>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 21.03-01.04.2018

Status
Zamknięty.
S 12

speedokuba

Użytkownik
Coric-Mayer 1
1.47 sts
Widzialem gre Borny w meczu z Federerem. To jak gral w tym meczu to palce lizac. Dobre tempo meczu, niewiele UE, naprawde solidny bh. Spokojna glowa przede wszystkim, brak nerwowosci w grze. Jak dla mnie bez szans na porazke w dzisiejszym meczu.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Berdych - Nishioka 2 @4,05 forbet
Bilans zwycięstw obu Panów 1:1. Na twardej wygrał Nishioka. Berdych jest w dobrej formie,ale to nie Federer żeby wystawiac na niego kurs 1,20 z zawodnikiem, który odprawił tu przedwczoraj De Minaura 2:0. Moim zdaniem kurs warty spróbowania.
Nie neguję typu, bo Berdych to jeden z tenisistów, który dla mnie jest gównem mentalnym, aczkolwiek to że Nishioka ograł De Minaura 2:0 brzmi trochę zbyt entuzjastycznie wg mnie; De Minaur to jest co najmniej przeciętny grajek
Taki jest tenis. Rafa i Roger tez cos biorą bo majac tyle lat musza brac jakies srodki, bo wytrzymujac pieciosetowki i maratony 3 setowe w tym wieku nie jest mozliwe.
Może tak, może nie, ale np. Federer dostosował swój styl gry i po prostu umiejętnie wybiera kiedy biegać, a tak to holduje i skupia się na jednym przełamaniu i returnuje bez większego wkładu, jak wejdzie to fajnie jak nie to nie biega na siłę. Z fafą to inaczej wygląda, bo nawet popatrz jak on jest teraz solidnie zbudowany i myślę, że przy odpowiednim treningu kondycyjnym tak to wygląda. Przecież większość tenisistów nawet nie jest jakoś specjalnie umięśnionych, natomiast Fafa przycisnął i prezentuje się bardzo solidnie oraz jest on Hiszpanem, więc jako tako dobrze znosi grę w upałach, czego nie można powiedzieć o wielu, którzy np. na Australian Open grają jakby zawału mieli dostać.
Teraz czas na typy:
Coric win @1.48 STS ✅
Tutaj gładko w stronę młodego. Mayer wg mnie miał wiele szczęścia, że przeszedł pierwszą rundę, bo wyglądał bardzo marnie, zwłaszcza że przeciwnik nie był powalający, zaś Coric na Indianie pokazał, że przyjechał walczyć, z Federerem był blisko, ale jednak doświadczenie Rogera okazało się kluczowe.
Garcia-Lopez +1.5s @1.76 STS ✅
Hiszpan pierwszy mecz rozegrał w bardzo ładnym stylu, może przeciwnik to kasztan, ale wg mnie to świadczy też o zawodniku w jaki sposób ogrywa takowych, bo wypieprzać się z gówniakami to mimo wszystko domena ATP20-3... Verdasco nie jest jakimś katem, żeby nie ugrać seta.
Albot +4,5 gem @1.75 STS ⛔ Pozostawię bez komentarza...
Mołdawianin o dziwo zagrał bardzo przyzwoicie z Berankisem i przez długi czas ciężko było mu o nawet deuce&#39;a przy własnym podaniu, a do tego często stwarzał sobie szansę na przełamania. Liczę, że dziś będzie podobnie, zwłaszcza że Querrey to jednak typ od serwisu, nie szalonego returna, więc nawet dostać 6-4 6-4, nie powinno być problemem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tiafoe F. - Edmund K.
Edmund K. ::: 2,16 ::: 1/3
Edmund zaczął sezon bardzo dobrze, zacięty ćwierćfinał w Brisbane, a później półfinał AO - to robi wrażenie. Korty wolne sobie odpuścił i miał do tego prawo, porażka w Indian Wells z najwolniejszą nawierzchnią w tourze można wybaczyć, bo Brytyjczycy nigdy nie grali na cegle dobrze.
Jednak w Miami korty są szybkie, a zaraz zacznie się mączce tourne na mączce więc wypadałoby się przyłożyć do tego turnieju. Przeciwnik to 20-latek czarnoskóry Amerykanin, który dość niedawno wygrał swój pierwszy tytuł ATP. Większe szanse daje Edmundowi który potrafi zagrać dobry turniej, po małolatach typu Tiafoe jeszcze nie wiemy czego się spodziewać, coś Edmund jest tylko o 3 lata starszy.
Wynik: 2:1
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Nie neguję typu, bo Berdych to jeden z tenisistów, który dla mnie jest gównem mentalnym, aczkolwiek to że Nishioka ograł De Minaura 2:0 brzmi trochę zbyt entuzjastycznie wg mnie; De Minaur to jest co najmniej przeciętny grajek
De Minaur jest przeciętny i właśnie pokonanie przeciętniaka 2:0 przed meczem z Berdychem moim zdaniem napawa optymizmem, ale faktycznie mogłem się lepiej wyrazić.
Pozdrawiam
 
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Kupon siedzi troche z fartem ale Zverev i Coric dali rade... lecimy dalej.. Znalazlem fajny kurs Kokkinakis z Federerem .. Over 8.5 Kokki po kursie 1.95 ? Warto sprobowac... Federer po porażce z DelPo bedzie chcial w Miami sie zrewanżowac.. Pierwszy mecz może być ciężki Kokkinakis młody gniewny żądny gry... Mam nadzieje ze te 9 gemow ugra.. Ja pobieram!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kupon siedzi troche z fartem ale Zverev i Coric dali rade... lecimy dalej.. Znalazlem fajny kurs Kokkinakis z Federerem .. Over 8.5 Kokki po kursie 1.95 ? Warto sprobowac... Federer po porażce z DelPo bedzie chcial w Miami sie zrewanżowac.. Pierwszy mecz może być ciężki Kokkinakis młody gniewny żądny gry... Mam nadzieje ze te 9 gemow ugra.. Ja pobieram!
Ja osobiście nie patrzałem linii, ale osobiście zakładałbym, że Roger weźmie go w 2 setach i wychodząc z tego założenia celowałbym raczej w coś w stylu Kok +5.5 gema, jeśli dali chociaż 1.5, bo wtedy przy np. 6;4 6;3 siedzi, a te 9 gemów, to przy 6;4 6;4 nie pokrywa się, a wydaje mi się, że o ile jeden set pójdzie oporowo, to drugi wtedy poleci gładko. Poza tym trzeba liczyć, że Federer go złamie, chociaż raz w każdym secie, a to przykładowo 7:5 6:3 również nie pokrywa, więc ja bym osobiście uważał, ale powodzenia.
Lajović win @3.27 sts
Lajovic +1.5 s @1.75 sts ⛔/⛔

Osobiście nie wiem, czy Kyrgios zaprezentuje cokolwiek, jednak wiem że Lajovic zaprezentuje przyzwoity return, zwłaszcza że wolne korty są korzystne dla Dusana. Kyrgios może go zabić w 2, ale może równie dobrze paść w 2 i o ile np. taki Paire, ma zgrzany łeb, to jednak można przewidzieć co zaprezentuje, jeśli chodzi o sposób gry itd, zaś z Cyganem to zawsze loteria, a do tego zgrzany łeb. Dodatkowo coś tam pojawiało się o jakiś problemach fizycznych, bodajże z ręką. Typ jednak opieram na tym co można spodziewać się po Serbie, a jak się do tego odniesie Kyrgios to kort zweryfikuje, aczkolwiek można tu szukać upseta na spokojnie.
Over 2.5 seta Bambri x Sock @2.2 sts ⛔
Tutaj faworytem okrzyknięto Skarpetę, z racji chyba lokalizacji, bo na pewno nie dyspozycji. Bambri co prawda to technicznie bliżej challengera niż ATP, ale ostatnio gra sobie chłopak i co najmniej sprawia problemy różnym zawodnikom i mnie to osobiście przekonuje, żeby szukać 3-setówki. Sock potrafi nawet zmiażdżyć jeden z setów po czym kompletnie się rozsypać i niezależnie jak się kończą te kampanie, to jednak są kampaniami i na to liczę. Można powiedzieć, że typ bazuję trochę na tendencjach Socka do długich spotkań i trochę na przecuciu.
Johnson win @1.75 sts ✅
Steve gra z Mannarino, który z jakiegoś powodu jest faworytem w spotkaniach z niemalże każdym. Nie powiem, że Francuz to leszcz, bo ciekawie dobiera zwłaszcza kąty uderzeń, aczkolwiek Johnson od dłuższego czasu szuka stabilizacji formy i wydaje mi się, że własna publika działa na niego pozytywnie. Jeśli będzie serwował na dobrych procentach, z siłą jaką bez wątpienia posiada to może bardzo łatwo ograć Francuza nawet w 2-setowym spotkaniu, jednak za Mannarino przemawia na pewno doświadczenie, ale z puli tych doświadczonych to nie jest jakiś zawodnik nie do przejścia przy solidnym serwowaniu. Francuz na pewno sprawi jakiś prezent na swoim serwisie, więc klucz to serwis i myślę, że Johnson sobie poradzi.
 
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Tez oglądałem Bhambriego i nawet niezle sobie tutaj radzi, myśle nad overem gemowym w tym meczu 1.84 sts oraz Johnson 1.74( kolega dobrze opisał u gory te mecze ) Chyba warto pograć
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
Johnson win @1.75 sts
Steve gra z Mannarino, który z jakiegoś powodu jest faworytem w spotkaniach z niemalże każdym. Nie powiem, że Francuz to leszcz, bo ciekawie dobiera zwłaszcza kąty uderzeń, aczkolwiek Johnson od dłuższego czasu szuka stabilizacji formy i wydaje mi się, że własna publika działa na niego pozytywnie. Jeśli będzie serwował na dobrych procentach, z siłą jaką bez wątpienia posiada to może bardzo łatwo ograć Francuza nawet w 2-setowym spotkaniu, jednak za Mannarino przemawia na pewno doświadczenie, ale z puli tych doświadczonych to nie jest jakiś zawodnik nie do przejścia przy solidnym serwowaniu. Francuz na pewno sprawi jakiś prezent na swoim serwisie, więc klucz to serwis i myślę, że Johnson sobie poradzi.
Nie widzę tutaj ani jednego aspektu/argumentu poza właśnie publiką przemawiającym za Johnsonem. Co ciekawe właśnie przy tym typie napisałbym, że kurs na niego jest niższy z racji &quot;lokalizacji&quot;, a nie przy skarpecie. Mannarino kojarzy mi się trochę z grajkiem z WTA, natomiast zestawiajac go z Johnsonem gra na pewno lepiej defensywnie i stara się uderzać kątowo, czego nie mogę napisać o Johnsonie.
Mannarino win 1,98
 
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Kokkinakis na plus ++++ juz he lecimy dalej ! Co sadzicie o meczu Istomina? Nie znam zbyt tych zawodnikow ani ich nie sledzilem, wypowie sie ktos mądrze o ich meczu??
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
wg mnie Busta 2:0 ale Istomin roznie, on po swoim wypadku gra w kratke..
6:0 ;) 6:1
Swietny mecz kokkinakisa, ogolnie jest gosciu tenisowym zerem ale dzis zaskoczyl, mimo to warto brac przeciwko niemu na ziemi, wyszedl mu tylko dzisiejszy mecz i tyle
 
C 4

calandrino

Użytkownik
&quot;ogolnie jest gosciu tenisowym zerem&quot;
Weź gościu trochę hamuj bajerę jak się poślizgniesz na meczu w który wydawął ci się niemożliwy do przegrania albo kiedy boli cię dupa, że nawet przez myśl ci nie przyszło żeby obstawić inaczej.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
&quot;ogolnie jest gosciu tenisowym zerem&quot;
Weź gościu trochę hamuj bajerę jak się poślizgniesz na meczu w który wydawął ci się niemożliwy do przegrania albo kiedy boli cię dupa, że nawet przez myśl ci nie przyszło żeby obstawić inaczej.
Kokkinakis to imprezowicz i zerro , teraz sie spial i wyszedl mu mecz z Rogerem, ale poczekajmy pare meczy, za chwilke poleci z jakims ogorem, ogolnie nie tykalem tego meczu, a Kokkinakisa nie trawie i tyle, a obserwowalem go kilka lat i gosciu mial i ma totalny zlew na tenis ziemny.
Delpotro ogra Keia. 1.4 fortuna 2:0.
Delpo w formie, Kei gra bardzo slaby przy swoim serwisie, jeszcze nie zlapal rytmu stad ten typ.
Sousa vs Donaldson . Sousa 2.3 fortuna 2:1 .
Sousa to troche taki dzikus ale sledzilem jego troszke i jest to gracz, ktory jak zlapie rytm odblokowuje sie i wygrywa. Ogral Goffina w dobrym stylu wiec czemu tego nie powtorzyc z sredniakiem tenisowym jakim dla mnie jest Jared. ide w swira Souse.
Paire. 2.25 fortuna 0:2.
Krajinovic to troche taki przebijaka Coric, gra swoje i nie potrafi nic innego . Nie potrafi zmienic swojego stylu, gdy jego tenis sie nie sprawdza. Paire odpalil i wg mnie swoimi sztuczkami ogra serba. Krajinovic jest tez gorszy mentalnie od Paire. Paire to swir ale jak juz wyszly mu dwa mecze to i trzeci z sredniakiem Krajinoviciem powinien ogarnac.
 
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Dziś zaczyna się już ciekawsza faza turnieju... Na dziś gram przede wszystkim coś w stroje J.Sousy...Nieźle radził sobie w IW.. tutaj dwa mecze ładne.. Jeden i drugi wygrali je 2:0.. Sousa juz 2 razy dal mi zarobić wiec czemu nie grać w jego strone dalej.. Gra nieźle..Za Donaldsonem przemawia publika...ze swoich doswiadczen zauwazylem ze Amerykanie na wlasnej ziemi potrafią sie spiąć..Moje typy na ten mecz :
over 21.5 ; kurs 1.75
1 set over 9.5 ; kurs 1.7
3 sety ; kurs 2.25
Sousa +2.5 gemy ;kurs 1.8

Kolejny mecz Krajinović - Paire.. Tutaj rownież idę w stronę francuza.. Poprzednie dwa spotkania naprawde dobre... Pierwszego seta przegral w turnieju 6-1 ale pozniej jakby wszedł na własciwe tory i grał z takim jakby polotem.. finezyjne uderzenia , po prostu czuł grę...myślę ze dziś ugryzie Serba który jakimś topowcem nie jest.. mecz 50/50 wedlug mnie wiec widze value..:
Paire win ; kurs 2.18
Paire handicap gemowy -2.5 ; kurs 2.89
Paire +3.5 gemy ; kurs 1.6 ( do ako fajny becik )
Jeszcze chodzi mi po głowie mecz Pospisila ale poczekam az do meczu Sousy...
Powodzenia wszystkim i miłej niedzieli

 
Otrzymane punkty reputacji: +11
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Paire. 2.25 fortuna
Krajinovic to troche taki przebijaka Coric, gra swoje i nie potrafi nic innego . Nie potrafi zmienic swojego stylu, gdy jego tenis sie nie sprawdza. Paire odpalil i wg mnie swoimi sztuczkami ogra serba. Krajinovic jest tez gorszy mentalnie od Paire. Paire to swir ale jak juz wyszly mu dwa mecze to i trzeci z sredniakiem Krajinoviciem powinien ogarnac.
Uważałbym na Paire. Juz przed meczem z Djoko mówił, ze ma problemy z plecami i nie wie jak bedzie. Wygrał na lajcie jednak jak kiedys pisałem, na Novaka wystarczy teraz byle co.Nie wiem byc moze była to zasłona dymna, zeby ew. miec wymówke. Paire mial sporo fajnych zagran ale i tez tyle razy potrafil walic 10metrowe auty czy trafia ramami, że głowa mała. Formy to on nie ma i na takiego czuba strach stawiac jak nie ma kursów ze 3 albo 4 obecnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak jak padały od Indian Wells same niespodzianki, w Miami ostry przesiew był na początku, to wczoraj wygrali sami faworycie, no oprócz tego jedynego meczu... Federera. W ogóle to spójrzcie teraz na drabinkę turnieju. Tutaj będzie już gra na pełnej p******, zawodnicy na pewno są świadomi, że ten Masters jest w zasięgu prawie każdego.
Na myśl mi przychodzi JMDP wiadomo, ale czy 2 turniej z rzędu zagra tak dobrze? Później kto jest? Cilic czy Anderson? Może Kyrgios sobie wyserwuje. Federer podobnie jak rok temu odpuszcza sezon na mączce.
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/745147/roger-federer-nie-przywykl-do-takich-porazek-w-sobote-poniosl-15-w-karierze
Porażki Rogera Federera z tenisistami spoza czołowej &quot;100&quot; rankingu ATP (główny cykl):

Rok
Turniej Etap Rywal Federera (ranking) Wynik
1999 Waszyngton I runda Bjoern Phau (ATP 407) 2:6, 3:6
2017 Stuttgart I runda Tommy Haas (ATP 302) 6:2, 6:7(8), 4:6
2000 Barcelona I runda Sergi Bruguera (ATP 249) 1:6, 1:6
2000 Indianapolis I runda James Sekulov (ATP 191) 4:6, 5:7
2018 Miami II runda Thanasi Kokkinakis (ATP 175) 6:3, 3:6, 6:7(4)
2002 Wimbledon I runda Mario Ancić (ATP 154) 3:6, 6:7(2), 3:6
1999 Puchar Davisa ćwierćfinał Christophe van Garsse (ATP 146) 6:7(4), 6:3, 6:1, 5:7, 1:6
2017 Dubaj II runda Jewgienij Donskoj (ATP 116) 6:3, 6:7(7), 6:7(5)
2013 Wimbledon II runda Serhij Stachowski (ATP 116) 7:6(5), 6:7(5), 5:7, 6:7(5)
2013 Hamburg półfinał Federico Delbonis (ATP 114) 6:7(7), 6:7(4)
1999 Puchar Davisa ćwierćfinał Xavier Malisse (ATP 111) 6:4, 3:6, 5:7, 6:7(5)
2002 Gstaad II runda Radek Stepanek (ATP 110) 6:3, 3:6, 2:6
1999 Miami I runda Kenneth Carlsen (ATP 106) 5:7, 6:7(4)
1999 Marsylia ćwierćfinał Arnaud Clement (ATP 103) 3:6, 3:6
2005 Monte Carlo ćwierćfinał Richard Gasquet (ATP 101) 7:6(1), 2:6, 6:7(8)
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Co do meczu; Del Potro vs Nishikori - To wyglada tak ze Argentyczyk nie powinnien miec duzych problemow z wygraniem meczu z Nishikorim , Japonczykz meczu z Milmanem za prezentowal sie slabo , duzo bledow nie wymuszonych, wygrana rodzila sie w bolach, obydwaj konczyli sety na minusie winnersy od niewymuszonch bledow , nic dziwnego ze tak polecialy kursy z 1,50. ALE ALE Delpo nie widzialem meczu z Haasem podobno z relacji innych osob Argntyczykniezagral jakiegos wybitnego meczu jak SAM przyznal po meczu, podobno tez pare razy chwycil sie za plecy.I teraz nasowa sie pytanie jak Delpo zniesie kolejny mecz/mecze czy bedzie dalej cisnal...wezmy poduwage ze wygral Acapulco i Indian Wells i teraznapiera tutaj czy rozsadek zwyciezy i niebedzie sie forsowal lub skreczuje podczas meczu , napewno zmeczenie odczuwa tytaj a przypomneze w meczu z Federerm w 3 secie wygladal slabo a przeciez z Roanicem wygral gladko to Federer powinnien gorzej wygladac tymbardziej ze jest o 8 lat starczy od delpotro.
Ogolnie Delpo ma dobry uklad drabinki i ma duza szanse wygrac ale nie jest tak ze ma duza przewge wygrac nad wszystkimi tak jak napisal Szakalmoze mu tu zaszkodzic Cilic, Kyrgios. Nishikori gra usiebie tutaj trenuje , sadze ze sie poprawi wtym meczu i zagra napewno troche lepiej niz Milmanem dodajaczmeczenie lub lekie problemy z plecami tgo mecz Delpo z Nishikori zrobi sie 50/50 dlamnie ten mecz NO BET tymbardziej ze idzie Masowka na DElpo a wiemy jak to sie konczy.(ale moze sie myle , ogolnie wnormalych zdrowych warunkach , wypoczety delpo powinnien go skonczyc 2-0)
Dobra zazwyczaj nic nie pisze tutaj bo albo niemam czasu albo mi sie niechce... Ale dwa typy odemnie...kursy juz polecialy i poleca

Zverev A. - Ferrer D. TYP Ferrer @ 2,50 polecialy kursy nawet z 3
Zverev nie jest w takiej formie jak rok temu , niegra na takim poziomie na jakim powinnien , wyniki mowia same za siebie w Indian Sousa go walnai tyle pozegnal sie szybko , tutaj meczarnie z Medvedev-em ktory jest takim sredniakiem plus problem z koncentracja ,meczarnia w w pierwszym secie potem jak mozna dostac 1-6 i w trzeciw wyzebrane 7-6 slabo, Ferrer ma dobry uklad drabinki jezeli go pokona ma wiekszy potencja , serwuje dosc dobrze , wyrownaneboje toczyl z Delpo w tym roku w Acapulko i w India jest tez dobry wymianach , sadze ze jest szansa aby wskoczyc do top 20 rankingu i tak jak ktos napisal w miami gra dosc dobrze wiec nic innego ze kursy leca na niego i beda.

Coric B. - Sock J. TYP Coric @ 1,72 polecialy z 1,91
Kto jak kto ale Coric ktory jest mlody i na dorobku nie powinnien miec problemu z ustrzeleniem SOCK-a ktory jest tez pod forma biorac to co gral w czesnieja kurat wczoraj mialem przyjemnosc ogladac jego mecz z tym slabym Hindusem ktory ostatnio sie &quot;slizgal&quot; meczarnie skarpety niemogl go skonczyc , robil glupie bledy przeplatajac niekiedy dobrymi przeblyskami, niewiem czy hindus nie mial problemow z lokciem bo mial zalatany ale socka to nie tlumaczy Mecz gdzie nie bylo wymian , poprostu szybko sie konczyly albo siata albo out i czasem przeblys Socka ogolnie trzymal go servis zeby nie servis to on by przegral mecz, a ten servis tez nic specjalnego w 2 secie mial przelamanie na 5-4 a potem 6-5 i niemogl skoczyc hindusa , hindus go dwa razy przelamal a potem zabraklo cierpliwosci w TB hindusow zeby wygrac mecz. slabo , slabo Mysle ze Coric ma tez wmiare dobra drabinke i ze jest na dorobku powinnien cisnac , jest zdrowy i szansa na pkt do rankingu powinnien to wykorzystac i pokonac socka ktory niegra nic specjalnego a trzyma go servis przy zyciu ktory i tak jest nie stabilny i czasem jakis przeblysk.
(sorry za bledy ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom