>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
FACEIT Major - zawodnik uzyska ace (Legends + Champions Stage)
coldzera @3.2
s1mple @3.1

STS
Nie ma się co rozpisywać, Messi i Cristiano Ronaldo CS:GO.
Pierwsza myśl przy zakładach na ace to wspomniana dwójka.
Jak nie oni to kto?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Co myślicie o tym ze Guardian zakończy turniej z większa ilością fragów niż Niko? Kurs widnieje w sts na to 2.9, a podczas sytuacji stresowych i presji guardian spisuje się dużo lepiej niż Niko.
Do tego chodzi mi po głowie ako: najczęściej wybierana mapa inferno @1.67 + najrzadziej wybierana mapa Cache @2.85
 
uzytkownik-24118 2,1K
quinty Niko IMHO najstabilniejszy z całego FaZe, a to nie bez znaczenia. Czysto statystycznie: za ostanie 3 miesiące: obaj zagrali po 819 rund, NiKo - 700 fragów (455 rund z co najmniej 1 fragiem), Guardian - 625 (409 rund z fragiem).
Poza tym mi STS nie pozwala zagrać takiego AKO jak piszesz (nie pozwala łączyć betu na najczęściej i najrzadziej wybieraną mapę),
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Mouz - Nip
Typ: Więcej fragów Snax/Dennis @1.95 1xbet
A co o tym myślicie, Oglądałem prawie wszystkie spotkania 1 fazy majora i Dennis wyglądał bardzo dobrze, aż czasami za bardzo się poczuwał i leciał na fragi.
vs Astralis 37 fragów wynik 28-26 (mirage)
vs Tyloo 12 fragów wynik 16-12 (Train)
vs VP 21 fragów wynik 16-5 (Mirage)
Jak widać tylko na trainie słabo wyglądał, wydaje mi się, że mamy tu sporą szanse na gren Mirage. Snax w Mouz nie zachwyca i już gdzieś słyszałem, że chcą się z nim rozstać, co ciekawe linia na fragi u Snaxa to 18.5 a u Dennisa 20.5
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mouz - Nip
Typ: Więcej fragów Snax/Dennis @1.95 1xbet
A co o tym myślicie, Oglądałem prawie wszystkie spotkania 1 fazy majora i Dennis wyglądał bardzo dobrze, aż czasami za bardzo się poczuwał i leciał na fragi.
vs Astralis 37 fragów wynik 28-26 (mirage)
vs Tyloo 12 fragów wynik 16-12 (Train)
vs VP 21 fragów wynik 16-5 (Mirage)
Jak widać tylko na trainie słabo wyglądał, wydaje mi się, że mamy tu sporą szanse na gren Mirage. Snax w Mouz nie zachwyca i już gdzieś słyszałem, że chcą się z nim rozstać, co ciekawe linia na fragi u Snaxa to 18.5 a u Dennisa 20.5
Też widziałem takowy zakład i sam już go pograłem, miałem wlasnie pisać pod to analizę. Sama wystawiona linia sugeruje że to na denisa kurs powinien być niższy. Warto zdecydowanie. A co do ako na mapy to fakt, nie da sie. Mój błąd, nie za często gram w sts myslalem że samo polaczenie typow oznacza możliwość pogrania tego.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Tak informacyjnie - LVBet ma 2.45 na Vegę - IMHO dużo za dużo. Ja tu widzę niespodziankę i nawet wygraną Rosjan. C9 ostatnio słabo, a Vegę może i średnio się ogląda ale jest niewygodna dla rywali ;) Mogą się pokusić o wygraną, konkurencja ma sporo niżej na nich
 
milo87 46

milo87

Użytkownik
Ogólnie pierwszy dzień fazy grupowej jest zwykle najcięższy, ale próbujemy. Typy grane w singlach i klasycznie w taśmie. Radzę grać solo, mimo że w pierwszej fazie turnieju kilka takich tasiemek weszło.
HR @1.94 (fortuna), nigdy nie przekonywała mnie gra G2, słabe ostatnie mecze, w przeciągu 5 ostatnich officiali tylko jedna wygrana i to na.. &quot;wątpliwej&quot; jakości VP. Ja tego nie kupuje. Na dodatek na polskim buku HR nie jest faworytem, gdy na zagranicznych już tak. Dla śmiałków polecam też handicap po kursie ponad 2.
Liquid z Winstrike, zastanawiałem się jak ugryźć ten mecz. Na papierze Liquid bierze to wysoko, aczkolwiek wszyscy wiemy dlaczego Winstrike jest w tej fazie od razu, na ostatnim Majorze zaszli bardzo daleko psując większości Pick&#39;ema. Może nie tyle co liczę na ich zwycięstwo, ale w closematch wierzę mocno, zwłaszcza przy bo1. Proponuję over 26,5 rundy @2,4.
Big z Faze. Totalnie nie przekonali mnie do siebie BIG i straciłem na nich troszkę, ale dam im ostatnią szansę. Nie zaryzykuję postawienia ML na nich, aczkolwiek over myślę że jest do zrobienia na wchodzące dopiero w turniej Faze. over 26,5 rundy po @2.08
Fnatic - Complexity. Tu może być różnie, aczkolwiek Fnatic wraca na dobre tory, mimo że nie jest to ta sama bardzo mocna drużyna sprzed lat, uważam że dadzą sobie radę z niepewnymi amerykanami. Fnatic @1.4
MiBR z Tyloo. Ciężki mecz do ugryzienia, każdy brałby raczej w ciemno MIBR i też bym tak zrobił, gdyby nie dwie rzeczy. Po zmianach składu ze starego SK miała wyjść super-drużyna, póki co granie wychodzi im przyzwoicie ale na pewno nie jest to ten sam poziom. Tyloo świetnie rozegrało swoją pierwszą fazę turnieju i zasłużenie są na tym majorze. Mało kto na nich stawiał, ja stawiałem zawsze chociażby z handi/overem i jeszcze mnie chłopaki nie zawiedli, myślę że są w stanie powalczyć. Over 26,5 po @2.11
Mouse - Nip. Nigdy nie byłem fanem NiPu przyznam szczerze i nigdy mnie ich gra nie zachwycała więc można odbierać ten typ jako stronniczy, ale Mouse po zmianach jest na prawdę mocne i fajnie się ich ogląda. Według mnie może być to closematch, nawet 50-50 bym powiedział, ale mimo wszystko stawiam na Mouse. Omijać szerokim łukiem jak ktoś nie ma argumentów co do tego meczu. Mouse @1.8
Navi - Astralis. Astralis to najlepsza drużyna świata. Okej, według rankingu tak, ale czy można tak powiedzieć po pierwszej fazie turnieju? Męczarnia z Rogue i NiPem nie przekonuje mnie aż tak bardzo do postawienia na nich. Na pewno argumentem na plus nie jest wysoka wygrana z CoL oraz Spirit. Gram na over w tym meczu @1.96
Cloud9 - Vega. Moi ulubieńcy od zawsze z C9 kontra na prawdę sprawiający kłopoty Rosjanie. Odkąd pamiętam na majorach czy to na csgolounge czy na bukach ładowałem zawsze na C9 z przywiązania (to samo się tyczyło VP) ale doświadczenie zmieniło moje podejście i takie ślepe patrzenie w to że twoja ulubiona drużyna gra i jest lepsza na papierze od przeciwnika nie wiele daje. Vega sprawiała kłopoty każdej drużynie napotkanej na swej drodze w tym turnieju a nie był to byle kto. Na czysty bet się nie skuszę, ale zagram handi na Vegę po kursie @1.86
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Skatemilo87, jeśli chodzi o g2 to jaki sens ma opieranie swojej analizy na podstawie ostatnich wyników jeśli nie grali nic po za epicenter przez blisko 2miesiące? Mieli czas, żeby się przygotować do tego turnieju, są po większych roszadach kadrowych, więc i motywacji nie brakuje. Dla mnie typowy nobet, ale uważam, że wygrają Francuzi.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Mouse - Nip. Nigdy nie byłem fanem NiPu przyznam szczerze i nigdy mnie ich gra nie zachwycała więc można odbierać ten typ jako stronniczy, ale Mouse po zmianach jest na prawdę mocne i fajnie się ich ogląda. Według mnie może być to closematch, nawet 50-50 bym powiedział, ale mimo wszystko stawiam na Mouse. Omijać szerokim łukiem jak ktoś nie ma argumentów co do tego meczu. Mouse @1.8
Wymeczyłem się do tego miejsca czytając to ale tutaj się poddalem. Powiedzenie, że Mous fajnie się ogląda po zmianach to tak jakby powiedzieć, że Polska grała skutecznym pressingiem na mistrzostwach swiata. Ta drużyna jak do tej pory przed zmianą na snaxa a po niej to dwa światy. Snax indywidualnie nie wniósł do tej pory nic, oprócz ciągłego grania shotgunami i ginieciem za 0, a gra drużynowa wygląda dużo gorzej W ogóle Mous straciło sporo gdy zaczęli mieć problemy na Mirage i przestał to być ich pierwszy Pick przez pewien czas. Nie twierdzę, że na Majorze nie zagrają dobrze, ale mówienie że po zmianie grają dobrze jest oderwane od rzeczywistości.
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
O tym już nie chcialem pisać, bo każdy ma prawo do własnego zdania. Ale z wieloma wnioskami w jego analizie nie idzie się zgodzić. Fnatic wraca na dobre tory... Co najwyżej JW. Co z tego, że on stając się riflerem gra lepiej, jeśli cały zespół gra gorzej po zmianach? Golden może notował najgorsze k/d w drużynie, Ale faktycznie fnatic z nim wyglądało bardzo dobrze. Nie wiem na ile DH Masters oddało nam faktyczny obraz formy, Ale fnatic nie zachwycało. Tak samo pisanie, że Amerykanie z complexity niepewni... Trudno, żeby ktoś grając z pozycji underdoga byl pewny. Grają bardzo fajnie, nawet wysoka porażka z Astralis tego nie psuje bo awansowali do turnieju głównego, a chyba mało kto myślał, że im się to uda.
Mibr i przyzwoita gra? Proszę Cię. Przecież każdy śledzący scenę cs przyzna, że aktualnie ten skład to jeden z największych zawodów jeśli chodzi o formę. Okej, wygrana zotac może im coś dać, ale tak samo może jak nie musi. Nie jest to poziomem ta sama drużyna co dawne SK, mimo że potencjałem może i nawet ich przerasta. Kwestia tylko kiedy, oraz czy odpalą.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dla MiBR to chyba ostatnia szansa na odpalenie - jeśli przegrają tego majora z kretesem to ciężko o lepszy dowód że te zmiany w składzie nie mają sensu. Przy czym ja bym wielkiej wagi do DH Masters nie przywiązywał, sam mam pograne AKO z faworytów (FaZE + MIBR + fnatic właśnie), co prawda za średnią stawkę ale zobaczymy. Fakt jest taki że to na tej trójce będzie presja, do tego wcale nie uważam, że będą mieli jakieś ultra łatwe przeprawy, dlatego się bałem dać gdzieś hc.
G2 to zespół zagadka - nie pokazywali się nigdzie, ale wczoraj na HLTV pokazał się wywiad gdzie byli średnio zadowoleni ze swoich przygotowań - znaczy inaczej, są zadowoleni, ale cały czas nie w 100% gotowi, podobno nie do końca mają odpowiednio szeroki map pool. Zobaczymy, gdybym musiał stawiać to HR ale lepiej skipnąć.
Mouz IMHO zrobiło głupotę biorąc snaxa - wzięli gościa który bazuje na skillu i jednocześnie półtora roku jest bez formy wymieniając go za gościa o zupełnie innej charakterystyce - przecież w ogóle nie da się wg mnie rzetelnie porównać STYKO i snaxa. OK . STYKO może nie ma skilla żeby samemu wygrywać rundę za rundą ale IMHO jako support sprawdzał się nieźle. A teraz mają snaxa który aimowo w chwili obecnej jest niewiele od STYKO lepszy ale już jako support się tak nie sprawdzi. W tej sytuacji nie dziwią pogłoski o kolejnych zmianach w tej formacji.
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Osobiście nie neguje typu na fnatic jest bardzo prawdopodobny, ale pisanie, że wracaja Szwedzi na właściwe tory w tym momencie jest głupotą. Wracali to z Goldenem w składzie ???? teraz to po prostu nie wiadomo czego się po nich spodziewać.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie mówię że wracają czy grają dobrze - mogą mieć problem z załapaniem się do &quot;8&quot;, ale mam wrażenie i nadzieję że z complexity sobie poradzą ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom