>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dania (Superligaen | 1st, 2nd Division) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
Z 120

zawalski

Użytkownik
Aalborg-Nordsjelland 1 AH(0) @1,55 Bet365
Aalborg bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie. Zajmują 2 miejsce w tabeli i tracą do lidera 3 pkt, a co ciekawe mają rozegrany jeden mecz mniej więc jest szansa na zrównanie się z Midtjylland. Gospodarze są niepokonaną ekipą w domowych spotkaniach (5 zwycięstw, 3 remisy). Po bolesnej porażce w Kopenhadze szybko wrócili w odpowiedni rytm i wygrali 3 ostatnie spotkania. Jeżeli chodzi o osłabienia to nie zagra ich kluczowy obrońca Rasmus Wurtz.
Nordsjelland zajmuje przedostanie miejsce w tabeli mając na koncie 18 punktów. Goście w tym sezonie punktują głównie u siebie, na wyjazdach wygląda to już znacznie gorzej ich bilans to 1-0-6. W ekipie Nordsjelland na pewno nie zobaczymy takich zawodników jak: Jens Larsen, Oliver Thychosen, czy dłużej kontuzjowanych
Andreasa Laudrupa, Kaspera Lorentzena i Uffe Becha, do składu powraca za to
Joshua John. Pomimo dużej różnicy w tabeli, będzie to trudne spotkanie dla gospodarzy gdyż goście ostatnio poprawili swoją grę ( na 6 ostatnich spotkań przegrali tylko raz) dlatego w dzisiejszym spotkaniu zabezpieczam się zwrotem stawki w razie remisu.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Viborg - Sonderjyske
TYP: 1 - KURS: 2,25
BUK: MILENIUM

Bardzo ciekawy mecz dzisiaj w duńskiej Superlidze. Ostatni Sonderjyske podejmie na wyjeździe Viborg. Gospodarze świetnie grają u siebie, strzelają w każdym meczu, Sonderjyske zaś traci często po dwie bramki na wyjazdach, dlatego myślę, że bez problemu powinna wejsc opcja Gosp. +1,5 gola, fakt, że w Milenium tego nie ma ale jeśli ktoś znajdzie w innym buku, to kursy powinny oscylowac w granicach 2,00-2,05. Tutaj nie ma tej opcji, więc proponuję gołą jedynkę. Viborg naprawdę u siebie mocny. Potwierdzają to wyniki tego zespołu, gdzie od początku sezonu strzelili w każdym meczu minimum 2 bramki, tylko z Kopenhagą strzelił jedną bramkę. Warto wspomniec też, że grał z Midtjyllandem, który stracił w Viborgu dwie bramki. Polecam szczególnie typ DWIE BRAMKI ZA GOSPODARZY ✅.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Viborg - Sonderjyske
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
vs.
Świetny, po prostu świetny kurs na Viborg. Mimo, że to beniaminek to i tak półka wyżej od Sonderjyske. Można powiedzieć pół żartem pół serio, że jeśli Viborg nie dostanie dzisiaj czerwonej kartki to bez problemu wygra. Sonderjyske w dwóch z trzech wygranych spotkań w całym sezonie pomagała szybka czerwona kartka dla rywala (z Randers i z Esbjerg). W &quot;normalnych&quot; okolicznościach wygrali tylko raz z szukającym formy Nordsjaelland. Zresztą o Sonderjyske bardzo dużo napisałem w poprzedniej analizie (http://forum.bukmacherskie.com/f120/dania-superligaen-1st-2nd-division-2013-2014-a-94373-3.html#post4029251). Viborg poległ tydzień temu z Kopenhagą w stosunku 1-4. Nie powinno to nikogo dziwić, bo Parken to miejsce, gdzie Kopenhaga może odprawić każdego, jak np. Galatasaray i za dwa tygodnie Real Madryt :cool:. Porażka ta była pewnie wkalkulowana w przewidywane zdobycze punktowe przez sztab szkoleniowy Zielonych. Dzisiaj wracają na Energi Viborg Arena, gdzie idzie im bardzo dobrze. Przegrali tu tylko z Kopenhagą i liderem Midtjylland. Drużyna Viborga to przede wszystkim olbrzymia konsekwencja. Wykorzystują każde pół okazji na bramkę, a dzisiaj powinni mieć ich całkiem dużo, bo obronie Sonderjyske bliżej do obrony reprezentacji Polski, aniżeli do obrony reprezentacji Brazylii. O Viborgu też trochę skrobałem tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f120/dania-superligaen-1st-2nd-division-2013-2014-a-94373-3.html#post4032076 Przez tydzień dużo się nie zmieniło.
Osłabienia:
Viborg:
- Patrick Bang Nielsen - obrońca (5/0 - 187 minut)
- Wílton Figueiredo - napastnik (2/0 - 32 minuty)
- Jeff Mensah - pomocnik (1/0 - 74 minuty)
- Markus Gustafsson - pomocnik (3/0 - 53 minuty)
Sonderjyske:
- Sören Mussmann - obrońca (10/0 - 582 minuty)
- Daniel Christensen - pomocnik (14/1 - 1233 minuty)
- Bo Storm - pomocnik (6/1 - 297 minut)
- Ayoub Sörensen - pomocnik (1/0 - 2 minuty)
- Mikael Uhre - napastnik (3/0 - 67 minut)​

Jeśli porównamy osłabienia to wychodzi kolejny argument za Viborgiem. U gospodarzy brak znaczących osłabień, natomiast u gości wypada podstawowy zawodnik drugiej linii - Christensen i ważny obrońca Mussmann.
 
W 1

wygram-dzis

Użytkownik
że bez problemu powinna wejsc opcja Gosp. +1,5 gola, fakt, że w Milenium tego nie ma ale jeśli ktoś znajdzie w innym buku, to kursy powinny oscylowac w granicach 2,00-2,05.
+1,5 gola na viborg to kurs 1,110 na bet365 więc nie wiem czy to miałeś na myśli?
edit: o tak pewnie o to chodziło, kurs 2.1 w tym przypadku
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Jest na Bet365? Pewny kurs jak dla mnie... A w naziemnych bukach gdzieś może jest? W Milenium nie ma, nie wiem jak w innych bukach.
 
stanley-63 858,1K

stanley-63

Typer
Marienlyst : Silkeborg 1:3
Silkeborg ✅
1.44 / Bet365
..
spadkowicz z poprzedniego sezonu drużyna gości po lekkich wahaniach formy z początkiem sezonu od 6 kolejek nie zaznała porażki i chyba dziś na boisku Marienlyst które zamyka tabelę też nie powinna mieć problemu z zdobyciem kompletu pkt. w pierwszym ich pojedynku z tego sezonu też tutaj Silkeborg wygrało 2:1 , goście jak na razie na 3 miejscu ze stratą do miejsca drugiego co daje awans 5 pkt ale chłopaki mają dzisiejszy mecz przed sobą i mogą zmniejszyć dystans tylko do 2 pkt i w/g mnie tak się stanie , a kurs chyba całkiem nie zły ! ✅
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Esbjerg:

- Jesper Rassmusen - pomocnik (12/3 - 448 minut)
- Magnus Lekven - pomocnik (11/0 - 798 minut)
- Martin Bergvold - pomocnik (10/0 - 618 minut)
- Kian Hansen - obrońca (14/0 - 1211 minut)


AaB:

- Andreas Bruhn - pomocnik (2/0 - 12 minut)
- Jakob Ahlmann - obrońca (15/0 - 1336 minut)
- Lasse Nielsen - obrońca (16/0 - 1440 minut)

Osłabienia w dzisiejszym meczu Esbjerga z Aalborgiem. Aalborg bez dwóch podstawowych obrońców, Esbjerg bez dwóch ważnych ogniw.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Esbjerg:
- Jesper Rassmusen - pomocnik (12/3 - 448 minut)
- Magnus Lekven - pomocnik (11/0 - 798 minut)
- Martin Bergvold - pomocnik (10/0 - 618 minut)
- Kian Hansen - obrońca (14/0 - 1211 minut)

AaB:
- Andreas Bruhn - pomocnik (2/0 - 12 minut)
- Jakob Ahlmann - obrońca (15/0 - 1336 minut)
- Lasse Nielsen - obrońca (16/0 - 1440 minut)
Osłabienia w dzisiejszym meczu Esbjerga z Aalborgiem. Aalborg bez dwóch podstawowych obrońców, Esbjerg bez dwóch ważnych ogniw.
tak myślę czy nie dać, że obie strzelą (kurs 1,72). Gospodarze dużo tracą i dużo walą. Ostatni ich mecz na tym terenie z Aab 1:2. Goście też lubią sobie postrzelać i typ wydaję się dobry. Co o tym sądzisz ?
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
tak myślę czy nie dać, że obie strzelą (kurs 1,72). Gospodarze dużo tracą i dużo walą. Ostatni ich mecz na tym terenie z Aab 1:2. Goście też lubią sobie postrzelać i typ wydaję się dobry. Co o tym sądzisz ?
Ostatnio Aalborg zagrał bardzo słabo z Nordsjaelland. Teraz wypadają im obrońcy. Logicznie rozumujac dzisiaj przełamanie Esbjerga, ale BTS pewnie też.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Esbjerg - Aalborg

TYP: BTS - KURS: 1,65 ✅

BUK: MILENIUM


Ten kto gra ostatnio mecze Esbjerga pewnie tak samo jak ja nie rozumie za bardzo co to za przeplatanka formy... W lidze ujowo, a w LE idą jak burza, choc praktycznie awans i tak mają już w kieszeni... Ostatnia klęska (bo inaczej tego nie umiem nazwac) z ostatnią drużyną w tabeli to hańba jak dla mnie. Rozumiem, że to wyjazd, rozumiem, że czerwień załapali ale żeby najsłabszej defensywie nie strzelic bramki? Zupełnie nie rozumiem... Dzisiaj mecz śmierdzi mi remisem. Fakt, bramkowym ale jednak remisem... Liczę dzisiaj na Esbjerg ale Aalborg przecież ostatnio notuje o wiele lepsze wyniki niż dzisiejsi gospodarze i są w czubie przecież... Jeśli chcą się utrzymac w walce o mistrza o to muszą punktowac, Esbjerg zaś jak chce się utrzymac w lidze to musi zacząc zbierac punkty, bo teraz są w strefie spadkowej i nie wygląda to dobrze. Obum drużynom zależy, a więc obie powinny zdobyc gola.

Polecam też w tym meczu POŁOWA LUB KONIEC REMIS za 1,67 w tym samym buku. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Esbjerg-Aalborg✅✅✅2-2
over 2,5
1,85 sts

kolega wyżej napisal o oslabieniach , ja w tym meczu poszedlem w stronę overa.
W ty sezonie Aalborg wygral z Esbjerg 2-1.
Gospodarze zajmuja 10 lokatę z 18 pkt bramki 27-25 ,na wlasnym boisku stosunek bramek to 17-11 w 8 meczach .
Aalborg jest 2 z 27 pkt. I bramkami 24-17.
Na wyjazdach w 7 meczach strzelili 13 bramek i tyle tez stracili . Widać ze warto pchać sie tutaj w over 2,5 jak i BTS .
Polecam

Jestem tutaj dla was.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Esbjerg - Aalborg
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365

vs.


O osłabieniach wszystko w postach powyżej. Aalborg nie zagra bez dwóch podstawowych obrońców, z których jeden zagrał we wszystkich spotkaniach, a drugi nie wystąpił tylko w jednym. To będzie prawdziwy test dla trenera, jak zastąpić tych piłkarzy. W ich miejsce wejdą siłą rzeczy nieograni piłkarze i to jest szansa dla gospodarzy na sforsowanie obrony gości. Esbjerg też ma swoje problemy, ale u nich jest o tyle lepiej, że z tymi brakami (z wyjątkiem Hansena) zdążyli się oswoić. Jak nie teraz to naprawdę nie wiem kiedy. W Lidze Europejskiej potrafią wygrać z każdym, w lidze potrafią przegrać z każdym. Teraz przystępują do meczu po zwycięstwie ze Standardem Liege 2-1. To musi dać sporego kopa zawodnikom. Obudził się Mick van Buren, który strzelił w tym meczu dwie bramki i liczę, że to Holender poprowadzi niebiesko-białych do triumfu. Aalborg widziałem w meczu z Nordsjaelland. Zagrali bardzo słabo, praktycznie nie mieli bramkowych okazji, a zremisowali u siebie 1-1. Dzisiaj liczę, że passa gości zostanie przerwana, bo nie spisują oni się tak dobrze, jak wskazują na to wyniki i pozycja w tabeli. A z kolei Esbjerg nie jest tak słaby, by okupować przedostatnie miejsce. Powiedziałbym, że różnicy pomiędzy tymi ekipami właściwie nie ma. Dla Esbjerga jeszcze nic straconego, przy sprzyjających okolicznościach ze spadkowego miejsca mogą wskoczyć na czwarte, jeszcze przed przerwą zimową w Superligaen. Nie można się więc załamywać, tylko zagrać w końcu o pełną pulę.

A z overami jednak po głębszym przemyśleniu radziłbym uważać. Historia spotkań pomiędzy tymi ekipami wskazuje raczej na under. Aalborg zdążył już ponabijać overów w wyjazdowych spotkaniach, Esbjerg też u siebie wiele razy dał sobie strzelać, samemu strzelając. Jeśli wyciągają wnioski ze swoich błędów to powinni zagrać uważniej w obronie, nie ruszając na hurra do przodu, jak to często im się zdarza. Z kolei osłabione obie obrony... Sam nie wiem. Nie podejmuję się przewidywania, a co dopiero typowania under/over. Zaufam kolejny raz drużynie z Blue Water Arena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Aarhus - Aalborg
Dzisiaj w ramach pucharu zmierzy się Aarhus z Aalborgiem, Z tego co udało mi się przeczytać trener gospodarzy Peter Sorensen daje dziś pograć zawodnikom na codzień zajmującym miejsce na ławce, do tego nie zagrają dziś : Obrońca Kure,Rasmussen podstawowy bramkarz,Oduro, Abu oraz Eckersley. Przyjeżdża Aalborg który w tym roku będzie mierzyć w mistrzostwo, dodatkowo dziś zagrają praktycznie pełnym składem jedynymi graczami którym Nielsen dał odpocząć są Ahlmann oraz Augustinussen. Bardziej poważnie do pucharu podchodzi trener gości mój typ skłania się ku nim.

DNB Aalborg @@ 1.88

 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Nordsjaelland - OB Odense
TYP: Nordsjaelland DNB - KURS: 1,48 ✅
BUK: MILENIUM

Bardzo ciężkie spotkanie do wytypowania... Moim zdaniem najpewniejszy będzie po prostu remis=zwrot, bo bawienie się podpórkami za 1,25 to żal po prostu... Nordsjaelland z tego co wiem to przystąpi w podstawowym składzie, u siebie są niepokonani od pięciu kolejek, nie sądzę, żeby Odense, grające przeciętnie raczej na wyjazdach mogło dzisiaj coś ugrac. Czuję, że Nordsjaelland wygra jedną bramką. Coś w deseń 1-0, może 2-1. Obie strzelą jakoś nie czuję tak bardzo jak DNB. Powodzenia!
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Osłabienia Superligaen na dzień 8.12.13:



Randers FC:

- Mads Fenger - obrońca (16/1 - 1394 minuty)
- Adama Tamboura - obrońca (11/0 - 986 minut)
- Jonas Kamper - pomocnik (12/1 - 943 minuty)
- Djiby Fall - napastnik (3/0 - 75 minut)



Esbjerg FB:

- Kian Hansen - obrońca (14/0 - 1211 minut)
- Martin Bergvold - pomocnik (10/0 - 618 minut)
- Magnus Lekven - pomocnik (11/0 - 798 minut)



Midtjylland:

- Frederik Möller - obrońca (6/0 - 196 minut)
- Jonas Gemmer - pomocnik (1/0 - 58 minut)
- Isaac Oliseh - pomocnik (1/0 - 10 minut)
- Eyjólfur Hédinsson - pomocnik (3/1 - 166 minut)
- Johannes Madsen - pomocnik (1/0 - 17 minut)
- Jeppe Curth - napastnik (9/3 - 621 minut)
- Frank Kristensen - napastnik (9/0 - 167 minut)



Aarhus:

- Adam Eckersley - obrońca (1/0 - 61 minut)
- Dominic Oduro - pomocnik (10/0 - 418 minut)
- Steffen Rasmussen - bramkarz (16/0 - 1440 minut)



Sonderjyske:

- Sören Mussmann - obrońca (10/0 - 582 minuty)
- Florian Hart - obrońca (15/0 - 1317 minut)
- Bo Storm - pomocnik (6/1 - 297 minut)
- Ayoub Sörensen - pomocnik (1/0 - 2 minuty)
- Kenneth Fabricius - napastnik (8/0 - 310 minut)



Broendby:

- Mikkel Thygesen - pomocnik (15/0 - 1317) [kapitan]
- Simon Makienok - napastnik (10/6 - 730 minut)
- Martin Bernburg - napastnik (6/0 - 73 minuty)​
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Aarhus:
- Adam Eckersley - obrońca (1/0 - 61 minut)
- Dominic Oduro - pomocnik (10/0 - 418 minut)
- Steffen Rasmussen - bramkarz (16/0 - 1440 minut)
Warto zwrócić uwage na brak podstawowego bramkarza. Aarhus gra dziś na wyjeździe z Midtjylland, w którym dwóch najważniejszych snajperów Duncan i Igboun są zdolni do gry. W bramce Aarhus prawdopodobnie zagra ponownie wiecznie siedziący na ławce Ousager. Wpuścił on w ostatnim meczu aż 4 bramki, gdy grali z średnim Odense. Dla mnie oczywistym typem na ten mecz jest:
Midtjylland powyżej 1.5 gola 1.83 ✅
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Aalborg - Viborg
Typ: Gospodarze wygrają !
Kursy: http://www.betexplorer.com/soccer/denmark/superliga/aalborg-viborg/0pAvCHra/

Aalborg BK z miejsca trzeciego będzie podejmował na własnym boisku drużynę z 9 miejsca jaką jest Viborg. Drużynie gospodarzy obecnie trwa seria 6 kolejek bez przegranej. Natomiast drużyna Viborg od 6 spotkan ma pasmo samych przegranych, mi się to kumuluje w wygraną gospodarzy, a wam ? - Goście dziś bez pomocnika M. Gustafsson 3/0, obrońca P. Nielsen 5/0, oraz nowy transfer brazylijskiego pomocnika Wílton Figueiredo 2/0.
✅ siadło ! Pozdrawiam / emoboy .
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Aalborg - Viborg
TYP: Gosp. +1,5 gola - KURS: 1,55 (10&#39; i kółko) ???? ✅
BUK: MILENIUM

Nie ma co się zastanawiac, bo nie ma nad czym. Viborg jest raczej drużyną własnego terenu. Myślę, że gospodarze zdają sobie sprawę, że muszą dotrzymywac kroku Midtjyllandowi, który wczoraj znowu uciekł. Aalborg naprawdę radzi sobie dobrze ostatnio. Warto też wspomniec, że grały te drużyny między sobą również w Aalborgu 2 miechy temu i było 3-1. Teraz AaB jest chyba w lepszej formie niż wtedy, gdy ze sobą grali. Mają dodatkową motywację, aby strzelic dwie bramki. Polecam ten typ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom