>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montreal - 07.08-13.08.2017

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
SAPOVALOV VS. ZVEREV 0-2 @ 1.50 STS ✅

Aleksander &quot;Wielki&quot; w nocy na luzie pyknął Andersona, właściwie to nie był zbyt skoncentrowanybo mógł to wygrać z lepszym wynikiem. Z Kanadyjczyka musi wyjść zmęczenie. Ma 18 lat i wygrał z Nadalem w trzech setach i w nocy też 3 sety z Manarino. Wersja na pewniak Zvereva 1.18. Jedyne zagrożenie tego typu to rozkojarzony Aleksander i to , że w tym roku przegrał z Verdasco w Paryżu i z Muller na trawie ( obaj leworęczni). Myślę jednak, że jego zaplecze wyciągnęło wnioski z tych porażek. Zverev gra szybciej niż Kanadyjczyk a zmęczenie powinno tę różnicę jeszcze uwypuklić. Niemiec w tym roku wygrał z Federerem i sądzę, że będzie chciał wyjść na finał świeży!
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Robin @7.5 fobet
A ja dzisiaj oszalałem i gram przeciwko mistrzowi, kurs zacny i niebranie cuda się tu działy, a Holender gra porządnie, jak ferrer seta ugrał to i Robin da radę, a jak ugra seta to może i mecz? Dużo rzeczy przeciwko mojemu typowi jest, owszem, ale kurs to nie 2 tylko 7.5, a w innych bukach dużo więcej :p wiec nie ma czego wymagać, a rzeczowej analizy się tu napisać nie da, bo faktycznych opcji tu nie na, mam tylko domysły ;)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Alexander Zverev - Denis Shapovalov
Typ: Shapovalov +1.5 seta @2,22 Fortuna



Shapovalov już tutaj swoje zrobił. Na swoich kortach osiągnie tutaj największy sukces w życiu. Zverev jest dużo bardziej ograny i wygrał już 4 turnieje w tym roku. Życiowa forma Niemca ale dalej to bardzo młody zawodnik i w końcu musi mieć chwilę słabości. Shapovalov świetnie serwuje więc liczę, że jakiś tie break może przechylić się na jego stronę. Jeśli będzie wyglądał tak dobrze jak do tej pory jest w stanie urwać seta Niemcowi. Gra u siebie, publiczność mu pomaga, na pewno nie odpuści. Jeśli głowa wytrzyma to bardzo ciężko będzie go przełamać a końcówki setów mogą pójść w obie strony.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
ZVEREV vs. FEDERER 1 @ 3.15 STS ✅✅✅ BRAWO SASZA!

Dla mnie szansę spore na wygraną Niemca. Po pierwsze wygrał z Perth z Federerem. Po drugie młodość idzie mocno i pewnie po swoje. Po trzecie Aleksander &quot;Wielki&quot; nie boi się Szwajcara tak jak to mam miejsce w większości przeciwników Rogera. Mały spadek formy faworyta i Aleks to wykorzysta. Ten chłopak ma olbrzymie możliwości co pokazują jego wyniki. Nie ma innej drogi jak odesłanie na emeryturę Szwajcara. Mam nadzieję i to już takie życzeniowe myślenie, że stanie się to jak najszybciej! ????
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Aleksander &quot;Wielki&quot; nie boi się Szwajcara tak jak to mam miejsce w większości przeciwników Rogera. Mały spadek formy faworyta i Aleks to wykorzysta. Ten chłopak ma olbrzymie możliwości co pokazują jego wyniki. Nie ma innej drogi jak odesłanie na emeryturę Szwajcara.
No właśnie, coś ostatnio ten nasz Szwajcar sobie nie radzi zbyt dobrze...
 
H 124

hrotan

Użytkownik
No właśnie, coś ostatnio ten nasz Szwajcar sobie nie radzi zbyt dobrze...
No chyba sobie jaja teraz robisz....
Federer zagrał w tym roku 44 mecze, wygrał 40, przegrał 4.
Stracił tylko 16 gemów
Ponadto wygrał Australian Open i Wimbledon. Do tego Indian Wells i Miami, a na dokładke Halle
No ale tak, coś ostatnio ten nasz szwajcar sobie nie radzi ????
Zverev to młoda krew, przyszły top 1. Ma głowę (nie tak jak Kyrgios). Następuje po prostu zmiana pokoleniowa. Ale nadal Zverev nie dał rady zdobyć tyle w tym roku, co podobno nie radzący sobie Federer
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom