>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2011

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Faktycznie Bwin sporo płaci za awans LDU. Wcześniej patrzyłem na awanse w Sportingbet i tam kursy są równe 1.85/1.85. Kurs 2.30 na awans LDU na pewno jest warty ryzyka, bo widzę, że nie tylko ja uważam, że LDU ma większe szanse na przejście do następnej rundy.

Do typu na Gremio trochę zniechęcają osłabienia, które wymienił kapszti. Chociaż i tak nie wierzę, że nie wygrają u siebie. Pogromu się już nie spodziewam, ale liczę chociaż na skromne zwycięstwo ekipy Porto Alegre.

Poza tym widzę, że Bwin wystawił wyższe kursy na Cruzeiro i Internacional. Myślę, że awans Cruzeiro po kursie 1.4 to dobry prezent, bo chyba nie ma innej możliwości niż awans Raposy. Tak samo w przypadku Interu trudno wyobrazić sobie inny przebieg dwumeczu niż ich awans, chociaż oni swoją grą tak bardzo nie zachwycają.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Santos po tym wymęczonym awansie zaczyna wszystko od początku i jest faworytem starcia z Americą. Wiadomo, że rewanż w Meksyku będzie trudny więc za tydzień muszą jechać z zaliczką i sądzę, że u siebie wygrają spokojnie. Santos w tej edycji może nie prezentuję się jakoś dobrze ale pamiętajmy, że w tej ekipie drzemie ogromny potencjał, który w każdej chwili może eksplodować i może dać to kapitalny efekt dla zespołu. Ofensywa prezentuję się genialnie. Ganso, Neymar, Elano, Ze Eduardo to kwartet jaki chciałby mieć u siebie każdy trener w Ameryce Płd. ale pewnie także i w wielu mocnych europejskich klubach. Za nimi są Danilo, który też wiele daje w ofensywie oraz kapitalny defensywny pomocnik Arouca. Problemem jest defensywa, gdyż Santos w tej edycji tylko w pierwszym spotkaniu nie stracił gola, a tak tracił chociaż jednego w każdym z pozostałych 5 spotkań. Jednak America pewnie przyjedzie bronić się na Vila Belmiro. Do tej pory na wyjazdach nie idzie im zbyt dobrze, jeśli nie powiedzieć, że słabo. Dwie porażki 3:1 z Argentinos i 3:2 z Fluminense oraz remis 0:0 z Nacionalem, który dał im awans pokazuję, że dużo lepiej czują się na własnych śmieciach, aniżeli na wyjazdach. Widzę, że w ataku zabranie Matiasa Vuoso co mnie niezmiernie dziwi, gdyż to chyba ich najlepszy napastnik jak mniemam ale tutaj o gościach pole do popisu zostawiam TrackBank&#39;owi, gdyż to on specjalistą od piłki meksykańskiej jest największym na tym forum. Jak więc widać przewaga boiska, lepszy skład oraz ostatnio dobra forma graczy Santosu pozwalają wierzyć, że to oni sięgną po zwycięstwo najbliższej nocy.
Santos
Rafael; Jonathan, Edu Dradena, Durval e Léo; Arouca, Danilo, Elano e Paulo Henrique Ganso; Neymar e Zé Eduardo

América

Guillermo Ochoa; Aquibaldo Mosquera, Diego Cervantes, Juan Carlos Valenzuela e Oscar Rojas; Rosinei, Diego Reyes, Daniel Montenegro e Pavel Pardo; Vicente Sánchez e Ángel Reyna
Moje typy:
Santos @ 1,37 Bwin✅1:0
Santos(-1) @ 2,05⛔
Santos Over 1,5 @ 1,45⛔
Santos strzeli w obu połowach @ 2,10⛔
America nie strzeli @ 2,10✅


W kolejnej parze, gdzie zagra brazylijski zespól czyli mecz Once Caldas-Cruzeiro jakoś nie mam pomysłu na pierwszy mecz. Wiadomo, że bitym faworytem tej potyczki są gracze Cruzeiro ale pierwszy mecz może być taki wyrównany, gdyż nikomu w Kolumbii łatwo się nie gra. Ja tutaj bym próbował, jeśli już to poszukać jakiegoś undera, gdyż spodziewam się, że Cruzeiro zagra spokojnie.
Co do Estudiantes to jakoś ciężko mi typować. Sercem jestem za Cerro i to im będę kibicował, bo spodobali mi się w kilku meczach ale rozum podpowiada, że to Estudiantes jest faworytem dwumeczu, a na pewno pierwszego spotkania w La Placie. Ja jednak odstępuję od typowania tego spotkania.
Jeszcze został mecz w Tuxtli. Tutaj już w ogóle nie mam zamiaru typować. Dziwi mnie, że buki faworyzują w tym dwumeczu Jaguares, które moim zdaniem jest słabsze. Ale cóż jeśli wygrają minimalnie ten mecz to wtedy na pewno spróbuję zagrać w rewanżu na Junior, który w fazie grupowej pokazał chociażby z Gremio, że grać potrafi nieźle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Pierwsze dwa mecze za nami i w obu meczach wynik mnie trochę zdziwił... Gremio totalnie zawiodło, chociaż duży wpływ na wynik miała czerwona kartka Borgesa w 34 minucie meczu. Szkoda tylko, że sędzia nie był do końca sprawiedliwy, bo jeżeli dał kartkę Borgesowi, to tak samo mógłby pokazać czerwoną kartkę zawodnikom Catolicy przynajmniej w dwóch sytuacjach... Szkoda Gremio, bo na wyjeździe będą mieli ciężko o awans. Chociaż Brazylijczycy (Santos i Fluminense) pokazali już w tym roku w CL, że nie ma rzeczy niemożliwych i wystarczy się spiąć na sam koniec. Może Gremio też uda się zaskoczyć w meczu w Chile.

Drugiego meczu nie oglądałem, ale wynik mnie trochę zaskoczył. Nie spodziewałem się tak wysokiego zwycięstwa gospodarzy, a teraz sytuacja LDU jest nieciekawa. Trzy bramki to chyba za dużo, żeby odrobić to w rewanżu. Tym bardziej, że osłabili się przed rewanżem czerwonymi kartkami (Reasco i Bolanos).

Dzisiejsze mecze raczej odpuszczam. Zastanawiam się jedynie nad Santosem, chociaż kurs trochę niski jak na takie spotkanie. Resztę odpuszczam: Estudiantes bez formy i zbyt słaba forma, Cruzeiro wcale nie musi osiągać jakiegoś dobrego rezultatu na wyjeździe, żeby awansować, a o ekipach Junior i Jaguares niewiele wiem, więc się nie wypowiadam.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No mnie zdziwił wynik Gremio. Niestety co by nie mówić to słaby mecz w ich wykonaniu. Początek jeszcze atakowali z pasją ale potem już cienko. Catolica przyjechała się bronić i nastawiła na kontry czym tylko potwierdziła te słowa:
Gremio narzuci swój styl gry, a Catolica będzie kontrować w takim razie. Osłabienia Gremio jednak są. Jeżeli dobrze kojarze to Catolica narobiło w poprzedniej edycji sporo kłopotów Flamengo na Maracanie grając właśnie z kontry.
No brawo Robson za wyczucie tego. I niestety Lucas Pratto po raz kolejny pokazał, że potrafi wykorzystywać dobre okazje i La UC mogą na niego liczyć. Fakt, że goście nie powinni dokończyć tego spotkania w 11, gdyż sami sporo i ostro faulowali, a najbardziej odczuł to Fabio Rochemback ale nie ma co się usprawiedliwiać tym tylko trzeba było grać. Na uwagę zasługuję piękny gol Douglasa z dwudziestu kilku metrów.
W drugim meczu spodziewałem się dwu lub trzy bramkowego zwycięstwa Velezu. Ciekawe jakie kursy będą na awans, bo i tak bym spróbował na LDU za jakąś drobną stawkę, bo już przecież wygrywali i wyżej niż 3:0 u siebie i to z mocnymi rywalami. Tutaj podobały mi się asysty przy golach Fernandeza. Najpierw kapitalna wrzutka z boku Santiago Silvy, a potem rajd Juana Martineza i po sprawie było już praktycznie.
 
S 0

slaweczek

Użytkownik
Dzisiaj w nocy odbyły się kolejne mecze 1/16 Copa Libertadores.
W meczu który oglądałem Santos męczył się strasznie z broniącą się całym zespołem America Meksyk by wygrać tylko 1-0 i będzie bardzo ciężko obronić to Brazylijczykom w Meksyku,który ze względu na wysokość nie leży im.
Natomiast świetny wynik uzyskał inny klub z kraju kawy
Cruzeiro ,które pokonało Once Caldas na wyjeździe 2-1 i powinno awansować.
W meczach Estudiantes - Cerro Porteno i Jaguares - Junior Barranquila
były remisy odpowiednio 1-1 i 0-0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczorajszej nocy zawiódł mnie Santos, gdyż liczyłem, że strzelą te dwa gole, a tutaj tylko jeden. Niby zwycięstwo 1:0 to najlepsze z tych jednobramkowych ale obawiam się, że może to im nie wystarczyć, bo tak jak pisał mój przedmówca to wysokość zrobi swoje, a i America inaczej gra u siebie. Cruzerio już praktycznie w kolejnej rundzie po wygranej z Once. W pozostałych meczach remis Estudiantes czyli tak jak sądziliśmy, że nie warto ich brać oraz remis w Meksyku, który przybliża Junior i na nich postawię w rewanżu, jeśli będzie fajny kurs.
Dzisiaj dwa mecze ale chyba zrezygnuje z jakiegokolwiek stawiania. Niby Fluminense powinno wygrać, bo rywal po mimo pierwszego miejsca w swojej grupie i drugiego bilansu spośród tej 16 to mocny taki nie jest. Problem w tym czy Fluminense odrobiło lekcję z fazy grupowej i zagra normalnie tak jak potrafi. Jeśli tak to pewnie awansują ale jeśli nie to mogą mieć spore problemy z Libertadem, który ma niezawodnego Pavlovicha w ataku.
Internacional czeka mecz z Penarolem w Urugwaju. Z jednej strony Inter jakoś ciężki do wyczucia oraz jak Kacmon pisał pod wodzą Falcao nie wiadomo czego się spodziewać ale Penarol mocny nie jest przecież taki więc z awansem problemu być nie powinno ale czy już dzisiaj wygrają czy zadowolą się dzisiaj remisem?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Przed nami rewanże w 1/8 finału Copa Libertadores. Niestety CONMEBOL nie bardzo pomyślał i dał 4 ciekawe mecze w nocy z środy na czwartek, z czego aż 3 o tej samej porze. Przez to ominie nas oglądanie kilku ciekawych zmagań przez co niezmiernie ubolewam.
America-Santos(Pierwszy mecz 1:0 dla Santosu)
Tutaj chyba faworytem są gospodarze. W pierwszym meczu Santos co prawda wygrał 1:0 ale to się może okazać za mało. W fazie grupowej America wygrała wszystkie 3 spotkania domowe. Wiadomo, że też wysokość zrobi swoje i chyba tego najbardziej obawiają się Brazylijczycy. Jednak Santos pokazał już, że przyparty do muru potrafi wyrwać się z opresji(mecz z Cerro na wyjeździe). Czy i tym razem im się to uda?
Internacional-Penarol(1:1)
Tutaj zdecydowanym faworytem są gospodarze. Po mimo tego, że kibicuję Gremio, to jednak nie wyobrażam sobie ćwierćfinałów bez Colorados. Po prostu są zbyt mocni, by odpaść z Penarolem, który i tak osiągnął sukces wychodząc z grupy. Moim zdaniem tutaj spokojnie można próbować hc na gospodarzy.
Cruzeiro-Once Caldas(2:1 dla Cruzeiro)
Skoro Cruzeiro wygrało 2:1 w Kolumbii to teraz nie ma prawa nie wygrać znowu. Gracze Raposy są w znakomitej formie i aż nie chce się wierzyć, by po prosty nie rozbili Once, które ledwo co awansowało ze słabej grupy do 1/8 finału.
Liberad-Fluminense(3:1 dla Flu)
Po wygranej 3:1 w Rio gracze Flu są faworytami tej pary. Wydaję się, że nie powinni mieć już problemu z awansem ale należy uważać, bo Libertad u siebie strzelił w tej edycji w 3 meczach aż 9 goli ale należy pamiętać jednak, że rywale nie byli zbyt wymagający. Na pewno Flu nie może zlekceważyć rywala, bo wtedy Pavlovich i spółka mogą im spłatać figla.
Universidad Catolica-Gremio(2:1 dla Catolicy)
Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanym triumfem graczy z Chile. Ich gra opierała się na kontratakach oraz ciągłęj obronie i przy czerwonej kartce dla Borgesa udało się to kapitalnie. Właśnie zabraknie tego napastnika co może być problemem, bo teraz w ataku nie ma zbyt wielkiego wyboru. Młody Leandro, Junior Vicosa czy Diego Clementino muszą podołać zadaniu strzelenia co najmniej 2 goli. Jednak należy pamiętać, że Caracas wygrał z Catolicą na wyjeździe 3:1 to czego Gremio miałoby tego nie dokonać? Na pewno jest to najciekawsza para rewanżowa.

Cerro Porteno-Estudiantes La Plata(0:0)

W pierwszym meczu w La Placie padł remis 0:0. Estudiantes od 8 spotkań licząc razem ligę i Copa Libertadores nie zaznało smaku zwycięstwa. Jak na mistrza Argentyny to zdecydowanie za dużo. Teraz do awansu wystarcza im remis bramkowy ale czy są w stanie takowy osiągnąć skoro ostatnio przegrywali 0:4 z Velezem czy 0:3 z Cruzeiro? Moim zdaniem tutaj jest szansa dla Cerro, które ostatnio pokonało w derbach Olimpię i na pewno to doda im sił w walce o 1/4 CL.
Junior Barranquilla-Jaguares Chiapas(1:1)
Dla mnie po remisie w Meksyku faworytem są gracze Juniora. W grupie co prawda poza Gremio nie mieli mocnego rywala ale to samo można powiedzieć o Jaguares. Junior widziałem kilka razy i wiem, że jak Hernandez, Bacca i spółka przycisnął to robi się groźnie pod każdą bramką.
LDU Quito-Velez (3:0 dla Velezu)
Po tak wysokiej wygranej w Argentynie gracze Velezu są już jedną nogą w kolejnej rundzie. Jednak należy pamiętać, że LDU u siebie robiło już nie takie cuda. Ciekawe czy i tym razem uda się odrobić taką stratę z pierwszego meczu. 29 kwietnia tego roku minęło dokładnie 2 lata od ostatniej porażki LDU w pucharach na własnym stadionie!!!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Dzisiaj zaczynamy rewanże w 1/8 finału Copa Libertadores. Pierwszy mecz to America-Santos. Ciężko wskazać jest faworyta tej rywalizacji po jednobramkowym zwycięstwie Santosu u siebie na Vila Belmiro. Na pewno przewaga terenu jest po stronie gospodarzy. Co ciekawe mecz nie odbędzie się w stolicy - Ciudad de Mexico. America postanowiła zagrać na Estadio Corregidora w mieście Queretaro położonym na wysokości 3300 metrów nad pozimem morza. Nie ułatwi to zadania gościom, którzy do na miejsce przybyli po 16 godzinnej podróży, gdyż mieli spore problemy z pogodą podczas lotu. Gospodarze na dodatek nie mają żadnych problemów kadrowych podczas, gdy goście nie mogą skorzystać z Elano, który odniósł kontuzję w ostatnim meczu z Sao Paulo w ramach Paulistao. Jest to ogromna strata dla Santosu i w jego miejsce zagra Adriano podobnie jak z Cerro Porteno. Właśnie brak Elano może okazać się decydujący, bo jakoś nie przekonuję mnie do siebie Ganso po kontuzji i tutaj w pomocy może być mały kłopot. W tej sytuacji grę na siebie musi wziąć Neymar oraz Ze Eduardo, chociaż ten drugi to taki typowy snajper więc pewnie to Neymar więcej będzie rozgrywał. Wobec takiego problemu gości dla mnie faworytem staje się America i chyba warto zagrać ich zwycięstwo, które również może dać awans gościom.... Jeśli gospodarze wygrają 2:1 lub wyższe jednobramkowe zwycięstwo daje awans Peixe.
América-MEX
Guillermo Ochoa, Oscar Rojas, Aquivaldo Mosquera, Juan Carlos Valenzuela e Miguel Layún; Rosinei, Montenegro, Diego Reyes e Angel Reyna; Vuoso e Vicente Sánchez.
Santos
Rafael; Jonathan, Edu Dracena, Durval e Léo; Arouca, Danilo, Adriano e Ganso; Neymar e Zé Eduardo
Moje typy:
America @ 2,30 Bwin⛔0:0
America DNB @ 1,70
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Internacional - Penarol

Pierwszy mecz, który wpadł mi w oko. Zdecydowanie jestem za grą na Internacional. Ostatnio mniej oglądam piłkę, bo już nudna się robi i trochę wypadłem z obiegu w latino. Jednak wiele się chyba nie zmieniło i Internacional dalej jest jedną z lepiej zorganizowanych taktycznie drużyn w tej części świata. Piłkarze szykują się do meczu z Urugwajczykami. W ostatnich dniach pracowali nad techniką oraz próbowali różne warianty taktyczne. Ćwiczyli także stałe fragmenty. Do tego prace regeneracyjne w Jurmilo. Kadra jest gotowa na mecz, w tym powraca Bollati.

Dla mnie pewna 1.
Internacional - 1,40 w Tobet
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Nie wypada się nie zgodzić z Typerem36 Internacional to bardzo dobrze zorganizowana taktycznie ekipa obrona traci mało bramek u siebie w Copa Libertadores to nie wiem kiedy przegrali same zwycięstwa ,za to drużyna z Urugwaju na wyjazdach nie radzi sobie w ogóle .
Ja bym proponował over 1.5 gola Internacionalu kurs 1.50
Z Kapsztim pisałem o meczu który odbędzie się w nocy (America-Santos) drużynę z Brazylii czeka bardzo ciężkie spotkanie America u siebie bardzo dobrze gra mało traci i już pokazała jak grać z brazylijskimi drużynami(patrz mecz z Fluminense ,1 DNB też zagram.
Inne mecze opiszę jutro jak to widzę,po prostu dziś mi się nie chce.
edit
strasznie kursy poleciały na Santos hmmmm
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Co do spotkania America z Santosem, to według mnie ten wywalczony awans jest zasługą świetnej postawy w bramce Rafaela i dość słabej skuteczności strzeleckiej piłkarzy trenera Reinoso. Hmm, mecz można w sumie podzielić na takie dwa fragmenty które zadecydowały o &quot;porażce&quot; gospodarzy. Pierwszy - słaba skuteczność w ataku, drugi - bardzo dobra postawa między słupkami bramkarza gości Rafaela. O akcjach ofensywnych jak to przeważnie bywa, nie ma co raczej się rozpisywać, bo jak nie ma skuteczności to nie ma co liczyć na jakiekolwiek bramki, a na nie było okazji co nie miara. W pierwszej połowie powinno być spokojnie 3:0. O młodym bramkarzu należy nadmienić parę słów. W pierwszej połowie trochę niemrawo wyglądał, ale w drugiej to już tylko jego popis. Wybronił w ładnym stylu parę bardzo silnych piłek za pola karnego, którymi nękał go co jakiś czas Reyna ( na szczególną uwagę zasługuje obrana z 78 minuty meczu, 6:10 na filmiku ). Obrona popełniała kilka błędów, które piłkarze gospodarzy spokojnie wykorzystać, gdyby właśnie nie ten świetny 20-latek w bramce i nieporadność w ataku piłkarzy America. Ale też i Santos miał świetne okazję do pokonania Ochoa, m.in. piękny strzał Gonso z rzutu wolnego który trafił w słupek. Tak czy siak ważne że Santos jest w kolejnej rundzie, w której zobaczymy pojedynek ( najprawdopodobniej ) Inter - Santos. Oj będzie ciekawie ;)
Jakby ktoś nie widział meczu to tutaj jest skrót : Co do dzisiejszych meczów, to podzielam rację kolegów wyżej, Inter spokojnie powinien ograć Penarol, może nawet z jakimś handicapem.
Jeśli coś mnie poważnie zainteresuje postaram się to tutaj jeszcze dzisiaj napisać.
Robson // Z tego co się orientuje to Santos raczej trafi na Cruzeiro w next rundzie ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W nocy nie udało mi się wstać na mecz America-Santos. Może i lepiej, bo padł wynik 0:0 ale po tym jak zobaczyłem skrót to trochę żałowałem, gdyż America stworzyła mnóstwo okazji i tylko dzięki Rafaelowi w bramce Santos tego meczu nie przegrał i awansował dalej.
VS

Jak już napisano Internacional jest zdecydowanym faworytem tej potyczki. Kto jak kto ale zwycięzca sprzed roku nie może odpaść z jedną z najsłabszych na tę chwilę ekip w stawce, no i poza tym cel jest obrona tego tytułu sprzed roku. Na Beira Rio nie ma prawa dojść do niespodzianki, gdyż Inter zagra dzisiaj w najmocniejszym składzie, są podbudowani po wygraniu Gre-Nal w niedziele, a co najważniejsze ich rywal jest o wiele słabszy od nich. Dzisiaj trener Paulo Roberto Falcao ma do dyspozycji jak już napisałem wszystkich graczy i ja liczę w szczególności na Leandro Damiao, który na chwilę obecną jest chyba najjaśniejszą postacią tego zespołu. Jak widziałem ostatnio w dobrej formie jest Renan więc dzisiaj to również powinien potwierdzić dobrą grą i czystym kontem.

Internacional

Renan; Nei, Bolívar, Rodrigo e Kleber; Bolatti, Guiñazu e Tinga; D&#39;Alessandro; Rafael Sobis e Leandro Damião.

Peñarol

Sosa; González, Valdez, Guillermo Rodríguez e Darío Rodríguez; Freitas, Aguiar, Corujo e Mier; Martinuccio e Oliveira
Moje typy:
Internacional @ 1,38 Bwin⛔1:2
Inter(-1) @ 2,10⛔
Inter over 1,5 @ 1,50⛔
Penarol nie strzeli @ 2,00⛔


VS

Podobnie jak Inter w swojej parze faworytem jest Cruzeiro, które na chwilę obecną wygląda najlepiej ze wszystkich drużyn grających nie tylko w Copa Libertadores, ale w ogóle całej Ameryce Płd. Dzisiaj Cruzeiro najprawdopodobniej pokona Once Caldas i awansuję do 1/4 finału CL. W pierwszym meczu w Kolumbii Raposa wygrała 2:1 i dzisiaj mogą nawet zremisować albo przegrać 0:1 ale do tego raczej nie dojdzie, gdyż gracze będą chcieli się pokazać z dobrej strony przed swoimi kibicami na Arena do Jacare. Co prawda w ataku nie ma Wallysona, Thiago Ribeiro i Brandao, którzy zgłosili urazy i trener ich nie będzie dzisiaj eksploatował ze względu na finał Mineiro i dalsze fazy CL. W ataku więc wybiegną Dudu i Ortigoza, którzy również swoje powinni strzelić, a za nimi są Montillo czy Roger, którzy już nie raz zdobywali gole. Tak więc liczę na kolejny dobry występ Cruzeiro i ich wysokie zwycięstwo.
Cruzeiro
Fábio; Pablo, Victorino, Gil e Gilberto; Marquinhos Paraná, Henrique, Montillo e Roger; Dudu e Ortigoza

Once Caldas

Luis Martínez; Elkin Calle, Diego Amaya, Alexis Henríques e Luis Nuñes; Alexander Mejía, Harrison Henao, Claudio Mijabarre e Carlos Carbonero; Dayro Moreno e Wason Rentería
Moje typy:
Cruzeiro @ 1,33 Bwin⛔0:2
Cruzeiro(-1) @ 1,95⛔
Cruzero Over 1,5 @ 1,42
⛔

VS

Po pierwszym wygranym przez Fluminense meczu 3:1 to właśnie gracze z Brazylii są faworytem tego dwumeczu. Jednak Libertad u siebie na pewno się nie podda i wyjdzie z zamiarem odrobienia tej straty. Moim zdaniem nie są bez szans strzelić jakieś bramki rywalom, gdyż obrona Flu w tej edycji nie stanowi kolektywu co widać było już w fazie grupowej. Ja ten mecz odpuszczam ale wrzucam poniżej składy dla zainteresowanych.
Libertad-PAR
Vargas; Bonet, Canuto, Portocarrero e Samudio; Cáceres, Gamarra, Rojas e Ayala; Núñez e Pavlovich.

Fluminense

Ricardo Berna; Mariano, Gum, Edinho e Julio Cesar; Valencia, Diguinho, Marquinho e Conca; Fred e Rafael Moura

VS

No i chyba najciekawsza para 1/8 finału, po tym co wydarzyło się przed tygodniem. Nieoczekiwanie to Catolica zwyciężyła na stadionie w Porto Alegre i to teraz mistrz Chile jest faworytem tej rywalizacji. Gremio musi się spiąć i powalczyć o awans i możliwe, że posadę trenera Renato Gaucho, bo czytałem, że brak awansu i porażka w Gaucho mogą oznaczać koniec epoki tego trenera. Dzisiaj poza stratą z pierwszego meczu problemem jest duże osłabienie Gremio. Trener Renato nie może skorzystać z: Victora, Gabriela, Lucio, Fabio Rochembacka, Williana Magrao, Borgesa, Andre Limy oraz wyrzuconego już z klubu Carlosa Alberto. Jak widzimy tych nazwisk jest 8, a że do rozgrywek mogło być zgłoszonych 25 graczy, to dzisiaj do Chile pojedzie tylko 17 graczy!!! Ciężko mi uwierzyć w awans Tricolores chociaż bardzo bym tego chciał. Liczę, że powalczą i pokażą ciekawy futbol. Goście bez osłabień, ale znowu trener Pizzi postanowił zagrać defensywnie. Na wyjeździe przyniosło to skutek, a czy teraz tez? Zobaczymy ale skoro Caracas mógł wygrać na San Carlos 3:1 to czego tego nie może zrobić Gremio?...
Universidad Católica-CHI
Garcés; Valenzuela, Martínez, Henríquez e Eluchans; Costa, Ormeño, Silva, Meneses e Cañete; Pratto.
Grêmio
Marcelo Grohe, Mário Fernandes, Rafael Marques, Rodolfo e Gilson; Vilson, Adílson, Fernando (Escudero) e Douglas; Leandro e Júnior Viçosa
Moje typy:
BTS @ 1,50 Bwin⛔1:0
Over 2,5 @ 1,65⛔
Gremio(+1) @ 1,70⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Najciekawszy mecz według mnie w Chile i tutaj ekipa z Chile nie bez powodu jest faworytem ,u siebie grają bardzo fajną dla oka piłkę Gremio czeka bardzo bardzo ciężki mecz ja ze względu na to że obie ekipy grają ofensywny futbol proponuje over 2.5 1.70⛔ bet365 choć osłabienia u gości spore to tak naprawdę liczę na 2 bramki gospodarzy i honorową Gremio.Trzeba przyznać że bardzo mądrze Catolica zagrała na wyjeździe i pewnie będą chcieli strzelić szybką bramkę wtedy Gremio się otworzy i będzie bardzo ciekawie .Nie skreślam z miejsca brazylijczyków ale naprawdę będą musieli zagrać ryzykownie a zarazem ostrożnie w obronie bo kontry Catolici są zabójcze przekonali się już o tym.
Cruzeiro powinno wygrać bez problemów i 1.30 ⛔biorę z miejsca na nich.

Kapszti defensywnie grając Catolica jest w stanie strzelić 2 bramki u siebie nie będą się tego kurczowo trzymać jestem tego pewny.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Patrzac na kursy to zdecydowanie bardziej opłaca sie grac na Gremio zakład bez remisu na pinn kurs 3,030, a na czysta 2 4,170

Wiadomo Gremio osłabione, ale wg mnie nie sa na straconej pozycji, bezpiecznie mozna zagrac DNB po b.dobrym kursie 3
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Internacional za burtą ... hehe ale z tego co widziałem nie zasłużyli nie byli w stanie strzelić więcej niż 1 bramki.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
jakie wyniki:grin:????
brazylijskie zespoły na kolanach
Cruzeiro do 0:2 nic nie grało .... Wyszli przeczekać 90 minut i zasłużenie przegrali .... Goscie 1 gol (2,6) i 2 gol (6,0) i brak 3 gola(2.0 ale tutaj juz był niezłu fart ;)..)siedzi ;)

Tak masz racje ???? Poprawione :p
Z drugiej strony wczoraj Santos na lajcie mógł przegrac (ogladałem cały meczyk) Cruzeiro jak dla mnie załuzona porażka ale Inter pech na maksa .... Powinni strzelic na 2:0 jak były szanse i byłby spokój....
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Cruzeiro do 0:2 nic nie grało .... Wyszli przeczekać 90 minut i zasłużenie przegrali .... Goscie 2 gol (2,6) i 3 gol (6,0) siedzi ;)
pomyłka
patrz na Fluminense,Gremio,Internacional +Cruzeiro faworyci odpadli;)

Santos tylko dał rade.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Dep Universitaria Quito - Velez Sarsfield 1,70 0:2 ⛔
Kolejny raz gram na Ekwadorską ekipę LDU Quito i nadal pozostaje przy tych samych argumentach co wcześniej. Stadion gospodarzy na wysokości około 3 tysięcy metrów nad poziomem morza. Goście mają tu na prawdę fizyczne piekło. Velez w pierwszym meczu wygrał 3:0, więc dziś LDU musi zaatakować, więc możemy spodziewać się sporej ilości bramek. Do tego drużyna z Urugwaju nie gra wyśmienicie w meczach wyjazdowych w Copa Libertadores. Velez potrafił już tracić po 3 bramki na wyjeździe (z Cruzeiro czy Club Tigres de la UANL). Jak będzie jutro ? Myślę, że Ekwadorczycy wygrają, ale to Velez awansuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom