>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Hamburg, Bastad, Newport - 11.07-17.07.2016

Status
Zamknięty.
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Wyrazy współczucia, ciężko nawet powiedzieć czy typ był dobry skoro nie wszedł. Przegrać ze stanu 5:1 w ATP to nie lada sztuka.

Kurcze mam &quot;de ża wi&quot;, a to już się zaczęło, mamy połowę lipca. Pamiętam jak przed IO w Londynie 2012 była ta sama śpiewka na forum. Ile to zawodników miało odpuścić do IO, ile to miało ustawić, ile to miało odpuścić turnieje. Jak ktoś nie wierzy to proszę bardzo na forum jest archiwum z tych lat, warto zgłębić się w lekturę.

Nic z tych rzeczy się nie zdarzyło, a medale są zarejestrowane dla ścisłego grona, czyli co by nie się oszukiwać tego co zawsze. Jedynie w mixie jedynie niektórzy mają szanse, bo tam jest loteria niczym rzut monetą, ale to też nie zawsze.

Może i taki Janowicz mówić w wywiadach, że celuje w złoto olimpijskie, ale sorry bardzo bądźmy poważni...


To jasne jak slonce, chociaz nie ostatnimi czasy w Polsce, bo pogoda kiepska. Ale IO to jest niemalze dokladnie to samo co WS&#39;y, a wiemy jakie cuda dzieja sie przed takimi turniejami, dokladnie tak samo jest w WS&#39;ach, wiadomo, ze wygra ktos z wielkiej 4, ale to nie zmienia faktu, ze mentalnie zawodnicy sa juz troche w innym miejscu niz fizycznie by na to wskazywalo, bo kto Cie zapamieta i jak Cie zapamieta jak dojdziesz w marnie obsadzonym turnieju w Newport, czy Hamburgu nawet do 1/4, czy do 1/2? Wolalbys to na miejscu sportowca, czy dajmy na to awans do 4 rundy w IO i pokazanie sie calemu swiatu z super strony? Odpadasz po walce i jestes swojego rodzaju bohaterem w kraju? Ja osobiscie w 100% wybralbym opcje nr 2, bo to i honor i wiele innych czynnikow dochodzi, takich jak zainteresowanie sponsorow, czy nawet pokazanie sie &#39;szerszej&#39; grupie kibicow, bo po samym FB widac jak ono zyje podczas WS&#39;a, a podczas takiej 500 w Niemczech, nie oszukujmy sie, ale teraz pisze 5 osob na krzyz, wystarczy zobaczyc ile bedzie stron po finale tutaj, a ile bylo np po WB. Prosta sprawa, a jezeli dla nas jest prosta, to dla zawodnikow, ktorzy startuja na IO jest wg mnie duzo prostsza... Oczywiscie mozesz miec swoje zdanie i ja je szanuje, oczywiscie jasna sprawa jest to, ze Marcos nie wygra IO, co nie zmienia faktu, ze bedzie chcial tam zagrac na maxa;), bo pewnie to jego ostatnie IO, a takich 500 bedzie mogl sobie jeszcze spokojnie X zaliczyc... ot takie moje przemyslenia ;P
 
K 50

kipuch

Użytkownik
Ja w to szczerze wątpię czy przehandlował mecz... Po prostu jest patałachem i nie nadaje się na turnieje rangi Atp... Poruszał się jak mucha w smole, 1 serwis około 40%, drugi serwis Ala Radwańska, myślał że samym przebijaniem uda mu się wygrać z takim doświadczonym graczem jak Robert (swoją drogą Robert też grał momentami jakby dostał porażenia mózgowego i sprezentował Hiszpanowi 2 seta), 0 uderzenia kończącego, na challengerowych patałaszków jak Kamke, Carballes, Albot taki styl starcza jednak na kogoś mocniejszego nie.. Zastanawia mnie jak on wygrał ze Zverevem może ktoś mi na to pytanie odpowie...
tak jak szanuje twoja wiedze i typy, tak uwazam, ze nie musisz dorabiac sobie ideologii by odpowiadac na kazdy post. typ przegral z robertem ( jest zwyzka formy w tym roku ale to zawodnik tak bardzo czelendzerowy ze bardziej sie chyba nie da), ktorego ty nazywasz w tej sytuacji mocniejszym niz &quot;patalaszek&quot; albot? no prosze cie, przeciez zaraz napiszesz kolejna analize, w ktorej nazwiesz albota wyjadaczem i mistrzem defensywy... chamuj bajere czasem, cervantes przegral i tyle - moze pohandlowal, moze mu nie szlo, ale nie dlatego ze trafil na kogos mocnego , bo mysle ze albot i kamke w formie znaczy na ziemi wiecej lub tyle samo co stephane
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Klizan vs Gimeno
Klizan 2:0 |1,95| Oddsring
2 sety |1,49|Betsson

Ja wjeżdżam w tym spotkaniu all in. Liczę na plus i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. Można by o obu panach pisać i pisać, ale ja chce się podzielić głównie typem a nie rozpisywać. Hiszpan, czyli bardzo doświadczony zawodnik choć nigdy bodaj że do 50 rankingu nie wszedł. Wygrywał tylko Challengery. Wiadomo, że te &quot;najlepsze&quot; czasy ma już za sobą. Dziś z utalentowanym Medvedevem męczył się ponad 3 godziny a jutro mecz właśnie z Klizanem. Nie ta wytrzymałość fizyczna. W spotkaniu obu łapały skurcze, po pięknej wymianie Hiszpan przekroczył czas 25 bo opierał się o bandę reklamową ze spuszczoną głową ( nie jestem pewnie czy nie wymiotował ). Jutro będzie to odczuwał bez dwóch zdań. Jeśli chodzi o Słowaka to wiadomo, dawno nie grał i miał przestoje. Wczoraj pokonał pewnie 2:0 Wesselsa. Pamiętamy jak grał na początku roku świetnie na hardzie. Na cegle mu niczego nie brakuje, pamiętamy jak w tamtym roku wygrywał w Maroko w finale właśnie z Trverem pokonując go gładko w dwóch setach. Świetne występy w Niemczech dwa lata temu. Klizan może w tym turnieju namieszać chodź Cuevas na razie nie jest zbytnio w jego zasięgu, już prędzej Kolba.
A Ty tam wiesz czy będzie odczuwał zmęczenie czy nie, wyśpi się i zmęczenie minie, taki mecz z Medvedevem który stał na bardzo wysokim poziomie może tylko pomoc w starciu z niezrównoważonym psychicznie Klizanem, Hiszpan w niektórych momentach wznosił się na wyżyny swoich umiejętności i zasłużenie wygrał 3 seta, poszła niezła masówka na correct score na Klizana, to źle wróży, Klizan to jest ktoś taki który potrafi oddać seta za darmo np mecz ostatni z Pavlaskiem który miałem przyjemność oglądać podczas challengera w Słowackim Popradzie... np mecz z takim nikim jak mentalny looser Sijsling podczas turnieju w którym odbędzie się dzisiejszy mecz, Traver w ostatnim czasie rozegrał dużo meczy na mączce i jest dużo bardziej ogarny niż Słowak, niezła forma przyszła już podczas turnieju w Mediolanie i z tygodnia na tydzień wg mojej opinii zwyżkuje... H2h wskazuje na to że ich mecze były dosyć wyrównane i zawodnicy ścierają się podobnymi umiejętnościami... Martwi mnie jedynie słaby % 1 podania Hiszpana i niezbyt mocne podanie, w wymianach powinien Hiszpan sobie radzić bardzo dobrze bo dzisiaj odbył solidny trening mentalny i podszkolił swoje skile jeśli chodzi o wymiany... Wg moich notatek Klizan niezbyt dobrze radzi sobie ze slajsami... A dzisiaj Hiszpan bardzo często używał tej broni podczas meczu z Rosjaninem... Nie pozostaje mi nic innego tylko kupić Hiszpańską flagę wywiesić ją na balkon i z całych sił kibicować Hiszpanowi aby nie ujrzeć już Twoich analiz gdy przegrasz wszystko ????
Edit: Jeszcze jak tak sobie myślę i przypomnę ostatni mecz Klizana z Pavlaskiem i przypomnę wczorajszy już mecz Travera z Medvedevem to myślę że Klizan przegrałby z kretesem z Rosjaninem jeśli zagrałby tak jak z Pavlaskiem, meczu przegranego z Melzerem nie widziałem ale Melzer przegrywał ostatnio prawie z każdym, z Reuterem czy chociażby z Bagnisem który potem przegrał w komiczny sposób ze Zverevem... Wg mojej opinii 2-0 tutaj nie zobaczymy i gram seta w stronę Hiszpana.
Póki co nie ma tej opcji w moim ulubionym Betssonie więc gram w Fortunie

Gimeno-Traver +1,5 seta 1,89 eFortuna
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Muller G. - Mannarino A.
Muller G. ::: 1,77 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 2:0 z lat 2008-2010 czyli dość dawno, jednak tutaj liczę na Mullera. Jest to tak naprawdę ostatni turniej na kortach trawiastych gdzie Luksemburczyk czuje się znakomicie, bilans w tym roku na trawie 11-4 i tylko Wimbledon nie poszedł za bardzo po jego myśli, ale to można zrozumieć bo wcześniej grał bardzo dużo.
Mannarino też całkiem nieźle na trawie, ale to Muller bardziej mnie przekonuje. Szybko kończy akcje, ma świetny serwis i jest moim zdaniem o wiele pewniejszy w swojej grze. Francuz jak na razie w 1 rundzie zagrał 3 tie-breaki z Duckworthem, a wczoraj w 1 secie wrócił ze stanu 1:5 dla Grotha. Tym razem już tak przeciwnik nie powinien pomóc.

Wynik: 2:6 6:1 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Muller vs Mannarino
Muller 1.78 Pinnacle
Spotyka sie dwoch zawodnikow leworecznych, H2H 2:0 dla luksemburczyka. Gilles jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem na trawie, posiada lepszy serwis i cięty slajsowany backend, ktory na trawie czesto dostaje takiej rotacji ze jest nie do odbicia. Muller nie bedzie chcial wchodzic w wymiany tylko konczyc akcje od razu. Ogladalem wczoraj Mannarino i dal sie polamac Grotowi w pierwszym secie az 2 razy, serwowal slabo, duzo bledow. Moze byc wdzieczny Samowi ze jest tak slaby i dal mu wrocic do meczu, Gill by go skonczyl bez mrugniecia okiem. Jego ulubiona nawierzchnia jest trawa i stara sie wykorzystac kazdy turniej na maxa, a sezon trawiasty powoli sie konczy a ja wchodze w ten typ bez zastanowienia.
 
H 36

hache

Użytkownik
Witam wszystkich ???? chciałbym wiedzieć co sądzicie o spotkaniu w debla braci Skupskich? ???? Jakie są wasze opinie na ten temat? :p
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Brown 4.50 bet365 ⛔
Jeszcze po drugim secie to miałem nadzieje, że dziś Ferrer poleci, ale Brown koncertowo to spierd**** ????
W tym roku mam dobre czucie gry przeciwko Ferrerowi. Dziś przeciwko niemu nieobliczalny Dustin Brown, który wirtuozem gry na mączce nie jest, ale to co robi Hiszpan w tym sezonie wyraźnie wskazuje na fakt iż popularnemu Pitbullowi brakuje już powera.
Przez tyle lat był to zawodnik, który biegał do wszystkiego i tylko i wyłącznie dzięki swojej tytaniczej pracy na korcie utrzymywał się tak wysoko w rankingu. Wczoraj nie zabrakło dużo żeby go pokonał jakiś chłopaczek, którego nazwiska nawet nie widziałem wcześniej. U Davida problemem jest w dużym stopniu brak regularnego serwisu, przez co gubi sety i mecze.
Dziś rywal, który swoim nietypowym stylem może sprawić kłopoty. Nie kieruje się ich bilansem spotkań, który wynosi 3:0 dla Davida dlatego, że w tym momencie to nie jest tak samo grający zawodnik. Turnieje w Bastad/Hamburgu jak i równoległe w WTA Gstaad/Bukareszt to takie magiczne turnieje w których niespodzianek i wysokich kursów w mojej opinii należy upatrywać.
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
ATP Newport: grass courts
Zdarzenie : Karlovic - Baghdatis
Data: 16.07.2016
Godz: 16:00
Typ: wygrana Karlovic
Kurs: 1.80
Stawka: 10j
Bet365
Analiza:
Ten kurs jest to prezent turnieju w Newport. Bylem przeciwny grze Karlovica. Po tym co zobaczylem do tej pory zmieniam zdanie ! Jego przeciwnik Cypryjski tenisista jest bardzo niemrawy i nieregularny. Gra bardzo duzo punktow z glebi kortu niczym Sara Errani. Bardzo szarpany serwis ktory przelamywal Dudi Sela. Z glebi kortu lekka gra w wykonaniu cypryjskiego tenisisty. Marcos Baghdatis to slaby poziom rangi Challanger ! Za to Karlovic w obronie gra bardzo szybko. Wygrywa punkty w pierwsze tempo. Maksymalnie ogranicza wymiany. W ataku gra bardzo szybko, agresywnie i skutecznie. Jego atuty to silny serwis i serve &amp; volley. Bardzo szybka, twarda gra Karlovica kontra miekka, lekka gra Baghdatisa da jeden rezultat. Pewna wygrana Karlovica.
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
ATP Newport: grass courts
Zdarzenie : Karlovic - Baghdatis
Data: 16.07.2016
Godz: 16:00
Typ: wygrana Karlovic
Kurs: 1.80
Stawka: 10j
Bet365

Analiza:

Ten kurs jest to prezent turnieju w Newport. Bylem przeciwny grze Karlovica. Po tym co zobaczylem do tej pory zmieniam zdanie ! Jego przeciwnik Cypryjski tenisista jest bardzo niemrawy i nieregularny. Gra bardzo duzo punktow z glebi kortu niczym Sara Errani. Bardzo szarpany serwis ktory przelamywal Dudi Sela. Z glebi kortu lekka gra w wykonaniu cypryjskiego tenisisty. Marcos Baghdatis to slaby poziom rangi Challanger ! Za to Karlovic w obronie gra bardzo szybko. Wygrywa punkty w pierwsze tempo. Maksymalnie ogranicza wymiany. W ataku gra bardzo szybko, agresywnie i skutecznie. Jego atuty to silny serwis i serve &amp; volley. Bardzo szybka, twarda gra Karlovica kontra miekka, lekka gra Baghdatisa da jeden rezultat. Pewna wygrana Karlovica.
Nie wiem jaki tutaj prezent widzisz bo ja zaden typowe spotkanie 50/50. Jezeli nazywasz Baghdatisa challengelowcem to slabo sledzisz swiat tenisa kolego, bo Marcos byl i jest lepszym zawodnikiem niz drewniany Karlovic, jak slysze te nazwisko to kojarzy mi sie tylko z kolesiem ktory po za serwisem nic nie potrafi..
Karlovic taki fenomen obrony? O kurde jeszcze szybkiej
No nic kolego zycze Ci powodzenia z tym typem, chociaz analiza typowo pod Karlovicia jakbys mial klapki na oczach nie widzac atutow Marcosa, ktory ma bilans z Karloviciem 3:1. Cypryjczyk dobrze returnuje i jest niewygodnym rywalem dla Ivo, jesli mialbym grac cos tutaj to tylko Marcosa
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Nie wiem jaki tutaj prezent widzisz bo ja zaden typowe spotkanie 50/50. Jezeli nazywasz Baghdatisa challengelowcem to slabo sledzisz swiat tenisa kolego, bo Marcos byl i jest lepszym zawodnikiem niz drewniany Karlovic, jak slysze te nazwisko to kojarzy mi sie tylko z kolesiem ktory po za serwisem nic nie potrafi..
Karlovic taki fenomen obrony? O kurde jeszcze szybkiej
No nic kolego zycze Ci powodzenia z tym typem, chociaz analiza typowo pod Karlovicia jakbys mial klapki na oczach nie widzac atutow Marcosa, ktory ma bilans z Karloviciem 3:1. Cypryjczyk dobrze returnuje i jest niewygodnym rywalem dla Ivo, jesli mialbym grac cos tutaj to tylko Marcosa
Mhm ...tez mam Karlovica za betonowy slup. Znam obu kolesi od 10 i wiecej lat. Znam kazdego zawodnika z topu od ponad dekady. Co mnie interesuje ten bilans 3-1 !
Wiesz co znaczy obrona na trawie, a zwlaszcza na tych nierownych kortach w Newport ? Karlovic gra na raz, szybki atak, nawet byle co i scina do siatki. Przy serwie jest tu nie do zlamania !
Bagdatis meczy tu balony. Slabszy serwis grajac z Karlovicem oznacza ze Ivo bedzie go caly czas atakowal na tkzw raz. Taki Sela grajac &quot;gowno&quot; lamal Marcosa z koncowej lini! Aktualnie Marcos jest cienki !
Ogladaj turniej, bo ja ogladalem ! I nie gadaj glupot i nie czestuj ludzi bezwartosciowymi statystykami !
Tu nie bedzie nawet tiebreku. 6-8 gemow maksymalnie ugra Cypryjczyk. Ivo od tak bez wysilku ogral Dancevica (wynik mylacy) i Chiduneliego
Aj tam szkpda czasu na takich statystykow czy jak sie to pisze jak Ty ....
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Young 2,60 Betsson⛔ Słaby mecz Younga, Muller super na serwisie
Czas aby paralityk z Luksemburga pożegnał się z turniejem, gra tutaj słabo serwuje słabo, i nie wygląda to najlepiej, nawet Estrella łamał jego serwis, w wymianach słabiutki, wystarczy mu poprzebijać i się gubi, tak ofensywny gracz jak Young nie powinien mieć problemów z przełamaniem Mullera i wygraniem 70% wymian z nim, Younga obserwuje już od Wimbledonu i na prawdę grał bardzo dobrze już na Wimbledonie nawet w starciu przegranym z Pouille, wczorajsze pokonanie Johnsona to kolejny argument aby na niego zagrać, Young potrafi dosłownie wszystko, 2bh na bardzo dobrym poziomie grany kątowo czy kończące uderzenie z forhandu, znakomity return i dobra gra volleyowa, mocno się zdziwie jeśli w takiej dyspozycji pokona go Muller jednak to jest sport i wszystko się może zdarzyć, minusy tego typu to gorąca głowa Donalda, kurs świetny spodziewałem się jakieś 1,60 na Mullera i mniejszego kursu na Younga w granicach 2,20-2,30 a rano widzę 1,44, na Mullera i 2,50 lub więcej na Jankesa, z prezentów trzeba korzystać a ten mecz wydaje mi się prezentem, nawet taki ktoś jak Giraldo który szuka formy prawie wygrał z Mullerem więc czemu ma tego nie zrobić Young? h2h 1-1 ale w tym roku w Acapulco bez większych problemów wygrał Young i ja myślę ze dzisiaj będzie podobnie...

Co do analizy Użytkownika fff2222
Zgadzam się z powyższą analizą, ale dzisiaj możemy zobaczyć zupełnie inny mecz, Baghdatis niezle returnuje i tu bym szukał kilku punktów więcej dla niego, po bilansie i tym że znam Marcosa od paru sezonów wiem że ma patenty na graczy dysponującymi mocnymi serwisami.. Analiza bardzo fajna i ja ją w 100% popieram jednak ten mecz może wyglądać inaczej niż go opisałeś... Ja go nie ruszam, nie ruszam Karlovica od ponad 2 lat i dobrze na tym wychodze, ewentualnie gram przeciwko niemu, ciężko mi powiedzieć co się tutaj wydarzy.. Jeśli Ivo będzie trafiał tym jednym strzałem a Baghdatis gorzej serwował to Ivo wygra, jeśli Ivo będzie słabiej serwował a Baghdatis lepiej returnował to on wygra
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Young 2,60 Betsson
Czas aby paralityk z Luksemburga pożegnał się z turniejem, gra tutaj słabo serwuje słabo, i nie wygląda to najlepiej, nawet Estrella łamał jego serwis, w wymianach słabiutki, wystarczy mu poprzebijać i się gubi, tak ofensywny gracz jak Young nie powinien mieć problemów z przełamaniem Mullera i wygraniem 70% wymian z nim, Younga obserwuje już od Wimbledonu i na prawdę grał bardzo dobrze już na Wimbledonie nawet w starciu przegranym z Pouille, wczorajsze pokonanie Johnsona to kolejny argument aby na niego zagrać, Young potrafi dosłownie wszystko, 2bh na bardzo dobrym poziomie grany kątowo czy kończące uderzenie z forhandu, znakomity return i dobra gra volleyowa, mocno się zdziwie jeśli w takiej dyspozycji pokona go Muller jednak to jest sport i wszystko się może zdarzyć, minusy tego typu to gorąca głowa Donalda, kurs świetny spodziewałem się jakieś 1,60 na Mullera i mniejszego kursu na Younga w granicach 2,20-2,30 a rano widzę 1,44, na Mullera i 2,50 lub więcej na Jankesa, z prezentów trzeba korzystać a ten mecz wydaje mi się prezentem, nawet taki ktoś jak Giraldo który szuka formy prawie wygrał z Mullerem więc czemu ma tego nie zrobić Young? h2h 1-1 ale w tym roku w Acapulco bez większych problemów wygrał Young i ja myślę ze dzisiaj będzie podobnie...

Co do analizy Użytkownika fff2222
Zgadzam się z powyższą analizą, ale dzisiaj możemy zobaczyć zupełnie inny mecz, Baghdatis niezle returnuje i tu bym szukał kilku punktów więcej dla niego, po bilansie i tym że znam Marcosa od paru sezonów wiem że ma patenty na graczy dysponującymi mocnymi serwisami.. Analiza bardzo fajna i ja ją w 100% popieram jednak ten mecz może wyglądać inaczej niż go opisałeś... Ja go nie ruszam, nie ruszam Karlovica od ponad 2 lat i dobrze na tym wychodze, ewentualnie gram przeciwko niemu, ciężko mi powiedzieć co się tutaj wydarzy.. Jeśli Ivo będzie trafiał tym jednym strzałem a Baghdatis gorzej serwował to Ivo wygra, jeśli Ivo będzie słabiej serwował a Baghdatis lepiej returnował to on wygra
Ja Younga nie ogladalem, ale ktos pisal w typach na zywo ze nic nie gral, proste pilki psul, a Steve mu podarowal zwyciestwo jak Kozlovowi jakis czas temu ! Wiec jak jest ? Ogladales ? Odnosze wrazenie ze fantazjujesz tylko ! Bo Muller ogral dobrego Manarino ! Jaki przebieg meczu ? Bo zero wartosci ma Twoj wpis !
A takie odnoszenie sie ze typ na Karlovica dobry, ale ty nie grasz bo moze byc nie dobry to sobie daruj ! Kompletny idiotyzm w Twoim wykonaniu ! Bo wychodzi na to ze nic nie wiesz, nic nie robisz, nie polecasz ale i nie odradzasz itp itd.
Opisz gre Younga czy Mullera tu na turnieju, daj dobre info jakies jak ja dalem, bo ja dalem konkret to pierw chwalisz a pozniej sie dystansujesz ! Co ty ubezpieczony w PZU jestes ? A wiesz co ten skrot oznacza, pie ....zawsze usmiechniety !
A Twoja analiza odnosnie Younga @2.60 to nawet nie ma 1% przydatnych info czy wartosci .... Popraw to albo daj sobie spokuj !
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Czy ktos ogladal Younga i Mullera i potrafi to opisac ? Fantastom z gory dziekuje za odpowiedz ! Jezeli nie potraficie podac wartosciowych info o meczu, zawodnikach i to co ogladaliscie to po co piszecie analizy, ktore tylko myla ludzi ! Typujcie na sucho w swoich dzialach jak je macie i potraficie a mniej ludzi wtopi na bzdetnych wymyslach !
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ja Younga nie ogladalem, ale ktos pisal w typach na zywo ze nic nie gral, proste pilki psul, a Steve mu podarowal zwyciestwo jak Kozlovowi jakis czas temu ! Wiec jak jest ? Ogladales ? Odnosze wrazenie ze fantazjujesz tylko ! Bo Muller ogral dobrego Manarino ! Jaki przebieg meczu ? Bo zero wartosci ma Twoj wpis !
A takie odnoszenie sie ze typ na Karlovica dobry, ale ty nie grasz bo moze byc nie dobry to sobie daruj ! Kompletny idiotyzm w Twoim wykonaniu ! Bo wychodzi na to ze nic nie wiesz, nic nie robisz, nie polecasz ale i nie odradzasz itp itd.
Opisz gre Younga czy Mullera tu na turnieju, daj dobre info jakies jak ja dalem, bo ja dalem konkret to pierw chwalisz a pozniej sie dystansujesz ! Co ty ubezpieczony w PZU jestes ? A wiesz co ten skrot oznacza, pie ....zawsze usmiechniety !
A Twoja analiza odnosnie Younga @2.60 to nawet nie ma 1% przydatnych info czy wartosci .... Popraw to albo daj sobie spokuj !
Jakiego dobrego Mannarino? Takiego który przegrywał z największym drewnem w tourze 5-1? Takiego który miał 5:2 serwis z idiotą Duckworthem i doprowadził do tie breaku którego wygrał przypadkowo? Czytaj ze zrozumieniem moje analizy dałem tutaj 100% wartości, Johnson w tym sezonie przegrał mecze na trawie z pojedyńczymi jednostkami czyli Federerem, Cilicem, pierwszego meczu na tej nawierzchni w sezonie z Kozlovem nie biorę pod uwagę, nawet taki patałach jak Estrella łamał jak chciał Mullera a to że Muller wygrał z upośledzonym psychicznie i pizdowatym Mannarino bez podania tzw estetą który tylko przebija ładnie dla oka, nic nie oznacza, dzisiaj może zostać zjedzony z Youngiem którego opisałem już podczas mojej analizy i nie musze nic dodawać, panuj nad emocjami chłoptasiu bo póki co nic nie pokazałeś na forum poza kilkoma bezsensownymi fantazjującymi wpisami upośledzonego nerwusa które zostały usunięte przez moderatorów
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Jakiego dobrego Mannarino? Takiego który przegrywał z największym drewnem w tourze 5-1? Takiego który miał 5:2 serwis z idiotą Duckworthem i doprowadził do tie breaku którego wygrał przypadkowo? Czytaj ze zrozumieniem moje analizy dałem tutaj 100% wartości, Johnson w tym sezonie przegrał mecze na trawie z pojedyńczymi jednostkami czyli Federerem, Cilicem, pierwszego meczu na tej nawierzchni w sezonie z Kozlovem nie biorę pod uwagę, nawet taki patałach jak Estrella łamał jak chciał Mullera a to że Muller wygrał z upośledzonym psychicznie i pizdowatym Mannarino bez podania tzw estetą który tylko przebija ładnie dla oka, nic nie oznacza, dzisiaj może zostać zjedzony z Youngiem którego opisałem już podczas mojej analizy i nie musze nic dodawać, panuj nad emocjami chłoptasiu bo póki co nic nie pokazałeś na forum poza kilkoma bezsensownymi fantazjującymi wpisami upośledzonego nerwusa które zostały usunięte przez moderatorów
Ze co .... Gdzie opisales tu gre i dales przydatne info ? Nigdzie ! Kolejny ZEROWY wpis ! Nawet meczy nie ogladasz ! a o rozumieniu gry i znajomosci gry zawodnikow nie bede wspominal ...
Ty znasz wyniki z gazety i tylko to ! To co napisales pokazuje jakim typerem jestes, ty masz codziennie tkzw &quot;dzien swistaka&quot;. Grasz na podstawie wynikow z gazety i zero wnioskow i rozwoju z Twojej strony ! I tak OVER &amp; OVER.
Bo co ma znaczyc ze Manarino przegrywal seta 1-5 z Grothem i wygral to 7-6, a i w tiebreku ladnie wyciagnal. To sa ludzie ! kazdy moze odwalac kaszane w meczu, jeden zrobi to 3 razy w roku a inny 50 ! Tego sie nie da skomentowac co Ty tu wyrabiasz ! Youzhny i wielu innych dobrych graczy przegrywalo tiebreki ze stanu 0-6 jak i sety z 0-5 ! Manarino gra dobrze, juz przed Wimbledonem chwalono jego gre na trawie ! I stawiano handicapy w meczu z Djokiem na Wimbledonie. Twoje dywagacje o wynikach z livescora sa zbedne ! sa bezwartosciowe !
Mnie interesuje aktualny stan rzeczy, jak grali zawodnicy w tym turnieju i ostatnim meczu ! A Ty nie pisz mi wynikow z gazety ! Bo tylko to potrafisz ! A to ma ZEROWA wartosc ! nie masz nawet szczypty czucia gry i jakichkolwiek umiejetnosci oraz wiedzy ... Nie rob smietnika w dziale !
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Mnie interesuje aktualny stan rzeczy, jak grali zawodnicy w tym turnieju i ostatni meczu ! A Ty nie pisz mi wynikow z gazety ! Bo tylko to potrafisz ! A to ma ZEROWA wartosc ! nie masz nawet szczypty czucia gry i jakichkolwiek umiejetnosci i wiedzy ... Nie rob smietnika w dziale !
Odtworzyłem sobie mecz Younga z Johnsonem i Young returnował prawie wszystkie serwisy Johnsona, przy swoim podaniu bardzo pewnie, serwis dobry, lewa ręka bardzo szybka dużo uderzen kończących, 2bh grany kątowo kopalnia punktów,slajsy Johnsona nie robiły większego spustoszenia na Donaldzie,Johnson na pewno nie odpuścił tego meczu, 2 gemy trochę słabsze ale w kluczowych momentach pokazał siłę i obronił breakpointy.

A Ty masz jakąkolwiek wartość i wiedzę? Sam fakt że grasz takiego zjeba jakim jest Karlovic który może przegrać z każdym to jest największy wyznacznik Twojej wiedzy, analiza była ok ale Karlovic jak ktoś ogarnia return i umie mijać to jest do cyknięcia na każdej nawierzchni, kursy na Younga nie spadają bez powodu, bez kitu masz czucie skoro grasz Karlovica ha ha ha gdyby Dancevic miał więcej oleju w głowie to by z nim wygrał i nie byłoby Karlovica w tym turnieju bo cały mecz oglądałem stan 5:5 i dwa breakpointy dla Dancevica i prosty błąd Kanadyjczyka, tie break tak samo mógł wygrać... Trzeba być skończonym kretynem żeby grać Karlovica na jakiejkolwiek nawierzchni
Panuj na przyszłość nad emocjami chłoptasiu bo póki co NIC nie pokazałeś na forum poza kilkoma bezsensownymi fantazjującymi wpisami upośledzonego nerwusa które zostały usunięte przez moderatorów
&quot;zawiniesz&quot;

Edit: Brawo dla moderatorów za bana dla tego gościa ????
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Typowalem zwyciestwo Dancevica 3j i handcicap 10 j , handicap wszedl, zwyciestwo bylo blisko a jednak daleko. Zle opisujesz ten mecz ! Ivo zasnal w I secie. W 2 i 3 gral swoje. A Dancevic chyba z 4-5 razy wychodzil z gemow gdzie wtapial 0-40 !. Typowalem tez handicap na Chidinelliego 10j i wtopa ! Bylem caly turniej przeciwko Ivo. Ivo gra swoje !
A to co gra Baghdatis to jakas zenada , wlacz sobie i moze cos opisz ! Bo dajesz obraz jego gry jakby to gra video byla a on byl dominatorem, bo on nie potrafil pewnie Dudiego Sele ograc, amatora 165 cm wzrostu on moze returnowac obecnie, a swoje servy to on przegra minimum 3-4 razy dzis !
Moze &quot;zaklad&quot; o mecz Ivo, jak wygra tak jak pisze zawinjesz sie z tad ! Co ?
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Robert vs Klizan
Klizan |1,44| bet365 ✅
Klizan 2:0 |2,20| Unibet ✅

Dziś również idę w stronę Słowaka, tyko tym razem na przeciw jemu nie przewidywalny zawodnik chodź moim zdaniem i tak go ogra. Francuz, czyli niesamowicie doświadczony zawodnik i zakończenie kariery przez Roberta to tylko kwestia czasu. Do pierwszej setki wszedł w tym roku i póki co pnie się w górę. Francuz nie ma mocnego uderzenia, jest bardziej technicznym zawodnikiem i moim zdaniem Klizan świetnie sobie z tym poradzi. W Hamburgu dostał w pierwszym spotkaniu Mayera i jego zwycięstwo mimo wszystko pewną niespodzianką było. Następnie grał z Cervantesem, którego pokonał 2:1 po spotkaniu, że tak powiem w stylu WTA. Wczoraj zwycięstwo Garcia Lopezem, który w moich oczach jednak nie był w to spotkanie w pełni zaangażowany i jego forma ostatnimi czasy na pewno go nie zadowala. Co do Słowaka to pisałem wczoraj. To jeszcze nie jest to samo co grał przed przerwą, ale jest na prawdę dobrze. Gra szybko i co ważne regularnie, jeśli chodzi o serwis to potężnego nie ma i oczywiście nigdy jakoś nie opierał swojej gry na swoim podaniu. Będzie dziś dręczył Francuza tymi swoimi dropszotami a jego skróty są jedyni z najlepszych, zn się powiedzmy, że skuteczność tych skrótów. Wczoraj Travera pare razy fajnie nimi zaskoczył. Nie wierzę, że Francuz znajdzie się w finale.
Olivo vs Cuevas
Cuevas 2:0 |1,50| Unibet ✅
Wystarczy przygody w Hamburgu Argentyńczykowi. Urugwajczyk, czyli moim zdaniem zwycięzca tego turnieju, chyba że Klizan mu napsuje krwi, oczywiście jeśli znajdzie się w tym finale. Wiaodmo, mistrz cegły, który doskonale zdaje sobie sprawę, że jak Kolba poleciał to spokojnie może to właśnie wziąć. Tutaj bez straty seta, pewnie pokonał Mayera, Monteiro i Mathieu. Panowie grali ze sobą cztery razy i za każdym górą był Urugwajczyk, tracąc przy tym jednego seta. Olivo pokonał Youzhnego, z którym jak najbardziej miał szansę, następnie dostał Gonazleza czyli zawodnika zbliżonego poziomem i wczoraj Kolbę, którego pokonał po kuriozalnym spotkaniu bo przecież Niemiec serwował po mecz. Argentyńczyk głównie bazuje na forhendzie i momentami jak przyśpieszy to na prawdę fajnie to wygląda. Myślę mimo wszystko, że Urugwajczyk spokojnie bez większych problemów ogra chłopaczka, który głównie grywa sobie w Challengerach. Nie może niczym zaskoczyć Cuevasa w swoim &quot;domu&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Mhm ...tez mam Karlovica za betonowy slup. Znam obu kolesi od 10 i wiecej lat. Znam kazdego zawodnika z topu od ponad dekady. Co mnie interesuje ten bilans 3-1 !
Wiesz co znaczy obrona na trawie, a zwlaszcza na tych nierownych kortach w Newport ? Karlovic gra na raz, szybki atak, nawet byle co i scina do siatki. Przy serwie jest tu nie do zlamania !
Bagdatis meczy tu balony. Slabszy serwis grajac z Karlovicem oznacza ze Ivo bedzie go caly czas atakowal na tkzw raz. Taki Sela grajac &quot;gowno&quot; lamal Marcosa z koncowej lini! Aktualnie Marcos jest cienki !
Ogladaj turniej, bo ja ogladalem ! I nie gadaj glupot i nie czestuj ludzi bezwartosciowymi statystykami !
Tu nie bedzie nawet tiebreku. 6-8 gemow maksymalnie ugra Cypryjczyk. Ivo od tak bez wysilku ogral Dancevica (wynik mylacy) i Chiduneliego
Aj tam szkpda czasu na takich statystykow czy jak sie to pisze jak Ty ....
Wystarczy ze nie bedzie siedzial mu serwis i Karlovicia tutaj nie ma, bedzie silny wiatr i jest to samo. Masz sie za nie wiem kogo taka pewnosc od Ciebie bije, obys sie nie przejechal
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Robert vs Klizan
Robert +1,5 seta 1.65 Unibet
Kolejny polmozg ala Groth prowadzac 2:0 w pierwszym polamal sie 2x w kolejnym prowadzac 4:1 przegral 4:6. Graj tutaj takich idiotow
Do tego typu osobiscie dorzucam Cuevasa co daje ako 1.88. Francuz pokonal tutaj Leo Mayera, Garcie Lopeza no i Cervantesa czyli zawodnikow, ktorzy graja duzo na ziemi i potrafia na niej grac. Klizan pokonal Wesselsa,Sijslinga i Gimeno Travera czyli wszystkich ktorych musial pokonac. Robert jest zawodnikiem kompletnym gra backhendem i forhendem, ktorym potrafi czesto fajnie przyspieszyc przez szybki nadgarstek, Klizan to dobry forhend i slaby beckend tutaj widze jego slaby punkt dzis. Obaj tracili swoje serwisy kilka razy miewali lepsze i slabsze momenty ale Stephane moze tego seta ugrac lekko a nawet wygrac jest to doswiadczony zawodnik a Klizana czesto opuszcza koncentracja i jest nerwowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom