>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014

Status
Zamknięty.
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
O ile się nie myle to będzie pierwszy mecz w BEL niemca i w tym upatruje lepszej jazdy Nermarka.
Jeśli chodzi Tobie o &quot;Niemca&quot;, czyli Australijczyka Maxa Fricke to startował on już w meczach British Elite League w tym sezonie jak i w poprzednim.

Poziom tego działu jest ostatnio katastrofalny, praktycznie każdy post wprowadza użytkowników w błąd lub jest popierany analizą typu &quot;czuję, że dzisiaj nie zawiedzie&quot;, &quot;presja go pokona&quot;, &quot;nie zna tego toru&quot; (mimo, że jeździł kilka lat w tym klubie), &quot;musi się przełamać&quot;.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Birmingham Brummies - Kings Lynn Stars 1 @ 1.72 Bet365
Jest to pojedynek drugiej drużyny w lidze z ostatnią.Kings Lynn ma w 8 meczach tylko jedną porażkę a Brummies jak każdy wie że słabo sobie radza w BEL.
Jestem dziś nastawiony na zwycięstwo gospodarzy.O ile brak w składzie Porsinga i Bjerre jest jeszcze do zastąpienia to absencja lidera Stars Nielsa K.Iversena (zawody w Danii) już nie jest do pozazdroszczenia i w tym upatruje wyniku na korzyść dla gospodarzy.OK jest Watt i Hot Scoot jednak to nie to samo.Drużyna gospodarzy powinna szukać pkt własnie u siebie na torze,i myślę że Brummies na czele ze Skóra wykorzystają mega osłabienie gwiazd i dopiszą kolejne pkt do ligowej tabeli.Mam nadzieję że się nie myle.
Ben Barker powyżej 5 pkt @ 1.90 Bet365
Z rozpiski biegowej Ben nie ma łatwych z formą też nie jest najlepiej jednak w tym meczu coś czuje że więcej niż 5 pkt uciuła na swoim torze,kurs też nie najgorszy.
Daniel Nermark -2 (v Max Fricke +2) @ 1.90 Bet365
O ile się nie myle to będzie pierwszy mecz w BEL niemca i w tym upatruje lepszej jazdy Nermarka.Typ nieco ryzykowny jednak za drobniej lub do jakiegoś dubelka warty ryzyka.Spodziewam się dobrej jazdy całego Birmingham i jakiejs przyzwoitej postawy Nermarka choć to też różnie może być:razz:
Nicolas Covatti 0 (v Robert Lambert 0 ) @ 2.20 Bet365
Kurs warty zagrania.Drugie spotkanie Covattiego w sezonie na torze w Birmingham.W pierwszym meczu tylko 3 pkt.Myślę że dziś będzie znacznie lepiej.Lambert jedzie piach ostatnio i podejrzewam że może być podobnie.Ja tak to widzę.
Powodzenia.
Fricke juz pojechal w tym sezonie w barwach Coventry w meczu z Leicester, w 4 biegach zdobyl 8 pkt wiec to nie jest jakis ogorek, na kolarza Nermarka moze wystarczyc aczkolwiek zycze powodzenia, natomiast sam gram Covattiego tylko w SB z dodatnim handi +0,5 pkt
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
aikman;4490743[B napisał:
Daniel Nermark -2 (v Max Fricke +2) @ 1.90 Bet365[/B]

O ile się nie myle to będzie pierwszy mecz w BEL niemca i w tym upatruje lepszej jazdy Nermarka.Typ nieco ryzykowny jednak za drobniej lub do jakiegoś dubelka warty ryzyka.Spodziewam się dobrej jazdy całego Birmingham i jakiejs przyzwoitej postawy Nermarka choć to też różnie może być:razz:
????????????
Człowieku nie ośmieszaj się... Po pierwsze Fricke to żaden Niemiec tylko Australijczyk, po drugie jechał 2 mecze w Elite League zdobywając 7 i 8 punktów. Twoje posty to jest jedna wielka komedia w tym dziale, zresztą syf tutaj niczym na sportowych faktach w komentarzach.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jeśli chodzi Tobie o &quot;Niemca&quot;, czyli Australijczyka Maxa Fricke to startował on już w meczach British Elite League w tym sezonie jak i w poprzednim.
Poziom tego działu jest ostatnio katastrofalny, praktycznie każdy post wprowadza użytkowników w błąd lub jest popierany analizą typu &quot;czuję, że dzisiaj nie zawiedzie&quot;, &quot;presja go pokona&quot;, &quot;nie zna tego toru&quot; (mimo, że jeździł kilka lat w tym klubie), &quot;musi się przełamać&quot;.
Mógłbyś zacytować jakiś post bo przejrzałem ligę polską, szwedzką, gp, pary w Landshut i jakoś nie znalazłem tego co cytujesz. Jak już coś piszemy panowie popierajmy to faktami, a nie piszmy głupot.
 
P 19

paciu34

Użytkownik
:
Mógłbyś zacytować jakiś post bo przejrzałem ligę polską, szwedzką, gp, pary w Landshut i jakoś nie znalazłem tego co cytujesz. Jak już coś piszemy panowie popierajmy to faktami, a nie piszmy głupot.
myśli że jest &quot;ZNAWCOM&quot;
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jeden koleś walną, że Fricke to Niemiec, ok dobre śmieszne, ale nie przesadzajmy, że ten dział jest katastrofalny przez jednego rodzynka. Pełno tu hejterów jak na SF, który udzielają się tylko by kogoś poniżyć, ale są też fajne typy np. Robsona, Jacquesa, Raduli czy kapsztiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
bardzo interesujące spotkania dziś i dwie propozycje ode mnie.
Nielsen -1 v Starke @ 2.05
Bet365
super linia, super kurs. Nielsen objeżdżony i notujący dobre wyniki na owalu w Manchesterze: 7,8,8. Nie przypominam sobie żeby Starke miał okazję startować na torze Asów co już jest dużym udogodnieniem dla powodzenia zakładu, bo obiekt jest bardzo specyficzny. Wielce prawdopodobne 5 startów w wykonaniu obu panów, jeśli Stefan zrobi tyle ile zwykł robić do tej pory czyli 7-8 to nie będzie problemów z rozliczeniem typu na zielono. Paul na wyjazdach mocno przeciętny i dziś będzie podobnie, rudzielec zgromadzi 3-4 oczka więcej.
A. Morris +4 v Garrity @ 1.66
Lakeside @ 1.1
1.83
bet365
Morris bardzo przyzwoity, handi o jakiś punkt może dwa zawyżone. Jason miał być pewniakiem na rezerwie, jednym z objawień ligi, a jest solidnym średniakiem. Nie wierzę w jego kosmiczny mecz mimo niezłych wspomnień z torem w Wolverhampton. Morrisowi wystarczy uciułać 5-6 punktów, a jest w stanie przywieźć nierówno prezentujących się zawodników Coventry jak i w bezpośrednim pojedynku z Garritym nie jest bez szans.
Do dubla dokładam Lakeside na podbicie kursu. Argumentować nie trzeba, Brak Bjerre, słaby Schlein i przeciwko nim prawdziwy kolektyw gdzie każdy oprócz Morleya może pojechać na 5:1 jeśli tylko PUK tam nie pojedzie. Spokojne zwycięstwo Młotów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 42

scorpionx

Użytkownik
Odemnie dziś
Mikkel B Jensen v Rory Schlein x1,90 bet365 ⛔ MBJ tragedia, najgorszy mecz w sezonie na wyspach
Bardzo fajna oferta, Jensen jeździ bardzo dobrze w anglii, nie schodzi poniżej poziomu 8 pkt, tymbardziej na swoim torze. Co prawda ostatnio miał wpadke i uzyskał 3pkt ale myślę że to wyjątek. Schlein w Anglii cieniutko, średnio zdobywa 4-5 pkt i kompletnie niczym się nie wyróżnia. Nie przypominam sobie na tą chwile kiedy on wygrał jakiś wyścig w Elite League. Ostatnio z cienkim Brummies zdobył 5 pkt. Dla mnie oferta dnia.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Na dzisiaj 2 typy, nie mam czasu na wnikliwe analizy wiec bedzie krotko, licze ze bedzie + chociaz w polowie taki jak wczoraj na Szwedzkiej :cool: :

Maciej Janowski over 7,5 w 4 startach 1.80 STS 7/10 ⛔ :;/:
Poole jedzie dzisiaj ze slabym obecnie Coventry. Andersen i Harris bez formy, Fisher po niezlym poczatku tez sie pogubil. Garrity i Hansen powinni byc z kolei dostawcami punktow dla gospodarzy. Janowski jedzie pod 11 i ma calkiem fajne pola i rozklad biegowy. Przy kursie 1.80 wchodze dosc grubo. Jezeli Janowski nie zawali znowu 1 startu to jestem spokojny o te 8 punktow.
Poole Pirates (-14,5) - Coventry 1 2.15 STS 3/10 ⛔ :;/:
Fakt, biorac pod uwage mozliwosc jokera ze strony Coventry handi -14,5 to sporo.... ale kurs 2,15 przy na prawde slabej formie zwlaszcza liderow Coventry jest warty pogrania za nie wygorowana stawke. Licze, ze Janowski - Ward - Pawlicki sami zrobia 32-34 pkt a Milik, Grajczonek i rezerwa powinni dorzucic te okolo 20pkt. Ja probuje.
Zycze sobie i wam powodzenia bo znowu duza stawka w grze.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
A ja zagram dzisiaj w STSie następująco:
Harris under [email protected]
Liczą się 4 pierwsze biegi, a gdzie on ma zdobyc te 6 pkt?
Wystarczy spojrzeć na jego biegi:
Janowski Garrity Pawlicki Harris
Andersen Janowski Harris Milik
Garrity Ward Harris Grajczonek
Ward Andersen Pawlicki Harris

Kogo on chce objechac? Przy odrobinie szczęscia raz objedzie Garrity&#39;ego, i jakims cudem moze Grajczonka lub Milika. Reszta nie do objechania w aktualnej formie Krzyśka.
Do tego dochodzi trudny teren jakim jest Pool. Mają mnie przekonać 7 pkt zdobyte w poniedziałek ? ???? Dobre sobie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Josh Grajczonek(-1)-Kenneth Hansen 1 @ 1,83 Bet365⛔
Josh na Wimborne Road jest skuteczny i zdarzały się już w tym sezonie mecze, gdy przywoził powyżej 10pkt. Jak na zawodnika pod numerem 2 to dobrze sobie radzi i z tymi mocniejszymi rywalami, a dzisiaj mecz z Pszczołami, które nie mają bardzo kim straszyć. Na dobrą sprawę, to Josh jest w stanie każdego z gości objechać, bo Hans czy Harris to żadne tuzy, chociaż ten pierwszy w Anglii nie najgorzej lata. Hansen będzie miał mega trudne zadanie, bo Ward, Pawlicki czy Janowski są poza zasięgiem, a z Grajczonkiem czy Milikiem też łatwiej nie będzie. Do tego Newman z rezerwy jest w stanie fajnie punktować, więc naprawdę mega ciężko będzie mu objeżdżać rywali. Jeśli pojedzie pod 4, to w parze będzie miał raz Fishera, a raz Andersena w tych trudniejszych biegach i na nich pewnie też coś potraci. Dla mnie to powinno oscylować w okolicach 8:5.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Mads Korneliussen over 6,5 x1,80 ODWOŁANY
Bardzo fajna oferta. Mads ostatnio jest w wyśmienitej formie. Wczoraj zdobył komplet 17+1 i poprowadził w lidze duńskiej gości do zwycięstwa. Co prawda lwy w EL ostatnio jechały aż 3 tygodnie temu ale trzy ostatnie mecze punktował: 8,13,13.
Jego forma zaprocentowała kontraktem w polskiej lidze w Łodzi. Uważam że jest to wyśmienity ruch działaczy z Łodzi. Przy aktualnej formie będą mieli z niego pożytek. Przy braku Lindbecka i Doyla to on zapewne będzie liderował w spotkaniu w Gnieźnie.
Do dubla dodałem
Prz. Pawlicki under 8,5 x1,67 ✅ Weszło po dwóch jego biegach : )
Poole jedzie na wyjeździe z liderami z Kings Lynn na bardzo trudnym terenie. U gospodarzy bryluje PUK, ostatnio zdobył 21pkt w EL. Do tego grożny u siebie Schlein i nieprzewidywalny Woffinden (gość). W swojej drużynie każdy jest w stanie odebrać mu punkty. Myśle że w 4 startach zakręci się wokół wyniku 6-9pkt. Ta oferta jest bardziej ryzykowna ale kto nie ryzykuje nie wygrywa ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Janowski poniżej 7 oczek @2,0 b365 ⛔
Warto zabezpieczyć się równe 7, @6,5 w razie czego.
Maciej zna tor w King&#39;s Lynn, ale co z tego jak w Anglii jeździ bardzo przeciętnie. Mówie tutaj o sezonie 2012 gdzie zazwyczaj przekraczał na domowym torze 7 oczek. 2 lata w żużlu to bardzo dużo, teraz jeździ dla Poole i jeździ ni jak. Wczoraj 6 oczek w 4 biegach, świtny początek, później 2 biegi zawalone. W tym sezonie zaczął b. dobrze później coraz gorzej ostatnie 5 meczy Maćka to 6, 6, 6, 6, 6 wszystko w 4 biegach. Stąd ta linia na poziomie 7. Można by wierzyć, że dziś nastąpi przełamanie, ale przeciwnik jest mocny dziś. Pierwszy bieg Polaka vs Schlein, Woffi, Pawlicki, ciężki bieg. Później nieco łatwiej bo z Darcym na Schleina i Lamberta. 3 start to znowu Pawlicki vs Iversen i Porsing. Niesądze by Maciek zdołał wygrać jakikolwiek z tych 3 biegów. 4 start to bieg 13nasty gdzie pojedzie z tuzami; Wardem na Iversena z Woffim. Bardzo trudne biegi przed Janowski, nie wróże mu dziś więcej niż 6 oczek. Znajomość toru mu nie pomoże. Obiecałem sobie, że po opadach nie warto grać przeciwko gościom, bo zazwyczaj gospodarze tracą atut swojego toru, ale dziś warto zagrać under Maćka. Jeśli w Poole ze słabszymi przeciwnikami, nie potrafi zdobyć 7 pkt to dlaczego to miałoby mu się udać na torze w King&#39;s Lynn?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jacob Thorssell-Cameron Woodward 1 @ 1,80 Bet365✅9:8
Szwed u siebie na Monmore Green jeździ bardzo dobrze i równo. Najgorszy wynik to 5pkt, ale generalnie to kręci się w okolicach 7-8pkt, co uważam za dobre wyniki. Raz nawet przywiózł 11 w 4 startach, ale aż takich cudów się nie spodziewam dzisiaj. 2x łatwiejsze biegi oraz 2x z Woffindenem w parze, który mu nie raz pomagał i przyjeżdżał przed Taiem, a rywalami będą tam: Bjarne i Lahti oraz Kylmakorpi i Michelsen. Moim zdaniem do zrobienia jest kilka ładnych punktów spokojnie, a w tych łatwiejszych biegach to tak 5-6pkt to jest mus. Cam początek sezonu tragiczny i dlatego poleciał na 4, a tam już jest lepiej. Również ma dwa łatwe biegi, ale w tych trudniejszych, to raczej nie zapunktuje. Najpierw z Kylmakorpim w parze, a przeciwko nim Tai i Piotrek, a więc inny wynik niż 5:1 dla Wilków jest praktycznie niemożliwy. Potem z Bjarne w parze, a przeciwko nim Piotrek i Wells czyli też nie łatwo. Łatwiejszy rozkład ma Thorssell oraz jedzie u siebie, więc myślę, że powinien tutaj wygrać w stosunku 8:6 na moje oko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majin33 211

majin33

Użytkownik
Przemysław Pawlicki over 6,5 w 4 startach 1,62 sts 8/10 ✅✅✅ Easy Money :cool:
Linia 6,5 na Pawlickiego na jego torze? biore w ciemno. Poole jedzie dzisiaj z zawsze groznym Kings Lynn. Prym wiedzie tam Iversen. Do tego swietny Bjerre odczuwajacy jednak chyba jeszcze skutki kontuzji. Poole jedzie juz bez Holdera za ktorego wystartuje przecietny Lewis Bridger. Pawlicki z Wardem musza pojechac swoje jako liderzy Poole, linie 6,5 biore w ciemno za spory hajs. Zycze sobie i wam powodzenia.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Przemysław Pawlicki over 6,5 w 4 startach 1,62 sts 8/10
Linia 6,5 na Pawlickiego na jego torze? biore w ciemno. Poole jedzie dzisiaj z zawsze groznym Kings Lynn. Prym wiedzie tam Iversen. Do tego swietny Bjerre odczuwajacy jednak chyba jeszcze skutki kontuzji. Poole jedzie juz bez Holdera za ktorego wystartuje przecietny Lewis Bridger. Pawlicki z Wardem musza pojechac swoje jako liderzy Poole, linie 6,5 biore w ciemno za spory hajs. Zycze sobie i wam powodzenia.
Bridger jedzie za Janowskiego, nie za Holdera. Typ popieram niska linia na Przemka.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lewis Kerr(-2)-Jason Garrity 1 @ 1,76 Bet365✅13-4

Lewis jest w ostatnim czasie w genialnej formie. Wyniki ponad 10-punktowe nie stanowią dla niego problemu, co chociażby pokazał w dwumeczu z Poole i u siebie i na wyjeździe. Forma jak się patrzy, a dzisiaj dodatkowo drugim rezerwowym będzie Mallett czyli możliwe, że pojedzie więcej niż te swoje 4 starty, które ma zagwarantowane, a to ważne, bo i po Garritym spodziewam się większej ilości jazdy, gdyż Sajeant jest od niego słabszy. Garrity też dobre występy, bo kręci się cały czas w okolicach 7-9pkt. Panowie dwa razy - co najmniej - spotkają się w starciach bezpośrednich i tam Kerr musi zbudować swoją przewagę. Na moje oko wygląda mi to mniej więcej na 12:7.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nicklas Porsing(-3)-Ryan Fisher 1 @ 2,15 Bet365✅10-2

Może i wysokie handi ale moim zdaniem warto. Nicklas ostatnio co raz lepsza forma i stał się dobra drugą linią wśród Gwiazd. Do tego dwa łatwe wyścigi, w których spokojnie 6pkt do zrobienia, a w pozostałych dwóch myślę, że tak ze 3 oczka też jest w stanie wyrobić, więc moim zdaniem zakręci się w granicach 8pkt spokojnie. Fisher po przejściu pod numer 3 jeździ dużo gorzej, bo i styczności nie ma już z tymi słabszymi zawodnikami. Dzisiaj naprawdę mega trudne biegi i na dobrą sprawę, tylko ten 8 jakoś tak łatwiej wygląda, ale też nie jest powiedziane, że polata tam sobie. Ostatnio występy w granicach 1 punkta też nie były rzadkością i naprawdę cieniutko to wyglądało, a zatem jest value i warto spróbować.
 
bugs-bunny 16

bugs-bunny

Użytkownik
Chris Harris under 6.5 (pierwsze 4 biegi ) 1,75 sts
Jaką formą Harris obecnie dysponuję doskonale widać Pszczoły jadą z faworyzowanym liderem a więc każdy bieg będzie ciężki
1.Schlein, Bjerre, Fisher, Harris
2. Schlein, Lambert, Andersen, Harris
3.Iversen, Porsing, Fisher, Harris
4. Iversen, Bjerre, Andersen, Harris
dla dobrze jeżdżącej ekipy z Kings Harris nie będzie zagrożeniem . Oczywiście kilka punktów urwie ale 7pkt w pierwszych czterech biegach nie zrobi ostatni taki przypadek w jego wypadku miał miejsce 19.04 w meczu z Leicester a tutaj przeciwnik jest zdecydowanie bardziej wymagający.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom