>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Michal Slesingr - Lowell Bailey @ 1,55 betsafe ✅ 11-25
Pierwszy typ na Czecha w pojedynku z zawodnikiem gospodarzy. Slesingr w ostatnim biegu sprinterskim się nie popisał i zajął dopiero 46 miejsce ze startą 1:41 do zwycięscy. Jednak Anterselvie kompletnie nie wychodziło mu strzelanie gdzie w pozycji leżącej zaliczył aż 4 pudła. Myślę że dzisiaj będzie znacznie lepiej i przez te dwa tygodnie przerwy jakie mieliśmy popracował trochę nad tym elementem. Bailey? przyznam szczerze że nie bardzo kojarzyłem tego zawodnika, jakoś nie zwracałem na niego uwagi. Ale nie jest to zawodnik mogący rywalizować w biathlonie na poziomie Czecha. Moją uwagę przykuło jedno zdanie na wikipedii: &quot;Bailey oprócz uprawiania sportu gra na gitarze oraz na mandolinie&quot;. No to niech lepiej się zajmie graniem na tej mandolinie. ;) Ivan Tcherezov - Simon Fourcade @ 1,50 betsafe ✅ 3-29
Czerezow nie powinien mieć problemów z pokonaniem starszego z braci Fourcade. W ostatnim biegu w Anterselvie Rosjanin był 9 natomiast Francuz ukończył bieg na 33 pozycji. Biegowo napewno lepszy jest Czerezow, jeśli na strzelnicy popełni maksymalnie jeden błąd więcej od Fourcade to powienien spokojnie go pokonać. Simon w tym sezonie pozostaje w cieniu swojego młodszego brata, widać że sporo stracił ten zawodnik przez kontuzję która przyplątała się na początku sezonu, lubię tego zawodnika ale dzisiaj będzie za Ivanem. Tora Berger - Magdalena Neuner @ 2,00 betsafe ✅
Nie lubię powierzać swoich pieniędzy w ręce kobiet, ale ten typ wydaje mi się dość ciekawy. Tora ostatnio była w znakomitej formie, poza wpadką w sztafecie na strzelnicy, zawsze jechała znakomicie i przede wszystkim równo. Ostatni sprint w Anterselvie padł jej łupem gdzie na mecie miała aż 30 sekund przewagi. Magdalena w tym sezonie kompletnie zawodzi na strzelnicy i jeśli nie poprawi się w tym elemencie nie ma szans na medal MŚ. Jak ważne w sprincie jest strzelanie chyba nikomu nie muszę przypominać nawet tak świetna biegaczka jak Neuner nie nadrobi biegiem błędów na strzelnicy. I dzisiaj w tym upatruję zwycięstwo Norweżki, jeśli będzie lepsza na strzelnicy od Niemki to spokojnie z nią wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tbm 642

tbm

Forum VIP
Iwan Czerezow - Simon Fourcade @ Czerezow - 1,50 Betsafe ✅ [3-29]
Czerezow lepszy biegowo od starszego z braci Fourcade. Na 6 rozegranych sprintów, 4-krotnie był w top10. Fourcade w 10 nie był ani razu. Skuteczność na strzelnicy w biegach sprinterskich Rosjanina wynosi 90%, a Francuza 80%.
Wyniki trzech ostatnich sprintów [kolejno Anterselwa, Ruhpolding, Oberhof]
Czerezow - 9, 3, 4
Fourcade - 33, 15, 42

Bjorn Ferry - Tarjei Boe @ Boe - 1,55 Betsafe ✅ [41-4]
Boe jest liderem Pucharu Świata i poza wpadką i słabym występem w Anterselwie regularnie plasuje się w ścisłej czołówce. Dwa zwycięstwa, jedno drugie miejsce i dwukrotnie 5 pozycja. Ferry raz wygrał [Boe był wtedy drugi], poza tym 8, 11, 30, 54, i 57. Widać więc, że Szwedowi w sprintach zdarzają się wpadki.
Biegowo jeśli chodzi o krótki dystans o kilkanaście sekund lepszy jest Norweg. Ferry jest mocny, ale w biegach dłuzszych lub ze startu wspólnego. W sprintach w tym sezonie w h2h 5:1 dla Boe ????
Lukas Hofer - Alexander Os @ Hofer - 1,55 Betsafe ✅ [8-37]
Hofer wysoko w klasyfikacji sprintu. Włoch za każdym razem plasuje się w top20. Zajmował kolejno 10, 7, 6, 12, 18 i 18 miejsce.
Os poza zawodami w Oestersund gdzie był 6 strzelając na czysto, w każdych z pozostałych 5 zawodów zaliczał po trzy pudła i zajmował dalsze lokaty.
Miejsca Osa w tym sezonie: 6, 59, 46, 17, 33, 49.
Tylko w Oestersund Os był lepszy od Hofera. Hofer skuteczniejszy na strzelnicy, a i na krótkim dystansie trochę lepszy biegowo w tym sezonie.
Jakov Fak - Klemen Bauer @ Fak - 1,65 Tobet ✅ [21-23]
Bauer ma bardzo słabą skuteczność na strzelnicy w sprintach zaledwie 68%. Fak również nie ma najlepszej, ale jego 78% w porównaniu do wyniku rodaka wygląda ok. Warto tutaj dodać, że Fak jest trochę lepszy biegowo od Bauera i szybciej strzela.
Fak w tym sezonie dwukrotnie otarł się o podium zajmując 4 miejsce.
Wyniki w tym sezonie
Fak: -, 4, 61, 4, 19, 29
Bauer: 14, 26, 79, 37, 41, 38
Bilans h2h 4:1 dla Fak.
Carl Johann Bergmann - Christoph Stephan @ Bergmann - 1,72 Tobet ✅ [5-7]
Niemiec skuteczny na strzelnicy [88%], ale przeciętny biegowo przez co tylko raz zajął miejsce w top20. Bergmann w miarę regularny w tym sezonie i na większości tras potrafil dołożyć Niemcowi w biegu ok 20 sekund. [poza Ruhpolding].
Wyniki w tym sezonie:
Bergmann: -, 17, 26, 9, 25, 6
Stephan: 39, 28, 25, 35, 24, 15
Bilans h2h: 3:2 dla Bergmanna, z zaznaczeniem, ze Stephan był 2x lepszy o 4 sekundy.
Svetlana Sleptsova - Andrea Henkel @ Henkel - 1,57 Tobet ⛔ [10-25]
Henkel w bardzo dobrej dyspozycji, ale ciągle brakuje jej zwycięstwa w sprincie. Ostatnio regularnie plasuje się w okolicach podium. W Oberhofie 3, w Ruhpolding 2, w Anterselwie 4.
Sleptsova świetnie radzi sobie w biegach masowych i indywidualnych, ale... w sprintach słabiutko !
Wyniki Slepstovej w sprintach: 14, 48, 23, 30, 18, 43.
Sporo pudłuje, tylko 78% skuteczność i odległe pozycje [ ani razu w top10!]
Bilans h2h 5:1 na korzyść Henkel, która była słabsza od Sleptsovej tylko w Pokljuce gdzie zaliczyła wpadkę na strzelnicy [Sleptsova 23, Henkel 29].
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiaj sztafeta mieszana. Rozgrywana po raz drugi w tym sezonie, co istotne będzie to konkurencja medalowa na MŚ. Niektóre reprezentacje nie traktują jej jednak poważnie. Pierwsze zawody w Pokljuce wygrała Szwecja przed Ukrainą. Tym razem wymienione reprezentacje wystawiają rezerwowy skład i w walce o zwycięstwo nie powinny się liczyć.
Mocne kadry mają Francja [Brunet, Dorin, Jay, Bouef], Rosja [Sleptsova, Guseva, Tcherezow, Tchoudov] oraz połowicznie Niemcy [Hitzer, Neuner, Wolf, Boehm]. Sporo namieszać mogą również Włochy, Słowenia i liczę na dobry występ naszej sztafety.
Startuje 12 sztafet: ogółem najsłabiej wygląda Kanada, a i Finlandia poza Makarainen raczej pewniaków w składzie nie ma. Ukraina w rezerwowym składzie raczej wysokiego miejsca nie osiągnie. Norwegia trzeci garnitur panów L&#39;abbe Lund i Braatsven i niezbyt dobre panie: Eie i Horn. Do wyprzedzenia przez Polskę jest jeszcze USA bez konkretnej gwiazdy oraz rezerwowy skład Szwecji.
Polska ma szanse na 6 miejsce.
Francja - Niemcy @ Francja - 1,55 ⛔ [2-1]
Francja w podobnym składzie [zamiast Bouef, był M.Fourcade] zajęła trzecie miejsce w Pokljuce. Z tym, że wówczas Szwecja i Ukraina, którzy zajeli wyższe lokaty biegły w najmocniejszych składach.
Niemcy w Pokljuce na odległym 8 miejscu za sprawą słabego występu Bachmann czy Gossner. Tym razem w sztafecie Hitzer i Neuner, które zajmowały wysokie lokaty we wczorajszym sprincie, ale panowie Bohm i Wolf nie są pewnymi punktami tego zespołu. Sporo pudłowali w sprincie i zajęli odpowiednio 54 i 63 miejsce.
Porównanie: Brunet i Dorin vs. Hitzer i Neuner. Francuski pewniejsze na strzelnicy. Niemki lepsze biegowo, ale jeśli uda im się wypracować jakąkolwiek przewagę to z pewnością nie dużą. Jay i Bouef vs. Boehm i Wolf. Zdecydowanie na korzyść Francuzów zarówno pod względem biegowym jak i regularności na strzelnicy. Panowie powinni nadrobić nad Niemcami.

Szwecja - Polska @ Polska - 2,05 ⛔ 6-8
Szwecja w Pokljuce zwycięska - skąd więc typ na Polskę? Ekholm i Zidek zostaną zastąpione przez słabo biegającą Hogberg i kiepsko strzelającą Stroemstedt. Z pewnością Agnieszka Cyl, która była 6 w sprincie oraz Weronika Nowakowska[była przeziębiona, ale podobno wszystko już ok] są lepsze od Szwedek i powinny nad nimi trochę czasu nadrobić.
Wśród panów doświadczonego Bergmana zastąpi niepewny Armgren i tylko Lindstrom pozostaje niezmieniony. Armgren będzie rywalizował z Tomaszem Sikorą. Nasz reprezentant może i nie jest w takiej formie jak oczekujemy, ale i tak na dzień dzisiejszy prezentuje się znacznie lepiej od Szweda. Kolejny plus dla Polski. I tylko martwi Łukasz Szczurek na ostatniej zmianie... Jednak jeśli nagle nie pogubi się kompletnie na strzelnicy powinien utrzymać nad Lindstromem przewagę jaką teoretycznie wypracujemy na trzech zmianach :wink: Uważam, że dobry kurs i warto spróbować. Polska ma szanse być w Top6.

 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rosja wygra @ 2,25 Unibet ⛔ Niemcy, Francja, Rosja :mad:
Widzę że TBM mnie dzisiaj wyprzedził , dzisiejszy bieg widzę podobnie jak kolega. Ci co zawsze się liczyli dzisiaj olali sztafety i wystawili mocno rezerwowe składy. Faworytem do dzisiejszego triumfu niewątpliwie są Rosjanie i Francuzi. Ci pierwsi wystawili najmocniejszy skład jakim obecnie dysponują , choć jeszcze pozycja Czudowa nie do końca jest pewna bo na jego miejsce czai się Szipulin i może jeszcze Ustiugow ale u niego dobrej formy ostatni próżno było szukać. Niepodważalną i niezagrożoną opinię na Czerezow i to on jest zdecydowanie liderem tej drużyny. Pozycje kobiet również genialnie obstawione bo zarówno Sleptsova i Guseva w ostatnim sprincie pokazały że są w dobrej formie. Tak jak pisałem wyżej głównym konkurentem do zwycięstwa będą Francuzi którzy również jadą w mocnym składzie jeśli chodzi o panie bo co do obsady mężczyzn można mieć zastrzeżenia. Brunet i Dorin to obecnie najlepsze zawodniczki i pozycję w kadrze mają niepodważalną, ale za to Jay i Boeuf walczą o miejsce w składzie w sztafecie mieszanej, bo na MŚ napewno znajdzie się w niej M.Fourcade ale przecież jest jeszcze jego brat Simon. Ja uważam że zwycięstwo rozstrzygnie się między tymi dwoma drużynami i gram na zwycięstwo Rosjan. Jako że jadą tu kobiety ze stawką szaleć nie będą bo nadal trzymam się zasady że w ręce kobiet pieniędzy nie powierzam.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Świetnie pobiegły Hitzer i Neuner, a Wolf i Boehm tego nie spieprzyli... W ten sposób Niemcy wygrały.
Francja ? Być może i mój typ na Francję z Niemcami okazałby się skuteczny, ale zmienili Dorin na słabszą Boilley... I wyszło jak wyszło.
Polska śmiało mogła zająć 6 miejsce, o którym pisałem. Szczurek dwukrotnie na strzelnicy spalił się psychicznie. Sikora podobnie podczas strzelania w stójce się zagotował... Szwedzi i Amerykanie byli do pokonania. Pozostałe sztafety poza naszym zasięgiem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Neuner Magdalena -Semerenko Valj @ 1,40 Unibet ✅ 4-13
Wczoraj w sztafecie mieszanej Magdalena pobiegła kapitalnie to właśnie dzięki niej nasi zachodni sąsiedzi zwyciężyli w sztafecie. Na strzelnicy było nieźle jak na jej możliwości zaliczyła po 1 pudle w każdym strzelaniu jednak przy doładowaniach było już na czysto. W sprincie Neuner zajęła 6 miejsce ex equo z Agnieszką Cyl i jutro wyruszy ze stratą tylko 36 sekund do prowadzącej Ekholm, piszę tylko bo Niemka miała aż 3 pudła na strzelnicy a Ekholm strzelała bezbłędnie. To co robi Neuner na trasie to jest głowa mała, gdyby tylko jeszcze poprawiła to kurewskie strzelanie. Biegowo jest najlepsza w całej stawce. Natomiast Semerenko w sprincie na strzelnicy była bezbłędna, a do prowadzącej Ekholm straciła 20 sekund, czyli jutro wyruszy na trasę z przewagą 16 sekund nad Neuner, ale podejrzewam że do pierwszego strzelania będą jechały już razem. Jeśli Niemka nie zawali kompletnie strzelania to spokojnie pokona Ukrainkę. Myślę że można nawet spróbować Neuner TOP 3 po @2,25. Slesingr Michał - Bergman Carl Johan @ 1,55 Unibet ✅ 20-3 Wczoraj obaj odpoczywali, więc powinna być świeżość u obu panów. Obaj zawodnicy biegają porównywalnie, jednak na strzelnicy lepiej radzi sobie Szwed. Dzisiaj na trasę Bergman wyruszy z 30 sekundową przewagą nad Slesingrem. Jest to dość spora zaliczka, można powiedzieć że Bergman może o 1 raz więcej spudłować na strzelnicy. W sprincie Bergman był 5 więc jutro ma o co walczyć z czołówką będzie mu ciężko wygrać ale swoją pozycję powinien spokojnie obronić. Na strzelnicy ostatnio Szwed miał 1 pudło i do zwycięscy stracił 53 sekundy. Natomiast Slesingr na strzelnicy zaliczył 2 pudła do zwycięzcy stracił 1 minutę i 24 sekundy. Uważam że jutro do TOP10 ma szanse wejść ale o pokonaniu Bergmana może chyba pomarzyć.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Slesingr Michał - Bergman Carl Johan @ 1,55
Sam zagrałem ten typ. Bergman w dobrej dyspozycji już od pewnego czasu, a sprint był tylko tego potwierdzeniem. Slesingr miał w tym sezonie pojedyncze wyskoki, ale ogółem nie jest taki mocny do tego potrafi rozczarować na strzelnicy.
Zagrałem również na Sleptsovą w parze z Gregorin. Sleptsova - Gregorin 1 - 1,71 ✅ Bet365. U innych bukmacherów na parę było 1,60.
Sleptsova bardzo dobrze prezentuje się w biegach z 4 strzelaniami. Do tego w pościgowych nadrabiała do rywalek. Teraz startuje z 10 miejsca i na dodatek z przewagą nad Gregorin od której lepiej biega. Powinno być ok.
Dobrze wygląda też typ Boilley - Cyl 2 - 1,60 ⛔ w Betsafe Francuzka rzadko prezentuje się w Pucharze Świata, natomiast o dobrej dyspozycji Agnieszki mówił były trener kadry Enevoldsen. W sztafecie przeciętny występ Polki, ale i Francuzka nie zachwyciła. Nie mniej jednak biegowo nasza reprezentantka lepsza. Ma więcej startów w tego typu konkurencjach od Francuzki i m.in w tym upatruję szansy na powodzenie tego typu.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja zagrałem takie typy na szybko wsumie dziś
Peiffer A. (GER) v Joker (any other) 2 | 1.40
tutaj jak dla mnie pewniaczek , nie ma dla mnie mozliwosci zeby wygrał .Ktos napewno go przegoni licze na Fourcade
Fourcade M. (FRA) v Boe T. (NOR) 1 | 1.40
francuz swietna forma , dodatkowo 30 sekund przewagi .Lubi 4 strzelania , czuje sie w nich pewnie , spokojnie powinno wjechać
Sednev S. (UKR) v Jay V. (FRA) 2 |2.10
wsumie szukałem dzis doga i znalazłem Jay moze nie zachwyca a;e w tym sezonie raczej jest stabilny , niezle strzela , w biegu gorszy od francuza , ale jak dla mnie nadrobi na strzelnicy . Sednev miesza niezle wyniki z wpadkami na strzelnicy .Licze na to ze w tych 4 strzelaniach , popudłuje sobie , z Francuz go w tym momencie przescignie.Typ moze nie jest z byt pewny , ale kto nie ryzykuje ten ..... , dodatkowo jakos przeczucie mam ze to wchodzi

Analizy moze nie zbyt konkretne , mam tego swiadomosc ale t0 z braku czasu
poZdrawiam bialas
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dobrze wygląda też typ Boilley - Cyl 2 - 1,60 w Betsafe Francuzka rzadko prezentuje się w Pucharze Świata, natomiast o dobrej dyspozycji Agnieszki mówił były trener kadry Enevoldsen. W sztafecie przeciętny występ Polki, ale i Francuzka nie zachwyciła. Nie mniej jednak biegowo nasza reprezentantka lepsza. Ma więcej startów w tego typu konkurencjach od Francuzki i m.in w tym upatruję szansy na powodzenie tego typu
sczerze to ja bym to ja nie jestem zbytnio przekonany . Wiemy ze czesto takie jednorazowe &quot;wystrzały&quot; czesto jednak sa tymi wystrzalami , wiec ja bym jeszcze nie byl za hura optymizmem , Takie pojedynki sa bardzo nieobliczalne .wsumie jak bym miał grac ten pojedynek to zagrał bym przeciwnie by zlapac lepszy kurs . Nie to ze nie jestem patryjota , lecz jestem realista i wiem jak to bywało z tymi wystepami naszych w biathlonie .Jesli jednak dzis Cyl znow pojedzie dobrze , to chyle czoła ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
6 miejsce Cyl to żaden wystrzał ???? kilku zawodniczek zabrakło, Aga strzelała bezbłędnie 10/10 i średnio pobiegła , czyli prawie to co zawsze.
Osobiście dzisiaj licze na Peiffera, ma przewage, wiadomo ze szybko i dobrze strzela, a ze poprawił swój bieg oraz będzie bronił pierwszego miejsca to nawet przy pudle więcej powinnien je obronic. Jedynie Fourcade i moze Boe moga mu zagrozic
2,75 @ tobet ⛔
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Czesc Ted
no tak , racja moze i nie wystrzał :p
ale i tak ogolnie jakos wolał bym to odpulic
srednio pobiegła hmm , nie ma co sie oszukiwac ze raczej kiepskawo biegnie , a ta Francuzka to i tak biega podobnie , moze troszeczke gorzej .
To Ted zobaczymy z Tym Peifferem jak to wyjdzie . ????
powodzenia
Ja zagrałem takie typy na szybko wsumie dziś
Peiffer A. (GER) v Joker (any other) 2 | 1.40 ✅✅✅
tutaj jak dla mnie pewniaczek , nie ma dla mnie mozliwosci zeby wygrał .Ktos napewno go przegoni licze na Fourcade
Fourcade M. (FRA) v Boe T. (NOR) 1 | 1.40 ⛔⛔⛔ (wkurzony jestem na to okropnie 7m -6m)
francuz swietna forma , dodatkowo 30 sekund przewagi .Lubi 4 strzelania , czuje sie w nich pewnie , spokojnie powinno wjechać
Sednev S. (UKR) v Jay V. (FRA) 2 |2.10 ✅✅✅ (swietnie dog wjechał 24m-10m )
wsumie szukałem dzis doga i znalazłem Jay moze nie zachwyca a;e w tym sezonie raczej jest stabilny , niezle strzela , w biegu gorszy od francuza , ale jak dla mnie nadrobi na strzelnicy . Sednev miesza niezle wyniki z wpadkami na strzelnicy .Licze na to ze w tych 4 strzelaniach , popudłuje sobie , z Francuz go w tym momencie przescignie.Typ moze nie jest z byt pewny , ale kto nie ryzykuje ten ..... , dodatkowo jakos przeczucie mam ze to wchodzi

Analizy moze nie zbyt konkretne , mam tego swiadomosc ale t0 z braku czasu
poZdrawiam bialas
całkiem niezle , ale powinno byc lepiej
z panienek zagrałem jeszcze teraz
Makarainen - Sleptsova 1 | 1.55
Berger - Ekholm 1 | 1.85
i taka ewentualnosc za grosze
Hitzer - Olofson 1 |2.00
całkiem niezle , ale powinno byc lepiej
z panienek zagrałem jeszcze teraz
Makarainen - Sleptsova 1 | 1.55 ✅✅✅
Berger - Ekholm 1 | 1.85 ✅✅✅
i taka ewentualnosc za grosze
Hitzer - Olofson 1 |2.00 ⛔ dobrze ze za grosze
dzis niezly dzien , raczej wszystko do przewidzenia .

PS a jednak Cyl po 1.60 nie opłacało sie brac tak jak wspominałem ????
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Trochę reklamy...
Pierwsze 10 osób, które wyślą na support (oczywiście Tobet.com) maila z napisem z reklamy umieszczonej na tylnej części karabinu Tomasza Sikory podczas trwania jutrzejszych sprintów otrzyma po 20PLN na grę na zakładach!
Warunek jest jeden trzeba posiadać konto w Tobet.com
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trochę reklamy...
Pierwsze 10 osób, które wyślą na support (oczywiście Tobet.com) maila z napisem z reklamy umieszczonej na tylnej części karabinu Tomasza Sikory podczas trwania jutrzejszych sprintów otrzyma po 20PLN na grę na zakładach!
Warunek jest jeden trzeba posiadać konto w Tobet.com
Można już teraz wysłać czy trzeba czekać do rozpoczęcia zawodów?

Teraz czas na typy
Andreas Birnbacher - Michael Greis @ 1,35 bwin ----&gt; 1,40 tobet ✅ 13-9
Na dzisiejszy bieg wybrałem tylko pojedynki H2H z reprezentantami Niemiec. Pogoda w Fort Kent nie rozpieszcza w czasie biegu będzie -15*C. W poprzednich zawodach w Presque Isle Greis nie startował i dopiero teraz dołączył do reprezentacji w USA. Natomiast Birnbacher w ostatnich zawodach zajął 13 miejsce do zwycięzcy stracił 1:25 na strzelnicy popełnił jeden błąd. To pokazuje że biegowo ten zawodnik nie zachwyca. W jeszcze wcześniejszych zawodach sprinterskich w Anterselvie Greis zajął 2 miejsce z kolei Birnbacher tam nie startował . Faworytem tego pojedynku napewno jest Michael, widać że w tym sezonie dobrze sobie radzi w sprincie i dzisiaj nie powinno być gorzej.
Maxim Tchoudov - Arnd Peiffer @ 1,45 bwin ----&gt; 1,62 tobet ▶ 50-NS
Arnd jest bardzo solidnym zawodnikiem w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Ostatni sprint w Presque Isle wygrał nie popełniając na strzelnicy żadnego błędu, natomiast Maxim był 12 stracił do Peiffera 1:25 na strzelnicy mylił się tylko raz. I w tym pojedynku również widać kto jest lepszy biegowo, Rusek karną rundę pokonał w czasie ok 25 sekund więc biegowo stracił aż 1 minutę. Wracając jeszcze do wcześniejszego biegu w Anterselvie Peiffer był 7 z jednym błędem na strzelnicy i do zwycięzcy stracił 44 sekundy. Natomiast Czudow był bezbłędny zajął 11 miejsce i stracił 47 sekund. Również i w tamtym biegu potwierdziło się kto jest lepszy biegowo i dzisiaj będzie podobnie stawiam na zwycięstwo Niemca w pojedynku z Ruskiem. Może ktoś zobaczyć czy może łączyć obie pary w bwinie, bo u mnie niestety nie idzie i nie wiem czy wina leży po mojej stronie czy poprostu nie można ze sobą kombinować tych zdarzeń.
Tobet dodał takie same pojedynki H2H i można łączyć ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kaisa Mäkäräinen - Svetlana Sleptsova
typ: 1 kurs: 1,55✅
tobet

Rosjance się kiepsko tutaj biega, do tego ma ponoć zmienić kierunek strzelania co nie gwarantuję od razu 100% skuteczności. Kaisa robi wszystko by zdobyć puchar świata, bardzo dobrze się spisuję, mimo pudeł była szybsza w Presque Isle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kaisa Mäkäräinen - Magdalena Neuner @ 1,50 Betsafe ✅ 8-3
Kasia bez formy? no może nie do końca ale ostatnie wyniki nie są zbyt dobre. Napewno stać ją na więcej niż obecnie pokazuje, do niedawna była jeszcze liderką pucharu świata jednak ostatnio straciła to miano na rzecz Ekholm. W ostatnim sprincie w Presque Isle była dopiero 9 do zwyciężczyni Ekholm straciła 45 sekund na strzelnicy miała dwa pudła. Z kolei Neuner dużo lepsza nie była bo zajęła 6 miejsce ze stratą 36 sekund do Ekholm ale na strzelnicy miała aż 3 pudła. Niesamowite jest to co robi ta zawodniczka w biegu jednak to strzelanie jeszcze nie do końca jest dopracowane przed MŚ i właśnie teraz w USA jest to ostatni moment aby strzelać gładko i mieć ten komfort psychiczny przed biegiem na MŚ. Biegowo zdecydowanie w tym momencie lepsza Neuner może popełnić o 1 błąd więcej na strzelnicy niż rywalka a i tak powinna z nią wygrać ten pojedynek. Dzisiaj po raz kolejny zaufam Niemce. Tora Berger - Michela Ponza @ 1,24 betsafe ✅ 4-36
Drugi typ z biathlonu na Norweżkę. Miałem dylemat z kim w pojedynku H2H mam pobrać Torę. Na początku chciałem z Darią Domarczewą, ale ta z kolei bardzo dobrze biega i jeśli nie spieprzy strzelania to może nawet o zwycięstwo powalczyć. Tora ostatnio stała się specjalistką od sprintów w Anterselvie wygrała a w Presque Isle była druga ulegając jedynie Ekholm. Patrząc na sam bieg jest to obecnie druga z najszybszych zawodniczek w stawce i tu podobnie jak u Neuner jeśli strzelanie pójdzie dobrze to i wynik końcowy będzie dobry. Ponza nie jest nie wiadomo jaką biegaczką, głównie ta zawodniczka bazuje na dobrym strzelaniu i jeśli takie jest to miejsce jest zawsze dobre. W ostatnim sprincie zajęła 4 miejsce. Do liderki straciła 22 sekundy do samej Berger 14 sekund tylko że Tora popełniła jeden błąd na strzelnicy a Włoszka była nieomylna. To pokazuje że nawet przy dobrym biegu Berger może mieć dwa pudła więcej od Ponzy a i tak powinna z nią sobie poradzić.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bieg pościgowy

Tarjei Boe - Emil Hegle Svendsen @ Svendsen - 1,60 Tobet ✅ [3-1]
Boe jakby nieco obniżył loty jeśli chodzi o formę biegową. Swego czasu nokautował wszystkich i albo on biega słabiej, albo rywale dochodzą do co raz lepszej dyspozycji. W Fort Kent zimno, a Svendsen otwarcie mówił, że bardzo lubi taką pogodę. Kapitalny występ Norwega w sprincie i może to potwierdzić w pościgowym, gdzie moim zdaniem powalczy o zwycięstwo z Fourcade. Svendsenowi dobrze zrobiła przerwa i odpuszczenie zawodów w Presque Isle.
W sprincie Svendsen mimo karnej rundy był lepszy w biegu od Boe o 24 sekundy. Ogólnie startuje nad nim z przewagą 9 sekund. Wygląda na pewnego siebie i bardzo dobrze przygotowanego do tych zawodów. Stawiam na Svendsena.

Martin Fourcade - Ivan Tcherezow @ Fourcade - 1,57
Tobet ✅ [2-8]
Fourcade od pewnego czasu w świetnej dyspozycji biegowej. Na początku sezonu widoczne były wahania formy i zdarzały się katastrofalne występy poza top40 np. w sprincie. Teraz forma wygląda na ustabilizowaną.
Tcherezow również osiąga świetne wyniki np. 2 miejsce w pościgowym w Presque Isle. Tym razem trasa biegowa z długim podbiegiem preferuje Fourcade, który w sprincie w biegu był lepszy od Tcherezowa o 15 sek.
Czas strzelania podobny, skuteczność na strzelnicy w biegach pościgowych u obu panów po 85%. Fourcade startuje z przewagą 18 sek nad Tcherezowem i będzie biegł z Boe i Slesingrem. Tcherezow prawdopodobnie pierwszą rundę przebiegnie z Fakiem.
Stawiam na Francuza, który przekonuje mnie usystematyzowaniem swojej formy, a do tego długi podbieg preferuje Francuza.
Ciekawie wyglądają też typy np.:
Boeuf - Birnbacher 1 - 1,65 Tobet ⛔
Windisch - Bergmann 2 - 1,50 Betsafe ✅
Fak - Greis 2 - 1,65 Betsafe zwrot
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Spróbuję raz jeszcze, choć w tym roku, co nie postawię z biathlonu, to jest odwrotnie...
H.Ekholm Top 15 1.50 Betsafe ✅(12)
Ekholm słabo strzelała w sprincie, zaliczając 3 karne rundy - 22.msce, jednak w normalnej dyspozycji strzeleckiej (89,4%) powinna spokojnie awansować do czołowej 15 w dzisiejszym biegu (traci 27.8sek), w dotychczasowych biegach pościgowych zajmowała 10, 6, 1 i 3.miejsca
A.C.O.Zidek - K.Hitzer 1 1.50 Betsafe ⛔(11-6)
Zidek wystartuje z 19sekundową przewagą, mimo tego iż słabiej biega od Niemki, nie sądzę, ażeby miała z nią przegrać, bo dziś mamy 4 strzelania,a jak wiemy Niemka zazwyczaj zalicza kilka dodatkowych pętli, skuteczność na strzelnicy - 86% : 79.5%, msca w dotychczasowych biegach - 24,4,5,4 : 33,20,18,17
K.Makarainen - M.Dorin 1 1.60 Betsafe ⛔(5-3)
Kaisa wystartuje tuż za Dorin (6sek) mimo 3karnych rund w sprincie przy tylko 1 Francuzki, to pokazuje różnicę biegową pomiędzy nimi, dodatkowo Kaisa podobnie jak A.C. bardzo lubi pościgi : 6,3,2,1 - 2,18,26,18. Myślę,że Kaisa nawet jeśli zaliczy o 2 pudła więcej ma szansę na pokonanie Marie
A.K.Stromstedt - E.Glazyrina 2 1.50 Betsafe ✅(24-9)
typ dość &quot;specyficzny&quot;, i jedna i 2. nie zachwycają, jednak w ost zawodach mimo, że po sprincie byly odp. 31. i 39 (15sekund różnicy) to pościgowy ukończyły na 48. i 14.mscu ! skuteczność na strzelnicy Szwedki mówi wszystko : 60,7% ! kilka rund nieuniknione, przyzwoite strzelanie młodej Rosjanki powinno wystarczyć
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tarjei Bø - Emil Hegle Svendsen @ 1,60 tobet ✅ 3-1
Svendsen niszczy pozostałych zawodników biegowo, dlaczego? bo przecież za 3 tygodnie na MŚ w Khanty-Mansisku Emil pobiegnie w sztafecie.. biegów narciarskich, więc biegowo musi być rewelacyjnie przygotowany i jeśli dzisiaj nie zepsuje strzelania to wygraną ma w kieszeni. Boe stracił swój błysk z początku sezonu kiedy nie miał sobie równych wygrywał co się dało, teraz w najważniejszym momencie tj. przed MŚ temu zawodnikowi czegoś brakuje. Dzisiaj Boe wyruszy na trasę 10 sekund za pierwszym Svendsenem, strata jest można powiedzieć bardzo mała ale Emil w sprincie raz się pomylił na strzelnicy a Boe był bezbłędny, czyli szacując karną rundę i obecną stratę Boe biegowo stracił do Svendsena ok 30-35 sekund. Czyli dużo. Myślę że dzisiaj będzie podobnie że Svendsen popełni 1 błąd więcej na strzelnicy ale to i tak da mu wygraną nad młodszym kolegą z reprezentacji.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tarjei Boe - Emil Hegle Svendsen 2 1,55 Unibet ✅ 1-3
Dzisiaj zza oceanem w Fort Kent odbędzie się bieg pościgowy na 12,5 kilometra Panów. Z oferty bukmacherskiej udało mi się wybrać tylko jedną parę w której wystąpią Norwegowie, Emil Hegle Svendsen oraz Tarjei Bø. Emil to zawodnik fantastycznie biegający, to co straci na strzelnicy potrafi odrobić z nawiązką na trasie podczas biegu. Norweg świetnie spisał się w sprincie przybiegł na metę o ponad 20 sekund szybciej niż Tarjei mimo że musiał biec karna rundę. Jeśli chodzi o Bo, to zupełnie nie przypomina zawodnika z początku sezonu, nie jest to już ten bieg, na strzelnicy handicap w tej parze na pewno po jego stronie, ale na trasie będzie raczej znacznie odstawał. Dzisiaj na trasę Tarjei wyruszy 10 sekund po Emilu, więc naprawdę ciężko będzie mu dzisiaj pokonać kolegę z reprezentacji. Moim zdaniem dzisiaj Emil o zwycięstwo powalczy z Francuzem, Martinem Fourcade. Podsumowując, w tej parze stawiam zdecydowanie na Emila Hegle Svendsena.​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Trasa biegowa w Fort Kent jest dodatkowym handicapem dla dobrze biegających, silnych zawodniczek i zawodników. Stawiam na lepiej biegające, które mogą nadrobić gorsze strzelanie w biegu.

Kais
a Makarainen - Marie Laure Brunet @ Makarainen - 1,65 Tobet ZWROT
Podczas sprintu Finka biegała od Brunet o dwie karne rundy więcej, a mimo to zajęła wyższą lokatę. Biegowo należy do czołówki, a i podczas występów na strzelnicy z reguły nie zawodziła tak jak podczas sprintu. Potwierdzeniem tego statystyka 86% celności w biegach pościgowych.
Brunet w USA nie prezentuje się najlepiej. Mocno przeciętne występy w Presque Isle, podobnie w Fort Kent gdzie słabo jej się biegło w sprincie.
Startują w krótkim odstępie czasowym, ale wydaje się, że to Makarainen jest lepiej przygotowana do tych zawodów. Brunet zgubiła formę, na trasie może stracić kilkadziesiąt sekund do Finki, która w mojej ocenie ma nawet dwie karne rundy w zapasie nad Francuzką. Stawiam na liderkę Pucharu Świata.
Darya Domracheva - Marie Dorin @ Domracheva - 1,60 Tobet ⛔ [8-3] Brawa Dorin !
Białorusinka rewelacyjnie spisuje się w USA. Biegowo jest bardzo mocna, porównywalna z Neuner i Gossner. W Presque Isle w pościgowym potrafiła awansować z 11 na 3 miejsce. Dorin również wygląda na dobrze przygotowaną, a świetne 2 miejsce w Presque Isle zawdzięcza bardzo dobrej postawie na strzelnicy. Tutaj jednak bieg odgrywa także dużą rolę. Długi podbieg jest handicapem dla lepiej biegających zawodniczek, a pod tym względem Domracheva ma ok 2 karnych rund przewagi nad Dorin. Startują w podobnym czasie, ale jestem zdania, że jeśli Białorusinka kompletnie nie zawali na strzelnicy, a Dorin nie wystrzeli tak jak w Presque Isle, to Domracheva będzie lepsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom