>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bieg ze startu wspólnego.
Serguei Sednev - Tomasz Sikora @ Sikora - 2,00 Betsafe ✅ [10-2] !
Sednev miał bardzo dobry początek sezonu, ale teraz nie zajmuje już tak znakomitych lokat. Dodatkowo zauważyłem, że słabiej radzi sobie w biegach z 4 strzelaniami. Podczas biegu masowego istotna jest również szybkość strzelania. Pod tym względem z Sikorą są bardzo porównywalni. Biegowo wygląda na to, że Sikora jest w co raz lepszej dyspozycji. W sobotnim biegu pościgowym miał 9 czas biegu i był lepszy od Sedneva o 26s. Ogólnie gdyby liczyć tylko występ z biegu pościgowego [nie licząc strat ze sprintu] to Sikora zająłby w sobotę 4 miejsce. W masowym jest więc szansa na top10 i są ku temu przesłanki.
Forma Sikory widocznie idzie w górę, jeśli na strzelnicy nie pomyli się więcej niż 3 razy powinien być wyżej od Sedneva, który niegdyś słynął ze świetnego strzelania, ale ostatnimi czasy właśnie tam rozczarowuje - dla przykładu w pościgowym 5 pudeł.
Carl Johan Bergman - Ivan Tcherezow @ Tcherezow - 1,75 Betsafe ZWROT
Świetny występ Bergmana w biegu pościgowym i na strzelnicy 20/20. Czy podobnie będzie w biegu ze startu wspólnego? Z pewnością będzie oto bardzo trudno. Bergman poprawił się w biegu i solidnie spisuje się w USA. Jednakże bieg masowy nie był specjalnością Szweda, który zajmował w tym sezonie 16 i 18 miejsce. Tcherezow był 3 i 12. Rosjanin imponuje świetną dyspozycją biegową. Gorzej wypadł na strzelnicy w sobotnim starcie, ale ogólnie trafia ze skutecznością ok 84% co jest niezłym wynikiem.
Prawem serii trudno o kolejny tak świetny występ Bergmana na strzelnicy. Z drugiej strony Tcherezow rzadko pudłuje aż 5 razy. Biegowo mimo wszystko mocniejszy Rosjanin, a do tego lepsze występy w biegach masowych. Stawiam na Tcherezowa.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Martin Fourcade - Simon Fourcade @ 1,30 betsafe ▶ 1-NS Pojedynek braci Fourcade, Martin jest w znakomitej formie co potwierdza ostatnimi biegami, we wczorajszym biegu pościgowym walczył do samego końca o zwycięstwo ze Svendsenem, biegowo kapitalnie przygotowany, trasa w Fort Kent również bardzo mu odpowiada. W czwartek w biegu sprinterskim Martin był 4 z jednym pudłem na strzelnicy i stratą 10 sekund do lidera, a Simon był dopiero 37 z trzema pudłami na strzelnicy i do zwycięzcy stracił 1:47. Czyli na trasie 10 km był wolniejszy od swojego brata o ok. 1 minutę. Dzisiaj biegną na 15 km co jest atutem Matrina no i są aż 4 strzelania. Ja widzę w tym pojedynku zdecydowanego faworyta i nie wiem co by musiało się stać żeby Simon był przed młodszym bratem. Thomas Sikora - Top 8 NIE @ 1,35 betsafe ⛔ 2 brawo Tomek
Sikora w Top 8 ???? nawet gdyby strzelał bezbłędnie to i tak nie ma szans na TOP8. Tomek biegowo bardzo słaby w tym sezonie a i na strzelanie 20/20 bym nie liczył. Np. we wczorajszym biegu popełnił tylko 1 błąd na strzelnicy i był dopiero 13 a rywale przed nim pudłowali po 4,5 razy więc sorry Tomek ale bądź w TOP15 to i tak będzie rewelacja.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Slesingr-Böhm ⛔ wtf
typ: 1 kurs: 1,5 --&gt; 1,45
(spadł, nie wiadomo czemu ;) )
fortuna

Analizowałem biathlony rano i nie chce mi się znowu odpalać wszystkich stron, ale lokata pewna, gdyż Czech czuje się tutaj dobrze, biegowo zawsze OK a i strzelanie wychodzi. Bohm to zawodnik 1-2 poziomy niżej, porównać wyniki sobie możecie z tego weekendu.

jeszcze z wyższych kursów polecam Osa z Lorenzim. Norweg z powrotem dobrze biega, szybko strzela , Lorenzi bieg porównywalny ale strzelanie gorsze a dziś ich mamy aż 4.
Os - Lorenzi typ: 1 kurs: 1,7 @ bodajże Milenium ✅
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dawid, nie wiem czemu skreślasz Sikorę. Zakład taki pojawił się dzisiaj, bo Tomek wczoraj awansował z 42 miejsca na 13, miał tylko jedno pudło, także wyczyn nielada, żeby prawie 30 miejsc przeskoczyć. Wg mnie nie można powiedzieć, ze wczoraj pobiegł słabo. Z tego co wiem Tomek im dłuższy dystans tym lepiej bo liczy się wytrzymałość. Dzisiaj jest masówka, ciekawe czy Tomek jest jeszcze w stanie 2 razy z rzędu świetnie się zaprezentować. Jednak fakt faktem dla Tomka bieg masowy to nie jest jego ulubiona konkurencja. Jeżeli powtórzy strzelanie, to dlaczego nie w TOP8? Zobaczymy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
dzisiaj przede wszystkim liczy się strzelanie, do tego zwyżka formy biegowej Sikory, gdzie wczoraj był bodajże 9 w biegu i dziś może być bardzo fajnie. TOP 8 jest w zasięgu jak zaprezentuje się tak jak wczoraj
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja nie skreślam Sikory ale oglądam każde zawody i widzę jak Tomek biega.
Ok strzelanie jest już na poziomie ale przy 1 lub 2 pudłach Tomek będzie miał kłopoty. Tacy zawodnicy jak Svendsen, Boe, Fourcade, Czerezow, Os, Slesingr, Fak, Fourcade i może Sumann mogą popełnić od Tomka o 2 więcej błędy na strzelnicy a i tak będą pewnie przed nim. Czyli już mam 9 zawodników, ale nie można zapominać również o tym że Boeuf, Fak, Jay, strzelają bardzo dobrze i oni przy równym strzelaniu z Tomkiem biegowo go spokojnie pokonają.
Jest to tylko moje zdanie wiadomo że mogę się mylić ale ja nikogo nie zmuszam do grania tego typu.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Martin Fourcade - Simon Fourcade @ 1,30 betsafe Pojedynek braci Fourcade, Martin jest w znakomitej formie co potwierdza ostatnimi biegami, we wczorajszym biegu pościgowym walczył do samego końca o zwycięstwo ze Svendsenem, biegowo kapitalnie przygotowany, trasa w Fort Kent również bardzo mu odpowiada. W czwartek w biegu sprinterskim Martin był 4 z jednym pudłem na strzelnicy i stratą 10 sekund do lidera, a Simon był dopiero 37 z trzema pudłami na strzelnicy i do zwycięzcy stracił 1:47. Czyli na trasie 10 km był wolniejszy od swojego brata o ok. 1 minutę. Dzisiaj biegną na 15 km co jest atutem Matrina no i są aż 4 strzelania. Ja widzę w tym pojedynku zdecydowanego faworyta i nie wiem co by musiało się stać żeby Simon był przed młodszym bratem.
Simon niestety nie biegnie, a szkoda, ponieważ to bardzo dobry typ.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
dzisiaj niestety bezwietrznie i bieg jednak zadecyduje. Neunerka ma szanse na druga wygrana w sezonie. ✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Świetnie pojechał Tomek szkoda że nie wygrał, ale widać biegowo z Fourcade nie miał żadnych szans. &quot;Szacuneczek&quot; ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jakies typy na bieg Pan? Ja przegladajac oferte Betsafe, niestety nic sensownego nie znalazlem :/. Co do Tomka to szczegolnie mi zaimponowal w pozycji stojacej, liczylem tam na pudlo lub nawet dwa, no ale jak widac forma rosnie przed MS.. ;)
Mysle, ze dobry typ to Neuner TOP3, co sadzicie? nawet przy 1-2 pudlach powinna byc na pudle.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Biathlon-Finał Pucharu Świata-Oslo Holmenkolen 17-20.03.2011
Program finałowych zawodów PŚ:
17 marzec: godz 11.00 sprint kobiet
godz 14.15 sprint mężczyzn
19 marzec: godz 14.00 bieg pościgowy kobiet
godz 16.00 bieg pościgowy mężczyzn
20 marzec: godz 14.00 bieg masowy kobiet
godz 16.00 bieg masowy mężczyzn
Klasyfikacje PŚ przed zawodami w Oslo:
Kobiety
1. K.Makarainen 914 pkt
2. H.Ekholm 907 pkt 3. M.Neuner 854 pkt
4. T.Berger 850 pkt
5. A.Henkel 845 pkt
Mężczyźni
1.T.Boe 1022 pkt
2. E.H.Svendsen 947 pkt
3. M.Fourcade 900 pkt
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Magdalena Neuner - Marie Lauret Brunet @ 1,24 betsafe ✅
Madzia w gazie, na MŚ to potwierdziła, ma jeszcze szanse na wygranie pucharu świata. Jednak musiałaby liczyć na fatalną postawę Ekholm i Makarainen. Brunet na MŚ była cieniem zawodniczki z początku sezonu, brak formy biegowej a i na strzelnicy rewelacji nie ma.
Arnd Peiffer - Martin Fourcade @ 1,50 tobet ⛔ 8-35
Matrę stoczy walkę z Svendsenem o 2 miejsce w pucharze świata. Na MŚ pokazał że jest świetnym zawodnikiem, biegowo znakomity a na strzelnicy zawsze radzi sobie dobrze. Peiffer widać że jest już zmęczony sezonem, na MŚ im dalej to było gorzej. Walczy o 4 miejsce w pucharze świata, szanse ma na to bardzo duże ale o zwycięstwo jutro się nie będzie liczył.
Helena Ekholm - Marie Dorin @ 1,50 unibet ⛔ 38-13
Helenka traci tylko 7 punktów do liderki Kaisy Makarainen, jutro musi być w czołówce jak nie na podium żeby powalczyć o puchar świata. Obie zawodniczki dobre strzelczynie jednak moim zdaniem lepsza w tym rzemiośle jest Szweda, biegowo trochę lepsza Ekholm i mam nadzieję że jutro pokona Francuzkę.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Makarainen-Zaitsewa 1@1,65 zwrot,obie panie identyczny czas????
Betsafe
Finka walczy o PŚ,w MŚ niezła forma zarówno biegowa jak i strzelecka(trochę gorsza). Rosjanka bardzo kiepsko,myślę że na ostatnie zawody niczego wielkiego nie zmieni i przegra z Kaisą
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2011-03-17 11:00, Biatlon - kobiety, Świat
Sprint 7,5km (Oslo Holmenkollen/NOR)
Przewaga zwycięzcy:
Typ: 10 sekund lub więcej
Kurs: 1.95
Buk: Bwin
Czas na ostatni sprint biathlonowego Pucharu Świata Kobiet. Tym razem zawody w Oslo Holmenkollen i po za sprintem czekają nas biegi pościgowe oraz Mass Starty. Ja typuje iż zwyciężczyni dzisiejszych zawodów będzie miała przewagą co najmniej 10 sekund nad następną na mecie. Zaczną od krótkiego przedstawienia sytuacji w klasyfikacji generalnej oraz sprintów. W Pucharze Świata prowadzi Kaisa Makarainen a przewaga jej nad drugą wynosi tylko 13pkt, teoretycznie szanse na zwyciestwo mają jeszcze Neuner,Berger i Henkel ale ich strata jest większa bo około 60punktów a więc raczej odbędzie się między nimi walka o miejsce na podium na koniec sezonu. Jeśli chodzi o sprinty jest bardzo podobnie prowadzi Finka, ale druga jest Magdalena Neuner ze stratą 25pkt wiec ciężko jej będzie odrobić ale kto wie jak pobiegną obie zawodniczki, o 3 miejsce w sprincie powinny walczyć Ekholm i Henkel. Tak więc ciekawie zapowiada się dzisiejszy sprint. Dla mnie faworytką jest Neuner, jest w świetnej formie biegowej, dobrej strzeleckiej i ma o co walczyć. Myślę że jeśli ona będzie dzisiaj mieć maksymalnie 1 pudło wygra z przewagą minimum 10 sekund. W tym sezonie w sprintach wygrywały zawodniczki w większości z przewagą powyzej tego minimum. W Ostersund było to 18,7s. Następnie Hochfilzen i przewaga Kuzminy nad resztą to 19,8s, W Pokljuce wygrała Neuner z 11,2 sekundami przed Kuzminą. Minimum nie spełniono za to w Oberhofie 5,7 sekundy oraz w Ruhpolding. Na trasach w Anterslevie w sprincie była przewaga aż 29,1 sekundy a w Presque Isle tylko 8,8s. Ostatnie dwa zawody to także pokryta przewaga bowiem w Fort Kent 10,9 s a na MS przed dwoma tygodniami 12,2sekundy. A więc jak widać w sprintach różnice były w większości a nawet zdecydowanej większość pokryte. Dzisiaj myślę że będzie podobnie bowiem w stawce jest Neuner która musi dzisiaj wygrać i liczyć iż Kaisa będziemaks na 8 miejscu by zdobyć kryształową kulę, tak więc można liczyć u niej na świetny bieg i na szybkie strzelanie z kolei jeśli na strzelnicy jej się potknie noga zawsze jest szybko Kuzmina czy Berger która także są w stanie wygrać z taką przewagą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom