>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wybory USA - 2016

M 66

mac-iek

Użytkownik
Na wygraną Trumpa już 6zł, trochę tego nie ogarniam, bo skoro przeważa w Ohio gdzie cztery lata temu różnicą 4-ech procentowych punktów zwyciężył Obama to ten kurs na niego powinien spadać. Ohio = 20 głosów elektorskich.

Oczywiście zgadzam się z Dawidem, niestety głosy prawdziwych amerykanów już tracą na znaczeniu. Ostatnia jest to szansa by Ameryka ponownie była Ameryką.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
LIVE: Republikanie w New Hampshire @3.60 (Ónibet)
Republikanie w Arizonie @1.38
Demokraci w Pensylwanii @1.20
Nie ma sensu moim zdaniem pisać analizy. Wystarczy pośledzić różne strony konfliktu na fejsie i na twitterze ????
E: Oczywiście stawki bardzo lekkie, nie są to żadne PEWNIAKI. ;)
Edit 2: Wujek WilliamHill ma bardzo ciekawe kursy ???? Mianowicie gdy na DT teraz kursy w Óni poszły z 5.50 -&gt; 6.00, to u Brytoli spadły z 5.25 -&gt; 4.50. ;) Co do Karoliny Północnej w Óni kursy mniejsze na HC, na całorocznym jest po 1.83, a na Williamie mniejszy na Donka. ;)
Typy dla funu za kwotę, której nie jest nam żal:
Trump wygra wybory @6.00 (ónibet, 00:30)
McMullin wygra wybory w Utah @5.50 (ónibet, 00:30)

Edit 3: Strzelanina w pobliżu lokalu wyborczego w Azusie w Californii. Lokal został zamknięty. Co najmniej dwie osoby są ranne.
Edit 4: Trump +99.5 mandatów @1.65 (Bwin, 00:42)
Edit 5: Republikanie wygrają na Florydzie @3.25 (óni, 1:18)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
O w mordę, ja pograłem na Hilary jak kurs wzrósł do 4. Symbolicznie za 50zł. Wyniki szczątkowe, więc byłem pewien że to się jeszcze odwróci. I szok już jest 9.00 na Hilary. Ja niedowierzałem, że ten seksistowski klaun może wygrać. Byłem pewien że wyborcy pokażą mu jego miejsce. Szok i niedowierzanie normalnie. Co się z tym krajem dzieje. No nic jak przegram, to szkoda mi będzie tylko Ameryki. Nie żałuję kasy postawionej na Clinton. Normalność na tym świecie chyba jest w odwrocie i defensywie...
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Ja niedowierzałem, że ten seksistowski klaun może wygrać.
Bo najważniejsze dla ludzi myślących jest to, że koleś jest &quot;seksistowskim klaunem&quot;. Nieważne, że naprzeciw staje skompromitowana, skorumpowana i na sznureczku wielkich korporacji, niewiarygodna i zakłamana karykatura. jak widać, Amerykanie nie są jeszcze takimi idiotami, za jakich ich ma większość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
K 7

kami4r

Użytkownik
Polskie media okrutnie nas nastawiaja na Trumpa. Nie warto im w nic wierzyc, mowia to co chca powiedziec. Podaja nie pelne informacji co powoduje niecheć do trumpa. No cóż.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 861

amigo007

Użytkownik
No rzeczywiście my Polacy masowo tam emigrowaliśmy.. Zważywszy że do tej pory wizy nas obowiązują. NIBY Trump obiecał także zniesienie wiz dla Polaków, ale to samo obiecywał Obama i &quot;hó..&quot; z tego wyszło. Wątpię że Trump, zrobi cokolwiek w kierunku zniesienia wiz dla Polaków.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Polskie media okrutnie nas nastawiaja na Trumpa. Nie warto im w nic wierzyc, mowia to co chca powiedziec. Podaja nie pelne informacji co powoduje niecheć do trumpa. No cóż.
Specjalnie odpaliłem sobie TVN 24, żeby posłuchać, jaki płacz i coraz większe plucie jadem. Skoro tak mówią, to znaczy, że idzie ku lepszemu.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Poszła kontra na Clinton po @9, przez chwile było nawet 15!
Kurs jest bez jednostki, powtarzam Ci to już kolejny raz./Macko18
 
K 7

kami4r

Użytkownik
Moge teraz zakończyc zaklad odbierajac 830 zamiast 900. Myslicie ze warto ?
Jak zakoncze nie powinna sie wyplata przedluzyc do grudnia ??
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No właśnie większość Amerykanów to idioci. Przecież dla nich Polska to &quot;fucking Russia&quot;. Jak Trump wygra, to tylko potwierdzi to tą tezę. Mądrość przegra z głupotą.
 
Do góry Bottom