>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014

Status
Zamknięty.
looker29 0

looker29

Użytkownik
H. Andresen (-0,5) - K. Howarth 1 1,70 ⛔
Betsafe

Myślę, że warto. Andersen w poprzednim meczu w Anglii prawie max. Co prawda w Grudziądzu wczoraj sporo gorzej, ale w Anglii jeździ inny sprzęt niż w Polsce, a Hans w Elite League raczej nie zawodzi. Howarth ma łatwiejszy układ biegów, ale nie jest to jeszcze tej klasy zawodnik, który punktuje równo i regularnie co mecz - może przegrać z Harrisem, na którego przebudzenie też dzisiaj liczę, w 6 biegu możliwe 0, w 8 też może być różnie. Po takim kursie można spróbować.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Jeśli dobrze pamiętam to Andersen wczoraj coś wspominał o jakimś zatruciu pokarmowym w tvp sport. Nie wiem ile w tym prawdy;)
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Adam Skórnicki over 6,5 kurs 1,80 STS (jak zawsze PIERWSZE CZTERY biegi) ✅✅✅
Skóra w bardzo dobrej formie na początku sezonu, aż dziw, że działacze Startu nie korzystają z jego usług (chyba, że spray pozasportowe mają znaczeni). Adam nie schodzi poniżej pewnego poziomu punktowego na torze w Birmingham, zrobił odpowiednio 9 pkt w 5 startach, 12+1 w 5 startach oraz 13 pkt w 5 startach. Linia warta do pobrania mimo, że Skóra zmienił numer na jedynke.
Maciej Janowski over 5,5 kurs 1,60 STS ✅✅✅
Magic dziś pod numerem 5 w starciu Piratów z Belle Vue. Radzi sobie bardzo dobrze na domowym torze w Poole. W trzech dotychczasowych startach zrobił na nim komplet 15 punktów, 10+2 w 5 startach oraz 12+1 w 6 startach i za każdym razem jechał pod 5. Linia bardzo niska jak na dokonania Magica, zatem żal nie skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 0

cere8

Użytkownik
Typu na Magica nie neguję, linia niska i powinna zostać pokryta, ale zapomniałeś dodać że Maciek w ostatnim meczu u siebie przeciwko Birmingham zdobył 6 pkt, a w ostatnich 4 meczach (w tym 3 na wyjazdach ) robił odpowiednio 5, 2, 6 i 6 pkt ???? więc tak zupełnie dobrze to ostatnio na Brytyjskich torach sobie nie radzi ????
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Typu na Magica nie neguję, linia niska i powinna zostać pokryta, ale zapomniałeś dodać że Maciek w ostatnim meczu u siebie przeciwko Birmingham zdobył 6 pkt, a w ostatnich 4 meczach (w tym 3 na wyjazdach ) robił odpowiednio 5, 2, 6 i 6 pkt ???? więc tak zupełnie dobrze to ostatnio na Brytyjskich torach sobie nie radzi ????
Zgadza się masz racje zrobił 6+3 w 4 biegach, mój błąd, bo patrzyłem na jego wyniki na stronie speedwayresults.com, a tam były tylko te wyniki, które podałem. Dzięki za czujność ;)
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Adam Skórnicki over 7,5 1.8 Betsafe⛔ ajj punktu brakło ????
Skóra w tym sezonie w Anglii nie zawodzi. W każdym domowym spotkaniu w tym sezonie pokonał barierę 7 ( 10 , 12 i 9) oczek i dzisiaj myślę , że będzie podobnie. Co najmniej dwukrotnie niby będzie miał za rywali Pawlickiego i Tajskiego ale czy oni znowu są tacy nie do objechania , a szczególnie Tajski. Uważam , że spokojnie stać Skórnickiego na przekroczenie tego pułapu. Kurs może nie jest z tych najwyższych ale wydaje mi się dość pewny do pokrycia.
Craig Cook under 4 lub dokładnie 4 kurs 3.40 lub 5.00 Bet 365 ⛔5 pkt ehh pojechał w 15
Niby ostatnie 2 mecze wskazują , że Cook wraca na właściwe tory ale początek sezonu w jego wykonaniu mocno kiepskawy. Dzisiaj strasznie trudne biegi przed nim:
bieg 3 : Pawlicki, Nicholls i Janowski
bieg 6 : Zagar , Pawlicki i Milik
bieg 10: Nicholls , Holder i Grajczonek
bieg 13 : Holder , Zagar i Janowski
Jak widać w zasadzie z rywali z absolutnego topu nie ma tylko raz Grajczonka i Milika, którzy i tak przy jego formie z początku sezonu spokojnie by go mogli objechać. Ciężki mecz wyjazdowy dzisiaj , w którym niezmiernie trudno mu będzie o punkty. Skorzystam z wysokiego kursu idąc w myśl zasady , że jedna ( a w zasadzie dwie ;) ) jaskółka wiosny nie czyni.
Ricky Wells - Ben Barker 2.25 Bet 365✅ na lajcie ????
Nie wiem za bardzo czemu to Barker jest faworytem w tej parze. Sugerują się ostatnimi występami? Barker przez cały sezon kiepściutko. Z 7 meczy które Birmingham odjechało tylko dwukrotnie przekraczał granicę 8 pkt , natomiast Wells z 9 meczy które Wilki odjechały tylko dwukrotnie przywoził poniżej tej granicy. Układ biegów też według mnie z korzyścią dla Amerykanina , który jedzie m.in w biegu 8 , który jest baaardzo łatwy. Do tego 2 biegi jadą przeciw sobie ale barker jedzie też w biegu nr 13 gdzie za rywali będzie miał Taia , Pawlickiego i Skórę. Podsumowując dla mnie wniosek nasuwa się jeden gramy na Wellsa ????
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Chris Holder over 9,5 @1.9 ✅
Betsson
Początek sezonu na pewno nie był udany dla Australijczyka, który wrócił po ciężkiej kontuzji. Ostatnio jednak widać lekką poprawę w jego jeździe. W Polsce było już lepiej niż w pierwszych meczach. Wczoraj w Szwecji 12 punktów w sześciu biegach. W Wielkiej Brytanii też wygląda dobrze. Dzisiaj jego brat świętuje urodziny, oby tylko Chris poczekał z tym do zakończenia meczu ;) Próbuję jego dwucyfrówkę w spotkaniu z Asami. Na swoim torze powinien dać radę. Można zabezpieczyć się w B365 na 9 pkt.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Brummies - Wolves
Wolves @ 1.80 Sportingbet ⛔ 44-46​

Birmingham w tym sezonie spisują się lekko mówiąc słabo. U siebie odjechali jak dotąd trzy mecze z czego jeden wygrali (do 44 z Bees) oraz dwa przegrali bardzo wysoko (do 37 z Młotami oraz 30 z Gwiazdami). Brummies mają problemy kadrowe King jeździ słabo, a za beznadziejnie spisującego się Kennetta pojedzie dziś Covatti (ale, czy to jest wzmocnienie?). Wilki mają wyrównany skład. Liderami drużyny są Tai, Wells (bardzo dobrze się spisuje) oraz Piotrek Pawlicki. Druga linia jedzie swoje, bardzo solidni Thorssel+Proctor gwarantują ok.5-6 oczek w meczu. Rezerwy raczej na podobnym poziomie. Reasumując, moim zdaniem kurs na Wolves zawyżony. Wilki mocniejszy i bardziej wyrównany skład, powinni dziś dać rade.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Woffinden - Pawlicki @2,55 betsafe ⛔
Wells - Barker @2,25 b365 ✅
Milik - Worrall +2 Remis @9 b365 ⛔
Bruummies - Wilki @3,15 ✅
Tajski wrócił do formy, ostatnie kilka występów fajne dlatego widzę spore value tutaj. Piotrek jest mocny, ma lepszą średnią, ale to głównie u siebie na torze. Z Belle Vue czy King&#39;s Lynn na wyjazdach wcale nie błyszczał, więc kurs 2,55 pobieram z pocałowaniem ręki.
Wells dobra forma czego nie można powiedzieć o Benie. Ben tak samo jak Kennett wg mnie powininen wylecieć, jeśli ekipa Skóry ma zacząć wygrywać. Ben zawodzi totalnie na całej linii, a miałbyć obok Kinga liderem.
Millik Worrall wyszło mi, że Millik zdobędzie 2 oczka więcej więc zagram remis czemu nie? Oczywiście bet dla zabawy.
Wilki, wilki, wilki to faworyt spotkania, ale aż taki żeby dawać na nich 1,41 ? Przecież w b365, sts, czy innych bukach kursy są podobne 2,0 -1,8, a nie 3,15 do 1,41. Widzę tutaj value dlatego też pobieram... oczywiście za stawkę piknikową.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majin33 211

majin33

Użytkownik
Na dzisiaj wybralem takie spotkanie:
Region Valde - Team Fjelsted 1 1.30 STS 6/10 ZWROT

Niezly kurs, do jakiegos dubelka swietna pozycja. Myslalem, ze na gospodarzy bedzie 1,15 max 1,20 a tu prosze 1,30. Lapcie poki nie spadlo. U gospodarzy Pieszczek, Porsing, Korneliussen a do ego nieobliczalni Max Frickie i znany glownie z wysp Robert Lambert. U gosci na pewno bardzo grozny i skuteczny bedzie Jason Doyle. II linia jednak u gosci duzo slabsza w postaci Staszewskiego i Vissinga ktorych cenie duzo nizej niz II linie gospodarzy. Oprocz tego Anders Thomsen i Ulrich Oestergaard po ktorych nie rokuje duzych zdobyczy. Tak jak mowie warto dorzucic do jakiegos dubelka. Ja Region Valde gram z :
Davey Watt over 7,5 w 4 startach. 1.85 STS 6/10 ✅✅✅✅ :cool::grin: Easy Money

Tutaj rowniez uwazam bardzo dobry kurs i lapie poki nie spadnie bo mysle, ze spadnie i to szybko. Watt u siebie bardzo skuteczny, dzisiaj mecz z zespolem Woffindena i mlodego Pawlickiego. 8pkt jak najbardziej w zasiegu tym bardziej, ze dobre pola startowe i u siebie gdzie Watt nie zawodzi poki co. Ja probuje. Pozniej na betssonie byc moze zagram tez jakis wyzszy over jak cos bedzie ciekawego gdyz uwazam, ze Watt pojedzie dzisiaj 5 razy. Zycze sobie i wam powodzenia :cool::wink:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Fisher(-1,5) - Morris 1 1,85
Fisher naprawdę dobrze wygląda w tym sezonie. Pomimo,że przeszedł na pozycje z nr 3 to i tak nadal punktuje dobrze na poziomie 8pkt. Rywal Morris przeplata dobre mecze ze słabszymi. Dzisiaj rywale bardzo trudni dlatego nie sądzę aby młody Morris był w stanie zdobyć over 6pkt.

Coventry - Swindon 1 1,5

Coventry u siebie dzisiaj powinno wygrac. Szkoda ze nie ma Howartha za niego Summers jednak mimo to gosp. są faworytem. Rezerwowi zdecydowanie na korzyść Coventry i to oni im wygrają mecz.

P.Pawlicki(+1,5) - S.Nicholls 1 1,80

Piotrek dobrze śmiga w Anglii i jeśli dzisiaj znowu pojedzie na poziomie 7-8pkt powinno być dobrze. Scott dzisiaj jako gość a wiadomo różnie zawodnicy do tego podchodzą.Zresztą ostatnio NIcholls troszkę słabsze występy więc warto spróbowac.

Wszystko:Sportingbet
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Na dzisiaj gram cos takiego:
1. Przemysław Pawlicki over 8,5 w 4 startach 1.90 STS 7/10 ✅✅✅:cool:
2. Dubelek:
Maciej Janowski over 6,5 w 4 startach 1.70 ⛔
Kings Lynn wygra 1.18 ✅✅
Ako: 2.01 6/10 STS ⛔⛔
Dzisiaj troche odwaznie, ale przy odrobinie szczescia powinno byc na + Kieruje sie przede wszystkim ostatnim wystepem Poole u siebie oraz faktem, ze Pawlicki i Janowski maja dobre pola startowe. Janowski jak sie spasuje od 1 startu (a roznie z tym bywa) to powinnien dac rade. Pawlicki u siebie z reguly skutecznie. Lakeside Hammers na wyjazdach nie sa tacy mocni jak u siebie wiec licze, ze bedzie dobrze. Zycze sobie i wam powodzenia,
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majin33 211

majin33

Użytkownik
Birmingham - Kings Lynn 1 1.40 STS 6/10 (Jedna z pozycji w dubelku)
Ladny kurs, oplaca sie pograc. Ja dorzucam jako 1 z pozycji w dubelku. Kings Lynn oslabione, w dodatku na wyjezdzie gdzie traca duzi na wartosci z Wattem i Nichollsem jako goscmi. Gospodarze u ktorych prym wiedzie Skornicki, Barker oraz King powinni dac rade gosciom i sprobuje grac po kursie 1,40. Do jakiegos dubelka w sam raz.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Birmingham - Kings Lynn 1 1.40 STS 6/10 (Jedna z pozycji w dubelku)
Ladny kurs, oplaca sie pograc. Ja dorzucam jako 1 z pozycji w dubelku. Kings Lynn oslabione, w dodatku na wyjezdzie gdzie traca duzi na wartosci z Wattem i Nichollsem jako goscmi. Gospodarze u ktorych prym wiedzie Skornicki, Barker oraz King powinni dac rade gosciom i sprobuje grac po kursie 1,40. Do jakiegos dubelka w sam raz.
W tym sezonie Watt jechał na torze w Birmingham i zdobył 13+1, dla porównania Barker który &quot;wiedzie prym&quot; zdobył w 4 meczach na swoim torze (2, 2, 3, 9) 16 oczek, w 17 startach... Granie gospodarzy po @1,40 wg mnie mija się z celem, kurs zupełnie nieadekwatny do ryzyka... Gdyby było po równo 1.80/1,90 to wg mnie można było wchodzić, ale nie po 1,40. Ostatnio było spore value podajże, kurs @3,15 na spotkanie z Wilkami, teraz osobiście odradzam grę na Brummies.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Watt - Skórnicki bet365 @2,0 ✅
W tym sezonie Watt jechał na torze w Birmingham i zdobył 13+1. Jest w fajnej formie, śr Australijczyk, średnia to ok 1,8 na bieg, Skóry tylko 1,5. Dla mnie pewniejszy jest Australijczyk, który musi pojechać jak lider jeśli King&#39;s Lynn ma powalczyć o zwycięstwo. Skóra ostatnio nie pojechał w 15 biegu, na rzecz Nermarka dziś może być podobnie. Watt dla mnie pewniak do 15nastego, więc będzie miał o start więcej niż Adaś.
Kurs jaki wystawił sts na Brummies był śmieszny, internetowi dają nam już 1,78 czyli można wchodzić w zakład. Goście to dzisiaj goście w dosłownym tego słowa znaczeniu! Nie ma Duńczyków; Iversena, Porsinga i Bjerre. Za nich Nicholls, Fricke i Watt. W normalnych składach brał bym win King&#39;s Lynn, ale w takim wypadku obok kursu @1,78 na gospodarzy nie można przejść obojętnie. Nicholls jeździ w kratkę, + Watt nie zdobędą tylu oczek co Bjerre i Iversen. Zmiana za Porsinga/Fricke oceniam na równo. Widzę niskie, bo niskie ale zwycięstwo gospodarzy.
Brummies - Gwiazdy @1,78 betsafe ⛔
 
P 19

paciu34

Użytkownik
@mstokopiczas popieram Twój typ na Davey&#39;a , Skóra jedzie pod 9 i ma ciężkie biegi (ostatnio pod tym numerem 7 pkt w 4 startach) , myślę że Watt w małym gazie jest i wyciągnie koło 10 :grin:✅
ale to drugiego typy się nie zgodzę wchodzę śmiało w Starsów

Birmingham Brummies-Kings Lynn Stars 2 2,2 bet365 ???? ✅
ryzykowny typ ale myślę że Scott i Davey sprostają zadaniu + druga linia się obudzi bo wczoraj jechała katastrofalnie, do tego &quot;Gwiazdy&quot; posiadają lepszą parę juniorów (Kerr wczoraj latał + w ich pierwszym starciu ładnie punktował) .


:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aikman 460

aikman

Użytkownik
Birmingham Brummies - Kings Lynn Stars 1 @ 1.72 Bet365 ⛔

Jest to pojedynek drugiej drużyny w lidze z ostatnią.Kings Lynn ma w 8 meczach tylko jedną porażkę a Brummies jak każdy wie że słabo sobie radza w BEL.
Jestem dziś nastawiony na zwycięstwo gospodarzy.O ile brak w składzie Porsinga i Bjerre jest jeszcze do zastąpienia to absencja lidera Stars Nielsa K.Iversena (zawody w Danii) już nie jest do pozazdroszczenia i w tym upatruje wyniku na korzyść dla gospodarzy.OK jest Watt i Hot Scoot jednak to nie to samo.Drużyna gospodarzy powinna szukać pkt własnie u siebie na torze,i myślę że Brummies na czele ze Skóra wykorzystają mega osłabienie gwiazd i dopiszą kolejne pkt do ligowej tabeli.Mam nadzieję że się nie myle.

Ben Barker powyżej 5 pkt @ 1.90 Bet365 ⛔

Z rozpiski biegowej Ben nie ma łatwych z formą też nie jest najlepiej jednak w tym meczu coś czuje że więcej niż 5 pkt uciuła na swoim torze,kurs też nie najgorszy.

Daniel Nermark -2 (v Max Fricke +2) @ 1.90 Bet365 ✅

O ile się nie myle to będzie pierwszy mecz w BEL niemca i w tym upatruje lepszej jazdy Nermarka.Typ nieco ryzykowny jednak za drobniej lub do jakiegoś dubelka warty ryzyka.Spodziewam się dobrej jazdy całego Birmingham i jakiejs przyzwoitej postawy Nermarka choć to też różnie może być:razz:

Nicolas Covatti 0 (v Robert Lambert 0 ) @ 2.20 Bet365 ⛔

Kurs warty zagrania.Drugie spotkanie Covattiego w sezonie na torze w Birmingham.W pierwszym meczu tylko 3 pkt.Myślę że dziś będzie znacznie lepiej.Lambert jedzie piach ostatnio i podejrzewam że może być podobnie.Ja tak to widzę.

Powodzenia.
 
P 19

paciu34

Użytkownik
Daniel Nermark -2 (v Max Fricke +2) @ 1.90 Bet365
O ile się nie myle to będzie pierwszy mecz w BEL niemca i w tym upatruje lepszej jazdy Nermarka.Typ nieco ryzykowny jednak za drobniej lub do jakiegoś dubelka warty ryzyka.Spodziewam się dobrej jazdy całego Birmingham i jakiejs przyzwoitej postawy Nermarka choć to też różnie może być
z tego co wiem to tego typu zakładów co podałeś nie można dublować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom