>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

P 0

przemek78

Użytkownik
w zeszłą sobotę przy chęci wplaty kasy ze skrill na konto pojawila mi sie informacja o potrzebie zresetowania hasła
po prosbie wyslania sms on nie dotarł do tej chwili
napisałem maila i juz dzis 8 dzień i zero odzewu od nich
odpisali wam szybciej ? czekac czy co robic ??
ps scan dowodu wysłany
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
w zeszłą sobotę przy chęci wplaty kasy ze skrill na konto pojawila mi sie informacja o potrzebie zresetowania hasła
po prosbie wyslania sms on nie dotarł do tej chwili
napisałem maila i juz dzis 8 dzień i zero odzewu od nich
odpisali wam szybciej ? czekac czy co robic ??

ps scan dowodu wysłany
Dzwonic do nich....Nawet znajac slabo angielski jak ja jestes w stanie sie dogadac wystarczy powiedziec ze wyslales dokumenty i prosisz o wyslanie hasla...Powiem tak z mega podstawowym angielskim jestes w stanie sie dogadac...Ew.bedzie polski konsultant ale roznie to bywa..
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
przemek78, to dzwon tak dlugo aż nie trafisz na kogoś z polskim ;D Ja będę jutro do nich dzwonił, bo widzę że innej opcji nie ma (no chyba że jutro mi odpiszą), tylko jestem ciekaw ile będzie mnie kosztować taka przyjemność ;D
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Też miałem taką sytuację. Ale łamaną angielszczyzną się dogadałem, tzn. ja ją rozumiałem a ona mnie chyba nie bardzo bo powiedziała, że wyśle mi maila z instrukcją. Po ponownym wysłaniu skanów i ok godzinie miałem hasło resetujące.
 
P 0

przemek78

Użytkownik
o co pytali bo jakos sie moze przygotuje na rozmowe bo nie mam pojecia jak mam sie z nimi dogadać po angielsku??
po co ten mail skoro mija 9 dzien i zero odzewu od nich, jak dlugo trzeba jesczze czekać ???
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
musisz skan dowodu wyslac na maila, dobrze jak masz nr ID swojego konta wtedy pojdzie szybciej, zadzwonic tez nie zaszkodzi

z tego co tu pisali to karta mozna w tej sytuacji wyplacac ja natomiast tego nie sprawdzalem
No właśnie, skąd mieć swoje ID jak mam konto zablokowane i nie mam tam dostępu? Bez podania swojego ID nie da rady się tam dodzwonić...
 
L 147

luminat

Użytkownik
Wy też macie ten problem zalogowaniem się na Skrilla?
Od wczoraj wieczora, ciągle mam problem z zalogowaniem się na Skrilla, po zmianie hasła mogę się zalogować, a później mi wyskakuje w losowych momentach komunikat nieprawne hasło/login. Mam podwójne uwierzytelnienie, wiec nie możliwe jest aby ktoś mógł zmieniać moje hasło, zwłaszcza że nie dostaje wiadomości email o zmianie hasła (po moich zmianach hasła je dostaje.)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chyba jakieś konwersacje serwerów mają, bo i ja nie mogę się zalogować. Od wczoraj...
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
L 147

luminat

Użytkownik
Widocznie coś namieszali i gubi/resetuje hasła, bo najciekawsze jest że po zmianie hasła można się zalogować, a później po jakimś czasie już nie.
 
P 0

przemek78

Użytkownik
czy oni w koncu predzej a raczej pozniej mi odpiszą na maila resetując hasło czy moze sie to nie zdarzyć i obowiązkowo trzeba dzwonic do nich?
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
To chyba jakaś &quot;zorganizowana akcja&quot; resetowania haseł i mogą mieć zatrzęsienie wniosków. Lepiej zadzwoń i proś o rozmowę z konsultantem w języku polskim, a jak każe ci próbować później to poproś o maila z instrukcją co zrobić aby zresetować hasło.
 
P 0

przemek78

Użytkownik
ja rozumie ze mają taką akcję ale powinni robić to jakimiś partiami, mi nie odpisują od zeszej soboty ........a ang nie znam
Bardzo proszę o rozpoczynanie zdania z wielkiej litery oraz o używanie znaków interpunkcyjnych.
Niechlujne posty będą kasowane. //K@mil
 
L 147

luminat

Użytkownik
Po zresetowaniu hasła wczoraj wieczorem (automatem, nigdzie nie dzwoniłem, nie wysyłałem maili) dzisiaj rano nadal działa. Mam nadzieje, że to koniec problemów technicznych ????
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
No właśnie, skąd mieć swoje ID jak mam konto zablokowane i nie mam tam dostępu? Bez podania swojego ID nie da rady się tam dodzwonić...
Da rade sie dodzwonic bez nr ID sam tak dzwonilem bo nie mialem tego nr nigdzie zapisanego, wystarczy 2 razy nacisnąc &quot;#&quot; gdy bedzie komenda w tel ze potrzebny jest nr ID.
 
Do góry Bottom