>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Toronto - 07.08-13.08.2017

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wozniacki - Svitolina
Ja bym tam uważał i jednak ja chyba zagram na over gemowy.
Svitolina jednak więcej musiała wczoraj zagrać. Może być trochę zmęczenia. Wiadomo, że mecz z Halep krótki, ale obciążenie psychiczne itp. też robi swoje.
Wozniacki widać, że jest w formie doskonałej fizycznej i powalczy na pewno. W dodatku fajnie działa serwis, parę asów już nabiła. Ma więcej problemów z drugim, ale dość często wchodzi jej ten pierwszy serwis w tym turnieju. Druga sprawa to finał, tak naprawdę wszystko się może zdarzyć, tym bardziej, że widzimy dziwne wyniki ostatnimi czasy w tenisie ????
Jednak nie sądzę, by miał być to tak jednostronny mecz jak wskazują tutaj inni.
Over 21.5 g @1.94
Unibet
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Caro vs Svitolinka 1 @ 2.36 1xbet ⛔ Svitolina okrutny gaz

Zgadzam się z kolegą wyżej. To, że Svitolina rozniosła Halep w poprzednim meczu to rzeczywiście wyczyn, ale coś u Rumunki ze zdrowiem nie halo, czego dowodem jest krecz w Waszyngtonie kilka dni temu. Svitolina dała z siebie maxa i myślę, że tak doświadczona zawodniczka jak Halep, wiedząc, że zaraz jest Szlemik, odpuściła i nie grała na 100%. Dzisiaj po drugiej stronie Dunka, czyli totalna mistrzyni defensywy. To jakie bomby odbierała od Stephens to ja nie mam pytań. Amerykanka musiała z 5 razy dobijać petardą, żeby wygrać punktu, gdzie przy każdej innej rywalce wystarczyłoby max 1 dobicie. Wozniacka wygląda od jakiegoś czasu bardzo dobrze. Oprócz wyśmienitej gry defensywnej gra bardzo niewygodnego tenisa dla rywalek. Gra raz wysokie piłki raz niskie, gra z bardzo dużą rotacją, często wymusza błędy, szybko się adaptuje do gry rywalki. Caro gra bardzo po profesorsku i ciężko ją wypunktować. Widać, że ma chrapkę na powrót na nr 1 rankingu i choć nie jestem fanem takiego tenisa to myślę, że ma szansę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom