>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montreal - 07.08-13.08.2017

Status
Zamknięty.
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Obyś nie przegrał 2x z rzędu z betfair. Ja wczoraj zagrałem Opeplke, a później te ruchy na betfair. I kursy w bukach się odwróciły. Jakbym zaczekal to bym grał Schwartzmana. Goffin dziś @ 1.30 i niżej więc po co tracić czas &quot;inwestorom&quot; na takim kursie. Pamiętaj że betfair to nic przy tym jak Yakuza ustawia mecze. Oni maja ponad 10 tys żołnierzy w Azji i nie tylko, aby realizować ich bukmacherskie &quot;zamówienia&quot; Kwoty są tak ogromne że odpuszczają handel łącznie prochami, bronią i ludźmi. Teraz ustawki i pralka w zakładach jest naj...
 
T 143

tdulko

Użytkownik
&#39;wczoraj Opelka maczał palce w swojej porażce&#39; Bull Shit.
Oczywiscie, ze maczal bo najpierw musi sie nauczyc pozadnie odbijac, sam wzrost to duzo za malo.
Zreszta Schwarzguy znowu udowodnil z Thiemem, ze maly nie musi byc w tenisie popychadlem, to nie MMA do cholery.
 
P 7

pablitos85

Użytkownik
Witam wszystkich na dziś chciałem zagrać takie mecze będę wdzięczny za poradę
Sock - Ferrer 1 (forma,nawierzchnia no i trochę młodszy Jankes od Davida w tym upatruje typ ,David ost mecz na hardzie dawno chyba marzec )
A.Zverev- Gasquet 1 ( podobnie jak typ wyżej przede wszystkim forma po stronie mlodziaka z Niemiec )
I takie 2 małe kursiki na podbicie 2w/w typów
Kyrgios - LORENZI 1
Nadal - Coric 1
I to chce za większą kwotę zagrać
Pozdrawiam
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Witam wszystkich na dziś chciałem zagrać takie mecze będę wdzięczny za poradę
Sock - Ferrer 1 (forma,nawierzchnia no i trochę młodszy Jankes od Davida w tym upatruje typ ,David ost mecz na hardzie dawno chyba marzec )
A.Zverev- Gasquet 1 ( podobnie jak typ wyżej przede wszystkim forma po stronie mlodziaka z Niemiec )
I takie 2 małe kursiki na podbicie 2w/w typów
Kyrgios - LORENZI 1
Nadal - Coric 1
I to chce za większą kwotę zagrać
Pozdrawiam
Kyrgiosa bym odradzał jak chcesz grać grubo, tym bardziej na podbicie. Co do pierwszych dwóch tak samo zamierzam grać, Ferrer gra przeciętnie, niby raz mu idzie, raz nie, ale serwis ma słaby i w tym upatrywać trzeba szansy. Co do młodego Zvereva to jest w formie, a Gasquet dopiero wraca, w dodatku się męczył ze słabym Schnurem.
@DOWN
Od jakiegoś czasu nie postawiłbym grosza na Kyrgiosa, który pajacuje częściej niż gra na serio.
Powinien wygrać, ale Coric lubi zaskoczyć, chociaż ostatnio kompletnie bez formy.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
to co dzisiaj w nocy zrobił Thiem ze Schwartzmanem to jest jakis matrix i naginanie rzeczywistosci. Thiem 5:2 w decdujacym secie i 4 meczowe niewykorzystane. dodatkowo w ostatnim gemie Schwartzmana nie wykorzystał 3 breakpointow pod rzad z 0:40. po prostu jaja nie z tej ziemi. Albo Schwartzman ma mega psychike albo ktos to ładnie wyrezyserował. Pamietam jego dwa takie mecze z Dimitrovem i Goffinem oba to były finały albo połfinały ATP 250 i Schwartzman wracał w cudowny sposob z 5:2 w decydujacych setach
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Pamietam ten mecz Szwarz charaktera z Dimitrowem i Dimitrow pod koniec drugiego zaczal miec skurcze w nogach. Wiec faktycznie nie naginajmy rzeczywistosci.
Nawet jak potraktowac taki argument, ze Jakuza ; to rezyseruje to wiemy jak pokazowki sztucznie wygladaja, tego nie da sie tak zrobic jak w Hollywood zeby wygladalo naturalnie.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Pennis ok tylko czy masz dowód na to że on te skurcze miał naprawde? :razz: w sensie miogram z miesnia ???? bo poudawac ze cos dolega boli brzuszek nózka to akurat nie jest zaden problem. Novak z Murrayem są w tym elemencie mistrzami tylko oni to uzywaja akurat do walki psychologicznej zeby dac przeciwnikowi fałszywy obraz- ze teraz bedzie łatwiej z nimi wygrac skoro im cos dolega;) no i Dimitrov dostał tych skurczy akurat kiedy prowadził 1:0 w setach i 5:2 w drugim secie o ile dobrze pamietam a kurs na niego wynosił 1.01 a na Schwartzmana koło 35-40 albo wiecej
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Montreal (Kanada), twarda
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jack Sock - David Ferrer
Typ: 1
Kurs: 1,64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju tenisowym panów w Montrealu. W pierwszym pojedynku Sock ograł Francuza Herberta 2-0 (7-6 , 6-3), natomiast Ferrer wygrał nieoczekiwanie z Brytyjczykiem Edmundem 2-1 (5-7 , 6-4 , 6-3). Dla mnie to Edmund był faworytem tego meczu chociaż nie obstawiałem tego spotkania ale to, że Hiszpan wygrał było dla mnie niespodzianką. Dzisiaj w spotkaniu Davida z Sockiem myślę, że niespodzianki nie będzie i dalej awansuje Amerykanin. Jack jest ostatnio w dobrej dyspozycji i jego forma rośnie. Na ostatnim turnieju w Waszyngtonie doszedł do półfinału, gdzie po drodze wyeliminował solidnych graczy jak Copil i Donaldson a w ćwierćfinale pokonał bardzo dobrego na hardzie Kanadyjczyka Raonica. W półfinale musiał jednak uznać wyższość gracza z RPA Andersona z którym przegrał walkę o finał ale fajnie się na tym turnieju zaprezentował. To, że Sock na kortach twardych czuje się jak ryba w wodzie wiadomo chyba każdemu i na tej nawierzchni w meczu z Ferrerem jest bez wątpienia faworytem i ja tez idę w jego stronę. Dla Hiszpana jest to pierwszy turniej na tej nawierzchni od marce od turnieju w Miami. To, że David woli cegłę wiadomo nie od dziś ale teraz trzeba się przygotować pod US Open i występuje tutaj w Montrealu, gdzie w pierwszym spotkaniu sprawił niespodziankę. W tym spotkaniu jednak już uważam, że wygra faworyt. Ja wspomniałem forma Socka rośnie i ostatnio fajnie się zaprezentował. Ferrer ma już 35 lat i w tym sezonie częściej zawodzi niż prezentuje dobrą grę. Wprawdzie ostatnio zaskoczył i też teraz lepiej się prezentuje niż na początku roku, bo wygrał ostatnio turniej rozgrywany w szwedzkim Bastad ale to były korty ceglane, teraz zmiana nawierzchni i kontynentu i mimo niespodzianki w pierwszym spotkaniu ja w tym meczu idę w stronę Jacka. Na hardzie jednak na chwilę obecną jest to lepszy tenisista niż Hiszpan. Oczywiście to jest tylko moje zdanie nikt z nim nie musi się zgadzać ;) Ferrer już najlepszy okres gry ma za sobą i Sock tutaj powinien go ograć. W tym roku mimo wszystko Hiszpan rozczarowywuje i uważam, że na jednej niespodziance zakończy udział w tym turnieju.
⛔ 1-2 (6-7 , 6-3 , 1-6)
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bautista Agut - Harrison over 21,5 @1,72 ⛔ amerykanin dał ciała
Spodziewam się tutaj wyrównanego meczu. Rayan lubi korty twardę jak większość amerykańskich tenisistów. Z dobrej strony pokazał się ww Atlancie gdzie doszedł do finału i przegrał po dwóch tb Isnerem. Hiszpan uporał się w pierwszej rundzie ze Smyczkiem, jednak w pierwszym secie musiał się namęczyć i wygrał go po TB. Agut wiadomo serwis na poziomie, bez większych rewelacji, potrafi cierpliwie poprzebijać, gdy trzeba to przyśpiesza. Amerykanin dysponuje lepszym podaniem, w wymianach też się sporo podciągnął, dlatego uważam że to może być jedno z ciekawszych spotkań w dniu dzisiejszym i podobnie jak wczoraj w meczu Lorenziego nie wykluczam trzech setów.
Raonic DW 2:0 @1,66 1xbet ⛔
Manarino dośc łatwo pokonał w pierwszej rundzie Miedwiediewa co było dla mnie zaskoczeniem, wcześniej w Meksyku urwał seta Berdychowi więc forma jako taka jest. Milos natomiast w Waszyngtonie specjalnie nie imponował. Jego mecze były bardzo wyrównane, sety wygrywał głównie w TB, a w meczu z Sockiem wyglądał słabo, jednak to jest turniej Masters i na dodatek jedyny w Kanadzie, gdzie na te turnieje Raonic się potrafi spiąć i osiągnąć dobry rezultat. Może będzie jeden a może dwa tb w tym spotkaniu ale sądze że Milos w decydujących punktach udowodni swoją wyższość nad Francuzem i wygra to spotkanie w dwóch setach.
Można dołożyć Shapovalov +5,5 @1,46 ✅ i Goffin - Chung over 21,5 @1,7 ⛔ czyli lepiej było grać seta chunga bo kurs podobny a Goffin daleko od optymalnej dyspozycji. Konsekwentnie przeciw Belgowi bo nie przekonuje mnie za specjalnie. Młody sie powinien postawić i trochę namieszać Belgowi.
Zastanawiam się jeszcze nad meczem Kyrgiosa i under 22 gemy. Jeżeli chodzi o aspekty czysto sportowe to Kyrgios powinien zjeść Włocha i to nie grając na 100%,jednak w jego przypadku jest jedno ALE. Głowa w której nikt nie wie co siedzi i z jakim nastawieniem wyjdzie na ten mecz. Jak ktoś ma jakieś przemyślenia co do tego meczu to niech sie wypowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Sock - Ferer 2 2.05 STS ✅ H2H 1-1 Ferer wraca do formy i nie można go lekceważyć. Sock będzie miał duży problem jak tylko będzie dłuższa wymiana. Z Franuzem w nocy wymęczył pierwszego seta. Dawid zamęczy Socka, który miał problemy z obręczą barkową na ostatnim turnieju ( chyba, że ściemniał w meczu z Andersonem).
Zverev A. - Gasquet - 1 1,30 STS ✅ H2H 2-1 ( dwa ostatnie mecze dla Niemca). Rewelacyjny ostatni turniej Zvereva. Fracuz lichy. Nie będzie co zbierać. Jak Aleksander się nie zagapi to 2-0 lekko.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Adik, moje przemyslenia na temat Kyrgiosa sa podobne, jak nie patrze to po tym co zobaczylem w rundzie1 wychodzi mi UNDER.
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
A.Zverev-R.Gasquet
Typ: 2
Kurs: 3,45 (Unibet) ⛔[3:6,6:4,6:7]
Saszka wygrał oczywiście turniej w Waszyngtonie ale omówmy się Nishi oddał mecz bez walki a Anderson kiedy nie trafi serwisem a ma za rywala kogoś kto skutecznie będzie Go ganiał nie jest już tym samym tenisistą, kolejnych Jego rywali Thompsona Sandgrena i Medvedeva pozostawię w spokoju.
Dziś to Alex będzie biegał od prawej do lewej i jakoś nie wydaje mi się aby miałoby mu się to bieganie spodobać,a kiedy zawiedzie raz czy drugi serwis młody zacznie się grzać.
W przeciwieństwie do ostatnich rywali Zvereva Gasquet wie doskonale jak porządnie zareturnować mocne uderzenia z których dziś znowu będzie chciał skorzystać Niemiec, czy siła i przewaga serwisowa może wystarczyć tu do łatwego zwycięstwa? Mam wątpliwości.
Panowie spotkali się ostatnio w Hale na trawie, tam nawierzchnia na pewno była na plus dla uderzacza a mimo to skończyło się w trzech setach.
Jak sądzę ze zdrowiem i formą Francuza będzie teraz juz tylko lepiej i myślę że może tu spokojnie młodszego z braci pokonać, a po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować.
Jak ktoś chce bezpieczniej to set Gasquet 1.86
Bez analizy;
G.Monfils-K.Nishikori TYP: 1 (2.55) ✅✅
M.Zverev-G.Dimitrov TYP: Misha +1,5seta (1.85) ✅ (
Wszystko Unibet)

GL. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ale ten Escobedo ma słabą psychike jak styropian ..gosc przy serwisie Hasse i 0:30 przy stanie 4:4 przegral ponad 20 pkt z rzedu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ale ten Escobedo ma słabą psychike jak styropian ..gosc przy serwisie Hasse i 0:30 przy stanie 4:4 przegral ponad 20 pkt z rzedu
Harrison może mu przybić piątkę, przegrał gema przy 5:6 z 40:15 i w drugim nie podjął walki
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Harrison może mu przybić piątkę, przegrał gema przy 5:6 z 40:15 i w drugim nie podjął walki
tez sledziłem ten mecz Harrison dał D..y wogóle na te 4 mecze dotychczas u panow zaden dog nie pokryłby zadnego handicapu proponowanego przez bukow;)

Panowie, pytanie do dyskusji - co musi się stać, żeby Fed tym razem NIE wygrał po całości...?
odpowiedz jest bardzo prosta Fedowi musiałoby sie po prostu troche nie chciec :cool::grin: a powaznie to trzeba zobaczyc jak Nadal bedzie wygladał
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Pojawiają się liczne opinie, że Fed traktuje Montreal jako przygotowanie do US Open i że na tym ostatnim mu głównie zależy.
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Przeciez to jest kurde nie mozliwe wygrywac 1;0 w setach 5;2 w drugim i przegrac 5;7 potem miec 5;3 w 3cim i serwis i pozniej 6;2 w tb i 6;8 przeciez takiego czegos nigdy na oczy nie widzialem czy to jest jeszcze sport czy juz oni sie nawet nie krempuja i handluja w zywe czy i sie z nas smieja? Kurde naprawde to juz dawno rpzestalo byc normalne co drugi mecz ma jakis z****** przebieg
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Japoniec dał ciała zawodowo. Widać, że stracił pewność siebie i nie radzi sobie z presją. Będzie można pograć przeciw w następnych meczach.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie wylewajcie tutaj żalów, bo Nishikori od dawna nie jest sobą.
Gra falami, nie może złapać swojej najlepszej formy. Może bardziej celuje z formą na za miesiąc i na us open. Nie wiem. Tak jak napisał sphairstike, ostatnio jakoś psychicznie często wysiada. Jakby był myślami poza kortem. Może ma jakieś problemy prywatnie albo coś, tego nie wiemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom