>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rzym, 14-20.05.2012

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ravia kompletnie sie z Toba nie zgodze. Analiza pisana całkowicie pod Sharapova. Po pierwsze w Indiana Wells Ana kreczowała, wiec nie wiadomo jakby to sie potoczyło, a po drugie to Maria nienawidzi grac na ziemnych kortach.Widziałem zarówno mecz Ivanovic i Sharapovej i zdwecydowanie polecam gre na Serbke, zwlaszcza po takim kursie
A kolega gadał z Marią, że ma info na temat lubi/nie lubi grać na ziemnych kortach ? Na pewno gra się jej lepiej na innych ale jednak w Stuttgarcie wygrała, co prawda ziemne w hali ale jednak ziemne. Jeżeli Maria nie będzie miała złego dnia śmiem twierdzić, że zmiecie Ivanović z kortu, która chociaż ma coraz lepszą formę, to osobiście dla mnie ta tenisistka jest tak chimeryczna, że kompletnie nie warto stawiać.
Ja postawiłem w dublu na Sharapovą, może być zacięte spotkanie ale większe dużo dużo szansę daje Marii.
Edit:
Stawiam tutaj na, także może nie najbardziej regularną, ale groźną Ivanovic dysponującą jednym z najlepszych forehandów w tourze.
A dokładniej ten najlepszy to który byś ocenił ? Bo dla mnie nie jest nawet w top 10 forehandów, a w takim razie na pewno nie ma z jednego z najlepszych.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Sharapova - A. Ivanovic - 2 (2,62) ⛔
bet365
Po obejrzeniu kilku powtórek gry A. M. Sharapovej również po takim kursie skłaniam się ku A. Ivanovic która zdecydowanie bardziej mnie przekonuje do tej nawierzchni niż M. Sharapova która podobnie jak wiele zawodniczek z czołówki nie potrafi się na niej odnaleźć. Początkowo typowałem w głowie Rosjankę jako faworytkę tego spotkania jednak po ostatnim mecz z Amerykaną muszę zmienić zdanie. Mecz zapowiada się 50/50 jednak ze wskazaniem na Serbkę. Kursy słusznie się wyrównują.
by scotratez
 
T 44

tomaso

Użytkownik
A dokładniej ten najlepszy to który byś ocenił ? Bo dla mnie nie jest nawet w top 10 forehandów, a w takim razie na pewno nie ma z jednego z najlepszych.
Oczywiście, że Ivanovic ma jeden z lepszych forehandów, obok Sereny i Stosur. Twój wpis coolmen7 kompromituje Ciebie. To forum jest jakie jest, ale bez przesady. Pewnie Woźniacka ma według Ciebie lepszy fh...
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
M. Sharapova - A. Ivanovic
Typ: Ile gemów wygra Ana Ivanovic (SCG) w meczu? Więcej niż 10,5 ⛔ 7:6 ; 6:3
Kurs: 1.70
Myślę , że jak najbardziej do zrealizowania tym bardziej, że gra jej wychodzi we Włoszech co pokazała z Soler-Espinosa czy Kuznetsova wygrywając po 2:0 i oddała tylko 10 gemów, też to o czymś świadczy. Czas pokaże co z tego wszystkiego wyjdzie..
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Kerber - P. Kvitova - 1 (2,20) ✅
bet365
Z dwojga złego wybieram A. Kerber. Petra kolejne spotkanie się męczyła. Tym razem na 3 sety. A. Kerber miewa dobre i złe dni. Trzeba jednak przyznać że Niemka potrafi się zmotywować na spotkania z mocnymi tenisistkami i na mecze ze swoimi rodaczkami. O czym świadczy chociażby mecz z J. Georges. P. Kvitova w tej chwili jest mocna jedynie na papierze. Jak gra Czeszka każdy kto ogląda tenis damski wie. Oczywiście obie grały ze sobą w Stuttgarcie na cegle i wówczas górą była P. Kvitova. Nie brałbym tego turnieju jednak za wyznacznik. Oba sety zakończyły się 6:4, 6:4. Przy lepszym dniu Niemki sytuacja mogłaby się odwrócić. Z gry Petry w tym turnieju rzekłbym że to ona ma gorsze dni ostatnio. Po takich kursach jak najbardziej warto spróbować na Niemkę.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Oczywiście, że Ivanovic ma jeden z lepszych forehandów, obok Sereny i Stosur. Twój wpis coolmen7 kompromituje Ciebie. To forum jest jakie jest, ale bez przesady. Pewnie Woźniacka ma według Ciebie lepszy fh...
Śmieszny jesteś, dla Ciebie top 3 nawet, śmiem twierdzić, że jeszcze Venus, Azarenka czy Sharapova i kilka innych ma lepszy ( oczywiście Ty spojrzysz pewnie na ostatnie 3 dni rywalizacji i po tym wyciągasz wnioski ) Według mnie to jeszcze ma lepszy Nadal, Federer i Djoković, to miałem na myśli, ale przecież Ty czytasz w myślach innych także wiesz lepiej.
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Venus? Nie no, nie rozśmieszaj mnie. Venus całą karierę meczy się ze swoim forehandem, a Ty piszesz, że jest w topie? Z kim ja dyskutuję...
 
nas 78

nas

Użytkownik
No Maria podniosła się z 3:0 i wygrała seta, zagrałem za drobne po kursie ~2,5. Nie znam się specjalnie na tenisie ale w wymianach jest lepsza od Any. Powinna gładko wygrac 2iego seta po tym jak weszła w mecz.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Venus? Nie no, nie rozśmieszaj mnie. Venus całą karierę meczy się ze swoim forehandem, a Ty piszesz, że jest w topie? Z kim ja dyskutuję...
Dobrze, że Ivanovic całą karierę, mecz za meczem ma taki forehand bo inaczej to chyba top 200 nawet by nie było.
Edit: Bez odbioru...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Rewelacyjny mecz zagrały Sharapova i Ivanovic. Właściwie tylko pierwszy, emocjonujący set. Serbka miała przewagę dwóch przełamań, 6 set pointów, nie wykorzystała i przegrała w tb, ale Maria na jakie obroty weszła, to nie mam pytań. W drugim secie już za dużo prostych błędów Ana robiła, a Shara nadal grała za dobrze.
Co do niszczycielskiego fh Ivanovic (bo zawzięta dyskusja weszła na niekulturalny poziom, zaraz pewnie jakiś mod posprząta), to niestety przez całą karierę takim nie sypie, tylko jak jest w wielkiej formie to wygrywa głównie dzięki niemu mecze, czyli rzadko, ale wtedy klękajcie narody. Dzisiaj przecież niejednokrotnie sprawiła Rosjance gigantyczne problemy. Masha musiała wspiąć się na wyżyny żeby to wygrać - grała mocno i bardzo dokładnie, przy tym robiąc niezwykle mało błędów jak na nią (nie licząc DF i oczywiście kiepskiego początku meczu). Jeżeli utrzyma tę dyspozycję to nie skreślałbym jej w tym turnieju, a jutro może zmiażdżyć Venus, chociaż osobiście bardzo powątpiewam w jej regularność. Szkoda Ivy, kolejny raz trafia za szybko na rywala mającego świetny dzień i po ptokach. Będę jej kibicował na FO.
Popieram typ na Kerber. Kvitova od groma UE popełnia w każdym meczu i niczym nie błyszczy. Niemkę stać na wygranie i rewanż za ostatni ich pojedynek. Mnie kurs 2,20 nie zadowala jednak, więc chyba odpuszczę albo pogram coś na live. Z innych ćwierćfinałów gorąco wygląda Pennetta, ale o tym za chwilę.
Zauważyłem, że prawie wszyscy typują tutaj jakby to był normalny turniej. To samo tyczy się męskiego tenisa. Pamiętajcie, że przedgrandslamowe eventy są często odpuszczane przez czołówkę, która może sobie na to pozwolić i na spokojnie przygotować się do Roland Garros, żeby tam coś więcej zwojować. Tak więc tym bardziej warto tu stawiać na dogów ;) Na razie nie było dnia, żeby jakiś faworyt nie odpadł.

Flavia Pennetta - Serena Williams
Typ: 1
Kurs: 6,50

Typ: 1 (+5,5)
Kurs: 2
Oglądałem urywki wszystkich trzech spotkań Flavii w Rzymie i jestem w szoku. Włoszka jest bliska swojej najwyższej formy. Doskonale się czuje u siebie. Jedyne do czego się można przyczepić to siła zagrań. W najlepszych momentach swojej kariery grała mocniej. 61 76 z Kirilenko, 62 63 z Stephens i 60 61 z Cetkovską - no, no, no. Oczywiście na Serene teoretycznie nie ma mocnych w tym momencie. Williams nie przegrała od kilkunastu spotkań. Może teraz? Zdecydowanie nie gra tutaj tak dobrze jak w Charleston i Madrycie. Popełnia mnóstwo błędów i najgorsze, że nie są to małe outy (bo dzień czy dwa dni słabszej gry mogą się zdarzyć po takim &#39;maratonie&#39; jaki ostatnio przeszła), a nawet kilkumetrowe wyrzuty. Najwidoczniej dopadło ją zmęczenie. Zresztą Amerykanka przecież nigdy nie preferowała klasycznej mączki. 13 turniejów wielkoszlemowych na koncie, a tylko raz wygrała French Open i to w 2002 roku czyli jej najlepsze czasy powiedzmy. Nowa nawierzchnia na Mutua Madrid Open jej pasowała, tutaj już tak dobrze nie gra. Ona naprawdę nie musi tego spotkania wygrać, tak jak to buki sugerują. Kurs przedobry i miejmy nadzieję, że nieadekwatny do przebiegu gry jaki jutro zobaczymy.
edit: niestety kontuzja Włoszki zepsuła plany
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zgadzam się z @LubieKabab jeżeli chodzi o Flavie Pennette. Gra tutaj świetny naprawdę turniej. Dużo niespodzianek w tym turnieju jednak pojawiło się na samym początku. Jeżeli chodzi o jutrzejszy dzień dogów warto zagrać oprócz na Kerber również na F. Pennette. Kurs na S. Williams to jakaś kpina. Przy tak dysponowanej Włoszce kurs powinien być wyższy i z tego co widzę kursy powoli na Włoszkę spadają więc na Amerykankę pewnie też ruszą do góry. Jak dla mnie handicap gemowy na Włoszkę jest jak najbardziej do zagrania. Osobiście podoba mi się następujący pakiet. Dla odważnych zwycięstwo F. Pennetty ponieważ jest na to szansa przy tak grającej Włoszce. Stosunkowo niewielka ale na pewno większa niż wskazują na to kursy.
S. Williams - F. Pennetta - pierwszy set powyżej 8,5 gemów (1,57) KRECZ ZWROT
- +5,5 gemów F. Pennetta (1,90) KRECZ ZWROT
- F. Pennetta (5,50) KRECZ ZWROT
bet365

by scotratez
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Flavia gra dobrze ? Kiedy ona wygrała z kimś dobrym? za słaba jest na Serena i to zdecydowanie, to inny poziom, nie ma sensu wyrzucać pieniędzy w błoto, chyba że przekonują was takie zwyciestwa jak wczoraj z Cestkowską, która na dobrą sprawę mogła nie wychodzić na kort z taką postawą, żenada i nic więcej, Kirilenko na ziemi nie czuje się najlepiej, Dlatego nie uważam że Włoszka wygrała z kimś znaczącym w tym sezonie, owszem ma przebłyski lepszej gry, ale takie porażki jak z Beygelzimer czy Muguruza pokazują jaka jest chimeryczna i nawet z no name potrafi przegrać, Włoszka jest za wolna, brak siły w uderzeniach, no ludzie nie przesadzajmy może jakimś tam cudem handi pokryje, ale wygrać to może tylko jeśli Williams złamie nogę lub całkiem odpuści, jeśli podejdzie do meczu na 100% to Flavii w tym meczu nie będzie.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Kerber - Kvitova Typ 1
Krótko i na temat. Już pisał o tym Scotratez ja tylko dodam wczoraj oglądałem mecz Kvitovej. To co ona pokazała to o pomste do nieba woła jak można tak nie odpowiedzialnie grać. Jak by ktoś w trakcie meczu jej włączał pauze jakieś zastoje ma dziewczyna. Wczoraj mogła spokojnie wygrać w 2 setach ale nagle okresu dostała i po po prostu stała na korcie. Tutaj zdecydowanie typ na Kerber
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis, WTA Rome doubles, 17.05.2012, 16:00
F Pennetta / F Schiavone – K Peschke / K Srebotnik

Typ: F Pennetta / F Schiavone @ 2.30 | Expekt ✅ 6-2 6-4 :spokodfhgfh:
Typ: F Pennetta / F Schiavone (+1.5) @ 1.52 | Expekt ✅
Typ: F Pennetta / F Schiavone 2-0 @ 4.00 | Expekt ✅

Obie pary w kryzysie. Włoszki nie mogą odnaleźć się w swojej grze singlowej, nawet nie zbliżając się do swojej formy z zeszłego sezonu. Teraz próbują się odbudować również w deblu i tutaj trzeba przyznać mają większe szanse niż w singlu. Po kiepskim początku sezonu doszły do finału w Madrycie, co z pewnością dodało im pewności siebie przed ich domowym turniejem w Rzymie. Na Foro Italico zdążyły już odprawić Groenefeld i Martic. Peschke i Srebotnik z kolei, po zupełnie nieudanym Australian Open (krecz), zupełnie straciły formę i pewność siebie. W ostatnich tygodniach przydarzały im się zaskakujące porażki z niżej notowanymi parami ( Grandin / Uhlirova, Goerges / Groenefeld , Llagostera Vives / Martinez Sanchez) i to w kiepskim stylu, w 2 krótkich setach.. Uważam, że ich obecna forma nie gwarantuje już zwycięstw z solidnymi deblistkami, a za takie trzeba uważać Włoszki. Przede wszystkim mają za sobą niedawny sukces w Madrycie (gdzie uległy we włoskim finale Errani i Vinci), swoją publikę i co najmniej równą formę do swoich dzisiejszych przeciwniczek. Jak dla mnie do wystarczające powody, żeby postawić na doświadczone Włoszki.
Oby dzisiaj było równie zielono ????
Tennis, WTA Rome doubles, 18.05.2012
Chuang C J / Dushevina V - Makarova E / Vesnina E
Typ: Makarova E / Vesnina E @ 1.35 | Expekt ✅ 2-6 2-6 mecz bez historii
Typ: Makarova E / Vesnina E 2-0 @ 1.95 | Expekt ✅

Dzisiaj w turnieju deblistek tak oczywiste typy, że aż się boję.. Chuang i Dushevina to para sklecona na tym turnieju, niczym wielkim się nie wykazały, bo trudno za wyczyn uważać pokonanie Kops-Jones i Spears, czy męczarnie z Camerin i Knapp. Na przeciw nim staje dziś para o umiejętnościach o 2 półki wyżej, a do tego w wysokiej formie: ubiegłotygodniowy finał w Madrycie, w Rzymie nie straciły jeszcze seta. Dla mnie wygrać mogą tylko Rosjanki, najpewniej w 2 setach.
Hampton J / Tatishvili A - Pennetta F / Schiavone F
Typ: Pennetta F / Schiavone F @ 1.35 | Expekt ZWROT wo
Typ:
Pennetta F / Schiavone F 2-0 @ 1.85 | Expekt

Podobna sytuacja jak w pierwszym typie. Równiez wyraźne faworytki w dobrej formie, do tego grające przed własną publicznościa, a co pokazał już ten turniej, własna publika potrafi podnieść swojego rodaka na wyżyny (vide Seppi). Tutaj jednakże raczej nie będzie potrzebna taka pomoc. Pennetta i Schiavione grają ostatnio zbyt dobrze, że miec problemy z Hampton i Tatishvili, które trzeba przyznać całkiem nieźle tutaj sobie radzą: 2 wygrane i QF. Na tym jednak powinno się skończyć: czyż pokonane wczoraj bez problemu przez Włoszki Peschke i Srebotnik (nawet jeśli w średniej formie) są lepsze niż Hapmton i Tatishvili? Śmiem wątpić:smile: Stawiam zdecydowanie na gospodynie.
Errani S / Vinci R - Kirilenko M / Petrova N
Typ: Errani S / Vinci R @ 1.666 | Sportingbet ✅ 7-5 6-2 Rosjanki połamały się w 1 secie przy 5-5 i 40-0, a potem to już samo poszło ????
W tym meczu z kolei również stawiam na gospodynie. Spodziewam się wyrównanego meczu, może i 3 setów, ale wygrają Włoszki. Przemawia za nimi forma z ostatnich tygodni: 2 wygrane turnieje Barcelona i Madryt, w którym już pokonały Rosjanki. I właśnie to jest dla mnie głównym argumentem za Włoszkami. Do tego dochodzi lekka przewaga, kiedy się gra na własnych śmieciach. Plus nawierzchnia, która zawsze będzie preferować takie zawodniczki jak Errani i Vinci. Wszystko to skłoniło mnie, żeby postawić na Włoszki po tym diabelskim kursie:smile:
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Venus Williams-Maria Sharapova 2 1,4 Bet365

Maryśka jest lepsza nie ma co owijać w bawełnę.Venus ze Stosur grał słabiutko ale Samantha grała tragicznie i dzięki temu Amerykanka wygrała.Maria nie będzie już tak łaskawa jak Australijka i pewnie wygra to spotkanie.

Hampton/Tatashvilli-Pennetta/Schiavone 2 1,30 Bet365

Włoszki są dużo lepszymi deblistkami,co pokazują chociażby wyniki z tego turnieju.Na rozkładzie już Peschke/Srebotnik oraz Maric/Greonfeld w Barcelonie wcześniej też niezłe wyniki i przegrana dopiero z Errani i Vinci.Hampton z Tatashvilli zaskoczył mnie dochodząc tak daleko ale dla nich to już koniec turnieju.Włoszki na clayu sobie spokojnie poradzą,inczaej by było na innej nawierzchni ale na mącze nie powinny mieć problemów.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
taka mała uwaga, może mnie nikt za to nie zakrzyczy:
Zastanawiam się również nad graniem na Penette/Schiavone, ale czy wzięliście pod uwagę to, że mecz jest zaplanowany na 15 a o 12 Penetta gra z Sereną ? powstaje tylko pytanie, czy odpuści sobie singla i nastawi się na grę deblową czy powalczy z Sereną a jak wyjdzie w parze już nie wiadomo !?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
taka mała uwaga, może mnie nikt za to nie zakrzyczy:
Zastanawiam się również nad graniem na Penette/Schiavone, ale czy wzięliście pod uwagę to, że mecz jest zaplanowany na 15 a o 12 Penetta gra z Sereną ? powstaje tylko pytanie, czy odpuści sobie singla i nastawi się na grę deblową czy powalczy z Sereną a jak wyjdzie w parze już nie wiadomo !?
według mnie, podejrzewam, że Panna Pennetta po niestety porażce z Sereną będzie chciała się ze swoją partnerką godnie zaprezentować przez rzymską publiką i odniosą zwycięstwo w deblowym pojedynku. Stąd gram na debel włoski, a singlowej potyczki nie ruszam ????
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Oglądam 1-ego seta i widzę tutaj duży nakład sił Sereny a zaangażowanie i mądrość gry Pennetty, jak dla mnie zwycięzcą po zaciętym boju będzie Pennetta.

Mecz wygra Pennetta
Kurs: 6.25

Wynik aktualny , przełamanie Sereny i w gemach 2:0

----

Pennetta jeszcze się podniesie ???? spokojnie ????

----

Pennetta właśnie ma medicala i ma badany nadgarstek..:| .. a tak się starała..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Na szczęście skreczowała i seriami poszły zwroty. Na szczęście ponieważ mecz się szykował na 6:0 6:0 w najlepszych lotach coś koło 6:1 6:2. Serena zmierza pewnym krokiem do zwycięstwa tego turnieju. Potężny dobry serwis, i mocny return. Szkoda bo liczyłem na dobrą grę dzisiaj Flavii. Początek był nawet obiecujący. Mało błędów robi Amerykanka aby ją ograć. Trzeba serwować równie dobrze jak ona żeby o czymś myśleć. Z tej stawki która została są zbyt duże wahania formy. Amerykanka wygra zapewne ten turniej.
 
N 5

nka

Użytkownik
Mecz: Hampton/Tatashvilli-Pennetta/SchiavoneKurs: 3
Bukmacher: Bah
Opinia: Moim zdaniem wygra hampton dlatgo że pennetta ma kontuzje nadgarska pewnie wyjdzie tylko się pożegnać z kibicami i będzie to koniec gry.
Emerytura xD
Polecam. Niezły kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom