>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTP Tour - Indian Wells, 06-16.03.2014

Status
Zamknięty.
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Flavia miała wczoraj ogromny problem z pierwszym serwisem. Serwując pierwszy raz można było być pewnym że piłka wyląduje na siatce lub aucie. Było to strasznie irytujące podczas oglądania.
Pierwszy set ze Stephens jak najbardziej na plus. Nic nie wskazywało na to że Amerykanka ugra chociażby seta. To chyba Ty pisałeś że ma słabą głowę i rzeczywiście to się potwierdziło. Mocno irytowała się kiedy przy dłuższych wymianach nie potrafiła przechylić szali na własną stronę.
Ale tak było w pierwszym secie. Potem coś się stało z Włoszką. To co wyprawiała przy swoim serwisie wołało o pomstę do nieba. Sama na własne życzenie traciła punkty. W pewnym momencie lepiej jej się grało przy serwisie Stephens niż swoim. Zaczęła się denerwować, spieszyć niepotrzebnie co sukcesywnie wykorzystywała jej rywalka.
Trzeci set również nie szedł po myśli Włoszki. Przełamana z początku musiała gonić. Dogoniła ale wszystkie te punkty zdobyła po męczarniach. Oprócz pierwszego seta cała reszta spotkania w jej wykonaniu była żałosna. Kiedy prowadziła znacząco przy swoim serwisie nagle zaczęła głupio tracić punkty. Swoją wygraną może zawdzięczać tylko i wyłącznie nieudolności Sloane. Wystarczy spojrzeć ile w tym meczu było BP i przełamań...
Dlatego mówiąc o fatalnym poziomie Na Li trzeba wspomnieć o równie fatalnym w drugim pojedynku.
Nie chcę być złośliwy, ale muszę w momencie jak użytkownik: nikefootball, jak już sama nazwa wskazuje za wiele z tenisem wspólnego nie ma. Jak można pisać takie brednie wprowadzając w błąd użytkowników tego forum, którzy meczu nie oglądali. Jakiekolwiek wypowiedzi na tym forum maja służyć pomocy innym. Dlatego protestuje przed tego typu komentarzami osób, które oglądały mecz tenisa, a nic nie widziały i nie rozumiały co się w nim działo. Do rzeczy. To co powyżej podkreśliłem nadaje się do kosza. Pennetta grała poprawnie do 5-4 w 2 secie, wtedy Stephens przycisnęła, mocno i agresywnie, typowy dla niej zryw, który nikogo nie dziwi tym razem przyniósł efekt 3 wygranych gemów i wygranym drugim secie 7:5. Pennetta zagrała troszkę za bardzo zachowawczo, była przez kilka minut w obronie, a jak chciała przyśpieszyć to dwukrotnie zepsuła. Nadszedł 3 set tego meczu, który kompletnie nie powinien być analizowany, jedynie pod względem mentalnym. Na korcie zaczęło mocno wiać. Sędzia kilkukrotnie w trakcie wymian przerywał spotkanie z powodu obcych przedmiotów na korcie (papierków, torebek). Zawodniczkom podwiewało sukienki i powtarzały wielokrotnie wyrzut piłki do serwisu. Jeżeli ktoś gra w tenisa i pojawia się DUŻY wiatr, można to porównać z pływaniem pod prąd. Stephens była na fali, a Pennetta rozdrażniona końcówką 2 seta i bardzo szybko przegrała 3 gemy, od wyniku 0:3 - uspokoiła swoją grę mądrze trzymała piłkę w korcie, wiatr hulał i jak mocniej zawiało to piłka uciekała z kortu bądź się zatrzymywała, wtedy mniej doświadczona Stephens i bardziej nerwowa zaczęła psuć, nie mogła zagrać żadnej agresywnej piłki w kort. Zrobiło się 3-3, później 3-4 oraz 6-4 dla Pennetty po 5 piłce meczowej, co tylko potwierdza, że 3 set był walką z wiatrem, a nie z przeciwnikiem i można poddawać go ocenie wyłącznie mentalnej, gdzie Stephens poległa. Nie twierdzę, że Flavia ogra Li, ale ocenianie takiej gry jaka miała miejsce w 3 secie pod kątem następnego meczu nie ma sensu, chyba, że.. na wygraną 1 seta przez Na Li. Włoszce może zająć trochę czasu przestawienie się na grę w normalnych warunkach.
Halep - Radwańska - NO BET ????
Nie uważam, żeby Simona zagrała tak dobrze jak w Doha. Agnieszce forma idzie do góry, dawno dużego turnieju nie wygrała, a tutaj pojawia się duża szansa, mentalnie zmobilizowana, chęć rewanżu, 2x z rzędu dawno nie przegrała z zawodniczką niżej rozstawioną (oprócz kompleksu Kvitowej), miała dzień odpoczynku po ciężkim meczu z Janković, więc fizycznie powinna być gotowa i jeszcze jedna ważna rzecz.. to są kobiety - ich nie zrozumiesz.. tym bardziej, że za dużo osób gra na Halep. Osobiście za drobne polecam powyżej 21,5 gema [1,83], a żaden wynik mnie tutaj nie zdziwi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Flavia Pennetta - Na Li @3,75✅✅ Bet365
W roli faworytki bukmacherzy w tymmeczu uznały zdecydowanie Chinkę. Jak dla mnie to kompletna pomyłka. Flavia gra tutaj moim zdanie zdecydowanie lepiej niż na AO, gdzie dość gładko przegrała z jutrzejsza rywalką. Wiadomo Chinka bardziej spina się na Wielkie Szlemy, tutaj jest ospała na korcie, nie ma zbytniej radości po zdobytym pktcie, mnóstwo UE, po których piłka ląduje parę metrów w aucie.
Włoszka natomiast bawi się tu swoją grą,biega jak oszalała w obronie, świetny, mocny głownie crossowy bh będzie ostrzeliwał niestabilny bh Chinka.
Stracony set Flavia ze Stephens opisał bardzo dokładnie kolega kueronarew, dodam tylko że wiatr był spowodowany nadciagającą burzą i robił z piłką co chciał, tylko dlatego doszło do 3 seta.
Dla mnie Włoszka gra tutaj świetny turniej i ewidentnie zasługuje na zagranie w finale. To doświadczona zawodniczka, wie, ze jest i czuje się mocna, ufa swoim uderzeniom z Chinką zagra na 100%, w dłuższych wymianach to Na Li nie wytrzyma psychicznie i zacznie wyrzucać jak to nie raz widzieliśmy w meczu z Cibulkovą czy nawet Pliskovą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Pennetta grała poprawnie do 5-4 w 2 secie, wtedy Stephens przycisnęła, mocno i agresywnie, typowy dla niej zryw, który nikogo nie dziwi tym razem przyniósł efekt 3 wygranych gemów i wygranym drugim secie 7:5
Jeśli sugerujesz się moim nickiem to coś tu jest nie tak...
Chyba znamy inną definicję słowa &quot;poprawnie&quot;. Poprawnie to ona zagrała w pierwszym secie gdzie pod kontrolą miała zupełnie wszystko. Jeśli oglądałeś mecz to chyba nie zaprzeczysz temu iż w drugim secie Flavia miała istny bałagan w głowie i to nie dlatego że przycisnęła ją Amerykanka. Wręcz przeciwnie, Stephens grała ciągle tak samo, niczym się nie wyróżniała. To Pennetta straciła koncentrację. Potrafiła oczywiste piłki posyłać na aut albo z metra trafić w siatkę gdzie wystarczyło dołożyć rakietę i nagle z opanowanej, wydawałoby się sytuacji robił się kwas. Cały ten mecz był pokręcony co zauważyli również zagraniczni komentatorzy. Fakt - czasami i jedna i druga popisywały się dobrymi zagraniami ale można je policzyć na palcach obu rąk. Wiatr był tylko i wyłącznie w trzecim secie i tu zgodzę się że nie należy brać go zbytnio pod uwagę ale to drugiego straciła w tak dziwnych okolicznościach.
Widziałem tylko ten pojedynek Włoszki na tym turnieju więc nie będę oceniał czy to jednorazowa wpadka czy też nie. Piszę tylko to co widziałem, bo moim zdaniem pisząc o słabej grze Na Li należy wspomnieć o tym meczu w kontekście walki o finał. Przesadziłem pisząc o tym iż wygraną może zawdzięczać nieudolności rywalki, bo jednak w chwilach &quot;grozy&quot; potrafiła rozrzucać Stephens po korcie i wygrywała to co trzeba było, ale podtrzymuję stwierdzenie, że drugi set był w jej wykonaniu słaby.
 
lukasz121311 8

lukasz121311

Użytkownik
Simona Halep - Agnieszka Radwańska 1.85 Betfair ⛔

Mecz trochę trudny do wytypowania ale jednak bardziej skłaniałbym się w stronę Rumunki.
Agnieszka ma świetną technikę ale brakuje jej siły i kończących uderzeń, które posiada Halep. Myślę, że to zadecyduje w tym meczu i będzie powtórka z Doha.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Flavia Pennetta - Na Li @3,75 Bet365


Włoszka natomiast bawi się tu swoją grą,biega jak oszalała w obronie, świetny, mocny głownie crossowy bh będzie ostrzeliwał niestabilny bh Chinka.
Stracony set Flavia ze Stephens opisał bardzo dokładnie kolega kueronarew, dodam tylko że wiatr był spowodowany nadciagającą burzą i robił z piłką co chciał, tylko dlatego doszło do 3 seta.
Dla mnie Włoszka gra tutaj świetny turniej i ewidentnie zasługuje na zagranie w finale. To doświadczona zawodniczka, wie, ze jest i czuje się mocna, ufa swoim uderzeniom z Chinką zagra na 100%, w dłuższych wymianach to Na Li nie wytrzyma psychicznie i zacznie wyrzucać jak to nie raz widzieliśmy w meczu z Cibulkovą czy nawet Pliskovą.
Ja typu nie neguje,Abraxasie,ale znowuz jakies inne mecze ogladamy. Otoz prosze bardzo :


https://www.youtube.com/watch?v=Rn3C3orVn78



Gdzie Wy tu w koncowce drugiego seta widzicie wiatr porownywalny do 3 seta ?
Flavia ten set przegrala w swojej wlasnej glowie - serwis nie siedzial,miala sporo banalnych bledow,a Stephens miala w tym secie 25 UE ! I mimo to te partie wygrala ! Przypominam takze,ze przy stanie 5:4 dla Flavii ta poprosila o coaching,co spotkalo sie z lekkim zdumieniem komentatorow,bo nie prosi o coaching ktos,kto jest o gem od wygrania meczu. A pozniej przegrala kolejno 6 ... Moim zdaniem decydujacy wplyw mialo to,co odczuwala w tych momentach (komentatorzy sugerowali wlasciwie od poczatku 2 seta jakies fizyczne dolegliwosci). 3 set byl rzeczywiscie loteria,choc na poczatku Flavii takze nie bylo na korcie. Natomiast mimo wszystko Pennettcie nalezal sie ten polfinal,co pisalem w swojej analizie,bo zgodze sie z Toba,ze gra tu b. dobrze. Polfinaly jednak poobstawiam live,bo te pary sa wyjatkowo niewygodne do typowania.
Aga,jak powtorzy poziom z meczu z Jankovic,to spokojnie moze ograc Halep,ale jak Simonie odpali serwis,to moze nie byc co zbierac,choc wydaje mi sie,ze to bedzie dlugi i trudny mecz. W drugim polfinale rozum kaze grac na Wloszke,bo Chinka rzeczywiscie wyglada slabo,ale ona ma to do siebie,ze tez lubi zaskoczyc w najmniej oczekiwanym momencie,a Flavia to jednak nie Serena...
W kazdym razie powodzenia
 
W 181

wyar

Użytkownik
Brawo Agnieszka,dwa ostatnie mecze kaza Cie widziec w roli absolutnej faworytki do wygrania.
Dlatego juz teraz :

Final
Agnieszka Radwanska- Flavia Pennetta typ 1 kurs 1.5 Expekt ⛔
. A analiza bedzie prosta - Agnieszka dwa ostatnie mecze forma GE-NIA-LNA,dzisiaj to byl najlepszy mecz Agi w tym roku i nie ma szans zatrzymac jej tu nikt. Wszystko funkcjonowalo fantastycznie,a mozna sie zachwycac i pokazywac najmlodszym adeptom tenisa,jak nalezy prowadzic gre,nie dysponujac kilogramami miesni. Perfekcja. Tyle w temacie.

Dopisze jeszcze dwa slowa - jak wspomnial kolega orzel,serwis Flavii coraz gorszy,defensywa-b. srednia,wiadomo,ze Agnieszka gonic ja bedzie od rogu do rogu,a Flavia nie zawsze jest cierpliwa,poza tym po prostu Agnieszka na dzien dzisiejszy jest poza zasiegiem czolowki. Tak,stawiam taka smiala teze,bo wiadomo,ze klopoty maja i Serena i Vika,a dla Szara trzeba szukac raczej w Forbes,ie,niz na turniejach. Aga lyknie ten milion dolarow - tak przynajmniej ja to widze.


Pozdrawiam
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Flavia Penetta 1.51 pinnaclesports
Na Li w meczu z Penettą popełniła 9!!! podwójnych błędów. Chinka po raz kolejny nie wytrzymała psychicznie, a przeciez Agnieszka ma zdecydowanie lepszą głowę tak od niej jak i od Włoszki. Poza tym Radwańska jest w świetnej formie, a jej powtarzalność i umiejętność długiego utrzymywania piłki w korcie wyprowadzi Penette wiele razy z równowagi. Włoszka musiałaby wznieść się na szczyty swoich możliwości i utrzymać się na nich przez cały mecz żeby wygrać ten finał. Oczywiście, jak to w sporcie, jest to niby możliwe, ale wg mnie kurs powyżej 1.5 na Polke jest warty pogrania. Jakoś po prostu nie widze Penetty wygrywajacej jutrzejszy finał z Radwańską.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
WTA - Indian Wells - dotychczasowe typy:
1# Simona Halep - Lucie Safarova 1@@ 1.28 Bet365
2# Casey Dellacqua - Roberta Vinci 1 @@ 2.1 Bet365
3# Li N. - Pliskova Ka. (+6,5 games) 2 @@ 1.72 Bet365
4# Pennetta F. - Stosur S. 1 @@ 1.8 Bet365
5#
Jankovic J - Wozniacki C. 1 @ 1.66 Bet3656
6#
DellAcqua C. - Davis L. 1 ZWROT @@ 2 Bet365
7# Halep S. - Bouchard E. 1 @@ 1.44 Bet365
8# Kuznetsova S. / Stosur S. -Date Krumm K. / Zahlavova-Strycova B. 1 @@ 1.53 WilliamHill
9# Black C. / Mirza S. - Makarova E. / Vesnina E. 1 @@ 2.2 WilliamHill
10#
Pennetta F. - Stephens S. 1 @@ 1.66 Bet365
11#
Li N. - Cibulkova D. 2 @@ 2.75 Bet365
12#
Hradecka L. / Zheng J. - Black C. / Mirza S. 2 @@ 1.5 Bet-at-home
13#
Hsieh S-W. / Peng S.- Kuznetsova S. / Stosur S. 1 @@ 1.62 WilliamHill
14# Li N. - Pennetta F. (+1,5 set) @@ 1.85 Bet-at-home
1. Hsieh S-W. / Peng S. - Black C. / Mirza S. 2 @@ 2.5 Unibet
Zapowiada nam się bardzo ciekawy i pełen walki finał. Dwie bardzo dobre pary deblowe spotkają się dzisiaj o godzinie 23:00 i powalczą o zwycięstwo w turnieju Indian Wells. Na obie pary typowałem w tym turnieju, jednak większe zaufanie mam do Black/Mirza. Azjatki miały wczoraj bardzo duże szczęścia, że nie odpadły bo mało brakowało i mecz zakończył by się wynikiem 0-2. Nie będę ukrywał, że spodziewałem się po nich czegoś &quot;więcej&quot;. Black i Mirza idą w tym turnieju jak torpeda, miały mocne przeciwniczki a straciły tylko 1 set przez cały turniej. Pary te spotkały się we wrześniu poprzedniego roku i tam było gładkie 0-2 (4-6 2-6) dla pary Indyjsko/Zimbabwejskiej. Pisałem już o tym, że Azjatki są niski i o ile technicznie grają bardzo dobrze, o tyle podanie maja bardzo słabe i myślę, że Mirza i Black to wykorzystają. Kurs to dla mnie value, value i jeszcze raz value. Ja dałbym tutaj po równo, ale kurs @2.5 jest po prostu świetny i pobieram go dość mocno.
2. Pennetta F. - Radwańska A. 2 @@ 1.5 Unibet
Opisywałem Flavię w tym turnieju, chwaląc ją za mądra i dokładną grę. Ale to co zobaczyłem w meczu z Chinką Na Li, to po prostu tragedia. Obie zagrały na żenującym poziomie, mnóstwo UE, DF po prostu był to mecz anty-tenisa. Radwańska przez cały turniej utrzymuje równą formę, pokonała mocno faworyzowaną Rumunkę Simonę Halep 2-0 (dobry mecz Polki, ciekawy tenis z obu stron, zadecydowały szczegóły). Ich ostatniego meczu w Dubaju raczej nie brałbym pod uwagę bo wiadomo jak podchodzą do tego typu turnieju niektóre zawodniczki. Radwańska prezentuje się solidniej, nie popełnia głupich błędów i gra mądrze. Ja w tym meczu nie widzę niestety żadnych szans dla Włoszki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dx2 224,8K

dx2

Użytkownik
Pennetta-A.Radwanska 2 @1.45
Przylacze sie chorem do typu na Radwanska. Ciezko u mnie z ogladaniem tych meczow ostatnimi czasy, ale Agnieszka robi wedlug moich obserwacji najlepsze wrazenie. Z pewnoscia pokonanie Simony Halep to bardzo dobry prognostyk i bodziec do lepszej gry w finale. Polka wygrala juz wczesniej w Miami, teraz chyba pora wygrac w Indian Wells. Radwasnka jest faworytka, dobre wyniki z Pennetta w przeszlosci, to sa rzeczy o ktore w tym wypadku opieram ten typ. Zycze jej wiec powodzenia.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Czy Flavia Pennetta (ITA) wygra przynajmniej 1 seta? Tak 1.65 bwin.com
Szczerze mówiąc, po zwycięstwie Pennetty nad Na Li, nie chce mi się wierzyć by oddała skórę za darmo w finale. Gra dużo powyżej swoich nominalnych możliwości i jej forma cały czas rośnie. Miesiąc temu wygrała z Radwańską Dubaju a USA i korty twarde to jest ulubiony teren Pennetty, na którym osiągnęła w zasadzie wszystkie większe życiowe sukcesy w singlu. Na Li w półfinale dała się zdominować i cały czas goniła wynik a Radwańska nie należy do zawodniczek, które lubią gonić wynik, więc jeżeli Pennetta odskoczy w jakimś secie, to może go ugrać. Warto zauważyć też, że w meczu tym powinna być też masa breakpointów, ponieważ w obu półfinałach było sporo przełamań a Pennetta i Radwańska to zawodniczki, które często są przełamywane. Taki skład finału był nie do przewidzenia, więc też nie ma co liczyć na logiczny wynik, który wynikał by z różnicy potencjału i rankingu - bo mówimy o meczu WTA, dlatego kurs 1.65 na set jest dosyć fajny.
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Flavia Penetta 0:2 kurs 4.7 1:2 kurs 4.2

Witam.
Takie mecze i to z naszą zawodniczką w roli głównej to rzadkość, nigdy jeszcze Agnieszka nie podbiła publiczności w Indian Wells jak w tym roku. W 2013 przegrała z M. Krlenko w 1/8.
Ale to już było i trzeba o tym zapomnieć. Agnieszka od jakiegoś czasu prezentuje naprawdę porządny tenis, a statystyki pokazują, że wraca do dobrej dyspozycji. Po pokonaniu Niemki Back do zera i odesłaniu na odpoczynek Cornet czy dobrze dysponowanej J.Janković oraz świetnie grającej Rumunki Halep zapowiada się mecz który jest obowiązkiem każdego kibica zobaczyć i kibicować Agnieszce ( i ja też tak będę czynił).
Ale na drodze stanęła Włoszka Flavia Pennetta 21 w rankingu. Rozsądek podpowiada mi żeby postawić na Włoszkę, która jest obecnie na fali. Ma na rozkładzie takie zawodniczki z górnej półki jak LiNa, Stephens czy samą Agę w lutym na turnieju w Dubaju. Czyli mocne zawodniczki z którymi Agnieszka miała problemy.W przekroju meczy i moich obserwacji uważam Flevię za mocniejszą zawodniczkę, ale czy to wystarczy na sprytną Agnieszką zobaczymy.
Nie będę się rozpisywał nad zawodniczkami które są nam znane i opisywane, proponuje zasiąść wygodnie w fotelu i rozkoszować się meczem – pozdrawiam.
Dałem wam typ na tacy i zero wdzięcznośsci...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
1# Alison Van Uytvanck - Anastasia Rodionova - 1 (1,45) 7/10 ✅
2# Magda Linette - Yaroslava Shvedova 2 (1,24) 6/10 ✅
3# Camila Giorgi - Madison Brengle - 1 (1,40) 6/10 ✅
4# Vera Zvonareva (3.00) 4/10 ⛔




#5​

7/10

WTA - Indian Wells
Flavia Pennetta - Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska (1,47) Pinnacle Sports


Nie ma tutaj specjalnie co się rozchodzić. Kursy spadają, ale i tak warto złapać obecną linię na Polkę. Agnieszka gra tutaj bardzo dobry turniej i przyznam się bez bicia, że nie doceniałem ja w tym turnieju. Teraz nie mam zamiaru obok tego przejść obojętnie, i uważam, że Polka wygra ten turniej. Ona ma wszystko po swojej stronie. Jeżeli zagra mądrze taktycznie pokona Włoszkę, która pomimo, że wygrała z Chinką to nie robi na mnie większego wrażenia. To było kwestią czasu jak Na Li zagra słaby mecz i wyleci z turnieju będąc faworytką w meczu. Tak było właśnie w meczu z Flavia. Podanie Chinki zarówno pierwsze jak i drugie to istna makabra. Włoszka wystarczyło, że przebijała piłki i nie popełniała za dużo błędów. Ten turniej Flavie kosztował bardzo dużo sił. Sporo spotkań trzysetowych i to z rywalkami, które Polka także byłaby w stanie wyrzucić za burtę. Według mnie Agnieszka zrewanżuje się za Dubai Włoszce.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Idzie masowka na Age, ale w sumie nie ma sie co dziwic, Aga ten final moze przegrac jedynie sama ze soba, czyli w glowie. Ja jednak jestem dobrej mysli, wiadomo, ze psychicznie Aga jest dosc mocna. Nie mniej jednak uwazam, ze Flavia powalczy i zobaczymy naprawde swietny tenis.
Obstawiam dwa mocno wyrownane sety lub 3 setowy pojedynek
moj typ
A.Radwanska vs F.Pennetta. Total Games: Over 21.5@2 Marathon ⛔ kontuzja
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Spotkanie : A.Radwanska - F.Pennetta
typ : 2 wygra
kurs @ 3 ✅ wynik (2:6, 1:6) Bez problemu,Aga dopeiro w 2 secie dostala problemy i tak by tego meczu nie wygrala ????
rozpoczecie 20:00
bukamcher : bet365
Analiza: Dzis rozegrany zostanie mecz nie wiem dlaczego wszyscy stawiaja na Age ale wedlug mnie Aga to przegra jest pod wielka presja a ona nie jest taka osoba ktora ma taka motywacje zeby turniej wygrac ona ma styl gry ktory polega na przebujaniu pilki i az przeciwniczka popelni blad a jesli Pennetta dzisiaj bedzie miala dobry celownik to Aga nic nie zdziala na korcie i przegra gladko ze swoja rywalka po drugie aga ma bardzo keipski serwis a jak przyjdzie 2 podanie to juz wogole makabra, mysle ze bukmacher bardzo zawyzyl kurs na Pennettte i zrobil ogromny blad biore Pennette bardzo grubo moze bede sprzedawal typ jesli kurs spadnie. Agnieszka Radwanska takze za duzo mysli na korcie i za szybko sie denerwuje i potem odgrywa pilki na srodek kortu gdzie przeciwniczka szybko i gladko bedzie konczyla te podanie bedzie sie napewno uzalala nad soba jesli jej cos nei bedzie wychodzic bardzo faworyzuje typ na Pennette i chyba mam wielka racje ???? Pozdrawiam jesli pomoglem prosze dac dzieki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aerobet 13

aerobet

Użytkownik
Wydarzenie : WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Mecz : Pennetta - Radwanska
Typ : 1
Kurs : 3,0
Stawka : 1/10
Bukmacher: bet365
Rozpoczecie : 20:00
Obie zawodniczki w drodze do finalu zaprezentowaly bardzo wysoki poziom gry , Pennetta ograla Li N. zwyciezczynie AS natomiast isia wygrala m.in. z Jankovic. Pomimo sporej roznicy wieku ide w strone Wloszki, ktora wedlug mnie potrafi wytrzymac napiecie i jest w rewelacyjnej formie a nasza Agnieszka wiadomo jak to z nia w kluczowych momentach lubi spartaczyc , czyli podsumowujac umiejetnosci wedlug mnie rowne natomiast doswiadczenie i psychika po stronie Pennetty i pomimo wysokiego kursu na nia z moich obserwacji wynika ze to ona wyjdzie zwyciesko z tej potyczki dlatego smialo mozna postawic okolo 100 pln
WYNIK : 6-2 , 6-1 +
Tak jak sie spodziewalem zwyciestwo Wloszki , mozna tutaj mowic o bolu kolana Agnieszki ale ja raczej poszedlbym w strone psychiki, ktora zawiodla od samego poczatku, przeroslo ja to .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukasz121311 8

lukasz121311

Użytkownik
Pennetta - Radwanska 3,5 Betfair ✅

Taki kurs to ja z przyjemnością pobieram. Flavia ma agresywny styl gry i pomimo dobrej obrony Agnieszki powinna wygrać. Zapewne wszystko będzie wracało na stronę Włoszki ale jednak myślę, że to do niej będzie należała ostatnia piłka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jak słucham niektóre komentarze ludzi, którzy twierdzą, że Aga i tak by przegrała, nawet gdyby nie kontuzja i, że to psychika zawiodła, a nie ból kolana to łapie się za głowę, brak mi słów. Gratulacje udało Wam się trafić poprzez niedyspozycje zawodniczki i nic więcej. Osobiście nie grałem tego spotkania i dobrze, że odpuściłem, bo byłem bliżej gry na Polke. Szkoda Agi, ale moim zdaniem powinna zejść z kortu, bo po co ryzykować pogłębieniem się kontuzji. Trzymaj się Isia i wracaj szybko do pełni sił!
 
W 181

wyar

Użytkownik
Spotkanie : A.Radwanska - F.Pennetta
typ : 2 wygra
kurs @ 3 ✅ wynik (2:6, 1:6) Bez problemu,Aga dopeiro w 2 secie dostala problemy i tak by tego meczu nie wygrala ????
Gratuluje trafienia,ale nie bredz,kolego. Agnieszka od poczatku miala problemy i ta masa UE w 1 secie wziela sie z wlasnie z problemow z kolanem. Widac,ze nie bylo w tym cienia taktycznych wybiegow. Czasem tak bywa z kontuzjami,ze przychodza w najmniej spodziewanym momencie,i dlatego gra sie u buka,u ktorego krecz=zwrot,lub kontruje (co tez uczynilem,jak i pewnie wielu kolegow).
Szkoda Agi, ale moim zdaniem powinna zejść z kortu, bo po co ryzykować pogłębieniem się kontuzji. Trzymaj się Isia!
Wiesz Tarki,ze chodzilo raczej o szacunek do kibicow - kontuzja uniemozliwila normalna gre,ale pewnie nie zagrazala jakims drastycznym poglebieniem. Poza tym powiedz prawdziwemu sportowcowi,zeby sie wycofal :) Daleko nie szukac,jak Nadal na AO... :)
 
S 9

smakosz2

Użytkownik
Szczerze mówiąc to Penetta jakiegoś szału nie zrobiła. To dzięki niewymuszonym błędom Agi i nieskutecznym serwisie Włoszka zawdzięcza wygraną w 1 secie. Wynik 6-2 nie odzwierciedla trochę tego co działo się na korcie. Ja nie zauważyłem w trakcie seta problemów z kolanem, ale prawdopodobnie tym można tłumaczyć dużą ilość niewymuszonych bł.

Set 2 był trochę dziwny. Nie do końca Polka wiedziała czy mobilizować się, czy też odpuścić. Były momenty gdzie odpuszczała, a były również takie wymiany w których solidnie biegała. Ponadto znowu jej serwis nie siedział, trochę się podłamała psychicznie i przegrała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom