>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata 2013

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ward - Gollob 1 @ 1,69 Betsson ▶ szkoda że Tomaszek nie pojechał bo była lokata

Jak zawody się odbędą to tor będzie ciężki a na takim Tomaszek jeździ jak jeździ. Do tego Polska powinna zdecydowanie prowadzić w dzisiejszych zawodach a to da możliwość JOKERA dla Darkiego, punkty z tej rezerwy liczą się pojedynczo ale to zawsze dodatkowy start dla Kangura. Tydzień temu Toruń jechał w Czewie Darki 11 punktów Tomaszek 8. Poza tym Darcy po powrocie po kontuzji fruwa wszędzie gdzie się pojawi. Gollob cały sezon bez większych wyskoków.
Wczoraj zagrałem również na Łotwę z Rosją po @ 1,70 ✅✅✅ w Betssonie teraz już spore spadki oraz dubel

Polska wygra półfinał @ 1,10 ✅✅✅
Anglia - Szwecja 1 @ 1,35
AKO: 1,49 Unibet
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Przesyłam wiarygodne info pewnej osoby: ,,Mieszkam obok stadionu więc wiem jaka jest pogoda, a padać tak może nawet do wieczora. Nawet jak przestanie padać to nie przygotują nie osuszą toru w ciągu 5 godzin, normalny mecz już by dawno był odwołany, teraz trzeba się modlić, żeby jutro było słońce, bo inaczej cały czas będzie bagno.&quot;
Zatem typy pod pogodę poczekają do jutra, ja nie będę zamrażać kasy na dziś. Popieram typy na Kasprzaka i Łotwę.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zatem typy pod pogodę poczekają do jutra, ja nie będę zamrażać kasy na dziś. Popieram typy na Kasprzaka i Łotwę.
Czegoś nie rozumiem, w tym momencie zawodnicy którzy o wiele lepiej radzą sobie na trudnym torze w H2H są dogami, do jutra to kursy na nich polecą bo wiadomo jaki będzie tor. Więc moje pytanie na co tu czekać :?:
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
W Czewie pierwsze promienie slonca, mapy tez nie najgorzej wygladaja, moze jeszcze szansa jest, ze pojada dzisiaj.
Jednak przelozony na jutro, juz oficjalnie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tobet zachowal zaklady i juz mozna normalnie skladac na jutro kolejne bety, zatem ode mnie jeszcze jedno cudenko:
Andrzej Lebiediew najlepszy wsrod Lotyszy @ 1,90 Tobet⛔
Troche dziwny kurs na Andrzeja, bo gdy mamy go w parze z Podzuksem, to jest 1,6 a tutaj przeciez, poza nim nie ma kto mu zagrozic. Gieruckis to jesli uzbiera 3 wystepy, to bedzie dobrze, Bogdanow tez cale g*wno zrobi, wiec tak po prawdzie, to jest tutaj spore value i jesli chce ktos grac na Andrzeja przeciwko Podzuksowi, to lepiej niech zrobi, to w taki sposob. Po 1,6 bym nie gral raczej ale przy 1,9 to nie ma co sie zastanawiac, bo tak jak ktos wyzej pisal dla Andrzeja nie ma roznicy, czy jedzie w Daugavpils, czy na wyjezdzie.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Kasprzak wygra bieg 3 3.15 Sportingbet
Ponownie upatruję biegów do typowania i znalazłem na razie coś takiego. Od krawężnika Borodulin Poudzuks Ward i Kasper. Dwóch pierwszych z wiadomych względów pomijam. Miałem okazję w tym sezonie oglądać w Częstochowie zarówno Warda jak i Kaspera. Według mojej oceny Krzysiu prezentował się trochę lepiej. Do tego należy dodać pole startowe z którego pojedzie Kasprzak mianowicie czwarte. Jak ktoś oglądał ostatni mecz Częstochowy z Toruniem to widział , że szczególnie w początkowej fazie zawodów było ono bardzo korzystne, zawodnicy wystrzeliwali ze startu jak z katapulty. O ile się nie mylę to Kamil Brzozowski zanotował pierwszą trójkę w tym sezonie w meczu wyjazdowym właśnie w Częstochowie w pierwszym biegu startując z tego pola. Oczywiście nikt nam nie da gwarancji , że jutro będzie podobnie. Ja jednak skuszę się na ten bet na Krzyśka. Kurs mi odpowiada.
Bez głębszej analizy wydaje mi się , że można spróbować , że Watt wygra bieg pierwszy 5.75 Sportingbet. Początek zawodów może być różnie , zważywszy , że pogoda w Częstochowie nie dopisuje i kto wie jak będzie jutro. Kurs na Hampelka mizerny nie warty ryzyka. Widziałem Watta w Częstochowie , udało mu się wygrać jeden bieg właśnie na początku zawodów. Ogólnie jego występ można przy Olsztyńskiej zaliczyć do udanych 8pkt + 2 bonusy.
Jarek Hampel najlepszy polski zawodnik 2.333 Sportingbet
Jarek Hampel over 11.5 1.70 Sportingbet
Tutaj krótko uważam , że Jarek jest najlepszym polskim zawodnikiem i biorąc pod uwagę występy przy Olsztyńskiej w tym sezonie zrobił na mnie zdecydowanie najlepsze wrażenie. Z drugiej strony delikatnie bym radził to grać z racji tego iż rywale są po prostu słabi , więc większość z naszej drużyny będzie pewnie punktować w okolicy kompletu. Natomiast drugi bet już bym pograł grubo bo na kim on ma tracić punkty?



 
Otrzymane punkty reputacji: +5
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Czegoś nie rozumiem, w tym momencie zawodnicy którzy o wiele lepiej radzą sobie na trudnym torze w H2H są dogami, do jutra to kursy na nich polecą bo wiadomo jaki będzie tor. Więc moje pytanie na co tu czekać :?:
Już dzisiaj wiesz jaki tor będzie jutro?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Galop sie chyba osbral przed trudnym torem... Dudek nie wiadomo jak pojedzie, chociaz ja mu zycze jak najlepiej ale tak jak Emil stwierdzil, szkoda tych zwrotow za bety dot. Galopa, bo mozna bylo dobra mamone zarobic. Ale ja jeszcze mam jeden zaklad:
Polska-Australia(+7,5) 2 @ 1,80 Betsafe⛔
Handicap moim zdaniem dosc spory na Kangurow, a w obecnej sytuacji chyba o jakies 2-3 za duzy ale juz pograne:razz: Kangury zapewne przy stracie 6-ciu punktow, robia jokera i pojedzie zapewne Ward albo Batchelor, bo oni beda liderowac Australii. Od obu z nich liczylbym przy rezerwach i jokerach, nawet ponad 30pkt. Do tego Doyle i Watt powinni razem przywiezc ponad 10pkt spokojnie, a jesli zrobia over 40pkt to juz ten handicap siadzie. U Polakow pewniakami mozna obstawiac KK i Hampela. Mlode wilki tez powinny zrobic troche punktow ale Janowski ostatnio na osiolkach jezdzi, a dla Dudka to bedzie debiut w takich zawodach i moze na poczatku go jakas trema dopadnie czy cus takiego.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Jesli ktos ma mozliwosc grania w BetVictor to proponuje dwa single:
Australia (-18) - Rosja 1 1,66 ✅
Łotwa (+3) - Rosja 1 1,66 ✅
Mamy 20 biegow, wiec wobec 1. typu starczyloby zeby AUS zdobyli o 1pkt wiecej od Rosji w kazdym biegu...mysle ze smialo jest to do ogarniecia.
Łotwa z Rosja byla opisywana juz duzo wczesniej przez innych, wiec hc +3 tez wydaje sie smialo do pobrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Panowie, a jak bukmacherzy, np. bet365 rozliczą taką sytuację. Półfinał nie zostanie rozegrany, a awans do finału, bez wyjazdu na tor, uzyska pewna drużyna na którą postawie. Zwroty czy zaliczone?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
taaa, pogoda perfekcyjna - ani jednej chmurki, cała noc bez opadów także nic nie stoi na przeszkodzie póki co.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
To ja jeszcze jeden typ skoro jedziemy dzisiaj:

Kasprzak-Dudek: Dudek @2,50 Betsafe⛔⛔13-8 pkt

Czy Kasprzak jest aż takim faworytem w tej parze? Nie jestem do końca przekonany.Forma jest,nie da się ukryć.Ale u Dudka też jest.W Polsce obok Hampela jest tak na dobrą sprawę liderem Falubazu,nie istotne czy jedzie u siebie czy na wyjeździe.W Szwecji podobnie-w Dackarnie prowadzi parę i wygrywa mnóstwo biegów.Widać,że maszyny jadą a on sam potrafi sobie poradzić na tych &quot;łatwych&quot; i na bardziej wymagających torach.Cieślak mówi,że w takich zawodach jest duża presja i dlatego wybrał Janowskiego.Zobaczymy jak Dudek poradzi sobie z tym dziś,ale sądzę że da radę i to Maciek nie wytrzyma presji oglądając dziś kolejne wygrane Duzersa;)
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Jeszcze jeden zakład na dzisiaj aż dziwie się , że jeszcze nikt nie zwrócił na to uwagę.

Troy Batchelor najlepszy australijski zawodnik 4.3
Sportingbet
Dosyć pewne jest , że będzie rywalizował o to miano z Wardem. Na Warda kurs nie warty ryzyka natomiast na Troya jak najbardziej. Zaprezentował się w tym roku w Częstochowie naprawdę bardzo solidnie. O ile mnie pamięć teraz nie myli przywiózł 13 oczek w 6 startach, także zdobycz lepsza niż Warda. Powiem tak uważam , że ma takie same szanse na Ward na to by zostać najlepszym zawodnikiem swojego teamu.
 
Do góry Bottom