>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arkusz kalkulacyjny Excel

dudzinho 2

dudzinho

Użytkownik
Jedyne co mi sie nie podoba to to,ze mozna podliczyc tylko 3, dla niektórych moze &quot;aż&quot; 3 zdarzenia w jednym kuponie.
Czasami zagram jakiegos tasiemca ktorego chciałbym wprowadzic do statystyk.
Ogolnie Arkusz zdaje egzamin ????
Pozdro i dzieki
 
P 1

pladi

Użytkownik
Świetny arkusz. Sam go zacząłem używać od paru dni. Dobra robota futro_z_kreta. Wielkie dzięki ???? Szkoda tylko, że nie można samemu edytować szerokości kolumn
 
W 0

wawerek

Użytkownik
Faktycznie potwierdzam, że arkusz jest bardzo dobry. Spełnia w 90% moje oczekiwania i aktualnie nie znalazłem niczego lepszego w sieci.

Biorąc pod uwagę pewne uwagi, mogę podkreślić, że;
- minusem jest brak możliwości edytowania szerokości kolumn.
- obok wyniku poz - neg, przydałaby się dodatkowa kolumna z możliwością wpisywania faktycznego wyniku spotkania. Nie wiem jak reszta graczy, ale ja lubię widziec konkretny wynik, a nie informację trafiony - nietrafiony, czy też jak tutaj poz-neg. Myslę ze dodatkowe kolumny obok kolumny TYP z możliwością wpisania wyniku nie będa problemem dla autora arkusza;)
- kolumnę &quot;możliwy zysk brutto&quot; przesunąłbym obok &quot;możliwy zysk na czysto&quot;
- w przyszłości fajnie byłoby zrobic jakiś automatyczny podział typów z wyszczególnieniem na ligi które gramy coś w stylu www.blogabet.com/

Poza moimi drobnymi uwagami ponownie pochwalę kolegę, bo arkusz bardzo na TAK ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Jutro wrzucę jeszcze raz z poprawkami.

Dziś do północy ;p Nie jestem u siebie i nie mam dostępu do pliku.. Sorki wielkie.
(post do późniejszej edycji)
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Mam takie pytanie, czy ma ktoś może wersję arkusza do prowadzenia statystyk ale z 10% podatku, jak to jest w np. Totomixie lub STSie ?
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Mam też pytanie a mianowicie:
Mam ponad 5000 liczb które są sumami 20 liczb Multi Multi chce wyliczyć to jakoś w exelu ile najdłużej zdarzało się tak iż sumy tych 20 liczb były parzyste albo nieparzyste.
Chodzi o to bym wiedział iż np. od losowania w 4 maja 2005 przez 10 losowań suma 20 liczb byłą nieparzysta itd. itd.
Wszystko potrzebne jest mi do wyliczenia
tak dokładnie, chodzi mi o to by wyliczyć z kolumny Y ile było najdłużej liczb parzystych a ile nieparzystych czyli np.
sumy są takie:
763
822 1losowanie
674 2los
798 3los
768 4los
927
927
761
Czyli jak widać przez 4 losowania było najdłużej tak iż padały tylko parzyste.
A oto link do mojego pliku exel
http://www.speedyshare.com/files/23079655/wyniki-multimultii.xls
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
hasło: ladnyarkusz.
Względem możliwości w najbliższym czasie powstanie nowa i o wiele bogatsza wersja ;)
Dziękuje za pozytywne komentarze arkusza ;P
Jeśli ktoś ma szczególne życzenia względem nowego arkusza, chętnie przyjmę propozycje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom