczyło na właściwe tryby. Co do Jovanovski to wczoraj pokonała Schiavone, która bardzo średnio gra na hali. Różnica klas pomiędzy Hsieh i Jovanovski jest praktycznie żadna, jednak forma jest różna, jednak ja wierzę, że Su-Wei powoli będzie wracać do dobrej dyspozycji i jutro trochę pomiesza. Jovanovski na hali ma bilans 21/14 jednak wiele meczy z początków jej kariery to turnieje rangi ITF, więc nie ma sensu brać miarodajnie tych liczb. Jutro to będzie pierwsze spotkanie tych zawodniczek, nie rozumiem dlaczego aż tak wielkim faworytem jest Serbka. Oczywiście, jest w lepszej formie, jednak w takiej dyscyplinie jaką jest tenis kobiecy, dyspozycja dnia jest najważniejsza. Hsieh dzisiaj się przełamała, na pewno ją to podbudowało i jutro może wyjść na spotkanie z Bojaną bardzo podbudowana.


Nie no bez przesady. Zgadzam się z Majestro a rzadko to się dzieje, ale w tej chwili naprawdę pojechałeś po bandzie. Ja rozumiem, że dostałeś &quot;społeczny&quot; awans na forum, szanuje Ciebie naprawdę, ale nie musisz teraz trzaskać typami na lewo i prawo, a sorry ale to co teraz zobaczyłem to przesada. Nie widziałeś całego meczu Hsieh i teraz podajesz typ na nią, a reszta myśli że naprawdę widziałeś i ten typ ma sens, a prawda jest taka, że Twoja propozycja na ten mecz jest wyrwana totalnie z otchłani. Tak się składa, że skorzystałem z Twojego typu na Hsieh i zaraz Ci podziękuje, ale miałem też okazję oglądać jej spotkanie dzisiaj i tak jak pisałem Tobie na HP - jej zwycięstwo to był jeden wielki fuks, zwłaszcza w drugim secie. Ta zawodniczka zagrała totalny dramat. Granie na nią w meczu z Bojana Jovanovski która notuje duży progres w swojej grze nie jest może samobójstwem, ale totalnie bez sensu. Powiem lepiej. Proponuje podpiąć sobie Jovanovski do kuponu po kursie 1,20. Bojana ograła przebijaka Włoszkę, której nie trawię, ale trzeba przyznać, że aby wygrać ze Schiavone trzeba regularnie przebijać piłki na drugą stronę, ponieważ Włoszka ma w naturze bieganie i przebijanie wszystkiego co spadnie. Tego brakuje Hsieh. No chyba, że zagra jutro nagle genialne spotkanie w co nie wierzę.

Bojana Jovanovski 1,20✅
bet365


Osobiście proponuje coś innego

Yanina Wickmayer - Katarzyna Piter - 2 (2,50)✅
Bet365
Jeżeli gdzieś szukać value to przede wszystkim w tym meczu. Dla mnie to 50/50 a kurs ponad 2 na Polkę biorę w ciemno. Miała przegrać z McHale, miała przegrać z Flipkens, a tak się składa że Katarzyna mimo problemów zdrowotnych (duża ilość spotkań, widoczny opatrunek) daje sobie świetnie radę. Nie biję na siłę, mądrze rozgrywa piłki, jest przede wszystkim regularna. To coś czego od dłuższego czasu brakuje Belgijce. Dla mnie Wickmayer to jedna wielka zagadka, ta dziewczyna potrafi przegrać wszystko, nawet prowadzenie 5:0. Nie uważam, aby była wyższym levelem niż Flipkens. Spora szansa przed Polką, a motywacja jest spora, ponieważ pieniędzy brakuje jak i sponsorów, i dziewczyna gra tam gdzie może i widać że chce i się stara. Szanse tak jak mówie 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Lucie Safarova ( 1.44 ) ✅
2. Tsvetana Pironkova ( 2.45 ) ⛔
3. Kirsten Flipkens ( 1.43 ) ⛔
4. Magdalena Rybarikova ( 1.39 ) ✅
5. Sofia Arvidsson ( 2.35 ) ✅
6. Elena Vesnina ( 1.53 ) ✅
7. Sesil Karatancheva (2.40 ) ⛔

Kristina Mladenovic - Tereza Smitkova
Typ 1
Kurs 1.30
Betfair

Gram to dość wysoko. Kristina Mladenovic odkąd zaczęła grać na poważnie w dorosłym tenisie to na hali idzie jej naprawdę fajnie - dośc powiedzieć, że w tym roku wyeliminowała w hali np Kvitovą (!) Goerges czy Wickmayer. Młoda, zaledwie 20-letnia zawodniczka, ale jedna z moich ulubionych młodych wilków i daje jej szanse na duży awans w rankingu w kolejnym sezonie, zwłaszcza, że jej tenis jest dość niewygodny dla rywalek.
Smitkova to też młoda, nawet młodsza od Mladenovic, 19letnia Czeszka. Żadnych większych sukcesów nie zaliczyła, na hali nie radzi sobie źle, ale to w challengerach o puli np 10.000 czy 25.000 tysięcy USD. To jeszcze nie ten poziom co Kristina i kto wie, może nigdy nie będzie. Kurs jak na to spotkanie całkiem ładny, polecam.
Buryachok/Kalashnikova - Huber/Rosolska
Typ 2
Kurs 1.48
Sportbet

Kursem jestem ździebko zaskoczony - każdy kto interesuje się choć trochę tenisem kobiecym wie kto to jest Huber. Niesamowity staż, dziesiątki wygranych turniejów, ogromne doświadczenie i bardzo duże umiejętności. Do tego dochodzi Rosolska, świeża krew w tej parze, która ostatnio zaczyna pokazywać świetny tenis deblowy. Obie Panie bardzo dobrze czują się w Hali i zazwyczaj dochodzą bardzo daleko w takich turniejach, prawie się nie zdarza, żeby odpadały w pierwszych rundach.
Buryachok/Kalasnikova hmm, Buryachok całkiem niezła, zwłaszcza w ostatnich czasach, no ale jakby to porównywać to do pięt Huber nie dorasta, a Kalasnikova, w mojej opinii gorsza w tej parze to tym bardziej. Jedynym plusem dla nich jest fakt, że grał już kilka razy razem, więc może się lepiej znają, ale i tak przewaga umiejętności po stronie Huber/Rosolska jest na tyle znacząca, że nie powinno to sprawić różnicy.

A i tak nawiasem mówiąc popieram kolegów z Jovanovski. Jeśli Hsieh coś z tego meczu wyciągnie to będzie to cud ????
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Kristina Mladenovic - Tereza Smitkova
Typ 1
Kurs 1.30
Betfair

Gram to dość wysoko. Kristina Mladenovic odkąd zaczęła grać na poważnie w dorosłym tenisie to na hali idzie jej naprawdę fajnie - dośc powiedzieć, że w tym roku wyeliminowała w hali np Kvitovą (!) Goerges czy Wickmayer. Młoda, zaledwie 20-letnia zawodniczka, ale jedna z moich ulubionych młodych wilków i daje jej szanse na duży awans w rankingu w kolejnym sezonie, zwłaszcza, że jej tenis jest dość niewygodny dla rywalek.
Smitkova to też młoda, nawet młodsza od Mladenovic, 19letnia Czeszka. Żadnych większych sukcesów nie zaliczyła, na hali nie radzi sobie źle, ale to w challengerach o puli np 10.000 czy 25.000 tysięcy USD. To jeszcze nie ten poziom co Kristina i kto wie, może nigdy nie będzie. Kurs jak na to spotkanie całkiem ładny, polecam.
Kurs jest taki, ponieważ Smitkova bardzo dobrze się czuje na hali i ogrywała, tudzież dzielnie walczyła z czołówką Itefowską na tej nawierzchni. Mladenovic to jest bezmózg i wali wszędzie i z całej siły, a poza tym ostatnio bez formy. Trochę mi Ivanovic przypomina. Tak czy siak, Mladenovic to jest zawodniczka z wyższej półki, ale nie zdziwiłbym się jakby przegrała. Kurs nie warty ryzyka w mojej ocenie.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Hsieh S.W. v Jovanovski B.
Przypomne tylko jak wczoraj wiekszosc twierdzila, ze piter nie ma szans z flipkens...
Pamietajmy, ze gramy wta a tam wszystko jest mozliwe, a granie kursu 1,2 w wta to imo always no bet. Value zapewne jakies jest bo kurs ponad 4... mozna zagrac przed meczem i live popatrzec jak sie sytuacja rozwinie i kontrowac na jovanowski zeby byc +. GL
O boże no chyba sobie teraz z nas kpisz. Jak możesz takie rzeczy pisać? Sorry. Zagrałeś w poprzedniej rundzie zły typ na Hsieh wygrała na mega farcie(przegrywała 4:6 5:6*)
lol ? wygrala, byla faworyta to wygrala ???? a voegele wczoraj jak wygrala ? na mega farcie (przypomne ze przegrywala 6:1 3:1). co to jest za stwierdzenie, ze wygrala na &#39;mega farcie&#39;? GL
ps. na mega farcie to ja moge wygrac z federerem jak roger dostanie zawalu na korcie i wygram. GL
 
F 0

filonski

Użytkownik
Dziwna sprawa. Przy stanie 2:0 w drugim secie dla Smitkowej udało mi się załapać na kurs 5.80 na zwycięstwo Czeszki w dwóch setach. Chyba ktos w betsson przysnął :)
p.s. weszło!
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Uważałbym z takim graniem dziś na Kaśkę Piter .Wickmayer to zupełnie inny styl zawodniczki niż Flipkens , nie gra śmiesznych slajsików , tam jest siła i jeżeli dojdzie celność to jest bardzo mocna ,do tego przyzwoity serwis , w I meczu z Watson pokazała się z dobrej strony wygrała ( 6:0 , 5:7 , 6:2 ) Polka zagrała wczoraj dobry mecz bo też Belgijka jej na to pozwalała . Oczywiście zawszę jestem za naszymi , ale w tej sytuacji gram :​

Wickmayer - Piter @ Wickamyer 1.67 Sportingbet
 
M 0

midnight_89

Użytkownik
E.Vesnina - R.Vinci ⛔⛔⛔
1,83 William Hill
Vesnina pokonała w pierwszej rundzie dość gładko w dwóch setach Shvedova do 1 i do 2 dla Vinci będzie to pierwszy mecz w tym turnieju i sadzę że ostatni. H2H zawodniczek to 4-2, na tej nawierzchni 4-1 dla Rosjanki. Vesnina gra u siebie w Rosji co też będzie nie bez znaczenia.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Maria Kirilenko - Anastasia Pavlyuchenkova
Typ 1
Kurs 1.80
Betway

Licze tutaj na popis pieknej Marii ktora raczej dobrze radzi sobie na moskiewskich kortach. W 2010 np dotarla tu do finalu a rok temu ulegla tylko rozpedzonej Arvidsson. Maria jak dla mnie to zawodniczka duzo bardziej utalentowana od Anastasii ( a na pewno ma ladniejsze nogi! ) i w samym porownaniu umiejetnosci wychodzi lepiej. Mimo wygranej nad Garcia dalej nie mam przekonania ze Anastasia bedzie tu miala ochote dlugi i ciezko walczyc...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Y.Wickmayer - K.Piter --&gt; 1 - 1,63 ⛔ 1-2 Fortuna
Piter w świetnej formie. Wygrywa mecz za meczem. Wczoraj połknęła Flipkens, ale...Flipkens szczerze mówiąc za bardzo się nie przemęczała. Odbębniła mecz i tyle. Osobiście tak to odebrałem. Do tego niby ten medical i opatrunek kolana - nie wiem na ile rzeczywiście ja bolało. W każdym bądź razie jak dla mnie to Flipkensowa przeszła obok meczu, co nie zmienia faktu, że Piter zagrała bardzo dobrze i pewnie sie przyłożyła do tego, ze belgijce się odechciało grać. Z Wickmayer powinno być już inaczej i motywacja powinna być większa, bo ostatnie jej występy najlepsze nie są i pojawia się spora szansa na lepszy wynik w tym turnieju. Do tego jak już M@jaster napisał dość dobry mecz z Watson - 2 łatwo wygrane sety 6-0 6-2.
ed:// Janinka się popłakała ???? ta to ma łeb...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Vesnina - Vinci 1 @ 1,73
Comeon

W tym meczu widzę jedną jedyną faworytkę i to pewną...Nie wiem dlaczego taki wysoki kurs, obie może nie zachwycają, ale Vesnina gra przeważnie pewnie i dysponuje lepszymi zagraniami na tej nawierzchni, dodatkowo gra u siebie i przed własnymi kibicami lubi grać. Wczoraj bardzo pewnie pokonała Shedovą, natomiast Vinci gra źle...W Pekinie słabe występy i na hali w Moskwie nie powinno być lepiej. Obie zawodniczki ze sobą grały już kilka razy, górą w tych pojedynkach częściej była Rosjanka, bilans wynosi 4-2 na jej korzyść. Elena potrafi zagrać dość mocne, płaskie piłki i to one zadecydują o dzisiejszym zwycięstwie. Jest to mój główny bet dzisiejszego dnia.
Wickmayer - Piter(+3,5g) 2 @ 1,87
Unibet

Pod lupę wziąłem także spotkanie Kaśki Piter, gdzie wielu uważa, że to koniec dobrej passy Polki. Moim zdaniem niekoniecznie tak musi być mimo, że gra ze znacznie lepszą rywalką. Wickmayer wczoraj ograła Watson w 3 setach, był to mecz obu nieregularnych zawodniczek, więc rozmachy spore. Gładko wygrany set przez Yanine, potem po walce wygrała Heather a na koniec Belgijka zamknęła też dość łatwo. Kaśka jest w dobrej formie, powinna być znacznie regularniejsza od Brytyjki a Wickmayer nie jest na takim poziomie, na jakim Polka by nie mogła z nią zawalczyć. Nawet w najlepszych swoich momentach Yanina popełniała błędy, jest strasznie nieregularną zawodniczką...Ma momenty gdzie jest w stanie postraszyć każdego, a są też takie gdzie oddaje punkt za punktem. Wczoraj z Piter miałobyć podobnie, od innej Belgijki miała dostać nauczkę, zrobiła niespodziankę i wygrała, jest to chyba najlepszy tenis o tej pory naszej zawodniczki i wiem, że jest w stanie ugrać kilka sporo gemów a nawet seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom