>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arkusz kalkulacyjny Excel

charo 1,3K

charo

Użytkownik
Pamiętam swego czasu, że gdzieś w czeluściach Internetów dostępny był program zliczający wszystko z podziałem na buki, podatki i wszystko fajnie i czytelnie się prezentowało. Niestety nie mogę tego czegoś już odnaleźć.
Przeglądając temat trochę oczopląsu dostałem. Który arkusz Panowie polecacie i czy jest jeszcze jakiś aktualny link który zadziała przy pobieraniu?
Z góry dzięki ????
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Dzięki, właśnie tego szukałem. Udało mi się pobrać arkusze jednak, więc już sobie porównam, który mi najbardziej podchodzi. Sam może przy okazji się czegoś w tym Excelu nauczę :razz:
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Jest może gdzieś na necie arkusz z excela do lay the field? albo lay kilku pozycji, w sumie wyjdzie to samo? Nigdzie nie mogę znaleźć prócz jakiegoś z forum cymatica, ale on jest jakoś połączony z programem.
 
weles60 365

weles60

Użytkownik
@dahid84 i wszyscy zainteresowani
Kalkulator dutchingu do 255 pozycji
W komórce C2 trzeba wpisać kwotę na zakłady.
W kolumnie &quot;kurs&quot; kursy zdarzeń. Stawki i wygrane policzą się same.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
S 0

sebak2

Użytkownik
Witam
Zrobiłem dla siebie prosty arkusz w którym, po podaniu kursów i stawki, automatycznie wylicza mi ewentualną wygraną ???? jeżeli komórki &quot;Typ&quot; i &quot;Wynik&quot; się zgadzają, lub odejmuję odpowiednią kwotę z budżetu :?
Czy wie ktoś jaką komendę trzeba wpisać żeby nie mnożyło pustych komórek?
Pzdr
 
weles60 365

weles60

Użytkownik
Do komórki F3 wpisz formułę:
=JEŻELI(ORAZ(D2=E2;D3=E3;D4=E4);ILOCZYN(C2:C4)*G3;-G3)
a potem kopiuj komórkę F3 do F6, F9 itd.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolega 777ch z innego forum&gt;&gt; multipasko ( to nie konkurencja dla FBuk.com bo skupia głównie miłośników gier losowych ) napisał arkusz-automat o szerokich możliwościach zastosowania w grach losowych ale i m.in. do generowania rozpisów systemów strefowych, które mogą być także przydatne w zakładach wzajemnych, szczególnie w grze na correct scores czy w TOTO-GOLU. Tu link do wersji roboczej, bo prace nad udoskonaleniem trwają... http://speedy.sh/9thhf/strefowe-rozpisy.zip ..............
Autor jest otwarty na wszelkie sugestie, podpowiedzi i nowe pomysły związane z tym arkuszem - a znając w/w nazwę tamtego forum, jego nick oraz wątek &quot;Moje oprogramowanie&quot; - łatwo do niego trafić.
A tu fragment autorskiego opisu tego zaawansowanego arkusza:
&quot;Głównym elementem zabawki jest zakładka eliminator,
celem jej powstania miało być jakby poddanie liczb danej gry pewnej konfiguracji,
która spowoduje gwałtowne zmniejszenie się ilości kombinacji ze zbioru pełnego gry.
bo mianowicie:
Gracz XXX uważa ze z 10 ostatnich losowań ,padnie co najwyżej 2 liczby w wylosowanych dziś
Zatem dostawiając bazę danej gry do naszej zabawki,pobierzemy do pierwszych 10 wierszy
ostatnie dziesięć losowań na przykład mini lotka......i oznaczymy min=o,a dla maximum oznaczymy 2 we wszystkich 10-wierszach w kolumnach [cd] i [cf] zakładki Eliminator

teraz dalej gracz XXX uważa że należy wpisać kolejne parzyste i dać im np widełki min 2 max 3
teraz dalej gracz XXX uważa że należy wpisać kolejne nieparzyste i dać im widełki min 2 max 3
i tak dalej
ja na przykład dodawałem grupy
czyli ont liczb
z każdej grupy tylko na przykład max=3 min=0..... liczb z grupy.....rzadko zdarza się że wyjdzie dużo z 1-ej grupy
a przecież można dodać w jednym z wierszy tylko jedna liczbę i oznaczyć max=1 min =1
co spowoduje że ta 1 liczba będzie w każdym zakładzie
a w innym wierszu możemy wpisać kombinacje 24 liczb własnych czy 12 liczb własnych,
te wybrane.......najdłużej oczekiwane,czy najczęściej występujące i oznaczyć min 4 max 5
co spowoduje że w każdym zakładzie będzie musiało się znaleźć min 4 max 5 liczb
jak już w końcu skończymy .....to klikamy w elimin5 na przykład i widzimy ile kombinacji spełnia nasze wymagania
one zostały zapisane do dwóch plików ,to z uwagi na różne procesy redukcji ,zastosowane w reduktorze,który ma za zadanie ........a właściwie miał........
dalsze skrócenie naszego zbioru w sposób w miarę ......równomierny
tak aby w końcu coś skreślić na kuponach.......
Taki był główny cel powstania eliminatora i reduktora kombinacji
Co do zastosowania dla rozpisów strefowych,tutaj trzeba się wykazać trochę wiedzą jak przy
liczeniu kart,każda szóstka to 20-czwórek .......równomierne pokrycie da 64 zakłady w zbiorze 4096 ale połączenie w cover 2 zestawów które różnią się 1 liczbą spowoduje dalsze reperkusje
1 5 9 13 17 21
1 5 9 13 17 22
Pokrytych czwórek = 25
a..... połączenie w cover 4 zestawów w których powtarza się tylko 1-czwórka
spowoduje wynik w postaci pokrycia 59-czwórek zamiast 60-ciu......

macie tam przyciski pokrycie czwórek,pokrycie trójek ......więc tylko się bawić.
To jest zabawka .....ale nie dla głupich.......
Co do makr w reduktorze.....to ja już pisałem ,ze to wersja dalej robocza,trzeba to ogarnąć
w jakimś kierunku....... każdy kto potrafi.......zrobi to po swojemu.....
dlatego udostępniłem ten arkusz.....&quot;
....................
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
R 333

rafalito

Użytkownik
witam szukam kalkulatora do progresji na stały zysk miałem go kiedyś ale teraz za cholere nie mogę go znaleźć
Tym rozni się od tych ktore widzialem ze w kazdej komorce (tam gdzie są wyszczegolnione kursy zdarzen) mozna bylo wpisywać rozne wartości a kalkulator przeliczal wszystko od tego progu progresji
Czy może ktoś z was moze podac link ewentualnie wrzucic go na forum? Z gory dzieki
 
K 0

kamil9477

Użytkownik
podrzuci ktoś jakiś prosty arkusz to prowadzenia statystyk?
wszystko co znalazłem było albo za bardzo skomplikowane albo linki wygasły
 
K 0

kraks

Użytkownik
Moglby ktos podeslac jakis prosty arkusz albo wrzucic linka, bo szkoda mi czasu na robienie od zera czegos co zostalo juz pewnie dziesiatki razy wykonane na tym forum. dzieki
 
Do góry Bottom