>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

magucio 174

magucio

Użytkownik
Fajną opcję dzisiaj znalazłem, z Krk do Paryża bezpośrednio za około 600 zł na lotnisko deGaulla, skąd jeżdżą TGV tylko pytanie, czy ktoś wie w jakiej cenie może być podróż do Marsylii? Ma ktoś doświadczenie z TGV?
Doświadczenie mam w sumie znikome, bo co to jest 4 razy podróżować TGV, ale wszelkie ceny, czasy podróży, przystanki itd znajdziesz na oficjalnej stronie TGV

http://en.voyages-sncf.com/en/
 
W 0

wisnia86

Użytkownik
Witam,
razem z dziewczyną też się wybieramy do Marsylii na mecz naszej kadry ???? My wylatujemy z Poznania do Paryża i tam przesiada w wspomniane już TVG. Jak sprawdzaliśmy bilety na pocią to po 40 euro w obie strony, natomiast jesli chodzi o dojazd z lotniska bea... coś tam wyczytałem że jest strona chyba dojazddoparyża.pl i tam za 10 euro dojedziesz i to nawet dokładnie na miejsce które wskażesz (ale to bardziej z rożnych opinii które znalazłem w necie). My chcemy i i tak polecieć wcześniej właśnie do Paryża i być tam 2 może 3 dni. Może ktoś ma podobne plany? A i tak na marginesie mam 2 bilety do sprzedania własnie na mecz z Ukrainą. Szczegóły na priv.
 
M 3

many1985

Użytkownik
Ja rezerwowałem samolot Berlin - Mediolan + pociąg Mediolan - Nicea.
Martwi mnie tylko, że jest tak mało biletów do odsprzedania na mecz z Irlandią Północną. Wiekszosć osób chce odsprzedać bilety na mecz z Ukrainą i Niemcami. Jak polece do Nicei i nie obejrzę meczu ze stadionu to 2 wina i lina ????
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Tak czytam, że wszyscy rezerwują samolot. Sam też o tym pisałem, ale... Ale niedawno wpadłem na pomysł, że fajną opcją jest też samochód. Jeśli ktoś jedzie większą ekipom to nawet to wypada lepiej według mnie niż samolot. W moim przypadku będą jechały na mecz do Marsylii 4 osoby, tak jak wcześniej pisałem za każdy bilet (do i z) cena waha się w granicach 500 zł. Gdyby te 2000 zł przeznaczyć na wypożyczenie w Polsce fajnego samochodu i pojechaniu tam autkiem, to wyjdzie nam nawet taniej i zawsze można np. po meczu podjechać do oddalonego o 140km od Marsylii bajecznego i naszpikowanego forsą Saint-Tropez jak ktoś nie był. Jak się dowiadywałem to wypożyczenie VW Sharana bez limitu kilometrów to cena 150 zł za dobę. Dlaczego taniej? Bo na przykład w moim przypadku, ja chce jechać tam na 4 dni, czyli cena wyjdzie mniej więcej tak: 600 wypożyczenie auta, cena paliwa przy 2200 km (tyle mniej więcej zrobię) zakładając 4.5zł za litr, bo tyle mniej więcej kosztuje we Francji (a nie będę liczył ile wyjdzie mnie w Polsce, a ile we Francji) to jakieś 700 zł i 200 zł liczę na bramki, bo w Polsce i we Francji autostrady są płatne. To daje łączny koszt 1500 zł, czyli 375 zł na osobę. Może nie dużo taniej, ale zawsze tak jak mówię można zatrzymać się po drodze na jakieś zwiedzanko, a jest co zwiedzać (np. Lyon, Strasbourg, Norymbergia, kawałek od drogi na Francję leży Frankfurt itd). Trasa numer dwa, wiedzie przez Metz, Nancy, Dijon, właśnie Frankfurt, Drezno, też jest co zwiedzać.
 
W 0

wisnia86

Użytkownik
Zgadzam się tylko jeśli chodzi o mnie to też licze czas adekwatny do poniesionych kosztów.Bo jeśli mam dołożyć 50 a cieszyć sie typową przygodą 6h więcej to to zrobie,a 15h w furze to przesada. My jeszcze nie zarezerwowaliśmy samolotu bo nie ogarniałem jeszcze noclegu w paryżu gdyż pokoj mamy od poniedziałku wynajety w marsylii.A lot z Poznania jest w niedziele.A w sumie fajnie było by zwiedzić Paryż więc zastanawiam sie czy np w piątek nie wystartować już ale wlasnie pociagiem czy samolotem.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Jaki samolot, jak autem po drodze do Nicei można zachaczyć Jezioro Bodeńskie, Mediolan, Genue? Cannes rzut beretem. Trasa wzdłuż wybrzeża St.Tropez, San Remo...
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
Ja rezerwowałem samolot Berlin - Mediolan + pociąg Mediolan - Nicea.

Martwi mnie tylko, że jest tak mało biletów do odsprzedania na mecz z Irlandią Północną. Wiekszosć osób chce odsprzedać bilety na mecz z Ukrainą i Niemcami. Jak polece do Nicei i nie obejrzę meczu ze stadionu to 2 wina i lina ????
Jaka cena Ci wyszła? I czy wiesz jaka jest odległość od lotniska do dworca.
 
M 3

many1985

Użytkownik
Jaka cena Ci wyszła? I czy wiesz jaka jest odległość od lotniska do dworca.
Lotnisko Mediolan Malpensa - Dworzec Milano Centrale 53 km

Sa busy na tej trasie - 9.00 EUR/ osoba

Samolot:

Berlin-Schönefeld - Mediolan Malpensa 350 zl/ osoba/ w 2 strony

Bilety na mecz juz masz?
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
Lotnisko Mediolan Malpensa - Dworzec Milano Centrale 53 km

Sa busy na tej trasie - 9.00 EUR/ osoba

Samolot:

Berlin-Schönefeld - Mediolan Malpensa 350 zl/ osoba/ w 2 strony

Bilety na mecz juz masz?
tak, teraz w 4 osoby kombinujemy transport
 
W 0

wojti80

Użytkownik
szukam 2 biletów na mecz z ukraina jak co to mozemy zamienic na niemcy lub irlandie

Lecimy na mecz z Ukraina jeszcze inna opcją: z modlina do brukseli a potem do marsylii łaczny koszt to 750 zł
 
M 3

many1985

Użytkownik
szukam 2 biletów na mecz z ukraina jak co to mozemy zamienic na niemcy lub irlandie

Lecimy na mecz z Ukraina jeszcze inna opcją: z modlina do brukseli a potem do marsylii łaczny koszt to 750 zł
Jak bys chcial sprzedac bilety na Irlandie to chetnie kupie, bo podroz mam zarezerwowana, a biletow brak:;/:
 
L 0

lukasz987

Użytkownik
Witam. Mam dwa wolne miejsca w samochodzie do Paryża na EURO 2016. Wyjezdzamy z Opola (możemy przejechac np. przez Wrocław badz inne miejscowosci) w nocy z 14 na 15 czerwca. Z Paryża jedziemy niedaleko Marsylii pod wieczór 18.06. Chętnych proszę o wiadomości na maila- [email protected] .
POZDRAWIAM!
 
W 0

wisnia86

Użytkownik
Jaki samolot, jak autem po drodze do Nicei można zachaczyć Jezioro Bodeńskie, Mediolan, Genue? Cannes rzut beretem. Trasa wzdłuż wybrzeża St.Tropez, San Remo...
jasne tylko wtedy trzeba już lecieć z konkretnym urlopem a przecież to dopiero czerwiec. I mam pytanie: Mój kolega ma 4 bilety fallow my team a on sam jedzie tylko na mecz z niemcami. Czy może on sprzedać te bilety na pozostałe mecze? i jak to wygląda? wchodzi ktoś na pierwszy mecz skanuje i moze pózniej go oddac dalej? I jeszcze jedno...czy on musi też tam być w razie co nawet z dowodem osobistym?
 
G 42

gks711

Użytkownik
Na każdy mecz dostanie 4 bilety czyli razem 16 biletów. Jeśli kolega jest zainteresowany sprzedażą 3 pozostałych pakietów to byłbym chętny za rozsądną cenę.
 
W 0

wisnia86

Użytkownik
Na każdy mecz dostanie 4 bilety czyli razem 16 biletów. Jeśli kolega jest zainteresowany sprzedażą 3 pozostałych pakietów to byłbym chętny za rozsądną cenę.
jak 16? a nie 12? 3 mecze po 4 bilety. z tego co z nim rozmawiałem to będzie chciał sprzedać 4 bilety kat.3 na Ukraine. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz na priv jaka cena by Cię interesowała, wtedy będę już z nim rozmawiał.
 
T 0

tomaszszn

Użytkownik
Witam
Można powiedzieć, że moim marzeniem jest obecność na meczu Polska Irlandia... :grin: Chciałem brać udział w losowaniu, ale kolega uświadamiał mnie, że nie mamy szans uzyskać biletów poprzez losowanie. Ostatecznie nie brałem udziału i teraz żałuję.
Chciałbym odkupić teraz dwa bilety na mecz Polska Irlandia, ale bilety są imienne. Dzwoniłem dzisiaj do PZPN i mi powiedzieli, że teraz jedyną legalną droga do uzyskania biletu jest odkupienie biletów przez &quot;Ticket Resale Portal&quot;. Mam znajomego, który chciał mi sprzedać bilety i nadmieniłem to podczas rozmowy z PZPN. Powiedzieli mi, że i tak on będzie musiał wystawić bilet na UEFA Ticket Resale Portal w marcu. Wtedy odkupując od niego, będzie można zmienić dane. No ale teraz pytanie, czy ktoś wie jak ten portal funkcjonuje. Znajomy wstawi tam bilet i trafi on do całej puli, czy będzie miał możliwość odsprzedania konkretnej osobie, czyli mi? Boje się, że nie uda mi się odkupić biletów przez ten portal. No i tutaj pojawia się kolejne pytanie, czy kupując bilet na viagogo.pl (pomijając te ich ceny z kosmosu) będę mógł wejść normalnie na stadion? Rozumiem, że kupując przez ten portal, imię i nazwisko na bilecie jest inne... ludzie się wypowiadają, że i tak tego nikt nie sprawdza. Co mi radzicie? &quot;Ticket Resale Portal&quot;, viagogo czy szukać szczęśliwego trafu w internecie (i nie przejmować sie nazwiskiem) ?
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
4 bilety na Polska - Irlandia Płn - sprzedam lub wymienie . info na PW
Do kolegi wyzej
Jak bilety moga byc imienne skoro ja dostalem 4 i jedyne dane jakie podawalem to swoje i mojej karty z ktorej ściągnęli juz pieniądze
 
W 0

wisnia86

Użytkownik
4 bilety na Polska - Irlandia Płn - sprzedam lub wymienie . info na PW
Do kolegi wyzej
Jak bilety moga byc imienne skoro ja dostalem 4 i jedyne dane jakie podawalem to swoje i mojej karty z ktorej ściągnęli juz pieniądze
zgadam się chodź krążą plotki że dostaniesz maila w którym będiesz musiał podać dane osobowe kompanów.
 
W 0

wisnia86

Użytkownik
Czy ktoś wie jak działa to viagogo? oni pobierają jakąś prowizje? W ogóle ktoś sprzedawał bilety? bo mam na sprzedaż i teoretycznie kupca tylko ociąga się z opłatą. Zależy mi na pewnym kupcu bo ja żadnych wałków nie chce robić i nie wiem czy ja mam tylko taki problem.
 
Do góry Bottom