>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien 2010

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Vargarna Norrkoeping-Rospiggarna Halstavik

Adrian Miedziński over 11
2,05
Bet365

Dzisiaj o godzinie 19 w Norrkoeping dojdzie do spotkania pomiędzy miejscową Vargarna i Rospiggarna. Faworytem są gospodarze, którzy tydzień temu w meczu obu tych drużyn wygrali w Halstavik 42:54. Ja się skupiłem nad typem w którym nasz rodak Adrian Miedziński zdobędzie co najmniej 12 punktów. Jak pokazują ostatnie mecze w których występuję gdyż w niedziele zdobył w Zielonej Górze 14 punktów, a wczoraj 9 punktów w Tarnowie. W obu tych występach był obok Ryana Sullivana najjaśniejszą postacią Apatora Toruń czym pokazał, że powołanie go na DPŚ przez Marka Cieślaka nie było błędem. Poza jego ostatnimi występami w naszej lidze Adrian dobrze radzi sobie i w szwedzkiej Eliteserien czego potwierdzeniem jest 9 miejsce na liście najskuteczniejszych zawodników ligi ze średnią biegową-2,200. Co ważniejsze ta średnia jest jeszcze wyższa u siebie co daje powody myśleć, że Adrian dzisiaj będzie wiodącą postacią swojej ekipy. Tydzień temu na wyjeździe w Halstavik zdobył 10pkt z bonusem. Dzisiaj jedzie w parze z Adamem Shieldsem, który ma średnią na poziomie-1,458 ale też Australijczyk lepiej radzi sobie u siebie. Trzeba powiedzieć, że Adam nie prezentuje w tym sezonie wysokiej formy i jakoś nie wierze, że dzisiaj nadejdzie dzień w którym ta forma z dnia na dzień pójdzie w górę. Kolejnym powodem, który daje na powody aby myśleć o wysokiej zdobyczy Miedziaka jest słaba postawa zespołu Rospiggarny w tym sezonie. Dobrymi wynikami w tym sezonie mogą się pochwalić tylko Ryan Sullivan, który jest aktualnie w dość dobrej formie oraz drugi jeździec, który nadaje ton zespołowi to Wiesław Jaguś ale on w Polsce w Zielonej Górze i Tarnowie zaprezentował katastrofalną formę i ciężko powiedzieć na co go dzisiaj stać. Reszta zespołu to będzie raczej tło dla zespołu Vargarny jak i dla ich lidera Adriana Miedzińskiego. Spodziewam się, że 12 punktów jest jak najbardziej w zasięgu Polaka i taki typ też wybieram.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Jonas Davidsson (Pir) -0.5 1.95
Daniel Nermark (Val) +0.5 1.75
2



Scott Nicholls (Var) -0.5 1.75
Jesper B Monberg (Ros) +0.5 1.95
1

Jonas dopiero wraca po kontuzji, szkoda, ze dzisiaj, a nie w niedziele, gdzie CKM mial najwazniejszy mecz w czesci zasadniczej, mam watpliwosci, ze od razu bedzie mial wielka forme i robil komplety, Nermark - tak jak Verti napisal - byly lider Piraterny, do tego jeszcze 6 startow, powinno byc dobrze ????

Monberg 3 mecz z rzedu, wczoraj i przedwczoraj w Tarnowie zdobyl 5 pkt, nie wiem czym buki kierowaly sie, ze powstala taka para, chyba tym, ze tydzien temu Monberg zdobyl 7 pkt a Nicholls 3, ale to jest inny mecz, Ekipa gospodarzy bardzo mocna, Miedzinski, Kasprzak, obstawiany Nicholls ze Skornickim, wedlug mnie punktowo bedzie dokladnie odwrotnie, w ostatnich meczach u siebie Scott 6 i 8 pkt, ale rywale byli o wiele lepsi

te typy sa z Expekt
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nermark rzeczywiście wygląda bardzo apetycznie. Od mocnego grania przestrzega mnie jednak jedna rzecz. Wyczytałem bowiem niedawno na szwedzkich stronkach że klub zalega zawodnikom mnóstwo pieniędzy. Dlatego te szopki ze składem jakie miały miejsce w poprzednich kolejkach. Niemniej typ rzeczywiście wart gry.
Sam dodałem też handi na Indianernę. W tej chwili ten zakład nie jest już tak atrakcyjny jak rano ale i tak widzę spore value. Dackarna to drużyna gwiazd ale nie sądze by tak wysoko ograło zespół z Kumli który po powrocie do składu Iversena powinien dostać dodatkowej energii. W przeszłości tor im sprzyjał. Nie sądzę by i w tym roku ograli Dackarnę ale jakieś jednocyfrowa porażka jak najbardziej realna.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
masz racje Jacques, teraz widze, ze tydzien temu, mimo przegrywania trener nie decydowal sie na rezerwy, mogl dac Nermarka, ktory zdobyl przeciez 11 pkt, dzisiaj moze byc podobnie, i tylko 5 startow moze miec, dobrze, ze hc jeszcze jest, te +0,5 moze sie przydac ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Hampel próbuje go wyprzedzać po zewnętrznej a ten cieć wywozi go w płot chyba takimi sposobami może tylko zdobyć IMŚ bo inaczej od Hampela odstaje. Nie wspominam o DPŚ gdzie np bez Hampela o złocie nie mamy o marzyc i żeby nie było niejasności nie chodzi mi o to że wtopiłem kupon bo raz się wygrywa a raz się przegrywa ;)
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
miał defekt przed startem
nie no, to jeszcze widzialem, ale to bylo w 14stym biegu, a nie w 16stym
zobaczylem defekt przed startem i juz wylaczylem, bo i tak wtedy emocje skonczyly sie
Gollob ma sprzet tylko na GP i polska lige, tutaj zawodzi na calej linii
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Hampel próbuje go wyprzedzać po zewnętrznej a ten cieć wywozi go w płot chyba takimi sposobami może tylko zdobyć IMŚ bo inaczej od Hampela odstaje. Nie wspominam o DPŚ gdzie np bez Hampela o złocie nie mamy o marzyc i żeby nie było niejasności nie chodzi mi o to że wtopiłem kupon bo raz się wygrywa a raz się przegrywa ;)
Nie &quot;cieciuj&quot;. Było czysto. Gollob był wolny i poirytowany wtopami z Crumpem, Kołodziejem i Hampelem. Ostro wjeżdżał już pod Janusza, w którymś z wcześniejszych biegów, wypchnął go na szeroką i Koldi miał spore problemy na odsypanym. Tak czy inaczej Hampel mógł się tam zabrać, a Gollob nie musiał być taki agresywny. Tu możemy się pospierać, jednak według zasad żużlowych sędzia podjął absolutnie słuszną decyzję.
Jarek ma wyjątkowy sezon, nawet na trasie jest mocno zdeterminowany i zaliczył w tym roku więcej znakomitych mijanek niż w całej karierze, ale do ale do akcji jakie wyprawia Gollob &quot;w polu&quot; nie dorówna nigdy.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Ledwo opadły emocje po niedzielnych meczach Speedway Ekstraligi, a czołowi żużlowcy świata już zaczęli się szykować do występów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szwecji. We wtorek rozegrana zostanie bowiem trzynasta kolejka Elitserien. Lejonen Gislaved - Piraterna Motala (godz. 19:00)
Lwy z Gislaved wracają do gry po dwóch tygodniach pauzy. Tym razem ekipa z Piotrem Świderskim w składzie powalczy o punkty z będącą na fali Piraterną Motala, która ostatnimi czasy odniosła dwa zwycięstwa nad Valsarną Hagfors. W awizowanym zestawieniu Piratów po raz kolejny znalazło się aż trzech Polaków: Rafał Dobrucki, Maciej Janowski oraz Robert Kościecha.
Lejonen do spotkania z Piraterną przystąpi natomiast osłabione brakiem kontuzjowanego Nickiego Pedersena. Menadżer Drużynowych Mistrzów Szwecji nie powołał na to starcie również drugiej wielkiej gwiazdy Lwów - Leigh Adamsa. - Przed nami kolejne trudne spotkanie, do którego przystąpimy w wyrównanym składzie, bez wyraźnego lidera. Dzięki temu David Ruud może zająć pozycję rezerwowego i mam nadzieję, że to pozwoli mu stać się wreszcie pewnym punktem tej drużyny - powiedział Anders Fjoerd, menadżer teamu z Gislaved.
Awizowane składy:
Lejonen:
1. Chris Holder
2. Mikael Max
3. Troy Batchelor
4. Davey Watt
5. Piotr Świderski
6. Dennis Andersson
7. David Ruud
8. Oliver Berntzon
Piraterna:
1. Rafał Dobrucki
2. Robert Kościecha
3. Greg Hancock
4. Jonas Davidsson
5. Antonio Lindbaeck
6. Maciej Janowski
7. Linus Sundstroem
8. Tobias Baeck
Vargarna Norrkoeping - Vastervik Speedway (godz. 19:00)
Vargarna i Vastervik są sąsiadami w tabeli, więc wtorkowy pojedynek pomiędzy tymi zespołami zapowiada się niezwykle interesująco. Zespół z Tomaszem Gollobem na czele jak na razie nie zawodzi swoich kibiców, natomiast Wilki spisują się w tym roku trochę poniżej oczekiwań, które przed sezonem były wobec nich dość wysokie. Drużyna Krzysztofa Kasprzaka, Adriana Miedzińskiego i Adama Skórnickiego musi więc zrobić wszystko, żeby fani zapomnieli o niemrawym początku rozgrywek i na nowo uwierzyli, że ich ulubieńcy mogą sięgnąć po kolejny medal DM Szwecji.
Awizowane składy:
Vargarna:
1. Adrian Miedziński
2. Adam Shields
3. Adam Skórnicki
4. Scott Nicholls
5. Krzysztof Kasprzak
6. Kim Nilsson
7. Michael Jepsen Jensen
8. Andre Hertzberg
Vastervik:
1. Tomasz Jędrzejak
2. Peter Ljung
3. Chris Harris
4. Nicolai Klindt
5. Tomasz Gollob
6. Robin Bergkvist
7. Joonas Kylmaekorpi
8. Robin Messing
Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla (godz. 19:00)
Nie wydaje się, żeby krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa Dackarna Malilla mogła mieć problem z pokonaniem outsidera Elitserien, czyli Rospiggarny Hallstavik. Napędzane przez Rune Holtę Gryfy w sezonie 2010 tylko raz zaznały goryczy porażki, podczas gdy zespół Wiesława Jagusia i Przemysława Pawlickiego ma w swoim tegorocznym dorobku zaledwie jeden triumf.
- Jesteśmy zdeterminowani, by odnieść kolejne zwycięstwo. Nie lekceważymy jednak żadnego przeciwnika, ponieważ nie chcemy ponieść porażki podobnej do tej z Indianerną - stwierdził Andreas Jonsson, żużlowiec Dackarny.
Awizowane składy:
Rospiggarna:
Jesper B. Monberg
Mads Korneliussen
Wiesław Jaguś
Przemysław Pawlicki
Ryan Sullivan
Kauko Nieminen
Anton Rosen
Pontus Aspgren
Dackarna:
Andreas Jonsson
Hans Andersen
Fredrik Lindgren
Peter Karlsson
Rune Holta
Ricky Kling
Ludvig Lindgren
Joel Larsson
Elit Vetlanda - Valsarna Hagfors (godz. 19:00)
Jarosław Hampel i Janusz Kołodziej to dwa niezwykle ważne ogniwa Elit Vetlandy, które od początku tegorocznych rozgrywek spisują się wyśmienicie. We wtorek zawodnicy leszczyńskiej Unii spróbują poprowadzić swoją szwedzką ekipę do kolejnego zwycięstwa - tym razem nad Valsarną Hagfors, w barwach której wystąpią Tomasz Gapiński, Krzysztof Jabłoński oraz Sebastian Ułamek. Goście są raczej świadomi swoich możliwości i zdają sobie sprawę, że o triumf w Vetlandzie będzie im bardzo ciężko, jednak z pewnością nie oddadzą punktów bez walki i postarają się sprawić jak najlepsze wrażenie.
Awizowane składy:
Vetlanda:
1. Janusz Kołodziej
2. Martin Vaculik
3. Jarosław Hampel
4. Patrick Hougaard
5. Jason Crump
6. Thomas H. Jonasson
7. Robin Aspegren
8. Jonas Messing
Valsarna:
1. Tomasz Gapiński
2. Matej Kus
3. Sebastian Ułamek
4. Henrik Gustafsson
5. Daniel Nermark
6. Krzysztof Jabłoński
7. Victor Palovaara
Pauzuje: Indianerna Kumla
Zapowiedź ze SportoweFakty.pl
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Moim zdaniem 3 mecze powinny paść łupem gospodarzy wyłamie się tylko Dackarna tacy zawodnicy jak Jaguś, Sullivan czy Pawilicki nie powinni być problemem dla najlepszej drużyny w lidze. Nic tylko czekać na ofertę buków i oby typy były równie udane co dzisiaj na ligę angielską ;)
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Mam akurat oferte z fortuny, tam dzis bede puszczac Elite ;)
Lajonej - Piraterna + 4,5 Jak dla mnie spokojnie mozna dac na gości, nie bedzie przeciez dwóch czołowych zawodników, dobra forma Linbaecka I Hebriego powinna wystarczyc zeby mecz był na styku, tak też typuje.
Vargarna - Vastervik +16,5 Tutaj gospodarze powinnio\ spokojnie wygrac to spotkanie, mimo wszystko wątpie zeby wygrali 17 pktami, Gollob ost w szwecji nie błysnał, co innego w PL, mam nadzieje ze utrzyma forme z niedzieli, do tego dobry Harris i dobrze ost jezdzacy Jedrzejak uciułaja troche punktów
Rospigarna +11,5 - Dackarna Starcie Dawida z Goliatem, nie ma co, gospodarze racvzej bez formy, ost mecz Sullivana w szwecji słabo, polska w miare, Jaguś to w ogole forma w tym roku srednio. Reszta też bez szału. Za to goscie maja czym sie pochwalić, wzrastajaca A.J, Holta szaleje, Lindgren też dobrze, jeszcze Hans, jest sporo, spokojnie handi powinien wejsc.
Vetlanda - Valsarna +22,5 tutaj zapewne bedzie pogrom, tutaj sie jeszzce zastanawiam czy te han di wejdzie, comyslicie?
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Z dużymi Handi jest ciężko, 26 pkt przewagi to co najmniej wynik 61-35. O ile drużyna Vetlandy jest zdecydowanym faworytem, o tyle ciężko stwierdzić czy będą dziś aż tak gromić. Wystarczy jeden defekt, upadek, jakaś losowa sytuacja... Sam zastanawiam się czy to grać. Co do Twoich pozostałych typów to zgadzam się zarówno z Vastervik +16.5 (Gollob, Harris i spółka przy pomocy taktycznych powinni dokulać do 40 pkt) jak i z Dackarną, która raczej rozniesie na wyjeździe swoich dzisiejszych rywali.
Nie zgadzam się natomiast z typem na piraterne +4.5. Pedersen ma dopiero czwartą średnią na domowym torze, nie jest jakimś zdecydowanym liderem swojej ekipy. Dziś powinni brylować Holder, Batchelor i Max. Goście na wyjazdach to głównie Hancock. Nie wierzę w jakiś rewelacyjny występ Davidssona, który jeszcze chyba cierpi po kontuzji... Tak więc moim zdaniem to spotkanie powinni dość pewnie wygrać gospodarze.
Robson_26 / N. Pedersen przecież nie jedzie
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Co do pojedynku Elit Veltandy to trudno sie nie zgodzic z przedmówcami jezcy valsarny Tomasz Gapiński, Matej Kus, Sebastian Ułamek, Henrik Gustafsson,
Daniel Nermark nie są jakąs żużlową elitą i jeśli tylko veltanda nie odpusci sobie to handi do pokrycia. MJ_BULL na bet365 handi jest -20.
Veltanda -20✅
W zupełności zgadzam sie z rygiel99 Lejonen bez Leigh Adamsa i Pedersena. A do herbiego i Linbaecka dołączył bym jeszcze Dobruckiego, który też zaczyna dobrze jeździć.
Piraterna +8✅
buk : bet365
Rospigarna +11,5 - Dackarna
Co do tego ostatniego meczu to należy pamiętać żeSullivan wcześniej miał w niedziele mecz w ZG a w poniedziałek w Tarnowie wiec mógł być trochę zmęczony.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dopiero wróciłem więc nie mam czasu aby się rozpisać ale tak na szybko coś wystękam.
Jako pierwszy mecz do analizy to Vargana - Vastervik. Mecz zdecydowanie będzie należał do gospodarzy nie widzę żadnego atutu po stronie Vastervik pewnie ktoś zapyta a Gollob, Harris niestety nie są to zawodnicy którzy mogą dzisiaj &quot;ciągnąć&quot; wynik na tym trudnym torze. Szczególnie Gollob ostatnio potwierdził że jego sprzęt nie jest najlepiej przygotowany na ligę szwedzką.
Drużyna gospodarzy bardzo wyrównana z dwoma liderami Miedziakiem i Kasprzakiem do tego jeszcze mamy Nicholls, Skóra, Shields oraz świetny młodzieżowiec Jensen.
Moje typy do tego meczu: (tobet)
Adrian Miedzinski Over 10.5 ✅ 11
Kasprzak - Gollob (1,5-0) ⛔ 11-13

Kolejny mecz to Rospiggarna - Dackarna
Faworyt tego meczu jest jeden drużyna gości. Drużyna złożona z gwiazd brak słabego punktu no może Karlsson ale i on dzisiaj swoje zrobi. Jonsson i Holta to w tym momencie chyba najlepsi zawodnicy Elitserien. Popularny Rysiek co mecz jest pewnym punktem swojego zespołu i dzisiaj pewnie nie będzie inaczej. A para Jonsson i Andersen do postrach każdego zespołu w lidze.
Gospodarze to tylko Sullivan i może młody Pawlicki. Wiechu Jaguś pod formą nie radzi sobie w tym sezonie w żadnej lidze.
Moje typy do tego meczu:
Holta Over 11 (totomix) ✅ 12
Sullivan Over 10,5 (tobet) ⛔ 8
Jonsson - Jaguś ✅ 12-6
Rospiggarna - Dackarna H(10.5 - 0.0) ✅ 35-61
i to by było na tyle niestety nie zdążę opisać więcej spotkań, oby tylko kolor zielony był przy moich typach
edyta: bardzo ładny ✅ dzisiaj na żużlu, kolejka bardzo przewidywalna szkoda tylko Kasprzaka przegrał tylko 0,5 pkt
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Kołodziej (-2) - Jabłoński - 1 ✅
Bet365
Długo czekałem co wystawi Unibet i Betsafe. Jakoś dzisiaj z ofertą niestety nie zaszaleli. Kusiły handicapy +16,5 na Vastervik czy -20 na Vetlandę, ale ostatecznie wybrałem zakład na Koldiego, który cały czas jest w niezłej dyspozycji, co potwierdził w Toruniu. Krzysiu Jabłoński dzisiaj będzie miał ciężkich rywali, stąd ten typ wygląda całkiem dobrze.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
To mnie Vastervik zawiódł bo miałem ich na kuponie +16 i zabrakło nie wiele. Szkoda bo do tego miałem Dackarna -12 i pojedynek H2H Max-Dobrucki(+2) 2. Taki ładny kupon z ako ponad 6 i nie wchodzi bardzo szkoda a dla mnie to Vastervik obok Dobruckiego było najpewniejsze. Jakby wszyscy pojechali tak jak z Vetlandą na wyjeździe to mogliby nawet wygrać.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
To mnie Vastervik zawiódł bo miałem ich na kuponie +16 i zabrakło nie wiele. Szkoda bo do tego miałem Dackarna -12 i pojedynek H2H Max-Dobrucki(+2) 2. Taki ładny kupon z ako ponad 6 i nie wchodzi bardzo szkoda a dla mnie to Vastervik obok Dobruckiego było najpewniejsze. Jakby wszyscy pojechali tak jak z Vetlandą na wyjeździe to mogliby nawet wygrać.
też miałem vastervik i 3 tys do wygrania najbardziej zawiódł chyba Chris Harris przywiózł dwa zera ;/
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Po przerwie spowodowanej zawodami Drużynowego Pucharu Świata powracają rozgrywki szwedzkiej Elitserien. Najciekawszym pojedynkiem XIV kolejki wydaje się być starcie Piraterny Motala z Lejonen Gislaved. Aktualni Mistrzowie Szwecji pałają żądzą rewanżu za porażkę na własnym torze. Czy zdołają wywieźć punkty z Motali?
Piraterna Motala - Lejonen Gislaved
Przed dwoma tygodniami dość niespodziewanie Lejonen Gislaved musiało uznać wyższość Piratów z Motali. Na usprawiedliwienie Lwów trzeba dodać, iż startowali bez dwójki swoich liderów – Nicki Pedersena i Leigh Adamsa. Tym razem Anders Frojd nie chce popełnić tego samego błędu – oczywiście nadal nie może skorzystać z usług kontuzjowanego Pedersena – powołał do pierwszego składu Adamsa. O sile Lejonen ma stanowić australijski kwartet: Holder, Batchelor, Watt i wspominany wcześniej Adams.
Gospodarze wystąpią w identycznym zestawieniu jak dwa tygodnie temu. Kierownictwo klubu liczy, że siódemka, która zapewniła zwycięstwo w Gislaved i tym razem stanie na wysokości zadania. Polscy kibice z pewnością główną uwagę kierować będą ku pojedynkom Artura Mroczki z Maciejem Janowskim.
Piraterna Motala:
1. Greg Hancock
2. Robert Kościecha
3. Jonas Davidsson
4. Rafał Dobrucki
5. Antonio Lindbaeck
6. Linus Sundstroem
7. Maciej Janowski
8. Tobias Baeck
Lejonen Gislaved:
1. Leigh Adams
2. Troy Batchelor
3. Chris Holder
4. Mikael Max
5. Dave Watt
6. Artur Mroczka
7. Dennis Andersson
8. Oliver Berntzon
W pierwszym meczu: Lejonen Gislaved - Piraterna Motala 46:50 -&gt; szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Valsarna Hagfors - Elit Vetlanda
Faworytem tego spotkania są bezsprzecznie goście. VMS Elit Vetlanda dysponuje olbrzymią siłą w postaci Jasona Crumpa i dwójki Polaków: Kołodziej, Hampel. Wyniki zespołu z Vetlandy potwierdzają, że zespół ten będzie liczyć się w walce o najwyższe laury. W poprzedniej kolejce podopieczni Bosse Wirebranda bez najmniejszych problemów uporali się z Valsarną. Teraz czeka ich nieco trudniejsze zadanie, jednak mimo wszystko będzie dużą niespodzianką jeśli wicelider zgubi jakiekolwiek punkty w Hagfors.
Valsarna nie udźwignęła ciężaru rywalizacji w Elitserien. Wynik sportowy i ekonomiczny klubu jest znacznie poniżej oczekiwań włodarzy i kibiców. Beniaminek nie ma już większych szans na awans do serii finałowej, jednak godnie chce zakończyć rundę zasadniczą. Stąd też Robert Eriksson powołał na wtorkowe spotkanie Grigorija Łagutę. Czy Rosjanin okaże się lekiem na całe zło Valsarny?
Valsarna Hagfors:
1. Grigorij Łaguta
2. Sebastian Ułamek
3. Tomasz Gapiński
4. Krzysztof Jabłoński
5. Daniel Nermark
6. Henrik Gustafsson
7. Victor Palovaara
8. Marcus Broqvist
VMS Elit Vetlanda:
1. Janusz Kołodziej
2. Thomas H. Jonasson
3. Jarosław Hampel
4. Lee Richardson
5. Jason Crump
6. Robin Aspegren
7. Adrian Gomólski
8. Jonas Messing
W pierwszym meczu: VMS Elit Vetlanda – Valsarna Hagfors 63:33 -&gt; szczegóły znajdziesz TUTAJ

Vastervik Speedway - Vargarna Norrkoping
Spotkanie sąsiadów z tabeli. Po XIII kolejkach Vastervik zajmuje piątą pozycję, a Vargarna jest o oczko niżej. Faworytem tego pojedynku są gospodarze, jednak walka będzie się toczyć nie tylko o zwycięstwo, ale również o punkt bonusowy. 18-punktowa zalicza z pierwszego meczu stawia Wilki w uprzywilejowanej pozycji. Obydwa zespoły wystąpią w najmocniejszych zestawieniach, co gwarantuje spore emocje na Sparbanken Arena.
Vastervik Speedway:
1. Rafał Okoniewski
2. Peter Ljung
3. Chris Harris
4. Tomasz Jędrzejak
5. Tomasz Gollob
6. Joonas Kylmaekorpi
7. Robin Bergkvist
8. Robin Messing
Vargarna Norrkoping:
1. Adrian Miedziński
2. Adam Shields
3. Scott Nicholls
4. Tai Woffinden
5. Krzysztof Kasprzak
6. Michael Jepsen Jensen
7. Kim Nilsson
8. Andre Hertzberg
W pierwszym meczu: Vargarna Norrkoping – Vastervik 57:39 -&gt; szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Dackarna Malilla - Rospiggarna Hallstavik
Zdecydowanie najmniej ciekawy pojedynek XIV kolejki. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Już w pierwszym meczu Dackarna pokazała swój ogromny potencjał. Na Orion Park Rospiggarna została upokorzona przegrywając 26 punktami.
Mimo, iż losy meczu wydają się być przesądzone kierownictwa obydwu ekip desygnowały możliwie najmocniejsze składy. Tylko skuteczna jazda tercetu: Sullivan, Jaguś, Pawlicki może uchronić Rospiggarną przed kolejnym blamażem.
Dackarna Malilla:
1. Andreas Jonsson
2. Hans Andersen
3. Fredrik Lindgren
4. Peter Karlsson
5, Rune Holta
6. Ricky Kling
7. Ludvig Lindgren
8. Joel Larsson
Rospiggarna Hallstavik:
1. Jesper B. Monberg
2. Mads Korleliusen
3. Wiesław Jaguś
4. Kauko Nieminen
5. Ryan Sullivan
6. Anton Rosen
7. Przemysław Pawlicki
W pierwszym meczu: Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla 35:61 -&gt; szczegóły znajdziesz TUTAJ
Źródło : espeedway.pl

Zapraszam do wypowiadania się na temat XIV kolejki szwedzkiej Elitserien ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom