>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CasiNETo freerolle

G 0

godel

Użytkownik
jakie stoły gracie ?:d
no nic ;d muszę kręcić 20$ :d na mb
chyba ze jest ktos zainteresowany wymiana ;d on mi 20$ na mb a ja mu 30$ w casineto wysylam ????
jak ktos chce to walic na priva
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to nie pierwszy raz tak się stało że nie działał, spokojnie !, ps. ja dalej czekam na wypłatę
a obracales tym depozytem? i na skany co im wyslales cos odpisali?
i jescze jedno pytanie korzystal ktos z promocji od depozytu?jakie sa wymagania żeby móc potem wypłacić a nie użerać sie z nimi?
wogóle to powini zaproponować temu tenisisce MARDY FISH.reklamowanie tego poker roomu bo co tam sie dzieje szczególnie w nocy to przechodzi ludzkie pojęcie ????
 
baz 25

baz

Użytkownik
a obracales tym depozytem? i na skany co im wyslales cos odpisali?

i jescze jedno pytanie korzystal ktos z promocji od depozytu?jakie sa wymagania żeby móc potem wypłacić a nie użerać sie z nimi?

wogóle to powini zaproponować temu tenisisce MARDY FISH.reklamowanie tego poker roomu bo co tam sie dzieje szczególnie w nocy to przechodzi ludzkie pojęcie ????
tak, obracałem, obrót miałem już zrobiony przed tą wypłatą co mi ją anulowali. Na skany nic nie odpisali, dalej czekam na wypłatę.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
hehehno dojeb... tym pytaniem ???? ale próbuje znalesc wytlumaczenie czemu tej kasy nie wyplacaja?!
 
baz 25

baz

Użytkownik

ja nie wiem o co im chodzi znowu anulowali, a na maila co jest nie tak nie odpisują. Może faktycznie trzeba zrobić obrót nie tylko depozytem, ale to trochę bez sensu, obrót mam około 40 $ już po zrobieniu depozytu.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ehh to nie dobrze.a jesli każa zrobic obrót całoscia to trzeba sie dogadac i miedzy sobą ten obrót zrobić.ale zaczynam wątpić poważnie w tą wypłate.

Wpłaciłem 20$ obróciłem 20$ i zleciłem wyplate....
 
baz 25

baz

Użytkownik
wypłate cofneli po 2h.te 20$ które wpłacałes BAZ. zwrócili ?
nie zabardzo wiem, o co pytasz, gdzie wrócili ??

dalej tam się męcze z wypłatą, własnie przed chwilą zleciłem 50$ bo mam już 100, wypłacam to co ugrałem na stolikach, a nie w turniejach, może tym razem się uda, pisałem do nich już kilka maili, o co chodzi, ale nic nie odp. :-|
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
czyli nie warto tu grać? Bez szans z wypłatami?
Warto. Wypłaciłem 2x50$ na mBank kasa po okolo tygodniu. Teraz jest moneybookers myślę że również wypłacą bez problemu po wyslaniu jakiegos rachunku za prąd, gaz czy wyciągu z banku + skan dowodu.
Dawniej w tych freerollach gralo po 40osob czasami nawet nie startowaly z powodu malej ilosci graczy. To byla kopalnia złota. Teraz to już nie.
 
Do góry Bottom