>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Tak, walec na chyba najbardziej frajerska drużynę ; ) przyjedzie ktoś mocniejszy i jest kupa. Ale masz racje jeśli grają z mniej klasowa drużyna, to będę lądował ; ) gratuluje !!
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Potwierdziło się znów to co pisałem tydzień temu i znów na Barcelonie zarobiłem. Najpierw +7 na live pograne, potem +5.5, później na wygraną 3.15 i 2.63. Wiem, że po fakcie mało kogo interesuje co stawiałem, ale tylko kolejny raz zwracam uwagę na te zabójcze czwarte kwarty lub drugie połowy meczów. Tu nie ma to tamto, wychodzą i jadą jak z taczką gnoju. Początek grają sobie spokojnie, ale gdy robi się niebezpiecznie, załączają funkcję &quot;walec&quot; i różnica klas zawodników wystarcza. No pięknie dziś pojechali tę drugą połowę. Dziękuję FCB.
Także chyba na przyszłość oczywistością jest, że przegrywająca u siebie Barcelona do HT to pora na ładowanie siana na nich i na handicapy ;)
dokładnie tak, jeśli Barca gra u siebie i przegrywa do przerwy lub końca 3q to nic tylko ładować bo to łatwe pieniądze jeśli się to robi regularnie. Dziś Barca również łatwy pieniądz ;)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Panathinaikos Ateny - CSKA Moskwa
Typ: 2
Kurs: 1,58
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj krótko. Panathinaikos w tym sezonie w Eurolidze bez polotu. CSKA jest dużo mocniejszym zespołem i mimo, że Ateny to gorący teren to stawiam na gości. Ostatnio w Atenach Milan był w stanie wygrać to tym bardziej CSKA jest w stanie zwyciężyć. Panathinaikos z nowym trenerem ale nie liczyłbym w tym spotkaniu na efekt nowej miotły. Zbyt mało czasu by odmienić zespół a wygląda na to, że po prostu u gospodarzy tego spotkania brak chemi. Do tego pod znakiem zapytania stanęły występy w tym spotkaniu Langforda i Papapetrou. Nawet jeśli zagrają to CSKA i tak wydaje mi się tutaj być zdecydowanie mocniejszym zespołem, lepiej zgranym ze sobą i myślę, że wywiozą stąd zwycięstwo.
⛔ 96-84
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Fenerbache - Real, korci mnie bardzo na zagranie zwycięstwa Madrytu, ewentualnie jakieś handi dodatnie na Real. CSKA powinno dac radę z Panathinaikosem, który jak dla mnie w tym sezonie wygląda słabo, Zalgiris bez 3 zawodników, ale wraca Wolters.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Moim zdaniem Kebaby dziś to biorą i to dość łatwo. Real nie wygra w Turcji.
Mam podobne przeczucie. Fenerbache i CSKA to w mojej opinii głowni kanadydaci do wygrania euroligii.Fenetbache już pokazało moc obrony z CSKA. Fenerbache to nie frajerski Efes. No i Obradovic na ławce, to tez dodatkowy handicap. Ostatnio potknięcie w derbach z Galatasaray, i brak skuteczności, brak Mellego, Datome i mega wstęp Harrisona dał zwycięstwo Galatasray. Pod koniec meczu Fenerbache było już blisko, głupia strata i poszło -10. Wątpię żeby, taki drugi mecz pod rząd zdarzył się Fenerbache. Dziś wrócą Melli,Datome , Green na którego coraz więcej i częściej stawia Obradovic. Real? Nie chce pisać o jakimś kryzysie, ale na moje daleko od optymalnej formy. Thompkins coś tak ciągnie i kapitalne akcje i asysty Campazzo. Dziś będzie jeszcze trudniej z obrona na najwyższym poziomie. No i ostatnie , to trybuny, będzie gorąco!
CSKA tez powinno sobie spokojnie poradzić. Nowy trener i na pewno Panathinakos nie załapał wszystkiego co chciałby grać. Przypuszczam ze CSKA narzuci spore tempo i wrzuca trochę punktów. Może nawet solidny over w tym meczu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tak czy siak kursy na fener jednak trosszke za niskie. Chyba za duza nerwowka w stosunku do kursow. Wiadomo, Real nie jest w optymalnej formie, strata Doncica dala sporo ale troche tutaj w rotacji.nadrobił.Deck.i.to.dalej.jednak jest.ekipa.chyba.z.najwiekszym potencjałem.jesli.chodzi.o.głebie.składu. Wiadomo jest spore parcie na jako taki rewanz za finał ale czy to wystarczy?
Ja bym na dzisiaj sie zastanowił nad zagraniem czegos w strone Gran Canarii. Zalgiris niby juz z Woltersem jednak ciagle ktos inny wypada. Oni te mecze jednak tak jakby wyrywają i dzisiaj moze byc.znowu close game.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
No ta głębia składu już nie tak mocna. Chłopaki są coraz starsi, a i formę na wysokim poziomie ciężko utrzymać. Racja kursy na Fenerbache niskie, ja zagram jakiś handicap w stronę Turków ; ) ale Fenerbache ma gorsza rotacje? Na moje, to lekka przewagę na ławce ma Fenerbache, więcej możliwości. Oglądałem ostatni mecz Realu w lidze, wiem ze to niewymierne, ale Kuzmic wyglada tragicznie, Reyes tez nie ciekawie. Rudy i Carrol coś nie potrafią ustabilizować formy. Randolph musi mieć dzień, to przez ręce będzie trafiał. Równo i fajnie Thompkins i Campazzo. Zobaczymy wieczorem ; )
 
pukon 969,8K

pukon

Użytkownik
Gran Canaria - Zalgiris godz. 21.00
DJ Strawberry powyżej 8,5pkt / 1.85⛔ 6pkt
Zawodnik gospodarzy jak na razie średnie na poziomie - 8,9pkt (skuteczność - 44,6% za dwa, 28,6% za trzy, 70,6% wolne) przy około 24 minutach na parkiecie. Ostatnie spotkania sporo poniżej chociażby swojej średniej - łącznie 15pkt w czterech ostatnich spotkaniach Euroligi, jestem przekonany, że stać tego zawodnika na dużo solidniejsze liczby. W Gran Canarii brak Nelsona, Hannah i Radicevica, po stronie Litwinów brak Jankunasa, Westermanna i Kavaliauskasa. Strawberry od początku sezonu wyrósł na wiodącą postać tego klubu, przede wszystkim teraz przy braku Hannaha, musi też wziąć ostatnio zdecydowanie większą odpowiedzialność. Gra najwięcej, bardzo dużo tej gry Gran Canarii kręci się wokół niego, ostatnio brakuję skuteczności, ale to też może wrócić, przy tak doświadczonym zawodniku, na pewno łatwiej o szybsze ustabilizowanie tej formy. Zdaje sobie sprawę, że Litwini to jedna z najlepszych defensyw Euroligi, ale jakoś mam wrażenie i też Strawberry to nie raz pokazywał, że w takiej grze, też potrafi się odnaleźć. Miał już w tym sezonie Euroligi dużo słabsze występy, gdzie zdobywał punkt czy dwa, ale w kolejnych spotkaniach już bardzo solidnie punktował, teraz dłuższa passa, ale tak jak wspominałem, przy tak dużym doświadczeniu, zdecydowanie szybciej powinien sobie z tym poradzić. (LVBet)
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
I Dupa CSKA zasrane.. po co ja ich gralem, skoro maja pewne miejsce w Play Off a Panathinaikos o nie walczy...
CSKA słabo gra od dłuższego czasu, choć sam na nich dziś stawiałem. Tam chyba nie ma chemii miedzy trenerem a zawodnikami. De Colo dramat, Rodrigez tam nie pasuje kompletnie. Clyburn cos probuje ratowac. Eurolige w tym roku bierze Real lub Fener. CSKA nie wykorzystuje potencjału.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Milano -9,5@1,85 fortuna
Dzisiaj nie widze.innej opcji jak wygrana mistrzów Wloch nad Podgorica. Ide jednak dalej i mysle, ze bedziw to przekonujaca wygrana. Milano skompletowało kapitalna jak na lige włoską kadre. Walczą i beda walczyc o osemke a poki co po grze na nią zasługują. Buducnost ostatnio bardzo slabe wyniki, 7 porazek z rzedu i nawet pomimo dojscia Bitadze jakos ta gra sie nie lepi a gosc ma niezłe staty. Mysle, ze beda sie juz skupiac w.eurolidze tylko na meczavh domowych bo czas troche nadgonic i przypilnowac lige aba gdzie w weekend ciezki teoretycznie mecz z igokeą. Ostatnio podgorica ostro postawila sie Bayernowi i mysle, ze wystarczy. W niedziele z kolei pokazali swoje niedostatki w meczu z Crvena. Od wyniku 63-59 konpletnie staneli i.dali sobie rzucic mega oklep w ostatniej kwarcie. Ogolnie ta ekipa ma problemy z utrzymaniem poziomu gry przez caly mecz i.na taką lekką kontre mozna by sprobowac typ do przerwy Podgorica na koniec Milano
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 357,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Efes -5,5 @1,75 Unibet ✅✅✅
Tak na szybko, bo mecz się zaraz zaczyna. Efes wygląda bardzo fajnie w tym sezonie a szczególnie dobrze grają we własnej hali. Wg mnie wygrają to spokojnie 8-15 pkt. Bayern to jednak nie ten poziom co turecka drużyna i nie widzę dla niech zbyt wielkich szans w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 357,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Teraz na spokojnie pozostałe mecze... ????
Real Madryt - Maccabi Tel Aviv godz. 20:45
Real -10,5 @1,79 ✅✅✅

Jak dla mnie różnica klas. Real w czubie tabeli Euroligi z ledwie 3 porażkami i to z nie byle kim - wyjazd z Olympiakosem i Fenerbahce oraz w domu z CSKA. Maccabi natomiast ledwie z 2 wygranymi na wyjeździe - 5 wygranych łącznie - i to na dodatek z najsłabszymi ekipami Buducnosti i Darussafaki, także szału nie ma. Real jak już wygrywa to zdecydowanie zazwyczaj w granicach kilkunastu lub nawet 20 pkt różnicy, ostatnio nawet roznieśli na wyjeździe w lidze ACB Baskonie 74:91. Wg mnie Królewscy biorą ten mecz zdecydowanie, można również iść w jakiś over pkt w meczu lub samego Realu.
Milano - Buducnost godz. 20:45
Milano -9,5 @1,91 ✅✅✅

Powielam typ kolegi Undertaker_TSW bo inne opcji niż pewne zwycięstwo gospodarzy po prostu tutaj nie ma. Można zagrać ewentualnie wyżej -10,5 -11,5. Argumetacji nie będę powtarzał... ????
Widzę też szansę na powodzenie typu: Buducnost under 79,5 pkt @1,81 ⛔⛔⛔
Podgorica to raczej underowa drużyna i w walce na wymianie ciosów nie mają szans, w pewnym momencie rywale po prostu im odjeżdżają a oni zostają w miejscu. Ich średnia w Eurolidze to do tej pory ledwie 72,5 pkt a w meczach wyjazdowych jeszcze mnie - 71 pkt. Wg mnie nie doskoczą dzisiaj do granicy 80 pkt, kolejny taki mecz jak z Bayernem czy Gran Canarią się nie wydarzy.
Gran Canaria - Khimki Moskwa godz. 21:30
Gran Canaria @1.67 ⛔⛔⛔

Wg mnie najtrudniejszy dzisiaj mecz do wytypowania. Idę w stronę gospodarzy bo generalnie statystycznie gospodarze wygrywają częściej - w całym sezonie do tej pory 71 do 49 wygranych gości. Gran Canaria się rozkręca, grają coraz lepiej i wygrywają z zespołami w swoim zasięgu - a takim zespołem jest właśnie Khimki - oraz przegrywają z tymi z którymi przegrać powinni. Khimki wygrało tylko 1 mecz wyjazdowy na 7 rozegranych. Wyspy Kanaryjskie to trudny teren dla każdego nawet w silnych zespołów z ACB a co dopiero dla graczy z dalekiej Moskwy, różnica czasowa i późno jak dla gości rozgrywany mecz może mieć również znaczenie i przechylić szalę zwycięstwa w kierunku gospodarzy.
Kursy Unibet
 
J 14

jonnyantonny

Użytkownik
Gran Canaria to jednak półka niżej niż Khimki i nie chodzi tylko o porównanie budżetów obu zespołów.
W pierwszym meczu w Rosji przewaga dochodziła do 30 pkt w 3 kw. .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom