>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 21.03-01.04.2018

Status
Zamknięty.
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
Cilic totalne dno, tb przegrany do zera, slaby serwis,, nawet wymiany przegrywa z drewnianym Jaskiem, jezeli ktos nie oglada a kusi go obecnie wystawiony kurs na live na Cilicia to nie radze grac poniewaz Chorwat gra totalnie slabo
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Czy tylko mnie wkurwia ten Isner? ???? Gdyby nie serwis to byłby zwykłym zerem, wbija tylko te gwoździe, w wymianach nic nie pokazuje a na koniec i tak wygra tiebreaka 7-0 ???? Cilic też się nie popisuje ale Isner wydaje mi się więcej farta niż rozumu. Dobrze że się w porę ogarnąłem i zrezygnowałem bo miałem dawać Cilica na podbitke kursu i teraz byłby wylew po tiebreaku...
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
No tak, dzisiaj Cilic gra gorzej, może ma zły dzień, ale trzeba mu oddać że grać potrafi, a Isner to każdy mecz jaki oglądam to łazi po tym boisku bez motywacji, bez jakiejś iskry, bez charakteru, wbija tylko gwoździe i leci do tiebreaka, może się uda a może nie...
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Busta - Verdasco @1.77 ✅
Tu może być nieco ciężej niż z Johnsonem ale i tak stawiam na Carreno Buste. Verdasco lubi przegrywać 1 sety tak jak to zrobił z Guillermo czy z Kokim tutaj tak jak kolega wyżej napisał dzisiaj kończy swoją przygodę można nawet spróbować 2:0 po @2.66 ✅
DPJM - Krajinovic 1/-21.5 g @2.0 ✅
Juan przejedzie się dzisiaj po rywalu w takiej formie z takim forhendem szybko będzie chciał skończyć i oszczędzać siły. Jak dla mnie może nawet weźmie ten turek
AKO @3.54 ✅
Panowie dali zarobić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kurcze nie myslałem, ze to kiedys powiem albo napisze ale przyjemnie sie ogląda mecz młodych Coric vs Denis. Kto nie widzi to może żałować. Kanadyjczyk poki co zasługuje na wygraną bo ciągle prowadzi gre. 2 razy tyle UE ale 3 razy wiecej winnerów.
Wow 3 podwojne błedy w ostatnim gemie serwisowym ????
 
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Zgadzam sie z kolegą wyżej .. piekny mecz naprawdę... widowisko pierwsza klasa... chlopaki dali rade , Kanadyjczyk jednak troche sie chyba zagotował ale i tak pokazał charakter i jeszcze akcja meczowa przepiękna... pomimo ze wygrałem bo grałem w dublu z Polską to aż żałuje bo szkoda mi Denisa.. szkoda ze nie ma remisów bo tu byłby idealny hehe... dzień rozpoczał sie srednio no ale koniec koncow ++ , na noc pograny Kyrgios w dublu z handi dodatnim na Azarenkę. Powodzenia wszystkim..mam nadzieje ze jutro Isner odpadnie Chung jak dla mnie bet dnia ale to w południe pomyśli sie

PANOWIE pytanie , Kyrgios da radę bo Zverev źle mi wyglądał czy cashoutowac kupon??? bo chce jeszcze drugi rzucic powiedzcie obiektywnie co sadzicie bo sam nie wiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Siedzial serwis. Po za tym gra dosc drewniana. Natomiast Cilic jak za najgirszych swoich dni jeszcze bardziej drewniany... Dzis wszechstronny
Chung @ 1.56 powinien poskladac amerykanca.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Moim zdaniem Isner nie da się u siebie Koreańczykowi. Wyjdzie pewny siebie przed własną publicznośc jako bohater, który pokonał w poprzedniej rundzie Cilica i umęczy Chunga w trzech setach. Gram w dublu z Ostapenko.
Isner @ 2.58 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Moim zdaniem Isner nie da się u siebie Koreańczykowi. Wyjdzie pewny siebie przed własną publicznośc jako bohater, który pokonał w poprzedniej rundzie Cilica i umęczy Chunga w trzech setach. Gram w dublu z Ostapenko.
Isner @ 2.58 fortuna
jasne sciany beda za wiezowcem. Jednak ogladajac jego gre z Cilicem kompletbie nie daje mu zadnego value. Nie jest to wg mbie typowy mqx bet na Chunga ale jednak jego umiejetbosci i gra z glebi kortu powinna zameczyc Big Johna.
Na pkus Isnera dziala takze wiatr... Jesli bedzie wietrznie jak wczoraj znowu plus dla amerykanca... Ja kednak laduje dzis w Chunga w dublu z Delpo
 
D 706

don1

Użytkownik
Teoretycznie Chung. Ale........ Chung nie lubi grać zawodnikami tego typu. Z kim przegrywał w tym sezonie m.in. z Andersonem, który też jest drewniany. Isner jest w stanie spokojnie zrobić 2 tb. A w tb to już większe szansę daję Jasiowi. Chung się serwisem nie obroni. Drugi serwis Chunga Jasiu będzie bombardował. Najpewniej to zagrać overy. Pozdrawiam.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Próbujemy wycisnąć z Miami ile się da
DPJM - Raonic to już nie jest Krajan czy Nishikori więc może być nieco ciężej dla Juana ale ten we wcześniejszych meczach też nie grał w pełni możliwości bo po prostu nie musiał. z Raonicem wrzuci wyższy bieg i też się po nim przejedzie tak jak to zrobił na IW gdzie wyjaśnił Milosa w godzinkę gość jest w formie bardzo lubię jego grę.
DW 2:0 @1.98
1/-21,5 @3.3 ⛔

Chung - Isner jak dla mnie ciężko wskazać faworyta niby Chung ale 3 setówka w Auckland czy wygrana 3:0 Isnera na USO mnie nie przekonuje na czystą 1 oboje będą walczyć
3 sety @2.27
over 26,5 gemów @2.31 ⛔

Takie luźne bety za drobne bez szaleństw żeby się lepiej oglądało
Ale DPJM klas.końcowa 1-2 po @1.90 to już pobieram ostrzej ;)
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Isner wygra 1 set 7:6 @4.47 fortuna
⛔

Isner od jakiegoś czasu poluje na jakiś sukces i Masters w USA może być właśnie tym czego szuka. Jest już wysoko, wiec mimo kursów nie liczę, ze tutaj odpadnie. Jako, że jego meczom często towarzyszą TB to dzisiaj tez pewnie z jeden się pojawi i mój wybor padł na 1 set. Dodatkowo bilans TB Isnera jest dość pozytywny z racji tego, że cała jego gra jest zależna od powodzenia serwisu, czego nie powiem o Chungu. Myślę, że jeśli dojdzie do TB w 1 secie to Big John wyjdzie zwycięsko.
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą powyżej, że Del Potro pyknął sobie na IW Raonicia wracającego po KONTUZJI, natomiast tutaj Raonic w ćwierćfinale Mastersa też nie znalazł się przypadkiem. Fakt, że miał dużo łatwiejszą drabinikę ???? , ale było widać, że gość powoli wraca na właściwe tory. Szanszy głównie upatruję w mocnym serwisie Kanadyjczyka, oraz co raz to mniejszym &quot;cabanie&quot;. Kurs polecałbym do dubelka.
Del Potro vs Raonic tiebreak w spotkaniu 1.65
 
D 706

don1

Użytkownik
Deble to dziadostwo największe na świecie. Właśnie Marach w parze z Paviciem dostaje od Rosjan. Dlatego jeśli już grać to porządne kursy. Dlatego jeśli już grać to debel Johnson/Querrey. Amerykanie jedynie co mają do zaoferowania to serwis. Ale już wolę stabilność na serwisie niż niepewność w tym elemencie. Cabal z Robertem Farahem to zawodnicy ze słabym serwisem głównie grywający na mączce. Może jednak nie głównie, ale moim zdaniem tam czują się najlepiej. Steve i Sam już odpadli z singla więc śmiało można przyjąć, że powalczą na maksa. Kurs warty ryzyka powodzenia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chung H. - Isner J.
Isner J. +2,5 gema ::: 1,71 ::: 2/3 +1,42
Ciężko mecz do typowania, ja osobiście nie lubię stawiać przeciwko, lub na serwismanów typu Isner, Karlovic, Raonic, Anderson czy ktoś podobny. Wielu wymian tutaj pewnie nie zobaczymy, a tie-breaki to często loterie. Isner gra u siebie, jest w małym gazie, na US Open rok temu ograł Chunga 3:0. W tym roku po 3 setach przegrał w Auckland. Chung wygląda bardzo solidnie, chyba najsolidniej z wszystkich młodych, ale jego wyniki pokazują, że nawet i taki Tiafoe potrafi go zatrzymać.
Wynik: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
Slepy przegrywa wymiany z Drewnianym Jaskiem i sie lamie... Kolejny grajac z &#39;miejscowym&#39; gra najgorszy mecz turnieju ... Kolejny przypadek? ????

Panowie moze mi ktos z ogladajacych wczorajszy mecz Zvereva z Kyrgiosem powiedziec czy Niemiec wraca do formy i gral dobrze czy Kangur sie zagotowal i zagral kiepski mecz? Poniewaz wydaje mi sie ze 1,6 na Zvereva w meczu z Coriciem jest fajnym kursem do gry w dublu np z Azarenka? Prosze o odp i pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Del Potro J. - Raonic M.
Del Potro J. -1,5 seta ::: 2,19 ::: 1/3
H2H 2:2, grali ze sobą na Indian Wells i tam najmniejszych szans nie miał Raonic. Nic dziwnego, w końcu na IW są jedne z najwolniejszych hardów w tourze. Zupełnie inaczej jest w Miami, ale co by nie mówić, JMDP to aktualny ścisły top, top którego tak naprawdę nie ma. Ten ranking który znamy od ponad dobrej dekady 3-4 zawodników w końcu się sypie od sezonu bądź dwóch - mam tu na myśli Federera, Nadala, Djokovica, Murraya. Nadchodzą czasy tenisa jakich dawno nie było - koniec hegemonów i żywych legend tenisa. Teraz będą Shapalovy, Kokkinakisy, Corice, Thiemy, Zverevy, Kyrgiosy, Tiafaoe, Chungi itd. Na razie jeszcze stara gwardia rozdaje karty na szlemach, ale Mastersy powoli są zagrożone młodymi. Trochę nie o typie chwila nocnych przemyśleń o tenisie.
Typ ma dwa warianty: historia lubi się powtarzać vs. nic dwa razy się nie zdarza. I właśnie tak to jest z powiedzeniami - na dwoje babka wróżyła.
Wynik: 2:1
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Unibet
Pablo Carreno Busta - Kevin Anderson
6:4 5:7 7:6
TYP: Carreno Busta +1.5 seta @1,65 ✅

Moim zdaniem dzisiaj obejrzymy przełamanie Hiszpana w spotkaniach z Andersonem. Obaj panowie mierzyli się ze sobą aż 4 razy w przeciągu ostatniego roku. Wszystkie spotkania wygrał Anderson, niektóre z problemami. Tutaj w Miami lepiej wygląda jednak Carreno Busta. Nie stracił jeszcze seta, imponuje bieganiem i efektownymi zagraniami. Anderson dawał się przełamywać już tutaj takim zawodnikom jak: Tiafoe i Khachanov. Wiadomo, że są to mega wschodzące gwiazdy ale Hiszpan im w tym momencie niczym nie ustępuje. Nie zagram na czysty win Busty, chociaż kusi ale seta powinien spokojnie zabrać reprezentantowi RPA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom