>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CasiNETo freerolle

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
EUREKA!!! baz a nie jest przypadkiem tak ze na karte zwrucili ci depo.a hajs mzoesz teraz wyplacic na konto bankowe.a w zasadzie musisz bo na karte moze wyplacaja tylko tyle ile depozyt.sprubuj jutro!!tak sobie teraz tak grałem i mnie oswieciło ????
 
baz 25

baz

Użytkownik
EUREKA!!! baz a nie jest przypadkiem tak ze na karte zwrucili ci depo.a hajs mzoesz teraz wyplacic na konto bankowe.a w zasadzie musisz bo na karte moze wyplacaja tylko tyle ile depozyt.sprubuj jutro!!tak sobie teraz tak grałem i mnie oswieciło ????
ja całą kase wypłacałem na konto bankowe, innej opcji nie miałem, ale teraz zauważyłem ze pojawiła się opcja moneybookers !! tak ze room się chyba rozwija, więc moze przes te skany nie chcieli wypłacić.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja całą kase wypłacałem na konto bankowe, innej opcji nie miałem, ale teraz zauważyłem ze pojawiła się opcja moneybookers !! tak ze room się chyba rozwija, więc moze przes te skany nie chcieli wypłacić.
no no baz masz rację, to weszło dzisiaj, bo wczoraj w nocy tego jeszcze nie było, to teraz warto grać w turkach :spokodfhgfh:
 
baz 25

baz

Użytkownik
to nie pierwszy raz tak się stało że nie działał, spokojnie !, ps. ja dalej czekam na wypłatę
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
a zleciłes na moonebokers? i musze ich pochwalic napsiałem emaila do nich to odpisali po chwili.
Dear User,

We apologize for the late answer. Our servers are under maintenance now. That is the reason why you cannot login in. Please, try to connect later and if it is not successful, do not hesitate to contact us!

That is why we credited your prize money back to your CasiNETo account because first you have to make at least one successful deposit using any of the available methods in the amount of the corresponding required minimum and then use such amount to place a bet at least once in order is eligible for withdrawal.

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us!

Sincerely,
Eva
CasiNETo Support Team
 
baz 25

baz

Użytkownik
a zleciłes na moonebokers? i musze ich pochwalic napsiałem emaila do nich to odpisali po chwili.

Dear User,

We apologize for the late answer. Our servers are under maintenance now. That is the reason why you cannot login in. Please, try to connect later and if it is not successful, do not hesitate to contact us!

That is why we credited your prize money back to your CasiNETo account because first you have to make at least one successful deposit using any of the available methods in the amount of the corresponding required minimum and then use such amount to place a bet at least once in order is eligible for withdrawal.

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us!

Sincerely,
Eva
CasiNETo Support Team

mam pytanie jak rozumiecie to zdanie które pogrubiłem ??
 
G 0

godel

Użytkownik
btw szukałem na ich stronie kodow z 200% od wpłaty ... i nie moge znalesc a po prawej jest wielki baner 200% ale tam jest tylko download ... ktos zna warunki tego bonusu ?: ile pkt etc?:d
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
czyli jeden all in za 20$ i powinni wypłacić.wpłaciłem własnie na mooneybokers żeby jutro te depo zrobić.i sie ładnie wkur.... baba w okienku mi wpisałe jakięs lewe id w tytule.ciekawe co zrobi mooneybokers czy zaksieguje ta flote czy zwróci.albo potrąci sume.albo wogóle mnie zbanują i wtedy by była lipa bo niemiał bym jak wyplaćic tej floty,ani u innych buków jak grać.ehh z deszczu pod rynne ????
do tego gg niedziała
doszedłem już co to za id . ta locha z banku mi wpisała id transakcji bankowej zamiast moje.całe sczescie ze to nie jest id jakies osoby. wiec chyba hajs zaksieguja ewentualnie zwróca.a jak konto zablkouja to juz wogole &quot;niefart miesiąca&quot;
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
btw szukałem na ich stronie kodow z 200% od wpłaty ... i nie moge znalesc a po prawej jest wielki baner 200% ale tam jest tylko download ... ktos zna warunki tego bonusu ?: ile pkt etc?:d
widze tylko kod FTDB0808 ale to jest 100% ciekawe jakie warunki obrotu albo punktów ale mysle ze nie powinno byc zbyt trudno....
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
mam pytanie. czy jesli obecnie na koncie mam 70 $ i wplace 20 przez mb, to bede musial obrocic 90$ czy tylko te 20 ktore wplacilem? pozdro.
 
Do góry Bottom